МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фільм „З табуретом до океану” + прощальна пресуха!

03/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
АНОНС ФІЛЬМУ „З ТАБУРЕТОМ ДО ОКЕАНУ”

КОЛИ: Середа, 15 березня, 19:00.
ДЕ: Будинок Кіно.
ЩО: Показ повної версії пригодницького документального фільму „З Табуретом до Океану”.

Влітку 2005 року семеро українців - студентів і викладачів київських мистецьких вузів –рушили стопом з Києва до Ля-Рошелі, щоб віднести до Атлантичного океану Табурет – символ перемоги над обломом.

Але Табурет – це тільки спосіб об’єднати команду корпоративним духом. Головне – пригоди, яких було вдосталь. А ще українці зняли про ці пригоди фільм.

Краківські священники, варшавські металісти, ректор Кіношколи в Лодзі, литовський коваль у Гданську, поліцаї на кордоні ЄС, бюргери у Берліні, французи, які приєдналися до походу, бюрократи і Ла-рошелі – купа людей і подій калейдоскопічно проходить перед оком глядача.

Ви думали, що Євросоюз – це те, що показують по телевізору? Ні! Справжня Європа – у фільмі „З Табуретом до Океану”!

Тривалість фільму – 119 хвилин.

Режисер – Ярослав Попов, монтаж – Леонід Кантер, текст – Павло Солодько.

Музика – „Пікардійська терція”, „Брати Гадюкіни”, народні пісні і багато-багато іншого.

Приємного перегляду. ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ.

Прем’єра повної версії фільму співпадає з початком чергової експедиції. Другий табурет вирушить до Індійського океану. Якщо торік українці святкували День незалежності у Франції, то цього року вони святкуватимуть Великдень у Китаї.

АНОНС ПРОЩАЛЬНОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ „З ТАБУРЕТОМ ЧЕРЕЗ ГІМАЛАЇ”

Якщо всі будуть займатись лише політикою, що стане з культурою?
Завдяки ЗМІ люди можуть дізнаватись не лише про катастрофи і убивства…

Нова сторінка українського театру третього тисячоліття –

Божевільний проект майстерні Кочнєва та студії Lizard Films
«Із Табуретом через Гімалаї»

15 березня 2006 з Києва стартує творча експедиція "Із Табуретом через Гімалаї". Учасники проекту – студенти, випускники та викладачі вищих мистецьких навчальних закладів України.
Це некомерційний і неполітичний проект, який передбачає демонстрацію авторської вистави «Наречена чи Тигр?» на вулицях великих і малих населених пунктів Монголії, Китаю, Непалу, Індії та Шрі-Ланки.
Тривалість експедиції 90 днів.
До складу групи входять два оператори і фотограф, які будуть знімати документальний фільм про те, що відбуватиметься. По завершенні фільм демонструватиметься в Україні з культурно-пізнавальною метою.

Фінансування: Власним коштом учасників.

Моральна підтримка: Міністерство культури і туризму України, Французький культурний центр в Україні, Київський національний університет ім. І. Карпенка-Карого, консульська агенція Монголії в Україні, фонд «Далекий Схід».

Прощальна прес-конференція з молодими митцями традиційно відбудеться просто неба, біля пам’ятника Григорія Сковороди (м. Київ, Контрактова Площа) 15 березня о 17:00. Звідти учасники проекту вирушають на вокзал, а преса і гості (за бажанням) до Будинку Кіно (вул. Саксаганського 6, Синя зала) де відбудеться демонстрація пригодницького музичного телесеріалу «Із Табуретом до Океану» (реж. Ярослав Попов).

Історія проекту:
Молоді люди, студенти та викладачі Київського національного університету театру, кіно i телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у серпні 2004р. здійснили некомерційну та неполітичну акцію: 200-кілометровий піший похід селами західної України з вуличною виставою „Коза”. В результаті подорожі виник фільм „КОЗА” (© Lizard Films студія, реж. Сергій Лисенко) – документальне свідчення їхніх надзвичайних пригод.
В серпні 2005 року юнаки та дівчата здійснили новий проект «Із Табуретом до Океану», який є природнім продовженням „Кози”. Цей проект охоплював три європейські країни: Польщу, Німеччину і Францію. Подорож тривала 36 днів. Учасники подолали 3000км. Впродовж всієї подорожі вони грали вистави та співали пісні на вулицях. Дорогою до них приєднались німець українського походження та три французи.
Проект завершився у французькому місті Ля-Рошель на узбережжі Атлантичного Океану. Саме там, з дозволу міської адміністрації, було піднято українського прапора та встановлено пам’ятник Табуретові, який божевільні митці весь час несли із собою. Підсумком експедиції, як і попереднього разу, став фільм «Із Табуретом до Океану» (© Lizard Films студія, реж. Ярослав Попов) – стрічка, що наочно доводить українську мистецьку інтеграцію в ЄС.

Журнал попередньої експедиції
http://www.taburet.lizardfilms.com/ukr/journal/

Запитання та пропозиції:
+380 (67) 230 62 07
lizard@lizardfilms.com


Ініціатор проекту –
Леонід Кантер

Відповіді

 • 2006.03.14 | Глядач

  Всі в кіно!

  Фільм супер! Хто був у Будинку кіно в кінці грудня, той пам'ятає. Але тоді не було німецької частини, а тепер вона є. Всі в кіно - це молодіжна енергія, гумор і драйв!
 • 2006.03.16 | Вася

  Re: Фільм „З табуретом до океану” + прощальна пресуха!

  Кльовая тема чуваки!атличній план! Ві-молодці!
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > АНОНС ФІЛЬМУ „З ТАБУРЕТОМ ДО ОКЕАНУ”
  >
  > КОЛИ: Середа, 15 березня, 19:00.
  > ДЕ: Будинок Кіно.
  > ЩО: Показ повної версії пригодницького документального фільму „З Табуретом до Океану”.
  >
  > Влітку 2005 року семеро українців - студентів і викладачів київських мистецьких вузів –рушили стопом з Києва до Ля-Рошелі, щоб віднести до Атлантичного океану Табурет – символ перемоги над обломом.
  >
  > Але Табурет – це тільки спосіб об’єднати команду корпоративним духом. Головне – пригоди, яких було вдосталь. А ще українці зняли про ці пригоди фільм.
  >
  > Краківські священники, варшавські металісти, ректор Кіношколи в Лодзі, литовський коваль у Гданську, поліцаї на кордоні ЄС, бюргери у Берліні, французи, які приєдналися до походу, бюрократи і Ла-рошелі – купа людей і подій калейдоскопічно проходить перед оком глядача.
  >
  > Ви думали, що Євросоюз – це те, що показують по телевізору? Ні! Справжня Європа – у фільмі „З Табуретом до Океану”!
  >
  > Тривалість фільму – 119 хвилин.
  >
  > Режисер – Ярослав Попов, монтаж – Леонід Кантер, текст – Павло Солодько.
  >
  > Музика – „Пікардійська терція”, „Брати Гадюкіни”, народні пісні і багато-багато іншого.
  >
  > Приємного перегляду. ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ.
  >
  > Прем’єра повної версії фільму співпадає з початком чергової експедиції. Другий табурет вирушить до Індійського океану. Якщо торік українці святкували День незалежності у Франції, то цього року вони святкуватимуть Великдень у Китаї.
  >
  > АНОНС ПРОЩАЛЬНОЇ ЕКСПЕДИЦІЇ „З ТАБУРЕТОМ ЧЕРЕЗ ГІМАЛАЇ”
  >
  > Якщо всі будуть займатись лише політикою, що стане з культурою?
  > Завдяки ЗМІ люди можуть дізнаватись не лише про катастрофи і убивства…
  >
  > Нова сторінка українського театру третього тисячоліття –
  >
  > Божевільний проект майстерні Кочнєва та студії Lizard Films
  > «Із Табуретом через Гімалаї»
  >
  > 15 березня 2006 з Києва стартує творча експедиція "Із Табуретом через Гімалаї". Учасники проекту – студенти, випускники та викладачі вищих мистецьких навчальних закладів України.
  > Це некомерційний і неполітичний проект, який передбачає демонстрацію авторської вистави «Наречена чи Тигр?» на вулицях великих і малих населених пунктів Монголії, Китаю, Непалу, Індії та Шрі-Ланки.
  > Тривалість експедиції 90 днів.
  > До складу групи входять два оператори і фотограф, які будуть знімати документальний фільм про те, що відбуватиметься. По завершенні фільм демонструватиметься в Україні з культурно-пізнавальною метою.
  >
  > Фінансування: Власним коштом учасників.
  >
  > Моральна підтримка: Міністерство культури і туризму України, Французький культурний центр в Україні, Київський національний університет ім. І. Карпенка-Карого, консульська агенція Монголії в Україні, фонд «Далекий Схід».
  >
  > Прощальна прес-конференція з молодими митцями традиційно відбудеться просто неба, біля пам’ятника Григорія Сковороди (м. Київ, Контрактова Площа) 15 березня о 17:00. Звідти учасники проекту вирушають на вокзал, а преса і гості (за бажанням) до Будинку Кіно (вул. Саксаганського 6, Синя зала) де відбудеться демонстрація пригодницького музичного телесеріалу «Із Табуретом до Океану» (реж. Ярослав Попов).
  >
  > Історія проекту:
  > Молоді люди, студенти та викладачі Київського національного університету театру, кіно i телебачення ім. І. Карпенка-Карого, у серпні 2004р. здійснили некомерційну та неполітичну акцію: 200-кілометровий піший похід селами західної України з вуличною виставою „Коза”. В результаті подорожі виник фільм „КОЗА” (© Lizard Films студія, реж. Сергій Лисенко) – документальне свідчення їхніх надзвичайних пригод.
  > В серпні 2005 року юнаки та дівчата здійснили новий проект «Із Табуретом до Океану», який є природнім продовженням „Кози”. Цей проект охоплював три європейські країни: Польщу, Німеччину і Францію. Подорож тривала 36 днів. Учасники подолали 3000км. Впродовж всієї подорожі вони грали вистави та співали пісні на вулицях. Дорогою до них приєднались німець українського походження та три французи.
  > Проект завершився у французькому місті Ля-Рошель на узбережжі Атлантичного Океану. Саме там, з дозволу міської адміністрації, було піднято українського прапора та встановлено пам’ятник Табуретові, який божевільні митці весь час несли із собою. Підсумком експедиції, як і попереднього разу, став фільм «Із Табуретом до Океану» (© Lizard Films студія, реж. Ярослав Попов) – стрічка, що наочно доводить українську мистецьку інтеграцію в ЄС.
  >
  > Журнал попередньої експедиції
  > http://www.taburet.lizardfilms.com/ukr/journal/
  >
  > Запитання та пропозиції:
  > +380 (67) 230 62 07
  > lizard@lizardfilms.com

  >
  > Ініціатор проекту –
  > Леонід Кантер


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua