МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Неправда, що Помаранчева революція нічого не змінила

03/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В закордонних установах, які представляють Українську Державу, вона змінила ставлення до людей. Принаймні так твердить (і має на те підстави) читач Майдану з Німеччини:

Зовсім не давно я звертався до вас з питанням щодо бланку заяви для участі в голосуванні за кордоном. Інформація була ось тут:
http://www.maidan.org.ua/static/news/1141112325.html

Оскільки ні з сайту майдану ні з ЦВК (я надсилав листи електронною поштою) мені бланк заяви отримати не вдалось, я звернувся в консульство України в Мюнхені. Просто зателефонував з питанням про заяву. Як не дивно (ще півтора-два року назад це була катастрофа – в консульстві або не брали трубку – або толком нічого не могли сказати) мені дуже чемно і ввічливо (!) надали всю необхідну інформацію і бланк заяви надіслали на електронну пошту. Справу довелось мати з членом виборчої комісії (очевидно співробвтником консульства (?)) пані Ольгою Горай. Хочу їй через ваш сайт щиро подякувати за допомогу. Чесно кажучи – не чекав....Був дуже приємно вражений. А ще кажуть що помаранчква революція не принесла змін. Неправда. Зміни на лице! Схоже що посольства і консульства України дійсьно стають частинками української землі за кордоном, установами, що захищають і підтримують своїх громадян.

Надсилаю вам також бланк заяви для участі в голосуванні за кордоном. Думаю що його треба десь на сайті „повісити” щоб люди могли скачувати. Тільки там стоїть номер дільниці Мюнхена. Для кожного закордонного округу номер дільниці буде інший – це треба буде кожному міняти. Крім того, паралельно з заявою потрібно надіслати копію закоордонного паспорта (сторінка з фотографією) а такоє копію сторінки з візою.

З найкращими побажаннями,
Вадим Галка


Заяву в форматі **.doc ми чіпляємо долученням до цього повідомлення. Нагадуємо, що maidan.org.ua не є ані філією ЦВК, ані підрозділом МЗС України. Але ми завжди готові допомогти обом установам в реалізації прав українських громадян. Завжди Ваш Майдан-Інформ

Відповіді

  • 2006.03.08 | Marta

    Re: Неправда, що Помаранчева революція нічого не змінила

    Дуже тішить, що в Мюнхені відбулись позитивні зміни. А от з Нью-Йорку маю новину протилежну. Мої друзі виїхали до Америки півроку тому, але не позбувались українського громадянства. Коли з*явились до українського консульства стати на облік, щоб бути включеними до виборчих списків, з ними попросту не захотіли мати ніяких справ. Під різними приводами затягували це питання, поки в них не зникло бажання спілкуватися з бюрократами, які працюють в консульстві, і витрачати щоразу кошти на неблизьку подорож. Тому у них склалося враження, що владі, за яку вони стояли на Майдані, не потрібен власний народ, а отже, голосувати за неї не варто. Чи можу я довести їм протилежне? Напевне, ні. Адже тут, вдома, ми теж не потрібні нашій владі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua