МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Серіал про Махна. Знов Made in Russia (c)

03/06/2006 | Dworkin
http://www.eg.ru/Publication.mhtml?PubID=7099&Menu=&Part=62

В Росії знову знімають історичне кіно. І знову про українську історію.
Цього разу це буде 12-серійний телепроект "Девять життів Нестора Махно". Зйомкі ведуться в Україні під Переяславом-Хмельницькім. В головних ролях - російські актори.

Можна було б говорити, про повну аполітичність даного проекта, якби тільки у статтях це не називалось би "сторінками російської історії", а головна героїня - дружина Нестора - не мала б таку популярно останнім часом у українському політикумі косу навколо голови (див. фото).

:)

Відповіді

  • 2006.03.06 | Volodymir

    Re: Серіал про Махна. Знов Made in Russia (c)

    В РФ много чего снимают, причем фильмы про Бульбу и Махно составляют 0,2% от всевозможного мыла, а финансирование Роскино (кроме фильма "Мама не горюй") не такое уж определяющее. Вот уже и поляки кино и про Богдана, и наших же волкулаках сняли.
    Не мой бизнес, но в чем проблема под нормальный проект найти денег и класно снять про Острозких или Вешневецких - и прокатать в Польше и России. Проблема как раз, думаю, в полноценной команде художников в смычке интерпренеров от кино. Которые сами б себя, и даже своих родственников как это принято в Голливуде, - снимали.
    Бизнесу пофиг на чем деньги делать - лишь бы тема колоритная.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua