МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шуфрич образився на Януковича

02/28/2006 | Englishman
Шуфрич вважає, що Януковича водять за носа американські політтехнологи
www.ПРАВДА.com.ua, 27.02.2006, 22:07
Член СДПУ(о) Нестор Шуфрич покладає відповідальність за відсутність єдності в опозиції на лідера Партії Регіонів Віктора Януковича.

"Відповідальність за відсутність єдності опозиції, а також можливість збереження помаранчевих при владі і створення коаліції з помаранчевими лежить саме на Партії Регіонів і її керівництві", - сказав Шуфрич у понеділок.

Новини ТаблоID

Ющенку подарували мічені лижі
Тимошенко вийшла на боксерський ринг
Всі татуювання Шона Карра

Також він висловив жаль із приводу відсутності єдності. Він нагадав, що Партія регіонів вирішила йти окремо, відмовивши від створення блоку Януковича, тим самим змусивши опозиційні партії і партії, що входять в опозиційний блок "НЕ ТАК!" йти окремо.

Шуфрич розкритикував Януковича за його слова, що "не голосуючи за Партію Регіонів", виборці голосують за "помаранчевих". Він додав, що це "несвідома або ж свідома помилка американських технологів, що працюють з Партією Регіонів", - передає прес-служба депутата.

На його думку вони сьогодні діють також, як американські технологи Ющенка, які з 2002р. працюють з партією "Наша Україна".

"Швидше за все, комусь дуже хочеться саме так інтерпретувати слова Януковича", - заявив Шуфрич на зустрічі з мешканцями міста Енергодар.

"Хочеться вірити, що Янукович не піде шляхом Ющенка, який у 2002р., агітуючи голосувати за "Нашу Україну", закликав ігнорувати своїх союзників - Тимошенко і Мороза, говорячи, щоб у виборчому бюлетені нижче другого номера не опускалися", - заявив він.

Шуфрич нагадав, що в 2002 році блок "Наша Україна" був зареєстрований саме під другим номером.

"Українська правда"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua