МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юхновський: Литвин - головний ініціатор відставки уряду

01/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Коли в четвер спікер парламенту Володимир Литвин на парламентській сесії схотів включти в порядок денний питання про приєднання України до Єдиного економічного простору і друге питання – про членство України у спільному союзі Росія-Білорусія-Казахстан, для мене це було шоком. Я абсолютно не міг зрозуміти, чому голова Верховної Ради так поступає", - сказав в інтерв’ю сайту RAZOM народний депутат, член фракція "наша Україна" Ігор Юхновський.

"Це засвідчує лише те, що Литвин і справді переслідує якусь лише йому відому мету, – вважає депутат. – Спікер на тиждень продовжив сесію, тому що, мовляв, парламенту потрібно поставити на місце деяких міністрів і показати, що ВР є тим органом, який фактично зараз керує в державі.

"Думаю, Литвин протягом продовженої сесії може так само несподівано винести на її розгляд певні питання, які будуть корисними лише для нього самого, - зауважив Юхновський. - Окрім того, сьогоднішній виступ депутата Вєрємєєва – голови парламентської фракції Литвина – про те, що парламент вірно посупив, пославши уряд у відставку, свідчить про те, що саме Литвин був головним ініціатором відставки уряду. Мені здається, що головне завдання Литвина полягає в тому, щоб максимально послабити уряд. І, з іншого боку – зміцнити позиції голови Верховної Ради, - підкреслив нардеп.

"На мою думку, Володимир Михайлович абсолютно неузгоджено виніс на сесію ці два питання, про які говорив на початку, щ о дуже сильно послабило його позиції в очах багатьох українців і в очах Верховної Ради. – зауважив Юхновський, - а це, звісно, дуже сильно вдарить по його рейтингу. Бачу, що він схиляється до певного союзу з комуністами, хоча я вважаю це абсолютно недалекоглядною політикою".

http://www.razom.org.ua/ua/news/8898/

Відповіді

  • 2006.01.14 | Сова

    Re: Юхновський: Литвин - головний ініціатор відставки уряду

    Литвин - це підступний хитрий лист, якому місце за гратами.
    Так як він маніпулює Верховною Радою, так він паніпулював і підстрікав Кучму проти Гонгадзе.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua