МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Таємні тюрми ЦРУ, сьогодні на каналі Росія

03/12/2006 | Alex_1
Сьогодні російське телебачення передало сюжет про таємні тюрми ЦРУ на Україні, біля містечка Макаров-1. Чи це насправді, чи ще одни припадок "шпиономании" Большого Брата?

Відповіді

 • 2006.03.12 | rva77

  Re: Таємні тюрми ЦРУ, сьогодні на каналі Росія

  Alex_1 пише: > Сьогодні російське телебачення передало сюжет про таємні тюрми ЦРУ на Україні, біля містечка Макаров-1. Чи це насправді, чи ще одни припадок "шпиономании" Большого Брата?

  і зараз ртр планета передає це
 • 2006.03.12 | Сергій Кабуд

  якби це було так, можна лише мріяти

  бо тоді ЦРУ допомогло б успішно позакривати кучмів, януковичей, клюєвих в клітки і там вони б заспівали про все шо наробили і кого повбивали і головне-

  ДЕ ГРОШІ КРАДЕНІ В УКРАІНЦІВ заховали
 • 2006.03.12 | tomcat

  Re: Таємні тюрми ЦРУ, сьогодні на каналі Росія

  включил, слышу: "об этом писала все мировые СМИ", "первыми прямые доказательства обнаружили швейцарцы" (якобы перехватили факс, если кто забыл), снимки издали заброшенного завода. и очень зловещий тон комментария. ФСБ одним словом..
 • 2006.03.12 | Боррачо

  Ось воно (л)

  http://www.rutv.ru/tvp.html?id=108814&cid=2&d=0
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | Alex_1

   Re: Ось воно (л)

   До речі, це той самий коментатор російського ТБ, що зчинив бурю в пляшці з водою, репортажем про перехоплених англійців, що, начебто шпигували в Росії, мож хто забув, скандал з якоюсь каменюкою, де, начеб-то був шпигунський пристрій. Back in USSR:)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | Пані

    Вчора бачила репортаж про секретні тюрми ЦРУ в Європі по DW

    Deutche Welle тобто. Серед ночі.

    Великий і типу серйозний репортаж в якому... ніяких фактів власне про тюрми в Європі не було. Тюрми ніби були, але в ... Тунісі. А також в Узбекістане. А в Європе, тобто в Швеції, якихось нелегалів арабів місцева поліція незаконно передала ЦРУшникам і ті їх вивізли в невідомому напрямку, підозра, що в той самий Туніс.

    Але при цьому в коментарях постійно казали "тюрми в Європе". Може в них вже Європа розширилася на Туніс та Узбекістан?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.12 | Сергій Кабуд

     це все пропагандистська війна арабів та кремля проти сша, Україн

     та інших демократій, які вимушені купувати іхню нафту

     мачити їх треба ядеркою, от шо, бо замочать нас
    • 2006.03.13 | Боррачо

     До історії питання (л)

     Пані пише:
     > Deutche Welle тобто. Серед ночі.
     >
     > Великий і типу серйозний репортаж в якому... ніяких фактів власне про тюрми в Європі не було.

     У самій Європі та США так вважають далеко не всі. Отже, повернемось до історії питання:
     http://che.in.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=281
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.13 | AxeHarry

      Re: До історії питання (л)

      >В конце концов пакестанца заковали в наручники и положили вниз головой на доску, по которой стекала ледяная вода. «Через 31 секунду захлебывающийся террорист взмолился о пощаде и согласился давать показания», - утверждает ABCNews.

      Істинно кажуть.
      Вони там з секундоміром стояли і заміряли саме 31 секунду.
      А по друге - чому вони не кажуть про ще страшніші тортури (схоже шо їх залякали такою ж питкою) - кляті американські імперіалісти позв"язували арабським борцям за свободу шнурки на взутті...Це ж взагалі жах.

      Правда кляті американські імперіалісти прорахувалися і не змогли домовитись з найліпшими гуманістами - з тими ж арабськими арабами (мабуть $ не вистачило) - ті би без ніяких таємних тюрем вмить би язики порозв"язували - сєкірбашка і усьо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.13 | Боррачо

       Re: До історії питання (л)

       AxeHarry пише:
       > >В конце концов пакестанца заковали в наручники и положили вниз головой на доску, по которой стекала ледяная вода. «Через 31 секунду захлебывающийся террорист взмолился о пощаде и согласился давать показания», - утверждает ABCNews.
       >
       > Істинно кажуть.
       > Вони там з секундоміром стояли і заміряли саме 31 секунду.
       > А по друге - чому вони не кажуть про ще страшніші тортури (схоже шо їх залякали такою ж питкою) - кляті американські імперіалісти позв"язували арабським борцям за свободу шнурки на взутті...Це ж взагалі жах.

       Гадаю, арабам було в цей час не дуже смішно.

       До того ж, The Washington Post, Amnesty International, Human Rights Watch та Європарламент - вельми поважні джерела, які обізнані у цій ситуації дещо більше за нас з вами. А Дана Пріст отримала за свою викривальну статтю Пулітцера.
       Додайте сюди загальновідомі тортури й знущання в Абу-Грейб з Гуантанамо, і ми побачимо, що США утворили чудового грунта для передвиборчої спекуляції РФ навколо макарівського льотовища.
 • 2006.03.12 | Боррачо

  Більш докладно (/)

  Как вчера сообщал "Инфорос" , новое звучание приобретает тема секретных тюрем ЦРУ на территории Украины. Напомним, что свое неудовлетворение докладом Украины по этой проблемы в Совет Европы высказал на прошлой неделе генеральный секретарь этой организации Терри Дэвис. Ранее Украина заверила Совет Европы в отсутствии фактов незаконного задержания людей или предоставления возможностей для транспортировки незаконно задержанных людей.

  В последние время эта тема также была поднята рядом изданий. В частности, утверждения о том, что на Украине действительно имеются или имелись секретные тюрьмы ЦРУ, были опубликованы швейцарской газетой "Зоннтаг Блик" и мексиканской "Уномасуно".

  Портал "Российский миротворец" сообщил некоторые подробности публикации в мексиканской газете. В частности, в своем материале издание утверждает, что Украина ведет подготовку объектов своей военной инфраструктуры для решения деликатных задач американской разведки.

  По данным газеты, летом 2005 года на одном из военных объектов (гарнизон Макаров-1, Киево-Святошинский район), где ранее находилась база хранения ядерных боеприпасов, начаты специфические строительные работы. Командиру части была поставлена задача организации усиленной охраны периметра военного городка. С каждым караульным был проведен жесткий инструктаж, личному составу караула было категорически запрещено пропускать на территорию объекта посторонних лиц, а также не заходить туда самим.

  Примерно в это же время в соответствии с указаниями министра обороны Украины Анатолия Гриценко на одном из военных аэродромов под Житомиром проводилось срочная подготовка к приему реактивных американских самолетов. Вскоре после этого над территорией Украины был замечен небольшой транспортный самолет ВВС США типа "Гольфстрим", который совершал посадки на этом аэродроме. Примечательно, что, по данным международных правозащитных организаций, в частности, "Эмнисти Интернешнл", самолеты аналогичного типа используются ЦРУ для деликатных миссий.


  http://www.inforos.ru/?id=11576
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.12 | AxeHarry

   Re: Більш докладно (/)

   Боррачо пише:

   > По данным газеты,

   Цікава газета шо має штат своїх таємних шпіонів в кожному задрипаному гарнізоні... Загадка - назва з 3х букв але не "Х%№"

   >летом 2005 года на одном из военных объектов (гарнизон Макаров-1, Киево-Святошинский район), где ранее находилась база хранения ядерных боеприпасов, начаты специфические строительные работы. Командиру части была поставлена задача организации усиленной охраны периметра военного городка. С каждым караульным был проведен жесткий инструктаж, личному составу караула было категорически запрещено пропускать на территорию объекта посторонних лиц, а также не заходить туда самим.
   >
   > Примерно в это же время в соответствии с указаниями министра обороны Украины Анатолия Гриценко на одном из военных аэродромов под Житомиром проводилось срочная подготовка к приему реактивных американских самолетов. Вскоре после этого над территорией Украины был замечен небольшой транспортный самолет ВВС США типа "Гольфстрим", который совершал посадки на этом аэродроме. Примечательно, что, по данным международных правозащитных организаций, в частности, "Эмнисти Интернешнл", самолеты аналогичного типа используются ЦРУ для деликатных миссий.
   >
   А це 100% пурга.
   Для Гольфстріму не треба спеціальної підготовки як "взльотки" так і аеродромного РЕО та обслуги. Це літак приблизно класу ЯК40.

   Такшо, шановне Бораччо, ти би передало свойому "рєдахтору" у "газєту" (БУ-ГА-ГА! :) ) хай отим "спєцкорам" премію зріже.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | Боррачо

    Re: Більш докладно (/)

    Дурнику, я просто навів посилання із інтернет. Без власних коментів.

    > > хай отим "спєцкорам" премію зріже.
  • 2006.03.12 | Сергій Вакуленко

   Re: Більш докладно (/)

   Хоча москалики назву швайцарської газети трохи перекрутили, я таки знайшов отой уступчик, де йдеться про Україну:

   Згідно з донесенням швайцарської секретної служби, єгиптяни [а точніше — єгипетський посол у Лондоні] повідомляють дослівно: "Посольство довідалося з власних джерел, що на військовій базі «Міхаїл Коґелничану» поблизу Констанци справді велися допити 23 іракських і афганських громадян. Подібні центри для проведення допитів є в Україні, Косові, Македонії та Болгарії".

   "Gemäss dem Schweizer Geheimdienst-Rapport berichten die Ägypter wörtlich: «Die Botschaft hat aus eigenen Quellen erfahren, dass tatsächlich 23 irakische und afghanische Bürger auf dem Stützpunkt Mihail Kogalniceanu in der Nähe der (rumänischen; Anm. d. Red.) Stadt Constanza am Schwarzen Meer verhört wurden. Ähnliche Verhörzentren gibt es in der Ukraine, im Kosovo, in Mazedonien und Bulgarien.»"

   http://www.blick.ch/sonntagsblick/aktuell/artikel30413

   Оце такого єгипетського факса швайцарці начебто запопали своєю апаратурою перехоплення радіоповідомень. Датований він 10 листопада 2005 р. Якою мовою складено єгипетського документа, сказати забули.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | AxeHarry

    Re: Більш докладно (/)

    Сергій Вакуленко пише:
    >
    > Оце такого єгипетського факса швайцарці начебто запопали своєю апаратурою перехоплення радіоповідомень. Датований він 10 листопада 2005 р. Якою мовою складено єгипетського документа, сказати забули.

    Звісно, російською. Шоб ніхто не догадався. І факси(!) з повідомленнями подібного змісту єгиптяни традиційно пересилають у "відкритому" режимі з Швейцарського головпоштамту.
  • 2006.03.12 | Мартинюк

   Там ще тарілки інопланетян сідають

   Один кадр на базарі розповідав що бачив ...
   Омсобливо часто це трапляється з пару тижнів перед виборами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | Пані

    А що ти забув псі-опримінювання?

    Про яке тобі на харківському вокзалі за два тижні до третього туру виборів бабка розповідала? Причому до почесного спамера майданівської колгоспної пошти Ю.Соломадіна.

    Якщо про ці "тюрми" вонять почне завтра ж Вітрянка з Соломадіним - то це 100% результат того псі-опромінення, мейд бай Падловскі.
  • 2006.03.12 | Englishman

   якщо про це написала така поважна газета, як

   мексиканська "Уномасуно", ніяких сумнівів не може бути.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.12 | Сергій Вакуленко

    Re: якщо про це написала така поважна газета, як

    Ота швайцарська теж дуже поважна: половина змісту — еротика.
  • 2006.03.12 | ГРАД

   Re: Більш докладно (/)

   Боррачо пише:
   > По данным газеты, летом 2005 года на одном из военных объектов (гарнизон Макаров-1, Киево-Святошинский район), где ранее находилась база хранения ядерных боеприпасов, начаты специфические строительные работы.
   Переобладнати саме цей об"єт під секретну тюрму досить складно. Це один із самих відомих "секретних" об"єктів.
   Тільки мені здається, що газетярі із "Зоннтаг Блик" і "Уномасуно" випадково дізнались, що в Україні існує такий собі "суперсекретний" Макарів-1. Просто назв інших секретних об"єктів у іхньому розпорядженні не було. :)
   Для реалізації подібного задуму значно простіше вибрати щось серед війскових містечок, або об"єктів громадянської оборони далі від Києва.
   Щодо робіт: недавно була передача про секретні стратегічні об"єкти колишнього СРСР на теріторії України, зокрема про Макарів-1. Там було сказано, що ВСЯ документація по цих об"єктах досі знаходиться у міноборони Росії і Україні не передано жодного аркушу.
   Я так розумію, що і документації по системам самознищення об"єктів (або їх "начинки") у разі потреби, українські військові теж не мають.
   Робіть висновки, кому потрібна казочка про секретні тюрми ЦРУ в Україні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.13 | Пані

    Напишіть на основі цього обговорення новину

    будь ласка! І розпіаримо. Бо цю гидоту треба присікати в зародку!

    Прямо тут поставте текст, а хтось переставить в новини.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.13 | ГРАД

     "Секретні" тюрми на "секретних" об"єктах?


     Твердження про те, що на Україні дійсно були або є секретні в'язниці ЦРУ, були опубліковані швейцарською газетою "Зоннтаг Відблиск" і мексиканської "Уномасуно".
     Про це в неділю повідомив телеканал РТР у програмі "Спеціальний кореспондент" із посиланням на голову комітету з оборони і безпеки Верховної ради України з фракції Комуністичної партії Георгія Крючкова.
     Український депутат, зокрема, стверджував, що йому надійшов анонімний лист, у якому говорилося про те, що на Україні є таємні в'язниці ЦРУ.
     У передачі говориться, що військову частину була переобладнано під місце перебування ув'язнених. Зокрема, за словами директора однієї з українських фірм, що, як той стверджував, ремонтувала приміщення, там були поставлені ґрати і залізні двері.
     Макарів-1 чи не самий відомий "секретний" об"єкт в Україні , що залишився у спадок від колишнього СРСР.
     Тільки схоже на те, що газетярі із "Зоннтаг Блик" і "Уномасуно" випадково дізнались, що в Україні існує такий собі "суперсекретний" Макарів-1. А назв інших секретних об"єктів у іхньому розпорядженні не було.
     До речі - грати і залізні двері було встановлено на більшості житлових будинків у Києві, наприклад, на Виноградорі. Для кого ж стільки секретних тюрем готує ЦРУ?
     От тільки дахи ще не встигли перобладнати для злітно-посадочних смуг ЦРУшних «Гольфстрімів».
     А як комусь спаде на думку анонімно повідомити пана Голову комітету з оборони і безпеки Верховної ради України, про те що, Комуністичною партією України керує інопланетний шпигун із псевдонімом «Петя –Шльоп-Губа» - ця теж негайно буде оприлюднено через російські ЗМІ?
     Нещодавно була передача, на жаль, не запам"ятав, на якому каналі,про секретні стратегічні об"єкти колишнього СРСР на теріторії України. Зокрема йшлося про Макарів-1. Там було сказано, що ВСЯ документація по цих об"єктах досі знаходиться у міноборони Росії і Україні не передано жодного аркушу.
     Треба розуміти, що і документації по системам самознищення об"єктів (або їх "начинки") у разі потреби, українські військові теж не мають.
     Робіть висновки, кому і навіщо потрібна казочка про секретні тюрми ЦРУ в Україні.
   • 2006.03.13 | AxeHarry

    Re: Більш докладно (/)

    А я думаю шо "Вєлікій Сєвєрний Брателло" дуже неохоче змінює методи запуску "вонючок", тобто метода стара і відпрацьована як маузєр Залізного Фєлікса - розміщення "інфо" у "поважній зарубіжній пресі" (за часи з 1918 до 1991 фєлікседмундовичі стільки таких "газєт" наюзали шо мабуть самі їм рахунку не мають), ну потім канєшна, як не зіслатись на "відому зарубіжну пресу"....

    Сцють вони напряму Жоробуша чіпляти, тому намагаюцця бздо попускати тихенько, по-партизанськи...
   • 2006.03.13 | Чучхе

    Коли я працював у газеті Київобладміністрації "Київський регіон"

    Коли я працював у газеті Київобладміністрації "Київський регіон", я їздив у цей Макарів-1, якраз з приводу зняття з нього статусу секретності. Гарнізону там практично нема. А поки містечко було законспірованим воно вважалося поштовою скринькою міста Москви, в паспортах у місцевих мешканців стояла московська прописка, школа називалась "номер такий-то м. Москви" і т.п.

    Зараз я туди поїду, зранку читайте звіт у Газеті по-київські
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.13 | Чучхе

     Щойно приїхав з Макарова-1, враження

     це щось супер. 5 років тому це було депресивне військове містечко, а зараз воно дійсно дуже піднялось, там знову масса військових (а в 1993-му сказали, що частина розформовується, а в 1997-му що знову розформовується) і все настільки вилизано, виметено, пофарбовано, що просто зразкова в/ч (а ще кажуть, що армія розвалюється). Там дуже сильний режим секретності, для проходу всередину потрібен дозвіл Генштабу, никаються під КПП журналісти, їх всіх посилають на фіг.

     Сама біда в тому, що немає ніякої конкретної інформації, що ж таке є ця частина, бо прес-служба МОУ це є самий безпринципно-брехливий орган. І зараз вона не видає дозволів на в"їзд до частини мотивуючи це тим, що це спільна українсько-російська (саме-так!) частина стратегічних російських військ

     А 5 років тому мені казали, що після договорів 1997-го року між нами, РФ та США все що там було стратегічного росіяни вивезли і частину розформовують і місто попадає під конверсію.

     а оскільки важко визначити цей статус і що там відбувається, то питання про тюрми зависає в повітрі. Бо ж абсурдно було б ховати талібів на ядерному військовому об"єкті ще й напівросійському. Однак в чому російський журналіст правий - це містечко явно стало жити краще
 • 2006.03.12 | catko

  і нема чого більш в україні вчепитись ніж забугорні проблеми(-)

 • 2006.03.13 | Rus36

  Re: Таємні тюрми ЦРУ, сьогодні на каналі Росія

  Да что вы себе голову забиваете? Запомните одно правило: все, что идет от российских СМИ - ложь, и будете жить спокойно, и не волноваться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.13 | Сергій Кабуд

   true that(-)

 • 2006.03.13 | Боррачо

  Продовження теми (/)

  В Украине есть тайная тюрьма ЦРУ?
  Тайная тюрьма ЦРУ для заключенных из Афганистана и Ирака, возможно, существовала в Киевской области Украины. Об этом в воскресенье сообщил телеканал РТР в программе "Специальный корреспондент" со ссылкой на председателя комитета по обороне и безопасности Верховной рады Украины из фракции Коммунистической партии Георгия Крючкова. Украинский депутат, в частности, утверждал, что ему поступило анонимное письмо, в котором говорилось о том, что на Украине действуют тайные тюрьмы ЦРУ. Напомним, осенью прошлого года в Евросоюзе разразился скандал. 2 ноября в СМИ были обнародованы документы, подтверждающие существование в Европе секретных тюрем ЦРУ. Документы были получены от источников в спецслужбах Швейцарии. Сначала сообщалось о существовании таких тюрем в Румынии и Польше. Потом появилась информация о том, что одна из тюрем ЦРУ расположена на бывшем советском объекте в стране Восточной Европы. В какой именно стране - не сообщалось.
  Между тем, в программе говорится, что одна из тайных тюрем ЦРУ могла существовать на территории украинского гарнизона "Макаров-11" Киевской области (воинская часть 1247). Ранее там находился бывший склад ядерных боеприпасов Советской Армии, передает "Интерфакс". В передаче говорится, что часть была переоборудована под место содержание заключенных. В частности, по словам директора одной из украинских фирм, которая, как тот утверждал, ремонтировала помещения, там были поставлены решетки и железные двери.
  В то же время, по словам местных жителей, на указанную территорию доставлялись люди в спецмашинах, как правило, большегрузных и с решетчатым окошком. При их доставке наряд части снимался со службы и этот транспорт принимал лично командир части, сказано в передаче, сообщает Newsru. Кроме того, как отмечалось в телесюжете, на аэродроме Озерное близ Житомира в конце июля и в августе прошлого года совершали посадку порядка шести самолетов модели "Гольфстрим". В передаче приводились слова свидетелей, которые подтверждали, что такие самолеты действительно приземлялись на аэродроме Озерное близ Житомира. В передаче также указывалось, что номер одного из самолетов модели "Гольфстрим" 85VM. По словам украинского депутата Крючкова, на его запрос в Минобороны Украины официальный ответ не был получен, а в устной форме ему сказали, что "этого быть не может".

  http://www.versii.com/newss.php?pid=71223
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.13 | AxeHarry

   Re: Продовження теми (/)

   Боррачо пише:

   >При их доставке наряд части снимался со службы и этот транспорт принимал лично командир части, сказано в передаче, сообщает Newsru.

   Єто круто!
   сайт розказує шо було в телепедерачі в якій розказували шо було написано в поважній швейцарсько-мексиканській газеті про то шо у факсі було надруковано про то шо хтось десь комусь про шось розказав. Або і ні.
   Дуже достовірно...
   А*уеть, дайтє двє!!!

   > Кроме того, как отмечалось в телесюжете, на аэродроме Озерное близ Житомира в конце июля и в августе прошлого года совершали посадку порядка шести самолетов модели "Гольфстрим".

   Порядку 6 - це скіко - п"ять з половиною чи 6 з четвертю?

   Ніпарядок - то з точністю до секунди видаєцця час тортур (?) над (ух-ах) забув над ким... - збирачами фіалок? То до 6 не можуть точно порахувати...

   >В передаче приводились слова свидетелей, которые подтверждали, что такие самолеты действительно приземлялись на аэродроме Озерное близ Житомира. В передаче также указывалось, что номер одного из самолетов модели "Гольфстрим" 85VM.

   ПревеДъ!
   Бортові номери Гольфстрімів мають хворму X999ХХ де Х це літера а 9 - цифра.

   Кіса, Учітє матчасть.

   Ще одно цікаве - на "85" починаєцця номер борту (теж Гольфстрім С20С)на якому катаєцця пані Бушова.

   Ото мабуть вона сама і возила з нагайкою якихось чуваків у наручниках - подалі від свого благовірного. І чим ото вони там на базі займались?
   Це мабуть шо покручє Монікагейту....
   Але на літаку цихри "8" нема...

   >По словам украинского депутата Крючкова, на его запрос в Минобороны Украины официальный ответ не был получен, а в устной форме ему сказали, что "этого быть не может".

   Нагла брехня сайту "версії.ком"!!!
   Не було такого сказано!!!
   Аби вони надрукували реальну усну відповідь вояк цьому юному Лєнінцю - іх би моментально закрили за нецензурщину в "асобо крупних размєрах"...

   Бораччо, а чому ото ти так озаботілось цим питанням? А слабо було зайнятись домашніми "бєспрєдєльщіками" у погонах - чи шо, не було команди від "рєдахтора стєнгазєти" (БУ-ГА-ГА-ГА!!!).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua