МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Корчинський і Вітренко організовують „Антимайдан”

03/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
До нас надійшла інформація що з суботи 18 березня у Києві будуть здійснюватися спроби започаткувати наметове містечко, альтернативне до колишнього „помаранчевого” Майдану.

Ініціаторами повинні виступити бойовики із „Братства” Дмитра Корчинського. Формальним приводом до початку акції мають служити гасла солідарності з мешканцями Придністровя.

Потім до „Антимайдану” повинні долучитися войовничі прихильники Наталії Вітренко та інші ображені на помаранчеву революцію і нову владу. Фінансування акції ведеться через Росію

Інформацію про „пересування” антипомаранчевих просимо повідомляти на гарячу лінію „Майдану” номер якої знаходиться на першій сторінці нашого сайту.

Ми не виключаємо приуроченості цієї акції до виборів у Білорусі, які повинні відбутися у неділю 19 березня. Безладдя у Києві повинні відволікати увагу від можливих силових дій спецслужб Лукашенка проти власної білоруської опозиції.

Відповіді

  • 2006.03.17 | Майдан

    Хто має якусь інформацію?(-)

  • 2006.03.17 | Майдан

    Хто має ще якусь інформацію?(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua