МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова ППСУ Зінченко застерігає про небеспеку мафії Ахмєтова

03/09/2006 | Алла Лазарєва
Колишній голова секретаріату президента Ющенка Олександр Зінченко застеріг про небезпеку перемоги на виборах сил, які він назвав олігархічним тіньовим бізнесом.

Пан Зінченко окремо вказав на впливового донецького Рината Ахметова - члена виборчого списку партії Регіонів України.

Олександр Зінченко, який сам змагається за місце у парламенті на чолі Партії патріотичних сил України сказав це, перебуваючи у Франції, де вийшла друком його книга про новітню українську політику.

Лідер Партії Патріотичних сил України та колишній голова Секретаріату Президента Олександр Зінченко, перебуваючи в Парижі, застерігає французьких політиків та журналістів від небезпеки приходу до влади навіть не Віктора Януковича, а Рината Ахметова, якого Зінченко вважає втіленням олігархічної, непрозорої політичної та економічної системи.

"Затвердження при владі, в політичному істелбішменті країни такої особистості, як Ахметов, було б подібно появі в оточенні президента Рузвельта напередодні Другої світової війни Аль Капоне", - заявив Олександр Зінченко у на прес-конференції вівторок.

Розпочинаючи свої зустрічі із французькими візаві, пан Зінченко підкреслює, що розпад помаранчевої команди, котра спільно перемогла на президентських виборах у 2004 році, не є наслідком його прес-конференції від 5 вересня та його відставки.

Він пояснює, що не хотів поділяти відповідальність за дії деяких політиків з оточення президента, і зокрема Олександра Третьякова та Петра Порошенка, і тому вирішив піти з команди Віктора Ющенка.

Ретельно уникаючи прямої критики на адресу українського президента, пан Зінченко привертає увагу до небезпеку приходи до влади донецького бізнесмена Рината Ахметова, котрий, проте, не очолює список партії Регіонів України.

"Це було б перенесенням схеми управління Донецьким регіоном на цілу країну. Саме Ахметов є кукловодом Януковича.

Країна може перетворитися на зону, де все вирішує, непрозоро, одна людина", - висловив думку пан Зінченко.

Український політик вважає, що якби Ахметов легалізував та упрозорив свої підприємства та капітали, це могло б бути і на користь українській економіці, проте, на думку лідера ППСУ, донецький бізнесмен навряд чи має подібні плани.

На запитання Бі-Бі-Сі, чи правда, що за часів його перебування на посаді голови Секретаріату Президента Віктор Ющенко не завжди був адекватно поінформований про ситуацію в країні через позицію одного з його радників - пана Третьякова - Зінченко відповів ствердно і додав, що особисто він не мав перешкод до спілкування з президентом. Але такі проблеми мав, наприклад, Іван Плющ та інші відомі соратники Ющенка часів Майдану.

Пан Занченко презентує в Парижі власну книгу:
"Діду, я також зробив революцію", котра щойно вийшла друком у видавництві "Eurasian Edition". Ця книга стала сьомим виданням про сучасну політичну ситуацію в Україні, що побачило світ у Франції.

До Помаранчевої революції книг на теми сучасної української ситуації у Франції не виходило зовсім.

Відповіді

 • 2006.03.09 | Невідома дівчина

  Re: Голова ППСУ Зінченко застерігає про небеспеку мафії Ахмєтова

  Навіть немає бажання читати цю маячню.Вже остогидли постійні звинувачення.Зінченко застерігає,але він сам займав досить таки неостанню посаду в ієрархії влади і міг хоча б щось зробити для того,щоб зупинити свавілля чиновників,бандитів...Звинуватити в усьому Ахметова - це краще ніж відповісти на питання :"А якщо ти такий борець з мафією,чому ти нічого не зробив,будучи "зверху"?" Виявляється,в Україні дві винних в усьому особі - Ющенко і Ахметов!
  Схаменіться!Від принципу "сам дурак" блювота підступила.Пане Зінченко!Зробіть щось! Ваші постійні звинувачення когось в чомусь вже набридли.Ви мені нагадуєте М.Хрущова,який на ХХ з"їзді КПРС начебто розвінчав культ особистості,але півСоюзу знали справжнє обличчя Сталіна!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | mirgor

   Re: Голова ППСУ Зінченко застерігає про небеспеку мафії Ахмєтова

   Невідома дівчина пише:
   > Навіть немає бажання читати цю маячню.Вже остогидли постійні звинувачення.Зінченко застерігає,але він сам займав досить таки неостанню посаду в ієрархії влади і міг хоча б щось зробити для того,щоб зупинити свавілля чиновників,бандитів...Звинуватити в усьому Ахметова - це краще ніж відповісти на питання :"А якщо ти такий борець з мафією,чому ти нічого не зробив,будучи "зверху"?" Виявляється,в Україні дві винних в усьому особі - Ющенко і Ахметов!

   Як ви невідома дівчина за Ахметку, хіба він дійсно не кримінальний авторитет?
   Зінченко пише про загрозу Україні з приходом в політику таких діячів, як Ахметов, а Ви що вважаєте Ахметова благом для України?


   > Схаменіться!Від принципу "сам дурак" блювота підступила.Пане Зінченко!Зробіть щось! Ваші постійні звинувачення когось в чомусь вже набридли.Ви мені нагадуєте М.Хрущова,який на ХХ з"їзді КПРС начебто розвінчав культ особистості,але півСоюзу знали справжнє обличчя Сталіна!

   Хрущов дійсно заслуговує на повагу людей, особливо за звільнення незаконно реприсованих в'язнів, а вертухаї в 1956 році стрілялися в туалетах, може не все він зміг зробити, але він завжди буде в історії, як гідний політик, не кровожер такий, як Сталін...
  • 2006.03.09 | Сергій Кабуд

   Зінченко зокрема суттєво допоміг створити революційне радіоНАРТ

   в Київі.

   Це великий внесок
 • 2006.03.11 | mykola

  Re: Голова ППСУ Зінченко застерігає про небеспеку мафії Ахмєтова

  Мirgor.Видно,що ви поділяєте зойки оцієї=невідомої дівчини= так ск-ть.Але зважте,що міг зробити п.Зінченко крім подати документи в прокуратуру, попередити през-та, заявити протест і піти...Президент і =любі друзі= замяли цю справу та ще й намагаються навести тінь на тин при допомозі невинних, різних ,невідомих дівчат.Піскун-пройдисвіт вищої гільдії,пригрітий був президентом.Г.Омельченко з повним комплектом компромату,добився чогось?Ні!ви думаєте ,що люди цього не бачать і не розуміють? Патентовані злочинці, Кучма, Медведчук,Колес-ов,Янукович, шуфрич,підрахуй і іже...І далі животіють на людській біді.Газова угода-Єхануров..,і президент, котрий заявив,що підпишеться під кожним пунктом цієї угоди,і тільки під тиском і неспростованими доказами Юлі,дійшов до тями і наказав розібратись...А ми ламаємо списи і щось =втираємо=...одне одному,замість того щоб сказати през-ту-ти господар в домі і куди ти растаку твою мать дивишся і що ти виробляєш!?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.11 | mirgor

   Re: Голова ППСУ Зінченко застерігає про небеспеку мафії Ахмєтова

   mykola пише:
   > Мirgor.Видно,що ви поділяєте зойки оцієї=невідомої дівчини= так ск-ть.

   З чого Ви це взяли, з моєї відповіді, перечитайте:

   >Як ви невідома дівчина за Ахметку, хіба він дійсно не кримінальний авторитет?
   Зінченко пише про загрозу Україні з приходом в політику таких діячів, як Ахметов, а Ви що вважаєте Ахметова благом для України?

   P.S. Я не зрозумів з чого Ви взяли, що я поділяю погляди?
   Я проти домовленостей з ПРрусаками в любому форматі, це буде кінець помаранчевій команді, жодна сила котра створе коаліцію з Ахметкою, буде для мене рівноцінна зрадникам, незважаючи чи це буде НУ, чи БЮТ, чи СПУ.
   Я не розумію, чому не робиться коаліція НУ+БЮТ+СПУ, якщо ці сили створять коаліцію з ПР то для мене вони будуть рівноцінні Прусакам...
 • 2006.03.11 | mykola

  Re: Голова ППСУ Зінченко застерігає про небеспеку мафії Ахмєтова

  MIRGOR.Значить я неправильно прочитав між рядками.Прошу вибачити.Особисто я більше стривожений тим що кримінал відкрито пішов у наступ.Ті ахметки кушнарьові це невилікувана язва на тілі нашої держави.А гарант вважає їх меценатами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua