МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ціна референдуму проти НАТО

02/07/2006 | Сова
Варто знати, що нарешті на політичному ринку України визначилась ціна висунутої СДПУ(о) ініціативи про організацію та проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу України до НАТО та ЄЕП.
Сумно, але ціна підпису всього дві гривні. Саме стільки пропонується, щоб громадянин України поставив свій підпис проти вступу країни в НАТО та підтримав її входження до ЄЕП. Все купується, навіть заборона на вступ до НАТО. Дійсно, ринкова економіка. Але це - цинізм вищої міри. Більше того, це посягання на національні інтереси України. Відомий своїми проросійськими симпатіями В. Медведчук заявив "У нас є всі правові підстави для того, щоб провести цей референдум". Проте факти купівлі підписів якраз і є правовою підставою, щоб правоохоронні органи України провели повноцінне розслідування діяльності по скуповуванню підписів. Адже навіть якщо треба зібрати 3 мільйони підписів, то на це необхідно витрати аж 1-2 мільйони доларів. Чи не дешево, щоб вирішити питання геополітичної ваги, яке серйозно дратує одну із сусідніх країн?

Відповіді

 • 2006.02.07 | Volodymir

  Re: Ціна референдуму проти НАТО

  Підтримую про правоохороннців, проблема що прийдеться спитати і про судсідів у черзі на обналічку.
  А що там із доказаним підкупом на виборах та медведчуковський сервер.
 • 2006.02.07 | So_matika

  Надайте, якщо можете, якесь джерело інформації

  Щодо цього:
  Сова пише:
  > Сумно, але ціна підпису всього дві гривні. Саме стільки пропонується, щоб громадянин України поставив свій підпис проти вступу країни в НАТО та підтримав її входження до ЄЕП.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.07 | Сова

   Re: Надайте, якщо можете, якесь джерело інформації

   Це розповіли люди, які збирають підписи. За їх словами, проблем із збиранням підписів нема. Адже в селі 2 гривні це - гроші, за які можна купити буханку хліба. Зайшовши в сільську оселю, збирач підписів отримує за раз 2-3 підписи. Те ж саме робиться по районних центрах. Люди бідують, а 2-6 гривень їм дають за нізащо, та ще й приносять додому. А ті, що погодились підписатись, запрошують зайти збирачів підписів ще й до сусідів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua