МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Януковича – на чисту воду!”: 1-й етап пройдено

02/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні активісти оголошеної Майданом та підтриманої блоком “ПОРА-ПРП” кампанії “Януковича – на чисту воду!” почали одержувати відповіді з Міністерства юстиції України. Зокрема, нам відомо, що принаймні 4 активісти Альянсу Майдан (Наталка Зубар, Олександр Северин, Мар’яна Сварник та Вячеслав Хаврусь) одержали відповіді, текст яких наведений нижче.
Щодо надання відомостей
про акти Кабінету МіністрівУкраїни, що мають гриф обмеження доступу


> Міністерство юстиції України розглянуло Ваше звернення, адресоване Кабінету Міністрів України, із проханням повідомити назви актів Кабінету Міністрів України, що мають гриф обмеження доступу, виданих урядом, очолюваних В.Януковичем, і повідомляє.
>
> Відповідно до статті 7 Указу Президента України від 10 червня 1997 року №503 “Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності” акти Кабінету Міністрів України, які не мають загального значення чи нормативного характеру, можуть не публікуватися за рішенням відповідного органу. Ці акти та акти з обмежувальними грифами офіційно оприлюднюються шляхом надіслання відповідним державним органам та органам місцевого самоврядування і доведення ними до відома підприємств, установ, організацій та осіб, на яких поширюється їх чинність.
>
> На підставі зазначеного, Міністерство юстиції України не має правових підстав повідомити Вам назви актів Кабінету Міністрів України, що мають гриф обмеження доступу.
>
> Заступник Міністра М.М.Шупеня
Від М.-І.:


Незважаючи на таке, ми не відмовляємося від намірів забезпечити відкритість діяльності органів влади та захистити ідеї Помаранчевої Революції. Чекайте на наші подальші повідомлення щодо наступних кроків в рамках кампанії “Януковича – на чисту воду!”.

А до пана заступника Міністра ми маємо лишень одне запитання - коли він був щирий - при підписанні вищепроцитованого листа, чи тут:
http://maidanua.org/static/news/1138292517.html
Прийом...

Відповіді

 • 2006.02.23 | SpokusXalepniy

  Только Януковича? Разве они все не одной верёвкой связаны?


  Щодо надання відомостей
  > про акти Кабінету МіністрівУкраїни, що мають гриф обмеження доступу

  > > Міністерство юстиції України розглянуло Ваше звернення, адресоване Кабінету Міністрів України, із проханням повідомити назви актів Кабінету Міністрів України, що мають гриф обмеження доступу, виданих урядом, очолюваних В.Януковичем, і повідомляє.
  > > Відповідно до статті 7 Указу Президента України від 10 червня 1997 року №503 “Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності” акти Кабінету Міністрів України, які не мають загального значення чи нормативного характеру, можуть не публікуватися за рішенням відповідного органу. Ці акти та акти з обмежувальними грифами офіційно оприлюднюються шляхом надіслання відповідним державним органам та органам місцевого самоврядування і доведення ними до відома підприємств, установ, організацій та осіб, на яких поширюється їх чинність.
  > > На підставі зазначеного, Міністерство юстиції України не має правових підстав повідомити Вам назви актів Кабінету Міністрів України, що мають гриф обмеження доступу.
  > > Заступник Міністра М.М.Шупеня


  Если упомянутый указ президента появился после принятия ВР закона "о секретной информации", то такой указ следует считать нелегитимным.
  Если же указ президента появился до принятия ВР закона "о секретной информации", то такой указ будет легитимным всё то время, пока ВР не примет настоящий закон. А с момента принятия оного, указ президента перестаёт быть легитимным.

  Таким образом хоть круть верть, хоть верть круть...

  Кроме того, надо выразить пожелание, чтобы замминистр ЮСТИЦИИ в дальнейшем избегал в своих ответах выражений типа за рішенням відповідного органу, пока им лично не занялись відповідні органи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua