МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ: Або сформуємо коаліцію з Ющенком, або підемо в опозицію.

01/31/2006 | Englishman
"Або наша політична сила сформує коаліцію з Ющенком, або ми підемо в опозицію. Ніяких коаліцій з Януковичем ми не укладатимемо".

Тимошенко: Оточення Ющенка переконує його об’єднатися з Януковичем


2036, 30 січня 2006 // www.byut.com.uaПід час візиту в Івано-Франківськ у понеділок, 30 січня, Юлія Тимошенко прокоментувала в прямому ефірі місцевого телебачення заяви Раїси Богатирьової та Віктора Януковича про необхідність створити "вісь безпеки Ющенко-Янукович" та "провести переговори з конструктивними силами з помаранчевого табору".

"Це не абсурд, а цілеспрямована стратегія Януковича", – застерегла вона.

"Частина людей у "Нашій Україні" знов переконує Президента в тому, що єднання з Януковичем – це єднання Сходу і Заходу, що воно потрібне. Але я завжди буду проти цього, оскільки це гарантована втрата можливості навести порядок в Україні", – заявила Тимошенко.

Вона нагадала свою позицію в цьому питанні, озвучену раніше: "Або наша політична сила сформує коаліцію з Ющенком, або ми підемо в опозицію. Ніяких коаліцій з Януковичем ми не укладатимемо".

Екс-прем’єр додала, що хоче, щоб Ющенко і його команда також зробили таку заяву, оскільки мовчанка з боку "Нашої України" і наполегливі пропозиції з боку Партії регіонів "дуже бентежать" її.

Окрім того, під час ефіру Юлія Тимошенко розповіла про те, які законопроекти насамперед розробить і прийме її політична сила після виборів. За її словами, передусім втілюватимуться ті ідеї, які вже напрацьовані її урядом.

Насамперед, вважає Тимошенко, потрібно прийняти п’ять законопроектів щодо житлової політики: "Ці закони дадуть людям право за досить короткий час отримати довгострокові кредити на 10-30 років, практично без відсотків, і отримати можливість купити собі житло".

По-друге, екс-прем’єр планує законодавчо дати міноритарним акціонерам можливість отримувати частину прибутку від своїх цінних паперів: "Близько 14 мільйонів людей в Україні мають невелику кількість акцій, отриманих по ваучерам. Ці закони зобов’яжуть підприємства сплачувати цим людям повноцінну частку свого прибутку".

Крім того, Тимошенко хоче прийняти пакет законів, які скоротять тіньові схеми в економіці до мінімуму, а також внести зміни в бюджетну політику. "Я хочу, щоб уже в бюджеті на цей рік почала діяти така система, коли гроші йтимуть до дитини на її виховання та навчання. Я хочу довести, що влада може працювати на людей", – заявила Юлія Тимошенко.

Відповідаючи під час ефіру на запитання, чи займається вона рукоділлям, Юлія Володимирівна зазначила, що "в минулому житті, коли я ще не була політиком, я все робила власними руками".

"Ми з чоловіком створили сім’ю, коли мені було 18 років, і після цього в нас народилася донька, якій я сама шила, вишивала, робила костюми на свята і з задоволенням, як і будь-яка жінка, готувала їсти", – розповіла вона.

"Зараз я позбавлена цих маленьких життєвих радощів, але моя родина залишається моїм тилом, це ті люди, на яких я можу покластися. Вони роблять усе, щоб я могла пройти цей важкий шлях, – запевнила Юлія Тимошенко. – Сподіваюсь, що ми побудуємо Україну й тоді матимемо можливість пошити, повишивати й почати готувати їсти для сім’ї".

Також у Тимошенко запитали про її домашніх тварин, зокрема, про недавно подарованого харків’янами собаку. За словами екс-прем’єра, цуценя "прижилось, стало членом родини й навіть перейнялось нашими ідеями". Як доказ вона продемонструвала примірник газової угоди Івченка-Міллера, погризений тер’єром.

Відповіді

 • 2006.01.31 | Мартинюк

  Агітпроп вульгаріс спеціально для галичан

  Ющенко, вишивка, прибутки, собачка
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.31 | Englishman

   Мартинюк, а коли Ющенко про берізки що йому сняться розповідав,

   це було на кого розраховано?

   Огидно дивитися, коли до своїх улюбленх політиків лицемірно застосовують значно меньш жорсткі стандарти, ніж до інших.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.31 | леонід

    Мартинюка жаба давить,

    що його не розпитують про улюблених тварин ат вподобання. Як він захоплено розпорвідав про свої екзотичні пригоди з помаранчевич шарфом без вулика, а ніхто про тваринок у нього не запитав.
    А Тимошенкова правильно робить, наголошуючи на своїх маленьких, але принципових для виборців, схожостях в уподобаннями та клопотах. "Я така сама як і ви, тому ви проголосуєте за мене". Звичайна позиція впевненого політика. Мартинюк не любить собак, а любить комах. Тому й не буде за неї голосувати. От я люблю котів і теж не буду голосувати за БЮТ.
   • 2006.01.31 | tomcat

    а що на Сумщинi не ростуть берези? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.31 | Englishman

     А що, Сумщина вже в Росії?

     Ющенкові -то снилися саме "російські" берізки.
   • 2006.01.31 | Мартинюк

    Вибачте, але я тим мушу займатися вже майже 20 років

    Агітацією та пропагандою. І прекрасно бачу де діє жорстка схема з врахуванням структури аудиторії і скоріше всього наперед замовленні запитання, і наперед обмірковані відповіді.

    Про берізки я не чув ( взагалі то Ющенком цікавлюся лише як президентом, а не особою).

    Якби почув той спіч чи хоча б почитав творчість епігонів на ту тему в нашому форумі, може й би також сказав якийсь діагноз. Скоріше всього Ющенко щось зімпровізував чи взагалі сентиментально збився з теми, як це з ним буває.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.31 | damoradan

     Если Вы так долго занимаетесь "агитацией и пропагандой",

     то Вы, наверное, знаете разницу между агитацией и враньем. И то, что агитация носит форму агитации - совсем не повод ставить под сомнение высказанные во время агитации тезисы. Более того, профессиональная агитация призвана показать в выгодном свете как раз реальные позиции, на которых стоит тот или иной политик.
    • 2006.01.31 | S@nya

     Вибачте, але це просто смішно

     Мартинюк пише:
     > Скоріше всього Ющенко щось зімпровізував чи взагалі сентиментально збився з теми, як це з ним буває.

     Ну це просто смішно, коли начебто розумні люди так засліпнені вірою в свого "вождя". Значить, Тимошенко все розрахувала, аби сподобатися, а Ющенко зімпровізував, при чому від душі :)

     При цьому з наведеного тексту про поїздку Тимошенко вихоплюється останні абзаци, а все інше - не коментується. Типово.

     І взагалі, це гавкання на будь-кого (навіть на колишніх "своїх"), які пішли у розріз із "лінією партії" (ну або "месії") щось мені дуже нагадує.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.01.31 | Мартинюк

      Радий що розвеселив хорошу людину

      Щодо Ющевих берізок у мене дійсно припущення. Однак воно базується на достатньо точному знанняі його характеру і нікчемності його прес-служби. Вона навіть якби захотіла , то не змоглаб нічого заготувати, а тим більше змусити своєрідного і впертого Ющенка це поавторити.

      Якщо мені попадеться більше інформації про ті "берізки" ( взагалі щось туманно ніби пригадую - це було з пів року тому?)то зможу сказати детальніше і конкретніше.

      Юля набагато більш технологічніша і "командніша" ( добрий бізнес-менджер) тому в неї всі "імпровізи" добре заготовані . Більше того - чудовий перебіг її "прямих" ефірів як виявляється є наслідком не так дивовижної швидкості мислення пані Юлії, як чудової і детальної організації всіх подробиць даного шоу ( бо то таки шоу, а не політика).
      Переконався в цьму після останнього виступу Тимошенко на НТН. Як виявилося на старанно заготованому "полі для запитаннь" несподівано виникли небажані для Тимошенко запитання. Мій знайомий, який випадково став очевидцем того як на Майдані "відбирали" бажаючих спитати Юлю сказав що запитання потрібно було спочатку узгодити з ведучим . При чому перевірка була багатократною і з натовпу вибрали лише "політично-коректних" до Тимошенко осіб. Сталося так що один із відібраних, від хвилювання забув що він має питати і задав наугад інше питання, яке його напевно також цікавило , але наперд не погоджувалося і було неприємним для Тимошенко .

      Я уважно дивився передачу по телевізору і побачив як вона розгубилася( хоча це могли побачити лише досвідчені люди). Якість словесного потоку моментально замінилася кількістю, при чому вона сказала декілька дурниць, за подібні до котрих у словах Ющенка наші "юлігани" уже б зафлудили весь інтернет.Оскільки я їх все таки поважаю як колишніх помаранчевих, то я тихо промовчу про ці фатальні проколи пані Юлії.

      Зміст виступу Тимошенко у Франківську достатньо добре перданий у повідомленні прес-служби БЮТу ( вона ж сама тяжко працювала над його схемою) і по ньому вже можна аналізувати і робити висновки, які наважився оприлюднити у цій темі.

      Як на мене Ющенко і Тимошенко відносяться як трохи привялий , але цілком придатний до борщу буряк, і красивий заморський кокос, який однак неїстівний бо пластмасовий.

      Мене відштовхує від Юлі оцей надмір "пластику", "прекрасні форми", які однак не містять відповідної суті. Тобто я бачу систематичні спроби втюхати мені і моїм співвітчизникам щось зовсім інше аніж тие що рекламується.

      Те що в Юлі є реально - це енергійність, швидкість, рішучість, красномовність, технологічність. При наявності в Україні жорстких демократичних традицій та непорушних процедур, я б напевно підтримав би її на різні високі посади.Однак в Україні такого немає, а Юля і команда без найменших сумнівів руйнуть все що на їх думку заважає.

      Тому я не з Юлею.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.01.31 | S@nya

       Радий що нарешті почув від тебе нормальне пояснення

       А не на рівні "ТЛЯ", "ТЮля" і т.п., до яких зазвичай зводяться усі обгрунтування антитимошенківців.

       Я розумію і поважаю позицію "я не з Юлею", коли вона ось так, нормально пояснена. Але я не розумію позицію "якщо я не з Юлею, то треба її мочити і тим самим принижувати її прихильників". Більшість прихильників БЮТ такого собі не дозволяють по відношенню до Ющенка.
       Треба вміти поважати позицію інших, тим більше, прихильників Тимошенко серед читачів "Майдану" відсотків 30-50%. Якщо ти думаєш, що їм дуже приємно читати в новинах про ТЛЮ (а ця квазікоаліція - не більше, ніж суб"єктивне судження), то ти глибоко помиляєшся.

       > Мене відштовхує від Юлі оцей надмір "пластику", "прекрасні форми", які однак не містять відповідної суті. Тобто я бачу систематичні спроби втюхати мені і моїм співвітчизникам щось зовсім інше аніж тие що рекламується.

       А мене відштовхує від НСНУ їх список, і те, що користуючись іменем Президента в парламент лізе ціла купа неприємних мені людей. При цьому нахабно узурповується помаранчева символіка.
      • 2006.01.31 | damoradan

       Re: Радий що розвеселив хорошу людину

       Мартинюк пише:

       > Юля набагато більш технологічніша і "командніша" ( добрий бізнес-менджер) тому в неї всі "імпровізи" добре заготовані . Більше того - чудовий перебіг її "прямих" ефірів як виявляється є наслідком не так дивовижної швидкості мислення пані Юлії, як чудової і детальної організації всіх подробиць даного шоу ( бо то таки шоу, а не політика).
       Если это шоу, а не политика, то тогда в развитых демократиях нет политики - одно сплошное шоу. Потому что то, что делает Юля - необходимый уровень для любого нормального западного политика.

       > Як на мене Ющенко і Тимошенко відносяться як трохи привялий , але цілком придатний до борщу буряк, і красивий заморський кокос, який однак неїстівний бо пластмасовий.
       Эту аналогию можно продолжить: буряк в таком виде никто, кроме украинцев, употреблять не будет, кокос же, несмотря на всю очевидную "неукраинскость", употребляется во всем мире.
       >
       > Мене відштовхує від Юлі оцей надмір "пластику", "прекрасні форми", які однак не містять відповідної суті. Тобто я бачу систематичні спроби втюхати мені і моїм співвітчизникам щось зовсім інше аніж тие що рекламується.
       >
       > Те що в Юлі є реально - це енергійність, швидкість, рішучість, красномовність, технологічність. При наявності в Україні жорстких демократичних традицій та непорушних процедур, я б напевно підтримав би її на різні високі посади.Однак в Україні такого немає, а Юля і команда без найменших сумнівів руйнуть все що на їх думку заважає.
       >
       > Тому я не з Юлею.

       Я вчера читал статью в Washington Post. Американские психологи провели эксперимент, который, с их точки зрения, доказывает, что не логика формирует предпочтения электората, а глубинные, часто неосознанные, эмоции, которые потом уже переводятся на язык логики путем принятия тех фактов, которые поддерживают уже сформировавшуюся позицию, и отторжения тех фактов, которые ей противоречат. В общем, что угодно, только бы сам поверил в то, что говорю.

       Еще вспоминается тезис г-на Свистовича о том, что Майдан делают люди с разными электоральными предпочтениями, и что единую позицию сформировать невозможно. Интересно, кто из этих людей проголосует не за НСНУ.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.01.31 | S@nya

        Re: Радий що розвеселив хорошу людину

        damoradan пише:

        > Еще вспоминается тезис г-на Свистовича о том, что Майдан делают люди с разными электоральными предпочтениями, и что единую позицию сформировать невозможно. Интересно, кто из этих людей проголосует не за НСНУ.

        Я, наприклад. І ще декілька новинарів, як мінімум :)
      • 2006.01.31 | magda

       Re: Радий що розвеселив хорошу людину

       Мартинюк пише:
       > декілька дурниць, за подібні до котрих у словах Ющенка наші "юлігани" уже б зафлудили весь інтернет.Оскільки я їх все таки поважаю як колишніх помаранчевих, то я ...

       юлігани - колишні помаранчеві?????

       помаранчеві - це тільки ющенківські????????

       помаранчева революція - революція за Ющенка??????????

       ТЬХУ!

       > Мене відштовхує від Юлі оцей надмір "пластику", "прекрасні форми", які однак не містять відповідної суті.

       Мене відштовхує від Ющенка і його компанії така сама відсутність суті, а що ще й навіть пластику нездатні зробити, то це вже питання третє.
      • 2006.02.01 | SpokusXalepniy

       Юлін песик остаточно переконав п.Мартинюка не голосувати за БЮТ.

       Мартинюк пише:
       > Юля набагато більш технологічніша... і "командніша" ( добрий бізнес-менджер) тому в неї всі "імпровізи" добре заготовані. Більше того - чудовий перебіг її "прямих" ефірів як виявляється є наслідком не так дивовижної швидкості мислення пані Юлії, як чудової і детальної організації всіх подробиць даного шоу...
       На минулих виборах до ВР, коли йшли дебати в прямому ефірі, то в студії сиділи лідери кількох партій, в тому числі і Тимошенко.
       Коли слово одержала Вітренко, то вона почала в своєму фірменому стилі промови з випадами проти Юлі (лише трошки гучніше, ніж це робить Мартинюк). Прогресивні нападки стосувались головним чином чого завгодно, окрім, суті того, що саме казала Тимошенко. Вона з жіночою принциповістю наполягала зовсім на інше - на зовнішню атрибутику "злодійки".
       Не слід важати Вітренко дурою!!! Навпаки!!! Це якраз дуже ефектний і ефективний засіб антиагітації, враховоний на людей, що розглядають лише зовнішні фактори. Таких не мало. [Так би мовити, інших просимо не перейматися.]

       Її (вітренківській) промах тоді був з косою. Вона використала в реченні щось таке про "искуственную пристёгнутую Юлину косу".
       Поки вона закінчувала свій випад, Юля, що сиділа подалі в креслі, встигал розпустити волосся, і вони впали майже до пола. Камера встигла зафіксувати цю мить.

       Цікаво було б у Мартинюка дізнатись як юліни "режисери" підготували той цирк в прямому ефірі? Що по цьому питанню нашоптує Мартинюку внутрішній голос? Що показує тайний хід карт?

       Але це деталі.

       Мене не менш цікавить як Мартинюк прокоментує зазделегіть підготовлене Тимошенковське шоу, коли наприкінці грудня помаранчевого року (2004) вона засунула свою голову в левову пащу, поїхавши в Донецьк на прямий ефір місцевого телебачення, де дві години відповідала на запитання, що були спеціально для неї бандюками підготовлені. Причому ведучі були явно налаштовані проти неї.

       В мене навіть десь є запис цієї передачі. Вона за дві години підняла свій донецький рейтінг в кілька разів (не НА кілька відсотків, а В два, чи три рази).

       Цікаво і тут послухати нашого пана Мартинюка-Станіславського про режисерські знахідки юленої команди.
   • 2006.01.31 | tomcat

    рiзнi цiлi (+)

    огидно дивитись коли одни сумлiнно виконують покладенi народом обов'язки та захищають iнтереси краiни, а iншi оскаженiло оббрехують всiх i вся та проштовхують себе улюблених.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.01.31 | catko

  ви ще забули до цього додати:

  вишиванку одягну коли україна (під моїм крилом в черговий раз - imho) буде в безпеці
  http://byut.com.ua/ukr/news-727
  але це якщо мене кляті бандерівці не замочать
  http://byut.com.ua/ukr/news-722
  чи ще якісь провокатори не обпаплюжать
  http://byut.com.ua/ukr/news-729
  хоча куди їм проти моїх фанів в харкові та в донецьку
  http://byut.com.ua/ukr/news-728
  http://byut.com.ua/ukr/news-736
  але при цьому нам нато і єс нах... не потрібне
  http://byut.com.ua/ukr/news-737
  і взагалі це все "проіскі парашенко"
  http://byut.com.ua/ukr/news-702
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.01.31 | Englishman

   Ні, не забув

   взагалі-то гілку я створив з однією ціллю- проінформувати про чергову заяву БЮТ про необхдність помаранчевої коаліції та неприпутимості домовленотей з Януковичем. Як завжди, майданні тролі намагються повернути русло дикусії у вигідному для себе напряму, ігноруючи основний месидж.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.01.31 | Мартинюк

    Гадаю Ви це про мене

    Так от я абсолютно по темі вважаю що тема союзу з Ющенком піднята виключно через особливості сприйняття Ющенка галичанами, а простіше величезну популярність його в Галичні.

    Саме тому вона уникає прямого прилюдного паплюження Ющенка , однак рясно лиючи помиї та обмазуючи брудом все що він робить та всіх, хто від нього не відмовився.
    Тому на мою думку це все слова без серйозних намірів. 100% мета цієї заяви - приспати підозри галичан.
    Юля звичайно може піти на союз з Ющенком ( просто тому що вона може піти на союз з будь ким, як що це їй вигідно, або вона буде змушена)

    Насправді Тимошенко вважає що такий союз їй невигідний ( інакше тон її виступів був би інший). Тому залишається варіант другий - змусити. Це вже розуміє найвище оточення Тимошенко, ще не розуміють "вірючі" з числа її прихильників. А шкода , бо це можуть зробити в першу чергу самі прихильники Тимошенко, завимагавши від неї враховувати не лише свої персональні та сімейні інтереси, але й інтереси всього руху, на який вона опирається і який використовує.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.01.31 | magda

     Re: Гадаю Ви це про мене

     Мартинюк пише:
     > Насправді Тимошенко вважає що такий союз їй невигідний ( інакше тон її виступів був би інший). Тому залишається варіант другий - змусити. Це вже розуміє найвище оточення Тимошенко, ще не розуміють "вірючі" з числа її прихильників. А шкода , бо це можуть зробити в першу чергу самі прихильники Тимошенко, завимагавши від неї враховувати не лише свої персональні та сімейні інтереси, але й інтереси всього руху, на який вона опирається і який використовує.

     Насправді повторюється один-в-один ситуація перед виборами Президента, коли "об'єднання" з Ющенком означало об'єднання ПІД Ющенка. Донецькі нікому жити не дадуть, вихід з цього дійсно - лише об'єднання (і через бажання жити Юля дійсно готова на об'єднання, щоб тільки донецькі не запанували, а до цього йде, починаючи від меморандуму), але, як і тоді, під загрозою Кучми Ющенко штучно створював обов'язок об'єднатися під нього. Хто не зі мною - тот за Кучму ("проти помаранчевого", "зраджує Майдан", "деструктивний"), але зі мною - тільки відмовившись від усього.

     Вдруге розписувати все це після тих виборів якось впадлу. Дежа-вю на всю голову.
   • 2006.01.31 | catko

    меседж перемішався з деструктивом звідти ж і не дійшов (-)

 • 2006.01.31 | Чучхе

  Язик без кісток

  щось не віриться в бажання Тимошенко укладати коаліцію з Ющенком, навіть якщо це "або"
 • 2006.02.01 | Боровик

  ... або підемо в ЖОвту ПорУ (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.01 | SpokusXalepniy

   Цікаво, чи Ющенко і Юля відрізняють...

   ... Жовту Пору від Чорної?
   Я не маю на увазі - відрізняють з усіма тонкощами, які знає Свистович (це не можливо для їх рівня і, мабуть, не потрібно) але хоча б в принциповому сенсі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.01 | Михайло Свистович

    Re: Цікаво, чи Ющенко і Юля відрізняють...

    SpokusXalepniy пише:
    > ... Жовту Пору від Чорної?

    Відрізняють

    > Я не маю на увазі - відрізняють з усіма тонкощами, які знає Свистович (це не можливо для їх рівня і, мабуть, не потрібно) але хоча б в принциповому сенсі?

    І навіть з багатьма тонкощами відрізняють.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.01 | SpokusXalepniy

     Дякую. Тоді ще цікаво...

     ... як на вашу думку - об'єднання з Жовтою на виборах з сторони Ющенко чи Тимошенко можна було б розцінювати, як позитив, чи негатив (і для кого).
     Ну, наприклад, в порівнянні з об'єднанням з партіями:
     - Литвина;
     - Мороза;
     - ...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.01 | Горбань

      Ющенко+Юля+Мороз

      всі решта несуттєві за своєю вагою. Але суттєві як "компаньйони". Хоч Ющенко дуже тяжіє до максимальної невиразності - і на мою думку, це його максимальний плюс, а Юля може надто різко (і тому часто змінно) окреслює позицію, надто "ефектна" і цим дратує Ющенка, в той же час Мороз багато фігні наговорив (2-га мова) та й наробив (рефворма), але він а)"чесний", б)"поєднуючий" (притримав Вінського і Луценка, коли вони хотіли перегризти одне одного). І Юля, і Ющенко мали б провести селекцію своїх публічних представників. Мене разить Безсмертний - від нього за 100 кілометрів несе "програшним конфліктом" - згадайте як його любили односельці чи то виборці з його новим територіальним устроєм.
      А те що Юля робить піар - то це ж і є сьогодні метою КОЖНОЇ політичної сили. Сказала ПРП-Пора про єдність - і супер, сказав хтось про ТЛЮ - програли всі на 1 бал. Юля похвалила Ющенка - і йому і їй плюс. Всі хором мають хвалити одні одних. Юля! Відклич голоси про відставку уряду! Ющенко, звернись до БЮТ з ПРОХАННЯМ про це.
     • 2006.02.01 | Михайло Свистович

      Re: Дякую. Тоді ще цікаво...

      SpokusXalepniy пише:
      > ... як на вашу думку - об'єднання з Жовтою на виборах з сторони Ющенко чи Тимошенко можна було б розцінювати, як позитив, чи негатив (і для кого).

      На виборах цього не буде (партії та блоки вже зареєстровані). Як і після виборів, бо пролетять жовті.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.01 | Руслан Коцаба

       Re: Дякую. Тоді ще цікаво...

       Свідчити про "зустріч Юлі з вдячними франківцями" можу тільки щодо першої години шоу, бо багато справ тоді було...
       Перше враження від організації шоу - якісно, з розмахом, дорого. Озвучка, тєлікі, банери, ролікі про зрадника-Ющенка - західний рівень... Символіки - достатньо, але без "фанатизму". Кумедно і вбого, до речі, виглядали на вікнах готелю проти Юліної сцени дешеві помаранчеві "гірлянди" і декілька прапорІВ "Ні Собі Ні Україні".
       Друге враження - учасників шоу організатори підбирали трохи недбало, Вічевий майдан був з початку шоу заповнений лишень наполовину, потім на три чверті, з яких одна третина - гебешники ;) Якщо врахувати, що адмінрайон повинен був організувати мінімум по два автобуси "юлефанів", то завал був наочний. Хоча припускаю, що оголошення про Юле-віче дійсно активно зривала напередодні "комунальна служба НСНУ". Депутатів різних рівнів було на площі - як насрано!
       Третє: Юля виглядала нормально, навіть добре - говорила скоромовкою, правильно, емоційно. Мінус - була втомлена, правдивої пристрасті бракувало, а наприкінці був невеличкий конфуз із так званими експромт-записками від "вдячних галичан". НСНУшники позаду сцени поставили нещасну палаточку і трохи роздавали у натовпі якусь відозву проти Юлі. Спробували крикнути пару разів "Ющенко!", але обісралися... Юля теж наприкінці шоу чекала від своїх фанів скандування, та не склалося. Загалом враження хороше, планку такого типу зустрічей вона підняла високо, а от що тепер будуть робити в піку Юлі противники із партії Єханурова - важко сказати, бо основних принципів політкоректності було досягнуто. Стосовно так званої очікуваної провокації людей із символікою "ПОРИ", про що заявила її прес-служба в Долині, то дійсно - щось нснушники готували, навіть зверталися минулого тижня до мене, як до керівника "ПОРИ", але то не наш формат... Нєхрєн чужими руками жар загрібати! Але вже то, що Юля пропіарила ПОРУ, вже є позитивом.
       Я не хочу стосовно політики Юліної говорити, бо ви тут більше володієте інфою, але стосовно самої організації шоу, працездатності її особисто і її команди, що Юлю використовує з таким толком для себе - все було супер!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua