МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Передвиборчі фантазії переходять у стадію шизофренії

02/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Після проведення «антибандерівських» маршів, встановлення пам’ятників «жертвам ОУН-УПА», чергових обіцянок про «второй всемогучий», п’ята колона дійшла до нової стадії у черговому передвиборчому загостренні спадкових хвороб: група політичних шахраїв найближчим часом має намір зареєструвати у Верховній Раді законопроект про "Про статус і соціальний захист громадян України, що постраждали від дій ОУН та УПА в період Великої Вітчизняної Війни і післявоєнний період".

Про це заявив один з авторів законопроекту, голова комітету зі справ пенсіонерів, ветеранів і інвалідів Верховної Ради Петро Цибенко.

Законопроект визначає «правові й організаційні основи державної політики стосовно громадян України, що стали жертвами терористичних дій ОУН-УПА в період Другої світової і післявоєнний період (1941-1956 роки)». Крім того, законопроект встановлює статус «жертв терористичних дій ОУН і УПА і гарантії їхнього соціального захисту» та пропонує вважати «жертвами ОУН і УПА громадян України, що загинули від дій націоналістичних військових формувань, втратили здоров'я, стали інвалідами, понесли фізичні і моральні збитки, втратили членів родини, втратили житло та інше майно».

Крім того, у законопроекті пропонується вважати «жертвами ОУН і УПА родичів громадян України, що були відряджені в західні регіони України для служби або роботи, а також тих, хто був примусово мобілізований в УПА, але не вчинив злочинів проти людства і є реабілітованим».

Законопроектом передбачається компенсація «жертвам ОУН і УПА вартості втрачених будинків і майна, надання пільг».

Відповідно до законопроекту, пропонується встановити в Києві пам'ятник громадянам, що постраждали від дій ОУН і УПА в період Другої світової і післявоєнний період.

Отже, ми будемо сплачувати «пільги та компенсації» колишнім працівникам НКВД, КПСС у західній Україні а також їхнім дітям онукам, правнукам, що нині за малими винятками і складають електорат тієї самої «п’ятої колони».

7 лютого (коли автори законопроекту хочуть внести його на голосування) народні депутати матимуть чергову змогу продемонструвати свою відданість національним інтересам української а може якоїсь іншої держави.

Інформцентр Молодіжного Націоналістичного Конгресу
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1747

Відповіді

 • 2006.02.06 | Мірко

  Цілком лоґічно для сьогоднішної української держави

  Судячи по діях, чи точніше по браку дії, "українських" урядів через останні 14 років, і то включаючи усіх Ющенків та Тимошенків, тут є нічого дивного.

  Сьогоднішня Україна на стільки нація, на скільки витвір др. Франкенстайна був людиною. Це якесь нереальне спотворення. Фе. Діточки Франкенстайна, українська олімпійська команда якою мовою говоритиме? А чому? Бо українською непотрібно. Хто в травні парадував Хрещатиком? Красноармейці? То точно що УПА було ворогом цього Франкенстайна.

  Наліпили назву Україна на карту не перевіривши чи існують ще українці, і чи існують там, де написали Україна.
  Якщо ми повірили в словоблуддя "політичної національності", в теорію народності за пашпортом, тоді ця постанова спирається якраз на цім лоґічнім (не лоґічнім) raison d'etre української держави.

  Буде ціково слухати дебати на цю тему у Верховній Раді. Чи хтось вірить що стане Ющенко, чи стане Юля на трибуні перед Верховною Радою і чи скаже цій зграї що таки існує український народ, (а не лише населення), і що цей народ боровся і бореться з імперіями зла за свою націопнальну незалежну державність, і що ворогами його були красноармейці та комуняки-ґебісти усіх видів?

  Чи скажуть - що якщо Україна, тоді той хто носив красную звізду на кашкеті це ворог або зрадник, а якщо ті що носили красную звєзду не вороги, тоді нєт Украине.
  Або-або. Вже давно нам час визначитися.
  Бо брехати не гарно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.06 | один_козак

   Давайте не працювати на ворога

   Мірко пише:
   > Чи скажуть - що якщо Україна, тоді той хто носив красную звізду на кашкеті це ворог або зрадник, а якщо ті що носили красную звєзду не вороги, тоді нєт Украине.
   > Або-або. Вже давно нам час визначитися.

   Оце смерть для України, мрія тих "красенів", що хочуть всю ту частину України, яка не хоче бути "хорошими хохлами", запхати в західнойкраїнську резервацію. Тепер вже деякі з них саме так це відверто й називають. Ви ж не можете не знати, що переважна більшість українців, має дідів, що воювали в червоній армії. В тому числі -зовсім свідомих та ідейних українців. Взяти от мене наприклад. Я навіть не казатиму про дідів, а розповім про свою бабусю. Вона не воювала. До кінця життя вважала, що "бандери" - це страшні, жорстокі люди. Бо вони інших людей убивають. Так її колись "проінформували". Та я кажу, якби вона знала, кого, чому й за що ті "бандери" вбивали, то вона так не казала б. Бо за поглядами вона сама була велика "бандерівка". Скільки пам'ятаю, лаяла "...дську совєцьку власть". За колгоспи, за голодомори, за українську мову, за руйнування церков... Одне слово, "повний фарш" націонал-патріотичної ідеології, поєднаний з козацькою завзятістю, що часами виявлився в горюче-вибухових реакціях на "правильні" радянські твердження. ЇЇ чоловіка (мого діда по матері) вбила якраз радянська рекрутчина. В два прийоми. Без кулі, через хворобу легенів. То й він ворог?

   Тепер уявіть собі мої почуття, коли в 2004 році такі самі бабусі на Сході України , що тільки років на 20 пізніше народилися, вже мене записували до "бандерівців", щиро переконані, що після перемоги "американського фашиста" Ющенка люті бандери будуть ображати їхніх дітей. Цитую:"Я стара, я знаю, що таке війна. Нехай хоч мої діти й внуки поживуть." Це так аргументували своє голосування за бандюковича. Розумієте, про що йдеться???

   Отже, давайте не будемо дурні й не будемо допомагати імперії нас побивати нашими власними руками.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.06 | Мірко

    Re: Давайте не працювати на ворога

    Один козак пише
    >Оце смерть для України, мрія тих "красенів", що хочуть всю ту частину України, яка не хоче бути "хорошими хохлами", запхати в західнойкраїнську резервацію.<

    Ні, ви не розумієте. Гріх тримати український народ далі у Донецько-Луганській резервації. І то через якусь захланність за східними землями. Голодомор там з українцями покінчив. А робити з москалів українців це такий сам гріх як і Сталінська етнічна чистка. Та вже дайте волю ПіСУАРу бути провінцією Московщини. Може вірите що якщо почикати ще два три роки, то ці кацапи на хохлів перетворються? Якщо за останніх 14 не перетворились, то чому мають змінитися за наступні два три? Фантазуєте козаче.


    >Ви ж не можете не знати, що переважна більшість українців, має дідів, що воювали в червоній армії. В тому числі -зовсім свідомих та ідейних українців.<

    Це жертви. Їм писав Шевченко -
    "I тебе загнали, мiй друже єдиний,
    Мiй Якове добрий! Не за Україну,
    А за її ката довелось пролить
    Кров добру, не чорну. - Довелось запить
    З московської чашi московську отруту!"
    Шевченко теж був московським солдатом. З великим ентузіазмом не завойовував кацапам Даґестан.

    >До кінця життя вважала, що "бандери" - це страшні, жорстокі люди. Бо вони інших людей убивають. Так її колись "проінформували". Та я кажу, якби вона знала, кого, чому й за що ті "бандери" вбивали, то вона так не казала б.<

    І жиючи на Донецько-Луганській резервації навряд чи сьогодні "переінформували" б її.

    >Бо за поглядами вона сама була велика "бандерівка". Скільки пам'ятаю, лаяла "...дську совєцьку власть". За колгоспи, за голодомори, за українську мову, за руйнування церков... Одне слово, "повний фарш" націонал-патріотичної ідеології, поєднаний з козацькою завзятістю, що часами виявлився в горюче-вибухових реакціях на "правильні" радянські твердження. ЇЇ чоловіка (мого діда по матері) вбила якраз радянська рекрутчина. В два прийоми. Без кулі, через хворобу легенів. То й він ворог?<

    Шевченківська трагедія. Не раджу вам продовжувати підтримку цих людовбивчих умов. Покінчіть з тим.

    >Тепер уявіть собі мої почуття, коли в 2004 році такі самі бабусі на Сході України , що тільки років на 20 пізніше народилися, вже мене записували до "бандерівців", щиро переконані, що після перемоги "американського фашиста" Ющенка люті бандери будуть ображати їхніх дітей. Цитую:"Я стара, я знаю, що таке війна. Нехай хоч мої діти й внуки поживуть." Це так аргументували своє голосування за бандюковича.<

    Дайте їм ПіСУАР. Лиш не тримайте цілий український народ у нім. Давайте не працювати на ворога. Не можемо з малоросів насилу бандерівців робити.
    На війні прострілену ногу обрізується, - щоби тіло жило.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.06 | один_козак

     Це ж треба таке...

     Мірко пише:
     > Один козак пише
     > >Оце смерть для України, мрія тих "красенів", що хочуть всю ту частину України, яка не хоче бути "хорошими хохлами", запхати в західнойкраїнську резервацію.<
     >
     > Ні, ви не розумієте. Гріх тримати українців далі у Донецько-Луганській резервації. ... ... ...

     Чекайте, ви ж основну думку не побачили.
     Я кажу, що, кидаючи однакове звинувачення всім, хто носив червоні зірки, ви ставите величезну частину українців ніби по інший бік якихсь барикад відносно себе. Це мрія наших ворогів. Мені особисто, киянину й сину вихідців з київського регіону, вже багато разів казали: "Едь в свою Западную!" А тут ви щось подібне пропонуєте... Шо попало!

     "Хорошими хохлами" я назвав тих українців, які природньо себе почувають "молодшими братами" росіян, охоче зрікаються мови, історії, прізвищ, ну, і т.п. Навіть вступають в ЛДПР. )))

     > Шевченко теж був московським солдатом. З великим ентузіазмом не завойовував кацапам Даґестан.

     Так про це ж я вам і кажу. От ви тепер прочитайте своє перше повідомлення в цій темі.

     > І жиючи на Донецько-Луганській резервації навряд чи сьогодні "переінформували" б її.
     >
     Авжеж! Бо хто там цим займається? Вам видасться фантастичним, але мені за кілька контактів перед виборами кількох людей вдалося "переключити". Це я кажу про випадки, де був добрий зворотній зв'язок, і плоди були очевидні. Голосування показало + "надцять" процентів по моїй дільниці, але там ще є фактор соцпартії і інші. Як би то не було, але для мене очевидно, що якби з тими людьми могли більше спілкуватися такі, як оце я, то там би електоральні симпатії не так сильно відрізнялися від київських.

     Між іншим!
     Серед гарячущих (часом оскаженілих) противників Ющенка там трапляється багато вихідців з центральних і західних регіонів.
     Зустрілася навіть жіночка з Франківська(!), яка казала, що її брат здурів. Бо він голосує за Ющенка й сидить у таборі на Майдані. І її чоловік, міліціонер, казав, що раніше (Я з'ясовував, до початку виборчої кампанії Януковича) був прихильником Ющенка, а потім (після початку агітації януків) "ЗРОЗУМІВ", що Ющенко поганий. Вам це нічого не підказує?

     > Дайте їм ПіСУАР.
     Дулю! Не їм, замороченим, а тим, хто цей проект придумав.

     > На війні прострілену ногу обрізується, - щоби тіло жило.
     Буває така доцільність. Але я впевнений, що в нашому питанні цей стан не настав. Треба тільки менше гав ловити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.07 | Мірко

      Re: Це ж треба таке...

      Один козак пише

      >Я кажу, що, кидаючи однакове звинувачення всім, хто носив червоні зірки, ви ставите величезну частину українців ніби по інший бік якихсь барикад відносно себе.<

      Не звинувачую усіх. Не звинувачую Шевченка, - він же не хвалився своєю службою царським солдатом. Я звинувачую тих що чваняться своєю службою в лавах ворожих військ. Я звинувачую тих що парадували Хрещатиком. А найбільше я звинувачую сьогоднішних урядовців, тих які їм кашу варили і тих що до Москви, до начальства їздили святкувати.

      >Авжеж! Бо хто там цим займається? Вам видасться фантастичним, але мені за кілька контактів перед виборами кількох людей вдалося "переключити".<

      І що з того?

      >Між іншим!Серед гарячущих (часом оскаженілих) противників Ющенка там трапляється багато вихідців з центральних і західних регіонів. Зустрілася навіть жіночка з Франківська(!), яка казала, що її брат здурів. Бо він голосує за Ющенка й сидить у таборі на Майдані. І її чоловік, міліціонер, казав, що раніше (Я з'ясовував, до початку виборчої кампанії Януковича) був прихильником Ющенка, а потім (після початку агітації януків) "ЗРОЗУМІВ", що Ющенко поганий. Вам це нічого не підказує?<

      От бачите на власні очі що діється коли Україна перебуває в Донецько-Луганській резервації. На кожну одну вашу "побіду", маєте по кілька таких поразок. Це такий вже наш "Вєтнам". Можливості на побіду не видно, а вичерпує і фізичні і моральні сили!

      От що я раджу: Віддайте чортові Донецько-Луганськ. Збудуйте без тих перешкод проквітающу "европейську" українську національну державу. А тоді Д-Л буде сам проситися до вас "на запад". (а може ще й Кубань, Вороніж чи Зелений Клин?)      > На війні прострілену ногу обрізується, - щоби тіло жило.
      Буває така доцільність. Але я впевнений, що в нашому питанні цей стан не настав.<

      Давно настав. Зі стегном треба буде різати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.07 | Михайло Свистович

       З-за кордону все бачиться у викривленому світлі

       Мірко пише:
       >
       > І що з того?

       А ие, що, якби побільше таких козаків і поменше таких мірків, то не було б уже ПіСУаРу.

       >
       > От що я раджу: Віддайте чортові Донецько-Луганськ.

       Не дочекаєтесь

       >
       > Давно настав. Зі стегном треба буде різати.

       Не треба. Колись таким Д-Л була вся Україна, окрім Галичини та Києва. І деякі мірки бажали відокремити Галичину як незалежну державу. Потім Д-Л зменшилась на Волинь, а зараз уже ми відвоювали всю правобережну Україну і просунулися далеко на лівий берег. З часом і Д-Л стане Україною. Якщо мірки не заважатимуть.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.07 | Мірко

        Re: З-за кордону все бачиться у викривленому світлі

        Свистович пише
        >А ие, що, якби побільше таких козаків і поменше таких мірків, то не було б уже ПіСУаРу.<

        Таки таких як один_козак нам треба більше. Десь кілька мілйонів.        >(М) От що я раджу: Віддайте чортові Донецько-Луганськ.<


        >(С)Не дочекаєтесь<

        Зловиться на цім ціла Україна як рибка на гачку.        >(М)Давно настав. Зі стегном треба буде різати.<


        >(С)Не треба. Колись таким Д-Л була вся Україна, окрім Галичини та Києва. І деякі мірки бажали відокремити Галичину як незалежну державу. Потім Д-Л зменшилась на Волинь, а зараз уже ми відвоювали всю правобережну Україну і просунулися далеко на лівий берег. З часом і Д-Л стане Україною.<

        Міритиму по наступних виборах, наскільки у вас рації.

        >(С)Якщо мірки не заважатимуть.<

        Ні. Мірки це острога для повільних коней.

        :D
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.07 | Михайло Свистович

         Re: З-за кордону все бачиться у викривленому світлі

         Мірко пише:
         >
         > Таки таких як один_козак нам треба більше. Десь кілька мілйонів.

         А Ви долучіться до них, а не землі наші роздавайте.

         >
         > Зловиться на цім ціла Україна як рибка на гачку.

         Досі не зловилась і далі не зловиться. І ситуація з кожним роком на краще міняється, все більше людей там відчувають себе українцями.

         >
         > Міритиму по наступних виборах, наскільки у вас рації.

         Ще багато виборів пройде, пок все прийде до норми.

         >
         > Ні. Мірки це острога для повільних коней.

         Коні тієї остроги віртуальної не відчувають. Пора самому ставати конем, а не інших поганяти.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.08 | Мірко

          Re: З-за кордону все бачиться у викривленому світлі

          Михайло Свистови. пише

          >(С)Ще багато виборів пройде, пок все прийде до норми.<

          Так же чекаємо на ці Мойсейеві 40 років? Чомусь не відчуваю у вас звичної бадьорості.


          >(М)Ні. Мірки це острога для повільних коней.<


          >(С)Коні тієї остроги віртуальної не відчувають. Пора самому ставати конем, а не інших поганяти.<

          Можуть відчути. Шевченко з Петербургу та з берегів Каспійського моря розбудив свій народ. Якщо віддаль, тоді не грало ролі, то сьгодні ще менше.
          А коней в час помаранчевої революції було досить. Бракувало того, хто зумів би їх запрягти і ними водити. А так, вони на місці тупцяли, багато іржали, і повернулись на старе пасовисько. Треба вам ще одного коня? Ні. Вам треба їздця. А якщо такі як я будуть йому острогою, то подякуємо за нагоду чимсь послужити.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.08 | Михайло Свистович

           Re: З-за кордону все бачиться у викривленому світлі

           Мірко пише:
           >
           > Можуть відчути. Шевченко з Петербургу та з берегів Каспійського моря розбудив свій народ. Якщо віддаль, тоді не грало ролі, то сьгодні ще менше.

           У Вас манія величі. Ви - не Шевченко.

           > А коней в час помаранчевої революції було досить. Бракувало того, хто зумів би їх запрягти і ними водити. А так, вони на місці тупцяли, багато іржали, і повернулись на старе пасовисько. Треба вам ще одного коня? Ні. Вам треба їздця. А якщо такі як я будуть йому острогою, то подякуємо за нагоду чимсь послужити.

           Такі як Ви будуть лише язиком без кісток, а не острогою. На Вас жоден кінь, слава Богу, не зверне уваги.
        • 2006.02.08 | один_козак

         Ви ходите тільки по таких хороших форумах?

         Мірко пише:
         >
         > Зловиться на цім ціла Україна як рибка на гачку.
         >

         Ви ходите тільки по таких хороших форумах, як цей?
         Питаю, бо ви ніби не чули, як Москва щоразу, коли відчуває, як їй Галичина не лізе в горло, намагається її відкусити й виплюнути. Звідти давно лунають підкидні гасла: "Отпустим бандерлогов в Европу!" Скільки вони підкидали ідею про галицький сепаратизм. Не ковтається ціла Україна через Галичину.
         Знаєте, як галичани завжди підкріплювали нас надією, що Україна таки не вмре! Як закликали на Хрещатику на початку 90-х:"Гей, кияни! Годі спати! Йдем Вкраїну здобувати!" На час "перестройки" в Києві вже смиренно очікувалось, що нації в СРСР тихо-мирно "відімруть". Крім російської, звичайно, чию мову "добровільно" всі народи обрали за мову майбутнього. Хто щось робив проти цього - виглядав диваком. Якби ще тоді Галичину відділили від решти України, то помаранчевої революції могло б не бути. Нас, "національно-стурбованих" тут було не досить багато.
         З іншого боку тодішні шахтарі добряче вдарили в тому ж напрямку. У них, правда, не стільки національні, скільки соціальні питання домінували.
         Тепер нас розвели мафіози по різні боки. А ви оце ніби учасник московського проекту з розчленування України говорите. Дуже дивно.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.09 | Мірко

          Re: Ви ходите тільки по таких хороших форумах?

          Один козак пише

          >А ви оце ніби учасник московського проекту з розчленування України говорите. Дуже дивно.<

          У фантазіях мрію про Україну яка включає Кубань, Вороніж, і з колоніями на Зеленому Клині, Маґадані та Колимі. А коли дивлюся реально то бачу московськомовну южнаю рассию. Закон про державну мову це одно, а подивіться в сьогоднішні книгарні, і прочитайте пресу(не говорючи вже про ТБ). Не то що нема прогресу, а то цофаємось на повну пару. Торік Ющ не дуже опирався коли Янук говорив про другу державну. А коли по виборах і Янук, і Мороз, і Литвин, (не говорячи вже про Симоненка та Вітренчиху) усі натиснуть на надання московській мові статус державної, то Ющ тиску не витримає, а на одну Юлю спиратися не надіюся.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.09 | Михайло Свистович

           Re: Ви ходите тільки по таких хороших форумах?

           Мірко пише:
           >
           > У фантазіях мрію про Україну яка включає Кубань, Вороніж, і з колоніями на Зеленому Клині, Маґадані та Колимі. А коли дивлюся реально то бачу московськомовну южнаю рассию.

           Що Ви зробили, щоб Ваші фантазії втілились у життя?

           >
           > А коли по виборах і Янук, і Мороз, і Литвин, (не говорячи вже про Симоненка та Вітренчиху) усі натиснуть на надання московській мові статус державної, то Ющ тиску не витримає

           витримає

           >
           > а на одну Юлю спиратися не надіюся

           її мова цікавить менше, ніж Юща
       • 2006.02.08 | один_козак

        О. (-)

      • 2006.02.07 | Pavlo

       Re: Це ж треба таке...

       Мірко пише:
       > От що я раджу: Віддайте чортові Донецько-Луганськ. Збудуйте без тих перешкод проквітающу "европейську" українську національну державу. А тоді Д-Л буде сам проситися до вас "на запад". (а може ще й Кубань, Вороніж чи Зелений Клин?)

       Я Вам, звісно, не раджу, але під такі ідеї можна багато грошиків від Путіна вициганити ...
    • 2006.02.07 | Михайло Свистович

     Re: Давайте не працювати на ворога

     Мірко пише:
     >
     > Ні, ви не розумієте. Гріх тримати українців далі у Донецько-Луганській резервації. І то через якусь захланність за східними землями. Голодомор там з українцями покінчив. А робити з москалів хороших хохлів це такий сам гріх як і Сталінська етнічна чистка. Та вже дайте волю ПіСУАРу бути провінцією Московщини.

     Не дочекаєтесь. Там більшість населення - етнічні українці. І не вказуйте з-за кордону, що нам робити на своїй землі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.07 | Мірко

      Re: Давайте не працювати на ворога

      Михайло пише
      >Не дочекаєтесь. Там більшість населення - етнічні українці.<

      По чім їх пізнали? По пашпорту? По ґенетичних дослідах? Може в них якісь українські ґени? Може розпізнали по діялекту московської мови. Стоїте над гробом та чекаєте на воскресіння мертвих.
      Ці етнічні українці, якщо живі, то десь на Зеленому Клині, у Маґадані, Колимі...

      >І не вказуйте з-за кордону, що нам робити на своїй землі.<

      (точніше на рідній, - не свої землі)

      Таке ми вже чули. Це слова Микити Хрущова, Косиґіна, Брежнєва, Андропова, Черненка і тим подібних. Класно ви в них навчалися. Ану, усі разом - "не пхайтеся до наших внутрішних справ!". Гарненько! А може повторимо ще раз "не пхайтеся до наших внутрішних справ!".
      Похвально!

      Казали ви мені що чекатимете поки вибори до ВР закінчуться, аж тоді піднесете справу української мови, і справу визнання УПА. Це так щоби східних виборців не дразнити. Забули ви що цим застоєм ви можете і західних подразнити.

      Буде цікаво дивитися як ви підійдете то Прем'яра Януковича із цими пропозиціями. Прогаяли ви час.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.07 | Михайло Свистович

       Re: Давайте не працювати на ворога

       Мірко пише:
       >
       > По чім їх пізнали?

       По самоідентифікації

       >
       > Таке ми вже чули. Це слова Микити Хрущова, Косиґіна, Брежнєва, Андропова, Черненка і тим подібних. Класно ви в них навчалися. Ану, усі разом - "не пхайтеся до наших внутрішних справ!". Гарненько! А може повторимо ще раз "не пхайтеся до наших внутрішних справ!".

       Так, не пхайтеся. Або переїздіть сюди, здавайте в архів своє іноземне громадянство і працюйте й живіть тут, серед українців. Може більше їх зрозумієте тоді.

       >
       > Казали ви мені що чекатимете поки вибори до ВР закінчуться, аж тоді піднесете справу української мови, і справу визнання УПА. Це так щоби східних виборців не дразнити. Забули ви що цим застоєм ви можете і західних подразнити.

       Західних не можу. Вони не змінять своїх переконань.

       >
       > Буде цікаво дивитися як ви підійдете то Прем'яра Януковича із цими пропозиціями. Прогаяли ви час.

       Без Вас розберемося, бо нам тут жити.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.07 | Мірко

        Re: Давайте не працювати на ворога

        Свистович пише

        > (М)По чім їх пізнали?


        >(С)По самоідентифікації<

        Бачу ту самоідентифікацію - по біло-синьо-червоних прапорах, по свідомім виборі мови.
        Брехати не гарно.

        > (М)Таке ми вже чули. Це слова Микити Хрущова, Косиґіна, Брежнєва, Андропова, Черненка і тим подібних. Класно ви в них навчалися. Ану, усі разом - "не пхайтеся до наших внутрішних справ!". Гарненько! А може повторимо ще раз "не пхайтеся до наших внутрішних справ!".<


        >(С)Так, не пхайтеся. Або переїздіть сюди, здавайте в архів своє іноземне громадянство і працюйте й живіть тут, серед українців. Може більше їх зрозумієте тоді.<

        Добре розумію їх. Вони самоідентифікуються квітками на літак. Односторонними. Самоідентифікація, це така легка справа. За совку він москаль, коли вигідно для виїзду за кордон - то жид, а коли обридне кібуц, тоді він українець, - і летить до Канади, де для Жидівської Суспільної Опіки він далі жид, а для Української Суспільної Служби він вже українець, а для Еміграційної Комісії він ізраїлтян, а часописи читає "русські". Самоідентифікація, це розмінна монета найнижчої вартості. Фуй фе Михасю, виплюй!

        Сьогодні за Київське Динамо, а завтра за Спартак, - це ваша самоідентифікація. Бррр. І ти хочеш щоби я повернув усе догори ногами і поселився серед якраз такого населення. Та за що? Напевно не за вашу "самоідентифікацію".        >(М) Казали ви мені що чекатимете поки вибори до ВР закінчуться, аж тоді піднесете справу української мови, і справу визнання УПА. Це так щоби східних виборців не дразнити. Забули ви що цим застоєм ви можете і західних подразнити.<


        >(С)Західних не можу. Вони не змінять своїх переконань.<

        Ого! Значить може десь там є народ, а не самоідентифікація! А на сході по твойому, лише бидло яке повинно самоідентифікуватися "па назначеннію". Ображуєте враз і український народ і московських поселенців Донбасу-Луганьську.


        >(М)Буде цікаво дивитися як ви підійдете то Прем'яра Януковича із цими пропозиціями. Прогаяли ви час.<


        >(С)Без Вас розберемося, бо нам тут жити.<

        Бачу як це вам виходить. Без закордону навіть вільних виборів не мали би. Вже підростає нове покоління яке совку не знало, і вже в незалежній Україні московську навчало. Під трикольорами з Януковичем ідуть на Київ. Бачу як ви самі розібралися, із своєю самоідентифікацією.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.07 | Sean

         Re: Давайте не працювати на ворога

         Мірко пише:
         > (С)Без Вас розберемося, бо нам тут жити.<
         >
         > Бачу як це вам виходить.
         "Вам"? Оце Ваша "самоідентихвікація"?

         > Без закордону навіть вільних виборів не мали би.
         Ми їх не мали і з закордоном. Ми їх вибороли.

         > Вже підростає нове покоління яке совку не знало, і вже в незалежній Україні московську навчало.
         Що Ви зробили, щоби такого не було?

         > Під трикольорами з Януковичем ідуть на Київ.
         Не йдуть.

         > Бачу як ви самі розібралися, із своєю самоідентифікацією.
         Краще, ніж Ви - з Вашою.
        • 2006.02.07 | Михайло Свистович

         Re: Давайте не працювати на ворога

         Мірко пише:
         >
         > Бачу ту самоідентифікацію - по біло-синьо-червоних прапорах, по свідомім виборі мови.
         > Брехати не гарно.

         От і не брешіть, бо під тими прапорами ходить жалюгідна меншість, а навіть російськомовні там у більшості вважають себе українцями. І через таких, як Ви, мають до української відразу.

         >
         > Добре розумію їх. Вони самоідентифікуються квітками на літак. Односторонними. Самоідентифікація, це така легка справа. За совку він москаль, коли вигідно для виїзду за кордон - то жид, а коли обридне кібуц, тоді він українець, - і летить до Канади, де для Жидівської Суспільної Опіки він далі жид, а для Української Суспільної Служби він вже українець, а для Еміграційної Комісії він ізраїлтян, а часописи читає "русські".

         Переважна більшість їх нікуди не виїжджає.

         >
         > Самоідентифікація, це розмінна монета найнижчої вартості.

         Все починається з малого. Колись і такого не було. І не було б, якби дали волю таким, як Ви.

         >
         > Фуй фе Михасю, виплюй!

         Я не пригадую пиття з Вами на брудершафт. Тож позбавляйтесь Д-Л-го хамства. Бо доведеться надати Вам тут урок гречності.

         >
         > І ти хочеш щоби я повернув усе догори ногами і поселився серед якраз такого населення.

         Спільного випасання свиней також не пригадую. А якщо не хочете тут селитись - не лізьте в наші справи. Це - не Ваша земля, і Ви не її патріот.

         >
         > Бачу як це вам виходить.

         Виходить як виходить. Без Вас, потойбічних, які люблять Україну на відстані.

         >
         > Без закордону навіть вільних виборів не мали би.

         Ми і так їх не мали. І революцію свою зробили самі. Не майте ілюзій на свій рахунок.

         >
         > Вже підростає нове покоління яке совку не знало, і вже в незалежній Україні московську навчало. Під трикольорами з Януковичем ідуть на Київ. Бачу як ви самі розібралися, із своєю самоідентифікацією.

         Розберемося. Аби такі, як Ви, не заважали.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.08 | Мірко

          Re: Давайте не працювати на ворога

          Свистович пише

          >От і не брешіть, бо під тими прапорами ходить жалюгідна меншість,<

          Тоді чому так важко вам з ними боротися?


          >(М)Самоідентифікація, це розмінна монета найнижчої вартості.<


          >(С)Все починається з малого.<

          Ну та лише так. Але не повинно на такім малім кінчитися. (принаймі мені таке люба дружина толкує ;) )
          Якщо починяється це від самоідентифікації, то вже на другий день це замало. Бракує того, як кажуть анґліки "commitment", (по нашому щось близько до посвячення-присвячення).

          >(М)Фуй фе Михасю, виплюй!<


          >(С)Я не пригадую пиття з Вами на брудершафт.<

          Лише через віддаль. А я таки за наше братерство випив. Не тішуся лише згодою. Згода нудна. Люблю сутичку. Люблю випробування. Люблю в огні плекати рідну мову, (бо тут майже нема з ким - я не в Торонті) ;).


          >(С)Тож позбавляйтесь Д-Л-го хамства. Бо доведеться надати Вам тут урок гречності.<

          А, тепер знаю чому так просиш мене на рідну батьківщину. А то я боявся що буду вам до товариства дармо хліб їсти. ;)

          >(С)Спільного випасання свиней також не пригадую.<

          З чемності, і пошани до свиней, я пропущу репліку. ;)

          >А якщо не хочете тут селитись - не лізьте в наші справи.<

          Ой! Де ж поділася ваша "самоідентифікація"? (це в резерві лише для громадян?) Повірте, це була моя справа щe давно перед вашим народженням.

          >(С)Це - не Ваша земля,<

          Ой! Знов десь поділася "самоідентифікація"! Ну то витолкуйте мені наново по чім пізнати українця, - якщо для вас сама самоідентифікація вже не вистачає?

          >(С)і Ви не її патріот.<

          Ні, я не патріот будь якої землі. Я, патріот українського народу, (де би він не був, - але жиючи в Ірпені навряд чи можеш це зрозуміти).


          >(С)Виходить як виходить.<

          "Маємо то що маємо" - Л. Кучма.
          Премудрость.


          >(М)Вже підростає нове покоління яке совку не знало, і вже в незалежній Україні московську навчало. Під трикольорами з Януковичем ідуть на Київ. Бачу як ви самі розібралися, із своєю самоідентифікацією.


          >Розберемося. Аби такі, як Ви, не заважали.<

          А дивитися, ну, - так, здалека, можна? :lol:
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.08 | Михайло Свистович

           Re: Давайте не працювати на ворога

           Мірко пише:
           >
           > Тоді чому так важко вам з ними боротися?

           Бо більшість - байдужа.

           >
           > Ну та лише так. Але не повинно на такім малім кінчитися.

           Воно і не кінчається

           > Якщо починяється це від самоідентифікації, то вже на другий день це замало.

           Робимо те, що можемо. Приїздіть сюди й допомагайте.

           >
           > Люблю сутичку. Люблю випробування. Люблю в огні плекати рідну мову, (бо тут майже нема з ким - я не в Торонті)

           Щось не видно. Інакше б давно приїхали в Україну, де і сутичок, і випробувань вистачає, і всього іншого.

           >
           > А, тепер знаю чому так просиш мене на рідну батьківщину.

           Це останнє невитерте тикання. Сподіваюсь, що натяк зрозумілий.

           >
           > Я, патріот українського народу

           Патріотизм доводиться не словом а ділом.
      • 2006.02.07 | Sean

       Про прем'єра-Януковича

       Мірко пише:
       > Буде цікаво дивитися як ви підійдете то Прем'яра Януковича із цими пропозиціями. Прогаяли ви час.
       Прем'єр Янукович - це погано. Це, не побоюся цього високого слова - хуйово. А Ви часом не направили до КМУ інхвормаційного запита щодо його засекречених нормативних актів? Воно висить нам на першій сторінці, нагорі. Синенькі такі літери.
 • 2006.02.07 | Englishman

  якось я був у відрядженні у Львові

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Крім того, у законопроекті пропонується вважати «жертвами ОУН і УПА родичів громадян України, що були відряджені в західні регіони України для служби або роботи, а також тих, хто був примусово мобілізований в УПА, але не вчинив злочинів проти людства і є реабілітованим».

  кого вважати жертою УПА- мене, чи тільки моїх родичів? :))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Мірко

   Re: якось я був у відрядженні у Львові

   Глупота правда? Як думаєте? Якщо через яких 300 років, збирати з даного народу усіх найталановіших, найчесніших, найбистріших і найрозумніших, і вербувати до себе, або насильно висилати, або просто їх вбивати, чи вислід не мусів би бути зниження рівня тих чеснот в ґенетичнім запасі цього народу? Може найбільшим чудом 20-го століття це те що в наслідок "дружби" з москалями українцям не повиростали хвости і що не гойдаємося сьогодні по деревах. :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.07 | Михайло Свистович

    Re: якось я був у відрядженні у Львові

    Мірко пише:
    > Глупота правда? Як думаєте? Якщо через яких 300 років, збирати з даного народу усіх найталановіших, найчесніших, найбистріших і найрозумніших, і вербувати до себе, або насильно висилати, або просто їх вбивати, чи вислід не мусів би бути зниження рівня тих чеснот в ґенетичнім запасі цього народу?

    Якщо по Вас міряти, то зниження це важко не помітити.

    > Може найбільшим чудом 20-го століття це те що в наслідок "дружби" з москалями українцям не повиростали хвости і що не гойдаємося сьогодні по деревах.

    Я вже щодо Вас сумніваюсь. Надішліть своє фото, де Ви без хвоста.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | Мірко

     Ах, то ви справді відповіді витираєте

     Це так легко, правда вельмишановний? І подумати що до вас колись почував респект. Не відповідайте мені, а я не читатиму вас. Гаразд?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | Михайло Свистович

      І я теж (-)

 • 2006.02.07 | catko

  брєд, але якщо мета дестабілізація то здуру і проголосують(-)

 • 2006.02.08 | Сахаров

  Звернііть увагу

  на те як синхронно у британському парламенті порушене питання про розслідування щодо колишніх вояків дивізії "СС - Галичина". На роздуми не наводить?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | Мірко

   Re: Звернііть увагу

   Роздумувати не треба. Машину пустили в рух. А тут у московськомовних часописах вже розпочали про Петлюру і жидів, і як Гітлер ніби хвалив Петлюру, і як українська і московська мова/культура це все одно і т.д. і т.п.
 • 2006.02.09 | Budweiser

  жертви, блін

  То це виходить ті є жертвами хто лише за 1,5 роки (1939-1941) депортував до Сибіру 1.2 міліони чоловік, тобто десь 20% усього західно-українського населення.

  Ну і логіка у таваріщєй.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua