МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

РЕЄСТР обіцянок Ющенка

01/13/2006 | Остап!
Пропоную створити РЕЄСТР обіцянок Ющенка

Куди заносити все, що він обіцяє у своїх виступах.

Бо він забуває, що говорить. І не виконує.... Думає що так можна...

І ніхто з його секретаріату такого реєстра не веде

Розпочати можна з "10 кроків". Там де про "податкову міліцію".

Потім про 5 млн робочих місць.
Про фондовий ринок, що обіцяв створити, перебуваючи у Японії

Потрібно тільки уважно слухати і заносити до реєстра.
А потім відправляти у секретаріат, наприклад.

Або вручати свіжу версію обіцянок, при нагоді.

Головне вказувати де що, коли пообіцяв.

Думаю що звання "брехуна року" йому гарантоване :)

Відповіді

 • 2006.01.14 | Михайло Свистович

  Класна ідея. Створюйте. (-)

 • 2006.01.14 | Боровик

  Re: Пропоную створити РЕЄСТР обіцянок президента

  Я би питання поставив не про обіцянки, а про очікування.
  Справа в тому, що інрді навіть є надія, що обіцяне не буде виконуватись чи не все обіцяне буде виконуватись.
  Вибачте за самоцитування, але в січні, рік тому назад я писав "чого я очікую від Ющенка" і зараз я можу відповісти по кожному питанню наскільки я задоволений справленню побажань:
  http://www2.maidan.org.ua/n/arch51/1104681935
  1. На вулицях перестануть їздити круті авта з проблисковими маячками. Право на маячок матимуть тільки міліція, пожежники, швидка і їм подібні.Серед рівніших з рівних таке право можуть мати тільки лідери інших держав під час державних візитів в Укораїну.Якщо Ющенко не встигатиме на роботу через затори на дорогах, то хай замість того щоб включати маячок хай раніше прокидається, або хай живе на роботі чи хай переносить резиденцію за місто.
  100% виконано
  2. Ющенко розпродасть маєтки ДУСі, зробить це публічно, так щоб народ побачив чим користувався Кучма.
  5% виконано
  3. Території заповідники відновлять свою первинну площу за рахунок зносу всіх дач, що були там набудовані. Інститут Ботаніки чи біофак якогось з університетів (за кошти із штрафів за незаконн у забудову) зможуть відновити флору заповідників за короткий термін.
  50% виконано
  4. Доступ до медицини буде одинаковим для всіх. Феофанія не з*їдатиме половину бюджету на медицину або Феофанія буде одинаково доступна для всіх. Оскільки перше не так швидко виправляється, а друге просто неможливе, то очікую, що всі ресурси що витрачаються на медицину будуть справедливо і рівномірно розоділено між всіма, хто потребує лікування.
  0% виконано
  5. Служба в армії не буде дескримінацією. Умови для служби в армії повинні бути такими, щоб бажаючі служити покрили потребу держави в солдатах. Основний стимул – матеріальний і гарантія отримання освіти після служби.
  50% виконано (скорочено термін на третину)
  6. Монетаризація пільг.
  0% виконано
  7. Паритетні витрати з держбюджету для села та міста.
  0% Заявлено на 2006 рік
  8. На протязі кількох місяців в кілька етапів знизити ПДВ з 20 до 6-10 відсотків. Відшкодування всіх боргів по поверненню ПДВ із обов*язковим аудитом топ десятки компаній по об*єму повернення цього податку.
  0% виконано
  9. Відміна податкових пільг і податкова уніфікація для всіх суб*єктів. Виняток – підприємці без утворення юридичнї особи, фермерські господарства. (Фермерські господарства повинні мати окремий спрощений (примітивний) податковий кодекс, але податки все таки мають платити). Для правильного нарахування податків дрібному підприємцю достатньо знати правила арифметики і мати інструкцію на одному аркуші паперу.
  0-30% в залежності від ситуації
  10. Діалог з народом кожні два тижні чи приурочено до кожної значущої події.
  100% - виконується з жовтня.
  ***
  Підсумок: Середина між оптимістом і песимістом. Рік тому я був кращої думки щодо можливостей. За рік я таки трохи вник в природу багатьох пробрем і зараз розумію, що очікування були завищені як щодо особистості Ющенка так і щодо можливостей країни.
  От був би я такий мудрий "зпереду" як моя жінка "ззаду"... то і очікував би іншого...
 • 2006.01.14 | ІІ Михайло Волошин

  Мій внесок: передвиборча програма

  Передвиборча програма Ющенка. Повний текст
  www.ПРАВДА.com.ua , 9.07.2004, 19:15

  Ющенко Віктор Андрійович,
  1954 року народження, економіст, народний депутат України, безпартійний, проживає у місті Києві, Голова Національного банку України (1993–1999), Прем'єр–міністр України (1999–2001), лідер найбільшої парламентської фракції, батько п'ятьох дітей.

  ЯКОЮ Я БАЧУ УКРАЇНУ

  Я бачу Україну справедливою і заможною європейською державою. Де кожна людина може реалізувати свої можливості, не шукаючи кращої долі за кордоном. Де кожен, хто бажає працювати, має роботу і гідну зарплату. Де кожна дитина може отримати якісну освіту. Де кожен громадянин має доступ до належного медичного обслуговування; кожна літня людина отримує гідну пенсію. Де надійно захищене життя – сім'я, материнство і дитинство. Де шанують ветеранів. Де влада користується довірою і повагою громадян. Де державні чиновники компетентні і законослухняні, отримують високу зарплату і не беруть хабарів. Де всі рівні перед законом; де кожен із нас, а не лише багаті, може захистити свої права у суді. Де надійно гарантовані свобода думки, свобода слова, свобода совісті. Я бачу Україну державою, яку шанують і цінують її власні громадяни і до якої з повагою ставляться у світі. Я бачу Україну, в якій житимуть, як казав Олександр Довженко, "по закону Божеському і людському".

  ЗА

  Створення мільйонів нових робочих місць. Економічне зростання, що позначається на добробуті кожного громадянина. Кардинальне підвищення зарплат і пенсій. Доступність якісної освіти, медицини. Пристойне житло для кожної сім'ї.

  ЗА

  Державу, яка захищає інтереси простих громадян, а не прислуговує купці олігархів. Зменшення податків, стимулювання виробництва. Обмежене втручання держави в життя громадян. Незалежний суд, що надійно захищає права простих людей.

  ПРОТИ

  Приниження людської гідності. Бідності і безробіття. Розкрадання державної власності і державного бюджету. Репресивних податків, що не дають підприємствам працювати, а людям – отримувати гідну зарплату.

  ПРОТИ

  Зловживання владою. Обмеження прав і свобод простих громадян. Корупції і хабарництва, на чому тримається нинішня влада.
  Як економіст за фахом, маючи досвід роботи на посадах Голови Національного банку і Прем'єр–міністра України, як лідер найбільшої парламентської фракції – я знаю, як цього досягти.
  За півтора роки роботи мого Уряду був наведений порядок у бюджетній сфері, усунуті бартерні розрахунки. Стали прозорими грошові потоки, припинилися масові відключення електроенергії. Ми підвищили зарплати і пенсії усім категоріям населення. Домоглися вчасної виплати зарплат, ліквідували заборгованість із виплати пенсій. І головне – ми досягли цього без зовнішніх запозичень, з опорою виключно на власні ресурси.
  Після перемоги на президентських виборах я зобов'язуюся перед народом України виконати такий План дій.

  ПЛАН ДІЙ ВІКТОРА ЮЩЕНКА

  "ДЕСЯТЬ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ"

  1. СТВОРИТИ П'ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ.

  Для цього:

  – Створення нових робочих місць з гідною зарплатою визначити критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях.
  – Спрямувати економічну політику на розвиток внутрішнього ринку.
  – Запровадити систему державного замовлення і громадських робіт для створення нових робочих місць.
  – Гарантувати робоче місце кожному, хто отримав професію за державним замовленням.
  – Зняти всі перешкоди для тих, хто хоче відкрити власну справу, сприяти їх власній ініціативі.
  – Зменшити ставки кредитування. Забезпечити гарантований доступ до кредитів для малого і середнього бізнесу.
  – Сприяти розвитку високотехнологічних галузей – для виходу України на міжнародні ринки праці.
  – Залучити в економіку України інвестицій у 10 разів більше, ніж сьогодні – це нові робочі місця, нові технології.

  2. ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРІОРИТЕТНЕ ФІНАНСУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ.

  Для цього:

  – Збільшити мінімальну пенсію – вона буде більшою за прожитковий мінімум. Ліквідувати "зрівнялівку" та дискримінацію у пенсійному забезпеченні.
  – Протягом року повернути людям борги із зарплати.
  – Відновити зруйновану систему охорони здоров'я – в кожному місті та селі. Забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг.
  – Гарантувати пріоритетне оздоровлення ветеранів війни і праці, які віддали свої кращі роки служінню державі – це наш святий обов'язок.
  – Створити умови для повноцінного суспільного життя інвалідам.
  – Відновити повагу у суспільстві до Вчителя; гарантувати освітянам зарплату, не нижчу середньої по промисловості.
  – Кожна дитина, незалежно від майнового стану батьків, зможе отримати якісну освіту.
  – Забезпечити пріоритетне право отримання вищої освіти за бюджетні кошти дітям із малозабезпечених сімей.
  – Поновити 10–річний термін навчання у середній школі з 5–бальною системою оцінки знань.
  – Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників – будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.

  3. ЗБІЛЬШИТИ БЮДЖЕТ – ЗМЕНШЕННЯМ ПОДАТКІВ.

  Для цього:

  – Зменшити податки. Коли вони будуть справедливими, їх сплачуватимуть усі, – тіньова економіка вийде на світло і поповнить бюджет.
  – Щорічно зменшувати оподаткування фонду зарплати – через п'ять років він не перевищуватиме 20%.
  – Спростити процедури сплати податків, зробити їх прозорими.
  – Відокремити бізнес від влади, захистити підприємців від поборів. Припинити практику використання правоохоронних органів для здійснення тиску на підприємства.
  – Очистити податкові органи від корумпованих чиновників, підвищити зарплату чесним професіоналам. Вони збиратимуть податки в повному обсязі і виключно на основі закону. Ліквідувати податкову міліцію – в цьому каральному органі не буде потреби.
  – Змусити олігархів справно сплачувати всі податки. Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що "прихватизуються" за безцінь – мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян.

  4. ЗМУСИТИ ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ПОВЕСТИ РІШУЧУ
  БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ.

  Для цього:

  – Звільнити з посад казнокрадів і хабарників у структурах виконавчої влади, натомість призначити чесних і порядних професіоналів.
  – Скоротити непотрібні управлінські структури, зменшити чисельність армії чиновників. Решті – забезпечити належні умови роботи і гідну зарплату. Дешевий чиновник надто дорого обходиться народу. Кожен чиновник підпише "Кодекс честі державного службовця" – і неухильно його дотримуватиметься.
  – Чітко визначити функції оновлених владних структур. Держава не втручатиметься у життя людей там, де вони без неї впораються набагато краще.
  – Звільнити суддів, які заплямували себе корупцією і замовними рішеннями в інтересах олігархів. Суди відновлять почуття справедливості у суспільстві – вони не каратимуть, а захищатимуть права громадян.
  – Провести справжню політичну реформу – кожен відчує, що влада працює для громадян, і працює ефективно. Зміни до Конституції будуть прийняті прозоро і законно – і запроваджені у 2006р., після обрання нової Верховної Ради на вільних і чесних виборах.
  – Розширити права і зміцнити фінансову базу для ефективного самоврядування – на рівні міст, селищ, сіл. Більше коштів спрямуємо у регіони і до територіальних громад – на фінансування найважливіших потреб людей.

  5. СТВОРИТИ БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ДЛЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ.

  Для цього:

  – Змінити пріоритети правоохоронців – головним у їх діяльності буде не безпека можновладців, а безпека кожного громадянина.
  – Очистити правоохоронні органи від корупціонерів, на керівні посади призначити чесних, високопрофесійних офіцерів, надати їм належну політичну і матеріальну підтримку. Розгорнути рішучу боротьбу з криміналітетом і організованою злочинністю.
  – Підвищити рівень захисту населення від природних і техногенних аварій і катастроф. Послідовно вирішувати нагальні проблеми чорнобильців. Я гарантую, що інформація про екологічний стан довкілля буде повністю відкритою для громадян.

  6. ЗАХИСТИТИ ЦІННІСТЬ СІМ'Ї, ПОВАГУ ДО БАТЬКІВ І ПРАВА ДІТЕЙ.

  Для цього:

  – Зламати тенденцію скорочення чисельності населення України.
  – Збільшити мінімум у 10 разів грошову допомогу матері при народженні дитини. Відмова матері від професійної діяльності на користь виховання дитини має знайти належне визнання у суспільстві.
  – Гарантувати якісну і безкоштовну медичну допомогу жінкам при народженні дитини.
  – Створити умови, щоб саме сім'я, а не виховні заклади, стала гармонійним середовищем для виховання дітей.
  – Надавати державну підтримку тим, хто виховує дітей, або доглядає людей похилого віку.
  – Відновити мережу державних і комунальних дитячих садків і ясел, насамперед – на селі. Заборонити продаж дошкільних закладів.
  – Створити умови, щоб батьки виховували дітей і мали гідний заробіток не на чужині, а у себе вдома.
  – Кредити для будівництва або купівлі житла будуть доступні кожній молодій сім'ї – як у місті, так і на селі.
  – Ліквідувати дитячу безпритульність. Забезпечити пріоритетний розвиток дитячих будинків сімейного типу.
  – Забезпечити безкоштовно дітей–інвалідів ліками, медичними засобами, спеціальним харчуванням, оздоровленням; створити їм умови для повноцінного життя у суспільстві.
  – Впровадити інститут сімейних лікарів.
  – Забезпечити неухильне дотримання законів, що забороняють пропаганду аморальності і насильства, – свідомість дітей буде захищена від руйнівного впливу.

  7. СПРИЯТИ ДУХОВНОСТІ, ЗМІЦНЕННЮ МОРАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ.

  Для цього:

  – Створити умови для розвитку особистості, високого рівня освіти і культури громадян.
  – Сприяти єдності народу України, орієнтації суспільства і держави на загальнолюдські цінності – свободу, демократію, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду, взаємну повагу і толерантність, справедливість і добро.
  – Підтримувати ініціативи громадян, їх активну участь у вирішенні державних проблем. В оновленій Україні стане нормою свобода слова, активна діяльність громадських організацій, політичної опозиції – як запорука державної політики в інтересах народу.

  8. СПРИЯТИ РОЗВИТКУ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА.

  Для цього:

  – Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі – земля буде власністю тих, хто її обробляє.
  – Збільшити вдвічі продуктивність сільського господарства, кардинально підвищити рівень доходів селян.
  – Зробити фінансові ресурси доступними селянам, а не чиновникам і посередникам. Гарантувати справедливі закупівельні ціни на сільгосппродукцію.
  – Підняти рівень доходів селян до середнього по країні.
  – Збудувати сучасну транспортну інфраструктуру, завершити газифікацію, налагодити телефонний зв'язок, відновити роботу шкіл, клубів, фельдшерсько–акушерських пунктів – у кожному селі. Молодь матиме змогу реалізувати свої здібності і не покидатиме села.

  9. ПІДВИЩИТИ БОЄЗДАТНІСТЬ АРМІЇ, ПОВАГУ ДО ЛЮДЕЙ У ПОГОНАХ.

  Для цього:

  – Мобілізувати ресурси для створення в Україні боєздатної армії, розвитку оборонних технологій.
  – Скоротити термін строкової військової служби до 12 місяців невідкладно – вже з весняного призову 2005р.
  – Скасувати призов на військову службу і забезпечити комплектування професійної армії за контрактом – починаючи з 2010р.
  – Забезпечити військовослужбовців житлом. Гарантувати кожному військовому при звільненні в запас пристойне житло і соціальні гарантії.

  10. ПРОВОДИТИ ЗОВНІШНЮ ПОЛІТИКУ В ІНТЕРЕСАХ НАРОДУ УКРАЇНИ.

  – Зовнішня політика України буде чесною, прозорою і послідовною, економічно вигідною.
  – Ми будемо оцінювати її успіхи не за кількістю візитів, заяв і декларацій. Головне для нас – це обсяги залучених в Україну інвестицій, просування вітчизняних товарів на міжнародні ринки, захист прав громадян України за кордоном.
  – Відносини з Росією будуть взаємовигідними, дружніми і стабільними.
  – Наші партнери, як на Сході, так і на Заході побачать іншу Україну – міцну, надійну, яка дотримується зобов`язань і водночас здатна захистити свої національні інтереси.

  * * *

  Я йду на вибори, щоб подолати в Україні бідність і безробіття, забезпечити високі стандарти життя для простих людей. Я знаю, які проблеми хвилюють кожного громадянина України. Я знаю, як ці проблеми вирішувати – і я вмію їх вирішувати.
  Всі мої дії на посаді Президента будуть законними, прозорими і зрозумілими. Мої дії будуть рішучими, послідовними і ефективними. Вже з наступного року ми всі відчуємо, що живемо в зовсім іншій державі – яка дбає про всіх громадян, а не лише про чиновників і олігархів.
  Тим, хто мене підтримає на виборах, і тим, хто цього не зробить, гарантую: я стоятиму на сторожі прав кожного з вас. В Україні буде зручно і затишно усім і кожному – в цьому я вбачаю свій головний обов'язок. Говорячи словами Івана Франка, "мільйони чекають щасливої зміни". Нас в Україні – 48 мільйонів. Разом ми змінимо життя на краще!
 • 2006.01.14 | Albes

  А смысл ?

  "Думаю що звання "брехуна року" йому гарантоване :)"
  Это и без этого списка видно.
  Максимум, что делается - это "лис посылают стеречь курей" (я о преобразовании судебной системы). :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.14 | Остап!

   При кожній нагоді вручати йому свіжу редакцію його обіцянок (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.15 | Albes

    Re: При кожній нагоді вручати йому свіжу редакцію його обіцянок

    Если делать больше нечего - то сами и займитесь этим. Желаю удачи. Не скучайте.
  • 2006.01.28 | Daisy

   Дуже просто

   Але це треба не тільки до Ющенка застосовувати, а до всіх учасників передвиборчих перегонів. Звання "брехуна року" йому давати не варто, як на мене, бо це буде на руку Янику та іншим, якщо таке від своїх. Але дати йому зрозуміти, що ми спостерігаємо - дуже варто.

   Це взагалі є механізмом контролю влади. Щоб політики не думали, що кожного разу на вибори можна на вуха навішати чого завгодно, а потім зробити те ж саме на наступні вибори. І робити це - наша відповідальність. Щоб на наступні вибори їм пригадати, якою є ціна слова, кинутого на вітер.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.28 | Михайло Свистович

    Дейзі, я тепер розумію,чому Ви непогано ставитесь до партії Пора

    Бо Ви з ними дещо схожі. А саме - застосуванням подвійних стандартів, коли правда приноситься в жертву доцільності.

    Daisy пише:
    > Звання "брехуна року" йому давати не варто, як на мене, бо це буде на руку Янику та іншим, якщо таке від своїх.

    Я не вважаю, що Ющенко гідний звання "брехун року". Але категорично проти такого підходу, коли "брехуну року" не дають цього звання лише тому, що це комусь там буде на руку.

    > Але дати йому зрозуміти, що ми спостерігаємо - дуже варто.

    Йому це буде до одного місця, якщо Ви застосовуватимете описаний Вами підхід. Він просто цинічно користатиметься тим, що Ви є більшою патріоткою України, ніж він, бо не прагнете мати від цього особистих дивідендів. Вони всі цим завжди користувалися і користуються.

    >
    > Це взагалі є механізмом контролю влади. Щоб політики не думали, що кожного разу на вибори можна на вуха навішати чого завгодно, а потім зробити те ж саме на наступні вибори. І робити це - наша відповідальність. Щоб на наступні вибори їм пригадати, якою є ціна слова, кинутого на вітер.

    На наступні вибори знову буде якась загроза (або її вигажають і створять), і знову такі, як Ви, будуть їм пробачати, щоб це комусь не зіграло на руку, а між виборами на ваші різкі наїзди вони просто не звертатимуть уваги. Мені про це людина з першої правлячої в Україні десятки щойно прямо й цинічно сказала.
 • 2006.01.21 | Остап!

  Ющенко про політреформу (дякую ilia25)

  «Мы против референдумов, в частности референдумов прямого действия, когда «обращаясь к народу», кто-то собирается вносить прямые изменения в Конституцию!» (февраль 2003-го года).

  «С тем, что политическая реформа назрела, согласны все. Следующий президент должен уступить часть своих полномочий правительству…» (август 2003 года).

  «Я даю слово, что голосовал за политреформу, но не знаю, почему распечатке показано, что я не голосовал…Это решение в полной гармонии с позицией фракции… Всем понятно, что большинство в парламенте должно формировать правительство… «(декабрь 2004-го).

  «Я вам даю слово: пересмотра политреформы, референдума или еще там чего я инициировать не буду…» (апрель 2005-го).

  Это ж не поленился кто-то собрать
  http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/581/52386/
 • 2006.01.24 | Остап!

  Сьогодні я хочу говорити з вами про те, якою завтра буде наша кр

  Свєжак від 23.01.2006, 21:00

  Сьогодні я хочу говорити з вами про те, якою завтра буде наша країна.

  2006 рік – це рік впровадження національних реформ. Йдеться про сфери, важливі для кожного – зокрема, медицину, освіту, село, судову реформу.

  Перше – програма "Здоров’я нації", яка забезпечить кожній людині гарантований перелік безоплатних медичних послуг. Ми відновимо базову систему охорони здоров‘я на селі.

  Відповідальність за здоров’я нації, інвестиції в охорону здоров’я я розглядаю як внесок у розвиток економіки та боротьбу з бідністю. Під опіку я беру впровадження національних програм боротьби з раком, туберкульозом, ВІЛ/СНІДом, хворобами серця та крові.

  Друге – модернізація системи освіти. Середня і вища школа – це старт для нових поколінь. Настав час "економіки знань", коли інтелектуальні ресурси приносять країні значно більший прибуток, аніж природні. Для кожної української родини хороша освіта – це шанс для її дитини. Завдання влади – забезпечити доступність і якість освіти. Ми повернемо шану вчителю, дамо йому достойну зарплату, сучасне робоче місце. Ми викоренимо корупцію в системі освіти шляхом запровадження незалежного тестування у вузах.

  Третє – українське село. Програма розвитку села створить сприятливі умови для аграрного сектору. Підтримка фермера, кредитування сільського господарства та будівництва житла, впровадження соціальних програм стимулюватимуть повернення молоді на село. В аграрний сектор мають прийти сучасні технології.

  Четверте й одне з найголовніших завдань влади – це диверсифікація українського енергоринку та програма енергозбереження. Щоб забезпечити енергетичну незалежність країни, ми плануємо впродовж року знизити енергоспоживання мінімум на 10 відсотків.

  П’яте – буде започатковано масштабну реформу судової системи. Держава отримає справедливу і незалежну судову владу, а кожна людина зможе захистити свої права.

  Справедливе правосуддя – важливий крок у боротьбі з корупцією. Ми повинні повернути довіру людини до суду, якісно оновити суддівський корпус. У центрі судової реформи має стати суддя. Тому я, як президент, докладу всіх зусиль, аби в Україні сформувалася незалежна судова гілка влади. Аби права і свободи, гарантовані Конституцією, були забезпечені.

  Наші зовнішньополітичні пріоритети залишаються незмінними. Приєднання до Європейського Союзу – головна стратегічна мета України. На порядку денному також – якісна перебудова українсько-російських відносин. Я вимагатиму від кожного урядовця, від кожного українського дипломата жорстко відстоювати національні інтереси України.

  Сподіваюся, що новий парламент активізує роботу по приведенню національного законодавства до європейських норм і стандартів. Це прискорить шлях України до ЄС і НАТО.

  2006 рік – рік парламентських виборів, що стануть важливим іспитом суспільства на демократію. Як президент України, я запевняю – це перші вибори, де не буде задіяно адмінресурс, де влада не тиснутиме на виборця.

  Як гарант Конституції, я жорстко реагуватиму на будь-який сигнал порушення виборчого законодавства. Агітація має проводитися виключно за партійні кошти. Ця норма має працювати не вибірково, а для всіх!

  Сьогодні я підписав Указ "Про забезпечення проведення демократичних, чесних і прозорих виборів 2006 року".

  Я зобов’язую центральну та регіональну владу створити всі умови для проведення вільних і прозорих виборів. Влада гарантує всім політичним силам рівні можливості для агітації.

  Я звертаюся до всіх партій і блоків з пропозицією підписати Меморандум про чесні вибори.

  В той же час я не дозволю жодній політичній силі працювати на розкол України, спекулювати на темах мови, релігії, федералізму чи сепаратизму.

  Шановні співвітчизники! Проявіть активну громадянську позицію. Ми маємо разом вибрати новий відповідальний український парламент.

  Пам’ятайте – від результатів березневих виборів залежить розвиток України на наступні п’ять років.

  Україна стане сильною і заможною державою. Для цього влада повинна бути відповідальною, професійною і патріотичною. Останні події у Верховній Раді ще раз продемонстрували, що розвиток держави можна забезпечити лише за умов політичної стабільності. Ми повинні досягти узгодженої роботи всіх гілок влади.

  Сьогодні я пропоную план щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні.

  Перше. Вважаю за необхідне запровадити мораторій на прийняття будь-яких рішень чи дій з боку законодавчої та виконавчої влади, що можуть призвести до дестабілізації ситуації в Україні.

  Президент, уряд та Верховна Рада мають разом створити умови, аби в країні пройшли чесні вибори, було обрано новий парламент, сформовано більшість, яка і визначить новий уряд.

  Друге. Необхідно забезпечити дієздатність та повноцінну роботу Конституційного Суду України. Верховна Рада, згідно закону, має привести до присяги суддів Конституційного Суду. Це – першочерговий пріоритет дев’ятої сесії Верховної Ради України. Депутатам потрібно досягнути згоди щодо обрання парламентом суддів Конституційного Суду. Вірю, суспільство оцінить такий крок парламенту.

  Як президент, для якого закон – понад усе, я визнаю, що з 1 січня 2006 року, згідно з рішенням Верховної Ради, в країні діє оновлена Конституція. Але я не вважаю її ідеальною.

  Реформа Основного закону відбулася без участі громади, навіть без обговорення в українському парламенті.

  Вважаю, що суспільство повинно сказати своє слово відносно конституційних змін.

  Після парламентських виборів нас очікує чесний діалог щодо політичної реформи.

  У свою чергу, і це третій пункт мого Плану, я ініціюю створення спільної робочої групи з рівним представництвом уповноважених від Президента, парламенту та уряду.

  Першочерговим завданням цієї групи буде розробка пропозицій щодо гармонізації діяльності гілок влади.

  Переконаний, важливим кроком у цьому напрямку є прийняття законів, які стоять на порядку денному як першочергові у зв’язку із запровадженням політичної реформи в Україні. Зокрема, законів про Кабінет Міністрів, про президента, про опозицію, про всеукраїнський референдум та ін.

  http://pravda.com.ua/news/2006/1/23/37931.htm
 • 2006.01.28 | Остап!

  Якби Ющенко був бізнесменом

  Якби Ющенко був бізнесменом, то при такому рівні дотримання слова, він прогорів би на другий день.

  Чому він вже цілий рік наш Президент ????

  Вимоги до президента менші, ніж до звичайного селфемплоєра?
 • 2006.01.28 | -Юрій-

  Re: РЕЄСТР обіцянок Ющенка

  Яка цікава компашка зібралась на цій гілці....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua