МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нова "чорнуха" на Ю.Т.

03/01/2006 | Tonic
Вчора вийняли з поштової скриньки чергову (після Макдональдза та Котекса) порцію "чорного" піару на леді Ю. Такий гарненький буклетик з рекламою нового проекту БЮТ спільно з торговою маркою "Барбі", з передмовою пана Томенка. Нам пропонується придбати іграшковий комплект "Кукла Юля", до складу якого входять всілякі там будиночки та аксесуари. Але родзинкою є лялечки: Юля, Шон, Нестор, Олександр, Женя (чомусь забули Мішу). Для діток є інструкція як ці лялечки гарно можуть провести уікенд. В черговий раз посміялись з гарного почуття гумору якогось політтехнолога. Тепер чекаємо обуреного виступу леді Ю. Але чомусь цей "чорний" піар зовсім не виглядає чорним, а таким собі кольоровим, як Веселі Яйця.

Відповіді

  • 2006.03.01 | Volodymir

    Якийся дивний чорний

    Який закріплює позитивні образи та впізнаваємость брендів із подвійною фільтрацією в залежності від сприйняття фону (Макдональдз, Барбі - на черзі мабуть BMW). Чомусь асоціації із кліпом Тімберлейка із ляльками - мабуть то був теж чорний піар.
    Буду і сам так реклаламувати свої товари, а коли на мене наєджатимуть за неправомірне використання - буду валити на чорний піар конкурентів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua