МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дивіться фільм "Загроза. Страшна правда" (завантажити)(л)

03/16/2006 | mirgor
Дивіться фільм "Загроза. Страшна правда". У фільмі йдеться про перебіг виборчої кампанії в Донецькій області, список Партії Регіонів та загрозу реваншу.

Ось три посилання на цей фільм (розмір в залежності від ваших можливостей завантажування 179, 51, 20 мб)

http://razom.org.ua/docs/zagroza_320.avi
320x240
Об'єм: 179 Mb
Тривалість: 27:43

http://razom.org.ua/docs/zagroza_112.avi
112x80
Об'єм: 51 Mb
Тривалість: 27:43

http://razom.org.ua/docs/zagroza.rm
Real Media, 160x120
Об'єм: 20 Mb
Тривалість: 27:33

Відповіді

 • 2006.03.16 | Nemesis

  Зроблено ПіАр дивизією "Мертва Голова".(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.16 | mirgor

   То череп Кушнарева(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.17 | Nemesis

    Він зараз теж на НСНУ працюєт?(-)

   • 2006.03.17 | Альберт

    Вах, вах - не буду завантажувати!!!

    Боюся, що 25-х кадрів забагато.

    Доречі - а "шо то за х...я?" Чи можете мені пояснити, шановний? Буду вдячен...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.17 | mirgor

     Ось тут посилання на фото черепа (л)

     але вони почали, щось белькотати про флеш-технологію і 25 кадр - до чого флеш до 25 кадра, а подане фото прусаками черепа був скріншоут з фотошопа, мабуть то Кушнарев в фотошопі з себе зробив череп і розрекламував на всю Україну )))

     http://pravda.com.ua/files/1/_Picture_file_path_1795.jpg

     P.S.Коментуєм на кого схожий?
     Я думаю - Кушнарев, а може й Янукович, чи Тарасика? )))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.17 | Englishman

      взято з іншого форуму

      До речі, Мокріді теж не заперечували цей череп.

      Бля, смеялись-смеялись мы по поводу воплей Регионов относительно 25-го кадра в ролике НСНУ, а сейчас в теледебатах на Плюсах представители НСНУ и не думали отрицать факт нахождения там скрытых изображений черепа...
      При этом абисняли, шо это никакой не 25-й кадр, а "флеш-кадр".
     • 2006.03.17 | Альберт

      Це що - отак Ющенко довів "голубих"???

      А нащо воно потрібно мені, наприклад?? Краще б оголену дівчину поставили! 8)))) Уявляєте - підсвідомо.... 8))))))))) А 26 - хлопця, і шоб ніхто не звинуватив автора в сексизмі! 8)))))))))))))))))))))))))))))

      Жарти жартами - але Тарасик, що добре римуєтся з негарним словом, на плюсах ледь у власній слині не потонув, трощащи цим САМОГО (для Тарасика то велич недосяжний) Ключковського!!!

      Я не розумію, це правда чи брехня? Бо мене сьогодні зацькували цим мої .... сусіди по праці, скажу так! 8)))) Праця не політична - основна, тобто виробнича. 8) А через те, що цих людей я можу підозрювати в заангажованості, але не в відсутності здорового глузду - тому і завдаю питання, шановний полтавцю! Тобто не просто так. 8)

      Будь ласка - якщо можливо, якщо не можете пояснити, то хоча б викладіть власне бачення! Бо - УП я не дуже полюбляю, а "вмикати" не маю часу, не кажучи вже про бажання.

      Доречі - от дивлюсь я на все це: на мою думку, забули створити основний блок - "За.бали!!!" 8)))))))) Може ще не пізно - 46 номером? 8)))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.17 | Конструктор

       Re: Це що - отак Ющенко довів "голубих"???

       Альберт пише:
       > Доречі - от дивлюсь я на все це: на мою думку, забули створити основний блок - "За.бали!!!" 8)))))))) Може ще не пізно - 46 номером? 8)))
       Блок - "За.бали!!!" -- это супер! :))) Причем, у него были бы все шансы преодолеть барьер в 3% :))
      • 2006.03.17 | mirgor

       Моє бачення

       Альберт пише:

       > Будь ласка - якщо можливо, якщо не можете пояснити, то хоча б викладіть власне бачення! Бо - УП я не дуже полюбляю, а "вмикати" не маю часу, не кажучи вже про бажання.
       >

       Я якщо чесно то і не вникав, як оправдовуються нашеукраїнці, але то більше схоже на цирк прусаків:
       1.ПРрусаки спочатку заявили, що записали ролик "Страшна загроза" на відомагнітофон і там побачили 25 кадр - в відеомагнитофоні 24 кадри, тобто побачити 25 кадр неможливо (тобто то повна дурня)
       2.Сам я покадрово на компьютері ролик не дивився, в мене з головою все в порядку, але показаний кадр черепа прусаками, чомусь скриншоут з фотошопа, тобто цифрову картинку легко редагувати і то 100% фальшивка прусаків (якби було по другому то вони вказали хронометраж на ролику, коли повторювався той кадр, він повинен постійно повторюваться, для ефекту навіювання, загалом я не вірю в 25 кадр, що він може щось навіювати).
       3.Потім, як завжди нашеукраїнці своїми не професійними коментарями все зовсім заплутали, говорячи про технологію флеш (флеш - це звична практика в інеті, Масяня мультики, сайти на флеш і т.д), тобто як я зрозумів, якийсь дурак, додав в якийсь один кадр на весь фільм ту картинку( я в це не вникав, постільки то повна дурня, про який можна говорити 25 кадр, якщо картинка одна в одному кадрі на весь фільм, хоча ))) не зрозуміло для чого ту картинку було всунуто нашеукраїнцями)
       4.Із цього можна зробити висновок, що прусаки мабуть домовились з тими, хто робив фільм, щоб ті всунули туди ту навмисне картинку, але тоді що прусаки, і ті хто робив фільм хворі на голову, тому що в даному випадку це немає жодного відношення до 25 кадру і до впливу на свідомість виборця ( для впливу потрібно повторення весь час фільму 25 кадру, тоді можливо це щось дасть, в данному випадку повторення не було і загалом, флеш це фактично мультиплікація, при чому тут 25 кадр).
       5.Тобто фактично коментують хто зна що і хто зна хто, піар-технології дійшли до повного маразма.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.17 | Конструктор

        Re: Моє бачення (/)

        См. ниже: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1142584419
       • 2006.03.17 | BIO

        Re: Моє бачення

        >піар-технології дійшли до повного маразма.

        Это тупиковый маразм "политиков" сражается с бронебойным
        иммунитетом Избирателя. В отличие от курей нас слишком
        долго прививали от этой заразы - на некоторых подопытных
        уже даже живой Янукович не действует, что там теперь
        базарить за анонимную флеш-черепушку...

        Но как повод уйти от обсуждения реальных тем, а потом еще и
        оспорить невыгодные результаты голосования вполне годится и это
        фуфло - мудакам-законникам ведь здравый смысл не писан.
       • 2006.03.17 | AxeHarry

        Re: Моє бачення

        mirgor пише:
        > 1.ПРрусаки спочатку заявили, що записали ролик "Страшна загроза" на відомагнітофон і там побачили 25 кадр - в відеомагнитофоні 24 кадри, тобто побачити 25 кадр неможливо (тобто то повна дурня)

        1. Не женіть пургу. Стандарт ПАЛ\СЕКАМ - 25 кадрів у секунду.
        Але це не має ніякого відношення до ламерських завивань пр т.зв. єхвєкт 25 кадру.

        > 2.Сам я покадрово на компьютері ролик не дивився, в мене з головою все в порядку, але показаний кадр черепа прусаками, чомусь скриншоут з фотошопа, тобто цифрову картинку легко редагувати і то 100% фальшивка прусаків (якби було по другому то вони вказали хронометраж на ролику, коли повторювався той кадр, він повинен постійно повторюваться, для ефекту навіювання, загалом я не вірю в 25 кадр, що він може щось навіювати).

        2. З вірою - в церкву (с) Пані. Цей т.зв "єхвєкт" - результат технології а-ля "заряджання води по тілівізору імені Вєлікого Дємона Чумака". У цьому "єхвекті" психологічний результат з"являєцця саме під час пі****жу про нібито 25й нібито кадр а не під час чи то появи черепка у кадрі чи то його відсутності.

        > 3.Потім, як завжди нашеукраїнці своїми не професійними коментарями все зовсім заплутали, говорячи про технологію флеш (флеш - це звична практика в інеті, Масяня мультики, сайти на флеш і т.д), тобто як я зрозумів, якийсь дурак, додав в якийсь один кадр на весь фільм ту картинку( я в це не вникав, постільки то повна дурня, про який можна говорити 25 кадр, якщо картинка одна в одному кадрі на весь фільм, хоча ))) не зрозуміло для чого ту картинку було всунуто нашеукраїнцями)

        3. Флеш-анімація (масяні, веселі яйця ітд) і "флеш" (короткий спалах) - єто 2 абсолютно різні речі. Такшо не женіть пургу - зима скінчилась.

        > 4.Із цього можна зробити висновок, що прусаки мабуть домовились з тими, хто робив фільм, щоб ті всунули туди ту навмисне картинку, але тоді що прусаки, і ті хто робив фільм хворі на голову, тому що в даному випадку це немає жодного відношення до 25 кадру і до впливу на свідомість виборця ( для впливу потрібно повторення весь час фільму 25 кадру, тоді можливо це щось дасть, в данному випадку повторення не було і загалом, флеш це фактично мультиплікація, при чому тут 25 кадр).

        4. Дуже може бути шо коєхто на монтажі сунув кадр. Але це хай ріжисьор монтажу пи***дить свого монтажьора. Або навпаки. Або всі разом - обох.
        Іскусство трєбуєт жертв!(с)

        > 5.Тобто фактично коментують хто зна що і хто зна хто, піар-технології дійшли до повного маразма.

        5ю От тут вірно. Коментують всі кому не ліньки. Основний критерій відбору "камінтатора" - якнайбільша відсутність знань по темі "камєнтов". Так веселіше. ПР ще правда можуть як завжди привезти "спєціаліста" - мабуть з традиційною хвамілією "Сучілін" (пам"ятаєте - був такий "єксперт" спішно привезений с Московії - плівки МММ коментував "єта мантаж і хвальшівка")

        Для 25кадрівців головне - запам"ятати важливі і актуальні кодові слова - Матчасть, Вчити, Бабруйськ.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.18 | Nemesis

         Відлига. Найкращі ліки від пурги.

         Це називається "25 кадр", бо його вигадав один чудак ма літеру "м" в той час (1957 рік), коли кіно показивали з швідкістю 25 кадрів в секунду. Цей чудак придумав 24 кадра залишати без змін, а 25 кадр заміняти "субсенсорним меседжем", ну там, що я там знаю, наприклад гаслом "їж горох мочений", чи там "смокчи *** дрочений" (сам він казав, що він ставив емблему Кока-Коли, але хто ж його знає, всі вони щось кажуть). Ця техніка зазвичай є забороненою. Вона лише називається "25 кадр", насправді ж це щось, що продовжується, якщо я правильно розумію 1/25 приблизно 0.08 секунди, вбудоване в відеоряд та не є СВІДОМО зареєстроване глядачем. Чудак запевнював, що підсвідомо це залишається зареєстрованим.
         Тому це наразі вже не має зараз нічого спільного з реальною кількістю кадрів.
         Тепер можете це назвати "флеш-кадр", можете це назвати "флеш-денс", можете це назвати "йyх по лбу" (це не заборонене законом теж).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.18 | Конструктор

          Від пурги, кажете? [Re: Відлига...] (/)

          Ответ тут: http://www2.maidan.org.ua/n/free/1142666226
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.18 | mirgor

           Спасибі пане Конструктор (/)

           Ще раз процитую, і згоден підписатися під кожним словом, Вас, щоб закінчились маніпуляції про 25 кадр:

           > Це називається "25 кадр", бо його вигадав один чудак ма літеру "м" в той час (1957 рік), коли кіно показивали з швідкістю 25 кадрів в секунду.

           Это неверно. Скорость движения пленки в кино -- 24 кадра в секунду. Ее никто не изменял ни в 1957 году, ни сегодня.

           > Цей чудак придумав 24 кадра залишати без змін, а 25 кадр заміняти "субсенсорним меседжем",

           Это неверно. По ссылкам, которые я привел выше по ветке можно познакомиться с тем, что же такое на самом деле этот пресловутый "25-й" кадр.

           > якщо я правильно розумію 1/25 приблизно 0.08 секунди,

           Неправильно. 1/25 = 0.04 сек.

           > вбудоване в відеоряд та не є СВІДОМО зареєстроване глядачем.

           Если вы каждый 25-й кадр будете прерывать видеоряд не относящейся к нему картинкой, то такой фильм вообще смотреть будет невозможно из-за совершенно жуткого мелькания. Если кто-то надеется, вставив жутко раздражающее мелькание в видеоряд, скрыто воздействовать на подсознание зрителя, то он, мягко говоря, наивен. Зритель просто перестанет смотреть такой материал (а дотошные запишут и полезут разбираться).

           P.S.Вільий Форум Майдана це місце - де дійсно розбиваються всі маніпуляції ПРусаків та їх найманців та й не тільки їх )))
        • 2006.03.18 | mirgor

         Так що не женіть пургу - зима скінчилась(л)

         AxeHarry пише:

         > 1. Не женіть пургу. Стандарт ПАЛ\СЕКАМ - 25 кадрів у секунду.
         > Але це не має ніякого відношення до ламерських завивань ...


         Такшо не женіть пургу - зима скінчилась.Відповідь тут:
         http://www2.maidan.org.ua/n/free/1142674158
       • 2006.03.17 | Альберт

        Вам теж дякую!...

        Проте за інше... За Вашу невимушену і вільну від 25 кадрів підсвідомість, що, дякувати Богові, налаштована сприймати лише 24!... 8)))))))))))

        А хромосоми у Вас всі, я маю надію? Бо наприклад, мені здалося, що в того ж знаного Тарасика майже половини бракує!!! 8)))І чим його славетний батько робив, не уявляю... Мабуть - руками, як Буратіно... 8)

        А от за щирість і потрачений час дійсно, без підколів - спасибі!.. Я це запам'ятаю...

        Ба - ні!!! Краще запишу!!! 8))))))

        Усього найкращого. Тримаймося! 8)
     • 2006.03.17 | Nemesis

      Покадрово програється відео формата AVI.

      mirgor пише:
      > скріншоут з фотошопа

      Побільшив ту картинку та побачив, що покадрово програється відео формата AVI, видно навіть назву файла: TV_CH1_4310_185913.avi
      Я ж попереджав, що в ПРУ обкуркою баклажанів займаються американці?
      Цей кадр напевне і не працює, лише вимазує гімном ПіАр дивизію "Мертва Голова" з НСНУ та підриває довіру до агітпропа приватизаторів Майдана та інших п'ятикратних героїв Великої Листопадово-Грудневої Помаранчової Революції.
      Нагадаю, що Майдан був не подарунком, а позикою від народа.
      Вимагати "дайте ще, ви ж давали" не вийде. :)
 • 2006.03.17 | Конструктор

  Про флэш-череп

  Поскольку споры об этом продолжаются, чисто техническая информация:
  Вот в этом фильме

  > http://razom.org.ua/docs/zagroza_320.avi
  тот самый спецэффект с черепом действительно встречается 5 раз.
  Вот список начальных фреймов эпизодов с этим спецэффектом:
  Frame 4642 (0:03:05.680) [K]
  Frame 4703 (0:03:08.120) [K]
  Frame 20657 (0:13:46.280) [K]
  Frame 31527 (0:21:01.080) [K]
  Frame 31627 (0:21:05.080) [K]
  (Каждый, кто умеет пользоваться VirtualDub'ом, может скачать и проверить сам)
  Для контроля -- MD5-сумма файла zagroza_320.avi: 64E27AB1CED274FF1F5E10F6782E2B5E

  Это, разумеется, никакой не 25й кадр, а именно разновидность флэш-эффекта (flash -- англ. вспышка) -- перехода между сценами через коротко демонстрируемую картинку, контрастную основному изображению (обычно это просто равномерно белое поле). Таких флэш-переходов в этом фильме -- вагон, но большинство из них сделано именно через белое поле. Пресловутый череп я обнаружил только в пяти вышеприведенных местах.
  Является ли это художественным приемом или попыткой скрытого воздействия -- не знаю. Вполне допускаю, что задумывалось как художественный прием. Но тут лучше -- к специалистам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.17 | Альберт

   Дуже Вам дякую!!!!! Тобто - суцільна прусача брехня!!!

   Що і мало бути доведене!

   Ви не могли б надіслати Virtual Dub Тарасику - бо у нього, здаєтся, щось із рахувалкою в голові!! 8))))))))

   Хворий покидьок - а я вже ніби напоготів був засмутитися із цього "хвакту", аби не все та ж підозра - від Тарасика інформацію можливо лише сприймати, як чергову порцію анекдоту.

   Я взагалі впевнений - що на будь якої естраді Тарасик йшов би на "Ура!!!" і "Бряяяаво!" бо він вірить в те, що йому розказують - а переповідає вже додаючи шалених емоційних наголосів і кольорів, і навіть не замислюючись про те, що йому набрешуть! Тепер я зрозумів "млявість" Ключковського - людина сама, без допомоги, змішує з лайном брехні у досить серьозній справі політичну силу твого опонента, тому навіщо його зупиняти в цьому?

   Звідси логічне запитання - чи тільки Тарасик відраховував кадри, чи були інші такі ж кадри з Партії Ригіонів, що йому допомагали? Бо від відповіді на ці два варіанти залежить цілий логічний висновок, теж з двох варіантів: або Тарасик то найуспішніший проект Руху, і тоді їм можна закинути лише використання підсвідомості однієї хворої людини у суспільно-корисних цілях, що справді є набагато неетічніше за 25 кадр, що занумерований Тарасиком - або інший вісновок напрошуєтся, що Партія Ригіонів уся напрочуд складена із недорозвинутих олігофренів!

   Ви мене може б, запитали, який мені висновок більш довподоби? 8)))) "Адназначна" - другий... Бо схоже він і є правдою.

   Щиро - вдячен! Можливо то в моїх сусідів наслідки авітамінозу, треба їм порадити пити мультивітамінні соки у цей складний для організмів час...
  • 2006.03.17 | zinc

   Re: підтверджую - череп є (-)

  • 2006.03.18 | Сергій Кабуд

   точнісінько так і є, підтверджую як Virtual Dub user(-)

 • 2006.03.17 | Чучхе

  По-перше, ще ніжто не доказав що 25-й кадр на щось впливає

  по-друге це підтверджено тим, що кліп пісні російського мафійозі Кобзона "Лішь би нє било гражданской войни", що її у нас крутили перед другим туром, ніяк не вплинув на настрої виборців, попри те, що був нашпигований 25-ми кадрами по повній програмі.

  По-третє, я здогадуюсь, хто туди вставив 25-й кадр. Це - суб"єкт виборчого процесу Всеукраїнське об"єднання безпартійних "Сонце" (25-й номер в списку). Якби це був 26-й кадр, то череп можна було б приписати Всеукраїнському об’єднанню "Свобода", 24-й кадр виборчому блоку "Держава - Трудовий Союз"

  У Блоку "Не так" був би 44-й кадр

  У Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю - 13-й кадр

  Політична партія "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25% - 4-й кадр

  і нарешті

  Український Народний Блок Костенка і Плюща - просто другий кадр

  :lol:
 • 2006.03.17 | Нестор

  Для чого підставлятися під зомбування несунів(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | Альберт

   А до чого до цього кіна взагалі НСНУ?

   Невже на початку титрів написано: "На замовлення ЦК НСНУ"?

   Я просто не дивився його - і бажання навіть не маю. Про те, що діялось у Донецьку, мені, як їх сусіду, трошки відомо і без "додаткових навантажень". 8)

   Я розумію, що Ригіоничи шукають БУДЬ-ЯКУ шпаринку для того, щоб плюнути в НСНУ - бо завдячуючи саме їх лідерам вони втратили солоденьку для них владу! І прошу про це нікому не забувати.

   Для мене наприклад, питання тут тільки одне - чи ПРусаки ТАКОЖ, як ті, хто сьогодні у владі, підуть шляхом правди, чи будуть брехати, як це було їм притоманне на президентських виборах? Відповідь я Вам не дам, але свій висновок скажу: мене вони не переконують, хоч і хитнули цим але то гірше саме для них - в моєму окремому випадку. Бо я бачу лише тупе копіювання дій, точніше, формат дій, котрі привели до можливості реалізації Помаранчової революції. Без аналізу змісту того, що було закладено тоді в цей формат. Результат цього - побачимо.

   А скроня там, чи гвалтування Тарасика - то вже друге питання. Взагалі - не треба може епатуватися в екстазі, як Тарасик - ібо яка аудиторія перегляду цього кіна була, що йшло здаєтся, майже в нічний час та й ще по Першому Національному, що ніколи не був занадто популярним? І ще, на додаток - це свідчить або про повну відсутність не тільки цензури, а і про повну безвідповідальність (констотація, а не негативна оцінка) каналу за трансльований матеріал. Я припускаю, що така практика, як відсутність предперегляду матеріалів є показовим прикладом вісутності цензури - але я і не кажу, що в межах цієї практики унеможливлена віповідальність. Невже нема договору з замовниками трансляції - що робити каналу в разі отакої, скандальної ситуації? Чи не включений до договору пункт, про те, що НЕ ПОВИНЕН містити матеріал? І якщо 25 кадр, що заборонений законом відсутній, а кадри із флеш-акцентацією законом не заборонені, то вибачте - (тут могла б бути Ваша реклама), усе в межах правил! 8))))))) Чи не так?

   А от - що було насправді? Щось мені підказує, що того, про що казав Тарасик, а саме - порушення Закону України - ну ажніяк не відбулося!

   Будь ласка - я слухаю. Омислені заперечення - а не фатальні викриття. Бо поки ситуація дуже двозначна, по Геббельсу - дуже важко спростувати таку брехню, котра не має під собою фактологичного підгрунтя. тому - чим вона зухваліша, тим важче її спростувати. А саме цим і зайнялися ПРусаки, бо інші методи вони не опановували - хоча в них було більше, аніж рік, щоб хоч якось долучитись до більш-менш людської поведінки. Тому - викладення Чорноволика можуть бацнути по Ригіонам так (саме оця "дрібничка") - що бодай вони на віруючих хоча б 3 відсотка набрали!! 8))))))) Якщо ж не все так правильно, так помаранчово, як я виклав - тоді йой!!! 8)))))))))))))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | Nemesis

    Що більше за все дратує: ПРУ каже правду. Спасибі НСНУ!

    Називати 25-й кадр "флеш-кадром" можна. Можна отруту назвати "харчовим додатком". Сутність запропонованого не змінюється.
    Яке відношення має НСНУ до спроб лізти в підсвідомість громадян брудними руками? Незручно відповідати запитанням на запитання, але реторичним немовби можна. А хто пропонує зараз це відео з спробою зомбування глядача? Хіба це не стоїть на вебсайті НСНУ?
    Ще в 1999 році тодішня Верховна Зрада Кучмоїни підіймала питання про необхідність заборони спрямованої маніпуляції психікою глядача телебачення за допомогою подібних трюків (див. стенограму від 4 лютого 1999 року), але за більш важливими подіями, як ото набивання кишень хабарями, грою в політиканські наперсточки, подальшого повищення рівня зубожіння народу з синхронним повищенням власного добробуту (реформи), відрізанння голів, закопування тіл, покривання власної захланості та некомпетентності будь-якими засобами, так ніякого закона, який би це заборонив не прийняла (неначасі, в країні ще не все подерібанено, чи вкрадено на інший начин).
    Тому зараз Ви особисто, Ваші родичи, сусіді, знайомі ризикуєте тим, що симпатизуючи певним політичним силам, можете стати жертвою невідомо чого, бо наслідки зомбування за допомогою "флеш кадра" невивчені (інакше треба було б вивчати на людях, а це в цивілізованих країнах є забороненим). Якщо Ви хочете добровільно це зробити, робіть, Ви попереджені.
    Досадно, що взагалі невідомо НАФУЯ ця виходка взагалі була потрібна? Поясніть мені будь-ласка мотиви.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.18 | Альберт

     Я ще не почув правди!! Я почув лише, що є така технологія - 25 к

     адру.. Є фільм, де нібито використана якась фігня на фоні емблеми, Нашої України, я так розумію... Я цього всього не бачив - і тепер вряд чи побачу, проте не бачу в чому правда.

     Про мотиви для мене теж загадка ще та!!! Я її і намагаюся вирішити! 8))

     Я ж вже написав про слабкість цих мотивів.

     1. ЯСНО - що за будь-яким подібним матеріалом буде увага опонентів.
     2. ЯСНО - що єффект від такої демонстрації буде дуже малий, бо є доволі багато людей, хто не дивиться всяку лабуду.
     3. ЯСНО - що є набагато більші і здоровіші засоби впливу на підсвідомість аніж негативні емоції - і кому, як не НСНУ знати про це, коли вибори було виграно задяки саме позитиву.

     Тому - я ще менше розумію, про що мова. Про це мабуть тільки Тарасик знає все.

     Лекції про 25 кадр мені не потрібні, гаразд? 8)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.18 | Nemesis

      Правда може бути дуже гіркою.

      >Я ще не почув правди!!

      Правда поки нажаль така: в пропагандистському матеріалі булa використана картинка, яка зображує рентгенівський знимок голови молодої людини. Цю картинку неможливо було свідомо помітити, лише покадрова розборка відеоряда показала, що така вставка взагалі була. За всіми ознаками це спроба вплива на підсвідомість глядача (спроба зомбування).
      Прихильники цього політичного угрупування одразу почали кампанію брехні з криками, що ніякої картинки небуло, що це все вигадки психично хворих. Коли це не пройшло, то більш вагомі чинники цієї політичної сили почали казати, що так, картинка була, але це все не так, бо насправді кадрів не 25. :)
      На мою думку все це дуже класно вкладається в формулу "застав дурня Богу молитися, так він і Богу не помолиться, лише лоб розіб'є".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.18 | Альберт

       Чи спроба акцентації відеорядку...

       ... і доволі вдала. 8))))) По темі, наскільки я розумію.

       І тепер - я припиняю цей диспут на самому цікавому місці. Дякую за участь - всього найкращого! 8) І не впливайте на мою підсвідомість - то марна справа! 8))))))))))

       За голубих я не проголосую навіть зовім без свідомості... 8)))
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.18 | Nemesis

        Чи не спроба акцентації відеорядку...

        Альберт пише:
        > ... і доволі вдала. 8))))) По темі, наскільки я розумію.

        Афігенно вдала: без технічних засобів абсолютно непомітна.

        > І тепер - я припиняю цей диспут на самому цікавому місці. Дякую за участь - всього найкращого!

        Припиняйте, а що робити? Казати ж все одне нема чого. Спасибі і Вам за участь.

        >І не впливайте на мою підсвідомість - то марна справа! 8))))))))))

        Я ж не з НСНУ, що за підозри?!

        > За голубих я не проголосую навіть зовім без свідомості... 8)))

        Ось і добре.
 • 2006.03.18 | пан Roller

  Re: ивіться фільм "Загроза. А не зазомбирует? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua