МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мої невтішні прогнози ..

03/08/2006 | Карт
Ніякої помаранчової коаліції в ВР не буде. Не може "поліція" із "злодіями" вести спільну справу.
У мене нема ніяких сумнівів відносто того, що зараз НУ з ПР вже домовляються, оскільки ділити їм треба багато, а часу після виборів залишається мало.
ДєлЁж має бути важким, адже кожна їз сторін виходить з того, що козирні тузи приховані саме у неї. ПР поки що не може оголювати ікли, а вони аж чешуться вилізти на очі. НУ, скоріше за все, намагається використати свій сьогодняшній статус правлячої бригади, але не має успіху. Отже, до підрахунку голосів вони ні до чого не домовляться, але багато перетруть.
БЮТ отримає голосів на рівні ПР, але з БЮТом НУ домовлятися не буде, а буде лише лякати ПР такою можливістю.
Отже, вийде так, що при владі будуть НУ і ПР, як двоє кобелів.
Уряд сформують у травні. До того часу зацікавлені сторони, включаючи митницю, податкову та ін., не тільки поновлять всі схеми тіньової економіки, а й значно їх розширять і вдосконалять. Виникнуть нові потужні наркотрафіки.
В процессі дєлЁжу здобичи НУ і ПР повністю зіллються в одну потужну мафіозну систему, яка поділить території. Будуть вбивати всіх, хто помітним чином спробує стати на перешкоді.

Часовий відрізок до початку очищення - 20-30 років.

Відповіді

 • 2006.03.08 | raw_stick

  Вах-вах, баюс, баюс! (-)

 • 2006.03.08 | Volodymir

  А БЮТ перетвориться у БГБПГ - блок Губського-Бродського (Кол(-)

 • 2006.03.08 | Андрій З.

  Bтішні прогнози ..

  Ніхто ні з ким не домовиться - хто зохоче домовлятись з бандитами та зрадниками. Але під час голосування за прем'єра більшість депутатів керуючись виключно інтересами України (як у випадку голосування за відставку уряду Євханурова) проголосує, наприклад за Юлю. Іншого разу більшість з БЮТу чисто помилково (як у випадку голосування за закон про недоторканість) натисне кнопку "За" коли будуть голосувати за призначення, наприклад, Рината на посаду голови ВР. Ця помилка, звичайно буде виправлена відразу як тільки вдасться винеести на порядок денний питання про недовіру голові ВР. В цей час несуни за звичкою будуть підписувати меморандуми з усіма підряд за, що і отримають справедливу критику з усіх боків.
 • 2006.03.08 | Dworkin

  Ату, їх! Кругом одні вороги! Бийте зрадників!!! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua