МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист Юлії Тимошенко з Конотопа

01/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Шановна Юля Володимирівна! Дуже шкода, що ось уже протягом трьох місяців ми не можемо достукатись до Вас, і все заради того, щоб допомогти Вам. Ми, члени партії ВО “Батьківщина”, неодноразово звертались до голови обласної партійної організації Сідельника І.І., до куратора по Сумській області Моховикова С.В. з проханням втрутитись в ситуацію і допомогти її вирішити. Вони втрутились, виявили масу недоліків, але їхні перевірки закінчились тим, що найбільш активних з тих, хто незадоволений роботою голови Конотопського місцевого осередку Курганова П.В., почали виключати з рядів партії. Сьогодні, 24 січня 2006 року, голова партії Курганов разом з карманним бюро виключили з партії голову первинного осередку “Житловий масив” і розпустили весь осередок, в якому налічується 34 члени партії. То це що? Це стиль керівництва партією, це тактика ведення передвиборної боротьби? Боротись всередині партії з тими, що найбільш достойно відстоюють програму партії і її лідера? І все це робиться руками тих, хто йде в прохідній частині списку БЮТ в народні депутати! Що значить заява Сідельника І.І., про те, що знімемо голову Конотопського міського осередку, але тільки після виборів. Чи не тому, що вибори він уже продав?! Чи Вам все одно як і за скільки торгують Вашим іменем?! В Конотопі так зване “ядро партії ” становлять особи, які не маючи власного авторитету серед жителів міста, підривають і Ваш авторитет, дискредитують всю партію. А заправляють цим “ядром партії ” нинішні прихильники НСНУ, а нещодавно на виборах президента ці прихильники громили дільниці, організовували вкидання бюлетнів, фальсифікували вибори. Та це справа керівництва НСНУ щодо членства в їх рядах, але той факт, що голова Конотопського міського осередку партії “Батьківщина” став маріонеткою в цих нечистоплотних руках, не може залишити байдужими чесних членів партії. Але це не на довго. Скоро і до решти дійде черга на виключення. Список кандидатів до місцевої ради головою партії складається щоденно як пасьянс. Але від того перескладання він лише гіршає. Люди, які достойні бути депутатами, які спроможні робити все, щоб змінювати життя на краще, відмовляються йти у цьому списку поряд з негідниками. То невже, шановна Юля Володимирівна, така ситуація вас влаштовує? Невже з такими людьми Ви збираєтесь вигравати вибори? Часу залишається все менше. На 26 січня призначена конференція по висуванню кандидатів у депутати. Тоді вже пізно буде говорити, а щось робити і подавно. І все ж надія не полишає нас. Ми сподіваємось, що Ви прочитаєте цей лист, і він не залишиться без відповіді. За дорученням 34 членів осередку “Житловий масив” Качура Ольга Михайлівна

Відповіді

 • 2006.01.25 | Тетяна

  Re: Відкритий лист Юлії Тимошенко з Конотопа

  Бей своих, чтобы выиграли чужие! Юлия Владимировна мы понимаем, что Вы не в силах сломать барьер допуска в СМИ и ТВ, остановить поток грязной информации о Вас и Вашем блоке, но в осередках Вашей партии на местах Вы же можете навести порядок! Подобные воззвания - это уже последний крик о помощи людей, которым не безразлична судьба Украины!
 • 2006.01.25 | Член партии

  Re: Відкритий лист Юлії Тимошенко з Конотопа

  Курганов-это позор партии "Батьківщина", а не лидер. Мало того, что просто дурак, так еще дурак, который решил поживиться за счет выборов. ( по-секрету: собирается сыну квартиру в Киеве купить)Может регионы больше заплатят.
 • 2006.01.25 | Ирина

  Re: Відкритий лист Юлії Тимошенко з Конотопа

  Уже разбили голову об эту стену.Это сборище пенсионеров, некоторые из которых до сих пор считают себя коммунистами ( в смысле бюро городской организации) доведет рейтинг блока разве что к нулю.А нормальных людей, активных, боевых, неподкупных по одному или пачками исключат или не дадут войти в партию. Вот мне например уже месяц не дают партбилет и отстраняют как не члена партии. Еще бы, я с этим гнилым болотом мириться не стану. Я твердо уверена-наше спасение-БЮТ!
 • 2006.01.25 | Олексій

  Re: Відкритий лист Юлії Тимошенко з Конотопа

  Я, як керівник одного з підприємств в м.Конотоп,знайомий і обурений поведінкою Курганова,його ручного бюро,та тим негативним впливом місцевої партії "Батьківщина" у її нинішньому керівному складі на Конотопців.
 • 2006.01.25 | Конотопчане

  Re: Відкритий лист Юлії Тимошенко з Конотопа

  Юлия Владимировна! Очень хочеться поверить, что в Вашей партии не должно быть продажных политиков, "януковичей перекрашеных", нечесных людей, потому-что Ваша партия несет самые светлые идеи для Украины. Помогите!
 • 2006.01.25 | Суми

  Re: Відкритий лист Юлії Тимошенко з Конотопа

  Привет, Конотоп! Созидательный Сидельник И.И. уже и у вас отметился. Могу только посочувствовать. Партийные организации он строит в лучших традициях коммунистического строительства. Держитесь! Молодцы!
 • 2006.01.25 | Юрій

  Re: Відкритий лист Юлії Тимошенко з Конотопа

  Мене взагалі дивує кількість хамелеонів особливо хозарів у БЮТ.
  У хозарів немає батьківщини. Їх бог-гроші. Їх суть-підлість і зрада. Це слід пам'ятати. Зрадять і продадуть.
  ....А може так треба?!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.25 | леонід

   лист Юлії Тимошенко з Конотопа

   Пане Юрію. Чому це Вас дивує така практика. Вона вже стала традиційною. Знову, після тривалої перерви. А я ще пам'ятаю осередки Руху при райкомах КПУ В місті Києві.
   А от авторам радив би звертати увагу на граматику. Я чомусь не знав, що Юлія Тимошенко з Конотопа. Повинно бути "лист з Конотопа Юлії Тимошенко".
 • 2006.01.25 | Гюльчатай

  Несколько неприятных детских вопросов

  БЮТ в Сумской области, насколько мне известно, - это не политическая структура, это клуб по интересам.
  Вступая в ряды которого никто никому и ни перед чьим лицом торжественно не клянется ни в чем.
  Надо надеяться на то, что Юлия Владимировна откликнется на открытое письмо и отремонтирует Сидельника.

  Однако, проблема не в Сидельнике. И не в Сумах. И не в Юлии Владимировне. Проблема в принципе.

  - Зачем вступать в партии вообще? Разве то, чем занимается Сумский штаб БЮТ, - это политика? Нет выбора? Кривая вывезет? Нужен пионерский значок? Охота "порешать вопросы"? [Те же вопросы - ради симметрии - к НУ. Дело не в буквах, обозначающих "субъекта выборного процесса".]
  ...
  Понять хочу.
  Не макрополитическую обстановку и общеукраинские пасьянсы, здесь-то как раз все понятно.

  Конкретных людей хочу понять.
  Разве нет возможности организованно и политически действовать вне привязки к тем странным и пустым образованиям, которые именуются партиями? Разве организованные политические действия "снизу" - не единственный путь партийного строительства (если паче чаяния кто-то ставит перед собой такую цель)?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.25 | леонід

   Підтримую "несколько неприятных детских вопросов

   Гюльчатай влучно завважила головну хворобу чи не всіх наших низових партійних структур. В партію йдуть, щоб брати владу. В тому числі, і в самій партії. В Україні, на жаль, дійсно, партійні структури на місцях схожі на клуби прихильників. Сьогодні люблять заплетену коу, завтра казкового персонажа, післязавтра пору року. Тому зібрання без спільних ідеологічних посилів дуже легко руйнуються чи перебираються в контроль енергійними опонентами, які дійсно йдуть брати (повертати) владу. Для цього начеплять будь-який значок і переступлять через клубні пороги.
   Ч не маю ілюзій, щодо можливостей внутріпартійного опору знизу. Вся перефарбована публіка розпочинає активні дії по захопленню "клубів" вже маючи на таке погодження згори. Порівняйте зі сотнями схожих історій в десятку партій т.зв. помараняевого замісу. Відчуєте творчість одного ляльковода.
  • 2006.01.25 | Мартинюк

   Це правильно для "стабілізованих" демократій

   У нас поки що стадія коливаннь між авторитаризмом та анархією.
   В нинішній стадії я вбачаю контрнаступ тоталітаризму який повернув виборчу систему України до рівня примітивних феодальних станових "демократій".

   Найбільшим злочином який зробив Мороз, Медведчук та інші пропхавши спочатку вже неіснуючий ніде у світі тотальний "пропорціоналізм" і потім обмеження повноваженнь єдиної зальноукраїнської виборної посади - Президента є очевидний дискримінаційний поділ громадян України на два нерівноправних сорти - членів партій і безпартійних. Якщо члени партій ще зберегли якісь шанси впливати на формування представницьких і згідно "рехворми" і виконавчих органів влади, то в безпартійних залишилося лише обмежене право вибирати між різними псевдопартійними, а насправді феодальним кланами-тусовками.

   Тому зрозуміле бажання політично ангажованих людей будь що вступити у яку не будь "зареєстровану" партію , бо без них при новій системі вони мають шанс щось зробити лише в часі революції або подібних збуреннь. Це разюче вирізняється від американської системи де самі громадяни визначають до якої вони належать партії, що потім виливається у конкретні повноваження на голосування у попередніх виборах - "праймеріз".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.25 | леонід

    Re: Це правильно для "стабілізованих" демократій

    Пане Мартинюк. Очевидно, Німеччина ще не доросла до стабільглї демократії, бо там фіксоване членство в партіях. Я розумію, що Вам до вподоби американська модель, але як на мене, вона "мармеладна" замість продукту - перероблений продукт, замість виборів - вибори виборців. А про яку анархію Ви писали - про політитчну течію чи про совєцьку назву?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.27 | Сергій Кабуд

     тут гнучкість саміх партій

     чия політика залежить від думок членів тих партій,
     так шо волевиявлення адекватне.
   • 2006.01.25 | Гюльчатай

    Re: Це правильно для "стабілізованих" демократій

    Мартинюк пише:
    > У нас поки що стадія

    Все это верно.

    Но парадоксальным выглядит тот факт, что люди, являющиеся членами "революционной партии", предпочитают открытое письмо "революционному лидеру" каким-либо осмысленным политическим действиям.

    Глупость ситуации в том, что она автовоспроизводима ("пластинку заело"). Отсутствие у партии механизмов решения кадровых проблем на местах только лишь подчеркивается обращением к лидеру партии.

    Казалось бы, выход ясен. Политическую ангажированность имеет смысл включать в какие-то другие, более непосредственные формы политического поведения. Которые, возможно, и не принесут значка на лацкан. Или принесут, но не так быстро, как хотелось.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.25 | леонід

     Re: Це правильно для "стабілізованих" демократій

     Гюльчатай вважає неправильним звернення партійців до своєї лідерки. Категорично не поголдуюся.
     Хрестоматійне. Місцее партій в політичній системі - на вході. Завдання - акумуляція, зібрання посилів до політичної системи. Після отримання результатів - контроль за реалізацією рішень по посилу.
     А от, що у партійців немає іншого посилу, окрім попросити "Тьотю Юлю, витріть мені соплі", то це вже повна безпорадність не те що конотопських учасників "Матьківщини", а й усієї "Матьківщини" у здійсненні партійних хрестоматійних функцій. "тьотю Юлю. Ми за фас тут фантики тримаємо, а він у нас забрав".
     Чекаю, коли фракція БЮТ внесе законопрект про витирання сопель у тих членів партій, яких не допустили до носовичка.
     Люди добрі. Це ж доросла, страшна, цинічна, в Україні "безпредєльна" справа - розподіл та перерозподіл влади. А Ви про соплі.
     Втріться. Визначтеся з політичною орієнтацією. І беріть владу. На вулиці, в місті, в області.
     Будете так робити, не треба буде пропонованої Мартинюком американської схеми.
     До речі. Для Мартинюка. У нас американська модель давно діє. Спочатку обираємо виборчі комісії. Потім члени комісій проводять свої голосування і визначають переможця виборів. Очевидно і в Кременчуку. А голосування виборців - це для "недорозвинених демократій".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.26 | Odess

      Не зная подробностей и сути вопроса по сабжевому сообщению

      хочу обратить внимание на однобокость комментариев данного письма в первом порядку ответов (днем). Ники все как один незарегестрированные и четко осуждают конкретного человека.
      Повторяю - даже не слышал о таком человеке - но очень уж смахивает на провокацию конкурентов, причем конкурентов внутри партии а не снаружи. ИМХО.
 • 2006.01.26 | Херсон

  Вже підтверджено теж саме по всіх областях

  Приклад Цюрюпинська районна "Батьківщина".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua