МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пожалуй, самая приятная новость за сегодня

03/13/2006 | Предсказамус
Около 180 человек решением политсовета Блока Юлии Тимошенко исключены из списков кандидатов в областные, местные и районные советы.
http://www.byut.com.ua/rus/news-1143
Понимаю, что заслуживших такое гораздо больше, но сам факт приятный. Надеюсь, мое наглое заявление, что из лидирующих политсил это покуда единственная, кто хоть как-то почистил свой список, будет достойно опровергнуто другими неголубыми блоками. Желательно не на словах, а на деле.

Відповіді

 • 2006.03.13 | tomcat

  на ФУП пытались найти списки "оступившихся" - нет таких...

  .. народ проверил Кучманоидов в своих местных списках - все по прежнему в строю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.13 | Сергій Кабуд

  klasno(-)

  http://maidan.org.ua/static/news/1142280138.html
 • 2006.03.13 | SpokusXalepniy

  Теперь можно заодно объяснить отсутствие...

  ... на форуме уже целую неделю Свистовича.
  Командировку в БЮТ - за прогул не засчитываем. А даже - наоборот.
 • 2006.03.14 | Мінор

  А в ответ - тишина!

  Предсказамус пише:
  > Около 180 человек решением политсовета Блока Юлии Тимошенко исключены из списков кандидатов в областные, местные и районные советы.
  > http://www.byut.com.ua/rus/news-1143
  > Понимаю, что заслуживших такое гораздо больше, но сам факт приятный. Надеюсь, мое наглое заявление, что из лидирующих политсил это покуда единственная, кто хоть как-то почистил свой список, будет достойно опровергнуто другими неголубыми блоками. Желательно не на словах, а на деле.

  Обратите внимание, что всякий раз, когда приходится доказывать свою позицию действительно "не словом, а делом" - правящая коалиция прячется в кусты. Вот уж действительно - "молодец среди овец".

  А в общем, гадковатое ощущение остается после читания теперешнего "свободного форума". Мыслей тут уж нет - осталось только желание большинства облить грязью Юлю или Мороза, или еще кого - только бы родная НСНУ оствалась белой и пушистой.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | Сергій Кабуд

   в вас брєд, галубчік

   Мороза тут давно забули,
   ющенка перестали помічати,
   а Юлю сприймають давно не як політика а як акторку чи на крайняк відьму

   Але це не відміняє необхідності віддати свій голос за 3 цих політичні сили, бо решта - просто чи банда головорізів, чи не пройдуть.

   ви, як юліна людина спробуйте вплинути на неї, шоб отямилася і діяла результативно. І викинула турчинова нахуй
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.14 | anorma

    ніколи вона Турчинова не викине

    він знає всі її і свої оборудки з часів ЕЄСУ
    такі люди відходять лише за власним бажанням або "в мір іной"

    придивиться ще до "адвоката сімї" Тимошенко з часів ЕЄСУ - пана Швеця - №31 блоку.
    тихесенько зайняв посаду начальника управління в генпрокураторі

    а пан Піскун після відставки видав наказ про призначення його своїм замісником :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.14 | Сергій Кабуд

     якщо це все так - ми тут всі ідіоти помаранчеві

     немає в україні політики

     те шо є це вже і не цирк а зоопарк
   • 2006.03.14 | Мінор

    Від "галубчіка" чую!

    Сергій, мовна толерантність з вас так і пре - я з Предсказамусом уже давно і затято говорю лише російською. Після дискусії про "Тасюху" :-)

    > ви, як юліна людина спробуйте вплинути на неї, шоб отямилася і діяла результативно. І викинула турчинова нахуй

    Я - своя власна людина, українська людина, а в холуї ні до кого не наймався і "юліною людиною", як і "людиною Мороза" ніколи не був не буду.

    Вона діє так, як вважає за потрібне. Політтехнологів не слухається - навіть слоган компанії сама придумала. Так-що вплинути на неї дуже складно...
  • 2006.03.14 | anorma

   Список друзів Кучми // Чобіт (/)

   Як заявив на презентації автор «Монолітного болота» Дмитро Чобіт, формування списку БЮТ фактично перетворилося на банальний базар, причому до його складання більшість членів блоку взагалі не мали ніякого відношення.

   «Список персонально робили три людини: Бродський, Тимошенко, Турчинов. Точніше його формували й продавали Бродський та Турчинов, Юлію Володимирівну з ним тільки знайомили. Подивіться, в першій сотні 49 осіб безпартійних. З тих, що залишилися, тільки 18 осіб були членами «Батьківщини» до помаранчевих подій. Інші вступили потім. Яскравий приклад, брати Буряки вступили у фракцію «БЮТ» 16 грудня минулого року, а вже 17 значилися у виборному списку. Не було ні політради, ані з'їзду, виходить, що все робилося вночі. От так і формувався список Тимошенко» – повідомив Дмитро Чобіт.

   На думку Чобота, в перших рядах списку БЮТ більшість «рафінованих кучмістів», а справжні патріоти значаться виключно як ширма. «Тимошенко, яка ще користується пошаною, повинна очиститися від тієї скверни, яка в списках. Приберіть звідти олігархів, залиште нормальних людей, які знаходяться в другій сотні» – заявив Чобіт.

   У своїй книзі «Монолітне болото» Дмитро Чобіт називає імена бізнесменів, які на його думку незаслужено значаться в списку БЮТ. Окрім братів Буряків серед названих Таріел Васадзе, Богдан Губський (концерн «Славутич»), Євген Сігал (концерн «Комплекс»), Олександр Абдулін (компанія «Інтергаз»), Микола Баграєв (компанія «Таврійські ігри»), Костянтин Жеваго (компанія «Фінанси і кредит»), Олександр Фельдман (компанія «АВЕК і К»), Василь Хмельницький (концерн «Запоріжсталь»), Андрій Веревський (компанія «Трансагроінвест»), Олександр Борзих (концерн «Укрвинпром»), Юрій Триндюк (компанія «Хлібні інвестиції»).

   ----------------------------------------


   сьодня сфотаю плакати одеського героя БЮТ , якого оминула чистка рядів :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.14 | Сергій Кабуд

    от жеж сорому не має

    бляд$$$$юга
 • 2006.03.14 | Мартинюк

  Про "радісну" звістку

  В Україні є не менше 24 облради, близько 400 районних рад, і не менше 2 сотень міськрад. Разом приблизно 625 місцевих рад. Вийшовши з мінімального числа депутатів у цих радах в 60 чоловік отримуємо 37500 місць у списках . Як відомо БЮТ реально претендує приблизно на 15% місць. Це становить 5625 місць у списках. Якщо навіть припустити що що виключали із списків лише тих, які знаходяться на прохідних місцях, тоді отримуємо що "почистили" лише 3% від прохідної частини.
  Якщо ж лічити стосовно всіх списків то отримаємо лише 0,4%.

  Окрім того варто подивитися на прізвища тих кого виключили - можливо це просто ті , які не сплатили гроші за місце у списку, не оформили документи, чи просто проявили нелояльність до Тимошенко, Турчинова, Бродського і Федорчука.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.14 | catko

  і що тут такого? це всі роблять

  перегляньте список "ті хто вибув з вр" на сайті цвк - 111 чоловік.
  з них до речі 2 від юльки і 5 від ну.

  про нашу україну (за всіх не скажу) - але станом на 14.03 на виключення з прохідних частин списків в одному тільки києві лежить подань десь на 30-40 чоловік.

  звичайна партійна рутина. хтось не працює, хтось не доплатив, когось на чомусь зловили, хтось список донизу тягне, хтось місцем не задоволений.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | anorma

   гоніво? не могет этого быть. это же была

   "Пожалуй, самая приятная новость за сегодня" (с) Предсказамус

   ---

   вы пане мабуть тень на плетень наводите :)
 • 2006.03.14 | Тутошний

  как мало нужно Предсказамусу :)

  ему сказали, что кого-то выкинули и он рад, а кого именно выкинули? Может, именно не самых отстойных и выкинули оставив все остальное на месте? (что скорее всего и произошло).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | Предсказамус

   КЕ, потерпите немного. Опубликуют - увидим (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua