МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Андрій Шевченко анонсував маніфест (л)

02/28/2006 | mirgor
«Блок Юлії Тимошенко розробив власними силами і днями презентує своєрідний маніфест про шляхи розвитку журналістики і медіа-ринку» - таку заяву оприлюднив сьогодні на прес-конференції Андрій Шевченко - чільний представник БЮТ. Він узяв участь в обговоренні за «круглим» столом теми: «Мас-медіа і вибори-2006».

БЮТ вважає, що «влада має бути достатньо сильною, щоб не потребувати пропагандистських підпорок і підтримок у вигляді залежних і підконтрольних ЗМІ. Я знаю, що таку позицію відстоює, зокрема, й лідер блоку Юлія Тимошенко, а також екс-віце-прем’єр Микола Томенко, який робив усе можливе для роздержавлення газет і телерадіокомпаній та зміцнення свободи слова», - заявив журналіст.

За словами Шевченка, «документ з проблем свободи слова, що готується до презентації, фіксує підходи і бачення БЮТом нових засад видавничої і редакційної політики та медіа-ринку в Україні». Причому одна з ключових цілей авторів, як повідомив екс-шеф-редактор «5 каналу», - «добитися відмови від подачі реклами під виглядом новин».

Головні положення документа розміщено в трьох розділах-блоках, що містять десять основних принципів і стандартів журналістики, підсумував Андрій Шевченко.

http://byut.com.ua/ukr/news-1039


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua