МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українці Тули виявились першими

01/03/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Українці Тули, що в Росії, виступили на підтримку материнської землі. А українці Лондона, Берліна, Парижа і Вашинґтона? Майдан очікує акцій світового українства, про які просять туляки.

Сьогодні Росія абсолютно безпідставно звінувачує Україну в тому, що Україна присвоює транзитний газ, не маючи жодного доказу істиності своїх обвинувачень.

Українці Тули зтурбовані таким станом речей і заявляють про необхідність поважати права незалежної України.

Просимо всі українськи організації Росії, все світове українство підтримати Україну в цей важкий для неї час. Звертаємось до народу України с проханням обєднатись в боротьбі за економічну незалежність


Повний текст заяви тульської "Батьківської стріхи" ви можете прочитати тут: http://maidan.org.ua/static/lysty/1136299525.html

Майдан просить українські організації в діяспорі повідомляти про проведені акції та надсилати листи про це на адреси, вказані тут: http://www2.maidan.org.ua/n/faq/1134228790

Нагадуємо обмеження щодо фотографій:
Панове! Якщо вам дозволяють Ваші технічні можливості і знання: Пожалійте наші руці, присилайте фото формату 640Х480 чи 480Х640 (або хоч одного формату) і не важчі за 100kб.

Відповіді

 • 2006.01.03 | Надія

  Re: Українці Тули виявились першими

  А де наші всі політики поділися, котрі так люблять сидіти на екранах телевізорів і переконувати нас в тому, як вони люблять Україну. Агов, Тимошенко, Томенко, Луценко, Стецьків, Філенко і інші, вам не встидно, що нашу державу так опускають у світі? Чого ви вичікуєте, коли повалять Ющенка і вам думаєте буде краще?
  А та задрипана Пора де поділася зі своїми акціями протесту? Чи Пора питає тільки в Ющенка, а самі чого сховали голови в пісок?
  Яка ганьба оті наші всі політики, що пнуться у Верховну Раду, яка ганьба оті всі наші запроданці політологи, соціологи, оті всі парапсихологи, що заполонили екран тлевізора і шпальти газет.
  А про наших журналістів краще не говорити. Таких непатріотичних особєй ще світ не бачив.
  Шановні українці світу і всі громадяни світу, котрі підтримують нас у боротьбі за незалежність! Вставайте на захист нашої держави. Долучайтеся до всіх акцій, які проводяться на підтримку нашої держави.
  Памятайте про те, що коли уступиш шантажисту один раз, це потім стане правилом.
  Громадяни світу, імперія Російська кинула виклик не тільки нам але й вам. Обєднаймося в боротьбі проти неї!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | Чучхе

   До речі, ми вбухали мільйони в Український Культурний центр в Мо

   До речі, ми вбухали мільйони в Український Культурний центр (УКЦ) в Москві. Чому там зараз щодня не проводяться прес-конференції, брифінги, чому там нема матеріалів по газу і чому він не кординує діяльність української діаспори, як інструменту народної дипломатії в Росії? Адже більша частина світу дізнається про Україну саме з Москви, де знаходяться корпункти всіх провідних медіа. А до нас їх кореспонденти заїздять на 3-4 дні у випадку крайньої потреби, а потім пишуть про Україну таке... всі читали.

   В той же час ми практично маємо в Москві приміщення, яке могло б бути чудовим напівофіційним інформаційним центром - там всередині все для цього є. Найняти 3-4 нормальних журналістів, можна західних, або тих же московських, заплатити їм по нормальному і хай працюють над іміджем держави - набагато ефективніше ж буде ніж обговорювати російське лицемірство в кожному числі газети "Україна молода" і малювати карикатури на Путіна в "Народній газеті"

   Так ні ж, блін, був місяць тому в Москві - бачив в тому центрі повну пустку, виставку картин якогось невідомого мені автора і сторожа, що не пускав сторонніх у цей по барському пишний будинок з тонованими вікнами на Старому Арбаті.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.03 | Сергій Кабуд

    це очевидно центр розкрадання державних коштів(-)

   • 2006.01.04 | Боровик

    Re: До речі, ми вбухали мільйони в Український Культурний центр

    Я теж три тижні тому був в Українському Культурному центрі в Москві.
    Видовище - жалюгідне.
    Все ніяк не збуруся з часом щоб написати докладніше.
    Головні враження:
    На вході дуже хамська охорона.
    В середині - щось середнє між польським склепом і могилою Тохтамиша - мініатюрний кремль, де все "блистить як у кота яйця".
    Центр зроблений так, що на ньому вкрали купу грошей (хай гикається Івану Філіповичу), при цьому найфантастичніша уява не дозволяє використати цей центр хоч якось практично і раціонально. Культурний центр - це таке собі акціонерне товариство закритого типу яке замкнуло на собі вибивання грошей і автоматичну їх витрату. Кошторис витрат такий, що дешевше послати Ніну Матвієнко до кожного українця Москви додому заспівати колискову ніж зібрати цих українців в центрі на концерт.
    Культурний центр займає будівлю вартістю півтора мільйона баксів на рік, плюс ремонт - 10-12,000,000 плюс обслуга.
    Цих грошей вистачило б на утримування:
    -українського кінозалу, що цілий рік щодня без вихідних по два сеанси крутив би українське кіно безкоштовно для глядачів,
    - приблизно по одному концерту топ 50-ти найкращих митців чи груп з України з орендою зали, недорогими чи безкоштовними.
    - повноцінну школу з десятирічною програмою навчання.
    - українська книгарня біля культурного центру з реалізацією книг на 2000 долярів з*їдає ресурсів стільки, що вистачило б на безкоштовну роздачу біля 3000 книг щомісяця....
    На даний момент українська громада Москви не має де :
    - дивитись кіно
    - випити чашку кави
    - .. пива
    - зіграти бодай в настільний теніс
    - репетиція рок-групи чи колядки
    - майстерні для залучення до активності і реалізації, поширення ідей
    - зробити неформапльні зустрічі як поміж сробою так і з цікавими людьми з України, та і не тільки...
    - відсвяткувати роковини, свята, і так далі..
    - відсвяткувати особисті свята - христини, весілля, роковини..
    - зібрання сесій по інтересах (художники, історики, митці, бізнес, пенсіонери, любителі вишивання хрестиком, філателісти, шахісти і так далі...)
    - зіграти в футбол, чи побоксувати грушу
    Я перечислив все що необхідне для задоволення культурних потреб кількасоттисячної української громади м. Москви.
    Який пункт з перечислених вище забезпечує Український Культурний центр Москви, що обходиться нам, платникам податків сумою в кілька мільйонів доларів на рік?

    Чучхе пише:
    > До речі, ми вбухали мільйони в Український Культурний центр (УКЦ) в Москві. Чому там зараз щодня не проводяться прес-конференції, брифінги, чому там нема матеріалів по газу і чому він не кординує діяльність української діаспори, як інструменту народної дипломатії в Росії? Адже більша частина світу дізнається про Україну саме з Москви, де знаходяться корпункти всіх провідних медіа. А до нас їх кореспонденти заїздять на 3-4 дні у випадку крайньої потреби, а потім пишуть про Україну таке... всі читали.
    >
    > В той же час ми практично маємо в Москві приміщення, яке могло б бути чудовим напівофіційним інформаційним центром - там всередині все для цього є. Найняти 3-4 нормальних журналістів, можна західних, або тих же московських, заплатити їм по нормальному і хай працюють над іміджем держави - набагато ефективніше ж буде ніж обговорювати російське лицемірство в кожному числі газети "Україна молода" і малювати карикатури на Путіна в "Народній газеті"
    >
    > Так ні ж, блін, був місяць тому в Москві - бачив в тому центрі повну пустку, виставку картин якогось невідомого мені автора і сторожа, що не пускав сторонніх у цей по барському пишний будинок з тонованими вікнами на Старому Арбаті.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

     хто ж його фінансує,га?(-)

  • 2006.01.03 | Сергій Кабуд

   в Україні неукраїнська влада

   Надія пише:
   > А де наші всі політики поділися, котрі так люблять сидіти на екранах телевізорів і переконувати нас в тому, як вони люблять Україну. Агов, Тимошенко, Томенко, Луценко, Стецьків, Філенко і інші, вам не встидно, що нашу державу так опускають у світі? Чого ви вичікуєте, коли повалять Ющенка і вам думаєте буде краще?

   Політики там сидять не для захисту країни а для набивання кишень.
   Зараз рішають як вимусити НАСЕЛЕННЯ платити більше і як це поділити з Газпромом. Вони всі- зрадники національнихй інтересів, це Ви правильно помітили.


   > А та задрипана Пора де поділася зі своїми акціями протесту? Чи Пора питає тільки в Ющенка, а самі чого сховали голови в пісок?   А Пора переназвалася в ОПОРА, і треба розуміти опора для Ющенко:


   ---------------------------------------------------------------
   http://www.opora.org.ua/news.php?news=27&
   Громадянська кампанія “Пора!” стала “ОПОРОЮ”
   Відтепер в Україні залишилася лише одна “Пора” – громадська організація, точніше громадська кампанія з однойменною назвою нещодавно цю назву змінила й набула іншого статусу. Тож нині в країні, і в Полтаві зокрема, створено нову громадську мережу “ОПОРА”, метою якої є побудова країни відповідальних людей. Усі, хто слідкував за подіями Помаранчевої революції чи був її активним учасником, пам’ятають, що голосно про себе під час подій осені-зими минулого року. Тоді, як говорять активісти “Пори!”, на світ з’явився громадянин нового зразка – на зміну переляканому “гомо совєтікусу” прийшов відповідальний за майбутнє своєї держави українець.

   Створення “ОПОРИ” – це спроба відмежуватися від політичних спекуляцій. Викликана до життя нова громадська мережа необхідністю будувати в державі сильне і впливове громадське суспільство, котре не лише співпрацюватиме із владою і бізнесом, а й здійснюватиме контроль за діяльністю “слуг народу”. Тому “ОПОРА” планує реалізувати кілька проектів – створити мережу центрів “Комітет народного контролю”, що покликані займатися контролем за діями органів державної влади та органів місцевого самоврядування; започаткувати “гарячу” лінію, на яку телефонуватимуть всі, хто зазнав свавілля з боку чиновників; створити коаліцію “Прозорість” (освітня програма з виборчого законодавства) і підтримати студентське самоврядування.

   А ось у Полтаві, наголосили на прес-конференції активісти “ОПОРИ” Тарас Токар і Руслан Рудь, мережа продовжуватиме дві гучні справи – опротестовуватиме тарифи на комунальні послуги, які затвердила Полтавська облрада, і робитиме все, щоб приміщення по вул. Гагаріна, 5 залишилося за обласною бібліотекою для дітей.

   Надія Діденко.

   Джерело: “Вечірня Полтава”, №51(669), 22 грудня 2005 року.


   новинар11 - 22/12/2005
   -------------------------------------------------------------   Тепер ОПОРА збирає компромат на БЮТ: http://maidan.org.ua/static/news/1136288656.html
   все правду кажуть, але за умов шоб не проти Ющенко. Поки що так виглядає.


   > Яка ганьба оті наші всі політики, що пнуться у Верховну Раду, яка ганьба оті всі наші запроданці політологи, соціологи, оті всі парапсихологи, що заполонили екран тлевізора і шпальти газет.

   На екрани пускають лише людей лояльних до Кремля і власників-олігархів цих каналів.


   > А про наших журналістів краще не говорити. Таких непатріотичних особєй ще світ не бачив.

   Бо всі вони так само мають бути лояльні до путіна і його політики в україні. За гроші покрадені в українців(((


   > Шановні українці світу і всі громадяни світу, котрі підтримують нас у боротьбі за незалежність! Вставайте на захист нашої держави. Долучайтеся до всіх акцій, які проводяться на підтримку нашої держави.
   > Памятайте про те, що коли уступиш шантажисту один раз, це потім стане правилом.
   > Громадяни світу, імперія Російська кинула виклик не тільки нам але й вам. Обєднаймося в боротьбі проти неї!

   Приєднуймося! ПереможемоРазом!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.04 | Odess

    Сергей, может закончите пиз, сорри писать и

    приедете в Украину да покажете как нужно поступать настоящему Украинцу! Заодно пообщаетесь с людьми которые в отличие от Вас делают Украину сегодня...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

     чого це ви так кучмізм захищаєте? може вам з нього перепадає?(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.04 | Odess

      Конечно перепадает! Мне сам Кучма зарплату платит

      и не маленькую!
      На Вашем месте я бы думал перед тем как обзывать людей, я имею в виду Опору, ибо он в отличие от Ваших постов занимаются реальной деятельностью на благо моей страны, а не теоретизируют как классно будет прекрыть трубу газпрому...
      Я сам мало что делаю, но по крайней мере не обвиняю в гадостях тех кто этого не заслужил - это Вы уподобляетесь сейчас худшим писателям эпохи Кучмы - обливать грязью все что не понимаете :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

       А ви на сайт зайдіть і сам почитайте

       я наприклад знайшов там те про що вказав:

       http://www.opora.org.ua/news.php?news=37&

       і ще дещо

       http://www.opora.org.ua/content.php?topic=65

       Мета: сприяння забезпеченню проведення чесних і прозорих виборів народних депутатів України шляхом посилення дотримання вимог чинного виборчого законодавства.

       Завдання:
       підвищення правової обізнаності у виборчому законодавстві та підвищення кваліфікації членів дільничних виборчих комісій методом проведення навчальних семінарів;
       консолідація зусиль українських громадських організацій для реалізації комплексних суспільно-політичних програм;
       навчання і супровід міжнародних спостерігачів під час виборів народних депутатів.

       Даним проектом передбачається підготовка та проведення навчання призначених та потенційних членів ДВК у Автономній Республіці Крим, Вінницькій, Луганській та Чернігівській областях. Він полягає у ознайомленні їх з повноваженнями та компетенцією під час виборчого процесу, а також відповідальності за порушення виборчого законодавства.

       Результатом роботи коаліції громадських організацій „ПРОЗОРІСТЬ” буде:

       підвищення правової обізнаності у виборчому законодавстві членів ДВК;
       через навчальні семінари матимуть можливість пройти близько 15840 членів ДВК у визначених ТВО країни;
       супровід міжнародних спостерігачів, які забезпечать прозорість виборчого процесу в країні;
       набутий досвід співпраці українських громадських організацій у сфері масштабного навчання, що в подальшій їхній роботі дасть можливість співпрацювати у вирішені інших важливих суспільно-політичних проблем.
       ---------------------------------------------

       Знаючи деякі деталі мені дуже цікаво як це відбудеться:
       >через навчальні семінари матимуть можливість пройти близько 15840 членів ДВК у визначених ТВО країни;

       Бажаю їм прозвітувати своїм спонсорам про проведену роботу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.04 | Михайло Свистович

        Re: А ви на сайт зайдіть і сам почитайте

        Сергій Кабуд пише:
        > я наприклад знайшов там те про що вказав

        І шо там поганого?

        >
        > Бажаю їм прозвітувати своїм спонсорам про проведену роботу.

        З цим буде все чудово.
     • 2006.01.04 | mara

      Re: чого це ви так кучмізм захищаєте? може вам з нього перепадає?(-)

      Пане Сергію!
      Дивуюсь, що Ви не маєте глузду притримати трохи свій темперамент патріота України в екзилі.
      Іноді це видається просто хамством з Вашого боку. Люди дійсно живуть в умовах, про які Ви вже забули. Дійсно - або повертайтеся, або будьте більш коректним.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.04 | Сергій Кабуд

       шось я не зрозумів про що ви пишете?

       а ну поясніть детальніше:

       mara пише:


       > Дивуюсь, що Ви не маєте глузду притримати трохи свій темперамент патріота України в екзилі.

       Якого це біса я буду якійсь такий темперамент якось ПРИТРИМУВАТИ?
       Ще й з порад від віртуальних осіб???

       От на те шоб таке висміювати глузду топчно вистачить. Я над вами сміюся. Ви смішна(ий), аел це сміх невеселий.       > Іноді це видається просто хамством з Вашого боку. Люди дійсно живуть в умовах, про які Ви вже забули. Дійсно - або повертайтеся, або будьте більш коректним.

       Де хамство? Пальцем ткнить.
   • 2006.01.04 | Михайло Свистович

    Re: в Україні неукраїнська влада

    Сергій Кабуд пише:
    >
    > А Пора переназвалася в ОПОРА, і треба розуміти опора для Ющенко

    Ти, як завжди, неправильно розумієш.

    >
    > Тепер ОПОРА збирає компромат на БЮТ: http://maidan.org.ua/static/news/1136288656.html
    > все правду кажуть, але за умов шоб не проти Ющенко. Поки що так виглядає.

    Це просто в декого окуляри заслабкі, тому воно так і виглядає. Бо "компромат" збирається на всіх.

    >
    > Приєднуймося! ПереможемоРазом!

    І як ти приєднався?
  • 2006.01.04 | Михайло Свистович

   Re: Українці Тули виявились першими

   Надія пише:
   >
   > А та задрипана Пора де поділася зі своїми акціями протесту?

   Не там, де задрипана Надія, яка нічого не робить, але любить наїхати на інших. Наразі найбільше "бойкотних" наліпок розповсюдили саме активісти "Пори".
 • 2006.01.03 | Anatoliy

  Re: Українці Тули виявились першими

  Цього треба було ждати,Путiн-це КГБ,ця органiзацiя нiчим не гнушаеться щоб розвязати вiйну у Чечнi,вони пiдiрвали своi будинки в яких мирно спали iх громадяни-це дияволи.Брати, нам треба згуртуватись незалежно де ми живемо i стати на захист нашоi держави,нашого народу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua