МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Під диваном - 2

01/20/2006 | Rostiks
Всі пам’ятають приїзд Мельниченка до Києва, його гучні заяви про наступні викриття злочинців тощо. І що ж далі?..
Окрім сварок з журналістами та натяків на наявність «свіжих порцій компромату» нічого на думку не спадає.
Від початку року пан Мельниченко ніяк про себе не нагадував. Переглядаючи новини, я не знайшов жодних натяків на те, де ж подівся наш піддиванний герой. Навіть на іноземних сайтах журналісти висловлювали стурбованість щодо долі екс-охоронця. Проте, виявилось, що Мельниченка спіткала сумна участь, оскільки він лікується в одному з медичних закладів Києва з діагнозом... гіпертонічний криз.
Вперше дізнавшись з повідомлення в Інтернеті про проблеми із здоров’ям Мельниченка, я подумав: людина аж настільки переймається долею України та власних плівок, що почала втрачати здоров’я. Але згодом дізнався, що найцікавішим є не діагноз пацієнта, а причини захворювання. До гіпертонічного кризу призвів «нервовий зрив на підставі нервової депресії, викликаної надмірним вживанням алкоголю».
Очевидно, за час перебування «за бугром» організм екс-майора призвичаївся до гамбургерів з кока-колою, а тепер важко адаптується до сала з горілкою. Отже маємо справу з жертвою слави на фоні святкування Нового року. Напевне, було надто багато охочих пригостити «оковитою» Мельниченка, який, по душевній простоті, не міг відмовити, а потім, навіть «на біс» та у якості підтвердження власної правдивості, демонстрував вміння лазити під столом, диваном та іншими меблями, а також вмикати і вимикати диктофон. Та не витримав бідака…
Здається, що вже навіть Мороз став усвідомлювати неадекватність поведінки «месії українського народу», оскільки не включив «піддиванного героя» у виборчий список СПУ. Мабуть, зрозумів, що Мельниченка не слід пхати в парламент. Його ж лікувати треба….


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua