МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Димова завіса в історії світового шахрайства.

01/12/2006 | rais
Думаю що багато з Вас, шановні відвідувачи Майдану мали нагоду ознайомитися з твором Олександра Бушкова "ДОМ С ПРИВИДЕНИЯМИ: ХРОНИКА МУТНОГО ВРЕМЕНИ" (скорочено можна ознайомитися на сайті ОРД)

Події які розгортаються на теренах нашої батьківщини нагадують те що відбувалося у Франціїї на прикінці ХVІІІ століття підчас будівництва шляхопроводу Панамського каналу...

Великі кошти у вигляді "дельти" між сукупним ресурсом, створеним експлуатацією населення СРСР на протязі 80 років, що залишилося в України, та тим що залишилося зараз у державній власності відверто розкрадені колишньою компартійною елітою та підконтрольним їй криміналом. Це злочинне угрупування інтернаціональне і в основі своєї безпокараної "успішної діяльності" спирається на генетичний жах населення СРСР перед успадкоємленною репресивною машиною комуністичної системи державного терору. Злиття представників цієї системи з криміналом породило таке явище, як комунобандитизм. Пограбовані в країні гроши привели цих злочинців до влади. Всі дії влади на протязі 15 років спрямовані на утримання награбованого у власності цієї купки негідників. Всі резонансні справи і події в Україні від смерті Гетьмана, Гонгадзе, Кірпи, від Тузли до Помаранчевого Майдану призначані відволекти думки громади від питання хто і скільки вкрав, кому і що повинно за це бути.

Військові добре розуміють головне призначення димової завіси, як тактичного засобу прикриття стратегічного завдання.

Пропоную обговорити це стратегічне питання.

Відповіді

 • 2006.01.12 | BIO

  Re: Димова завіса в історії світового шахрайства.

  Хорошая завеса выходит из свежих сырых кизяков.
  Что и наблюдаем в обое стереотрубы.

  Срочно выписываем роту Карлсонов. Они хоть шведы,
  но под Полтавой нас не сдадут.
  Со второй попытки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua