МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прапор Наталі Вітренко

01/30/2006 | Сахаров
Чи хтось звернув увагу на те що прапор блоку Вітренко, червоний з синьою смугою, це прапор Азербайджанської РСР? Очевидно, розробляючи символіку, недогледіли. До речі, комуністи на свої мітинги також часто виходять під азербайджанськими прапорами, вважаючи що це прапори радянської України, а ті прапори червоні з блакитною а не з синьою смугою. Я, наприклад, на першій же пресконференції Наташі при нагоді спитаю, чому, ратуючи за слов'янську єдність, її блок виступає під прапором Азербайджану. Дрібничка начебто, але символіка - це серйозно.

Відповіді

 • 2006.01.30 | Харцизяка

  Я також у її пацанів в бачив малинові прапоці з Че Геварою [ред]

  Я також у її пацанів в бачив малинові прапоці з Че Геварою у центрі. І хлоп той був чисто у камуфляжі :) Червоно-синіми стрічками дерева перезав.

  Якщо Ви журналіст, то може Вас зацікавить. Є в Україні така мережа ресторанів "Челентано". Італійська кухня, все таке. Відкрився такий і у Донецьку, на перетині вул. Університетської та просп. Панфілова. Гарний ресторанчик. На стіні вгорі стрічка з написом: "Будь как они". Під нею чотири портрети: Челентано, ЧеГевара, Мусоліні і Кропоткін. Можливо, я обличчя сплутав. Якщо у Вашому місті є "Челентано" - перевірте.

  А прапор Азербайджану наче із трьох горизонтальних стрічок: синьої, червоної та зеленої: http://geraldika.ru/symbols/2997
  Начето він і в СССР був не червоно-синім?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.30 | Сахаров

   Re: Я також у її пацанів в бачив малинові прапоці з Че Геварою [ред]

   Саме червоно-синій. Жодної зеленої стрічки. Єдина різниця - у Вітренчихи стрічка трохи ширша. Але це несуттєво. Все одно прапор у неї радянський азербайджанський. Щодо Челентано - цікаво. Не бачив. Зверну увагу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.31 | -Юрій-

    Re: Я також у її пацанів в бачив малинові прапоці з Че Геварою [ред]

    Череп и кости на фоне триколора - её флаг,и кровавый серп вместо булавы,и пена у рта,а за спиной генератор генерирующий мысли от выхлопов метана.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua