МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

партію тягнибока хочуть закрити. а вітренчиху ні?(л)

01/03/2006 | catko
http://www.obkom.net.ua/news/2006-01-03/1911.shtml

Центризбирком Украины ходатайствует о запрете партий, которые выступают против антиукраинской деятельности

Центральная избирательная комиссия обратилась в Министерство юстиции относительно внесения им представления в Верховный Суд о запрете деятельности Всеукраинского объединения «Свобода». Такое решение было принято на заседании ЦИК во вторник.

Во время рассмотрения этого вопроса члены ЦИК отметили, что в программе ВО «Свобода» выявлены признаки нарушений ч.1 ст. 37 Конституции Украины. В связи с этим ЦИК в соответствии с Законом «О выборах народных депутатов Украины» обязано обратиться в Минюст относительно внесения представления в Верховный Суд о запрете деятельности этой партии.

В программе ВО «Свобода» отмечается необходимость запрета коммунистической идеологии как «человеконенавистнической, причинившей вред украинскому народу». Кроме того, в программе партии подчеркивается, что необходимо принять новый Закон о гражданстве, в соответствии, с которым гражданство Украины предоставлять только тем лицам, которые родились в Украине и являются этническими украинцами. Кроме того, предлагается лишать «натурализированных чужеземцев» гражданства Украины за совершение уголовных преступлений.

В соответствии с Законом Украины «О выборах народных депутатов Украины» рассмотрение вопроса о регистрации кандидатов в народные депутаты от этой партии (блока) откладывается до вступления в силу соответствующего решения Верховного Суда.

Политическая партия «Всеукраинское объединение «Свобода» была зарегистрирована 16 октября 1995 года. Лидер партии - Олег Тягнибок.

Відповіді

 • 2006.01.03 | Сергій Кабуд

  ПРУ і вітренко- відкрито антиукраїнські утворення плюс росколюют

  Україну на федералізм чи як це називається.

  Підстав досить для законого їх прикриття і не допуску до виборів

  Може подати до Суду на це?
 • 2006.01.03 | Мартинюк

  До речі

  Я не прихильник Лазаренка, але чому йому відмовляють у реєстрації?

  Пояснення якісь дуже знйомі ще з кучомністану - в паспорті фотографія не вклеєна тощо.

  Щось наше ЦВК провадить якусь дуже вибіркову діяльність ... Або ж проводить пердвиборчу розкрутку малоперспективних електоральних проектів.
 • 2006.01.03 | Englishman

  Дуже сподіваюся, що обох козлів не допустять(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | леонід

   Re: Дуже сподіваюся, що обох козлів не допустять(-)

   Інглічанин, зким ти в парі, назмивай обох. А хіба у когось були плани по твоєму "допущенню"?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.03 | Englishman

    Опануй основи граматики, потім приходь на форум (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.03 | леонід

     Re: Опануй основи граматики, потім приходь на форум (-)

     Інглічанину. Нагадую, що українська граматика передбачає застосування української абетки для граматичного вираження сисловості (не плутати з фенею). Окрім того, через власну недолугість, не маю коректорів та цензорів (від 2002 року), які б визначали моє право на листування. Давайте по змісту.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.03 | Englishman

      Із задоволенням, як тільки побачу зміст (-)

 • 2006.01.03 | толя дейнека

  Re: партія тягнибока не для цивілізованого суспільства

  цивілізоване суспільство визначається тим, що на кожній речі там стоїть штамп "Перевірено і Дозволено Жидами". На Тягнибоку такого штампа нема, бо він дозволив собі нешанобливе ставлення. Натомість Наталя Вітренко в цьому відношенні цілком політкоректна: вона лає Валютний Фонд, але не жидів як таких. Певно тому, що серед прогресивних соціалістів лічаться К.Маркс, Р.Люксембург і ще багато достойників, може навіть Л.Троцький. Тож це дозволяється.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.03 | леонід

   Та не партії Тягнибока, а українські партії

   Таке вже було в українській історії, давній та недавній. Не для "цивілізованого" суспільства були партії Мазепи-Орлика, Залізняка-Гонти, Шевченка-Куліша, Міхновського-Франка, Бандери-Мельника, Лукяненка-Кандиби. Тепер цивілізована Франція ніяк не спроможеться на вогнегасники для французьких цивілізованих автівок, а цивілізована Австралія на захист своїх жінок (включно з аборигенками) від надцивілізованих кримінальних покидьків, необтяжених цивілізованим ставленням до тих, хто дав їм прихисток, дах та харчі.
   Чи багато злочинців, винних в геноциді проти українства, було названо "нецивілізованими" членами ЦВК бодай в приватному, але публічному порядку?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua