МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кременчук: ПРУ-БЮТ-транзит?

01/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
У Кременчуці, що на Полтавщині, відбувається масове перефарбування осіб з сумнівною репутацією – колишні (?) прихильники Януковича терміново стають прихильниками Тимошенко.

Як стверджують кременчуцькі активісти громадянської мережі «ОПОРА» до партії ВО «Батьківщина» у Кременчуці прийшли відомі своєю біографією особи такі, як С.Сазонов, О.Бабаєв, Є.Холод та А.Огородников.

Сергій Сазонов є головою правління холдінгової компанії «АвтоКрАЗ». Під час виборів Президента України у 2004 році підтримував В.Януковича та використовував своє становище для «ефективного» голосування працівників свого підприємства. Підписав звернення до кременчужан з закликом голосувати за «проФФесора» (газета «Кремінь», від 19 листопада 2004 року, стаття «Шановні земляки! Дорогі виборці!..»). Зараз посідає 5-те місце у списку кандидатів у депутати від Блоку Юлії Тимошенко до Полтавської обласної ради.

Олег Бабаєв є головою правління ВАТ «Кременчукм'ясо» та депутатом Кременчуцької міської ради. А також є членом наглядової ради банку «Фінанси та кредит». Під час минулих виборів був активним прихильником В.Януковича. Допомагав комфортному голосуванню «гастролерів». Біля прохідної його заводу працювала одна з найбільших «каруселей» під час голосування. Пан Бабаєв підписав теж саме звернення до кременчужан, що і С.Сазонов у газеті «Кремінь» на підтримку В.Януковича. Зараз О.Бабаєв член партії ВО «Батьківщина».

Євген Холод є депутатом Кременчуцької міської ради та колишнім керівником КП «Міський ринок». Під час перебування на посаді керівника ринку з бюджету комунального підприємства зникло у невідомому напрямку 600 тис. грн. У 2004 році був активістом «біло-блакитного» табору – збирав кошти у виборчий фонд «несудимого» кандидата та розповсюджував ганебну агітацію проти В.Ющенка. Зараз теж є членом партії ВО «Батьківщина».

Андрій Огородніков – депутат Кременчуцької міської ради. Був активним прихильником В.Януковича. Учасник відомого з’їзду у м. Северодонецьк. Зараз є членом УРП «Собор» і за свідченнями його однопартійців нещодавно був обраний головою Полтавської обласної організації УРП «Собор».

Джерело: http://www.opora.org.ua/news.php?news=37&

Відповіді

 • 2006.01.03 | Dworkin

  Так це ж прекрасно! :)

  А то хто рік тому казав "Схід і Захід рахом!" ?! :)

  Хочть люди - хай переходить!
  Від "остракізму", я думаю, буде більше шкоди...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.04 | Михайло Свистович

   Нє чудєстно, нє прікрастно, а ужастно і опастно

   Dworkin пише:
   > А то хто рік тому казав "Схід і Захід рахом!" ?!

   "Схід і Захід рахом!" не тотожно "помаранчеві і янучари разом", "чесні люди і бандити разом"

   >
   > Хочть люди - хай переходить!

   А принципи? Хай також переходять?

   > Від "остракізму", я думаю, буде більше шкоди...

   Не буде.
 • 2006.01.03 | Василь

  Re: Кременчук: ПРУ-БЮТ-транзит?

  Це взагалі не новина. Те ж саме відбувається у всіх районах Полтавщини та мабуть і України і не тільки з партією "Батьківщина"
  Мерзотники і негідники завжни користуються плодами Революції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua