По словам руководителя избирательного штаб">
МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УП опубликовала 25 кадр

03/14/2006 | alx_1904
>....Партия регионов обратилась в Генпрокуратуру и международные организации с требованием предоставить оценку содержания агитационного фильма блока "Наша Украина" "Угроза. Страшная правда" на УТ-1.

>По словам руководителя избирательного штаба партии, Евгения Кушнарева, существование запрещенных технологий 25 кадра доказано двумя экспертными организациями Украины.

>В частности, как сказано в выводе организации "Мониторинг телевидения Украины", "запись, на представленных видеокассете и DVD телевизионной передачи "Выборы-2006" предвыборной агитационной программы блока "Наша Украина", продемонстрированной на УТ-1 10.03.2006 с 19-00 по 19-30, соответствует действительности и сделан при прямой трансляции".

>По приведенным Кушнаревым результатам экспертизы, осуществленной рекламным агентством "Стиль - С", в течение фильма "был использован специфический прием видеомонтажа "флеш" и звуковой сигнал "клацанье", которые применяются для логического отделения некоторых материалов".

http://pravda.com.ua/ru/news/2006/3/14/38721.htm

Відповіді

 • 2006.03.14 | Чучхе

  Не боитесь ссылаться на "оранжевую" газету? (-)

 • 2006.03.14 | Sean

  Ага, а також 26-й, 27-й і 28-й

  після чого продемонстрували спійманого барабашку, Нессі і власними зусиллями висидженого чи то виношеного Кушнарьовим йєті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.14 | Albes

  А при чем здесь 25 кадр ?

  ">По приведенным Кушнаревым результатам экспертизы, осуществленной рекламным агентством "Стиль - С", в течение фильма "был использован специфический прием видеомонтажа "флеш" и звуковой сигнал "клацанье", которые применяются для логического отделения некоторых материалов"."

  А при чем здесь 25 кадр ?
  Чисто туфтовый ПиАр Кушнарева с ПРушниками.
 • 2006.03.14 | Tatarchuk

  25 кадр: придивиться уважно - це просто Янукович в рентгене(-)

 • 2006.03.14 | AxeHarry

  Re: УП опубликовала 25 кадр

  Пізнавальна стаття в тому числі і про т.зв. 25й кадр
  http://www.artlebedev.ru/kovodstvo/94/

  "... Чем проще и глупее выдвигается тезис, тем больше у него шансов завоевать всенародное доверие. ..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | alx_1904

   А 5й канал доверчивый?

   AxeHarry пише:

   > "... Чем проще и глупее выдвигается тезис, тем больше у него шансов завоевать всенародное доверие. ..."

   Тем временем, как выяснил „5 канал”, в антиющенковских роликах, которые крутил УТ-1 и „Интер”, применена технология 25-го кадра.
   „Это попытка донести зрителю скрытую информацию, содержание которой могут оценить лишь специалисты”, - сказал „5 канал”. :lol:
   „Очень важную роль играет цветовая гамма 25-го кадра, образы, которые действуют на подсознание.”.... :lol:
   Изображение 25 кадра можно посмотреть на сайте „5 канала”.http://pravda.com.ua/ru/archive/2004/november/20/news/5.shtml
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.14 | AxeHarry

    Re: А 5й канал доверчивый?

    Це теж був псевдонауковий брєд, що свого часу дискутувалось тут же на форумі. Невігласів вистачає всюди.
 • 2006.03.14 | alx_1904

  НСНУ признала на 5м только что!

  Тетяна Мокріді, блок "Наша Україна":
  - Це спецефект. І я вас закликаю порахувати і побачити, що на тому черепі, в який так вчепився Кушнарьов, там не 1 кадр, а там 2 з половиною кадри, наскільки я розумію. Але я дуже рада тому, що пан Кушнарьов придумав чергову технологію 25 кадру цього разу, щоб відволікти від фактів, які викладені у фільмі.
  http://5tv.com.ua/newsline/207//22564/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.14 | AxeHarry

   Re: НСНУ признала на 5м только что!

   1. "Флешем" (3хкадровим переходом "через білий") дуже часто "лікуюцця" стики так званих "немонтажних" планів. (подивіться на купу всяко-різних інтерв"ю - коли встик ставляцця різні плани зняті з однієї точки - шоби особа шо дає інтерв"ю не "стрибнула" в кадрі).

   2. Так звані "мікроплани" (короткі стики по 2-3-5 кадрів) стали досить "модяні" у кліпах років з 10-15 назад - коли технологія нелінійного монтажу стала поширеною (нікому не побажав би монтувати матеріал з мікропланами в лінійній монтажці - це гемор ще той)

   3. 25кадро-озабочєним - учіть матчасть, албанський або вкупіть собі квиток у Бобруйськ - це на ваш особистий смак.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.14 | Нестор

    3-х кадровий перехід через череп?

    AxeHarry пише:
    > 1. "Флешем" (3хкадровим переходом "через білий") дуже часто "лікуюцця" стики так званих "немонтажних" планів.

    Поясніть мені наївному навіщо монтувати "стики" черепом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.14 | Englishman

     в мене те ж саме питання

     я нічого не знаю про технологію 25-го кадру, і сумніваюся, що нушники порушили чимось законодавсто, але навіщо було ліпити синій череп? Невже для красоти?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.14 | AxeHarry

      Re: в мене те ж саме питання

      Englishman пише:
      > я нічого не знаю про технологію 25-го кадру, і сумніваюся, що нушники порушили чимось законодавсто, але навіщо було ліпити синій череп? Невже для красоти?

      Для красоти, від надлишку умнощів, від уміння бачити не далі свого носа, "так бачить ріжисьор", шоб було, х.його з., по кулуарній домовленості між НУ і ПР - у пацанів хрєново з піаром - а тут така шара. вибирайте варіанти.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.14 | Нестор

       Я все ж таки виберу спробу маніпуляції свідомістю виборців

       Я дивився цей фільм і черепа не бачив. Проте НСНУ визнає його наявність. Це означає, що мені нав"язують інформацію, яку я дивитися не хочу.

       Якщо я захочу подивитися фільм жахів, то почекаю пізньої передачі з відповідним маркуванням у вигляді червоного квадратика. Я не розумію чому моя дитина має дивитися на якийсь череп? Тому що невідомий мудила з НСНУ так вирішив?

       Не зважаючи на те чи це був 1 кадр чи 3 кадри це пряме порушення закону, за яке НСНУ має відповісти.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.14 | AxeHarry

        Re: Я все ж таки виберу спробу маніпуляції свідомістю виборців

        Шановний, раз Ви дивилися то кіно і не бачили того черепка, (я не дивлюся ТіліВізора взагалі років так 8 - і до речі ніфігово почуваюся :) так шо сказати не можу, чи було воно тама чи ні) то це означає лише одно - шо того черепка там не було.

        Коротке пояснення "матчасті" на пальцях -
        а згадайте, як показують по ТіліВізору старе кіно (перегнане з кіноплівки) - та іноді і нове - то інколи видно малесенькі точечки, подряпинки або всякий шіт на плівці (ну не почистили добре плівку перед проявкою або при перегоні) - і ви це добре бачите, хоча ота фігня видна 1\25 секунди - рівно один кадр. А тут цілий черепок блимнув би на весь кадр....
        Так шо шотоєто на пургу схоже.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.14 | Нестор

         Re: Я все ж таки виберу спробу маніпуляції свідомістю виборців

         AxeHarry пише:
         > Шановний, раз Ви дивилися то кіно і не бачили того черепка, (я не дивлюся ТіліВізора взагалі років так 8 - і до речі ніфігово почуваюся :) так шо сказати не можу, чи було воно тама чи ні) то це означає лише одно - шо того черепка там не було.

         > Коротке пояснення "матчасті" на пальцях - а згадайте, як показують по ТіліВізору старе кіно (перегнане з кіноплівки) - та іноді і нове - то інколи видно малесенькі точечки, подряпинки або всякий шіт на плівці (ну не почистили добре плівку перед проявкою або при перегоні) - і ви це добре бачите, хоча ота фігня видна 1\25 секунди - рівно один кадр. А тут цілий черепок блимнув би на весь кадр....
         > Так шо шотоєто на пургу схоже.

         Шановний раз я ніколи в житті не бачив живого кенгуру, то це не означає, що його не існує. Так само як я і в старому кіно не бачу всіх "точечок" і "подряпинок".

         Але якщо несуни визнають, що череп був, то це означає, що він був Бо альтернативою цьому висновку може бути лише припущення групового дебілізму несунів, які оговорюють самі себе з метою підвищення рейтингу Янику

         Нічого не знаючи про череп я ще дивувався, чому рекламний ролик НСНУ на третину складається з виступів Ахмєтова та Януковича. Тепер єдино логічним поясненням мені видається закріплення образу черепа за зображенням цих панів.

         По логіці Кушнарьов мав би виставити в інеті оцифроване відео. Так що почекаємо
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.14 | AxeHarry

          Re: Я все ж таки виберу спробу маніпуляції свідомістю виборців

          Нестор пише:
          > Шановний раз я ніколи в житті не бачив живого кенгуру, то це не означає, що його не існує. Так само як я і в старому кіно не бачу всіх "точечок" і "подряпинок".

          Ну, якщо ви не в Австралії (а Ви таки точно не в Австралії - про це трохи згодом :)), то бачення Вами кенгурів на вулицях Києва навело би на думку про дещо специфічний склад того що ви курите....

          Ще раз - навіть 1 кадр черепка на флеші помітили б УСІ і зразу.

          > Але якщо несуни визнають, що череп був, то це означає, що він був

          Можливо. Мікроплан, "дробний монтаж", і ще багато страшних слів - підіть на курси режисури та кіно-відео-монтажу (тіко заради усього, не в Кульок до Юного Арла - бо тав вас ще й НеТакому навчать %) ).
          Любий режисер робить фільм використовуючи різні засоби монтажу, ефектів, "неправильного монтажу", і ВопліСоплі стосовно методів і прийомів монтажу роликів - це "пук у вічність".

          Бо альтернативою цьому висновку може бути лише припущення групового дебілізму несунів, які оговорюють самі себе з метою підвищення рейтингу Янику

          Та ні, ІМХО Яникам зараз дають погризти куфайку (знаєте як нейтралізувати злу але тупу собаку? - дати їй куфайку)

          > Нічого не знаючи про череп я ще дивувався, чому рекламний ролик НСНУ на третину складається з виступів Ахмєтова та Януковича. Тепер єдино логічним поясненням мені видається закріплення образу черепа за зображенням цих панів.

          То тепер Вам ввижаюцця черепки як тіко про Я. подумаєте? А у мене наприклад Я. асоціюєцця з яйцем з ІваноФранківська. І шо з того?

          > По логіці Кушнарьов мав би виставити в інеті оцифроване відео. Так що почекаємо

          Да, повертаючись до Австралії.
          Виходячи з того шо Матчасть ви не вивчили, пишете не по-албанськи, то ви зара не в Австралії а в Бобруйську.
  • 2006.03.14 | tomcat

   Признала ЧТО? что использует видеоэффекты?

   эдак ЛЮБОЙ фильм или ролик можно обвинить в чем угодно, нужно взять отдельные кадры и нначать к ним придирки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua