МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КаКаськів "одумався". Він тепер за "доплату" і "мирові угоди"(/)

03/14/2006 | Роман ShaRP
http://5tv.com.ua/newsline/179/0/22550/

ПОРА-ПРП пропонує доплатити, а потім законодавчо забезпечити право власності на приватизоване майно

Забезпечити право власності на приватизоване майно - мета "Закону про справедливість". Його проект пропонує ухвалити блок ПОРА-ПРП. На переконання прибічників "сильної руки", більшість державних підпримств продали задешево і незаконно. Тож задля соціального миру та демократії нові господарі мають доплатити.

Чим менше часу залишається до виборів, тим більше нових законопроектів розробляють їхні учасники. "Пористи" пропонуюит бізнесменам мирову. Мовляв реприватизація відлякала інвесторів. Отже, вібьирати майно більше не варто, натомість підприємці мають самі усвідомити провину і доплатити п"яту частину реальної вартості свого майна, яку визначить міжнародний аудит. Добровільно. Термін сплати - три місяці.

Владислав Каськів, голова політради блоку ПОРА-ПРП:
- Якщо вони не скористаються цім правом, тоді вступає в дію інший. Держава протягом 6-ти місяців після завершення цього терміну добровільної сплати протягом півроку подає в суд і оскаржує право власності, якщо вважає, що приватизація відбулася незаконно.

Якщо держава цим правом так і не скористається - бізнесмен може спати спокійно - відтоді його підприємство ніхто не зможе відібрати, йдеться у законопроекті "справедливості", який кличківці мають намір запропонувати ще цій парламентській каденції. Втім, вибори споріднюють навіть ворогів. Партія регіонів, список якої містить чимало заможних українців, у тому числі й найбагатшого, обіцяє закон підтримати. Мовляв, хто його ініціює, їм байдуже, а про мирову угоду біло-блакитні говорили ще до реприватизації.

Раїса Богатирьова, лідер фракції "Регіони України":
- Нам обіцяли підтримати, але все поховали свої обіцянки. тому будь-яка ініціатива, нас не цікавить хто буде такий законопроект вносити, якщо він буде співпадати із тим, що ми вносили, нашим баченням. Ми його підтримаємо. і це абсолютно ні до чого, чи багато у нас бізнесменів чи не багато.

Варто нагадати, що саме попередня спроба помиритися з олігархами й посварила найдужче помаранчеву команду. Гроші від перепродажу Криворіжсталі і досі є предметом взаємних звинувачень, а долю Нікопольського фероспланого остаточно так і не визначили.

Ніна Міщенко, Сергій Чебаненко, 5 канал


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua