МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Предтєчі” “Еліта-Центру” сьогодні пікетуватимуть Омельченка

03/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Нас попросили вкласти гроші в довгобуд – ми допомогли!

НАМ НЕ ДЯКУЮТЬ – НАС ОБКРАДАЮТЬ!
А ХТО НЕ ЗГОДЕН – ВИСЕЯЮТЬ!

ЗАТ “Фармацевтична фіома “Дарниця”, щоби позбавитись головного болю від довжелезної квартирної черги і недобудованого жилого будинку, запропонувала своїм черговикам в 1995 році вкласти гроші в добудову, сплатити всі витрати на будівництво власної квартири, і свою частку загально-будівельних витрат; фірма повинна була внести гроші за вбудовані приміщення і відповідну частку вартості комунікаційних та інших споруд, що обслуговують і квартири, і аптеку, і офіси, і магазин.

Згідно договорів про дольове будівництво, черговики внесли в повному обсязі всю кошторисну ватість своїх квартир. На тому б і розійшлися, чекаючи ключів, але “Дарниця” розтранжирювала вкладені людьми кшти, закуплена цегла розвозилася на приватні дачі, іншіоб'єкти, а натомість від майбутніх мешканців вимагали все нових і нових внесків.

Коли ж будинок заселили, вартість квартир все одно продовжувала рости – як з'ясувалося, за рахунокнових і нових приписок. В рамках кримінальної справи N 52-240 Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз було проведено технічну експертизу Актів здачі будинку в експлуатацію, де встановлено піробку офіційних документів, та будівельно-технічну експертизу, якою було встановлено необгрунтоване завищення вартості будівництва будинку, яке становило 1 321 319 гривень в цінах 1995 року.

Вже сім років ошукані менканці вказаного будинку ходять в “неоплптних боржниках”, шукаючи і не знаходячи захисту у всіх без винятку державних установах.

“Дарниця”, залатавши коштами своїх працівників всі свої фінансові діри, звільнила з роботи всіх мешканців, які шукають правди і питають:

“А СКІЛЬКИ Ж РЕАЛЬНО КОШТУЄ МОЯ КВАРТИРА?”

Активістам прямо погрожують викинути їх з фактично двічі оплачених вже ними квартир, за неправильно складений при поблажливості місцевої влади “Дарницею” договір, згідно якого “ЗАТ “ФФ “Дарниця” одноособово стало власником будинку, “викинувши” дольовиків, які вклали в будівництво свої гроші!

ЗА МОЄ ЖИТИ МЕНЕ Ж І БИТО!

9 березня 2006 року з 9-00 до 13-00 група мешканців зазначеного будинку (близько 100 осіб) пікетуватиме Київську міську адміністрацію (Хрещатик, 36) з вимогою поновлення порушених прав на житло.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ, БО НАСТУПНИМИ ОШУКАНИМИ МОЖЕТЕ СТАТИ ВИ, ЯКЩО ЦЬОМУ НЕ ПЕРЕШКОДИТИ!!!!

Відповіді

 • 2006.03.09 | Невідома дівчина

  Re: “Предтєчі” “Еліта-Центру” сьогодні пікетуватимуть Омельченка

  "Очі бачили що брали,а тепер їжте щоб повилазило".Так говорить народна мудрість.виходить,що ми всі - дурні,адже вчимося лише на своїх помилках.Соромно за свою слабкість,адже винуватий завжди хтось,але тільки не ми!"МММ" нікого нічому не навчила.І ця 47-мільйонна зграя закомплексованих дурнів хоче жити добре і має ще якісь претензії(невідомо до кого)!Нечуване нахабство!Це ще один вияв нашої тупості. Такі ми українці.Ридаємо,що нама де жити і в одночас говоримо :"Наша ХАТА з краю,я нічого не знаю".Найгірше те,що в нас немає бажання щось знати,чомусь навчитися.Ми хочемо,щоб нам все принесли вже готовим і поклали до ніг. Це не робить нам честі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.09 | ziggy_freud

   це ви до кого?

   до пам*ятника невідомим хлопцям?

   людей кинули на гроші. Можливо, в кидалові частково винні вони самі. Однак злочинцем є той, хто кинув. І має відповідати за свої дії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua