МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І чому це люди готові голосувати за Януковича?

03/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вражає не так брехня регіоналів (чого варті хоча б їх брехливі ролики на телебаченні про зменшення пенсій та інший бруд), як зеківський жаргон багатьох із них.

У той час, як і зараз, мені як українцю, було надзвичайно соромно за свою державу. В середині все нуртувало. Ніяк не можу до цих пір збагнути, чому така велика кількість людей голосувала і збирається голосувати за Януковича та регіоналів? Уже всім відомо, що цей "проффесор" двічі сидів у в'язниці (твердження про його реабілітацію виявилось черговою брехнею). Це просто безграмотна людина, не здатна без помилки написати навіть свою колишню посаду, плутає імпорт з експортом, обзиває народ "козлами", запросто може послати пенсіонера на три букви тільки за те, що став на захист української мови, плутає Анну Ахматову з Ахметовим?

На цьому фоні оголошення Януковичом про закінчення Великого Посту через тиждень після його початку (у цьому могла пересвідчитися вся Україна 12 березня цього року, коли по телебаченню транслювалося відкриття пам'ятника першому митрополиту Буковини Гакману в Чернівцях) уже не дивує.

Однопартійці Януковича з жахом дивляться за своїм "патроном", коли той без папірця намагається щось імпровізувати. Обов'язково бовкне якусь дурницю. Воістину, "Говорить не по писаному, дабы дурь каждого видна была!". І саме це є основною причиною відмовити дебатувати будь з ким, а не міфічний графік зустрічей з виборцями. І ця особа очолює не тільки список партії, яка має найбільший на сьогодні рейтинг, але ще й претендувала на найвищу посаду в державі! Та від такого приниження України хочеться крізь землю провалитись.

Якими очима після всього цього повинен дивитись на нас світ?

Лист дописувача повністю Ви можете прочитати тут:
URL: http://maidan.org.ua/static/lysty/1142616929.html

Відповіді

 • 2006.03.18 | Ganna

  Re: І чому це люди готові голосувати за Януковича?

  Люди з східної України дотепер живуть під тиском админресурса,криминальних елементів і іноді елементарно невтручанням захищают себе або своїх близьких.Ось і спробуй їх переконати, що вони самі створюють свою долю - тиранів роблять раби, а не рабів тирани!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | vit

   Re: І чому це люди готові голосувати за Януковича?

   Это же элементарно, Ватсон! Потому что шкала ценностей у этих людей существенно отличается от шкалы жизненных ценностей тех, кто будет голосовать против Я.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | ОРИШКА

    Нет, это не только поэтому. (личное наблюдение)

    ИМХО, часто это просто решение сделать "назло помаранчовим". Причем это характерно не только для т.н."простых от сохи" оосбям, но и обремененным образованием. Мотивация - "эти новые - непрофессионалы", подсознательно - "говорят на украинском". К сожалению, вы пытаетесь понять reasonable motivation, в то время как причина - эмоционально-рефлекторная
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.18 | Григорич

  Re: І чому це люди готові голосувати за Януковича?

  А чому люди слухають попсу, блатні пісні, "розмовлять" матюками, а ще брешуть, крадуть, і т.п. ?
  Другий момент, тобто друге коло електорату (значний відсоток)- пенсіонери, тут у Януковича був вірний розрахунок - важливо ПЕРШЕ велике підвищення пенсії. Чорнобильців тоді було проігноровано - їх не так багато - відповідно відсоток нецікавий.
  Повна відмінність у цій ситуації позиція Ющенка, Тимошенко. Згадаймо допомогу при народженні дитини (як електорат - замалий зовсім)
 • 2006.03.18 | Московский Одессит

  Люди, которые за Русский язык голосуют за Януковича

  А зек он ли там бывший, или еще чего - это уже их не волнует. Определив сначала границы русскоязычной Украины, потом уже можно и с остальными проблемами разбираться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | Забойщик

   Ну ты хвантазер!....


   Люди, которые за Русский язык голосуют за Януковича

   А зек он ли там бывший, или еще чего - это уже их не волнует. Определив сначала границы русскоязычной Украины, потом уже можно и с остальными проблемами разбираться.

   ---------У нас два села переселенцев с Западной Украины.Почти никто из них НЕ говорит по русски.Только на украинском ,на ярко выраженном западноукраинском диалекте. Но больше поливины их них проголосовали за янука все три раза.Не хвантазируй,одессите!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.19 | Московский Одессит

    А как они объясняют свой выбор? Типа ХОЧЕМО ЖЫТЫ ПАПАНЯТИЯМ?:)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.19 | Забойщик.

     Здеся у самом низу допис Пані на эту тему.

     Процентов 70-80 из переселенцев с Западной Украины ,голосовавших за Янука ,руководствовались именно такими мотивами.Они и не скрывали,что их в первую очередь НЕ язык интересует, а то,что в тарелке и в кошельке.
     Они и до сих пор ему верят. Правда значительно меньшее количество,чем на прошлых выборах.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.19 | Пані

      Re: Здеся у самом низу допис Пані на эту тему.

      Забойщик. пише:
      > Они и до сих пор ему верят. Правда значительно меньшее количество,чем на прошлых выборах.

      В нас, схоже, теж. І голосувати за ПР будуть набагато менше, ніж за Якуновича в президенти.
  • 2006.03.19 | otar

   "Граніца" часом проходить по подружньому ложі (-)

  • 2006.03.19 | Олег

   Re: Люди, которые за Русский язык голосуют за Януковича

   Ось такі русскоязЬІчнЬІе лохи як ти й гальмують розвиток України. Вибирають таких самих русскоязЬІчнЬІх неуків типу януковича. Русский язЬІк їм захотілося в Україні зробити офіційним. Повертайся на историческую родину там і гавкай на своєму язЬІку. В УКРАЇНІ БУЛА Є Й БУДЕ ОДНА ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНСЬКА!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.19 | Михайло Барашков

    Вот озвучить такое устами представителя, скажем, НСНУ...

    > Ось такі русскоязЬІчнЬІе лохи як ти й гальмують розвиток України. Вибирають таких самих русскоязЬІчнЬІх неуків типу януковича. Русский язЬІк їм захотілося в Україні зробити офіційним. Повертайся на историческую родину там і гавкай на своєму язЬІку. В УКРАЇНІ БУЛА Є Й БУДЕ ОДНА ДЕРЖАВНА МОВА УКРАЇНСЬКА!

    Вот озвучить такое устами представителя, скажем, НСНУ... И пустить по СМИ.
    Ещё пара процентов рейтингу ПРУ обеспечена. А так, если кто-то поддержит, скажем, из БЮТ, то Регионы смогут взять постое большинство в парламенте.
    Верной дорогой идёте, товарищи! (с)
   • 2006.03.19 | Московский Одессит

    Re: Люди, которые за Русский язык голосуют за Януковича

    Нет, мы поделим Украину пополам, и на своей половине будем говорить по-русски.

    А ты своими соплями-слюнями смотри не подавись, а то вот откинешь кони, так на одного такого экспоната, как ты, меньше станет, поджопники отвешивать некому будет.
 • 2006.03.18 | vit

  Re: І чому це люди готові голосувати за Януковича?

  Некоторое время назад я с пеной у рта (было очень много пива) доказывал одной даме из донецкой области, что нельзя голосовать за Я ни при каких обстоятельствах. Она – частный предприниматель, т.е. человек, в общем-то независимый от прямого давления.
  Так вот, она мне открыла страшную военную тайну, почему она будет всегда голосовать за Я. Приготовились?
  Она не может жить по закону! Она не может честно платить налоги. Она не может честно выполнить все требования пожарников, всякие санитарные требования и т.д. Потому, что при существующей системе просто это невозможно выполнить. Она не хочет разориться. Но, она хочет иметь нормальный дом, дать детям образование т.е. иметь все блага, которые, она, как, человек заслуживает в этой жизни. Именно поэтому, как она считает, единственно возможный для неё выход – «крышевание», т.е. она платит только одному человеку, причем заранее оговоренную сумму, и, не имеет больше никаких проблем . И она будет СОЗНАТЕЛЬНО поддерживать ту систему, которая ей уже знакома, эта система работает, и позволяет ей выживать. Меня назвала наивным идеалистом и искренне пожелала удачи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | Сергій Кабуд

   ахвріка(-)

 • 2006.03.18 | Нестор

  Да он бандіт, но он наш бандіт

  Ось вам і все пояснення.

  Вони впевнені, що всі без винятку політичні сили є злодіями і бандитами і переконані також, що Янукович буде красти в їх інтересах (їх регіону тобто).

  Помаранчеві мали шанс таке уявлення розвіяти, але здається ще більше його укріпили. Бандити в тюрмах не тільки не сидять, а ще і непогано себе почувають, плюс помаранчеві самі теж нівроку освоїлися на митниці, у податковій, на газових потоках тощо.
 • 2006.03.18 | Пані

  Відповідь дуже проста

  Тому що ПРУсаки ведуть найбільш грамотну виборчу кампанію. ПРичому вже вдруге.

  Це єдина політична сила, яка постійно робить собі якісну соціологію по інтересам громадян, їх політтехнологі абсолютно точно враховують ці інтереси в своїй рекламі та дресують фронтменів казати про ці інтереси . Вони роблять упор на соціалці та захисті, використовують давно вкорінені совкові штампи. І так далі.

  В Харков, наприклад, одним з найбільш чітко артикульованих громадських інтересів є в сфері ЖКГ. І його в місцевій рекламі вовсю експлуатує ТІЛЬКИ ПР. І так далі. Якщо раніше я про це могла казати на рівні просто власного аналізу, то тепер в нас є велика база опитувань громадян, які це підтверджують.

  Інші не вивчили, що і як люди хочуть чути на Сході та Півдні, і вважають, що загальноукраїнська стратегія сканає скрізь. А цього не відбудеться - бо Україна дуже "різновекторна", тобто громадські інтереси в різних регіонах усвідомлюються по-різному абсолютно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.19 | Woodstock generation

   А поясніть таке -

   Більше того - ПР умудряється зібрати як лівий, так і ліберальний електорат. Людей, у яких діаметрально різні переконання та економічні інтереси.
   Олігархів і найманих робітників. Бандитів, їх жертв і міліціонерів.
   Десь тут промайнуло опитування - у ньому було питання, з якою ідеологією ви пов'язуєте ту чи іншу партію (там було: ліберальна, ліва, демократична тощо). Якщо з іншими партіями все зрозуміло (НУ - ліберальна і демократична, СПУ - ліва, і т.д.), то з ПР - чудасія. Приблизно 30% її прихильників пов'язують ПР з лівою ідеологією, ще частина - з ліберальною, демократичною і т.д з усіма - разом 100%.

   А страйки і акції протесту (проти реприватизації) на користь власників підприємств на сході України?!
   Соціальна ідилія, бляха-муха.

   Не розумію я цього
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.19 | Пані

    Я вже це пояснила

    Спробую спростити максимально.

    Громадянські інтереси співпадають в більшості перелічених вами соціальних груп. Більшості муляють очі неремонтовані під`їзди та погані дороги.

    А ніхто, крім ПР про це не говорить! Принаймні так, щоб почули.

    Бо як показало наше дослідження, більшість політичних сил мають які навіть типу плани вирішення проблем ЖКГ, але... ви від них про це щось чули?

    І так можна пройтися по всьому переліку.

    При чому в них не просто вербалізовані ці інтереси, а це зроблене дуже просто і дохідливо для купи пересічних совков, які реально складають велику частину населення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.21 | Woodstock generation

     З цим тяжко погодитись

     Погоджуюсь дуже частково.
     Можу погодитись, що кампанія НУ взагалі ніяка. "Не зрадь майдан" - означає намагання втримати старих прихильників, а не здобути нових.
     Реальні значні успіхи в міжнародній політиці, вдалий продаж Криворіжсталі, тощо - не пропагуються ніяк.

     Однак

     1. Основна маса ДУЖЕ мало слухає, що партії обіцяють. Програми не читав ніхто. На рекламних роликах перемикають канал. Тому, що чують - не вірять.
     2. ЖКГ, дороги, під'їзди - всі асоціюють ці речі з місцевою владою, але ніяк не з парламентом.
     3. Одним із основних спільних інтересів всіх соціальних груп є боротьба із злочинністю. І ніхто мене не переконає, що багато виборців пов'язує успіх цієї боротьби з ПР.
     4. Люди зазвичай не люблять дуже багатих людей, особливо якщо ці багатства здобуті нечесним шляхом.

     Думаю, відповідь тут значно складніша, ніж вдалі передвиборчі обіцянки.
    • 2006.03.21 | Горицвіт

     Не очевидно

     Пані пише:
     > А ніхто, крім ПР про це не говорить! Принаймні так, щоб почули.


     Це можна вважати гіпотезою. Але невідомо, на скільки це вплинуло на рішення виборців. Адже поки що є 2 факти: виборці вважають важливою проблемою жеки. Партія Регіонів наголошує на проблемі жеків. Але звідси не випливає, що виборці проголосують за партію регіонів. Альтернативна гіпотеза: ПР провела аналогічне дослідження і вирішила наголошувати важливі для виборців проблеми. А виборці голосують за ПР тому що не люблять помаранчевих. І голосували б так само, якби ПР не говорила про жеки. Щоб вибрати якусь із цих двох гіпотез, потрібні додаткові досліди.
  • 2006.03.19 | Інший

   Відповідь ще простіша

   Янукович має шалену підтримку лише тому, що він репрезентує один із полюсів головного конфлікту Виборів-2006: на-ці-о-наль-но-го.

   І не треба шукати аніяких інших причин.

   Ющенко хоче бути "Президентом усіх українців", але іґнорує те, що шалена кількість тих, хто чомусь має право голосу, не хочуть бути громадянами цієї країни. І якщо під час Помаранчу вони мріяли лише про відокремлення та федералізацію, то зараз вони знахабніли та бажають реставрації колоніяльного стану.

   З одного боку - разномасна та ретельно розколапуцяна суміш демократів, лібералів, соціялістів тощо, які не спрjмоглися отямити своєї націолнальної приналежності. З другого боку - монолітний бльок руської діяспори, відвертих ворогів української державності, яких відкрито підтримує омріяна ними "метрополія".

   Не треба сміятися над цими "вороженьками", бо це справжні та згуртовані вороги. На відріз від тих, хто був на Майдані, вони отямлюють цей вибір як власний національний спротив.

   Їх можна перетворити на демократів, соціялістів та лібералів, але це не допоможе. По-перше, тому що головний напрямок аґресії - саме знищення української нації на землі, яку вони колись посіли, а по-друге, вони вже давно перекинулись на демократів, соціялістів та лібералів, і успішно руйнуєть "помаранчевий табір" з-середини.

   Війна Росії проти нас ніколи не припинялася. Янукович за толеранції влади утримав свій донецький пляцдарм і сьогодні йде на столицю.

   Давайте кинемо грати в демократію, лібералізм та соціялізм, бо сьогодні ворог загрожує фундаменту української державності - нашій нації.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.19 | Михайло Барашков

    Ну нифига себе врагов у Украины

    > З другого боку - монолітний бльок руської діяспори, відвертих ворогів української державності, яких відкрито підтримує омріяна ними "метрополія".
    Если просуммировать электорат ПРУ, КПУ, НеТак, ПСПУ, получается, что этих врагов чуть меньше 50% населения Украины.
    Если почти половина населения - "враги страны", задаю вполне конкретный вопрос: может ли сущестсоватьтакая страна в принципе?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.19 | otar

     Може

     > Если почти половина населения - "враги страны", задаю вполне конкретный вопрос: может ли сущестсоватьтакая страна в принципе?

     Якби в СРСР у будь-якому році після 1953-го на пару місяців увімкнути повну свободу слова (як зараз), дозволити публікувати будь-що і дати можливість дисидентам витрачати на агітаційно-пропагандистську роботу стільки грошей, скільки витрачають зараз голубі і червоно-синьо-білі гівновари, то повірте - ворогів радянського ладу виявилось би значно більше 50 і навіть 75 відсотків.

     Людей накручують. Насправді ці люди живуть собі - приблизно так само, як за СРСР, дехто гірше, дехто ліпше, говорять тією самою мовою, що тоді. Для того, щоб серед них відбулась потрібна політикам (як помаранчевим, так і голубим) ланцюгова реакція, зовсім не обов'язково, аби "запалав" кожен виборець. Достатньо підірвати з місця якусь частину - решта піде за ними.

     Під час революції я бачив цілі галицькі села на Майдані. Село має 500 мешканців, із них 100 лишились на господарстві, 400 кількома автобусами приїхали до Києва кричати "Ю-щен-ко!" Крім цього "Ю-щен-ко!" вони взагалі не усвідомлювали, що і від чого вони захищають, однак серед них були розумні організатори, що зуміли пояснити їм, що "Ю-щен-ко!" - це саме те, що їм потрібно, це вираження їхніх цінностей, на які зазіхають чужі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.19 | Михайло Барашков

      Re: Може

      > Якби в СРСР у будь-якому році після 1953-го на пару місяців увімкнути повну свободу слова (як зараз), дозволити публікувати будь-що і дати можливість дисидентам витрачати на агітаційно-пропагандистську роботу стільки грошей, скільки витрачають зараз голубі і червоно-синьо-білі гівновари, то повірте - ворогів радянського ладу виявилось би значно більше 50 і навіть 75 відсотків.
      Это вовсе не факт, но аналогия остроумная :)

      > Під час революції я бачив цілі галицькі села на Майдані. Село має 500 мешканців, із них 100 лишились на господарстві, 400 кількома автобусами приїхали до Києва кричати "Ю-щен-ко!" Крім цього "Ю-щен-ко!" вони взагалі не усвідомлювали, що і від чого вони захищають, однак серед них були розумні організатори, що зуміли пояснити їм, що "Ю-щен-ко!" - це саме те, що їм потрібно, це вираження їхніх цінностей, на які зазіхають чужі.
      :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.19 | otar

       Re: Може

       > Это вовсе не факт, но аналогия остроумная :)

       А я думаю - факт. Радянська психологія передбачає повне відокремлення влади від народу і, відповідно, повна відповідальність за всі негаразди в країнах покладається на владу, а не на народ, який саме цю владу обрав.

       Відповідно, замість того, аби міняти власні свідомісні установки, систему цінностей, критерії, за якими здійснюється вибір кандидатів у владу, люди воліють спочатку обирати козлів, а потім ганити їх і називати козлами.
  • 2006.03.19 | Пані

   Ще одна ілюстрація

   (це я собі статтю готую і розминаюся, тож буду додавати)

   Одним з небагатьох загальнонаціональних пріорітетів є пенсійна реформа. В усіх опитаних нами регіонах це питання в громадян отримало від 1 до 3 місця. Не нижче. Причому це пріорітет навіть в деяких респондентів "до 25".

   А ви від якихось політичних сил взагалі чули слово пенсії в їх агітації? Дебати на 5му не брати - бо там питання формуються в рамках тої самої кампанії "Усвідомлений вибір". І що вони всі несуть у відповідь на 5му ви, мабуть, і так чуєте.

   Натомість в роліках ПРусаків наголос на слові пенсії є (ми їх вже підняли що ви всі відчули). Виразний і чіткий. І більше - ні в кого.
  • 2006.03.19 | ГРАД

   Відповідь на питання під назвою "Янукович"

   Пані пише:
   > Тому що ПРУсаки ведуть найбільш грамотну виборчу кампанію. ПРичому вже вдруге.
   >
   > Це єдина політична сила, яка постійно робить собі якісну соціологію по інтересам громадян, їх політтехнологі абсолютно точно враховують ці інтереси в своїй рекламі та дресують фронтменів казати про ці інтереси . Вони роблять упор на соціалці та захисті, використовують давно вкорінені совкові штампи. І так далі.

   Я із Вами не зовсім згоден.
   Беперечно, все викладене Вами має місце. Але організатори комплексу агітації і пропаганди - не ПРУсаки. Не той рівень інтелектуально-організаційних заходів. Це я назвав би "Реакція розкладених останків трупа СРСР на "оранжовий подразник". :)
   Кримінально-бюрократичні утворення не здатні на сприймання чужого, навіть максимально правильного керівництва, або зважати на чужу думку і критично ставитись до своїх дій.
   Але їх дії сплановані,доцільні, досить злагоджені і постійно коригуються, залежно від змін обставин.
   Це значить, що цими заходами керує (умовна назва) Центр, якому вони майже ЗАРАЗ беззастережно вимушені підкорятися,і який має значні важелі впливу в Україні. Не тільки на так звану опозицію, а і у владних структурах теж.
   Я вважаю, що цей Центр може буди організован і вільно діяти тільки завдяки останній тоталітарній державі колишнього СРСР - Білорусії.
   Під патронатом саме білоруських спецслужб.
   Саме у білоруському КДБ сконцентрований весь досвідний потенціал КДБ СССР по захисту тоталітаризму.
   Саме на режим Лукашенко працюють зараз колишні співробітники так званого "адміністративного відділу Політбюро ЦК КПСС".
   Путін, Жиріновський, Зюганов і сам Лукашенко, та інші апологети відродження Росії як світової імперії, дуже даремно вважають себе незалежними в своїх діях.
   Я можу нагадати тільки один загальновідомий факт - спроба відродження Союзу у межах Росії, України і Білорусії ще за часів Єльцина.
   Так от, Президентом цього Союзу мав стати ЛУКАШЕНКО!
   У разі смерті Єльцина до нього на деякий час,формально, переходила вся влада над Росією і Білорусією.
   Тільки завдяки тому, що Україна не приєдналась до пакту "Єльцина-Лукашенко",одіозності фігури самого Лукашенка, активного спротиву Заходу і США проти такого об"єднання, ще багатьох факторів, - спроба відродити кошмар не відбулася.
   Зараз із боку білоруського режиму відпрацьовується і проводяться внутрішньо і зовнішньополітичні операції, що мають на меті підриву зовнішнього іміджу ( до остаточної ізоляції ключно) Росії, підривної діяльності в Україні, силами антидержавних угруповань (переважно ПРУ, ПСПУ, НЕ ТАК та іншого посліду).
   Суттєвий недолік у діях цього умовного Центру в тому, що вони йдуть всупереч еволюційному розвитку суспільства в Україні, Росії і у світі в цілому.
   Звідси Чечня, розвиток організованої злочинності в Україні і Росії та стихійна самоорганізація структур спротиву.
   Відповідь на питання під назвою "Янукович" лежить у наступній площині: наявність кваліфкованого, сильного, розумного, освітченого лідера (лідерів) у кримінально-бюрократичних структурах, після приходу їх до влади,невідворотно виведе їх із зони впливу Центру.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | Сергій Кабуд

    а чи були зафіксовані хоч які небудь події повязані з центром

    саме в Білорусі?

    Бо якось фантастично виглядає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.20 | ГРАД

     Re: а чи були зафіксовані хоч які небудь події повязані з центром

     Навести доказів існування Центру зараз я не можу. І навряд найближчим часом щось подібне вспливе. Центр - це наддержавна система, яка виникла при розпаді Союзу.
     Ось дещо із того, що я знаю.
     В 1992 році в Україні,колишнім першим заступником голови КДБ УССР генерал- майором Ковтуном Г.К. було організовано Асоціацію соціального захисту і підтримки колишніх співробітників спецслужб "Співдружність".( Або, як частіше її називали - АСС). До того, як стати першим заступником голови КДБ УССР Ковтун був особистим референтом Ю.Андропова.
     Колись виберу час і спробую відновити історію цієї організації - вона досить показова. Один тільки факт - зокрема, ця організація займалась працевлаштуванням колишніх КДБістів, ГРУшників та інш. Так от, у середені 90-их багато "колишніх", були запрошені до Білорусії і Азейберджану.
     Дещо подібне сталося і у інших країнах колишнього СРСР.
     Відомий підприємець Артем Тарасов заявив у Криму про організацію колишніх чекістів, що нараховує близько 200 тис.осіб і що вони готові прийти до влади у будь якій країні колишнього СРСР.
     Що потім було із Тарасовим ? Його бізнес швиденько "накрився", сам він поїхав за межі СНГ.
     На якийсь стадії розвитку "касетного скандалу" Потебенько повідомив, що ця провокація організована "СПІВРОБІТНИКАМИ СПЕЦСЛУЖБ КОЛИШНЬОГО СРСР". Деякий час слідство активно працювало у цьому напрямку потім якось потихеньку все затихло.
     Я вже не кажу про Путіна-президента і Марчука-прем"єр міністра.
     Є події, що не повинні були б статися за логікою розвитку ситуації -але сталися.
     Чому кандитатом від влади було вибрано саме Януковича а не Кирпу,Тігіпка чи Медведчука? Куди поділися докази його судимостей? До речі - коли була спроба трошки "підмалювати" Януковича - " перша ходка - за друга, в якого була маленька дитина, друга - набив морду сину ччи то прокурора,чи то секретаря райкому, який хотів згвалтувати дівчину і т.п." чому всі ці дії були зупинені і в Інтеренеті з"явилися копії довідок про судимості ІЗ АРХІВІВ РОСІЇ ?.
     Приїзд Путіна на парад визволення Києва менш за все подобався самому Путіну. Але ж приїхав?
     А як він поздоровив Януковича!
     Серія самовбивств із їх подальшим "якісним" розслідуванням.
     Меморандум між Ющенко і Януковичем - хіба Ющенко не розумів, що він таким чином підписує вирок НСНУ і собі,дає зелене світло ПРУссакам - але ж підписав?
     Це так, навскид. Кожен може пригадати події, що якось не вписуються у загальну картину ситуації. Приклади можна приводити безкінечно - але самі по собі вони нічого не дадуть. Звісно, можна пояснювати також тупістю і бездарністю фігурантів - але ж все повинно мати свої межі.
     А от якщо вистроїти події за хронологією, провести їх аналіз то вимальовується струнка система, яка направлена на відновлення Радянського Союзу, однак дещо специфічними методами. При чому, із ефектними, але не ефективними наслідками.
     Як та тупизна із американськими тюрмами на теріторії України.
     Можливість вступу України до НАТО викликає некерований позив на дію - щось на зразок поносу. Саме тому, що Україна в НАТО - це остаточний осиковий кілок для трупу СРСР!
     Чому Центр має бути саме в Білорусії? Я вважаю - тому, що тільки там він може вільно діяти, не боячись викриття. Тоталітарна система тягне за собою тотальну секретність.
     Ще можу додати - якщо існування Центру це моя особиста параноья, я буду радий не менш за інших.
     А може й значно більше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.20 | Сергій Кабуд

      а дійсно, кудись мали подітися ті сотні тисяч гебістів

      я чув що лише в лікарні сбу в Київі зареєстровано 90тисяч пацієнтів і що це лише старші офіцери та їх родичі чи якось так.


      Я думаю що колишні гебісти , багато їх, дійсно працюють по замовленням чи навіть певним наказам над проектами які ви перелічили


      На мою думку в додаток до баз можливо в Білорусі, Афганістані, Пакістані і беспосередньо самій Росії,

      ці бувші гебісти повязані не теріторіальними звязками також.

      Що заважає їм так само як і нам діяти знаходячись в різних точках світу? Є всі необхідні засоби комунікації.

      Головний принцип- вони діють в межах кола серед якого знають одне одного особисто чи по рекомендаціям.

      В коло їх компетенції елементарно можуть входити всі відомі нам резонансні операції від 9-11 в Нюйорку до отруєння Ющенко
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.20 | ГРАД

       Re: а дійсно, кудись мали подітися ті сотні тисяч гебістів

       Сергій Кабуд пише:

       > ці бувші гебісти повязані не теріторіальними звязками також.
       >
       > Що заважає їм так само як і нам діяти знаходячись в різних точках світу? Є всі необхідні засоби комунікації.
       Фінансування без проблем. Можу доповнити - куди поділись всі нелегальні резидентури? Їх рахунки? Що роблять зараз створені КГБ, ГРУ та іншими структурами СРСР підприємства-донори?

       > Головний принцип- вони діють в межах кола серед якого знають одне одного особисто чи по рекомендаціям.
       >
       > В коло їх компетенції елементарно можуть входити всі відомі нам резонансні операції від 9-11 в Нюйорку до отруєння Ющенко

       Я думаю що про 9-11 все видно і без окулярів.
       По-перше:підготовка із наявністю дублюючих варіантів;
       по-друге:ідеальна синхронізація дій терористичних груп;
       по-третє:наслідки - у відповідь США нападом на Афганістан заблокували спробу окупації Такжикістану талібами;
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.21 | Сергій Кабуд

        якщо згадати 79й, коли москва заїхала на танках в Афганістан

        які були на то причини?

        чи не повязане це з метою вдертися на Близький схід і дестабілізацією статус кво підняти ціни на пальне а може й взагалі якимось чином знизити його виробництво? Що успішно вдається в наступні 20 років, щляхом проведення низки війн в регіоні.

        Війна в Афганістані мала конкретну і термінову мету.

        Цікаво яка була ця реальна мета?
 • 2006.03.19 | 3dom

  БОЯТСЯ! Россию (конфликта). (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.19 | Московский Одессит

   Чисто как чье-то ИМХО сойдет:)

   Это из оперы "Голосуйте за Януковича, не то придут русские танки!":)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | 3dom

    Вариант (один из...): вместо "танков" - отключенный газ. (-)

 • 2006.03.19 | vit

  Re: І чому це люди готові голосувати за Януковича?

  Во-первых регионы очень умело использовали развал и шатания в лагере помаранчевых. Во-вторых они используют наиболее эффективную психологическую формулу/алгоритм – обещая максимум простых и понятных благ для максимально широкого круга населения, при этом не утруждая себя объяснениями как именно они собираются эти обещания выполнять и за чей счет. В – третьих, те клоуны от регионов, что у всех на виду – это только пенка, инструмент, а ведь хозяева их – достаточно умные люди и представляют очень серьезный бизнес, и наверняка существует и подводная часть «регионального айсберга» о котором можно только догадываться
 • 2006.03.20 | Анатоль

  Питання поставлене не точно.

  Щоб зрозуміти, потрібно усвідомити, що:
  25% населення України категорично проти існування держави Україна і є ворогами всього українського.
  50% населення байдужі, що це за територія,- україна, росія, снд, союз...

  Ці люди (особливо перша грапа) завжди будуть голосувати за тих, кого вони вважають найбільш реальною антиукраїнською силою (а лівизна, правизна, пенсії, бандити - це справа третя).

  Тож питання потрібно ставити так:
  чому ПР в очах цих людей є більшою, реальнішою антиукраїнською силою за інші антиукраїнські партії - комуністів, вітренків, засоюзівців, путінців і т.п.?

  Відповідь очевидна - ПР має реальну економічну і політичну владу в п-східних регіонах і тому є найбільш реальною силою, здатною протистояти "бандерівцям".
 • 2006.03.20 | Daisy

  Проблеми самооцінки?

  Хоча я і ставлюся до опитувань Шустера у Свободі слова з досить великою долею скептицизму, остання програма змусила мене замислитись. Я не знаю, чи багато з вас додивились її до кінця, але наприкінці Шустер, як завжди, оголосив, які висловлювання політиків найбільше сподобалися глядачам взагалі і окремим групам зокрема. Так от групі, яка вважає, що союз з Росією збереже суверенітет України, найбільше сподобалися слова Жириновського про те, що "ми всі лайно. Росія - лайно, Україна - лайно, Польща - лайно." Так вважати можуть лише люди з дуже заниженою самооцінкою. Союз з Росією переважно підтримують люди, які голосують за Януковича. Я розумію, що говорити про те, що у всіх виборців Я занижена самооцінка - це суттєво перебільшувати, але...

  Як відомо, людьми з низкою самооцінкою набагато легше маніпулювати. Маніпуляція робиться на емоційному рівні. Саме цим і займаються Регіони, нагнітаючи ситуацію та розповідаючи про "кризу" та показуючи кадри бідності в рекламі. Криза - це дуже сильне за своїм впливом слово. Людям стає дискомфортно на емоційному рівні, а коли їм починають брехати про ситуацію в країни, вони пов"язують відчуття дискомфорту з цією "ситуацією." До того ж, жителів Сходу ще на минулих виборах переконали в тому, що їх образили та їх вибір проігронували. От і виходить високий рівень мобілізації + бажання голосувати зя Я.
 • 2006.03.20 | ans-mo

  ПРУ- це типовий продукт пострадянських маніпулятивних технологій

  Якщо б нова влада України заборонила російські маніпулятивні ТБ канали, перебрала б до себе українські (хоча б канал Інтер), потім би провела масовану розїяснювальну роботу на сході, а ще б віддала під суд Ахметова та Януковича, то рейтинг ПРУ зараз був би О.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | Інший

   Ви праві на 100% ! (-)

  • 2006.03.20 | Стась

   Запрет только поднял бы рейтинг Януковича

   Дело в другом. Оранжевые сосредоточились на борьбе друг с другом и уступили Януковичу без боя. А то и в не сильно тайной надежде потом договориться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | ans-mo

    Якщо б весною 2005 Януковича з Ахметовим віддали під суд,

    східні регіони тоді б це стерпіли та заспокоїлись (ну може повиступали б декілька неділь).
    Треба розуміти псіхологію робітничих пострадянських міст. Для них лідерство - це фізична груба сила. Коли з ними розмовляти вічливо, вони це сприймають як слабкість.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.20 | Предсказамус

     От жеж быдло эти схидняки, правда?

     ans-mo, Вы бы не обобщали, а? В Харькове 24 ноября на площади было не меньше "оранжевого" народа, чем во Львове. Но харьковских (и других "схиднякив") президент сдал, объявив, что считает Януковича выразителем интересов Востока Украины при подписании меморандума. Именно поэтому здесь вполне справедливо к нему относятся именно так, как он того заслуживает. Предателей на Востоке, действительно, не уважают. Хоть сильных, хоть слабых.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.20 | ans-mo

      Схидняки это жертвы российских и олигархических манипуляторов

      А насчет предательства... Если на следующий день после своей отставки извесная леди едет во враждебную Москву и "чудесным образом" за один день снимает с себя все обвинения, а впоследствии в период массированной атаки со стороны той же державы отправляет в отставку правительство своей страны в угоду врагам - то это не предательство.
      После отправки ЮВТ в отставку Президент заявил, что несмотря на все она остается его другом. Когда же "леди" "обиделась" до того, что голосовала против кандидатуры нового премьера, то Президент был вынужден подписать меморандум с регионами для стабилизации и развития страны. Меморандум - это ни к чему не обязывающий документ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.20 | Предсказамус

       Специально для непонятливых

       Вынужден повторить:
       1) я нигде в своем постинге не употребил фамилию Тимошенко, имя Юля и название блока БЮТ. В ветке речь о том, почему Восток не голосует за оранжевых. Вы ошибочно считаете, что из-за уважения к грубой силе, я попытался разъяснить Вам Вашу ошибку.
       2) я нигде в своем постинге не говорил, нужен был меморандум или нет. Речь шла о заявлении Ющенко, будто Янукович представляет интересы Востока (а значит, мои, Пани, Адвоката, Забойщика и прочих, кто живет не там, где надо). Могу я доверять человеку, делающему такое заявление? И могут ли те, кто голосовал за голубых поменять свое мнение в пользу этого человека?.
       3) Чтоб Вам не было так обидно, дела в БЮТ на Востоке если и лучше, то не намного.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.20 | ans-mo

        Меморандум был локальным тактическим шагом Президента.

        Этот шаг не оказывал и не оказывает никакого практического влияния на рейтинг ПРУ или на борьбу с ПРУ.
        Электорат ПРУ нужно было "размывать" с начала 2005 года планомерной разъяснительной работой.
        Подобная работа началась активно вестись только в последние 2 недели.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.20 | Предсказамус

         Простите, Вы тупой?

         Сколько раз нужно написать, что я не говорю о нужности/ненужности/эффективности и т.п. меморандума? В третий раз повторяю: речь идет о заявлении Ющенко, будто Янукович и ПР представляют интересы Востока Украины.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.20 | Григорич

          Re: тобто ?

          така образа на слова В.А.(і ніяка це не заява, до речі) саме у цій гілці пояснює виникнення симпатії до В.Ф. ? :sarcastic:
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.20 | Предсказамус

           Нет.

           Григорич пише:
           > така образа на слова В.А.(і ніяка це не заява, до речі) саме у цій гілці пояснює виникнення симпатії до В.Ф. ? :sarcastic:
           Дело не обидах, а в позиционированном отношении Президента к своим сторонникам на Востоке Украины. Приведенная фраза - только констатация факта. Поэтому нет аргументов, которыми можно было бы убеждать людей, голосовавших за Януковича в 2004-м, изменить свою точку зрения.
           Это если коротко.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.03.21 | Григорич

            Re: Да, сложно

            > Поэтому нет аргументов, которыми можно было бы убеждать людей, голосовавших за Януковича в 2004-м, изменить свою точку зрения.
            Но молодые семьи уже оценили разницу в помощи при рождении детей, работники СМИ (кроме оголтелых и особоблизкоприближенных) не могут не отметить перемен. А могущая вернуться старая власть в виде КУшнарева, неужели не пугает ? и т.п.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.21 | Предсказамус

             Именно и т.п.

             Григорич пише:
             >> Поэтому нет аргументов, которыми можно было бы убеждать людей, голосовавших за Януковича в 2004-м, изменить свою точку зрения.
             > Но молодые семьи уже оценили разницу в помощи при рождении детей, работники СМИ (кроме оголтелых и особоблизкоприближенных) не могут не отметить перемен. А могущая вернуться старая власть в виде КУшнарева, неужели не пугает ? и т.п.
             Вы решили меня поагитировать? Не нужно, я уже. А вот остальные имеют перед глазами некоторые примеры "оранжевой власти", на фоне которых голубые начинают казаться не такими уж плохими. О визите Ющенко в Харьков вообще промолчу. Лучше бы он месяцок погодил.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.21 | Забойщик

             Шановний! Вы не из детсада?

             -------Возьмем Донецкую область.
             Но молодые семьи уже оценили разницу в помощи при рождении детей,

             --------Они могут оценить что угодно,но... Во-первых:каков процент от всего электората семей получивших помощь?
             -------Во-вторых:какой процент из получивших помощь пойдет голосовать?
             -------В третьих:где гарантии того,что их политические и материальные симпатии совпадают?
             -----Итого получили процент тех,кто проголосует за оранжевых стремящийся к нулю.

             работники СМИ (кроме оголтелых и особоблизкоприближенных) не могут не отметить перемен.

             -------Вопросы аналогичные:каков процент работников СМИ в донецком электорате? И далее по списку...

             А могущая вернуться старая власть в виде КУшнарева, неужели не пугает ? и т.п.

             ---------А кого она должна пугать? Тех кто НЕ занимается политикой(а таких абсолютное большинство)?И кто вообще почувствовал разницу между Кушнаревым и Аваковым? И каков процент этих почувствовавших?

             Ребяты! Выборы достаточно сложное дело и с кондачка тут мало чего можно сделать!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.03.21 | Григорич

              Re: это называется объективным подходом

              Конечно, Регионы ухватились в свое время, за самый массовый электорат, пенсионеров. Было противно, потому как после выборов, гарантировать сохранения этих пособий (!), именуемых пенсиями, никти не мог. Что касается 8000 грн на ребенка, то Вы сказали лишь "А":


              > где гарантии того,что их политические и материальные симпатии совпадают?
              Уж где-где, а на востоке материальное "в цене", хотя не только там, конечно
              У молодых есть родители, родственники, знакомые, - вот Вам возможный дополнительный процент
              Вы должны понять и то, что все эти примеры касалось не слишком "умного" избирателя. Не ослепленный януковичем элеторат оценит, что не ради процента избирателей, удесятирилась помощь
        • 2006.03.21 | Забойщик

         Мемодряньдум ,даже если ты назовешь его гениальным,

         был актом ПОЛИТИЧЕСКОЙ ПРОСТИТУЦИИ. И таким и остался.Как нас тут подставили ты даже не представляешь.

         Этот шаг не оказывал и не оказывает никакого практического влияния на рейтинг ПРУ или на борьбу с ПРУ.

         ----Это мог написать человек не занимающийся опросами.На Донбассе сразу же поняли,что БлЯ побеждает.Путь и моська,но наша моська и она сильна ,коль лает на Преза. А лай начался именно с этого момента. До мемодряньдума только потихоньку отгавкивались.

         Электорат ПРУ нужно было "размывать" с начала 2005 года планомерной разъяснительной работой.
         Подобная работа началась активно вестись только в последние 2 недели.

         Не надА пиз***ть! Не знаешь - апроси. Люди подскажут КАК мы это делали.И когда начали.Причем помощи от "оранжевых" партий на местах не было никакой. Наоборот.
  • 2006.03.21 | Сергій Кабуд

   це зневага Ющенка до народу- пустив бандитів-фальшувальників до

   столу Виборів.

   Це якби американці у 45му дозволили герінгам і гімлерам балотуватися


   Ганьба такому Ющенку тут в першу чергу
 • 2006.03.20 | Боррачо

  Певно тому, що помаранчеві здаються їм гіршими за цю мерзоту (-)

 • 2006.03.21 | Nemesis

  Тому.

  В двох словах. Кредит довіри, яки люди дали Ющенко в 2004 році тому і називається "кредит", що його треба повертати, ще й з процентами (рентою). Несуни ж взяли кредит, та стали веселитися: "гиги, киданули лохів!". Але правила гри змінилися, треба виявляється не лише дорватися до влади та всунути рило в корито!
  Отаке от! Зрада!
  Не побоюся самоцітати та продекламую таке:

  03-01-2005 15:18, Nemesis
  Маслоу.

  Ми вже колись згадували піраміду цінностей Маслоу, за якою політика стоїть далеко позаду голода та потрібності дихати (можна нагадати, бо це було давно).
  Зараз, на мій погляд, пропонується наразі рішення "затримайте дихання на пару років, це потрібно для перемоги демократії, це невелика плата для світлого завтра, хто схоче дихати - той зрадник".
  На Сході є великий комплекс суспільно-економічних проблем, який заважатиме будь-яким крокaм реформування системи (розшифрую, якщо потрібно).
  На мій погляд спочатку треба запевнити населення, що ніяких жартів в стилі початку 1990-х років не буде, що метою не є влада, як така, а влада "від народа, для народа", себто не буде голоду та холоду.
  Що нема для України громадян "третього гатунку".
  Важливо: запевнити не за допомогою тупої пропаганди, а засобами, які громадяни можуть об'єктивно оцінити. Для початку - подбати, щоб доходи громадян не пішли вниз.
  Я не маю на увазі доходи хабарників. Для них потрібен якраз контроль <...> перевірка відповідності майна до прибутків. Нема сенсу багато красти, як не можеш потім насолодитися вкраденим (за виключенням повної патології, звичайно). Нереально за короткий час викоренити те, що втілювалося роками, але можна знизити масштаб. Це реально.

  Недодивились цензори та забули витерти цей маленький текстик, захопились зтиранням та обситранням довгих моїх текстів.

  А тут якраз прийшов час платити. Ну що ж тут поробиш? Почнеш з переляку показувати "страшних бандитів" перемішаних з зомбувальними кадрами... Лише б ніхто не почав запитувати "а що ви, кросавчєгі, зробили бандитам за зішлий час? влада в вас була, треба було мабуть менше рохкати задоволено біля корита?".

  Ну а який план все ж був в несунів для Сходу, окрім "балакай укромовою!"?

  Ніякого виявляється. От що думала на той час навіжена витиральниця та обсиральниця моїх дописів Пані (одна з):

  Немає об"єктивних передумов для такого.

  Ну, на немає і суду немає. З нічого не буває щось. Закон збереження матерії. Зате було весело, коли терли мої тексти. :)

  І ще цитата:

  07-01-2005 16:30, Nemesis
  Тоді навіщо щось ТАК міняти?

  Якщо не відбудеться ніяких змін на краще, а навпаки "нема об'єктивних передумов" для покращення, тоді кому потрібні такі переміни?
  Окрім тих, звичайно, хто збирається покращити свій особистий добробут за рахунок "перемін".
  Буде хвиля суспільної апатії та постійне невдоволення в стилі "ті крали та й нам дали, а ці крадуть і нам не дають".

  Надягайте помаранчеві шалики та смокчіть помаранчевий лоліпоп, любі друзі!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua