МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сусєді шуткують ))

01/28/2006 | один_козак
Моление о сале
Дмитрий БЫКОВ
«Огонек» №4 2006
Россия ввела запрет на экспорт украинских мясопродуктов. Слов нет, одни рифмы
Оглядываясь, вижу лишь руины большой страны, где рос когда-то я. Введен запрет на сало с Украины. Пусть торжествует русская свинья! Обидевшись на бывшего вассала, сперва Россия перекрыла газ, а вскорости ввела запрет на сало, сказав, что этим салом травят нас. Страшна ты, государственная воля! Добавил Минсельхоз, скрывая боль, что нет за салом должного контроля. Какой за салом должен быть контроль?! Спецслужбы спят и видят — от кого бы еще спасти Россию, встав стеной... Вот, говорят, что в сале есть микробы. Какие в нем микробы — грипп свиной? С тоски включаю зренье тайновидца: чем именно ослабленные мы могли от украинцев заразиться? Бациллами оранжевой чумы? Мы много в «Огоньке» о ней писали, она коварна, как злодей в плаще, но, полагаю, что она не в сале. И не на Украине вообще.
Страна не раз над бездной зависала, не первый год в глазах у ней черно, но столько лет мы ели это сало, и вроде не болело ничего! Порой случится в поезде попутчик, которого хохлом зовет кацап. Весь день его историями пучит, всю ночь он издает могучий храп — российская ментальность описала его не раз, вставляя в анекдот... Но вот он достает из торбы сало, бутылку самогона достает, и если не куркуль — то предлагает! И весело мы в поезде летим, и водка от микробов помогает... (Кто сало ест без водки, тот кретин.) А сколько раз душа моя скисала там, в армии! Но я там знал хохла, а у хохла в посылках было сало и даже небольшой запас бухла. Где это он хранил — непостижимо, но тот, кто водку пьет и сало ест в условиях тотального зажима, тот выражает этим свой протест! Ужели тот, кто нынче ест корейку, ведет себя в России, как герой, от оккупантов прячущий еврейку? К тому идет, мне кажется порой.
Конечно, поднатужась хорошенько, народ блокаду сальную прорвет: нельзя из-за какой-то Тимошенко друзьям перекрывать салопровод. Куда бы нас Отчизна ни бросала по прихоти команды удалой, мы вывезем из Украины сало — в консервах, в шоколаде, под полой... С неистребимым страхом инородца я представляю: на рассвете, в шесть, в мое купе таможенник ворвется: «Наркотики, оружье, сало есть?!» А я ему отвечу: «Милый котик! Ужели ты не понял, лоботряс, что сало — и оружье, и наркотик! А впрочем, это верно и про газ...»
На киевлянке я мечтал жениться, с другою киевлянкой прожил год... Допустим, пусть таможня и граница. Меня граница, в общем, не (волнует). Весь суверенитет — пустая фраза, и их, и наш. Мы все-таки семья. Я соглашаюсь даже в смысле газа... Но в смысле сала не согласен я! Друг друга не грешно ущучить в малом. Шутил я с киевлянами не раз: «Стоп, газа не дадим, топите салом!» Они мне отвечали: «Жрите газ!» Я не хочу, как мерзостная птица, накаркать кучу мрачных перемен, но если впрямь подобное случится и прекратится наш салообмен и мы в речах Кремля гремучих услышим вдруг нешуточную месть, они от холодов спасутся салом.
Но водку газом все же не заесть.

Знайшов тут:
http://www.kuraev.ru/forum/view.php?subj=47836

Відповіді

  • 2006.01.28 | SpokusXalepniy

    Хорошо написано. Спасибо. (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.28 | один_козак

      Re: Хорошо написано. Спасибо. (-)

      Та трохи проємно, коли й з того боку хтось щось "антиістеричне" скаже.))
  • 2006.01.28 | Майстер

    А що доповідає розвідка?

    Яка ситуація в їхніх гастрономах? Як ціни? Чи встигли їхні супермаркети знайти нових постачальників молока/м’яса/ковбаси? І чи уклали нові договори (підозрюю, що дуже швидко це не робиться). Мабуть, теж мають якісь збитки. Десь я чув, що частка уркїнської м’ясомолочної продукції на кацапському ринку сягає 50 %.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.28 | Tarasevych

      Re: А що доповідає розвідка?

      В Москве во всех основных продовольственных мазагазинов вот уже третий месяц (на моей памяти) продолжается масштабная, с плакатами и объявлениями не только в магазинах, но и на улицах, кампания "Покупай отечественное" и "Мы торгуем отечественным".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.29 | Чучхе

        Щойно повернувся із Москви, нічого такого не бачив

        Tarasevych пише:
        > В Москве во всех основных продовольственных мазагазинов вот уже третий месяц (на моей памяти) продолжается масштабная, с плакатами и объявлениями не только в магазинах, но и на улицах, кампания "Покупай отечественное" и "Мы торгуем отечественным".

        В магазинах нічого подібного не бачив і близько. Є соціальна реклама із гравцями збірної Росії і написом "Одна страна - одна команда" (я його сприймав, як "какая страна, такая і команда"), а також багато якихось неформальних наклеєк з загадковим написом "Скажи нет распилу ракет!" - я хотів кілька їх повідклеювати і приклеїти в яких-небудь глухих буковинських селах, але не вийшло - міцно приліплені, блін. А українських товарів у магазинах дуже багато, особливо це стосується горілки, вона в Москві досить популярна.
      • 2006.01.30 | Майстер

        Чи не поспішив баранівський на уклін?

        Хай би пожила московщина хоч тижнів два-три без української м’ясомолочної продукції. Хай би подивилась, як воно. Зрозуміло, за два-три тижні вони знайдуть нових постачальників - але за якою ціною? Думаю, потім усе одно повернуться до наших. І ще: невже наші виробники зазнають аж таких непоправних збитків? Корови взимку дояться погано, тож сметани-йоґурти роблять, скоріше за все, з молока сухого. Можна два тижні й не виробляти. Або виробляти сичужні сири про запас, якщо молоко свіже. Та ні ж - спішать наші чиновники у московію, як студент у нужник. Що з газом, що з молоком та м’ясом. Ну що варто було в першому випадку (з газом) потерпіти 2 дні? Ну що варто з молоком потерпіти 2 тижні? А так виходить, що обкакалися ми - прокукурікали "не купуй матрьошок", а москалі у відповідь: "Нє пакупай сала". Бойкот моск.товарів - це правильно. Я їх бойкотую з більшим чи меншим успіхом усе свідоме життя. Однак хотілось би, якщо до мого бойкоту приєднується громадськість, то щоб вона робила це осмислено. Можливо, треба виокремити якусь вразливу групу москальських товарів - "Лади" чи валянки, чи щось таке, що виробляють заводи, близькі до пуцькіна - і зосередитися на них? "Ви без сала, ми без "Лад"; "Закусюйте газом" (як радить автір); "Жеріть свої кедрові горішки самі"; "Харчуйтеся березовим соком"; "Нема сала? Хлєбайтє щі лаптьом" і т.д.
    • 2006.01.29 | один_козак

      Їх треба терміново й "огалтело" любити.

      Тепер, а особливо коли (якщо) блокування нашого м'ясного та молочного імпорту до них протриває певний час, і це стане відчутно російському споживачеві, кожен росіянин, купуючи сир чи що там, має розуміти, що проблеми на цьому ринку створив ворог дружби братніх народів - кегебе при владі в Кремлі.

      Я ж кажу, що поведінка цього кегебе ірраціональна.
    • 2006.01.29 | один_козак

      А що в них з імпортом з інших країн?

      На збільшення свого виробництва їм треба часу. Цікаво, як вони заміщуватимуть український імпорт іншим імпортом. І про це теж треба верещати. Бо це ж справжня "дружба".
  • 2006.01.28 | Tarasevych

    Сьогодні слухав "оранжевые новости" в Москве - неприятно

    Новоти назывались оранжевыми. Диктор так и говорил "А вот еще одна оранжевая новость". Новости все были исключительно об извращенцах, наркоманах, преступниках и т.д. Например: "И вот пришла оранжевая новость из Болгарии. Там местный священник был пойман за продажей пастве марихуаны. Кстати, в последнее время посещаемость его церкви сильно возросла..." и т.д., и т.п.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.29 | catko

      треба щось таке собі придумати. типу "новини з мавзолею"(-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".