МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява політв’язнів УНА-УНСО

03/14/2006 | УНСО-інформ
Заява політв’язнівпо справі „9 березня 2001 року”, які не забруднили себе співпрацею з кучмізмом, порядно відсиділи свої терміни не прогинаючись під адміністрації „виправних закладів”, не сприяли провокаціям Коваленка
та не торгували власною гідністю.

Змушені офіційно заявити, що заява зроблена 9 березня 2005 року, у п’яту річницю подій 2001 року, про те що Шкіль і Турчинов нібито „спровокували” сутички 9 березня 2001 року, є ніщо інше як нагла брехня і провокація, для передвиборного чорного P.R. в інтересах атавізмів кучмізму.

Заявляємо, що 9 березня 2001 року кожен з нас діяв так як підказувало йому його серце, яке палало жагою звільнити українську націю від комуно-олігархічних кучмівських кланів і за всі свої дії ми відповідаємо самі. В той день саме Шкіль на вулиці Банковій організував відтягування демонстрантів від епіцентру сутичок на вулицю Хрещатик, чим фактично зупинив спровоковану міліцейськими „тіхарями” бійку.

З Турчиновим Олександром Валентиновичем нас пов’язує лише те, що ця людина разом зі Шкілем, весь час нашого перебування у застінках допомагала всім політв’язням включно і з тими які віддячили йому таким ганебним чином.

Ми щиро вдячні виборцям 121 Городецького виборчого округу Львівської області, за те що вони у 2002 році незважаючи на тиск влади, і провокації деяких колишніх наших „однопартійців”, обрали Шкіля народним депутатом. Саме з того часу, ми (всі хто перебував за гратами), почали отримувати регулярно передачі.

Ті хто посприяли аби законопроект нардепа Андрія Шкіля про нашу реабілітацію був підмінений у Верховній Раді на складніший в практичній реалізації законопроект Леоніда Черновецького, діяли з метою аби більшість політв’язнів взагалі не була реабілітована. Поза як більшість з нас здобуває на хліб власною щоденною працею, а не дрібними політичними провокаціями, і нам не має часу наймати адвокатів і бігати по судах (згідно із проектом Черновецького) і доводити, що ми не злочинці.

Прикро, що деякі представники теперішньої помаранчевої влади зберегли всі “добрі” традиції старої влади, і з такою легкістю та нахабством наплювали нам в душі, в такий знаменний для всіх патріотів день, використавши скрутне фінансове становище та низькі моральні установки деяких з політв’язнів у справі “9 березня”.

13 березня 2006 року.

Політв’язні по справі „9 березня 2001 року”:

Горощук Володимир (засуджений до 3 років, зараз працює водієм)

Бойко Олег (засуджений до 3 років, голова спілки політв’язнів „ 9
березня 2001 року”)

Литвиненко Павло (засуджений до 2 років,зараз працює слюсарем)

Ляхович Микола (засуджений до 5 років,зараз студент факультету психології)

Ляхович Григорій (засуджений до 2 років,зараз студент юридичного факультету)

Павлюк Володимир (засуджений до 2 років)

Шкіль Андрій (відсидів 13 місяців, обраний народним депутатом України,
голова ВГО УНА-УНСО)


УНСО-інформ

Відповіді

 • 2006.03.14 | 123

  Особливо переконливо виглядає підпис самого Шкіля

  Наприклад, під такими словами:

  > З Турчиновим Олександром Валентиновичем нас пов’язує лише те, що ця людина разом зі Шкілем, весь час нашого перебування у застінках допомагала всім політв’язням включно і з тими які віддячили йому таким ганебним чином.

  Або такими:

  > Ми щиро вдячні виборцям 121 Городецького виборчого округу Львівської області, за те що вони у 2002 році незважаючи на тиск влади, і провокації деяких колишніх наших „однопартійців”, обрали Шкіля народним депутатом. Саме з того часу, ми (всі хто перебував за гратами), почали отримувати регулярно передачі.

  А ось це дуже цікаво:

  > Ті хто посприяли аби законопроект нардепа Андрія Шкіля про нашу реабілітацію був підмінений у Верховній Раді на складніший в практичній реалізації законопроект Леоніда Черновецького, діяли з метою аби більшість політв’язнів взагалі не була реабілітована. Поза як більшість з нас здобуває на хліб власною щоденною працею, а не дрібними політичними провокаціями,

  Тобто більшість заробляє "власною щоденною працею", а не провокаціями, а дехто все ж... Це Шкіль на себе так натякає? :))

  Для чого він поставив свій підпис під заявою, що є фактично свідченням свідків на його користь - мені зрозуміти важко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua