МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Радіозвернення Президента. 14.01.06

01/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Дорога українська громадо!

Закінчуються новорічні та різдвяні свята. Сподіваюся, вони були для вас веселими, кутя була смачною, а в оселях ваших, переконаний, було тепло і затишно.

Сьогодні я говоритиму про дві знакові події січня нового року – успішні переговори з газового питання та про ситуацію, що склалася у зв’язку з рішенням Верховної Ради.

Але, перш за все, хочу подякувати всім, хто підтримав владу в ці складні часи. Бо насправді не йшлося про газ. Ми стояли перед загрозою втрати суверенітету, економічної незалежності і нашої свободи. Це були дні випробування на політичну згуртованість та єдність всього українського народу. Низький уклін молодим людям, які підтримували один одного на мобільних телефонах своїми SMS «Тримайтеся – ми переможемо», дякую всім, хто слав теплі листи і телеграми, усім політичним силам, які витримали цей нелегкий екзамен на політичну зрілість.

Вдячний всім вам за розуміння, підтримку і єднання в дні великого виклику.

Ситуація навколо газу показала, що Україна здатна відстоювати свої національні інтереси і бути передбачуваним і надійним партнером.

Запропонована «Газпромом» ціна в 230 доларів за тисячу кубів була, перш за все, економічно не обґрунтована, а тому абсолютно для нас неприйнятна. До чого ми прийшли? Ми сьогодні маємо ціну 95 доларів за тисячу кубів, яка на тридцять відсотків менша, ніж ціна у країнах Балтії, Закавказзя і всіх наших сусідів на пострадянському просторі.

Ми збільшили на 47 відсотків тариф за транзит російського газу, і зараз він становить 1,6 долара за тисячу кубів. Згідно з договором, на 10 відсотків збільшено об’єм транспортування російського газу в Європу українською газотранспортною системою в 2006 році. За це в бюджет країни ми одержимо більше двох з половиною мільярдів доларів.

Українська та російська сторони домовилися, що змінити ціни на газ та за транзит газу можна буде лише за згодою обох сторін. Найближчим часом уряди обох країн підпишуть додатковий протокол, де чітко визначать усі технічні моменти поставок. Кабінет Міністрів уже готує проект такого документа.

Таким чином, наші відносини з Росією в газовому питанні стали більш прогнозованими, раціональними та економічно обґрунтованими.

Далі. Ціна на газ для населення в цьому опалювальному сезоні не збільшуватиметься. І це моя принципова позиція як Президента і позиція нашого Уряду. Вона обумовлена тим, що населення користується переважно газом власного видобутку.

Щодо промисловості. Ціна на газ для неї визначатиметься залежно від того, скільки палива споживається. Уряд розробив механізм, який унеможливить різке зростання цін і забезпечить поступову їх лібералізацію. В найближчий час промислові споживачі газу повинні впровадити енергозберігаючі технології і перейти, де це можливо, на інші види палива, в тому числі альтернативні.

Ще один важливий висновок. Ми повинні докорінно змінити нашу політику щодо енергоспоживання і енергозбереження.

Добрий господар, я переконаний, це бережливий господар.

Українська економіка споживає в середньому в чотири рази більше природного газу, ніж країни Євросоюзу. У світі користуються одною простою формулою: на один мільйон населення держава має споживати один мільярд кубометрів газу. Нашою метою є знизити щорічне споживання з 76 мільярдів до близько 50. Це змушує нас докорінно у стислі терміни оптимізувати витрати природного газу, насамперед у промисловості.

Про це, я переконаний, мають дбати як держава, так і власники підприємств. Я жорстко вимагатиму від Уряду, керівників підприємств, житлово-комунального сектора запровадження режиму економії енергоресурсів. Але надзвичайно важливе і питання збереження тепла в кожній оселі, в кожній родині. З дитинства я пам’ятаю, як з батьками ми утепляли та заклеювали вікна, а хату обкладали соломою чи бадиллям від картоплі.

Той, хто зберігає – той завжди має.

Сподіваюсь, ви розумієте, що газова тема – не лише економічна, вона напряму пов’язана з останніми подіями і у Верховній Раді.

Хочу ще раз наголосити, що в Україні працює повноцінний уряд на чолі з Прем'єр-міністром Юрієм Єхануровим. Цей уряд виконуватиме свої повноваження до формування нового Кабінету Міністрів після парламентських виборів.

Ні про які «в.о.» не може бути й мови.

Своїм листом до голів обласних адміністрацій та інших представників виконавчої влади на місцях я довів власну позицію – вся структура виконавчої влади працює і буде працювати як завжди.

І за тиждень, коли парламент піде на канікули, Президент, уряд, уся система виконавчих органів влади працюватиме у повному складі і в посиленому режимі.

Рішення Верховної Ради відправити у відставку Кабінет Міністрів – не коректне, не законне, і не державницьке. Це наслідок непродуманих змін у Конституції і її ігнорування.

Під прикриттям таких змін фактично здійснюється зазіхання на конституційний лад. Правову оцінку рішенню парламенту може дати лише Конституційний Суд. Я як Президент України згідно з законом призначив суддів Конституційного Суду. З’їзд суддів України теж ухвалив кандидатури суддів Конституційного Суду.

Сьогодні ж, через деструктивну позицію Верховної Ради, яка не обрала свою частину суддів, не привела їх до присяги, ми маємо недієздатний Конституційний Суд, а українську Конституцію по суті позбавили слова. Як наслідок, ми не маємо сформованого інституту, який би міг вирішувати подібні конфліктні ситуації на конституційному рівні.

Я вважаю, що це прорахована позиція деяких політичних сил Верховної Ради, яка може призвести до нестабільної ситуації в країні.

Замість конституційної реформи ми отримали небезпечні сигнали можливої конституційної кризи.

Як гарант Конституції я робитиму необхідні кроки, щоб забезпечити стабільний і передбачуваний розвиток держави.

Я вже звернувся до Верховної Ради з вимогою скасувати неконституційне рішення про відставку нинішнього уряду. Сподіваюся, повага до Конституції і громадян України переважать особисті амбіції окремих народних депутатів і політичних сил.

І на завершення.

Я ще раз хочу висловити своє переконання, що Новий 2006 рік буде щасливим для кожного громадянина нашої держави. Нехай в усіх ваших оселях панують мир і добробут.

Бажаю Вам щастя. І хай береже Вас Господь.

Відповіді

 • 2006.01.14 | nick2

  Re: Радіозвернення Президента. 14.01.06

  Вот уж воистину, "в чужом глазу соринку вижу, а в своем бревна не замечаю". Ибо Президент НЕ МОЖЕТ ни оценивать конституционность (он не КС), ни отменить Постановление Рады (по той же причине). Так что "В.О", Виктор Андреевич, нравится Вам это или нет. И уж кто бы говорил о конституционности (и о многом другом), а Вам бы помолчать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.15 | Михайло Свистович

   Re: Радіозвернення Президента. 14.01.06

   nick2 пише:
   > Ибо Президент НЕ МОЖЕТ ни оценивать конституционность (он не КС)

   Оцінювати можуть всі. В нас демократія. А от офіційно тлумачити лише КС.

   > ни отменить Постановление Рады

   Він його і не скасовував.

   > Так что "В.О", Виктор Андреевич, нравится Вам это или нет.

   Ви з ким розмовляєте? Тут Віктора Андрійовича немає.
  • 2006.01.15 | catko

   може. тому що ГАРАНТ конституції. в ній це і написано(-)

 • 2006.01.15 | Остап!

  Економіка повинна бути економною (Ющ)

  >
  > Але, перш за все, хочу подякувати всім, хто підтримав владу в ці складні часи. Бо насправді не йшлося про газ. Ми стояли перед загрозою втрати суверенітету, економічної незалежності і нашої свободи.

  Виходить, що як тільки Росія, або РУЕ підніме ціни на газ до 230, то буде втрата суверенітету, економічної незалежності і нашої свободи.
  За рік президентства НІЧОГО не зроблено для того, що не залежати від такої простої можливості все втратити.


  > Запропонована «Газпромом» ціна в 230 доларів за тисячу кубів була, перш за все, економічно не обґрунтована, а тому абсолютно для нас неприйнятна. До чого ми прийшли? Ми сьогодні маємо ціну 95 доларів за тисячу кубів, яка на тридцять відсотків менша, ніж ціна у країнах Балтії, Закавказзя і всіх наших сусідів на пострадянському просторі.
  >

  Як економіст, Ющенко повинен розуміти, що занищена ціна довго не може бути. Вона повернеться туди де "ціна у країнах Балтії, Закавказзя і всіх наших сусідів на пострадянському просторі".
  >

  > Таким чином, наші відносини з Росією в газовому питанні стали більш прогнозованими, раціональними та економічно обґрунтованими.
  >
  > Далі. Ціна на газ для населення в цьому опалювальному сезоні не збільшуватиметься. І це моя принципова позиція як Президента і позиція нашого Уряду. Вона обумовлена тим, що населення користується переважно газом власного видобутку.
  >
  Який він в біса економіст, якщо не розуміє, що не збільшуючи ціну на газ (при умові купування в 2 рази дорожче), він дотує більших споживачів газу у порівнянні з меншими споживачами.

  А казки про те, що газ видобувають тут, не має економічного смислу,
  тому що весь газ в україні має "середньоукраїніську" ціну, бо купляється монополістом. І якщо десь продається дешевше, то це і є дотування.

  >
  > Ще один важливий висновок. Ми повинні докорінно змінити нашу політику щодо енергоспоживання і енергозбереження.
  >
  Дивно, що вони робили цілий рік? Не могли раніше зробити такий висновок?

  > Про це, я переконаний, мають дбати як держава, так і власники підприємств. Я жорстко вимагатиму від Уряду, керівників підприємств, житлово-комунального сектора запровадження режиму економії енергоресурсів.

  Нагадує постанову ЦК КПРС, що "економіка повинна бути економною" :)


  >Але надзвичайно важливе і питання збереження тепла в кожній оселі, в кожній родині. З дитинства я пам’ятаю, як з батьками ми утепляли та заклеювали вікна, а хату обкладали соломою чи бадиллям від картоплі.
  >

  Почни з себе, обклади соломою Секретаріат.

  > Той, хто зберігає – той завжди має.

  Той хто хазяйнує добре, той має, а хто тільки зберігає, той все проїдає.

  >
  > Хочу ще раз наголосити, що в Україні працює повноцінний уряд на чолі з Прем'єр-міністром Юрієм Єхануровим.

  По всіх версіях Конституції, голосування ВР за відстаку Уряду, має наслідком відставку Уряду.


  > Своїм листом до голів обласних адміністрацій та інших представників виконавчої влади на місцях я довів власну позицію – вся структура виконавчої влади працює і буде працювати як завжди.
  >

  Голови, відповідно, посміюються над такими "листами". Вага тих листів приблизно така, як вага моїх листів.

  > І за тиждень, коли парламент піде на канікули, Президент, уряд, уся система виконавчих органів влади працюватиме у повному складі і в посиленому режимі.
  >

  ВР бажано взагалі не йти на канікули.

  > Рішення Верховної Ради відправити у відставку Кабінет Міністрів – не коректне, не законне, і не державницьке. Це наслідок непродуманих змін у Конституції і її ігнорування.
  >

  Ющенко має юридичну освіту?

  > Під прикриттям таких змін фактично здійснюється зазіхання на конституційний лад. Правову оцінку рішенню парламенту може дати лише Конституційний Суд.

  Той КС,що казав, що 1+1=1 і фактично заперучував можливість Ющенком стати президентом?

  .
  >
  > Сьогодні ж, через деструктивну позицію Верховної Ради, яка не обрала свою частину суддів, не привела їх до присяги, ми маємо недієздатний Конституційний Суд, а українську Конституцію по суті позбавили слова.

  Особливо цікаво, що з його фракції голосувало 22 депутати. А Ющ ще якісь там листи пише. Він реально не має влади. Посміховисько.

  >
  > Як гарант Конституції я робитиму необхідні кроки, щоб забезпечити стабільний і передбачуваний розвиток держави.
  >
  Ніяких кроків він робити не може, бо не має влади.
  А народ його 2 раз не підтримає.

  > Я вже звернувся до Верховної Ради з вимогою скасувати неконституційне рішення про відставку нинішнього уряду.

  Ги-ги-ги. З вимогою :) До ВР, з вимогою.
  Може Ющенку пора прочитати Конституцію.
  Що там сказано про вимоги до ВР ?

  Сподіваюся, повага до Конституції і громадян України переважать особисті амбіції окремих народних депутатів і політичних сил.
  >
  Залежно до якої версіі Конституції :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.15 | Михайло Свистович

   Остапе, брехати негарно. Це казав Брежнєв.

   Остап! пише:
   >
   > Виходить, що як тільки Росія, або РУЕ підніме ціни на газ до 230, то буде втрата суверенітету, економічної незалежності і нашої свободи.

   Буде.

   > За рік президентства НІЧОГО не зроблено для того, що не залежати від такої простої можливості все втратити.

   Нічого.

   >
   > Як економіст, Ющенко повинен розуміти, що занищена ціна довго не може бути.

   Він це розуміє.

   >
   > Який він в біса економіст, якщо не розуміє, що не збільшуючи ціну на газ (при умові купування в 2 рази дорожче), він дотує більших споживачів газу у порівнянні з меншими споживачами.

   Поясніть це меншим споживачам. І не словоблудствуйте.

   >
   > А казки про те, що газ видобувають тут, не має економічного смислу

   Має.

   > тому що весь газ в україні має "середньоукраїніську" ціну, бо купляється монополістом. І якщо десь продається дешевше, то це і є дотування.

   Назвіть як хочете. Суть від цього не міняється.

   >
   > Дивно, що вони робили цілий рік?

   Те саме, що і Ви. Тринділи.

   >
   > Нагадує постанову ЦК КПРС, що "економіка повинна бути економною"

   Не нагадує.

   >
   > Почни з себе, обклади соломою Секретаріат.

   З абстрактним мисленням у Вас складно.

   >
   > Той хто хазяйнує добре, той має, а хто тільки зберігає, той все проїдає.

   Ющ не вживав слова "тільки"

   >
   > По всіх версіях Конституції, голосування ВР за відстаку Уряду, має наслідком відставку Уряду.

   Тут уже Вам роз"яснили не раз, чому саме це голосування не має.

   >
   > Голови, відповідно, посміюються над такими "листами".

   Не посміються.

   >
   > Вага тих листів приблизно така, як вага моїх листів.

   У Вас манія величі.

   >
   > ВР бажано взагалі не йти на канікули.

   А вона піде.

   >
   > Ющенко має юридичну освіту?

   Не має.

   >
   > Той КС,що казав, що 1+1=1 і фактично заперучував можливість Ющенком стати президентом?

   Ні, інший.

   >
   > Ніяких кроків він робити не може, бо не має влади.

   Може. Має.

   > А народ його 2 раз не підтримає.

   Побачимо.

   >
   > Ги-ги-ги. З вимогою :) До ВР, з вимогою.

   Так.

   > Може Ющенку пора прочитати Конституцію.

   Він її читав.

   > Що там сказано про вимоги до ВР ?

   Нічого. Там і про право дихати повітрям нічого не сказано.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.15 | samopal

    Брежнєв? Льонька? Так це ж Юлькин зємєля! От сучка...

    Кажете не зроблено за рік нічого...
    А що хотіли зробить?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.15 | Михайло Свистович

     Re: Брежнєв? Льонька? Так це ж Юлькин зємєля! От сучка...

     samopal пише:
     > Кажете не зроблено за рік нічого...
     > А що хотіли зробить?

     Плани були наполеонівські. Про них говорили на Майдані (не сайті).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.17 | samopal

      Re: Брежнєв? Наполеонівські плани...

      Про що писали на вашому сайті я знаю. Сам користувався як джерелом, щоб трохи розтрубити далі. Але то все - "революція". Там - своя специфіка. Революції не можуть тривати вічно. А "герої" залишаються такими лише на меморіальних дощках чи могильних плитах, якщо не можуть знайти себе у звичайному, рутинному "постреволюційному" житті, не можуть перебороти "барикадний синдром". Наводити революційний порядок їм не дають, бо революціїї не для того робляться, щоб після них все життя жити під пильним оком "рєввоєнсовєта". Ламать - нє строіть. А будувати треба вміти, хоча багато-хто слово "строіть" розуміє по-революційнлму...
      Те, про що ви кажете були не плани. А мрії, наміри, бажання. Плани можна втілювати (за планом), або відкорегувати, уточнити, вдосконалити і... далі втілювати. А мрії не підлягають вдосконаленню. На то вони й мрії.
      До чого призводять керівні дії мрійників можете спостерігати на власні очі.
   • 2006.01.15 | Остап!

    Є свідки, що бачили як Ющенко читав Конституцію?

    Михайло Свистович пише:
    > Остап! пише:
    > >
    > > Виходить, що як тільки Росія, або РУЕ підніме ціни на газ до 230, то буде втрата суверенітету, економічної незалежності і нашої свободи.
    >
    > Буде.
    >
    Не буде. Будемо жити скромніше. Ті, хто багато газу споживають, будуть значно скромніше жити у порівнянні з попереднім станом.

    > >
    > > Як економіст, Ющенко повинен розуміти, що занищена ціна довго не може бути.
    >
    > Він це розуміє.

    То для чого зачаровує нас ціною 95 ...?

    >
    > >
    > > Який він в біса економіст, якщо не розуміє, що не збільшуючи ціну на газ (при умові купування в 2 рази дорожче), він дотує більших споживачів газу у порівнянні з меншими споживачами.
    >
    > Поясніть це меншим споживачам. І не словоблудствуйте.
    >

    Пояснюю "меншим". Якщо менший споживає 100 "одиниць" газу, то дотація у грошовій формі, наприклад 50 грн. А якщо 1000 одиниці, то вже 500 грн.
    Таким чином, держава дотує БІЛЬШЕ того, хто більше споживає газ.

    > >
    > > А казки про те, що газ видобувають тут, не має економічного смислу
    >
    > Має.
    >

    > > тому що весь газ в україні має "середньоукраїніську" ціну, бо купляється монополістом. І якщо десь продається дешевше, то це і є дотування.
    >
    > Назвіть як хочете. Суть від цього не міняється.
    >

    Пояснюю про ціну газу в Україні :)
    Це такий самий принцип, як і ті 95$ від РУЕ.
    Газ за 95$ змішується з місцевим за 20$ пропорційно до кількості.
    Отримуємо "Ураїнську ціну".
    Так виходить , бо кишеня де лежать гроші- одна.

    Таким чином балачки про те, що ми споиживаємо місцевий газ -профанація.

    > >
    > > Дивно, що вони робили цілий рік?
    >
    > Те саме, що і Ви. Тринділи.
    >
    Результатів Вашої активної діяльності також не видно ;)

    Якщо діяльність - це мати таємні зустрічі з політиками, то у мене також є достатньо результатів ;)

    > >
    > > Нагадує постанову ЦК КПРС, що "економіка повинна бути економною"
    >
    > Не нагадує.
    >
    З абстрактним мисленням у Вас складно. Чи Ви тоді ще під стіл ходили?

    > >
    > > Почни з себе, обклади соломою Секретаріат.
    >
    > З абстрактним мисленням у Вас складно.
    >
    Ага, так як і у Вас. Ми мабуть сестри.

    > >
    > > Той хто хазяйнує добре, той має, а хто тільки зберігає, той все проїдає.
    >
    > Ющ не вживав слова "тільки"
    >
    Бо не створив такого слова ще. Він вживає самотворчі слова.

    > >
    > > По всіх версіях Конституції, голосування ВР за відстаку Уряду, має наслідком відставку Уряду.
    >
    > Тут уже Вам роз"яснили не раз, чому саме це голосування не має.
    >
    Не переконливо ;) І депутатів також не переконали.

    > >
    > > Голови, відповідно, посміюються над такими "листами".
    >
    > Не посміються.
    >
    Вже сміються. Я, так само як і Ви, п"ю горілку з політиками.

    > >
    > > Вага тих листів приблизно така, як вага моїх листів.
    >
    > У Вас манія величі.
    >

    З абстрактним мисленням у Вас складно.

    > >
    > > ВР бажано взагалі не йти на канікули.
    >
    > А вона піде.
    >
    Це велика помилка....

    > >
    > > Ющенко має юридичну освіту?
    >
    > Не має.
    >

    То чого коментує юридичні питання?

    > >
    > > Той КС,що казав, що 1+1=1 і фактично заперучував можливість Ющенком стати президентом?
    >
    > Ні, інший.
    >
    Може і будівля не та, і годівниця не та?

    > >
    > > Ніяких кроків він робити не може, бо не має влади.
    >
    > Може. Має.
    >
    Не має.

    > > А народ його 2 раз не підтримає.
    >
    > Побачимо.
    >
    Слідкуйте за рейтингами.


    > >
    > > Ги-ги-ги. З вимогою :) До ВР, з вимогою.
    >
    > Так.

    :)

    >
    > > Може Ющенку пора прочитати Конституцію.
    >
    > Він її читав.
    >

    Є свідки, які можуть під присягою засвідчити, що бачили як він читав Конституцію?
    Він здати тест на знання Конституції?

    В США, при прицнятті грамадінства людина здає тест на знання Конституції
    Може Ющенко розпочне таке хороше діло з себе?

    > > Що там сказано про вимоги до ВР ?
    >
    > Нічого. Там і про право дихати повітрям нічого не сказано.

    Тому всі і сміються над "вимогами" Ющенка до ВР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.15 | Михайло Свистович

     Re: Є свідки, що бачили як Ющенко читав Конституцію?

     Остап! пише:
     >
     > Не буде. Будемо жити скромніше. Ті, хто багато газу споживають, будуть значно скромніше жити у порівнянні з попереднім станом.

     Або розоряться. І тоді вся країна буде жити занадто скромно.

     >
     > То для чого зачаровує нас ціною 95 ...?

     Бо зависоку ми відразу не потягнемо.

     >
     > > > Який він в біса економіст

     хороший

     >
     > якщо не розуміє, що не збільшуючи ціну на газ (при умові купування в 2 рази дорожче), він дотує більших споживачів газу у порівнянні з меншими споживачами.

     бідним, які платять за газ зі своєї кишені, не цікава економічна суть цього процесу

     >
     > Пояснюю "меншим". Якщо менший споживає 100 "одиниць" газу, то дотація у грошовій формі, наприклад 50 грн. А якщо 1000 одиниці, то вже 500 грн.

     Вони це отримують грошима? Ні. Тому розкажіть людям, що їм доплачують, і що благом для них буде вища ціна. А потім повідомте сюди реакцію :)

     > Таким чином, держава дотує БІЛЬШЕ того, хто більше споживає газ.

     От тільки ті, хто споживає менше газу, ніколи у своїй переважній більшосьті не погодяться на те, щоб багатих дотували менше, але й з бідних брали більше.

     >
     > Пояснюю про ціну газу в Україні :)
     > Це такий самий принцип, як і ті 95$ від РУЕ.
     > Газ за 95$ змішується з місцевим за 20$ пропорційно до кількості.
     > Отримуємо "Ураїнську ціну".

     Не отримуємо, бо український газ переважно йде на комунальні потреби.

     >
     > Таким чином балачки про те, що ми споиживаємо місцевий газ -профанація.

     Не профанація.

     >
     > Результатів Вашої активної діяльності також не видно ;)

     Видно значно більше за Вашу.

     >
     > Якщо діяльність - це мати таємні зустрічі з політиками

     Ні, це, наприклад, повернення державі біля 2 га лісу, порятунок від тюрми кількох невинних людей, вибивання квартири бабусі, будівництво каплиці і ще дуже-дуже багато справ.

     >
     > З абстрактним мисленням у Вас складно

     Це у Вас воно занадто абстрактне. Демагогічно-тріпологічне.

     >
     > Чи Ви тоді ще під стіл ходили?

     Вже по столу.

     >
     > Ага, так як і у Вас. Ми мабуть сестри.

     Я не можу бути нічиєю сестрою з причини своєї чоловічої статі і традиційної сексуальної орієнтації.

     >
     > Бо не створив такого слова ще. Він вживає самотворчі слова.

     Він вживає не лише самотворчі слова. Брехати негарно.

     >
     > Не переконливо ;) І депутатів також не переконали.

     Депутаті зацікавлені, а людей переконали багато.

     >
     > Вже сміються.

     Не сміються.

     >
     > Я, так само як і Ви, п"ю горілку з політиками.

     Я в основному п"ю з ними каву.

     >
     > Це велика помилка....

     Це - звична поведінка безвідповідального обізянніка.

     >
     > То чого коментує юридичні питання?

     Бо як не лише кулінари можуть готувати їжу, так і не лише юристи можуть коментувати документи. Вони взагалі пишуться для того, щоб бути зрозумілими для всіх, а не лише для юристів.

     >
     > Може і будівля не та, і годівниця не та?

     Будівля та, годівниця, може і не та. Склад майже весь інший. Рішення приймає не будівля, а люди.

     >
     > Не має.

     Має.

     >
     > Слідкуйте за рейтингами.

     Слідкую. В нього він високий у порівнянні з іншими.

     >
     > Є свідки, які можуть під присягою засвідчити, що бачили як він читав Конституцію?

     Так.

     >
     > В США, при прицнятті грамадінства людина здає тест на знання Конституції
     > Може Ющенко розпочне таке хороше діло з себе?

     Він легко його здав би.

     >
     > Тому всі і сміються над "вимогами" Ющенка до ВР.

     Зменшіть свою манію величі й не плутайте себе з усіма.
  • 2006.01.15 | stefan

   Економіка повинна бути економною (<Брєжнєв)

   Остап! пише:
   > >
   > > Але, перш за все, хочу подякувати всім, хто підтримав владу в ці складні часи. Бо насправді не йшлося про газ. Ми стояли перед загрозою втрати суверенітету, економічної незалежності і нашої свободи.
   >
   > Виходить, що як тільки Росія, або РУЕ підніме ціни на газ до 230, то буде втрата суверенітету, економічної незалежності і нашої свободи.
   нмд, не буде.
   > За рік президентства НІЧОГО не зроблено для того, що не залежати від такої простої можливості все втратити.
   >
   практично, дуже мало зроблено,-в основному - теоретично.
   >
   > > Запропонована «Газпромом» ціна в 230 доларів за тисячу кубів була, перш за все, економічно не обґрунтована, а тому абсолютно для нас неприйнятна. До чого ми прийшли? Ми сьогодні маємо ціну 95 доларів за тисячу кубів, яка на тридцять відсотків менша, ніж ціна у країнах Балтії, Закавказзя і всіх наших сусідів на пострадянському просторі.
   > >
   >
   > Як економіст, Ющенко повинен розуміти, що занищена ціна довго не може бути. Вона повернеться туди де "ціна у країнах Балтії, Закавказзя і всіх наших сусідів на пострадянському просторі".
   > >
   Занижена ціна - це також погано, бо за нею треба "якось платити".
   "на шару" буває тільки в казках.

   > > Таким чином, наші відносини з Росією в газовому питанні стали більш прогнозованими, раціональними та економічно обґрунтованими.
   > >
   > > Далі. Ціна на газ для населення в цьому опалювальному сезоні не збільшуватиметься. І це моя принципова позиція як Президента і позиція нашого Уряду. Вона обумовлена тим, що населення користується переважно газом власного видобутку.
   > >
   > Який він в біса економіст, якщо не розуміє, що не збільшуючи ціну на газ (при умові купування в 2 рази дорожче), він дотує більших споживачів газу у порівнянні з меншими споживачами.
   нмд,промисловість споживає газу не менше.

   > А казки про те, що газ видобувають тут, не має економічного смислу,
   > тому що весь газ в україні має "середньоукраїніську" ціну, бо купляється монополістом. І якщо десь продається дешевше, то це і є дотування.
   >
   для побутових потреб достатньо газу українського(біля 120%).
   > > Ще один важливий висновок. Ми повинні докорінно змінити нашу політику щодо енергоспоживання і енергозбереження.
   > >
   > Дивно, що вони робили цілий рік? Не могли раніше зробити такий висновок?
   Висновок зробили ще при Кучмі.
   Дальше висновку не пішли.
   > > Про це, я переконаний, мають дбати як держава, так і власники підприємств. Я жорстко вимагатиму від Уряду, керівників підприємств, житлово-комунального сектора запровадження режиму економії енергоресурсів.
   >
   > Нагадує постанову ЦК КПРС, що "економіка повинна бути економною" :)
   >
   трохи нагадує.
   > >Але надзвичайно важливе і питання збереження тепла в кожній оселі, в кожній родині. З дитинства я пам’ятаю, як з батьками ми утепляли та заклеювали вікна, а хату обкладали соломою чи бадиллям від картоплі.
   > >
   >
   > Почни з себе, обклади соломою Секретаріат.
   це - звичайно, гумор,але, як сказав Свистович - гумор на грані манії величі.
   >
   > > Той, хто зберігає – той завжди має.

   Той, хто не зберігає – той завжди не має.

   > Той хто хазяйнує добре, той має, а хто тільки зберігає, той все проїдає.
   не завжди(як правило).
   >
   > >
   > > Хочу ще раз наголосити, що в Україні працює повноцінний уряд на чолі з Прем'єр-міністром Юрієм Єхануровим.
   >
   > По всіх версіях Конституції, голосування ВР за відстаку Уряду, має наслідком відставку Уряду.
   про це повинен сказати КС.
   >
   > > Своїм листом до голів обласних адміністрацій та інших представників виконавчої влади на місцях я довів власну позицію – вся структура виконавчої влади працює і буде працювати як завжди.
   > >
   >
   > Голови, відповідно, посміюються над такими "листами". Вага тих листів приблизно така, як вага моїх листів.
   Свистович правий - відносно "манії величі" :)
   > > І за тиждень, коли парламент піде на канікули, Президент, уряд, уся система виконавчих органів влади працюватиме у повному складі і в посиленому режимі.
   > >
   >
   > ВР бажано взагалі не йти на канікули.
   бажати можна багато.
   >
   > > Рішення Верховної Ради відправити у відставку Кабінет Міністрів – не коректне, не законне, і не державницьке. Це наслідок непродуманих змін у Конституції і її ігнорування.
   > >
   >
   > Ющенко має юридичну освіту?
   він не зобов"язаний її мати.
   >
   > > Під прикриттям таких змін фактично здійснюється зазіхання на конституційний лад. Правову оцінку рішенню парламенту може дати лише Конституційний Суд.
   >
   > Той КС,що казав, що 1+1=1 і фактично заперучував можливість Ющенком стати президентом?
   >
   > .
   > >
   > > Сьогодні ж, через деструктивну позицію Верховної Ради, яка не обрала свою частину суддів, не привела їх до присяги, ми маємо недієздатний Конституційний Суд, а українську Конституцію по суті позбавили слова.

   тим не менше КС повинен функціонувати, особливо при колізіях між різними гілками влади.
   > Особливо цікаво, що з його фракції голосувало 22 депутати. А Ющ ще якісь там листи пише. Він реально не має влади. Посміховисько.
   >
   раз 22 депутати голосують проти - значить ми уже не в УССР.
   > > Як гарант Конституції я робитиму необхідні кроки, щоб забезпечити стабільний і передбачуваний розвиток держави.
   > >
   > Ніяких кроків він робити не може, бо не має влади.
   має владу, її треба вживати.
   > А народ його 2 раз не підтримає.
   час покаже
   >
   > > Я вже звернувся до Верховної Ради з вимогою скасувати неконституційне рішення про відставку нинішнього уряду.
   >
   > Ги-ги-ги. З вимогою :) До ВР, з вимогою.
   > Може Ющенку пора прочитати Конституцію.
   > Що там сказано про вимоги до ВР ?
   Свистович влучно відповів:
   -Як дихати свіжим повітрям, також не сказано.
   І що їсти нардепам на сніданок також - пробіл.
   > Сподіваюся, повага до Конституції і громадян України переважать особисті амбіції окремих народних депутатів і політичних сил.
   > >
   > Залежно до якої версіі Конституції :)
   до діючої.
  • 2006.01.15 | catko

   не смішіть мої тапочки(с)

   Остап! пише:

   > Виходить, що як тільки Росія, або РУЕ підніме ціни на газ до 230, то буде втрата суверенітету, економічної незалежності і нашої свободи.

   так. аналогічно буде якщо бензин стане по 5 баксів.

   > За рік президентства НІЧОГО не зроблено для того, що не залежати від такої простої можливості все втратити.

   не така ця можливість і проста. поставити весь світ в залежність від енерго ресурсів (екологічних, технологічних, людських, ядерних і т.п. і т.д.) - мрія кожної імперії. що америка що росія - такі імперії.

   > Як економіст, Ющенко повинен розуміти, що занищена ціна довго не може бути. Вона повернеться туди де "ціна у країнах Балтії, Закавказзя і всіх наших сусідів на пострадянському просторі".

   не може. але краще коли ото неможе буде післязавтра а не вчора. чи не так?

   > Який він в біса економіст, якщо не розуміє, що не збільшуючи ціну на газ (при умові купування в 2 рази дорожче), він дотує більших споживачів газу у порівнянні з меншими споживачами.

   він збільшує. але для тих для кого газ є засобом одержання прибутків а не способом не замерзнути.

   > А казки про те, що газ видобувають тут, не має економічного смислу,
   > тому що весь газ в україні має "середньоукраїніську" ціну, бо купляється монополістом. І якщо десь продається дешевше, то це і є дотування.

   ви про що? 30% газу добувається у вас під боком а ви кажете що це не має змісту? я по складах - ми в росії купуємо стільки само газу скільки видобуваємо самі. якщо йти за принципом чорного ящика то ми не менш газовидобувна країна ніж росія. в ому зміст і є.

   > Дивно, що вони робили цілий рік? Не могли раніше зробити такий висновок?

   тому висновку років вже 5 чи 6. а те що його почути ніхто не хотів - інше питання.


   > Нагадує постанову ЦК КПРС, що "економіка повинна бути економною" :)

   це брежнєв сказав.


   > Почни з себе, обклади соломою Секретаріат.

   а він про це і каже - про те що з себе почав ще з дитинства.

   > Той хто хазяйнує добре, той має, а хто тільки зберігає, той все проїдає.

   попрошу на стіл приклади проїдання. постанову вр від юльки про "гроші за криворіжсталь - народу" як приклад не приводити.


   > По всіх версіях Конституції, голосування ВР за відстаку Уряду, має наслідком відставку Уряду.

   тут в статтях на майдані є чудовий висновок юридичний.


   > Голови, відповідно, посміюються над такими "листами". Вага тих листів приблизно така, як вага моїх листів.

   голови будуть спокійно працювати на президента а не на литвина. саме литвин для них - ніхто. тому що в наказі про призначення/звільнення не його підпис стоїть а юща.

   > ВР бажано взагалі не йти на канікули.

   вр бажано з понеділка розігнати к єдреній фєні.


   > Ющенко має юридичну освіту?

   ні. в нього економічна. що не завадило йому стати президентом.


   > Той КС,що казав, що 1+1=1 і фактично заперучував можливість Ющенком стати президентом?

   він дозволяв кучмі балотуватись втретє а не ющу щось заперечував.
   і від того складу кс залишилось мізер.

   > Особливо цікаво, що з його фракції голосувало 22 депутати. А Ющ ще якісь там листи пише. Він реально не має влади. Посміховисько.

   може це вам і не подобається, але єдина реальна влада сьогодні саме у президента. мені це до речі не подобається, бо не має вся влада бути в одних руках. але якщо під загрозою незалежність україни, за яку не одна тисяча людей голову свого часу поклала - то хоч монархія.

   > Ніяких кроків він робити не може, бо не має влади.

   не смішіть мої тапочки(с)

   > А народ його 2 раз не підтримає.

   вже підтримав. а те що він зміст смски "не купуй російського" в звернені згладив - так то його проблема. головне що вона була і до нього дійшла теж. ту хвилю нікому не вдасться анулювати типу її не було.

   > Ги-ги-ги. З вимогою :) До ВР, з вимогою.
   > Може Ющенку пора прочитати Конституцію.
   > Що там сказано про вимоги до ВР ?

   серйозні люди перед тим як бити морду оголошують про свої наміри. що ющ і зробив.

   > Залежно до якої версіі Конституції :)

   отож. коли основний закон по якому всі мають жити множиться версіями - має прийти лісник який той бардак припинить.
 • 2006.01.15 | Мінор

  Муть (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.15 | UNIK

   добре що не пішов на пір рухманов під час чуми(-)

   презентація "списку лордів, достойних і дотепних", млять .


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua