МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Битва за Україну

02/09/2006 | Степан Хмара
Пізнайте правду і правда визволить вас
Євангеліє від Івана, 8, 32


Якби ви вчились так
як треба, то й мудрість
би була своя
Т.Шевченко

Березневі вибори - це не звичайна подія, не просто чергові вибори, на цих виборах буде обиратися вся система влади. Всі рівні представницької влади, яка в свою чергу, сформує виконавчу, включно з найвищою - урядом України. Це буде завершальний етап української революції 2004року. Вибори покажуть: чи ідеї Революції переможуть і Україна стане на сталий шлях утворення правової демократії і побудови Української Соборної Держави на духовно-культурних засадах надбань українського народу, вироблених впродовж століть і тисячоліть, чи олігархічно-кримінальним антиукраїнським кланам вдасться здійснити реванш і знову, вже надовго, закріпитися при владі.

Тобто, йтиметься про доленосний вибір нашого народу: чи зуміє український народ відвоювати своє природне право бути на цій землі справжнім господарем і визначити українське обличчя держави, чи Україна перетвориться в територію - полігон для антиукраїнських експериментів та експлуатації українського народу, природних багатств України жменькою кримінальних олігархів з їх посіпаками у своїх корисних цілях.

Певна загроза такого реваншу існує. Для цього є причини об'єктивного і суб'єктивного характеру. До об'єктивних треба віднести ту обставину, що після виборів нового Президента залишилася стара Верховна Рада, яка обиралася при старому кучмівському режимі, на виборах, що відбувалися в не зовсім демократичних умовах, при значних порушеннях законів і великих фальсифікаціях результатів. Завдяки цьому у Верховній Раді значний вплив мали кримінальні олігархи. Звичайно, вони нікуди не ділися, спочатку зайняли вичікувальну позицію, а пізніше, використовуючи певні помилки президентської влади, насамперед її нерішучість, перейшли в контрнаступ і блокування президентських ініціатив.

Не слід забувати, що великим гальмом суспільного розвитку є корупція, яка при попередньому режимі набула розмаху епідемії і значно побільшила імунодефіцит суспільства до цього небезпечного зла. Особливу небезпеку створює те, що корупція значно вразила судову систему.

До суб'єктивних причин невдач президентської гілки влади, якими намагаються вдало скористатися реваншисти, треба віднести допущені помилки в кадровій політиці. Невдало сформований апарат президента призвів до ланцюга подальших помилок у кадровій політиці: не було зроблено ґрунтовної чистки системи правоохоронних органів від корумпованих, недобросовісних кадрів та вдалого підбору і розстановки на ключові керівні посади в них людей, які б беззаперечно відповідали принципу "3 П" (патріотизм, професіоналізм, порядність). І вже вони, відповідно, здійснили б чистку і розстановку кадрів по вертикалі.

Помилки в цьому питанні призвели до невтішних наслідків в боротьбі з корупцією і організованою злочинністю. Багатьом чільним функціонерам старого режиму, які скоїли тяжкі злочини, вдалося безперешкодно покинути межі держави, або гуляти на волі в самій Україні (Білокінь, Бакай, Щербань, Боделан, Ківалов, Кушнарьов, Різак, Сало, Козак, Засуха і багато інших). Наприклад, зовсім не витримує критики таке запізніле усунення з посади Генерального прокурора України Піскуна ( аж у жовтні 2005р., а зробити це необхідно було ще у січні).

Безумовно, що Піскун і його команда займалися відвертим саботажем і не дивно, що тепер він опинився в одній передвиборчій команді партії Регіонів із своїми підопічними по кримінальних справах (Кушнарьов, Ківалов, Чечетов та інші). Тривожить і те, що після зміни Генпрокурора практично не відбувається кадрових змін в Генеральній прокуратурі.

Не може не дивувати те, що досі не порушено кримінальної справи по жодному епізоду кримінальних діянь (а таких чимало) проти колишнього президента Кучми. Мені абсолютно не зрозуміло, чому немає жодного подання до Верховної Ради на дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності деяких народних депутатів.

Влада повинна би діяти в рамках закону, але рішуче.

Безперечно, що кучмісти, представники кримінально-олігархічних кланів скористалися м'якістю і нерішучістю президентської влади, відчуваючи безкарність, використовуючи колосальні фінансові і матеріальні ресурси, підконтрольні їм засоби масової інформації, знахабніло прагнуть реваншу.

Для досягнення своїх цілей в боротьбі за владу вони не зупиняються ні перед чим, діючи на шкоду національним інтересам, створюючи загрозу для національної безпеки України, заохочуючи і сприяючи кремлівському керівництву Російської Федерації в активізації його імперських зазіхань на Україну. Так, вони створили антипрезидентську, антиурядову більшість у Верховній Раді з метою викликати політичну і економічну дестабілізацію в державі через спробу повалити уряд, викликати соціальне невдоволення, хаос, і, таким чином, облегшити собі захоплення влади.

Не дивує, що антидержавні, антиукраїнські кримінально-олігархічні сили, які ще вчора були опорою антинародного кумівського режиму в єдиному пориві згуртувалися на боротьбу проти Президента.

Фракція Регіонів, СДПУ (о), НПУ Литвина і КПУ (яка завжди займала антидержавні позиції) - цим відвертим представникам комуно-олігархічних антидержавних сил аж ніяк не вдалось би створити деструктивну антипрезидентську більшість у Верховній Раді без нібито пропрезидентської, нібито патріотичної фракції БЮТ.

На аналізі поведінки Ю.Тимошенко і її фракції у парламенті потрібно зупинитися детальніше, аби люди зрозуміли з ким мають справу насправді, бо поки що, ще чимало наших громадян, як правило щирих патріотів, сприймають цю неординарну особу через образ, створений політтехнологами і неабиякий акторський талант самої Юлії Володимирівни.

В чому криється небезпека такого необ'єктивного сприйняття Ю.Тимошенко як політика, стане зрозумілим з подальшого викладу. Хочу запевнити читача, що я не маю жодних особистих підстав бути не об'єктивним. Ми ніколи з Ю.Т. не сварилися, не було між нами ні взаємних, ані односторонніх образ.

16 березня 2005 року я публічно оголосив, що покидаю парламентську фракцію БЮТ (фракцію Прем'єр-міністра). До цього мене спонукала діаметральна зміна політики Юлії Володимирівни, яка яскраво проявилася в рекрутуванні нових членів до фракції БЮТ у Верховній Раді. За дорученням Ю.Тимошенко туди почали набирати відвертих кучмістів, представників олігархічно-кримінальних кланів, причетних до розграбування національних багатств України, депутатів, які активно підтримували на президентських виборах Януковича. Це переважно особи, що ненавидять українців, зневажливо ставляться до української культури, мови, звичаїв, тобто їх погляди - антиукраїнські, якщо не відверто і відкрито, то - приховано, від чого загроза їх для України не зменшується. До переходу у фракцію БЮТ ці депутати були у фракціях порокучмівської більшості переважно у фракції СДПУ (о).

Реакція на протести активних і порядних членів "Батьківщини" проти такої ганебної і аморальної політики керівництва партії і, передовсім, її голови Ю.Тимошенко, була різко негативною та роздратованою, а для протестантів закінчувалася невтішно: вони, наткнувшись на стіну нетерпимості та ворожості з боку ЮТ і її партійних поплічників Турчинова, Федорчука, Бродського (він був близьким дорадником Тимошенко ще до того, як прийшов у партію "Батьківщина"), змушені або самі покидати партію, або їх просто викидали. Після виборів Президента в партії "Батьківщина" розтоптано елементарні прояви внутрішньопартійної дискусії. Коли партія була в опозиції, а Юлія Володимирівна мала серйозні проблеми, вона намагалася стримувати і маскувати свої диктаторські амбіції. Після виборів маска була скинута. Тепер партія повністю комерціалізована і функціонує цілковито за правилами типової мафіозної структури.

Все тепер в цій структурі підпорядковано грошам і жадобі досягти найбільшої влади будь-якими засобами, а патріотична риторика лідера застосовується для зовнішнього вжитку, аби легше дурити порядних громадян.

Коли цей курс почав розгортатися Юлією Володимирівною, я категорично виступив проти, розуміючи наскільки він загрозливий для України на фоні широкої популярності Тимошенко, яку вона значно примножила, максимально і вдало використавши трибуну помаранчевої Революції.

Мої заклики до Юлії Тимошенко схаменутися не дали жодних позитивних наслідків. Після кількох моїх попереджень я залишив спочатку парламентську фракцію, а дещо пізніше і партію "Батьківщина".

Залишаючи своїх колишніх політичних соратників, я заявив, що цим кроком хотів би застерегти Юлію Володимирівну від тих небезпечних помилок, які вона робить, бо вони шкідливі для України, загрозливі для її національної безпеки. На жаль, мій демарш не вплинув на Тимошенко. Тоді я зрозумів, що це не були помилки, а цілеспрямована і вкрай небезпечна для України і українців політика авантюр Тимошенко.

Моє місце заступника голови партії "Батьківщина", тобто Юлії Тимошенко зайняв М. Бродський, кого пані Юля публічно назвала талановитим політиком і надзвичайно порядною людиною. Це про цього "порядного" Бродського, який "киданув" чимало киян через свій банк "Денді", який активно з іншими антиукраїнськими силами, зокрема медведчуківсько-суркісівськими есдеками, валив уряд Ющенка у 2001 році, який навіть особливо не приховує своєї неприязні до українства.

У парламентську фракцію БЮТ перейшов із фракції СДПУ (о) один з найближчих соратників Бакая ( що пограбував Україну на сотні мільйонів доларів), колишній президент корпорації "Інтергаз" О. Абдулін. У фракції і в партії "Батьківщина" опинився представник потужного харківського мафіозного клану О. Фельдман, господар корпорації "АВЕК", яка володіє найбільшими об'єктами торгівлі, в тому числі Барабашовським ринком у Харкові (одним із найбільших в Україні). "АВЕК" володіє цукровими заводами, підприємствами харчової і легкої промисловості, засобами масової інформації (газета "Время").

Свій чорний бізнес Фельдман робив при сприянні свого друга, соратника і побратима колишнього мера Харкова і колишнього голови обласної держадміністрації, колишнього голови адміністрації президента Кучми - Є. Кушнарьова, відомого ще як активного борця з опозицією. Кушнарьов, разом зі своїм другом і бізнесовим соратником Фельдманом (Кушнарьов допомагав розкрутитися Фельдману, виділившичи з міського бюджету величезний безпроцентний кредит для розбудови Барабашовського ринку, що фактично не був повернутий через інфляційні спекуляції, а також пільгові звільнення від сплати певних платежів до міського бюджету) підтримували Януковича. Фельдман був довіреною особою Януковича на президентських виборах.

Фельдман - знаний громадський діяч. Він співголова Об'єднаної єврейської громади України,(яку очолює Рабінович) президент Асоціації національно-культурних об'єднань України, президент Єврейського фонду України, - всі ці організації активно підтримували Януковича на президентських виборах.

Членом фракції БЮТ став Лукашук (до цього очолював обласну організацію СДПУ (о) в Хмельницькій області). М. Баграєв - президент ЗАО "Таврійські ігри", активно підтримував у 1999 році на президентських виборах Кучму, у 2004 - Януковича, а у 2002 - блок "За єду". Стало зрозумілим, що Ю.Тимошенко формує відверто антиукраїнську команду.

Тому вже у травні я застерігав: серед політиків першої величини Юлія Тимошенко становить загрозу для національної безпеки України.
Подальша поведінка, особливо в осінньо-зимовий період підтвердила мій прогноз. Шкода, звичайно, що Президент не поцікавився чому я відійшов від Тимошенко і піддавав її політику гострій критиці. Можливо тоді Президент був би значно раніше звільнив з посади Прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко. А на моє глибоке переконання її треба було звільняти ще на весні або на початку літа. Особливо після її авантюр при вирішенні так-званих м'ясної, бензинової, цукрової криз, після шахрайської зміни курсу гривні, коли з кишень наших громадян аферисти вийняли сотні мільйонів доларів і нанесли удар по економіці (особливо середньому і малому виробнику, нашим експортерам).
Прем'єр Тимошенко проявила неготовність і, очевидно, небажання організувати прозору роботу уряду. Імітація прозорості зводилася до популістсько-пропагандистських піар-акцій: катання на ковзанах, на конях, рекламна показуха "розкладачки в приймальні прем'єра" тощо, без конкретної тактичної і стратегічної програми соціально-економічного розвитку держави. Ю.Т. керувала урядом в безсистемному ручному режимі, законопроекти готувалися Кабінетом Міністрів неякісно, блокувався Закон про Кабінет Міністрів України.
Але це типовий стиль роботи Ю.Тимошенко - авантюристичний, популістський і не професійний.

Про який професіоналізм і стратегічне бачення вирішення певних проблем Прем'єром можна говорити після, наприклад, таких публічних заяв Ю.Тимошенко, як намір будувати нафтопереробний комплекс у Феодосії, або вирішити проблему забезпечення України м'ясними продуктами через швидку побудову низки м'ясо переробних комбінатів (мабуть Юлія Володимирівна збиралася виробляти на них м'ясопродукти з піску).

Звичайно, керувати урядом такої великої країни це дещо інше ніж торгувати газом, маючи особливі преференції від уряду.
Доля держави, народу для Юлії Володимирівни це пустий звук і більше нічого. Її головна мета - досягти найбільшої влади, стати першою особою в державі. Ця ідея маніакально переслідує Юлію Володимирівну.

Безумовно, що феномен популярності Тимошенко намагається використати великий мафіозний капітал, аби захопити владу в Україні остаточно і безповоротно (про це конкретніше ще піде мова згодом). Вона ж, позбавлена елементарних моральних гальм, готова вдатися до будь-яких авантюр, заради досягнення своєї мети. Легковажити цим не можна. Її треба зупиняти поки не пізно.

У своїх амбіційних планах Ю.Т. вибрала підступну тактику підриву авторитету і позицій Президента, прикриваючи свою поведінку лукавими заявами про відданість і солідарність з Президентом. Образно це нагадує позицію господаря, який заявляє, що він любить і намагається зберегти дерево, що росте в саду, але весь час підкопує і підрубує його коріння, вдаючи, що не розуміє, що його зусилля спрямовані на те, аби це дерево нарешті завалилося.

Так виглядала прелюдія до осіннього наступу в боротьбі за владу. І тут розпочалася серія провокаційних заяв, аби збурити суспільство, дестабілізувати ситуацію. Для цього було спекулятивно використане популярне гасло про боротьбу з корупцією в оточенні Президента. З самого початку було зрозуміло, що насправді йдеться про потужну політичну-пропагандистську акцію популістського характеру, спрямовану на підвищення популярності Ю.Т. і зниження популярності Президента, а не бажання нанести справжній удар по корупції. Бо якби таке бажання було, то чому тоді Турчинов, який на той час очолював СБУ, де є спеціальне управління по боротьбі з корупцією, не порушив кримінальні справи?

Ще виникає дуже суттєве запитання, чому ж так раптом Юлія Володимирівна змінила гнів проти Генпрокурора Піскуна на сором'язливе мовчання, що не характерне для неї. І це в той час, коли громадськість вимагала усунення Піскуна з посади Генпрокурора. Адже свого часу вона робила гучні заяви про причетність Піскуна до великої торгівлі наркотиками та про інші неподобства.

Всім вже було зрозуміло, що Піскун і неочищена Генеральна прокуратура є гальмом в розслідуванні гучних справ про великі злочини, в тому числі, пов'язані з корупцією впливових посадових осіб. Проте Юлія Тимошенко мовчала, як і фракція БЮТ. Можливо причина зміни зла на милість криється в тому, що Піскун позакривав всі справи проти Юлії Володимирівни і її близьких. І як мені особисто в розмові у Верховній Раді в січні 2005року Піскун пояснив, що за це Ю. Т. пообіцяла йому місце у прохідній частині списку. Крім того, Піскун призначив постійного захисника Юлії Володимирівни, адвоката В. Швеця начальником головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. Хто-хто, а Юлія Тимошенко добре знала, що Піскун - це людина Кучми-Медведчука і він звик служити не інтересам суспільства і держави, дотримуючись закону, а власним інтересам, і тим, хто їх задовольняє.

Можливо причину такої поведінки п. Юлії треба розглядати в контексті кардинальної зміни політичного курсу. Адже, саме у фракцію "БЮТ" і у партію "Батьківщина" пішло найбільше вчорашніх кучмістів, особливо есдеків, всякої-всячини з сумнівною репутацією. Мабуть перед тим, як галасувати про боротьбу з корупцією, спочатку треба було б почати зі своєї команди (фракції й партії).

Декларативні заяви про боротьбу з корупцією з боку команди Тимошенко настільки ж фальшиві, як і її декларація про доходи і майно, чи заяви нещасної Юлії Володимирівни, що на весіллі її доньки після третього тосту вже не було чим закушувати і деякі гості, танцюючи, втрачали свідомість з ГОЛОДУ! Справді, пані Юля неухильно дотримується принципу: нахабніше брехатимеш і гучніше галасуватимеш - більше повірять.

А далі з завидною впертістю пішла осіння веремія послідовних атак, спрямованих на дестабілізацію.
Перша спроба: зірвати голосування по прем'єру і таким чином залишити Україну без повноцінного уряду більше ніж на півроку. Фракція БЮТ дуже старалася і разом з есдеками і комуністами це їм вдалося. Тоді навіть виносилися плани дострокових парламентських виборів.

За другим заходом не вийшло. І хто б там що не говорив, але зміни в уряді відбулися на краще. Хіба, наприклад, можна порівняти попереднього міністра економіки в уряді Тимошенко (зараз він у списку БЮТ) з нинішнім Арсенієм Яценюком?
Далі були спроби зірвати ухвалення Бюджету на 2006 рік.

Що цікаво: Бюджет готувався попереднім урядом, який очолювала Ю. Тимошенко. І хоч він доопрацьовувався і був покращений (звичайно, в ньому відбилися негативи попередніх і теперішніх передвиборчих перегонів) фракція БЮТ дуже старалася, щоб зірвати його. І знову лунали заклики відправити уряд у відставку. Це в той час, коли йшли переговори з Російською Федерацією з питань умов газопостачання в Україну. Звичайно, що така ситуація аж ніяк не зміцнювала позицію української сторони на переговорах. З наближенням Нового року "газовий тиск" і шантаж Росії на Україну зростав. Зростали і погрози Юлії Володимирівни в сторону уряду: якщо не буде вирішена проблема газопостачання, то уряд повинен піти у відставку. Такий собі внутрішній шантаж. Голос екс-прем'єра з'єднався з хором вчорашніх і вічно вчорашніх (есдеків, регіоналів і, звичайно, "защитников трудящихся" - комуністів).

Пані Тимошенко навіть пропонувала свої послуги - їхати до Росії домовлятися по газу. Всі ми вже були свідками, як Ю.Т. "вирішувала" проблеми "дешевого" м'яса, як домовлялася про "дешеві" нафтопродукти, вирішувала проблему "дешевого" цукру. Правда, за вісім місяців прем'єрства Ю.Тимошенко не відважилася як офіційна особа відвідати Москву, хоча проблем було хоч відбавляй.
Проте, в якості приватної особи таки відвідала Москву і одним махом вирішила всі свої особисті проблеми. Раптом Москва, мабуть за гарні очі, зняла всі претензії проти нашої екс-прем'єрки. Так і напрошується певний взаємозв'язок між згаданою поїздкою до Москви і відповідною політичною поведінкою Юлії Володимирівни.

Але ягідки з'явилися вже після Нового року. Після підписання "газової" угоди стався справжній вибух істеричної атаки на уряд і шквал дезінформації: зрада національних інтересів, здача нашої газотранспортної системи Росії. Звичайно ні одне, ні друге не відповідало дійсності, а було цинічною брехнею.

І нарешті, голосування за антиконституційну постанову про відставку уряду, де БЮТ зганьбила себе участю разом з "борцями" за національні інтереси - комуністами, есдеками, регіоналами і литвинівськими кучмістами в спробі вчинити антидержавний заколот.
Легко критикувати вимушену компромісну угоду по газу. Але навіть важко уявити, щоб нас чекало, якби її не було. Тоді одним Алчевськом не обійшлось би. Могла б бути дезорганізована система теплозабезпечення по всій Україні. Більшість України могла б бути подібною на нещасний Алчевськ. Але нині Алчевську допомагає вся Україна. А тоді, що було б? Пані Тимошенко хоч на мить задумується, які жертви і страждання поніс би український народ!? Чи жадоба влади зовсім затьмарює здоровий глузд тієї авантюрної пані. Чи віддає собі звіт Ю. Тимошенко, коли заявляє: мовляв нічого страшного, якби Росія припинила Україні подачу газу, труба на Європу йде через Україну і ми могли б спокійно відбирати собі потрібну кількість газу. Але такі дії України кваліфікувались би як крадіжка газу. І це була б крадіжка вже газу країн Європи.

Можливо дехто у Москві хотів би спровокувати Україну на такі піратські дії, бо тоді б однозначно Україна налаштувала б проти себе цілу Європу. А це ізоляція і непередбачувані санкції проти України. Російському керівництву того тільки й треба. В такому випадку Україні було б важко втримати нашу ГТС, бо ми були б визнані дикунами, які не можуть забезпечити надійний транзит газу до Європи.
Хто ж в такому разі пані Тимошенко: розсудливий політик, чи політикан, авантюрист-провокатор, засліплений маніакальною ненаситною жадобою влади? Від таких горе політиків треба жахатися.

А тепер подивимося, яке майбутнє нам готує пані Тимошенко. Аби це зрозуміти, необхідно пильним оком приглянутися до команди, яку вона намагається привести до Верховної Ради. Співставити гарні гасла і подивитися чи вони відповідають конкретним діям.
Юлія Володимирівна неодноразово категорично проголошувала, що неодмінно потрібно відділити бізнес від влади. І це дуже правильно, бо якщо представник бізнесу йде до влади, то він не може аж ніяк бути незалежним від того бізнесу. Отже, він буде діяти в інтересах свого бізнесу, а не в інтересах всього суспільства. Бізнес у владі небезпечна річ. Зрощення бізнесу і влади народжує олігархів, монополізм. Олігархи-монополісти гальмують здорову конкуренцію, розвиток середнього класу, породжують велику соціальну прірву між мультибагатими і незаможними (дуже багатих - жменька, а незаможних - дуже багато: в Україні вже 1% володіє 90% багатств, а 90% людей - лише 10% багатств). Отже, олігархія і монополізм є гальмом суспільного розвитку, джерелом суспільної нестабільності і несправедливості.

Специфіка українська особлива, бо всі українські олігархи мають кримінальне походження. Вони свої багатства набули за рахунок шахрайського розграбування вже створеного капіталу, національного багатства, а не накопичення первинного капіталу, як помилково стверджують деякі наші економісти. Первинний капітал накопичується в середовищі малого і середнього бізнесу, з якого виросте великий національний капітал, на відміну від нинішніх олігархів, які є типовою компрадорською буржуазією, космополітами.
Поглянемо чи насправді дуже правильне гасло народної улюблениці, трибуна помаранчевої Революції - Юлії відповідає її справжнім діям.
Отже, Ю.Т. за відокремлення влади від бізнесу! Цікаво як вона збирається реалізувати це гасло. Поглянемо на першу сотню виборчого списку. Як каже Турчинов, як глянеш на список - співати хочеться. Хто знає ближче Турчинова - розуміє його чорний гумор, той, дійсно, як придивиться - жахнеться. Там знайдете прізвища 34 бізнесменів. Та ще й яких!

Залишимо вже тих, кого тут згадували: Абдуліна і Фельдмана. Підемо далі. Ось наприклад, Б.Губський. Давно відомий як член "чарівної київської сімки". Це відомий київський клан Медведчука-Суркіса. В 1994-98рр. Губський очолював Раду директорів концерну цієї групи "Славутич". У 1995-1996рр. була створена спеціальна урядова комісія для перевірки зловживань в цій корпорації і в корпорації І. Бакая "Республіка". Але тоді великий гнів президента Кучми раптом змінився на велику милість до власників цих корпорацій. На даний час Губський активно займається аграрним бізнесом, володіє декількома цукровими заводами, зокрема, на Черкащині в Шполянському, Жашківському районах, має АЗС та інше майно.

На президентських виборах Губський активно підтримував Януковича, супроводив його в поїздках по областях центральної України.
В списках БЮТ є кілька людей Губського, зокрема відомий кучміст С. Осика, який у свій час був Міністром зовнішньоекономічних зв'язків і торгівлі (тоді до нього мали претензії правоохоронні органи). На минулих парламентських виборах Осика обирався по Вишгородському виборчому округу (Київська область) і був конкурентом тодішнього голови Київської обласної організації "Батьківщини" І. Кірімова, людини надзвичайно порядної і талановитої (І. Кірімов обирався двічі народним депутатом України). Переміг адмінресурс і Осика став народним депутатом ІІІ скликання.
Тепер безпартійний Осика у списку БЮТ під 51 номером, а І.Кірімов - 144! Юлія Володимирівна хоче взяти Осику до Верховної Ради на "перевиховання", ну а Кірімов переб'ється, його вже не треба перевиховувати. Зрозуміло?

Ще один заслужений безпартійний БЮТівець Т.Васадзе. Безпартійний, але шанований пані Юлією, бо дуже багатий олігарх. Васадзе володіє "АвтоЗАЗом", є президентом "Укравто", в систему якого входить 36 підприємств по всій Україні. Крім того, Васадзе бере активну участь в торговельному бізнесі. Він є співвласником грандіозних торгівельних комплексів в Києві: "Квадрат-Європейська площа", "Квадрат-Шулявка", "Квадрат-Бесарабський квартал", "Швидко-Україна", страхових компаній тощо!

А. Веревський. Потужний олігарх, народний депутат (молодий - 1974 р. н.) кучмісто-бютівець. Володіє 28 елеваторами у Полтавській, Одеській, Черкаській, Миколаївській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Луганській, Кіровоградській областях. Потужно задіяний в олійному бізнесі, який перетворений в Україні в монопольний. Наші селяни-хлібороби повинні знати своїх героїв, які обдирають їх, диктуючи їм монопольно низькі, грабіжницькі ціни. Це справді пісня, коли бачиш як такий молодий хлопець "титанічною працею заробив" такі багатства. Справді хочеться співати... і братися за сокиру. Це треба добре затямити, а не з розкритим ротом слухати і милуватися симпатичною штучною косою.

Звила собі тепле гніздечко у списку БЮТ і група Єдіна. Це фактичні спадкоємці Кірпи. Колосальний монстр ЗАТ "Інтертранс", який виріс на грунті Мінтрансу, очолює її президент М. Ковзель. 76% акцій цієї імперії володіє офшорна компанія, зареєстрована на Кіпрі (зрозуміло, податки не хочеться платити).

Сам Єдін плаває на хвилях колосальної імперії "Інтер-контакт", в яку входять підприємства транспорту, зв'язку, енергетики, АПК, цукрові заводи, Миколаївська ТЕЦ, Рижевський гранітний кар'єр і багато, багато інших підприємств. Єдін теж безпартійний БЮТівець, а зате, який поважний. Йде у Верховну Раду, щоб прослухати курс навчання у "леді Ю", як примножувати бізнес, використовуючи владу, бо справді, неперевершеного досвіду пані Юля набралася, очолюючи "Єдині енергетичні системи України" (правда, трохи спіткнулася, бо час від часу через захланність нехтувала залізним правилом мафії: завжди треба акуратно ділитися з патроном).

В.Хмельницький володіє знаменитою "Запоріжсталлю", а також власник ряду офшорних компаній, співвласник десятків підприємств. Його фінанси оцінюються у 200 млн. дол. Успіх у бізнесі супроводжувався дружбою із сім'єю Кучми. Мабуть п. Юля взяла його під свій омофор, аби захистити від злих духів.

К. Жіваго (не доктор Жіваго Пастернака). Це гордість списку БЮТ. Як тут стриматися, щоб не заспівати. Більше півсотні підприємств в Україні, десятки офшорних компаній!

Ще один магнат - Є. Сігал, який крім аграрного бізнесу ще має і газовий. Успіх його супроводжував завдяки підтримці куч
мівського режиму.

Інга Вершиніна, протеже друга п. Юлі мільярдера Коломойського. Займається зерновим бізнесом, очолює ТОВ "Українська аграрна група "Юг-Хлеб" і по сумісництву є заступником голови державної акціонерної компанії "Укрресурси" і Держкомрезерву України. Активно займається обміном сільгосппродукції на паливно-мастильні матеріали. Успішно використовує посаду у держструктурах для свого бізнесу, зокрема отримання зерна з Держрезерву для переробки на муку з річною відстрочкою платежів. Ми добре розуміємо чим це обходиться для наших сільгоспвиробників. Здирництвом!

Є у списку БЮТ і компаньйон по бізнесу В. Пінчука, діяч з Криму А. Сенченко.

Зоя Шишкіна з групи Жеваго. Анжеліка Лабунська - керівник корпорації "Фінанси і кредит Лекс" (група Жеваго). П.Кравчук - транспортний бізнес. Ю.Триндюк - хлібний магнат. Має спільні інтереси у хлібному бізнесі з родиною Піскуна - дружиною і донькою. С. Олійник - працює в системі "Приват" друга "леді Ю" Коломойського.

С.Гашинський у 2002 році заарештовувався за підозрою у розкраданні грошей, що призначалися для компенсації заощаджень громадян старших 80 років. За часів віце-прем'єрства Ю.Тимошенко, брав участь в організації закупівлі вугілля у Польщі для енергетики. Очолюючи "Укррезерв" у 2005 році був замішаний у "цукровому скандалі".

В. Макієнко - цікава постать зв'язками зі спецслужбами України і Росії, займався посередництвом у торгівлі зброєю.

Д.Крючков, за корупційні махінації був звільнений з держслужби (отримав в подарунок 12 758 іменних акцій на суму 637 900 грн. від ВАТ "Управління будівництва Рівненської АЕС", знаходячись на посаді заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації, за що був з тріском вигнаний з роботи). Звичайно, таким як останні три персони саме і місце у списку БЮТ, адже Ю.Т. "палкий борець з корупцією".

А. Портнов - людина мільярдера Коломойського (група "Приват"). Відзначився умінням відбирати чужий бізнес (у середніх бізнесменів, які не входять у мафіозні олігархічні угрупування і, таким чином, беззахисні перед кримінальними олігархічними акулами). Ну де ж такому бути, як не під крилечком п. Юлії у Верховній Раді на "перевихованні". Пісня!

П. Кузьменко - бізнесмен з Уманщини (Черкаська область), до недавна - вірний член СДПУ (О), будує, між іншим, в Умані найбільшу синагогу в Європі.

Мабуть і цих прикладів досить, щоб стало зрозуміло, що БЮТ - це спецбізнеспроект мафії з відверто антиукраїнським спрямуванням. Крім того, у списку БЮТ ще є спецлобісти-руйнівники. Наприклад, дві "яскраві" постаті М. Зубець і М. Гладій. Важко переоцінити руйнівну роль в аграрному секторі цих діячів. Гладій, очолюючи двічі Львівську ОДА, наніс області непоправної шкоди і не тільки в сільському господарстві. Продовжив руйнівну роботу він і будучи віце-прем'єром з питань АПКа (Коли рік тому Гладій переходив у фракцію БЮТ, я був категорично проти і на цю тему у мене з Юлією Володимирівною була дуже гостра суперечка. Звичайно, я не міг перемогти один, бо решта фракції трусяться перед Юлією, як осикові листочки).

М.Зубець - один із головних руйнівників племінного і селекційного господарства і аграрної науки, пов'язаний з лобіюванням аграрної мафії.

У списку БЮТ є два відставних генерали КГБ-СБУ, які не відзначилися помітними заслугами в боротьбі з організованою злочинністю і підривними антидержавними елементами. Чомусь вони ще безпартійні. А дарма. Наприклад, брати-банкіри Буряки вступили до партії "Батьківщина" в передз'їздівську ніч (з 16 на 17 грудня). А взагалі у першій сотні списку БЮТ половина безпартійних. Пісня! Є в списку кілька відомих осіб, яким відведена ганебна роль: допомагати творити образ Юлії Тимошенко, нібито української патріотки, нібито борця за справедливість і нібито захисника національних інтересів; з їх участю легше дурити наївних патріотично налаштованих наших громадян. Певній частині відведена роль слухняних маріонеток, які мають покірно служити Ю.Т. в знак вдячності за можливість отримати високий мандат народного депутата. Серед них нема особистостей, готових протистояти небезпечним планам Ю.Тимошенко (йдеться про потенційно прохідну частину списку). За своїм політичним і освітнім рівнем абсолютна більшість їх не готова до складної, нелегкої і відповідальної роботи у Верховній Раді.

А взагалі список дуже цікавий. Вивчаєш його і хочеться співати! Ну ось наприклад, бізнесмен з Одеси Рибаков уже у 2005 році організував авторалі від гаслом "Наш легітимний президент Віктор Янукович". Думаю, що такі приклади ще більше повинні заохочувати бовдурів з "Нашої України" до закликів творити помаранчеву коаліцію з Юлею.

Висновки.

1. БЮТ - особливий проект великого олігархічно-мафіозного капіталу, спрямований на захоплення влади в Україні антиукраїнськими силами, використовуючи популярність Юлії Тимошенко.

2. Юлія Тимошенко в нестримному бажанні досягнути найвищої влади в Україні, не гребуючи будь-якими засобами, відкидаючи елементарні моральні принципи і використовуючи мафіозно-олігархічний капітал, зробила представників цього капіталу основою своєї команди і масово намагається привести їх до Верховної Ради, чим може створити загрозу для національної безпеки України.

3. Маючи величезні фінансові ресурси, Юлія Тимошенко веде масовану кампанію зомбування довірливих добропорядних, патріотично налаштованих громадян і за їх рахунок, шахрайськими засобами намагається привести до влади ворожі для України і українців сили, мінімізувати кількість справжніх представників українських патріотичних сил у представницькій владі.

4. В боротьбі за владу Ю.Тимошенко не гребує співробітництвом з зовнішніми силами (кремлівським керівництвом), постійно намагаючись дестабілізувати ситуацію в Україні і максимально послабити позиції Президента, чим загрожує національним інтересам України.

5. Запровадивши у партії "Батьківщина" авторитарні і типово мафіозні методи керівництва, Ю.Тимошенко має намір перенести таку практику в структури державної влади, що, безумовно, привело б до руйнування демократії і встановлення диктатури.
6. В боротьбі за владу Ю.Т. готова піти на союз із будь-якими антидержавними антиукраїнськими силами, що могло б нести загрозу для української нації.

7. І Тимошенко і фракція БЮТ своїми діями, особливо в останній час, засвідчили, що вони стали в один ряд з антиукраїнськими антидержавними силами.


Шановні Українці!

Нарешті у Вас з'явилася можливість вільно обирати собі владу. Від Вашого вибору залежатиме не тільки Ваше життя, але й майбутнє Ваших дітей, онуків, майбутнє України.

Тепер вирішується доля України: якою вона буде, яке місце займе у світі.

Велике право, яке Ви відвоювали собі під час Української революції - вільно обирати собі владу - накладає і велику відповідальність.


Важливо не дати тим, хто вчора при сприянні антинародної влади різноманітними шахрайськими методами розграбували ваші багатства, тепер знову за допомогою шахрайства і брехливих обіцянок, в черговий раз, хоче обдурити Вас і захопити з Вашою допомогою владу, щоб далі продовжувати грабувати і принижувати наш народ.


Обираючи, думайте і перевіряйте(!):
- чи відповідають гарні слова їхнім вчинкам;
- ким вони були вчора і що роблять сьогодні;
- хто їхні друзі і чиї вони інтереси відстоюють;
- прислухайтеся до думки тих, кого Ви знаєте, хто Вас ніколи не дурив і не підводив.
Я почуваюся в праві звернутися до Вас з своїми думками і порадами. Це право я заслужив самим своїм життям, яке присвятив боротьбі проти несправедливості, за кращу долю нашого Українського Народу в найтяжчі роки поневолення і наруги. Я ніколи не зраджував цих принципів: і в неволі, і будучи народним депутатом. Мені хотілося б, аби мій життєвий і політичний досвід став Вам у пригоді.


Сподіваюся на порозуміння і співпрацю. Політична сила, до якої я належу - це щирі українські патріоти, які з відкритим серцем йдуть до Вас. Наша відданість Українському Народові випробувана часом і вчинками. Ми завжди були і будемо зі своїм народом.


Ми щиро хочемо і працюємо для того, аби Україна могутнішала, а наш народ був щасливим і заможним, щоб наша держава ставала справедливішою і демократичною, де найбільше поважається людська гідність, в якій вільний народ і вільна людина є творцем своєї долі.


Ми хочемо, щоб наш Український Народ нарешті став справжнім господарем на власній землі.


Ми впевнені, що нам разом з Вами вдасться успішно вирішувати ті проблеми, які виникають на нашому шляху до кращого майбутнього.


Ми є тією політичною силою, яка ніколи не мирилася і не миритиметься з проявами несправедливості. Ми непримиренні до всіляких пройдисвітів і шахраїв, які зневажають наш народ, які хочуть наживатися на його праці, грабувати його багатства.


Наша команда чиста від олігархів, пройдисвітів і зайд, таких до себе ми на поріг не підпускаємо. Ми хочемо, щоб і Ви також близько не підпускали їх до влади!


Давайте разом очистимо Україну від політичної плісняви і ненажерливих черв'яків.


Разом ми переможемо!

01 лютого 2006р.


Щиро Ваш Степан Хмара,
народний депутат України
член Проводу Української Народної Партії,
Український Народний Блок Костенка і Плюща

Відповіді

 • 2006.02.09 | valeryR

  Re: Битва за Україну

  Людина в своїй ненависті перейшла всі межі, потрібно було писати таке в 2002 року , коли нікому не потрібний хмара сховався за Тимошенко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | О.Бутирський

   Попередження!

   Шановні зачаровані Юлею!
   Подивіться на людей, що рік тому надміру зачарувалися Революцією, а не просто робили свою справу! Які чекали від неї всього й одразу, які чекали на моральних політиків і т.ін. Їхнє розчарування - сильний удар по їхній нервовій системі.
   Ваша суперболісна реакція на будь-які закиди на адресу Юлі свідчить, що удар загрожує і вам.
   Бережіть себе!
   А 2002 року, між іншим, такі, як Хмара, забезпечили ду-у-у-же вагому частину голосів БЮТ від людей правих поглядів і з хорошою пам*яттю.
   Хоча ще не факт, що то справді Хмара писав, я так розумію.
   І ще раз - бережіть себе, рідні мої!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | Пані

    Це Хмара писав. Факт

    Звідки ця паранойя?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | О.Бутирський

     Яка паранойя?

     Нічого страшного не бачу в тому, якби це написав і не Хмара - бо ж інтернет дозволяє маскуватися вільно :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | Пані

      Звідки ви взяли, що це не Хмара?

      Він постійний і багаторічний читач Майдану, регулярно надсилає нам свої статті та заяви, з ним особисто знайомі декілька наших майданівців. Чого це раптом хтось почне під нього такі довжелезні тексти на Майдан писати, знаючи, що це елеметнарно перевіряється?
 • 2006.02.09 | Sean

  Все правильно (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | Englishman

   мочилово вже відкрито підтримується керівнитвом Майдану? (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | Sean

    Ви про що?

    По-перше, я не знаю, що таке "керівництво Майдану". Якщо Ви звернули увагу, це стаття С.Хмари, а не едіторіял.
    По-друге, я ж маю право на приватну думку, так саме як і Ви, наприклад, на діяметрально протилежну. І я висловився від свого імені, а не від адмінгрупи сайту. А щоб Ви знали, всередині адмінгрупи погляди є:
    а) всякі
    б) різні
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | Englishman

     Re: Ви про що?

     Sean пише:
     > По-перше, я не знаю, що таке "керівництво Майдану". Якщо Ви звернули увагу, це стаття С.Хмари, а не едіторіял.

     тоді таке питання:

     чому допис на Майдані підписано безпосередньо Хмарою? чи це не є порушенням правил?

     Якщо допис подано під лого Майдану, чи це не показує, що вона йде також від його (Майдану) імені?


     щодо іншого, стаття є відвертим мочиловом, а ви входите до адмінів Майдану, що приймають різноманітні керівні рішення. Тому не бачу в своїх словах неправди.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | Михайло Свистович

      Re: Ви про що?

      Englishman пише:
      >
      > чому допис на Майдані підписано безпосередньо Хмарою? чи це не є порушенням правил?
      >
      > Якщо допис подано під лого Майдану, чи це не показує, що вона йде також від його (Майдану) імені?

      Не є, не показує, не йде. Вже пояснювали тут про це.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.09 | Остап!

       У статтях,на форумі, коректніше ставити лого С замість лого М(-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.09 | Майдан

        Текст прийшов зі "статтей"

        Коли його скинули в режимі "обговорити" на форум , модератори замінили "Майдан Інформ" на Степана Хмару, аби не вважали це за офіційну позицію Майдан-Інформу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.09 | Mary

         не зовсім так+ інглішмену

         Майдан пише:
         > Коли його скинули в режимі "обговорити" на форум , модератори замінили "Майдан Інформ" на Степана Хмару, аби не вважали це за офіційну позицію Майдан-Інформу.

         модератори нічого не "заміняли". при додаванні статті на форум кнопкою "обговорити на форумі" автомат автоматично виставляє автора статті як автора повідомлення.

         лого майдану свідчить не про те, що адміністрація погоджується із позицією статті, а лише про те, що цей матеріал прийшов з майданівських новин-статтей. лого майдану там тому, що наразі нема іншого значка, яким би це хотілося позначати. зараз іде робота над розробкою інших значків.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.09 | SpokusXalepniy

          А де ж брати для кожного такого випадку...

          ... кишенькову Мері, щоб вона кожному нашоптувала про таке "всім зрозуміле" правило районного масштабу?

          Mary пише:
          > Майдан пише:
          > > Коли його скинули в режимі "обговорити" на форум , модератори замінили "Майдан Інформ" на Степана Хмару, аби не вважали це за офіційну позицію Майдан-Інформу.
          > модератори нічого не "заміняли". при додаванні статті на форум кнопкою "обговорити на форумі" автомат автоматично виставляє автора статті як автора повідомлення.
          > лого майдану свідчить не про те, що адміністрація погоджується із позицією статті, а лише про те, що цей матеріал прийшов з майданівських новин-статтей. лого майдану там тому, що наразі нема іншого значка, яким би це хотілося позначати. зараз іде робота над розробкою інших значків.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.09 | Mary

           ви про що? чого ви взагалі добиваєтеся?

           SpokusXalepniy пише:
           > ... кишенькову Мері, щоб вона кожному нашоптувала про таке "всім зрозуміле" правило районного масштабу?

           я взагалі не розумію, чого ви хочете.

           якщо хочете знати як воно працює і чому - питайте, я розповім.

           якщо хочете своєю дотепністю мене "дістати" - не тратьте сили, в мене вже давно виробився імунітет.

           єдине, чого ви можете добитися, кидаючи в мене своїм сарказмом - це ігнору. Якщо ви цього добиваєтеся, то є значно простіший спосіб, ніж вправлятися в красномовстві - можна просто мені сказати, і я перестану реагувати на ваші повідомлення, за винятком тих, які порушуватимуть правила.

           Якщо ж ви хотіли донести до читача щось змістовне - поясніть будь-ласка, бо вам це з першого разу не вдалося.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.10 | SpokusXalepniy

            Спрашиваете? Отвечаю подробно.

            Mary пише:
            > SpokusXalepniy пише:
            > > А де ж брати для кожного такого випадку кишенькову Мері, щоб вона кожному нашоптувала про таке "всім зрозуміле" правило районного масштабу?
            > ви про що? чого ви взагалі добиваєтеся? я взагалі не розумію, чого ви хочете.
            Я надеюсь, что вы не в буквальном смысле поняли мои слова про мечту иметь Мэри в виде карманного устройства, способного пояснять правила Майдана.
            Здесь ирония заключается в том, что на форуме развелось много тупых (один из них - налицо), которые не понимают, что сообщение с фирменным лого "Майдан" означает... Собственно, по сути, ничего не означает, т.к. под этим лого выходит часто черт знает что.

            Вы же не будете отрицать, что когда вместо автора сообщения, стоит "Майдан", то Майдан должен иметь хоть какое-то отношение к содержимому.
            Можно определить два полюса таких отношений:

            1. Максимально близкое отношение - это когда за всё содержимое Майдан несёт ответственость (это его собственное мнение-сообщение).

            2. Минимально близкое отношение - (типа перепечатки) когда в тексте указан источник или указано нечто, типа: "по словам XYZ..." и далее следует информация. Здесь ясно, что Майдан имеет лишь косвенное отношение к сообщению - он только посчитал нужным информировать читателей о чьём-то суждении или мнении.

            Между такими полюсами живут все информационные агенства и издания. Согласитесь, что это привычная практика.
            Вы же даёте не совсем обычное пояснение логотипа "Майдан", причем, несколько отличающееся от объяснений других Админов, плюс я наблюдаю практику использования этого лого, плюс мне надо сообразить насколько все эти объяснения одинаково или по разному относятся к лого "Майдан" и к логотипу "Майдан-Інформ".

            Поэтому я утверждаю, что это не мы - отупевшие читатели - выходим за границы существующей практики, а скорее вы - создатели - используете нестандартный подход.

            Отсюда - вполне обоснованное желание иметь свой, надёжный карманный "разъяснитель трудностей восприятия печатной продукции".
            То что вы лично не согласны на такое преобразование, я допускаю. Но мои мечты о выходе из состояния читательской отупелости вы тоже должны понять. Мечтам не прикажешь! ;)

            Таким образом, несмотря на использование мною слова "Мэри", весь мой короткий мессадж - от первого слова до последнего - имел целью узнать, наконец-то, что же происходит с лого "Майдан", т.к. ваше объяснение лишь подлило масло в огонь непонимания.

            > якщо хочете знати як воно працює і чому - питайте, я розповім.
            Хочу. Но я воспринял ваш предыдущий мессадж именно как объяснение. И выразил недовольство своей тупостью.
            > якщо хочете своєю дотепністю мене "дістати" - не тратьте сили, в мене вже давно виробився імунітет.
            > єдине, чого ви можете добитися, кидаючи в мене своїм сарказмом - це ігнору. Якщо ви цього добиваєтеся, то є значно простіший спосіб, ніж вправлятися в красномовстві - можна просто мені сказати, і я перестану реагувати на ваші повідомлення, за винятком тих, які порушуватимуть правила.
            > Якщо ж ви хотіли донести до читача щось змістовне - поясніть будь-ласка, бо вам це з першого разу не вдалося.

            Заметьте, вы моментально перевели разговор не на ответ по сути, а на мою личность - кто тратит время, и почему, стиль высказывания вам не нравится, предположения, что я хочу кого-то достать... и моментально следует совет по жизни - как себя вести в приличном обществе. Страна личных советов.
            Я уже несколько раз говорил, что представляю малый общественный интерес для обсуждения на форуме. Зачем вам это надо?
            Забудем, а?!

            Лучше поясните мне как я должен (опять же без карманной личной Мэри в руках) понимать употребление лого "Майдан", например в этих сообщениях (они не длинные и потому привожу их полностью).

            http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1139219177

            А що погано в тому що Янкович не буде премєром? Майдан@

            Я не є стурбований Безмертним, тому його виступи пропускаю мимо вух.
            Але якщо вже до затикання пельки то непогано було б це зробити скажімо Турчинову, який виступає настільки часто і верзе стільки дурниць що до цього вже всі привикли.
            Навіть "божественна" ораторка Тимошенко не завжди є бездоганною - з її останнього півторагодинного шоу на каналі НТН достить вїдливо постібався "Рупор"


            http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1137951602

            Таке враження що то не Шульман пише Майдан@

            Ніби як його підмінили, чи він свій нік якому халтурнику в "оренду" віддав?
            Адже раніше його статті завжди були аналітичні і бездоганно логічні.
            Та й врешті аби захищати Тимошенко не обовязково опускатися до такого агіпропу, який продемонстрований статтею про "Безсмертний клак".
            Може це якась релігійна віра, яка позбавляє можливості сумніватися в діях вождя-пророка?.Або може він занадто близько спілкується зі своєю напівнавіженою "богинею"?
            А комуністи двічі брали участь в УБК в якості провокаторів. Сам спостерігав, як колону комуністів , які порушили попередню домовленість "не йти на мітинг біля метро Хрещатик" за допомогою переодітих і непереодітих співробітників міліції та СБУ "проривали" через ланцюг охорони "убеківців" і пропхали під саму трибуну.


            Под чьё объяснение использования логотипа я должен подставить содержимое этих сообщений?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.10 | Mary

             Добре. я теж відповім детально.

             SpokusXalepniy пише:
             > Я надеюсь, что вы не в буквальном смысле поняли мои слова про мечту иметь Мэри в виде карманного устройства, способного поясненять правила Майдана.

             Я взагалі не зрозуміла вашої мрії, ні буквально ні образно. Що й висловила в попередньому повідомлення. Дякую за пояснення.

             > Здесь ирония заключается в том, что на форуме развелось много тупых (один из них - налицо), которые не понимают, что сообщение с фирменным лого "Майдан" означает... Собственно, по сути, ничего не означает, т.к. под этим лого выходит часто черт знает что.
             >

             добре. поясню.

             > Вы же не будете отрицать, что когда вместо автора сообщения, стоит "Майдан", то Майдан должен иметь хоть какое-то отношение к содержимому.

             так.

             > Можно определить два полюса таких отношений:
             >
             > 1. Максимально близкое отношение - это когда за всё содержимое Майдан несёт ответственость (это его собственное мнение-сообщение).
             >

             так. приблизно це значення можна приписати майданівським новинам. враховуючи, однак, що майдан - це мережа з багатьох людей, не завжди вона координована, часом думки їх розбігаються, часом вони помиляються, оскільки за новини в нас ніхто зарплатні не отримує, відповідно і простір є для помилок всяких і різних. Ми намагаємося над цим працювати, але, знову ж таки, це все робиться у вільний від роботи час, тому повільно і не завжди ефективно.

             > 2. Минимально близкое отношение - (типа перепечатки) когда в тексте указан источник или указано нечто, типа: "по словам XYZ..." и далее следует информация. Здесь ясно, что Майдан имеет лишь косвенное отношение к сообщению - он только посчитал нужным информировать читателей о чьём-то суждении или мнении.
             >

             Приблизно це можна сказати про статті. Останнім часом ми почали публікувати більше статей дискусійних, як ви самі могли помітити. Є навіть статті що містять мислевіруси, які дехто із нас вважає шкідливими, але ми їх все одно ставимо, особливо тепер, коли є можливість одним кліком обговорити їх на форумі.

             > Между такими полюсами живут все информационные агенства и издания. Согласитесь, что это привычная практика.

             угу

             > Вы же даёте не совсем обычное пояснение логотипа "Майдан",

             коли я пишу про "логотип" чи "значок" майдану, я маю на увазі лише одну річ, а саме майданівську козюбрину, букву м вписану в с. ця козюбрина вперше почала використовуватися на форумі відірвано від слова майдан вцілому, наскільки я знаю, для посвідчення особи свистовича замість значка реєстрації, оскільки було дуже багато "фанатів" свистовича, які постійно намагалися підробляти його нік.

             Коли недавно було остаточн відпрацьовано опцію "обговорити новину/статтю на форумі", виникла потреба якось такі гілки на форумі позначати інакше, щоб було видно, звідки вони прийшли. тимчасово вирішили їх просто мітити козюбриною, а окремі значки, як я вже казала, в перебувають в стадії розробки. Це сприйнялося як само собою зрозуміле, ну і крім того кілька разів обговорювалося на форумі - можливо ви пропустили.

             > причем, несколько отличающееся от объяснений других Админов,

             буває, що люди щось неточно висловлюють. або хочуть сказати одне, а виходить інше.

             > плюс я наблюдаю практику использования этого лого, плюс мне надо сообразить насколько все эти объяснения одинаково или по разному относятся к лого "Майдан" и к логотипу "Майдан-Інформ".
             >

             Нік "Майдан" використовується на форумі від самого його початку. це особистий нік людини, яким вона користується вже 5 років, і має на то право. як і на особисту думку. Це може подобатися, або не подобатися, але так воно є, і так воно буде. Просто запам'ятайте, на форумі нік Майдан - то окрема людина, а не узгоджена позиція адмін-групи. Це так як Мері, Шон, Адвокат, Предсказамус, і т.д.

             Щодо ніку "Майдан-Інформ", то цей нік був особистим ніком людини, яка в перші роки майдану з нього взагалі не злазила, ставила левову частку новин, і т.д., і присутність цієї людини була такою великою, що я особисто в той час була переконана, що Майдан-Інформ - то груповий нік новинарів Майдану. Ну і крім всього то був найактивніший Майданівський модератор всіх часів і народів. Коли виявилося, що Майдан-Інформ, то не група, а конкретна людина, я особисто підняла була питання про те, що негоже під ніком Майдан-Інформу висловлювати особисті думки, за що дістала по голові :-) - він спочатку образився, але потім через якийсь час вирішив таки змінити нік (на Бабай), а Майдан-Інформ було віддано в новинарське використання. (це все є в архівах) Одразу після революції він поїхав-було в гори, і... не повернувся :-), але шось мені підказує шо десь за місяць перед виборами він може і з'явитися на якийсь час, згадавши молодість і свою попередню прохвесію модератора :-).

             > Поэтому я утверждаю, что это не мы - отупевшие читатели - выходим за границы существующей практики, а скорее вы - создатели - используете нестандартный подход.
             >

             Майдан - то і є на 100% нестандартний підхід. Кому-кому, а вам це чудово відомо.

             > Отсюда - вполне обоснованное желание иметь свой, надёжный карманный "разъяснитель трудностей восприятия печатной продукции".

             до ваших послуг.

             > То что вы лично не согласны на такое преобразование, я допускаю. Но мои мечты о выходе из состояния читательской отупелости вы тоже должны понять. Мечтам не прикажешь! ;)
             >

             угу.

             > Таким образом, несмотря на использование мною слова "Мэри", весь мой короткий мессадж - от первого слова до последнего - имел целью узнать, наконец-то, что же происходит с лого "Майдан", т.к. ваше объяснение лишь подлило масло в огонь непонимания.
             >

             тепер зрозуміліше?

             > Заметьте, вы моментально перевели разговор не на ответ по сути, а на мою личность - кто тратит время, и почему, стиль высказывания вам не нравится, предположения, что я хочу кого-то достать... и моментально следует совет по жизни - как себя вести в приличном обществе. Страна личных советов.

             не на вашу особу, а на ваші інтенції. по суті ж я не могла нічого сказати, бо суті вашого повідомлення не зрозуміла. Тепер зрозуміла.

             > Я уже несколько раз говорил, что представляю малый общественный интерес для обсуждения на форуме. Зачем вам это надо?
             > Забудем, а?!

             Забудем.

             > Лучше поясните мне как я должен (опять же без карманной личной Мэри в руках) понимать употребление лого "Майдан", например в этих сообщениях (они не длинные и потому привожу их полностью).
             >

             як я пояснила раніше, нік "Майдан" на форумі - це особистий нік людини - вже більше 5 років.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.10 | Михайло Свистович

              Re: Добре. я теж відповім детально.

              Mary пише:
              >
              > коли я пишу про "логотип" чи "значок" майдану, я маю на увазі лише одну річ, а саме майданівську козюбрину, букву м вписану в с. ця козюбрина вперше почала використовуватися на форумі відірвано від слова майдан вцілому, наскільки я знаю, для посвідчення особи свистовича замість значка реєстрації, оскільки було дуже багато "фанатів" свистовича, які постійно намагалися підробляти його нік.

              Все правильно, окрім літер М і С. Цю козюбрину вигадав один львів"янин, не прив"язуючись до цих літер. Він просто першу літеру назви сайту переробив під інтернетний значок @. Це вже зовсім нещодавно хтось помітив, що там літера С проглядається.

              >
              > Щодо ніку "Майдан-Інформ", то цей нік був особистим ніком людини, яка в перші роки майдану з нього взагалі не злазила, ставила левову частку новин, і т.д., і присутність цієї людини була такою великою, що я особисто в той час була переконана, що Майдан-Інформ - то груповий нік новинарів Майдану. Ну і крім всього то був найактивніший Майданівський модератор всіх часів і народів. Коли виявилося, що Майдан-Інформ, то не група, а конкретна людина, я особисто підняла була питання про те, що негоже під ніком Майдан-Інформу висловлювати особисті думки, за що дістала по голові :-) - він спочатку образився, але потім через якийсь час вирішив таки змінити нік (на Бабай), а Майдан-Інформ було віддано в новинарське використання.

              Цей нік був дійсно груповим ніком, а Бабай був головним чином програмістом, а не ставив новини, особливо в перші роки Майдану. Коли ж під цим ніком почались висловлюватись не загальна позиція адмінгрупи, а проскакувати особисті думки, його використання обмежили.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.10 | Mary

               Re: Добре. я теж відповім детально.

               Михайло Свистович пише:
               > Все правильно, окрім літер М і С. Цю козюбрину вигадав один львів"янин, не прив"язуючись до цих літер. Він просто першу літеру назви сайту переробив під інтернетний значок @. Це вже зовсім нещодавно хтось помітив, що там літера С проглядається.
               >

               це зрозуміло, що під @. :-). вписане в с - то я умовно сказала. хоч як легенда мені ця версія подобається. А про те, що "с" недавно помітили - це фігня. Побачив би ти реальний підпис мого батька - в нього там натуральна майданівська козюбрина вже років 30 :-) - то всьо містика.

               > Цей нік був дійсно груповим ніком, а Бабай був головним чином програмістом, а не ставив новини, особливо в перші роки Майдану. Коли ж під цим ніком почались висловлюватись не загальна позиція адмінгрупи, а проскакувати особисті думки, його використання обмежили.

               Тю, а чого Бабай так ображався, як ми могли подумати, шо то груповий нік, як він все айданівське життя користувався? Ти певно просто женеш на Бабая, бо він скоро дожене тебе за кількістю дітей, і тобі не буде чим його діставати :-).
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.11 | Михайло Свистович

                Re: Добре. я теж відповім детально.

                Mary пише:
                >
                > Тю, а чого Бабай так ображався, як ми могли подумати, шо то груповий нік, як він все айданівське життя користувався?

                Бо хотів сам ним користуватися :)

                >
                > Ти певно просто женеш на Бабая

                Якщо є підстави, то чому б не погнати? :)
             • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

              Пока я понял одно...

              ... - чтобы разобраться в этом вопросе, надо закончить Академию Генерального Штаба с нужной специализацией.

              Посмотрите какая в результате объяснений получилась гремучая смесь.

              1. Не совсем ясно что такое логотип Майдана: это только стилизованная буква "М" - графический символ, или это лого (слово) Майдан вместе с этим символом в конце?
              Казалось бы, каждый нормальный человек (параноики - исключения), заходящий на сайт Майдан, и видя вместо имени дописувача, слово Майдан с графическим символом, волей-не-волей ассоциировал такое сообщение с официальной линией самого сайта Майдан (типа редакцией газеты). Оказалось, что это не так. Первым же параноиком оказался я. Заметьте, медаль не требую.

              2. Раньше справа от ников некоторых дописувачів проставлялся этот символ, который хоть и не очень хорошо был различим, но один раз разглядев, можно было привыкнуть.

              3. Теперь на том же месте стоит (как оказывается!!!) другой символ, типа "копирайт", что вводит в заблуждение читателя сразу по двум категориям: одни продолжают думать, что там стоит стилизованное "М", а другие, которые уже присмотрелись, не понимают какое отношение понятие "копирайт" имеет к нику (если двух одинаковых ников не может быть и без того, т.к. ник существует только с паролем).

              4. Недавно, графический символ "М" перекочевал в левую часть сообщений. Но не всех, а только тех, которые относятся... Пока я точно не знаю к чему. Похоже, что к Майдан-Інфо. Но не уверен.
              Ведь сейчас символ Майдана расположен как раз в том месте, где обычно дописувачі проставляют смехуёчки, большие пальцы, опущенные или поднятые вверх (для остановки автомобиля), а также треугольные знаки. Причем, чувствуется, что для очень многих сообщений явно не хватает знака среднего пальца руки.
              И вот в этом месте сейчас иногда возникает знак-символ Майдана. Это навеевает мысли.

              5. Клянусь, что для меня было совершеннейшим откровением узнать, что ник Майдан имеет самый обычный человек, ничем не лучший и не худший Свистовича, Пані, Шона, Мвртынюка, Мэри и т.д. Так рушатся идолы! ;)
              Я-то всё время был уверен, что под этим символом выступает... ну, пусть не мозг партии Майдана, но хоть какой-то коллективный орган.

              6. У меня есть ещё вопросы. Но дальше я разбираться не буду. И на том спасибо. Меня вполне устраивает роль параноика, каким меня записали за тягу к знаниям. Таким желаю и умереть. ;)
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.11 | Михайло Свистович

               Re: Пока я понял одно...

               SpokusXalepniy пише:
               > ... - чтобы разобраться в этом вопросе, надо закончить Академию Генерального Штаба с нужной специализацией.

               Саме так. Тому Майдан і незнищенний.

               >
               > 1. Не совсем ясно что такое логотип Майдана: это только стилизованная буква "М" - графический символ, или это лого (слово) Майдан вместе с этим символом в конце?

               Тут люди працюють. Їм нема коли задумуватись над такими дрібницями.

               > Казалось бы, каждый нормальный человек (параноики - исключения), заходящий на сайт Майдан, и видя вместо имени дописувача, слово Майдан с графическим символом, волей-не-волей ассоциировал такое сообщение с официальной линией самого сайта Майдан (типа редакцией газеты).

               Всім нормальним людям вже кілька разів пояснили, що це не так.

               >
               > И вот в этом месте сейчас иногда возникает знак-символ Майдана. Это навеевает мысли.

               Аби не продуло :)

               >
               > Я-то всё время был уверен, что под этим символом выступает... ну, пусть не мозг партии Майдана, но хоть какой-то коллективный орган.

               Орган не говорить від першої особи.

               >
               > Меня вполне устраивает роль параноика, каким меня записали за тягу к знаниям.

               Краще б Ви цю тягу застосували в більш корисному руслі.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.11 | SpokusXalepniy

                А я вже почав побоюватись, що сьогодні...

                ... піду спати без якоїсь поради від Свистовича...

                Михайло Свистович пише:
                > SpokusXalepniy пише:
                > > Меня вполне устраивает роль параноика, каким меня записали за тягу к знаниям.
                > Краще б Ви цю тягу застосували в більш корисному руслі.
                Дякую. День проіснував не даремно. Отримав пораду.
        • 2006.02.09 | MentBuster

         Розказую

         Статтю взято з Хмариного сайту, зробив це Катко, якого попросила я, тому що мене попросила Роксоляна Хом'як - його помічниця. Я особисто її ще не читала.
         http://hmara.com.ua/
         Геть паранойю!!!
      • 2006.02.09 | SpokusXalepniy

       Зауважте, ще у одного паранойа.

       Заразна така болячка, я вам скажу. І тільки tomcat ще тримається, як герой!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.09 | damoradan

        Планета Шелезяка! (-)

      • 2006.02.09 | Альберт

       Я - БРЕХУН!!!! А Хмара - чесна людина!...

       Ми із ни мрпосто різних Фельдманів мали на увазі!! Я просто примудрився змішати харквського поца Бориса Фельдмана із нашим євреєм президентом банка "Словянський" - теж Борисом Фельдманом!!! І зза Юлі

       а) пошив себе в дурні
       б) пошив в дурні Федльдмана з Дніпра, переселив його до Харкова та винагородив цапом-сином та ще й дружиною, котру він і не знав.

       А от щодо всього іншого - то правда. Щодо дніпрянського Фельдмана. І ось ще цитатка одна, з мережі:

       >>>По данным УНИАН, «Славянский» входил в первую десятку банков Украины и динамично развивался. На плёнках майора Мельниченко, факт лидерства «Славянского» в финансовой отрасли страны признают даже голоса, похожие на голоса первых лиц государства. Капитал банка составлял 232,1 миллионов гривен, а доход по результатам 1999 года – 277,45 миллионов гривен при расходе 194,4 миллиона гривен. Прибыль за 1999 год – 83,4 миллиона гривен.

       Несмотря на заверения силовиков о том, что даже после ареста руководства никто не будет мешать банку стабильно работать, «Славянский» прекратил свое существование на протяжении 2000 года. Причиной этого называли то, что через банк проходили средства партии Юлии Тимошенко «Батькiвщина». Интересное мнение по этому поводу озвучил 31 марта 2000 года тогдашний вице-спикер Степан Гавриш в интервью “Киевским ведомостям”: “Надеюсь, что умные люди поймут – ни один украинский банк не набрал достаточной силы, чтобы самостоятельно вести конкурентную борьбу».

       То - хай відповість Тимошенко, якого біса їй не той Фельдман? І де той Фельдман?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.09 | mirgor

        Фельдман був довіреною особою Януковича(крапка)(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.09 | Альберт

         Звідки, шановний!!! Зза грат???(-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.09 | mirgor

          Та прочитайте дослівно:

          Свій чорний бізнес Фельдман робив при сприянні свого друга, соратника і побратима колишнього мера Харкова і колишнього голови обласної держадміністрації, колишнього голови адміністрації президента Кучми - Є. Кушнарьова, відомого ще як активного борця з опозицією. Кушнарьов, разом зі своїм другом і бізнесовим соратником Фельдманом (Кушнарьов допомагав розкрутитися Фельдману, виділившичи з міського бюджету величезний безпроцентний кредит для розбудови Барабашовського ринку, що фактично не був повернутий через інфляційні спекуляції, а також пільгові звільнення від сплати певних платежів до міського бюджету) підтримували Януковича. Фельдман був довіреною особою Януковича на президентських виборах.

          P.S. Тепер за Вами шановний вибачення.
         • 2006.02.09 | Пані

          На Барабані немає грат

          З Барабашовскього ринку він був довіреною особою Януковича. Олександр Фельдман, народний депутат, м. Харків.

          Скількі можна плутати - той Фельдман, що банкір, якого посадили, НЕ Є В СПИСКУ БЮТ.

          І звідки ви взагалі взяли, що махровий кучміст Фельдман, який нині в БЮТ перебіг, це той самий репресований за Чма банкір? Бо так хочеться?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.09 | mirgor

           Re: На Барабані немає грат ))))))))) (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.09 | Альберт

            А у Боріса Фельдмана - доречі, харків'янина, чи не син

            є той Олександр БОРИСОВИЧ Фельдман? А Пані??!!!
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.09 | Пані

             Не сват, не брат, не син, не родич, не харків`янин

             І виправдатися вам не вийде ніяк.

             Взагалі то вам би треба знати власних земляків. І якщо він вам так вже симпатичний, то можете витратити 3 хвилини, щоб хнайти в мережі біографію обох.
          • 2006.02.09 | Альберт

           Я де казав про списки? (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.09 | Пані

            Я розумію, що важко визнати власний ляп

            Але краще це зробити і забути, а не грати в гру "я не я, корова не моя". Хмара писав про харківського нардепа О.Фельдмана, який дійсно був довіреною особою Януковича. І ви почали це заперечувати. Краще не пишіть про те, чого не знаєте і не буде ніяких проблем. А ще краще не кидайтеся звинуваченнями в брехні - на тлі ваших власних ляпів це виглядає непереконливо.

            Наскількі мені відомо він навіть не далекий родич Фельдмана з банку "Слов`янський", це просто збіг прізвищ. Це не рідкісне прізвище. Я знаю ще одного Фельдмана, який не рідня обидвом.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.09 | Альберт

             Так от харківський нардеп Олександр Фельдман...

             ... і є сином Бориса Фельдмана, Від дружини Іди Львовни. А Борис Фельдман, президент банку Славянський - є батьком Олександра Борисовича Фельдмана!!! І хто там та що - розбиорайтеся поміж себе...

             А не мене юзайте без приводу!!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.09 | Пані

              Не вигадуйте

              Тут півміста знає батька О.Фельдмана і всю його історію.
              Ви б хоч віком обох Фельдманів поцікавилися, до того, як такі бздури писати....

              Боже, до чого можна опускатися...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.09 | Альберт

               А справді ж ВИГАДУЮ Я!!! (-)

               Але ж я чесно п'ять років вважав, що Фельман Борис в Україні один і той самий!!!! 8(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((... Отак.. Власний ляп!!!
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.09 | Пані

                Так, вигадуєте

                Борис Фельдман, який народився 1958 року в Дніпропетровську і був засуджений по справі банку Слов"янський НЕ МАЄ ЖОДНОГО відношення до харків`янина Олександра Борисовича Фельдмана, який народився в 1960 році, а також до його батька Бориса, теж харків`янина.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.02.09 | Альберт

                 Уявіть - що я так вважав завжди! Що ВАШ Фельдман - це Наш...

                 ...Фельдман!!! Словянський!!!!

                 Жах...
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.02.09 | Пані

                  Нічого

                  Ви не єдиний.

                  Наш Фельдман - Барабашовський. Це назва найбільшого ринку на Східній Україні.
       • 2006.02.09 | tomcat

        вам треба письменництвом зайнятися. бо треба ДОКУМЕНТ..(+)

        а не вашi емоцiйнi розповiдi. даруйте шановний, але Хмара - вiдома та поважна особа, а ви поки-що - щось взагалi вiртуальне, навiть е-майла немає.
       • 2006.02.09 | Пані

        Ні, ви молодець, Альберте!

        І дуже рідкісний приклад того, що людина таки може визнавати свої помилки. Всім би тут вчитися в Альберта! Без жартів!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.09 | Альберт

         Та залиште Ви мене вже!! Я в шоці!...

         ... Ледь не змішав з лайном людину - і ще й завдавався питанням, як у такого батька може бути такий ДОРОСЛИЙ і ДЕБІЛЬНИЙ синок!.... Ви уявляєте???? Ні, мабуть ні.

         Чомусь я вважав, що Фельдман НАШ (умовно, щаб вже не плутати, і не дай Бо, щоб іще хтось помилявся на рахунок ВАШОЇ цапячої сімейки Фельдманів) старіший - бо на фотці він дійсно, неи дуже виглядає, тобто можна маову вести, що в нього ГАРНИЙ вигляд, якщо у нього таке цабе синуля! 8))))))))

         Блін!!!!! тепер мені дуже кортить питання - як так могло бути?

         Але висновок один - доречі, власне ж мій! 8(((( Ретельніше треба...

         І зостаються питання - НАВІЩО Юлі САША Фельдман???? 8((((
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.09 | Пані

          Все-все-все :)

          Альберт пише:

          > І зостаються питання - НАВІЩО Юлі САША Фельдман???? 8((((

          Оце питання точно не до мене :))) Його півХаркова задає також :)
         • 2006.02.09 | Михайло Свистович

          а уявіть в якому шоці Олена Фельдман, яку, можливо, Монтян

          присадила на цей форум? Стільки витерпіти в житті, чекати чоловіка з в"язниці з дітьми і тепер прочитати про нього отаке? А Хмара чи його близькі, які також іноді сюди захожують?

          Не треба забувати за віртуальними ніками, що конкретні реальні люди також можуть читати цей форум. Й іноді (перед тим, як щось написати) слід ставити себе на їх місце.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.09 | Пані

           Я додам важливу інформацію

           Михайло Свистович пише:

           > Не треба забувати за віртуальними ніками, що конкретні реальні люди також можуть читати цей форум. Й іноді (перед тим, як щось написати) слід ставити себе на їх місце.

           Протягом останніх місяців число "конкретних" людей, що читають цей форум, перевалило за число віртуальних бійців, які просто тут розважаються.

           Форум постійно читають майже всі автори, або їх знайомі.
           Поступово форум починають читати і рефернтне коло політиків, і самі політики, які ніколи раніше не вилазили далі першої сторінки Майдану.

           Тому в мене прохання до всіх. Якщо ви колись плануєте виходити в реал та зусрічатися з людьми, про яких ви пишете, то сто разів думайте, перед тим, як написати щось на форум. Бо в нас, на відміну від багатьох сайтів, архіви не горять, і всі минулі дурниці залишаються для вічності.

           Краще кілька разів перечитати написане ДО ТОГО, як натиснути "надіслати".

           Для віртуальних ігор я Майдан не раджу, для цього існують багато інших форумів.
          • 2006.02.09 | Альберт

           В такому ж - в якому Іда Фельдман?

           Пане Михайле - я можу спробувати реабілітуватись у такий спосіб: зберу за вихідні усе, що можливо про обидві родини обох Борисів - і розставимо крапки над Ї. Щось мені підказує - що я у своєй хибі не єдиний в Україні. А наприкінці завдамо риторичне питання - задля чого Тимошенко САША Фельдман? Як така ідея?

           Писати я нібито можу.

           Хоча я вже ні в чому не можу бути впевненим!... 8)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.09 | Михайло Свистович

            Я не знаю, хто така Іда Фельдман, але знаю, хто така Олена

            Альберт пише:
            > Пане Михайле - я можу спробувати реабілітуватись у такий спосіб

            Саме краще - забути це все як поганий сон і просто надалі не писати категорично про те, про що точно не знаєте.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.09 | Альберт

             Не вважайте мене занадто вразливим!

             Найкращий вихід з цього життя взагалі смерть - бо це вічний сон, якщо йти за Вашою логикою, то чому б не зробити такий висновок, і не втілити його у дію?

             Проте - Ви кажете, чому б мені і не послухати. Але схоже, Ви навіть не зрозуміли, що якщо я, дніпропетровець, можу ТАК помилятись відносно доволі знаної в своєму місті особи (вибачте, але попри все, в дурня я себе клеїти не дам, принаймні зайве, бо таким себе не вважаю, та певен, що в цьому навіть після такого афронту ненаодинці зостанусь з такою думкою і тут) - вай бей, можна тепер уявити, чого чекати від наприклад, групи щиро помиляючихся людей!!! 8)

             Я просто намагаюсь бути послідовним у відповіді за помилки - і чому б Вам не зрозуміти, що прагнення у мене цілковито щире? Можливо навіть - зробити ще більш корисну справу!!! Можна взагалі проаналізувати списки на наявність подвійних прізвиськ і співпадінь, можна у рамках однієї статі навіть викласти гипотезу про якусь систематичність, класифікаційні принципи таких співпадінь! 8)))

             Звичайно - можна цього не робити. Так легше буде - певен, Ви одразу здогадаєтась, кому...

             І не намагайтеся виставити цей випадок тим чином, що я мущу відчувати докорів сумління - їх не може бути, нема підстав. У мене доволі різномаїтні випадки траплялися в житті - це навіть не випадок, і не епізод. Єдине, що спонукає мене навіть зараз стільки писати - не здивуєтесь, маю надію - це відновити розуміння тих, хто приділив увагу помилковості в допису, що в цьому випадку не малося жодної зневаги ані для будь-якої особистості, ані для спілноти в цілому. Саме так!

             То - так чи ні? Писати - чи не писати? 8))))))))))
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.09 | Михайло Свистович

              Re: Не вважайте мене занадто вразливим!

              Альберт пише:
              > Найкращий вихід з цього життя взагалі смерть - бо це вічний сон, якщо йти за Вашою логикою, то чому б не зробити такий висновок, і не втілити його у дію?

              Нема в мене такої логіки. Я пропонував забути, як поганий сон, а не лягти поспати.

              >
              > Але схоже, Ви навіть не зрозуміли, що якщо я, дніпропетровець, можу ТАК помилятись відносно доволі знаної в своєму місті особи

              та все я зрозумів

              >
              > Я просто намагаюсь бути послідовним у відповіді за помилки - і чому б Вам не зрозуміти, що прагнення у мене цілковито щире? Можливо навіть - зробити ще більш корисну справу!!!

              Та я ж не проти

              >
              > То - так чи ні? Писати - чи не писати?

              Якщо хочете - пишіть, не хочете - не пишіть. Тут Ваша воля.
  • 2006.02.09 | Albes

   Все правильно - чистое "мочилово"

   Постинг, фактически не о его партии, а конкретно направленный на "мочилово".причем, только одной из политических сил (БЮТ). Его не "трогает" состав и манеры СДПУ (о), КПУ, СПУ, Партии регионов, Нашей Украины и т.д. Нет, задача "опустить" ТОЛЬКО БЮТ.
   Какой вывод из этого делаю, например, я. Простой. БЮТа БОЯТСЯ. Боятся не только откровенные бело-голубые противники. Боятся до жути "свои", "оранжевые". Боятся (и, очевидно, обоснованно, скорее всего на основе реальных соц.исследований), что БЮТ наберет существенно больше, чем остальные "оранжевые". До жути боятся. И этот постинг - результат этого страха.
   Возникает вопрос, а почему такой страх, что одна из "оранжевых" сил наберет большинство ? Мой ответ, потому, что тогда
   - или остальные "оранжевые" должны создавать коалицию, присоединяясь к сильнейшему (как это принято в Европе), иначе их не поймут в Европе, куда они так стремяться,
   - или они должны будут объединяться с "голубыми", а это полный конец им как политикам в глазах их же избирателей (что в итоге означает вообще их полный крах). И второй вариант грозит, к тому же, возможностью народной революции, когда их точно "поставят к стенке" и никакие националистические лозунги их тогда не спасут (разве что, они кинутся спасаться на Донбасс или в Россию).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | Scubo

    Не "помаранчева" а "малинова"

    Тимошенко сама відмовилася від помаранчевого кольору, і навіть нібито сама вибрала колір фактичноне малиновий а червоний. Пару років назад (у 2003) розмовляв з людиною яка знала її особисто ще з часів навчання.

    Оця людина твердила що вже тоді Юля була відома як особа, котра мала своїм кумиром ... Йосипа Сталіна і напамять цитувала його витвори. Так що потяг до червого можливо звідси.

    Не виключено що прийшовши до влади і не маючи якихось перепон буде намагатися творити владу саме по такому зразку
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | Englishman

     Re: Не "помаранчева" а "малинова"

     Кінчаються аргументи, переходимо до більш серйозних обвинувачень? "одна людина сказала", "не виключено, що"...

     Страшнєє Юлі звєря нєт!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | Scubo

      Ви праві - вона малоприємна особа.

      Спочатку заворожує, але коли вникнеш то помічаєш стільки фальші та себелюбства що стає страшно що такі люди можуть отримати необмежену владу.

      Я гадаю Україна має вже право відпочити від дурки та комсомольських експерментів зразку 90 років.

      А людину котра знала Тимошенко я, на відміну від вас, бачив цілком реально і спілкувався з нею кілька тижнів ( спільний бізнес-проект). Я можу засумніватися у реальності Енглішмена ( а може то "бригада" якась?) а не в словах людини з якою я знайомий.До речі вона розповідала ще багато чого - наприклад що Григян вийшла за Тимошенка загалом тому що його батько був членом Дніпропетровського обкому КПРС.

      Всі теревені про безквартирне бідування молодої сімї Тимошенків - казки для дурних і бідних. Я можу все вибачити, але не вибачаю коли мене вперто і наполегливо дурять. Думаю що я не один такий .

      Ви все таки краще спробуйте заперечити Хмарі по суті того що він сказав. А також задуматися над тим що чемність Президента не врятує тих хто його паплюжать від нищівної критики інших, які не вважають себе бути зобовязаними таким стилем поведінки.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.09 | Englishman

       Re: Ви праві - вона малоприємна особа.

       Scubo пише:

       >
       > Я гадаю Україна має вже право відпочити від дурки та комсомольських експерментів зразку 90 років.

       Які для вас уособлює Юля? Ну що ж, на форумі не ви перший демонструє вибірковіть у підкреслюванні комсомольського минулого українських політиків.

       >
       > А людину котра знала Тимошенко я, на відміну від вас, бачив цілком реально і спілкувався з нею кілька тижнів ( спільний бізнес-проект). Я можу засумніватися у реальності Енглішмена ( а може то "бригада" якась?) а не в словах людини з якою я знайомий.

       Аналогічно. Ви показали себе абсолютно заангажованою людиною, що не бачить ніякого позитиву у діях оппонентів, натомість майже в усьому вигороджючи свого кумира. Тому для мене особисто- гріш ціна вашим зізнанням. Але навіть якщо ви говорите праду- що заважало вашій знайомому трошки прикрасити деталі свого "знайомта"? Ви не допускаєте думки, що люди не завжди говорять правду?


       >
       > Ви все таки краще спробуйте заперечити Хмарі по суті того що він сказав. А також задуматися над тим що чемність Президента не врятує тих хто його паплюжать від нищівної критики інших, які не вважають себе бути зобовязаними таким стилем поведінки.

       в мене немє бажання витрачити час на викривання заангажованого мочілова Хмари. Не тому що нєчєм крить, а просто майже все це тут вже обговорювалося. І з приводу економічних закидів, принаймні, я свою думку сказав.
      • 2006.02.09 | Остап!

       Ющ, кажучи про оренду машини сином, нас не дурив ??? (-)

    • 2006.02.09 | So_matika

     Re: Не "помаранчева" а "малинова"

     Scubo пише:
     > Пару років назад (у 2003) розмовляв з людиною яка знала її особисто ще з часів навчання.
     > Оця людина твердила що вже тоді Юля була відома як особа, котра мала своїм кумиром ... Йосипа Сталіна і напамять цитувала його витвори.
     На дитячий максималізм могли вплинути якісь фактори в сім"ї чи школі - можливо дідусі-червоноармійці, чи ще щось. З віком людині притаманна зміна поглядів. Чи не захоплювалися діти-п"ятидесятники в дитинстві Гагаріним? Може й у космос літати мріяли? А зараз що роблять?


     > Не виключено що прийшовши до влади і не маючи якихось перепон буде намагатися творити владу саме по такому зразку
     Не виключено, що той, хто мав куміром Гагаріна, прийшовши до влади, кине всю економіку на освоєння цілинних земель Місяця.
     Логіка та сама.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | Scubo

      Вкладення в освоєння космосу не такі небезпечні

      Як вкладення у зміцнення особистої влади підозріливої і дуже мстивої особи.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.09 | So_matika

       Re: Вкладення в освоєння космосу не такі небезпечні

       Scubo пише:
       > Як вкладення у зміцнення особистої влади підозріливої і дуже мстивої особи.
       Та йо-майо, причому тут космос, я ж механізм вашої логіки хочу проілюструвати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.09 | Scubo

        Чесно кажучи мене і Ваша логіка зацікавила(-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.09 | So_matika

         Чим саме?

         Я всього лише хочу показати, що не всюди є причинно-наслідковий зв"язок, де це на перший погляд здається.
   • 2006.02.09 | Sean

    Ви праві, це чисте мочилово - не брудне

    Хмара має право так писати.

    Між іншим, як Вам мабуть відомо, саме завдяки Юлечці не пішло до констититуційного суду подання щодо політрехворми, сховане чи то у сехві чи то десь там ще у Турчинова.
    І про це одним з перших заявив Хмара.
 • 2006.02.09 | tomcat

  i що на це скаже пан Свистович? (+)

  менi наприклад ОСТАТОЧНО стало все зрозумiло коли бют щосили топили бюджет-2006. "чим гiрше тим краще" i "по головах бувших союзникiв - вперед до влади!". ть-ху!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | ans-mo

   Якщо б проукраїнські сили набирали більшість у ВР...

   Але все рівно доведеться домовлятись або з Юлією або з донецькими.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | Свiдомий

    Re: Якщо б проукраїнські сили набирали більшість у ВР...

    ans-mo пише:
    > Але все рівно доведеться домовлятись або з Юлією або з донецькими.
    З Юлiєю Володимирiвною дуже навiть можна домовитися. А от з данєцкiмi - нема чого.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | ans-mo

     Якщо б тіки шановна ЮВТ погодилась працювати, а не сяяти зіркою-

  • 2006.02.09 | Михайло Свистович

   Скажу те, що ми друкуємо різні точки зору (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | ОРИШКА

    Re: А наоборот можно?

    Уважаемые дяденьки (наивно так), а нельзя ли для сбалансирования проделать тот же анализ со списком "друзів" и идущих за президентом?

    Так же детально - Юля - Сталина в подростковом возрасте цитировала, а Ющенко - Кучму "батьком" называл в зрелом..

    И про кучмистов, начиная с него же, потом плавно - к Порошенко, к Бессмертному, к Миколе Швецю, ну, сами знаете...

    А то как-то однобоко получается..

    Было бы интересно "позиция" против "позиции" кто и почем.

    И, вообще, тут наблюдаются элементы сортира, в котором главная цель - мочить!

    Ну так сделайте тогда честно: "М" и "Ж"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | Михайло Свистович

     В нас є і навпаки статті. Можете перевірити (-)

    • 2006.02.09 | tomcat

     "юля понад усе" чи "украiна понад усе" ? (+)

     люди якi перелiченi у Хмари - на виборах2004 вiд майдану не пахло за кiлометр, в кращому разi ховались десь по теплих островах. навпаки - порох, безсмертний, жванiя та iншi реально пiдтримували майдан та ризикували бiзнесом та здоров'ям. так-що вашi порiвняння дуже дивнi, i не бачити принциповоi рiзницi мiж ними - треба бути або СЛIПИМ або дуже особисто зацiкавленим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | ОРИШКА

      Re:Якщо Майдан вважати індульгенцією,

      то з розмови виходжу. Спасибі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.09 | Nemesis

       Для розрядки: медитація на гасло "Не зрадь Майдан!"

       I.

       Біля дуже характерної будочки з дірочкою в дверях в формі сердечка стоїть Гамлет, прінц датський. В руках від тримає сторінку з газети Jyllands-Posten, яку він дуже старанно робить м'якою. Будочка пофарбована помаранчевою фарбою, навкіс хулігани зробили балончиком напис "Думай по українськи!".

       Гамлет, задумливо:

       Зрадь іль нє зрадь, вот дєло в чом:
       Достойнєй лі прєтєрпєвать
       Мятежного удари рока
       Іль отразіть іх і покончіть
       Со всєю бєздною тєрзаній?

       З'являється величезне гасло "Не зрадь!" Водночас чути звук, з якого стає ясно, що Гамлет не зміг. Починається реклама прального порошка.

       II

       Адаптоване гасло для громадян, які голосують за лівих.

       Дорогі товарищі, просим всіх від душі: не зрадь біля дірки, бо прибирати буде дуже гірко!
      • 2006.02.09 | tomcat

       Майдан не індульгенція, а кредит довiри. а хто як його ..(+)

       ..використав - вже iнше питання. зiнченко, юля & Co вирiшили покласти кредит собi в кишеню.
 • 2006.02.09 | Петрович

  Re: Битва за Україну

  А кто такой Степан Хмара? Жалкая, ничтожная личность. Он же отработанный материал. Вот и злится, бедняга, что в этот раз уж точно в Раду не попадет. А его мнение если и интересует кого-то, то кучку т.н. "Демократов", которые только языком и умеют работать. Похоже, что это поняли и в БЮТ, и в Нашей Украине, раз никуда на позвали.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | Михайло Свистович

   Re: Битва за Україну

   Петрович пише:
   > А кто такой Степан Хмара?

   Відомий український політв"язень, депутат ІІІ скликань.

   > А его мнение если и интересует кого-то, то кучку т.н. "Демократов", которые только языком и умеют работать.

   І ще багатьох виборців.

   > Похоже, что это поняли и в БЮТ, и в Нашей Украине, раз никуда на позвали.

   З БЮТ він пішов сам на знак протесту проти масового прийому туди кучмістів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.10 | Gunslinger

    він пішов сам на знак протесту проти масового прийому туди кучмі

    наприклад Абдулін.

    Коли Бакай пішов із Нафтогазу в кнопкодави - Абдулін, найближчий його поплічник зайняв його місце.

    А Хмара з Абдуліним колись балотувався то одному мажоритарному виборчому округу- тоді було дуже багато брудних історій.
    Хмара був його основним і чи не єдиним вагомим противником, і Абдулін дійшов до того, що з кукурузника розсіював листівки, про "бандерівця-фашиста Хмару".

    І не треба забувати, що Абдулін був дуже близький до Суркіса-Медведчука, він багато років правою рукоб Бакая був.

    І тут він в БЮТ прийшов.
    І що сказати?

    От Хмара висловлювався:
    http://main.pravda.com.ua/news/2005/3/19/2677.htm
  • 2006.02.09 | STORM

   Путинских бригадников (петровичей) не спрашивали

   Мы знаем кто такой Хмара. Гебешных прихвостней не спрашивали.
 • 2006.02.09 | BIO

  Re: Битва за Україну

  Ну а я тогда скажу, что старый провокатор сменившись
  постами с партнером по филерству Яворивським одел
  на честные очи по два бревна на глаз и намертво заякорился
  у избранной по случаю долгожданной получки доски почета с
  целью объективного анализа окружающей действительности.
  Все слишком ожидаемо в доме привидений сексотов.
  И текстуально и морально.

  25 лет без права переписки с РУЭ и еще 110 баксов поражения
  в правах на право не лгать хотя бы самому себе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.02.09 | mirgor

  Re: Битва за Україну

  Давайте обговорювать про те що пише Хмара:
  Обираючи, думайте і перевіряйте(!):
  - чи відповідають гарні слова їхнім вчинкам;
  - ким вони були вчора і що роблять сьогодні;
  - хто їхні друзі і чиї вони інтереси відстоюють;
  - прислухайтеся до думки тих, кого Ви знаєте, хто Вас ніколи не дурив і не підводив.
  Я почуваюся в праві звернутися до Вас з своїми думками і порадами. Це право я заслужив самим своїм життям, яке присвятив боротьбі проти несправедливості, за кращу долю нашого Українського Народу в найтяжчі роки поневолення і наруги. Я ніколи не зраджував цих принципів: і в неволі, і будучи народним депутатом. Мені хотілося б, аби мій життєвий і політичний досвід став Вам у пригоді.

  P.S. Дії "бригади" так помітні при обговоренні, не обговорюються думки автора, а приватні образи, з'ясовування стосунків, КРИК - ЗАХОВАТИ ЦІ ДУМКИ, ЗНИЩИТИ.
  Я звертаю увагу, що аргументи наводяться однакові - головне, щоб не було обговорення того, що написано.
  Народ України зробив свій вибір восени 2004 року і зараз також жде розчарування і янучарів та особливо зрадників свого народу.
  Україна ніколи вже не повернеться до часів Кучми.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | Михайло Свистович

   Re: Битва за Україну

   mirgor пише:
   >
   > Україна ніколи вже не повернеться до часів Кучми.

   На жаль, це не є незаперечним фактом. Були прецеденти.
 • 2006.02.09 | VOL

  Це не Хмара

  Якщо порівнювати те, що було написане Степаном Хмарою раніше, з нинішнім текстом, то однозначно можливо сказати - це писав не він.

  Чому? Тому, що, по-перше.

  Степан Ількович не вживає багато тих слів, що є в тексті. По-друге:
  Не пише такими обертами, які зустрічаються по статті.

  І взагалі - цей текст (по стилю і вживаній термінології) більше похожий на писане одним з політтехнологів, який часто друкується на Майдані.

  А завданням цієї замовної статті є роз"яснення інтернетактивній частині населення України (інтелігенції) псевдопричин переслідування блоку Юлії Тимошенко і її неначебто хибної позиції і в такий спосіб попробувати відтягнути частину електорату до себе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | Sean

   Це Хмара (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | BIO

    Re: Це Хмара (-)

    То нехай ця хмара сяде 1 у тихої кімнати, візьме куркулятор
    в ручки та порахує не те скіки хто покрав і не сів при Кучмі (з цім
    ні зараз, ні за 5 років не впоратися), а з ким цей пламєний
    патріот буде об"еднуватися відсотками після виборів.
    То я ж і кажу - дурна електроника, неправильно рахує.
    І Юлька дура.
    І сам такий.

    Яйкоголовастик
  • 2006.02.09 | mirgor

   А що ви скажете про книгу Д.Чобіта.Хто писав?(-)

  • 2006.02.09 | mirgor

   Це Хмара - ось Вам пряме посилання!

   VOL пише:
   > Якщо порівнювати те, що було написане Степаном Хмарою раніше, з нинішнім текстом, то однозначно можливо сказати - це писав не він.

   > Степан Ількович не вживає багато тих слів, що є в тексті. По-друге:
   > Не пише такими обертами, які зустрічаються по статті.
   > І взагалі - цей текст (по стилю і вживаній термінології) більше похожий на писане одним з політтехнологів, який часто друкується на Майдані.
   > А завданням цієї замовної статті є роз"яснення інтернетактивній частині населення України (інтелігенції) псевдопричин переслідування блоку Юлії Тимошенко і її неначебто хибної позиції і в такий спосіб попробувати відтягнути частину електорату до себе.

   А тепер пряме посилання на офіційний сайт Хмари
   http://hmara.com.ua/index.php?Lev=pratsi&Id=234

   P.S. Пане VOL потрібно вибачитись за помилку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | 100%

    Підписував то точно він (-)

  • 2006.02.09 | Михайло Свистович

   Re: Це не Хмара

   VOL пише:
   > Якщо порівнювати те, що було написане Степаном Хмарою раніше, з нинішнім текстом, то однозначно можливо сказати

   що Ваші аналітичні здібності тепер піддаватимуться тут сумнівам :)

   >
   > І взагалі - цей текст (по стилю і вживаній термінології) більше похожий на писане одним з політтехнологів, який часто друкується на Майдані.

   А можна ім"я цього політтехнолога? Я Хмарі передам :)

   >
   > А завданням цієї замовної статті є роз"яснення інтернетактивній частині населення України (інтелігенції) псевдопричин переслідування блоку Юлії Тимошенко і її неначебто хибної позиції і в такий спосіб попробувати відтягнути частину електорату до себе.

   То Ви Хмару в замовній статті звинувачуєте?
 • 2006.02.09 | Богдан

  Re: Битва за Україну

  Хмарі якому хочеться спвати. Цікаво подивитися всіх кандидатів і кого ще Хмара не обгадив. Де Хмара там скандали, згадайте всі часи його перебування в парламенті, ні з ким не міг зпрацюватися. За такі клявзи подають до суду. От дійсно замовна стаття від Януковича, який руки потирає ,що працюють на нього!!
 • 2006.02.09 | Володимир

  Re: Битва за Україну

  Юлія Тимошенко дуже, щось, для таких, як Хмара та його однодумців становить велику загрозу, а як бути з співпрацею нашого президента з Януковичем, це для людей, чи для опікування алігархічних бізнесових структур до яких він сам і належить. Щось ви любі друзі не те говорити, боїтесь відповідальності чи як? Для людей ви зробили рівно стільки скільки дорівнює нулю. За образу людей ви ще понесете кару, повірте!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | mirgor

   Говоримо (л)

   Володимир пише:
   > ...а як бути з співпрацею нашого президента з Януковичем, це для людей, чи для опікування алігархічних бізнесових структур до яких він сам і належить. Щось ви любі друзі не те говорити, боїтесь відповідальності чи як? Для людей ви зробили рівно стільки скільки дорівнює нулю.


   http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1139070767&first=1139504020&last=1139481571


   >За образу людей ви ще понесете кару, повірте!

   P.S. Почалися погрози!
   Хто понесе кару Хмара, чи отруєний президент, чи Майдан, що розмістив статтю патріота і народного депутата С. Хмари?
   Чи весь народ України?
 • 2006.02.09 | damoradan

  Ну что ж,

  Очередная конструктивная статья вылилась в очередную конструктивную дискуссию.

  Непонятно только, что здесь нового. Эту статью вполне могли бы коллективным творчеством написать некоторые посетители Майдана. Даже скорее уже написали.

  Хмара порадовал пожалуй лишь детальным изучением в т.ч. и непроходной части списка БЮТ, а также повеселил вот этим:

  "П. Кузьменко - бізнесмен з Уманщини (Черкаська область), до недавна - вірний член СДПУ (О), будує, між іншим, в Умані найбільшу синагогу в Європі."

  Предоставляю возможность противникам разжигания межнациональной розни и защитникам "чувств" религиозных общин самим оценить, какая из указанных характеристик г-на Кузьменко вызывает у Степана Ильковича большее негодование.

  По сути хочется поспорить только с одним, наболевшим. Много говорится о коррупции. К сведению г-на Хмары, коррупцию, на самом деле, остановить достаточно легко. Для этого нужна не Тимошенко, а воля политического руководства, прежде всего гаранта конституции. И сделать нужно следующие простые шаги:

  - принять налоговую реформу, сокращающую ставки налогов и меняющую их структуру;
  - принять закон о налоговой амнистии для физических лиц;
  - ввести в широкую практику определение доходов физических лиц по уровню их фактических расходов;
  - объявить о том, что с дня х налоговое законодательство будет соблюдаться неукоснительно и применяться ко всем без исключения;
  - повысить компенсацию налоговых служащих, чтобы обеспечить выполнение предыдущих пунктов;
  - все вышеуказанное вводится в действие с одной даты.

  Уверяю уважаемого депутата, что тот же верный патриот Яценюк справился бы с разработкой указанных реформ "на ура" за пару недель. При условии наличия политической воли, ессно. Так что не по адресу критика, уважаемый Степан Илькович, не по адресу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | tomcat

   Re: Ну что ж,

   damoradan пише:
   > - принять налоговую реформу, сокращающую ставки налогов и меняющую их структуру;

   треба мiняти закони

   > - принять закон о налоговой амнистии для физических лиц;

   треба мiняти закони

   > - ввести в широкую практику определение доходов физических лиц по уровню их фактических расходов;

   треба мiняти закони

   > - объявить о том, что с дня х налоговое законодательство будет соблюдаться неукоснительно и применяться ко всем без исключения;

   та що ви таке кажете!?

   > - повысить компенсацию налоговых служащих, чтобы обеспечить выполнение предыдущих пунктов;
   > - все вышеуказанное вводится в действие с одной даты.
   >
   > Уверяю уважаемого депутата, что тот же верный патриот Яценюк справился бы с разработкой указанных реформ "на ура" за пару недель. При условии наличия политической воли, ессно. Так что не по адресу критика, уважаемый Степан Илькович, не по адресу.

   а до чого тут Степан Илькович? справа в тiм що подiбнi депутати НIКОЛИ такi закони не схвалять.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | damoradan

    Молодец!!!

    tomcat пише:
    > damoradan пише:
    >
    > > - объявить о том, что с дня х налоговое законодательство будет соблюдаться неукоснительно и применяться ко всем без исключения;
    >
    > та що ви таке кажете!?

    Спасибо за напоминание. Забыл сказать (хотя это и так очевидно), что коррупция в Украине продолжается не потому, что Тимошенко родилась на свет 43(4?) года назад, а потому, что "дорогие друзья" и сам президент не заинтересованы в том, чтобы ее победить.
    > >
    > > Уверяю уважаемого депутата, что тот же верный патриот Яценюк справился бы с разработкой указанных реформ "на ура" за пару недель. При условии наличия политической воли, ессно. Так что не по адресу критика, уважаемый Степан Илькович, не по адресу.
    >
    > а до чого тут Степан Илькович? справа в тiм що подiбнi депутати НIКОЛИ такi закони не схвалять.

    Во-первых, он тоже депутат. А во-вторых, вместо того, чтоб бумагу марать почем зря, мог бы, что ли, закон какой антикоррупционный сочинить. А не плакать, что вся коррупция в стране - из-за Тимошенко.
 • 2006.02.09 | Мірко

  Re: Битва за Україну

  Зараховуюсь до тих що поважають і саму особу і думки Стапана Хмари. Питання на рівні з питанням про щирість Юлі, це питання про безхребетність і непослідовність Ющенка. Тут питання і характеру і здоровя, і присутності чи відсутності наркози. Чутки про нові договори з ПР, на тлі бувших реальних договорів не дають підстав на оптимізм.
  А суттєво, як не Юля і не Ющ, то кому підставити плече, і кому віддати голос?
 • 2006.02.09 | VOL

  Вибачаюся, це таки Хмара.

  Приношу свої щирі вибачення !

  Ви мене переконали інформацією з офіційного сайту Степана Хмари.

  Це таки він.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | mirgor

   Спасибі (-)

 • 2006.02.09 | Schwarzkopf

  Re: Не знаю як любити, але ненавидіти він вміє

  -"…особливо після її авантюр при вирішенні так-званих м'ясної, бензинової, цукрової …" -через тиждень після публічного приниження Юлії Ющенком перед нафтовими олігархами за «неринкові методи» канцлер Австрії поставив ультиматум своїм бензотрейдерам знизити необґрунтовані ціни на бензин, погрожував збільшити податки в разі не послухання (це в Європі!, де є ринок , в Україні немає ринку нафтопродуктів);
  -після шахрайської зміни курсу гривні . Кабмін немає ніякого відношення до цієї авантюри це єпархія НБУ;

  Ці зауваження тільки на кричущі наклепи на Юлію Володимирівну.
  Степан Хмара може справедливо розраховувати на значний гонорар від янучар та нетаків.
  Я зараз дуже жалкую про те що в 1992 я дуже обурився на одного із засновників НРУ
  (розмова була в будинку спілки письменників України) за те , що він обізвав Хмару «п р и д у р к о м»
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | mirgor

   Re: Не знаю як любити, але ненавидіти він вміє

   Schwarzkopf пише:

   > Я зараз дуже жалкую про те що в 1992 я дуже обурився на одного із засновників НРУ
   > (розмова була в будинку спілки письменників України) за те , що він обізвав Хмару «п р и д у р к о м»

   Приклад роботи "бригади":

   Автор посилання чомусь навіть не зарєстрований на форумі, зате добре пам'ятає 1992 рік, тільки не вказує хто назвав (забув).
   Для Вас всі хто не зрадив Україну - "придурки", але зрадникам таким як Ви нема майбутнього тут, відправляйтесь в Москву до "нових руських" - до 2008 року ще там потримайтесь, а потім як не буде Путіна куди відправитесь?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | Предсказамус

    Шизофрения, как и было сказано

    mirgor пише:
    > Для Вас всі хто не зрадив Україну - "придурки", але зрадникам таким як Ви нема майбутнього тут, відправляйтесь в Москву до "нових руських" - до 2008 року ще там потримайтесь, а потім як не буде Путіна куди відправитесь?
    Вы как-то очень оперативно разобрались с человеком, которого в глаза ни разу не видели и постингов которого, уверен, не читали. Сразу к "новым русским" отправляете... Только потому, что ему не нравится Хмара? Так он и мне не нравится, и еще многим в реале и виртуале. Всех в "бригаду" запишете?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | mirgor

     Re: Шизофрения, как и было сказано

     Предсказамус пише:

     > Вы как-то очень оперативно разобрались с человеком, которого в глаза ни разу не видели и постингов которого, уверен, не читали. Сразу к "новым русским" отправляете... Только потому, что ему не нравится Хмара? Так он и мне не нравится, и еще многим в реале и виртуале. Всех в "бригаду" запишете?

     В нього нема більше посилань, постільки він не зареєстрований на форумі, а якщо Ви пишите за нього, то роздвоєння особистості у Вас і то якраз діагноз тієї хвороби, що Ви вказали в назві посту...
     Але з хворими людьми я сперечатися не збираюся...
    • 2006.02.09 | tomcat

     всiх хто сумнiвається у святостi юлi - в псiхушку! (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | Пані

      Ну і що ж робити?

      Дай мені пункт правил, або пропонуй додаток для такого випадку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.09 | Предсказамус

       А это тебе виднее

       Мне представляется, что временами утихающую войну между юлианцами и викторианцами старательно разжигают от силы 5-6 человек, причем большинство из них совсем "свежие". Можно ли бороться с этим делом правилами, или просто включить опять оценки - тебе виднее, но я предпочел бы оценки.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.09 | Пані

        Re: А это тебе виднее

        Предсказамус пише:
        > Мне представляется, что временами утихающую войну между юлианцами и викторианцами старательно разжигают от силы 5-6 человек, причем большинство из них совсем "свежие".

        Нажаль це робиться в реалі з обох сторін на вищому рівні, а тут це тільки відлуння. Якщо вдасться загасити це в реалі, над чим сильно працюють, то і тут стихне. Форум - то вторинне.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.09 | Предсказамус

         А нам-то зачем?

         Да пусть они вверху хоть перестреляются, но какого хрена я, вместо того, чтоб обсудить действительно интересные вещи с интересными собеседниками, должен спотыкаться обо всех этих томкатов и миргоров, которые тут без году неделя, но ухитряются так быстро и эффективно нагадить, что становится противно не то что писать - вообще открывать форум?
         Я в курсе, что самое правильное - игнорировать, только получается не всегда, все-таки живой человек, хоть и очень спокойный. Так что может не надо на форуме копировать политтусовку, а просто включить оценки?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.09 | damoradan

          Все-таки лучше игнорировать

          Это как с курением: пару раз нужно сдержаться - и тогда можно бросить. Оценки - не панацея, я помню как имела место "война оценок" в зависимости от того, кто сидел на кнопке.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.09 | Предсказамус

           Лучше. Но тоже не решение

           Дело втом, что, во-первых, они начинают говорить друг с другом, поднимая свои мусорные ветки. Во-вторых, не все умеют сдерживаться, а много и не надо. А если вдруг все сдержались, с ними начинает разговаривать Свистович. В итоге мне трех очень нужных и хороших людей на "Майдан" присадить не удалось, как раз тогда и в новостях хмароподобные реяли, а уж на форуме - просто задница...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.09 | damoradan

            Re: Лучше. Но тоже не решение

            Ну это просто реалии любого форума. Если Ваши друзья найдут что-то получше, скажите мне, может я сам туда переберусь :). Но сомневаюсь сильно, что найдут.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.10 | Предсказамус

             Фигушки

             damoradan пише:
             > Ну это просто реалии любого форума.
             Еще год назад таких реалий на "Майдане" не было.

             > Если Ваши друзья найдут что-то получше, скажите мне, может я сам туда переберусь :). Но сомневаюсь сильно, что найдут.
             С каких хренов я буду уходить оттуда, откуда не уходил, когда это было не в пример сложнее (по внешним факторам, а не внутренним)? Если в твоем доме поселились бомжи, можно, конечно, поискать другой дом, но почему бы вместо этого не разобораться с бомжами?
         • 2006.02.09 | Пані

          Re: А нам-то зачем?

          Предсказамус пише:
          > Да пусть они вверху хоть перестреляются, но какого хрена я, вместо того, чтоб обсудить действительно интересные вещи с интересными собеседниками, должен спотыкаться обо всех этих томкатов и миргоров,

          Другий не безгоду. Це цілком реальний активіст, який тут досить давно.

          > Я в курсе, что самое правильное - игнорировать, только получается не всегда, все-таки живой человек, хоть и очень спокойный. Так что может не надо на форуме копировать политтусовку, а просто включить оценки?

          Не вийде. Не вийде не копіювати політтусовку, бо цей форум її завжди копіював.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.09 | Предсказамус

           То есть, пусть так и будет? Ну, пусть. Мне в реале дел хватает(-

         • 2006.02.09 | mirgor

          Re: А нам-то зачем? (л)

          Предсказамус пише:
          > Да пусть они вверху хоть перестреляются, но какого хрена я, вместо того, чтоб обсудить действительно интересные вещи с интересными собеседниками, должен спотыкаться обо всех этих томкатов и миргоров, которые тут без году неделя, но ухитряются так быстро и эффективно нагадить, что становится противно не то что писать - вообще открывать форум?
          >

          Знову Ви про зброю "хоть перестреляются" та про відвідувачів форуму "спотыкаться обо всех этих томкатов и миргоров", взагалі Ви можете вести диспут без "стукачества", чи це вже крик душі?

          "которые тут без году неделя" - посилання на сайт Миргород ( http://mirgorod.civicua.org ) стоїть на першій сторінці "Майдана" фактично з жовтня 2004 року, ми не змінювали свою незалежну і відкриту позицію ні восени 2004 року і зараз...

          Дуже добре, що сайт "Майдан" дійсно не зрадив наших ідеалів тих простих патріотів України, що були на Майданах по всій Україні.
          А Вам хто заважає вести відкритий діалог з опонентами? Чи не вистачає цензури?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.10 | Предсказамус

           Щас расскажу

           mirgor пише:
           > Знову Ви про зброю "хоть перестреляются" та про відвідувачів форуму "спотыкаться обо всех этих томкатов и миргоров", взагалі Ви можете вести диспут без "стукачества", чи це вже крик душі?
           Ну да, наверное крик души. Я здесь не с 2004-го, а с 2001-го, но такого потока взаимного обсирания не припоминаю. Не знаю, заметили ли Вы, что являетесь одним из источников кала, обильно текущего по форуму последние полгода?

           > "которые тут без году неделя" - посилання на сайт Миргород ( http://mirgorod.civicua.org ) стоїть на першій сторінці "Майдана" фактично з жовтня 2004 року, ми не змінювали свою незалежну і відкриту позицію ні восени 2004 року і зараз...
           Я ее не менял немного раньше, но дело даже не в этом. Открытая позиция не всегда верная и наверняка не единственно верная.

           > Дуже добре, що сайт "Майдан" дійсно не зрадив наших ідеалів тих простих патріотів України, що були на Майданах по всій Україні.
           Если считать идеалом Майдана войну на взаимное уничтожение, то "Майдан" действительно в этом направлении движется, но до идеала ему, слава Богу, пока далеко.

           > А Вам хто заважає вести відкритий діалог з опонентами? Чи не вистачає цензури?
           Диалог предполагает обмен мыслями и аргументами. Там, где я их вижу, дискутирую. А где только паранойя да позаякивание медалями за былые подвиге - увольте.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.10 | Пані

            Re: Щас расскажу

            Предсказамус пише:
            > mirgor пише:
            > > Знову Ви про зброю "хоть перестреляются" та про відвідувачів форуму "спотыкаться обо всех этих томкатов и миргоров", взагалі Ви можете вести диспут без "стукачества", чи це вже крик душі?
            > Ну да, наверное крик души. Я здесь не с 2004-го, а с 2001-го, но такого потока взаимного обсирания не припоминаю.

            Я теж. Це просто жахливо. І я особисто повбивала б політиків (з усіх боків), які своєю поведінкою провокують людей на таке. Мене рятує те, що я не живу в Києві. Можливо, саме через це свого часу я і відмовилася від Києва.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.10 | Предсказамус

             Не поубиваешь

             По крайней мере с одной стороны - миргор не даст. Томущо патриот и активист. Бля (С)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.10 | Пані

              Зато тебе - можу

              Хоча б теоретично. Бо ти теж докладаєшся до процесу. Ти що думаєш, що твої репліки до хлопця з Миргорода є миротворчими?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.10 | Предсказамус

               Тоже не можешь. Я все никак не выберусь, завалило...

               Пані пише:
               > Хоча б теоретично. Бо ти теж докладаєшся до процесу. Ти що думаєш, що твої репліки до хлопця з Миргорода є миротворчими?
               И не собираюсь быть с ним миротворцем. Просмотри начатые им ветки и сама все поймешь.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.10 | Пані

                Ага, знаєм ми вас... хто вибирається сто років.

                От доведеться за Петю на мітинги ходіти, так куди ж вже подінешся!

                Господи, та скількі можна на тему "хто перший почав!". ВОни і починають тільки тому, що реакція є. Невже ж неясно досі!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.02.10 | Предсказамус

                 Да ясно мне все. К сожалению.

                 В БЮТ и НУ победили партии войны. То есть, уважаемая, готовься возвращаться в подполье. Явки, пароли, походы на форум через Францию... Красота!
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2006.02.10 | Пані

                  Re: Да ясно мне все. К сожалению.

                  Предсказамус пише:
                  > В БЮТ и НУ победили партии войны.

                  От не треба виносити вироки на непрямих доказах. Ще нічого не закінчено.

                  > То есть, уважаемая, готовься возвращаться в подполье. Явки, пароли, походы на форум через Францию... Красота!

                  Я нікуди повертатися не збираюся. А ти - як хочеш.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.02.10 | Предсказамус

                   Думаешь?

                   Пані пише:
                   > Я нікуди повертатися не збираюся. А ти - як хочеш.
                   Не хочу. Ладно, будет день, будет пища.
         • 2006.02.10 | Englishman

          Do rechi, pro ocinky

          Panu neodnorazovo kazala, scho jih vidimknuly tymchasovo, i scho jih maly vidnovyty u seredyni sichnja. Zaraz vje majzhe seredyna ljutogo, i pytannja pro ocinky vona staranno ignorue.
   • 2006.02.09 | Schwarzkopf

    Re: Не знаю як любити, але ненавидіти він вміє

    mirgor, я розумію Вашу реакцію і поважаю великого Патріота України Хмару. Але не можна знищувати інших (Юлію)на радість янучарам.Кожна здравомисляча людина розуміє, що в слові ТЛЯ букву Т необхідно змінити на першу букву прізвища автора політичного слогану, в якого свідомість затьмарена ненавистю до Юлії. Чи Ви вважаєте, що ця стаття Хмари принесе користь Україні?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | mirgor

     Re: Не знаю як любити, але ненавидіти він вміє

     Schwarzkopf пише:
     > mirgor, я розумію Вашу реакцію і поважаю великого Патріота України Хмару. Але не можна знищувати інших (Юлію)на радість янучарам.

     Ніхто нікого не знищує, просто Юлі треба прислухатися до тих людей, хто її підтримував в тяжкі часи, невже сама Юля не розуміє, що зараз президент не учасник виборів і що допомагати знишити Ющенка Путіну, це не та дорога. Путін заявив, що "домовляться з любителем трипільської культури він не буде", і зараз Тимошенко, Литвин, Янукович стараються угодити політичному банкроту Путіну.


     >Кожна здравомисляча людина розуміє, що в слові ТЛЯ букву Т необхідно змінити на першу букву прізвища автора політичного слогану, в якого свідомість затьмарена ненавистю до Юлії. Чи Ви вважаєте, що ця стаття Хмари принесе користь Україні?

     Про ТЛЯ я написав вище, а чи принесе користь?
     Так - прочитайте обговорення статті і Ви побачите, що багато чесних відвідувачів форуму змінюють думку, так і повинно в відкритому суспільстві, діалог, а не агресія.
     Проблема Ющенка в демократичності, всі думають, що це слабкість, але це майбутнє. В тоталітаризму майбутнього немає, згадайте як злякався кучмізм простих людей на майдані і вже ніколи не повернеться та система влади.
     Ці вибори останнє випробування.
 • 2006.02.09 | Предсказамус

  Вписывается в ряд

  Не главное, что сказано, главное - вовремя.
  Вот только Евангелия я бы на месте Хмары не цитировал.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.09 | mirgor

   Re: Вписывается в ряд

   Предсказамус пише:
   > Не главное, что сказано, главное - вовремя.
   > Вот только Евангелия я бы на месте Хмары не цитировал.

   Ось і коментуйте, що сказано, а не вказуйте місце Хмари, ім'я Степана Хмари назавжди залишиться в історії, як патріота своєї держави.
   Якщо нема аргументів, то ви вже перейшли до прямих образ, хто такий Хмара ми знаємо не один рік, а Ви хто?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.09 | Предсказамус

    Перед Вами тоже нужно отчитываться?

    Было время, Свистович все отчетов от меня требовал. Сейчас бросил.

    mirgor пише:
    > Ось і коментуйте, що сказано, а не вказуйте місце Хмари, ім'я Степана Хмари назавжди залишиться в історії, як патріота своєї держави.
    На здоровье.

    > Якщо нема аргументів, то ви вже перейшли до прямих образ, хто такий Хмара ми знаємо не один рік, а Ви хто?
    Я гражданин Украины. Уже давно. Не менял партии и убеждения, как подштанники. Выходил только из КПСС, но не тогда, когда было уже можно, а когда было стремно.
    Если бы я съездил в Севастополь с такой же пользой для Украины, с какой ездил Хмара в 1992-м, то застрелился бы. Если бы так же привселюдно отмазывал какого-нибудь Фельдмана, как Хмара Звягильского, потом сильно бы краснел. Как теперь краснею в разговорах с коллегами, которых убеждал в чистых помыслах кандидата в президенты Ющенко.
    Еще вопросы будут?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.09 | mirgor

     Re: Перед Вами тоже нужно отчитываться?

     Предсказамус пише:
     > Если бы я съездил в Севастополь с такой же пользой для Украины, с какой ездил Хмара в 1992-м,

     Та Ви як і незареєстрований Schwarzkopf - один автор, знову Ви про 1992 рік, знаєте у Вас незважачи на роздвоєння особистості дуже добра пам'ять про 1992 рік, тільки я чомусь зовсім не розумію про що Ви говорите?

     >то застрелился бы.
     А де Ви служите, що маєте зброю, чи звідки у Вас зброя?


     >Если бы так же привселюдно отмазывал какого-нибудь Фельдмана, как Хмара Звягильского, потом сильно бы краснел.

     А це Ви про що говорите?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.09 | Предсказамус

      Таки шизофрения

      mirgor пише:
      > Та Ви як і незареєстрований Schwarzkopf - один автор
      Спросите у админов, если совсем паранойя одолела.

      > знову Ви про 1992 рік, знаєте у Вас незважачи на роздвоєння особистості дуже добра пам'ять про 1992 рік, тільки я чомусь зовсім не розумію про що Ви говорите?
      Хорошо же Вы знаете политическую биографию своего героя...

      >> Если бы так же привселюдно отмазывал какого-нибудь Фельдмана, как Хмара Звягильского, потом сильно бы краснел.
      > А це Ви про що говорите?
      Гуглей пользоваться умеете?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.09 | mirgor

       Re: Таки шизофрения

       Предсказамус пише:

       > Хорошо же Вы знаете политическую биографию своего героя...

       Якщо Ви не нахабно брешете, надайте посилання (гіперлінк) звідки Ви берете інформацію.

       > >> Если бы так же привселюдно отмазывал какого-нибудь Фельдмана, как Хмара Звягильского, потом сильно бы краснел.
       > > А це Ви про що говорите?
       > Гуглей пользоваться умеете?

       При чому Google до ваших зовсім непевних заяв:"привселюдно отмазывал какого-нибудь Фельдмана,как Хмара Звягильского"

       Тут потрібне довге лікування :sarcastic:
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.02.09 | Предсказамус

        Заказ выполнен на 50%.

        1.
        Одного трехчасового визита в город-герой Севастополь депутата ВС Украины С.Хмары со стрельцами из Львова хватило на три года идеологического запала: «Над Крымом сгустилась черная националистическая Хмара, пора консолидироваться и спасаться!»
        http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/16/43050/
        (№ 3 (16) Суббота, 21 - 27 Января 1995 года)
        2.
        О поездке Хмары в Израиль к Звягильскому, после которой он сообщил ВР, что тот никакой не коррупционер, а очень даже хороший человек, потрудитесь найти сами. Учитесь работать с поисковиками.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.02.09 | mirgor

         Re: Заказ выполнен на 50%.

         Предсказамус пише:
         > 1.
         > Одного трехчасового визита в город-герой Севастополь депутата ВС Украины С.Хмары со стрельцами из Львова хватило на три года идеологического запала: «Над Крымом сгустилась черная националистическая Хмара, пора консолидироваться и спасаться!»
         > http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/16/43050/
         > (№ 3 (16) Суббота, 21 - 27 Января 1995 года)

         Стаття написана 1995 році в ній один раз згадується С. Хмара, в наведеному вище абзаці, газета добре відома і зараз замовленими публікаціями. Поясніть мені, що Вас з цього тексту штовхає до самогубства, Ви писали про 1992 рік, що Вас так вразило в цій проросійській публікаціїї і де Ви її викопали?


         > 2.
         > О поездке Хмары в Израиль к Звягильскому, после которой он сообщил ВР, что тот никакой не коррупционер, а очень даже хороший человек, потрудитесь найти сами. Учитесь работать с поисковиками.

         І не найдете, Ви мабуть берете інформацію там же де і зброю...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.02.09 | Предсказамус

          Не лечится

          mirgor пише:
          > Стаття написана 1995 році в ній один раз згадується С. Хмара, в наведеному вище абзаці, газета добре відома і зараз замовленими публікаціями. Поясніть мені, що Вас з цього тексту штовхає до самогубства, Ви писали про 1992 рік, що Вас так вразило в цій проросійській публікаціїї і де Ви її викопали?
          Если не поняли, то не поймете.

          >> О поездке Хмары в Израиль к Звягильскому, после которой он сообщил ВР, что тот никакой не коррупционер, а очень даже хороший человек, потрудитесь найти сами. Учитесь работать с поисковиками.
          > І не найдете, Ви мабуть берете інформацію там же де і зброю...
          Юноша, я Вам в информаторы не нанимался. Если не умеете набрать в поисковике 2 слова "Хмара Звягильский" и почитать результат, идите лучше какие-нибудь листовки поклейте. Какие - Свистович расскажет, он любит это дело.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.02.10 | mirgor

           Re: Не лечится

           Предсказамус пише:
           > Юноша, я Вам в информаторы не нанимался. Если не умеете набрать в поисковике 2 слова "Хмара Звягильский" и почитать результат, идите лучше какие-нибудь листовки поклейте. Какие - Свистович расскажет, он любит это дело.

           "Юноша, я Вам в информаторы не нанимался." - звідки Ви знаєте мій вік?

           Я розумію, що останнім часом було з'ясовано моє ім'я та прізвище, телефон, але для чого Вам скільки мені років?
           Ви отримаєте догану за "я Вам в информаторы не нанимался" за балакучість :) А до кого нанялися?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.02.10 | Предсказамус

            Чем страдать поиском ФСБшников, сходите на Гугль (-)

           • 2006.02.10 | Михайло Свистович

            Миргору про Предсказамуса та віру

            Хоч я і маю причини скептично ставитися до Предсказамуса і навряд чи тепер колись з ним матиму спільні справи, все ж мушу зазначити, що він не є ні агентом, ні кимсь іншим, в чому Ви його підозрюєте. А Вам пораджу не вірувати, а перевіряти. Про Хмару в Криму і про Звягільського Предсказамус написав правду. Інша справа, чи згадав би він це, і чи не згадував би замісць цього революційні заслуги Хмари, якби Хмара знаходився в БЮТ і написав таку саму статтю про Порошенка чи Безсмертного.

            А вік Ваш видно по Ваших дописах. Старші люди добре пам"ятають і події в Криму, і шум навколо Звягільського.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.02.10 | Предсказамус

             БНГ

             Михайло Свистович пише:
             > Про Хмару в Криму і про Звягільського Предсказамус написав правду. Інша справа, чи згадав би він це, і чи не згадував би замісць цього революційні заслуги Хмари, якби Хмара знаходився в БЮТ і написав таку саму статтю про Порошенка чи Безсмертного.
             Я в подобном замечен? Ссылочку.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.10 | Михайло Свистович

              Re: БНГ

              Предсказамус пише:
              >
              > Я в подобном замечен?

              Так, Ви завжди шукаєте позитиви в тих, хто захищає Юлю і нападає на несунів і навпаки. І звинувачуєте тих, хто підтримує несунів, в роботі на них не просто так. Миргор навпаки.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.10 | Предсказамус

               Понял, ссылок не дождусь... (-)

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2006.02.10 | Михайло Свистович

                Зараз - ні, бо маю бігти.

                Але хіба Ваша реакція на статтю Хмари не говорить на мою користь? Ви почали обговорювати негативні випадки в його житті, не згадавши про позитивні, яких значно більше.

                Хмара дуже любив Юлю (як політика). Просто фанатично. Готовий був за неї горло перегризти. І якщо вже навіть він прозрів, то Вам давно пора.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.02.10 | Предсказамус

                 Я не тороплю

                 Михайло Свистович пише:
                 > Але хіба Ваша реакція на статтю Хмари не говорить на мою користь? Ви почали обговорювати негативні випадки в його житті, не згадавши про позитивні, яких значно більше.
                 Я просто рассказал собеседнику причину моего давнего негативного отношения к Хмаре, которое со статьей не связано никак.

                 > Хмара дуже любив Юлю (як політика). Просто фанатично. Готовий був за неї горло перегризти. І якщо вже навіть він прозрів, то Вам давно пора.
                 Я не готов за Юлю кому-то грызть горло. Но как инструмент протолкнуть то, ради чего мы мотались по Майданам, БЮТ меня устраивает гораздо в большей степени, чем НСНУ. Так что ничего личного.
              • 2006.02.10 | mirgor

               Re: БНГ

               Михайло Свистович пише:

               > Так, Ви завжди шукаєте позитиви в тих, хто захищає Юлю і нападає на несунів і навпаки. І звинувачуєте тих, хто підтримує несунів, в роботі на них не просто так. Миргор навпаки.

               Я ніколи не підтримув несунів (Рому Безсмертного та компанію), я підтримую президента Ющенка, я проти змін конституції, які відбулися з 1 січня 2006 року, я підтримую уряд Єханурова (мені не цікаво його партійна діяльність).
               Я проти антидержаної політики тих сил, що знищують президента по вказівці з Москви, щоб повернути все як було при Кучмі...
            • 2006.02.10 | mirgor

             Re: Миргору про Предсказамуса та віру

             Михайло Свистович пише:
             > Хоч я і маю причини скептично ставитися до Предсказамуса і навряд чи тепер колись з ним матиму спільні справи, все ж мушу зазначити, що він не є ні агентом, ні кимсь іншим, в чому Ви його підозрюєте.

             Перечитайте його не коректні заяви, а також процитуйте, де я його називаю агентом, чи підозрюю, я просто коментую його заяви.

             >А Вам пораджу не вірувати, а перевіряти. Про Хмару в Криму і про Звягільського Предсказамус написав правду. Інша справа, чи згадав би він це, і чи не згадував би замісць цього революційні заслуги Хмари, якби Хмара знаходився в БЮТ і написав таку саму статтю про Порошенка чи Безсмертного.
             > Старші люди добре пам"ятають і події в Криму, і шум навколо Звягільського.

             Я просто просив навести посилання, якщо це так гучно, чому так важко навести факти, а не спогади.
             Я відповім чому - тому що нічого немає, ми вже почали згадувати 1992 рік, таким чином треба аналізувати всіх, яким чином 1992 рік має відношення до статті Хмари і чому зі слів Предсказамуса, "то застрелился бы"
             Це Ви вважаєте за відкритий діалог?

             P.S. Незважаючи на свій вік я добре пам'ятаю навіть 1991 рік, і не тільки, також стояв під Верховною Радою, коли вперше піднімали наш український прапор...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.02.10 | Предсказамус

              Именно поэтому не люблю, когда нас ссорят

              mirgor пише:
              > P.S. Незважаючи на свій вік я добре пам'ятаю навіть 1991 рік, і не тільки, також стояв під Верховною Радою, коли вперше піднімали наш український прапор...
              Я там не стоял, правда, но это был один из самых счастливых дней и в моей жизни. Поэтому попытка разделить нас по линии Ющенко/Тимошенко ничем не лучше деления Восток/Запад и все, кто прикладывает к этому руку (включая самих Ющенко и Тимошенко) вызывают у меня такую же реакцию, как Ваши упорные постинги в одни ворота, а именно в БЮТовские.
              Сейчас на стороне БЮТ очень много хороших людей. В любом смысле слова хороших. Немало их и на стороне Ющенко (именно так, на стороне НСНУ их поменьше, по крайней мере на Востоке). И те, и другие не рвутся воевать друг с другом ни по-холодному, ни по горячему. Тем не менее, нас упорно пытаются стравить и Вы, к сожалению, прилагаете к этому немалые усилия.
              Если мои постинги Вас оскобрили, приношу свои извинения, впредь попытаюсь быть корректнее, однако дальнейшие попытки тянуть сюда весь мусор, который Вы находите на разных информационных свалках, без внимания и соответствующего реагирования не оставлю, уж не обессудьте.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.02.10 | mirgor

               Re: Именно поэтому не люблю, когда нас ссорят

               Сьогодні я слушаю засідання Верховної Ради і мені приємно слухати виступи депутатів БЮТ, за відміну недоторканності, за російську пропаганду, за цілком доречну і аргументовану критику президента...
               Я думаю, наші диспути допоможуть зрозуміти партіям воєн - Бродському та Турчинову, а зі сторони Нашої України - Безсмертному та Жванії, зрозуміти що вони руйнують досягнення помаранчевої революції та руйнують державу.
             • 2006.02.10 | Михайло Свистович

              Re: Миргору про Предсказамуса та віру

              mirgor пише:
              >
              > Перечитайте його не коректні заяви, а також процитуйте, де я його називаю агентом, чи підозрюю, я просто коментую його заяви.

              З натяками на службу і т. ін.

              >
              > Я просто просив навести посилання, якщо це так гучно, чому так важко навести факти, а не спогади.

              Важко, бо тоді не було інтернету. Тому потрібно добряче витратити час.

              >
              > P.S. Незважаючи на свій вік я добре пам'ятаю навіть 1991 рік, і не тільки, також стояв під Верховною Радою, коли вперше піднімали наш український прапор...

              Значить потім не цікавились політикою, бо кримський і "звягільський" скандали були доволі гучні.
     • 2006.02.09 | Schwarzkopf

      Re: Перед Вами тоже нужно отчитываться?

      Причому тут реєстрація? Це проблеми адміна.Тільки-що змінив логін (старий адміном зарезервований),тому й не було видно реєстраціїї.
      Мені теж тяжко дивитися в очі людям яких умовляв голосувати за Ющенка (що не зовсім зручно було відкрито робити в придніпровському краї,де на зустріч з кандидатом Ющенко не зовсім комфортно було приходити, ментура із-за кущів вела зйомки та передавала янучарам-можновладцям)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.02.09 | mirgor

       Re: Перед Вами тоже нужно отчитываться?

       Schwarzkopf пише:
       > Причому тут реєстрація? Це проблеми адміна.Тільки-що змінив логін (старий адміном зарезервований),тому й не було видно реєстраціїї.

       "старий адміном зарезервований" - який Ви, для чого зарезервували? :)


       > Мені теж тяжко дивитися в очі людям яких умовляв голосувати за Ющенка (що не зовсім зручно було відкрито робити в придніпровському краї,де на зустріч з кандидатом Ющенко не зовсім комфортно було приходити, ментура із-за кущів вела зйомки та передавала янучарам-можновладцям)

       Степан Хмара в Українському народному блоці Костенка та Плюща, я не розумію при чому тут Ваші очі та Ваші зустрічі с Ющенком?
  • 2006.02.10 | Бєлочка

   На щастя Ви не на місці Хмари

   вас і поблизу ніде не стояло
 • 2006.02.10 | Кот Бегемот

  Чем активнее идет говнометание с обеих сторон,

  тем легче Говнюковичу ковать победу.

  Ребята-говнометатели! У вас прицел сбился! Говнюкович находится в другой стороне. НСНУ и БЮТ, а также их активные фаны, сейчас реально работают на ПРУ и их победу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.10 | tomcat

   шановний помиляється, гiвнометальник один - юля.. (+)

   1. газова угода - якоi тiльки брехнi ми не почули i про басманне правосуддя, i про 230уе, i про цiну на пiвроку, а самi пiдписанти - зрадники, корупцiонери, "оточення", спiввласники РУЭ.
   2. нсну - "група в купальнiках", кучмiвець Безсмертний, корупцiонери жванiя, порошенко, ляпiна. причому всi дурять ВАЮ, препарують його контакти та не дають Юлi прорватися до ВАЮ та розповiсти йому всю правду-матку.
   3. уряд - затвердження в радi? - топити його! бюджет2006? - топити! вiдставка? - ЗА обома руками! видатковi закони що нiчим не забезпеченi? - ЗА обома руками!

   продовжувати? чи досить? а тепер наведiть щось подiбне з боку НУ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.10 | Михайло Свистович

    гiвнометальників, на жаль, багато

    Безсмертний, Беспалий і т.д. за алфавітом. Достатньо зазирнути на сайт "Разом".
 • 2006.02.10 | Рюген

  Re: Битва за Україну: Полтавская битва?

  Это хвинальная стадия.
  Уже и Предсказуемуса в ФСБшники записали.
  Сколько твердилось: нельзя быть культурными нацюками, не получится.
  Либо нацюки, либо культурные. Тертиум нон датум.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.10 | Бєлочка

   Конотопську не хочете?

   Рюген пише:
   > Это хвинальная стадия.
   > Уже и Предсказуемуса в ФСБшники записали.
   Він сам записався :hot: Точніше - у прихильники есбеу ім.Турчинова

   > Сколько твердилось: нельзя быть культурными нацюками, не получится.
   > Либо нацюки, либо культурные. Тертиум нон датум.
   Смішний дядя. Ку-у-у-у-ульту-у-у-урний...:) :) Лапті не давлять? :hot:
  • 2006.02.10 | mirgor

   Re: Битва за Україну: Полтавская битва?

   Рюген пише:
   > Это хвинальная стадия.
   > Уже и Предсказуемуса в ФСБшники записали.
   > Сколько твердилось: нельзя быть культурными нацюками, не получится.
   > Либо нацюки, либо культурные. Тертиум нон датум.

   Тепер будь ласка зверніть увагу:
   пан Рюген - чомусь добре знаючи "Уже и Предсказуемуса в ФСБшники записали" навіть незареєстрований на форумі та дискутує з дівчиною Бєлочка(Учасник з:07-08-2001 року)-"нельзя быть культурными нацюками, не получится.Либо нацюки, либо культурные".

   P.S.Шановний пан Рюген не переходьте межу, Вам треба нагадати фільм Ромма "Звичайний фашизм".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.10 | Михайло Свистович

    Re: Битва за Україну: Полтавская битва?

    mirgor пише:
    >
    > Тепер будь ласка зверніть увагу:
    > пан Рюген - чомусь добре знаючи "Уже и Предсказуемуса в ФСБшники записали" навіть незареєстрований на форумі

    Він давно тут зареєстрований. Просто нереєстрованим зайшов.
  • 2006.02.10 | ziggy_freud

   п.Рюген багаторазово доводив свою начитаність

   і прихильність до основних засад радянської цивілізації (1922-1991).
   Але - яким чином кількість прочитаних п.Рюгеном книг переходить в якість, якщо взагалі переходить?

   Рюген пише:
   > Сколько твердилось: нельзя быть культурными нацюками, не получится.
   > Либо нацюки, либо культурные. Тертиум нон датум.

   Чи можна бути культурною "радянською людиною", або культурним -язичним мігрантом з СРСР, питання поки теж відкрите. Як і визначення слова "нацюк". Можна латиною, так щоб хоч один сапієнті сат ;-)
 • 2006.02.11 | stefan

  Степан Хмара -правий

  Класна стаття.
  С.Хмара описує об"єктивно характер нашої Української Жанни Д"Арк,
  яка під час революції діє рішуче, правильно, а в мирний час - робить зло, бо не вміє вгамовувати свій нестримний темперамент, як та необ"їжджена дика американська кобила.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.11 | леонід

   Степан Хмара -не Жанна д'Арк

   Хто бажає бачити вогнища? Де Руан? І кого має коронувати ще не спалена...
  • 2006.02.14 | webmaster

   Згоден(-)

 • 2006.02.11 | Ольга

  Re: Битва за Україну

  Якби ця стаття стала доступною для мільйонів виборців, то багатьом фаворитам виборчих перегонів довелося б опинитися на їх законному місці - на маргінесі.
  Але цього не станетться бо не допустять янучари, бютівці, нашоукраїнці, ПРПісти і литвинівці, які потрібні одне одному. Вони однакові по своїй суті. Вони завжди між собою домовляться за власні інтереси. А народні справи їх ніколи не цікавили.
  Проблемами народу справді переймаються костенківці, але у них досить скромні можливості профінансувати свій доступ до людей. А народ щохвилини зомбують якраз ті, хто поргабував державу і продовжує це робити. Дайте собі відповідь на питання: звідки у Романа Бессмертного 120 - 140 млн.гр.? А вже про юнучарів, бютівців і литвинівців й говорити не хочеться. А звідки такі гроші у Пори, яка вже "прославилася" з своїми чорними списками (мабуть взамін на посади для кількох службістів-функціонерів з мерседесами типу Каськіва, Лубківського і т.п.)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.12 | mirgor

   Згоден

   Ольга пише:
   > Якби ця стаття стала доступною для мільйонів виборців, то багатьом фаворитам виборчих перегонів довелося б опинитися на їх законному місці - на маргінесі.

   Це підтверджує, що сайт "Майдан" залишився не підкупним, подивіться стільки людей взяли участь в обговоренні в цій гілці, а також ще скільки гілок обговорення думок С. Хмари.

   > Але цього не станетться бо не допустять янучари, бютівці, нашоукраїнці, ПРПісти і литвинівці, які потрібні одне одному. Вони однакові по своїй суті. Вони завжди між собою домовляться за власні інтереси. А народні справи їх ніколи не цікавили.
   > Проблемами народу справді переймаються костенківці, але у них досить скромні можливості профінансувати свій доступ до людей. А народ щохвилини зомбують якраз ті, хто поргабував державу і продовжує це робити. Дайте собі відповідь на питання: звідки у Романа Бессмертного 120 - 140 млн.гр.? А вже про юнучарів, бютівців і литвинівців й говорити не хочеться. А звідки такі гроші у Пори, яка вже "прославилася" з своїми чорними списками (мабуть взамін на посади для кількох службістів-функціонерів з мерседесами типу Каськіва, Лубківського і т.п.)

   Згоден з одним зауваженням - керівники блоку Костенко та Плющ винні персонально в положенні свого блоку на виборах, навіть якби об'єдналися з несунами було б набагато краще.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.12 | Альберт

    А отут і я з Вами згоден...

    > Згоден з одним зауваженням - керівники блоку Костенко та Плющ винні персонально в положенні свого блоку на виборах, навіть якби об'єдналися з несунами було б набагато краще.

    В тому і справа... Хоча б було більше адекватних людей у списку НСНУ. Теж саме стосуєтся і Пинзеника з його ПРП - адекватності в житті не бракує, а от в політиці - повний маргінес. А це дуже й дуже сумно.

    І як треба на місцевих рівнях вишукувати і виховувати нормальних людей, от що треба!!!!! Але ж дійсно - то ще складніше, аніж зібрати усі матюки на когось з депутатів ВР. А треба бути уважним і до списку мійсцевих кандидатів - бо частина з них то майбутній ВР 2010...

    Доречі - може вже після ціх виборів кожен візьме по своєму району результати голосування, які будуть, та вестиме свій район і мігрування представників районної ради у місті, районі, селі, а? 8) ОЦЕ - я міг би зробити наприклад, по своєму району... абі це було треба.

    Тобто - рубрику досьє треба доповнити прапорцем з темою - "Депутатський корпус. Місцеві та селищні ради"... Якось так. Які будуть думки?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.02.12 | stefan

     Re: А отут і я з Вами згоден...

     Альберт пише:
     >>
     > Тобто - рубрику досьє треба доповнити прапорцем з темою - "Депутатський корпус. Місцеві та селищні ради"... Якось так. Які будуть думки?
     ***
     НМД, треба рубрику длсьє доповнити.
     І, взагалі, цю рубрику шановні майданівці рідко відкривать, ще рідше -
     щось там залишають.
     ***
     "всі правила безпеки написані кров"ю"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.02.12 | Альберт

      ТОМУЩО - вона дуже заср.... захламована!!

      Вибачте... Там би якийсь геній взявся б впідпорядкувати все...
 • 2006.02.12 | luka

  Re: Битва за Україну

  S. Hmara about Y.Tymoshenko
  На варті національних інтересів (Чому я з Юлією Тимошенко)
  Link:http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/exclusive/?recnum=120
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.12 | mirgor

   Re: Битва за Україну

   А чому так переоцінив свої погляди Хмара, може і тоді в фракції БЮТ все вирішували Білоруси, Губські, Фельдмани?
   Могло в страшному сні присниться голосування за відставку уряду разом з проросійскими силами регіонами, мишами, нетаками, комуністами...
   Посилання підтверджує цілком чесність справжнього патріота Степана Ільковича Хмари, згадайте хто визволяв Юлю із-за грат - Хмара чи Фельдман?
   Тоді були важкі часи і Хмара був потрібен БЮТ, зараз його місце заняли довірені особи Януковича.
   Я також боготворив Юлю восени 2004 року, тим більше болить серце зараз, ми боролись за ідеали, а вона виявилось за крісло прем'єр-міністра, а ми ті що віддавали своє здоров'я, душу і готові були віддати своє життя.
   За що за "Барабашку" в Харкові?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.02.13 | Альберт

    Залиште прізвиська в спокої, будь ласка!!!

    Або додавайте, який з Фельдманів!!! БОРИС МОРДЕХАЙОВИЧ, акціонер банку "Слов'янський", сам вже сидів на той час. А Фельдман Олександра Борисівна, той, що зараз у списку БЮТ, котрий з Харкова, був дуже зайнятий справами із Кушнарьовим. Майте будь-яке сумління - шо ж Ви наді мною знущаєтесь! 8)
 • 2006.02.12 | tomcat

  деякi спостереження про популярнiсть юлi та "Пори"..(+)

  .. справа в тiм що сили якi перемогли на виборах звикли до iснування в опозицii, i раптом з'ясувалось що крiм як бути завзятим опозицiонером бiльше нiчого не вмiють i що головне - НЕ ХОЧУТЬ. це що стосується ЖоПори.
  .. про юлю. ii прихiльники йдуть за нею по протестнiй iнерцii, у людей за життя викарбувалося в пiдсвiдомостi що влада - це завжди погано, а той хто владу критикує - є своя людина за визначенням.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.12 | Мірко

   Re: деякi спостереження про популярнiсть юлi та "Пори"..(+)

   Томкат пише
   > у людей за життя викарбувалося в пiдсвiдомостi що влада - це завжди погано, а той хто владу критикує - є своя людина за визначенням.<

   Судячи по історії останного століття, - люди не дуже схибилися.
 • 2006.02.13 | mirgor

  Закликаю всіх учасників обговорення задавати питання

  на інтернет-конференції Степана Хмари
  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_pressk&trs=-1&key=1139821768&first=&last=
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.02.14 | webmaster

   Форумчани! Через 10 хвилин інтернет-конференція автора (-)

 • 2006.02.14 | webmaster

  Хмара: Наше завдання - невтомно доносити цю правду (л)

  наскільки зможемо до людей.

  Якби якомога більше людей знали правду - то безперечно це б допомогло кращому вибору українського народу на виборах.

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_pressk&trs=-1&key=1139821768&first=1139917893&last=1110664133


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua