МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юхновський про майбутню більшість у Верховній Раді

01/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
"Коли Президент вручав мені зірку Героя, то я закликав усіх, хто тоді був пристуній у Будинку вчителя - і Юлію Володимирівну, і Кінаха, і Омельченка, і Литвина, щоб вони об’єдналися. – сказав сайту RAZOM член Ради партії “Наша Україна”, народний депутат Ігор Юхновський. - Процесові об’єднання заважають певні, абсолютно суб’єктивні, різкі, непотрібні висловлювання молодих керівників партійних угрупувань. Це “словесне нетримання” приводить до далекойдучих наслідків в питаннях подальшого порозуміння. Я вважаю, що це є недопустимо”.

“Єхануров – розумний чоловік, але я б не ставив умови, що лише він має бути прем’єром. – зазначив Юхновський. - Я б поставив іншу умову – щоб ніхто з них наперед не претендував на посаду прем’єра, щоб політичні сили не висували умови, що прем’єр-міністром має бути Юлія Володимирівна, чи Єхануров, чи Пинзеник, чи ще хтось... Цього не потрібно робити.

“Я б хотів, щоб посаду прем’єра у згоді з політичними партіями визначав президент. – заявив народний депутат. - Тобто, він мусить мати на один голос більше, аніж усі політичні партії разом узяті. Я також би хотів, щоб Президент утворив Раду старійшин, до якої увійшов би і я, бо я – не заангажована людина, але добре знаю усі їхні можливості, хто з них що знає і може. Бо мушу вам сказати – є кілька людей, абсолютно достойних стати прем’єром. Але якщо б запропоновані кандидати в прем’єри були люди не зв’язані з керівництвом будь-якої партії – це був би розумний вихід з положення”.

“Я також вважаю, - додав Юхновский. - що ці партії чи блоки, щодо яких відомо наперед, що вони не пройдуть до парламенту, але які мають певний авторитет у народі - вони повинні зійти з виборчих перегонів, з тим, однак, щоб мати змогу взяти участь у розподілі міністерських портфелів у майбутньому уряді. Я не проти того, щоб і з “Регіонів” хтось був у майбутньому уряді. Це має бути розумно все зроблено. Тому що зрозуміло, що ні одна із політичних сил не отримає на виборах переваги. – зауважив депутат.

“Що стосується коаліції в майбутньому парламенті – то вона повинна бути і не помаранчевою, і не біло-голубою, вона має пропрезидентською. Має утворитися тісно зв’язана трійка – президент – спікер - прем’єр, яка буде продуктивно і успішно працювати. Безумовно, президенту потрібно у цьому напрямку працювати", – заявив Ігор Юхновський.

http://www.razom.org.ua/ua/news/9172/

Відповіді

 • 2006.01.28 | Не здивований

  Re: Юхновський про майбутню більшість у Верховній Раді


  Цю “тактику та стратегії” пан Герой України академік, батько депутата (жаль що у нього немає доньки, а то б була народним депутатом від Партії регіонів), сам багаторазовий депутат та йому подібні вже “успішно” реалізували, об’єднуючись з секретарем ЦК Компартії України по ідеології та його бандою.
  Результатом цього й є падання авторитету національно-демократичних сил та теперішній стан в Україні.
  Й це представник нашої політичної та наукової еліти?
  Хай би “займався” хвізикою, видаючи себе за дуже великого вченого.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.28 | Большой Брат

   Re: Юхновський про майбутню більшість у Верховній Раді

   Хм-с. А на мой взгляд весьма разумное предложение.
   ЗЫ. Вот только одного не могу понять уже столько лет- ну шо вы з Юлькой носитесь как дурень с писаной торбой?
  • 2006.01.28 | Михайло Свистович

   Re: Юхновський про майбутню більшість у Верховній Раді

   Не здивований пише:
   >
   > Цю “тактику та стратегії” пан Герой України академік, батько депутата (жаль що у нього немає доньки, а то б була народним депутатом від Партії регіонів)

   А хіба Павло депутат? Якої ради?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua