МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Коновалюк поставив "двійку" Верховній Раді

01/22/2006 | Майдан
Коновалюк поставив "двійку" Верховній Раді
Кореспондент.net
21 Січня 2006, 22:51
Лідер політичної партії "Трудова Україна" Валерій Коновалюк оцінює роботу Верховної Ради України "на двійку".

На його думку, "деструктивніший орган влади, що має такий високий ступінь відповідальності, знайти складно". Про це голова трудовиків заявив 20 січня на прес-конференції в Донецьку.
Як повідомили в прес-службі партії, Коновалюк упевнений, що "якби парламент працював ефективно, ми б уникли багатьох проблем, що виникли нині, під час політичної кризи". На думку голови "Трудової України", "проведення в березні 2006 року парламентських виборів нічого не змінить". Коновалюк вважає, що "крім двох генеральних прокурорів і двох урядів, в Україні з’явиться ще й два парламенти".
Лідер партії переконаний, що треба завадити певним політичним силам реалізувати сценарій, який веде до подвійних стандартів. За його словами, ці сили "майже мріють про те, щоб у нас було дві країни".
"І цей сценарій втілиться в життя, якщо люди, котрі хочуть зберегти стабільність у країні, не вплинуть на ситуацію", – сказав Коновалюк.
Політичну партію "Трудова Україна" зареєстровано 21 червня 2000 року в Міністерстві юстиції України на підставі рішення установчого з’їзду, що відбувся 19 травня 2000 року в Києві. Голова партії – народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету Валерій Коновалюк.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua