МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про міністра-бізнесмена Ю. Луценка

03/15/2006 | fred
Ще не завершилось розслідування кримінальних справ щодо зловживань колишніх високопосадовців МВС України на чолі з М. Білоконем, повязаних з виготовленням бланків документів суворого обліку, як розпочинається нова оборудка. Нова, однак за старою схемою. Так, міністр внутрішніх справ України Ю. Луценко в січні 2006 року дав вказівку керівнику департаменту ресурсного забезпечення МВС Шевченку терміново, без проведення тендеру, організувати виготовлення бланків документів суворої звітності. На виконання цієї вказівки ДРЗ МВСУ листом №25/10-225 від 20.01.06р. проінформував Міністерство фінансів про можливість розміщення консорціумом „ЄДАПС” замовлення на виготовлення на державному поліграф комбінаті „Україна” відповідних бланків для МВС. Виникає питання чому замовник „ЄДАПС”, а не МВС? Все пояснює схема замовлення. Згідно цього задуму консорціум „ЄДАПС” виступає повередником між виробником (ПК „Україна”) і замовником (ДРЗ МВС) бланків документів. Так, консорціум закуповує бланки у ПК „Україна” та голографічні захисні елементи (ГЗЕ) у СП „Голографія”, далі постачає ГЗЕ як давальницьку сировину на ПК „Україна”, а ПК „Україна” наносить ГЗЕ на бланки та відвантажує консорціуму „ЄДАПС”.
Ціна бланку посвідчення водія без ГЗЕ згідно проекту угоди між ПК „Україна” та консорціумом „ЄДАПС” – 2,04 грн, а ціна того ж самого бланку з ГЗЕ відповідно до контракту між „ЄДАПС” та ДРЗ МВС сягає 8, 04 грн. Разом з тим, вартість ГЗЕ ТОВ НЦ „Суперпринт” згідно діючої угоди з ПК „Україна” становить 0,25 гривень при застосуванні однієї голограмми та 1,75 грн при застосуванні двох. Загалом вартість бланків бланків згідно проекту договору між ПК „Україна” та консорціумом „ЄДАПС” складає 74 475 173,80 грн, тобто вартість ГЗЕ виробництва СП „Голографія” складає 57 469 227,22 грн, в той час коли вартість ГЗЕ „Суперпринта” складає 4 до 12 млн. грн.
Цікаво скільки мільйонів гривень з різниці в 45-53 млн грн пан Луценко передасть на потреби Соцпартії, а скільки покладе до власної кишені.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua