МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко як епігон Гр. Омельченка

01/06/2006 | Чучхе
Я уже вздовж і поперек дослідив обнародувані Юлею документи, і так і не зрозумів, що в них є такого вже зрадницького щодо України. Єдине, що я втикнув, що пан Могілевич настільки філігранно рівно відкусив по шматочку від російського та українського пирогів, що обидві держави назвали це перемогою. Таке вміння правильно відкушувати загалом є генетичним надбанням представників хаміто-семітської мовної сім"ї, однак з цим нічого не поробиш, бо якби хаміто-семітине кусали б від пирогів світовий бізнес би давно здох.

Мене правда зацікавило, де ділися ще три доповнення до основного договору, адже бритва Оккама підказує мені, що навряд чи єдине доповненя до договору назвали б одразу №4.

А щодо дій Юлі, то на мою думку, ніяке це не розкриття, а дуже примітивний ПіАрівський хід. В рекламній діяльності він добре відомий під умовною назвою "плацебо" - коли участь відомої особи в розголошенні чогось абсолютно нейтрального, робить це нейтральне позитивним чи негативним - в залежності від окрасу цієї самої відомої особи.

Протокол - це документ абсолютно нейтральний і, очевидно, не такий вже й таємний. Але люди не задумуються над його аналізом, підміняючи власні думки харизмою людей, які щодо цього протоколу висказались. Вийшла Юля і сказала, що він поганий. І прихильники Юлі одразу ж стали вважати його поганим. Тимошенко могла б висказатись і за те, що він хороший, і її б прихильники одразу ж сказали б, що він хороший. Єдина ж мета Юлі, яку я бачу нині - це нагадати про себе і зайняти свою нішу в телевізійній хроніці, демонізуючи підписаний документ.

Тепер щодо Омельченка. У Григорія філігранно відточена тактика ПіАру через спричинення бурі у склянці води. Я пам"ятаю одну його прес-конференцію, на якій Григорій роздав журналістам ксерокопії п"яти стодоларових банкнот. Тема прес-конференції була така: ось саме ці п"ятсот доларів мафія заплатила кілеру за вбивство мене, і якщо мене протягом тижня вб"ють, то вбивцею буде носій стодолларових банкнот номер такий-то серія така-то. І таким чином Гр. Омельченко потрапляв і на екрани і в газети в т.ч. досить серйозні. Юля, очевидно, зараз переймає його досвід.

Відповіді

 • 2006.01.06 | троль ak1001

  славетна "Антимафія" живєє всіх жівих :) (-)

 • 2006.01.06 | Мартинюк

  Так протокол № 4 взагалі не тієї угоди

  Це кусок попередньої угоди підписаної не то у 2002 , не то у 2003.

  Чесно кажучи я ніяк не можу зрозуміти логічного призначення "цього доповнення 4", окрім того що на ньому є печатки "Газпрому" і "Нафтогазу" .

  Маю підозру що головною метою додавання цього , до речі давно всім відомого "додатку 4" було надання солідності попередньому документу, який не має жодної печатки і виглядає як якийсь чорновик чи протокол про наміри.Бо при неуважному пергляді складається враження що то є продовження угоди від 4 січня, і печатки Газпрому та Нафтогазу стосуються саме цієї угоди.

  Бо говорити що то було надано як зразок угоди яка була раніше, також не дуже зручно, бо то все таки не попередня угода, яку можна прочитати будь де, навіть на "Майдані" алише додаток до неї. У всякому разі Юля на прес-конфернції у розбір цього папірця не вникала.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.06 | Чучхе

   Так, але Юля на сайті повішала їх разом

   Це теж відверте обдурювання народу, але цікаво також і інше. Взагалі, якщо питання цін виноситься (виносилось?), як ми бачимо, окремим додатком до протоколу, то значить, такий додаток мав бути підписаним і на цей раз, однак його-то ми й не бачили.
 • 2006.01.06 | Odess

  Re: Тимошенко як епігон Гр. Омельченка

  Чучхе пише:
  > Вийшла Юля і сказала, що він поганий. І прихильники Юлі одразу ж стали вважати його поганим. Тимошенко могла б висказатись і за те, що він хороший, і її б прихильники одразу ж сказали б, що він хороший.

  Я именно это имел в виду задавая вопрос что было бы если бы договор выложил Янукович :)
  Не в обиду будь сказано сторонникам ЮВТ но есть такой термин "эффект стаи"...
 • 2006.01.06 | пан Roller

  Забудьте о прихильниках. Их давно ни стало.

  Чучхе пише:
  І прихильники Юлі одразу ж стали вважати його поганим. Тимошенко могла б висказатись і за те, що він хороший, і її б прихильники одразу ж сказали б, що він хороший.

  Мне кажется, такое представление о прихильниках е застарелым.

  Во первых, где вы увидели то, о чем вы говорите. Оранжевая революция смещала прихильников и фанов и я бы даже сделал вывод что такого понятия как прихильник больше не сущетсвует.

  Скорее существуют партийные осередки,их представители, которые будут жжужать вам уши о плохой Тимошенко, о хорошем Ющенко, или наоборот в зависимости от того какой блок они обслуживают.О это не пихильники, это работники.

  Прихильники давно научились думать своей головой.

  Речь вовсе не в Тимошенко, а в той инфе, которую она предоставила.

  Вопрос даже не в том, есть печати, или нет, а в сути, которую огласили и оценили не только Тимошенко.

  О том, что каждый имеет теперь хоть какую ниrакую возможность сделать хоть какой-то свой вывод, а не пользоваться выводом "Победа" предоставленным Ивченко и Ющенко,Дворкиным и др. поддержавшим их.

  Свой вывод теперь может сделать и пересичный и он может оказаться уж и вовсе иного толка, чем официальный президентский.

  Кому-то очень хочется свести общественное мнение в узкое русло побед.

  Зачем, видимо на то есть причина.

  Мнение сторонее, мнение европейское, американское пытаются представить как мнение заказное, и это делается через пятый канал.

  Авторы таких подач обеспокоены больше предстояшими выборами,а не настоящими реалиями.

  Лично мне бросается в глаза совсем другие очевидные факты.


  Это факт того, что уровень межгосударственных отнощений Украина Россия переходит на какой-то иной формат.Формат низший.

  Вместо серьезного государственных отношений, вокруг этих отношений, возникают какие-то подставные фирмы, с которыми государство Украина вынуждена заключать какие-то соглашения.И ставить в зависимость от них свою энергонезависимость, суверенитет.

  На кого будет жаловаться Украина ядерным гарантам. На швейцарскую фирму?
  Какие претензии к России?

  Это объективное свидетельство снижения уровня управления в стране, на котором активно настаивают в России.Теперь оно стало очевидно.

  К примеру, президент Ющенко посылает поздравительную телеграмму президенту Путину, с "Новым годом", типа.

  Текст публикуется в интернет изданиях,вопреки протоколу, но сам Путин телеграмму не получает и на нее не отвечает?

  Путин Ющенко даже не поздравляет.

  Вместо него Ющенко получит поздравление из Швейцарии.

  Спрашивается, почему?

  Вы не знаете? Если нет, почитаейте об этом в интернет.

  Доля поставки российского газа всего 17 млрд, что соответсвует поставкам казахского и узбекского газа. На 2007 год общий объем 54, примерно.

  Фирма торгует газом, гавном, смесью неопределенной теплотворности и чистоты, который сама не добывает.И этот "самогон" Украина покупает по цене "импортного газа", Европейского газа, котырй сама же и импортирует по другому договору, государственному.

  Украине отведана роль шестерки, не в восьмерке.

  Но, снижения уровня отношений Украины как государства и не позволит ей развивать государственный отношщения со странами поставщиками.Это принизливая позиция.

  Сама Украина уже не в состоянии реально заключить договора с государствами, Казахстаном, Узбекистаном, Туркменией.
  Она заключает договор с какой то швейцарской фирмой, даже не с Газпромом и не с Россией.

  Постака Газа в Европу осущетсвляется по межправительственному договору с Россией, по старому договору, видимо так.

  А поставка в Украину по писюльке с шарашкиной контрой.

  Почему? Украина не европейская страна?

  Но, почему тогда по европейским ценам, по "европейской" форумуле.

  Я умышленно не касаюсь самих цен и того, о чем говорят сегодня политики.

  Мне бросается в глаза та принизливая позиция, в которую поставили Украину, и то как официальный Киев, стоя раком, кричит о Победе, вместо того, что бы бить во все колокола.

  Brgds


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua