МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Лісові справи" Велике шоу–полювання

01/27/2006 | Кіндрат
У В А Г А !

Відкриття мисливського сезону !

Велике шоу–полювання "Знешкодь зеленого Вампіра – лісового злодія".

Правила полювання

1.Загальні положення.

На початку кожного року, коли Дід Мороз під ялинку кладе великий духмяний смачний пиріг – лісосічний фонд, щоб лісові звірі і птахи могли його споживати цілий рік, з лісового болота вилізає злий зелений вампір – лісовий злодій.
Він живе в лісі постійно, роблячи весь час шкоду, але найбільшої своєї сили він досягає в новорічну ніч – коли годинник проб"є північ і наступить 1 січня.
З цього часу вампір має право з допомогою лісорубного квитка висмоктати з лісосічного фонду все найсмачніше і залишити лісовим мешканцям тільки крихти, шкірку і дірку від бублика.
Втягуючи в себе поживу, вампір розростається - стає злим, наглим, розсіває спори вампірячого грипу.
Організовує шабаші на які злітається вся нечисть не тільки з лісу і болота, а й з усіх непевних місць. П”ють, гуляють, хвалять одне одного, розтягують дармове, поки нічого не залишиться лісовим звірям і птахам.
Коли нечисть розлітається, Вампір притихає і знову чекає нового 1 січня.
Допоможи лісовим мешканцям, знешкодь лісового злодія і його дружків.

2.Ціль полювання – Самий Головний зелений злодій Вампір – Валєра, який знаходиться не в лісі, а в великому місті і має потрійний захист – імунітет та тришарову недоторканість.
Дрібні цілі – Вампіри і вампірчики місцевих масштабів.

3. Інструкція на полювання
Щоб вийти на незаконні діі вампіра любого масштабу треба перш за все прослідкувати з ким він спілкується, кому дає дозвіл порпатися в лісосічному пирозі і виїдати з нього все смачне ( фанерні кряжі, пиловник перших сортів).
Пиріг по лісових законах мали б їсти всі разом на нижньому складі, щоб кожен бачив , що він з"їв і що це коштує.
Якщо Вампір жере пиріг потихенько, скритно в лісі, щоб цього не бачили інші лісові мешканці, і жере найбільш ласі куски а лісовим звірям і птахам бреше, що їсть саме гірше і дешеве і Ви це помітили – значить ви потрапили на слід.
Але будьте уважні – в лісі дуже легко збитися зі сліду.
Для цього вампіри придумали аукціони - це такі великі шабаші на які злітається всяка нечисть.
Старається поза очі договоритись, як вкрасти лісовий пиріг , причому все має виглядати законно і благородно.
Крім того біля такого шабашу крутиться багато лісової охорони, яка за винагороду робить над ними „ дах „ і доїдає крихти. Це свого роду лісничники – пестунчики, гномики- стукачки, клопики – смердюнчики та інші чебурашки.
Якщо ви успішно пройшли до краю лісу і вийшли з темряви на світло - на дорогу, то тільки тут ви можете вполювати простого Вампіра.
Тільки на дорозі "смирного і законопослушного" можна спіймати на горячому, коли вивернути сумку – несучку і розсортувати її зміст.
При цьому треба пам"ятати, що документи і на сумку і на її вміст переважно справні.
Але для доброго слідопита найменша деталь мае бути важливою.
Може бути липовий папір на дорогу, або товар може бути липовий
(тобто зверху ніби і липа того сорту, а в середині зовсім інша липа).
Крім того стережіться, бо супроводжувати несун ця може баба–яга на ступі з погонами,а якщо і вона не вбереже то захистить Кащей Безсмертний.
Але якщо Ви пройдете і це випробування, то не спішіть радіти – Ви спіймали не Вампіра, а несунця – дрібну або середню нечисту силу, і тільки після того, як Вам вдасться її розкрутити можна взнати за скільки і яку частину пирога Вампір вкрав в лісових мешканців. Зібравши докупи хоча б частину таких несунчиків можна приблизно взнати скільки висмоктав той чи інший Вампір.
Розкрутивши дрібних місцевих Вампірів, можна вийти на обласних Вампірів, а там і на самого Вампіра Валеру (якщо вдастся підібрати відмичку від недоторканості).

4.Техніка безпеки на полюванні.
Вампіри пройшли спеціальну підготовку в лісових університетах та академіях, але взяли з цих закладів саму негативну енергетику. Нехтуючи знаннями, які могли принести користь лісу і його мешканцям.
Вампіри бояться втратити свій вплив на ліс, тому ретельно підбирають кадри і тільки самих самих нечестивих посвячують в свої вампірячі таємниці.
Вампіри йдуть на всякі хитрощі, щоб зберегти свій вплив і доступ до пирога.
Для цього вони придумують всякі реорганізації лісу. Впроваджують "нові" правила.
Залучають до розкрадання лісового пирога такі приватні підприємства,через які хочуть ще більше жерти цей пиріг, в той же час якомога ширше усувають лісових мешканців і забираючи в них знаряддя праці, техніку, кулінарні цехи і саме основне – джерело важкого але чесного існування.
Бережіться несунчиків, стукачиків, смердюнчиків, а особливо Баби–яги і Чахлика невмирущого.
Не заразіться і Ви Вампірячим грипом, бо теж перетворитесь в Вампіра.

5. Приз мисливцям –
Перший приз – за вполювання лісового злодія Вампіра Валери – Джек Пот та всенародне визнання як "народного мисливця року".

Другий приз за Вампіра- Інтернет-гра "Як козаки з Льоліками – Боліками з Украіни ліс сплавляли" з передачою прав на інтелектуальну власність.

Третій приз – за дрібного Вампіра – касету з новим трилером "Як козаки Туреччину дровами закидали і зелений долар з усурманської неволі визволяли".

Спеціальний приз – для тих, хто відгадає.
Хто стоїть за Вампіром – справимо чарівну Червону шапочку, яка виконає всі Ваші бажання.

Оргкомітет шоу–полювання "Forest hunt".

Фіналісти можуть подавати матеріали на нагородження за адресою:
м.Київ,МВС, пану Луценко

(в продовження http://www2.maidanua.org/news/index.php3?bn=maidan_arch&site=maidan
http://www2.maidanua.org/news/index.php3?bn=maidan_arch&site=maidan)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua