МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

03/17/2006 | Тетяна Монтян
Beznadija(dot)ua, або обгрунтування необхідності припинення метання бісеру ;)

“Початок справжньої оригінальності в тому-то й
полягає, аби не бажати бути тим, чим ви не є”
Людвіг Вітгенштейн

У мене є своя думка про те, в чому найбільше завинив колишній “злочинний режим” перед Україною – в наполегливому культивуванні оголтілого правового нігілізму, яке увінчалося повним, цілісним, глобальним успіхом. Впевнена - багато хто скаже, що ця провина – дитячий лемент в порівнянні з ... кожен вибере страшилку на свій смак. І зробить глобальну помилку.

Наприклад, Ющенко став президентом справедливо, але незаконно. На моє глибоке переконання, всі його сьогоднішні проблеми – саме через те, що він не визнав це публічно і не зробив з цього належних висновків – не припинив плювати на закон.

Багато хто з моїх колег ще деякий час після цієї інаугурації сподівався, що новообраний “гарант Конституції” зробить з квазілегітимності свого президентства належні висновки, але шевальє Піскун в ролі “ока гасударєва” і їх змусив впасти в депресію. Бо ж яке “око” - такий і “гасударь”!
Потім пішло-поїхало – неконституційне призначення губернаторів, нескладання “законослухняними” помаранчевими міністрами депутатських повноважень, рішення по “Криворіжсталі”, Боделану, скандальні вибори по 60-му округу в Києві, заяви про “розкриття” вбивства Гії Гонгадзе... Всього і не загадати. Тому звільнення з-під варти Валентини Горобець та заяву про те, що патологічно брехливий бакалавр якоїсь провінційної американської “школи мистецтв” Зварич – це просто “рулез” в ролі міністра юстиції, юридична спільнота сприйняла вже з єдиною емоцією – гірким та цинічним сміхом.

Оголтілий правовий нігілізм є наслідком палкого бажання отримувати будь-які блага, на які людина не має жодного права. Зазвичай це притаманно убогим в усіх відношеннях особам, нездатним чогось досягти та бути задоволеними тим, на що вони мають право. Здорові амбіції, тобто бажання стати краще – це прекрасно, але лише тоді, коли людина в процесі самовдосконалювання спирається виключно на власні сили, а не вдається до чітінгу, плагіату чи іншого приписування собі неіснуючих/чужих заслуг. Подивіться на наших доблесних політиканів! Суцільні тобі проффесори, генерали, доктори всякорізних наук, кавалери Орденів Святого Станіслава, магістри Академії Почесних Лохів та т.і., і взагалі їхні посади та регалії ледь-ледь вміщуються на візитівках!

В англійській мові є слово “layman” - “неюрист”. Але його вживають в більш широкому сенсі – відносно людей, які органічно нездатні осягнуть “дух” чогось. Наприклад, я – музичний “леймен”. Батьки мене “здали” в музичну школу, тому що у всіх в сім'ї є слух і нікому навіть на думку не спало, що у мене його може не бути. Я наполегливо вчилася грати на фортепіанано цілих два роки, але ніколи не могла отримати більше “четвірки”. “Щось ти трохи недопрацьовуєш”, - казали мені вчителі. І ось на випускному іспиті по закінченні першого класу якась уважна екзаменаторша звернула увагу на “щось дивне” в моїй грі. Вона довго не могла зрозуміти, що саме привернуло її увагу – адже я грала нібити все правильно, дуже старалася, але... І нарешті її осінило: “Бідна дівчинка, - сказала вона, - в неї слуху немає! Дитина грає по пам'яті! Буває ж таке!” Зрозуміло, з музикою було покінчено в той самий день. Шляхом неймовірних зусиль дорослим вдалося пояснити мені, що таке “слух” і що у мене його бути не може, скільки б я не старалася, тому що НЕ ДАНО. Чарівний світ музики для мене – терра інкогніта. А ще я не вмію малювати, відрізняти інтеграл від діфференціала та нездатна зрозуміти, що таке валентність. Це не є трагедією мого життя, і тим більше це не заважає жити оточуючим. Бо ніколи в житті мені не спало б на думку очолити оперний театр, художню школу, конструкторське бюро чи хімічний завод. Тому що НЕ МОЄ.

Шановні фанати Ющенка! Ваш кумир розбирається в юриспруденції приблизно так само, як я – в музиці. Але, на відміну він мене, він навіть не уявляє глибини свого правового невігластва і не розуміє, що йому з своєю лейменською правосвідомістю слід як вогня уникати будь-яких заяв на юридичні теми, щоби не шокувати та не вселяти відчуття безнадії в тих, хто здатен зрозуміти справжній сенс та наслідки його жахливих по формі, а головне – по змісту, заяв. Серед тих, хто має зараз доступ до його “тіла”, жодного пристойного юриста не спостерігається. Боюсь, що це – не випадково. Бо порядний юрист завжди каже ПРАВДУ, яку, судячи з усього, наш президент чути не хоче, бо банально цієї правди боїться.
А правда полягає в тому, що не можна керувати країною “на інтуіції”, нехтуючи законом та встановленим, тобто судовим порядком вирішення спорів.

“Он считал жизнь огромным ристалищем,
на котором, честно соблюдая правила,
люди состязаются в достижении совершенства”.
Борис Пастернак, “Доктор Живаго”.
Будь-яку науку може опанувати на більш-менш пристойному рівні лише той, кому це “дано”, як то кажуть. Той, хто має саме на цю науку відповідний “настрій”, схильність, не знаю, як це пояснити краще. Той, хто цією наукою живе, любить її понад усе на світі, той, кому вона ніколи не набридає, той, хто ніколи СВІДОМО не скаже, що чорне – то біле. Всі інші, ті, хто цим критеріям не відповідає – просто ремісники, навіть якщо мають купу розцяцькованих дипломів. Тому що МАЙСТЕРНІСТЬ не можна купити чи отримати по блату – її можна тільки здобути. Наполегливою працею, безсонними ночами, відчаєм від промахів та радістю від здобутків. Чорний пояс майстра карате продається в “Спорттоварах” по 25 гривень. Але чи є сенс чіпляти його на себе тому, кого неважко “перешибти соплею”? Справжній МАЙСТЕР не продасться за копійки, програвши в “договірному” бою, і не заперечуватиме очевидне навіть за “монаршу любов” та шалені привілеї, як зробили це, наприклад, судді Конституційного Суду України, підрахувавши “президентські строки” Кучми за схемою 1+1=1. Тому що МАЙСТЕРНІСТЬ має для того, хто здобув її “потом та кров'ю”, незрівнянно більшу цінність, ніж жалюгідне БАБЛО.

Є, звичайно, люди, які купують собі чорні пояси у “Спорттоварах” і навіть розказують усім, що вони є великими чемпіонами. На змагання такі істоти на пхаються, бо... запасні пики та нирки в магазині не продаються. Це – пережитки дитячої хвалькуватості, яку легко пробачають малюкам, але які виглядають жалюгідно, діагностовані у дорослих дядечок. “Липового” майстра карате видно відразу. “Липового” юриста – теж, але лише нелиповим юристам. Як слушно зауважив суддя Конституційного суду Володимир Шаповал в своєму інтерв'ю газеті “День”, “...нашому суспільству не вистачає кваліфікованих коментарів з проблематики юридичної теорії та практики”. Тому помилки проффесорів з “купленим” дипломом стають очевидними для суспільства лише тоді, коли “пізно пити “Боржом”, бо нирки відвалилися”.

Репутацію можна продати лише один раз. Суддя, який бере хабар (чи навіть виносить завідомо незаконне рішення з малодушності, з переляку – неважливо); прокурор, що притягає до відповідальності безневинного чи відпускає бандюга; адвокат, який бреше клієнту, розказуючи те, що клієнт хоче почути, а не те, що є по справі насправді; науковець, що дає правовий висновок, “підігнаний під замовника” - назавжди стають в очах оточуючих – ПОВІЯМИ, гіршими за розмальованих шльондр з Окружної дороги. Значно гіршими – тому що ті нещасні створіння торгують СВОЇМ ВЛАСНИМ тілом, а не правосуддям “іменем України”.

Звичайно, до повій люди ставляться по-різному, особливо – до високооплачуваних. Хтось – заздрить їм, жалкуючи, що “зовнішні дані” не дозволяють піти їхнім шляхом, хтось – сприймає їхню “роботу” як цілком нормальну, але більшість все-таки ставиться до них з природньою гидливістю. Бо повійство свідчить про невідновлювальну деградацію особистості, від якої навряд чи врятує навіть щире каяття, бо здатність до каяття у повій також атрофується. До того ж, як свідчить практика, незважаючи на неймовірну кількість професіоналів, більшість людей все-таки надає перевагу сексу з любителями ;)

Головною причиною Помаранчевої (квазі)революції стало тотальне беззаконня, а якщо глобальніше – НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ в суспільстві в чистому вигляді. Тому що “в шоколаді” були ті, кого інакше як наволоччю язик не повертався назвати, люди, які отримували блага НЕ ЗА ЗАСЛУГАМИ. Ніхто не називає несправделивими статки боксерів, бо кожен може піти і спробувати сам. Виживеш – розбагатієш. Чи статки кінозірок – якщо люди платять за те, щоб дивитись фільми з участю цієї людини, значить, воно того варте. Але коли дитинка з першого класу бачить, що тупе шмаркате “блатне” маленьке створіння отримує найвищі бали, тому що багаті батьки носять презенти; коли підприємець втрачає свій бізнес, тому що якомусь азарову треба його відібрати для свого синульки; коли в Верховній Раді, нарешті, засідають справжні бандюгани, а люди, що могли б приймати нормальні закони – на виборах завжди “в прольоті” - таке суспільство було приречене та призвело до Майдану. Зрозуміло, що “блат” є всюди, але тільки там, де він зведений в ранг “державної політики”, виникають революції.


Юриспруденція – особлива наука. Якщо б якійсь політик зробив публічну заяву, в якій на повному серйозі безапеляційно переплутав імбрідинг з кроссінговером, пропан з бутаном, косінус з тангенсом чи кредит з депозитом, та ще й заявив, що тепер у нас така державна політика... зрозуміло, що б про нього подумали біологи, хімики, математики чи економісти. Так от, приблизно так само думають про Ющенка юристи, коли чують від нього “перли” про “розкриття справи Гонгадзе” чи “необов'язковість юридичної освіти для міністра юстиції”, чи спостерігають за процедурою призначення губернаторів. Чи юриспруденція вже не вважається наукою?

Коли я готувалася до інтерв'ю з Іриною Погорєловою стосовно рішення Верховного Суду ( http://maidanua.org/static/mai/1107879203.html ), я вела дуже інтенсивні дискусії з колегами стосовно того, чи слід роз'яснити пересічним громадянам суть незаконності перемоги Ющенка. Ось типовий допис одного з моїх найпалкіших опонентів - мінус матюки, звичайно :)

Нах... цю тему взагалі! "Шо сталося"... Сталося, що сталося. Ющенко переміг. І це є той щасливий випадок, коли "мета виправдовує засоби" і при цьому засоби не обгадили мету. І перемога Ющенка (у тому числі в Верховному Суді, така, не така, погана, страшенно погана...) набагато корисніша для Світлих Ідеалів Непорушної Юридичної Цноти, ніж процедурно бездоганна перемога Бандюковича (цур!). Не треба розвивати цю тему.”Дякую” за це нам скаже лише Янукович. Затоптати її треба. А якщо комусь таки цікаво – на закриті форуми.

І ось – моя відповідь, дана задовго до того, як Ющенко почав порушувати Конституцію:

“Якщо цю тему буде затоптано, всі вирішать, що так і потрібно, що мета завжди виправдовуватиме засіб етсетера. А нормальні люди, мені здається, хочуть, щоб надалі ніколи не було конфліктфв між законністю та справедливістю. А для цього необхідно робити роботу над помилками, а не пхати бошки в пісок. Чи в бетон, як страуси в зоопарку.
Коли ми, адвокати, даємо суддям хабарі або просто шантажуємо їх, чи пишемо за них рішення та вироки - ми теж робимо правильно, БО НАС ДО ЦЬОГО ЗМУШУЮТЬ ОБСТАВИНИ. Коли вибір стає між інтересами клієнтів та дотриманням законності, ми посилаємо законність нах. Знайшли теж дєвочєк-цєлочєк та хлопчиків-колокольчиків. Але ж ми – всього лише найманці, приватні особи, а зовсім не державні службовці. І це не означає, що ми вважає підкуп, шантаж та тому подібні засоби законними, і абсолютна більшість відмовиться від такої своєї практики негайно, як тільки в нашій країні з'являться будь-які інші способи захищати інтереси клієнтів.
Це рішення не треба ставити під сумнів. Але НЕОБХІДНО визнати на найвищому рівні та пояснити суспільству ПРАВОВУ СУТНІСТЬ цього рішення, а також те, що ІНШОГО ВИБОРУ НЕ БУЛО. Але зазначити при цьому, що - ВСЕ!!! ТАКОГО більше не буде ніколи! Бо ми, нова влада, ніколи більше не допустимо, щоб заради відновлення СПРАВЕДЛИВОСТІ доводилося гвалтувати ЗАКОННІСТЬ та чхати на ПРОЦЕС. Потрібне ВИПРАВДАННЯ та ПОКАЯННЯ, а також детальне ПОЯСНЕННЯ. Бо без цього не буде ніякої гарантії, що, прикриваючись тіпа шляхетною метою (яка насправді не буде вже такою шляхетною), нова влада не спробує продовжити діяти такими самими методами. Янукович скаже нам "дякую", якщо ми на це рішення не наїжджатимемо. Страусіна політика та заперечення очевидних речей ще нікого не довели до добра. Тільки ретельна робота над помилками здатна убезпечити нас від їх повторення.”

“Боже, какими ми билі наівнимі...” Багато моїх знайомих трошки вірили, що нова влада на чолі з Ющенком щиро прагне саме до КОНЦЕПТУАЛЬНИХ змін, що вона хоча б намагатиметься інкорпорувати в себе порядних та професійних людей, що вона хоч чимось відрізнятиметься від влади старої... Дзуськи! Бийте мене ногами, але я стверджую, що нова влада це гірша, ще нахабніша, ще цинічніша за стару. Кучма та Ко, наприклад, відверто стали на сторону зла та відкрито сповідували беззаконня. Ющенко та Ко займаються тим самим, що й кучманоїди, тільки при цьому ще й просторікують про “моральність” та “законність”. І, що найдивніше – здається, самі собі вірять!!!

“И начал пользоваться ей не как Кассандрой,
А как простой и ненасытный победитель...”
Владимир Высоцкий, “Песнь о Кассандре”

У представників влади відсутні запобіжники, що забороняли б їм порушувати закон, робили це такою самою неможливою справою, як, наприклад, інцест. Вони впевнені, що закон порушувати можна і навіть треба, якщо це відповідає їхнім сіюсекундним інтересам. До них не доходить, що негативні наслідки від самого ФАКТУ порушення закону високопосадовцем завжди перекриють навіть найочевиднішу для них якусь там гіпотетичну вигоду в конкретному випадку. Тому що навіть дрібне порушення Закону президентом та його командою – це знак суспільству, що на Закон класти МОЖНА, бо це є ДЕРЖАВНОЮ ПОЛІТИКОЮ, суть якої в тому, що всілякі там папірці-закони – це для лохів, для відмазки перед всілякими там радами європи, а насправді...
В світі – астрономічна кількість вбивць та гвалтівників, але лише одиниці з них мають нахабність стерджувати, що вбивати чи гвалтувати МОЖНА. Це – не “окремі недоліки” чи “прикрі помилки” . Це – система, це – світогляд, що базується на залізобетонній впевненості, що саме так і має бути. Що суди – не самоцінний, окремий “організм”, “Абадонна, що не є упередженим до жодної з сторін” , а “здобуток” того, хто при владі.

Так, особисто я недоплачую податки, порушую правила дорожнього руху, даю хабарі та вчиняю ще купу протизаконних речей, керуючись принципом “а фіг ви мене впіймаєте!” Тому що я – приватна особа, на бюджетні гроші не живу і завжди готова нести відповідальність за свої дії, наприклад, заплатити штраф за проїзд на червоне світло. Тому що влада мені і дарма не потрібна, бо я здатна заробити собі на життя та самореалізуватись і поза владою. Так само думають мільйони адекватних людей, які більше цікавляться своїми сім'ями, успіхами дітей, стосунками з друзями, ніж перспективами проштовхування до владного корита. І ці люди слушно вважають, що, якщо комусь не вистачає звичайного людського щастя, а потрібно мати якусь посаду, розпоряджатись чужими долями та торгувати фейсом на телеекрані – така людина має НЕУХИЛЬНО дотримуватись закону та служити суспільству. Ця проста істина ніколи не дійде до Ющенка та нової зграї, яку ми власними руками “влаштували” нами керувати. Що повинно статись, щоб “вони” хоча б робили вигляд, що є прихильниками саме такої моделі суспільного устрою?

Наприклад, наш президент позиціонує себе як надзвичайно релігійну людину. Я – атеїстка, але мудрі книжки та невеличкий власний життєвий досвід довели мені, що гроші та влада дійсно не приносять щастя, а є лише компенсацією тим, хто паталогічно нездатний бути щасливим. Бо жодна дійсно щаслива людина не цікавиться владою і баблом, оскільки вони дуже заважають насолоджуватись щастям. Але політикани так і не в'їхали в казочку про сорочку щасливої людини, яку хотів здобути нещасний король, і не пам'ятають, що у щасливої людини сорочки не було.

Отже, є очевидним, що допускати до влади (а значить і до бабла – в умовах сучасної України) – людей, які до них прагнуть – це те саме, що допустити піромана до роботи пожежником, пустити цапа до капусти, а сексуального маньяка-педофіла зробити вихователем у дитбудиинку.

Постає питання – то як змусити НОРМАЛЬНИХ людей (позитивних нетократів ;) ), яким в западло приписувати собі чужі заслуги, вбиватися через бабло та начхати на владу та славу – працювати на тих місцях, які зараз тотально окуповані кінченими політиканами – в парламенті, у виконавчій владі, в судах?

Можу запропонувати єдину прийнятну форму - “тимчасового походу в політику”.

Практика “тимчасового монашества” - типова для буддизма. Радянським людям вона більше відома як практика “звідних бригад”, яку яскраво описав Антон Семенович Макаренко в своїй “Педагогічній поемі”. Є універсальною для вирішення будь-яких, насправді суто менеджерських задач, які потрібно щодня розв'язувати для ефективного виконання функцій держави. Взагалі поняття “постійної роботи” є безнадійним анахронізмом. Люди повинні (за нечисленними виключеннями) збиратися разом не для того, аби “тіпа попрацювати” (читай – потусуватись), а для вирішення конкретної задачі. І більше за все це стосується “державних менеджерів”.

Ну то що, нормальне обгрунтування для створення “Партії “Альянс “Майдан” - тусівки позитивних нетократів”? :)

Відповіді

 • 2006.03.17 | леонід

  Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

  Тетяна Монтян пише абсолютну правду. Всі вдають, що відбулася зміна влади, але затято не помічають, що стан справ в третій гілці цієї влади став жахливим (це мій найм'якший термін. Якщо мені судовим рішенням відмовляють в задоволенні позову до виконавчої влади на підставі того, що я маю прізвище, не затруднюючи себе посиланнями на закон, то вибачте, це кримінальна влада, де закон не ночував. Вчора мене не допустили ло участі в справі за нотаріально завіреним дорученням, бо в мене не те прізвище, а відполвідач - РДА. Таког ні при яких Кучмах теоретично не спостерігалося.
  Був на судовому засіданні Майдан проти Конституційного суду, пародія на законність в виконанні Голосіївського районного суду Києва.
  Можу навести ще сотні прикладів. Але кого ними здивуєш?
  Знаю пані Тетяну як висококваліфікованого юриста й небайдужу українку, тому дозволю собі доповнити її тему маленькою тезою - хто несе відповідальність за незаконні дії судової влади (партії, політики, бандити, суки чи ще хтось)?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.22 | пан Roller

   Когда за городом, задумчив, я брожу

   леонід пише:
   - хто несе відповідальність за незаконні дії судової влади (партії, політики, бандити, суки чи ще хтось)?

   А.С. Пушкин

   * * *

   Когда за городом, задумчив, я брожу
   И на публичное кладбище захожу,
   Решетки, столбики, нарядные гробницы,
   Под коими гниют все мертвецы столицы,
   В болоте кое-как стесненные рядком,
   Как гости жадные за нищенским столом,
   Купцов, чиновников усопших мавзолеи,
   Дешевого резца нелепые затеи,
   Над ними надписи и в прозе и в стихах
   О добродетелях, о службе и чинах;
   По старом рогаче вдовицы плач амурный,
   Ворами со столбов отвинченные урны,
   Могилы склизкие, которы также тут
   Зеваючи жильцов к себе на утро ждут, -
   Такие смутные мне мысли всё наводит,
   Что злое на меня уныние находит.
   Хоть плюнуть да бежать...
   Но как же любо мне
   Осеннею порой, в вечерней тишине,
   В деревне посещать кладбище родовое,
   Где дремлют мертвые в торжественном покое.
   Там неукрашенным могилам есть простор;
   К ним ночью темною не лезет бледный вор;
   Близ камней вековых, покрытых желтым мохом.
   Проходит селянин с молитвой и со вздохом;
   На место праздных урн и мелких пирамид,
   Безносых гениев, растрепанных харит
   Стоит широко дуб над важными гробами,
   Колеблясь и шумя...
   1836
   --------------------------------------------------------------------------------

   Brgds
 • 2006.03.17 | 123

  Питання не в тому, як стимулювати нетократів працювати у владі

  Тетяна Монтян пише:
  > Постає питання – то як змусити НОРМАЛЬНИХ людей (позитивних нетократів ;) ), яким в западло приписувати собі чужі заслуги, вбиватися через бабло та начхати на владу та славу – працювати на тих місцях, які зараз тотально окуповані кінченими політиканами – в парламенті, у виконавчій владі, в судах?

  Перед цим треба дати відповідь на інше питання - хто вижене окупантів з тих місць, на які змушуватимемо прийти нетократів.

  Зважте - звільнити ці місця від окупантів тим важче, чим легше на цих місцях робити собі бабло з нічого, тішитись з влади і слави тощо за переліком. Іншими словами, такий собі парадокс: чим легше звільнити місце від окупанта, тим менше потреба у цьому звільненні :)

  Виглядає так, що вирішення проблеми є неможливе теоретично: сила протидії (з боку окупанта) не менша сили дії (з боку тих, хто хочуть звільнити його місце від нього) :)

  > Можу запропонувати єдину прийнятну форму - “тимчасового походу в політику”.

  Типу як Хорошковський? ;)

  Чи, ще краще - Фокін ;) Той що Вітольд :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.17 | Сергій Кабуд

   Степан Бандера стверджував що це реалізуємо лише революційним шл

   шляхом, топто режим сам себе не скасує, він це підтвердив після помаранчових подій.

   Бо ділитися з бідними нами феодали не стануть.   треба їх нагинати.

   це і є секрет всієї украаїнської суч(ас)ої політики.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | MentBuster

    Re: Степан Бандера стверджував що це реалізуємо лише революційни

    Сергій Кабуд пише:

    > треба їх нагинати.
    >
    > це і є секрет всієї украаїнської суч(ас)ої політики.

    Більше того - це є універсальний секрет будь-якої політики всіх часів та народів ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.18 | Сергій Кабуд

     нагинати сильніше ніж Майдан2004

     система не змінюється чи змінюється?
     шо там тепер?
  • 2006.03.18 | MentBuster

   Re: Питання не в тому, як стимулювати нетократів працювати у вла

   123 пише:
   > Тетяна Монтян пише:
   > > Постає питання – то як змусити НОРМАЛЬНИХ людей (позитивних нетократів ;) ), яким в западло приписувати собі чужі заслуги, вбиватися через бабло та начхати на владу та славу – працювати на тих місцях, які зараз тотально окуповані кінченими політиканами – в парламенті, у виконавчій владі, в судах?
   >
   > Перед цим треба дати відповідь на інше питання - хто вижене окупантів з тих місць, на які змушуватимемо прийти нетократів.
   >
   Чесно кажучи, для мене є очевидним, що уїбани-політикани сидять на тих місцях лише тому, що нормальним людям не хочеться підняти жопи та попрацювати на рідну країну ;) тіпа, політика - брудна справа, а я - такий чистоплюй, весь із себе порядний, мене блювати тягне з Каськівим на одному гектарі сісти справляти природні потреби :)

   > Зважте - звільнити ці місця від окупантів тим важче, чим легше на цих місцях робити собі бабло з нічого, тішитись з влади і слави тощо за переліком. Іншими словами, такий собі парадокс: чим легше звільнити місце від окупанта, тим менше потреба у цьому звільненні :)
   >
   Про "роблення бабла з нічого" - це окрема тема. Я все ніяк не допишу свою нєтлєнку "Заповідник недовласників", в якій популярно поясню, що, оскільки ресурси нашої країни не безмежні, незабаром кожний шматок власності таки отримає собі ЕФЕКТИВНОГО власника, а тому можливості пиздити бабло на чиновницьких посадах дуже сильно зменшаться.

   > Виглядає так, що вирішення проблеми є неможливе теоретично: сила протидії (з боку окупанта) не менша сили дії (з боку тих, хто хочуть звільнити його місце від нього) :)
   >
   Не треба насильницьким шляхом нікого виганяти ;) Ми просто створимо умови, коли уїбани підуть самі :)

   > > Можу запропонувати єдину прийнятну форму - “тимчасового походу в політику”.
   >
   > Типу як Хорошковський? ;)

   >Ви мали на увазі Ходорковського? ;)

   > Чи, ще краще - Фокін ;) Той що Вітольд :)

   А куди і навіщо він ходив? Мене в цей час в Україні не було - я вчилася в Москві ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | 123

    Re: Питання не в тому, як стимулювати нетократів працювати у вла

    MentBuster пише:
    > 123 пише:
    > > Тетяна Монтян пише:
    > > > Постає питання – то як змусити НОРМАЛЬНИХ людей (позитивних нетократів ;) ), яким в западло приписувати собі чужі заслуги, вбиватися через бабло та начхати на владу та славу – працювати на тих місцях, які зараз тотально окуповані кінченими політиканами – в парламенті, у виконавчій владі, в судах?
    > >
    > > Перед цим треба дати відповідь на інше питання - хто вижене окупантів з тих місць, на які змушуватимемо прийти нетократів.
    > >
    > Чесно кажучи, для мене є очевидним, що уїбани-політикани сидять на тих місцях лише тому, що нормальним людям не хочеться підняти жопи та попрацювати на рідну країну ;) тіпа, політика - брудна справа, а я - такий чистоплюй, весь із себе порядний, мене блювати тягне з Каськівим на одному гектарі сісти справляти природні потреби :)

    Раз вони готові звідти легко піти - виходить, їм там не так і сильно хочеться. Отже, вони не так багато там і крадуть, і не так багато в них комплексів, які вони (за Вашим першим текстом) прагнуть задовольнити. Отримали протиріччя :)

    > > Зважте - звільнити ці місця від окупантів тим важче, чим легше на цих місцях робити собі бабло з нічого, тішитись з влади і слави тощо за переліком. Іншими словами, такий собі парадокс: чим легше звільнити місце від окупанта, тим менше потреба у цьому звільненні :)
    > >
    > Про "роблення бабла з нічого" - це окрема тема. Я все ніяк не допишу свою нєтлєнку "Заповідник недовласників", в якій популярно поясню, що, оскільки ресурси нашої країни не безмежні, незабаром кожний шматок власності таки отримає собі ЕФЕКТИВНОГО власника, а тому можливості пиздити бабло на чиновницьких посадах дуже сильно зменшаться.

    Сумнівна теза, якщо серйозно. Не думаю, що масштаби корупції пов*язані з кількістю ресурсів.

    > > Виглядає так, що вирішення проблеми є неможливе теоретично: сила протидії (з боку окупанта) не менша сили дії (з боку тих, хто хочуть звільнити його місце від нього) :)
    > >
    > Не треба насильницьким шляхом нікого виганяти ;) Ми просто створимо умови, коли уїбани підуть самі :)

    Ну то має бути мова - місця повинні давати їм те, що вони від цих місць прагнуть отримати...

    > > > Можу запропонувати єдину прийнятну форму - “тимчасового походу в політику”.
    > >
    > > Типу як Хорошковський? ;)
    >
    > >Ви мали на увазі Ходорковського? ;)

    Ні, я мав на увазі Валерія Хорошковського. Яким сходив у політику - спробував стати нардепом за списком озимих, побув міністром економіки, де, до речі, проявив принципову позицію щодо ЄЕП (нагадуж ющенкове "Браво, Валерій" після доповіді Валерія про ЄЕП у парламенті), а потім забив на політику, повернувся у бізнес (працює топ-менеджером якоїсь з великих російських корпорацій) і каже, що назад у політику не збирається.

    > > Чи, ще краще - Фокін ;) Той що Вітольд :)
    >
    > А куди і навіщо він ходив? Мене в цей час в Україні не було - я вчилася в Москві ;)

    Був прем*єром, потім під час революції на граниті студенти змусили його піти у відставку -- більше політикою не займається. Активно.
   • 2006.03.20 | Daisy

    Re: Питання не в тому, як стимулювати нетократів працювати у вла

    MentBuster пише:
    > Про "роблення бабла з нічого" - це окрема тема. Я все ніяк не допишу свою нєтлєнку "Заповідник недовласників", в якій популярно поясню, що, оскільки ресурси нашої країни не безмежні, незабаром кожний шматок власності таки отримає собі ЕФЕКТИВНОГО власника, а тому можливості пиздити бабло на чиновницьких посадах дуже сильно зменшаться.

    Я не знаю Вашої аргументації для такого тверждення, але хочу не погодитись. Навіть, якщо власник ефективний, людських слабкостей, таких як, наприклад, жадібність, чи бажання виграти у нечесній конкуренції, ніхто не відміняв. Тому завжди будуть охочі заплатити чиновнику, якщо від нього залежатиме доля якогось рішення на їх користь.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.21 | MentBuster

     Re: Питання не в тому, як стимулювати нетократів працювати у вла

     Daisy пише:
     > MentBuster пише:
     > > Про "роблення бабла з нічого" - це окрема тема. Я все ніяк не допишу свою нєтлєнку "Заповідник недовласників", в якій популярно поясню, що, оскільки ресурси нашої країни не безмежні, незабаром кожний шматок власності таки отримає собі ЕФЕКТИВНОГО власника, а тому можливості пиздити бабло на чиновницьких посадах дуже сильно зменшаться.
     >
     > Я не знаю Вашої аргументації для такого тверждення, але хочу не погодитись. Навіть, якщо власник ефективний, людських слабкостей, таких як, наприклад, жадібність, чи бажання виграти у нечесній конкуренції, ніхто не відміняв. Тому завжди будуть охочі заплатити чиновнику, якщо від нього залежатиме доля якогось рішення на їх користь.

     Зрозуміло. Але у ефективного власника власність відібрати значно важче, ніж у неефективного :) Спробуйте виселити людину з квартири, яку вона придбала за реальні гроші! А п'яного бомжа, який приватизував її на шару - запросто!
     А тому з ефективними власниками шкурка вартує вичинки (тобто бєспрєдєльного варіанту) лише в одиничних випадках. Що і слід було довести.
 • 2006.03.17 | mirgor

  Спасибі Вам за цю тему, особливо, що стосується Ющенка

  ми фактично отримали зараз Кучму-2 президента, і вибори без вибора.
  Я дивився уважно сьогодні зустріч Ющенка в Харкові зі студентами, там була вистава а-ля Кучма, всі питання підготовлені, згадалися зібрання комсомольців.
  Я буду голосувати за одну з трьох політичних сил НСНУ-БЮТ-СПУ, щоб мій голос не дістався ПРусакам, але в майбутньому я більше не хочу підтримувати політичних банкрутів, котрі не мають ні волі, ні розуму, ні сміливості.
  Нам всім треба сказати собі правду і треба знищити в собі раба в першу чергу, ми повинні дати чесним людям, котрих більшість і котрі дійсно законопослушні, дати можливість чесного вибору, а не так, як зараз ми вибираєм за принципом меншого зла.
  А за Ющенка я скажу- останнім часом чим більше я його слухаю, тим більше я розумію, що він не майбутнє, а минуле, він починає повертати країну до системи Кучми.

  P.S.Для мене ПРАВА ЛЮДИНИ були і будуть на першому місці, починаючи з Андрія Сахарова...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.17 | Сергій Кабуд

   підтримую цю позицію, приєднуйтеся(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | Альберт

    До чого??? 8)))))) (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.18 | Сергій Кабуд

     а власне всі за і проти. бо всі вони правдиві

     коли я думаю про ідеальну Україну- то Ющенко виглядає як її ворог

     коли я думаю про реальну ситуацію і ставлю себе на його місце- я не певен чи вистачить в когось сил прийм,ати такі рішення як ми чекаємо

     думаю саме тому Бандера і вважав що шлях- лише революційний є.

     Бо ті зміни шо ми прагнемо є революцією для цієї системи, тому досягти їх можна лише революційним шляхом, інакше система поглинає всі реформи.

     От Ющенка вже проковтнуло

     чи ні?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.18 | MentBuster

      Re: а власне всі за і проти. бо всі вони правдиві

      Сергій Кабуд пише:
      > коли я думаю про ідеальну Україну- то Ющенко виглядає як її ворог
      >
      > коли я думаю про реальну ситуацію і ставлю себе на його місце- я не певен чи вистачить в когось сил прийм,ати такі рішення як ми чекаємо
      >
      > думаю саме тому Бандера і вважав що шлях- лише революційний є.
      >
      > Бо ті зміни шо ми прагнемо є революцією для цієї системи, тому досягти їх можна лише революційним шляхом, інакше система поглинає всі реформи.
      >
      > От Ющенка вже проковтнуло
      >
      > чи ні?
  • 2006.03.18 | MentBuster

   Re: Спасибі Вам за цю тему, особливо, що стосується Ющенка

   mirgor пише:
   > ми фактично отримали зараз Кучму-2 президента, і вибори без вибора.
   > Я дивився уважно сьогодні зустріч Ющенка в Харкові зі студентами, там була вистава а-ля Кучма, всі питання підготовлені, згадалися зібрання комсомольців.

   Мене єдине дивує - а на що сподівалися люди відносно Ющенка? Невже були хоч якісь підстави вважати, що він "не такий"?

   > Я буду голосувати за одну з трьох політичних сил НСНУ-БЮТ-СПУ, щоб мій голос не дістався ПРусакам, але в майбутньому я більше не хочу підтримувати політичних банкрутів, котрі не мають ні волі, ні розуму, ні сміливості.

   М-да, життя - це не боротьба добра зі злом, це боротьба зла зі ще більшим злом ;)
 • 2006.03.18 | Альберт

  А може - краще після 1 квітня? 8)) (-)

 • 2006.03.18 | Боровик

  Наступні вибори - в бюлетені буде не 45 партій, а 46. Ура!(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | Альберт

   Мені щось підказує, що якщо буде така партія...

   ... за принципами, що були викладені відомими нам пані у форумному листуванні поміж собою, а саме:

   1) не красти взагалі і не п.з.іти зайве
   2) не сподіватись на дівіденти, а сумлінно виконувати обов'язки у зовнішньому світі, а партії віддавати час лише за попередньою згодою і за узгодженим графіком
   3) не включати до лав партії дискредитованих у минулому людей ні за що і ніколи - ані за гроші, ані за гарні блакитні очі, ані за довжину ніг або вміння швидко їздити ночами містом, або рубитися в прєф, ані за подарунок справжнього Вєласкєса в центральний комітет - коротше, пройти усі спокуси! 8)

   тоді, при бажанні до 2010 року в парламент буде обиратись дві партії - правляча і ця! 8))))))))))))))))) Інші просто не "проканають" - навіть 3 відсотковий бар'єр для них буде зависокий! 8))))))))

   Закортіло мені раптом тепер почитати бодай-якусь "нєтлєнку" від Леді Монтян... Бо після прочитання стартового допису - виникла в мене "нєхароша" підозра одна... Але - гаразд, ще не 2 квітня! 8))))))

   Хммм... А може бути Партія Негативних Прейскурантів?? 8))))))))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | MentBuster

    Re: Мені щось підказує, що якщо буде така партія...

    Альберт пише:
    > ... за принципами, що були викладені відомими нам пані у форумному листуванні поміж собою, а саме:
    >
    > 1) не красти взагалі і не п.з.іти зайве
    > 2) не сподіватись на дівіденти, а сумлінно виконувати обов'язки у зовнішньому світі, а партії віддавати час лише за попередньою згодою і за узгодженим графіком
    > 3) не включати до лав партії дискредитованих у минулому людей ні за що і ніколи - ані за гроші, ані за гарні блакитні очі, ані за довжину ніг або вміння швидко їздити ночами містом, або рубитися в прєф, ані за подарунок справжнього Вєласкєса в центральний комітет - коротше, пройти усі спокуси! 8)
    >
    Хоч хтось мене зрозумів ;)

    > тоді, при бажанні до 2010 року в парламент буде обиратись дві партії - правляча і ця! 8))))))))))))))))) Інші просто не "проканають" - навіть 3 відсотковий бар'єр для них буде зависокий! 8))))))))
    >
    Люблю нестримних оптимістів ;) Але, як каже один мій клієнт, якого я ледве відмазала від звинувачень у згвалтуванні відомої районної шльондри - "всіх жінок не пере...беш, але прагнути до цього - похвально!"

    > Закортіло мені раптом тепер почитати бодай-якусь "нєтлєнку" від Леді Монтян... Бо після прочитання стартового допису - виникла в мене "нєхароша" підозра одна... Але - гаразд, ще не 2 квітня! 8))))))
    >
    Моїх "нєтлєнок" тільки на "Майдані" - купа ;) І ніяка я не Леді, а звичайна собі керченська босюрниця :)
    А до чого тут 2 квітня?

    > Хммм... А може бути Партія Негативних Прейскурантів?? 8))))))))

    Над назвою, звичайно, ще треба думати ;)
  • 2006.03.18 | MentBuster

   Саме від Вас не чекала такого

   На наступні вибори ми точно не підемо, а от через вибори - подивимось. Ми нікуди не поспішаємо, і ця ідея є перспективною, а не передвиборчим проектом ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | Боровик

    Re: Саме від Вас не чекала такого

    Нічого неочікуваного.
    Ви накидали кільканадцять тез.
    Практично всі ці тези в приблизному варіанті вже існують в наявних політичних партіях.
    Ці тези зібрані так, що третина - дуже приваблива, до - третини - байдужість і третина - майже неприйнятні.
    За такими пропорціями із 45 партій списку таких є з півтора десятка.
    Для створення 46-ї партії потрібен людський матеріал. Доведеться його віднімати у існуючих відносно нормальних партій, тобто ті партії ще більше зкурвляться. Як результат матимемо 46 партію-концентрат в діжці лайна.
    Така партія не може рости в принципі, бо в основи закладено "зробити кращу пастку для мишей". Ті хто беруться за такі проекти дуже швидко побачуть власні моделі нових пасток і кожен знову і знову починатиме свій проект партію дла "пастки плюс" чи "суперпастки".
    Ну і трохи банального - ідея створення нової партії дуже гарно лягає в ряд всіх партій які народжували одна одну як щойно Лук*яненко не погоджувався з Чорноволом, а Хмара з Лук*яненком, Яворівський з Хмарою, Антоньєва з Яворівським, Костенко з Чорноволом, Мороз з Вітренко, Юля з Порошенком і так далі.. кожен в результаті отримував свою партію, вони давно заповнили весь політичний спектр ідей та думок, більшість з них мають електоральну базу до 3-х відсотків, фанів-маргіналів і жодного майбутнього крім шансу раз на кілька років попасти в якийсь ситуативний блок щоб за чийсь рахунок поновити сили.
 • 2006.03.18 | пан Roller

  Блестяший анализ.Не каждому дано.

  Татьяна Монтян говорит о том, что у нее отсутустует слух. Не верю, она, как настоящий художник, рисует жахливую картину правового нигилизма у нас в стране.

  Она утверждает, что у Ющенко отсутсвует природные качества,нюх к справедливости, необходимые для понимания справедливости и законности. Не Кант он.

  Она не касается окружения Ющенко. Но, посмотрите на этих подлецов- полеводов. Ведь практически всем им были предоставлены посты, должности,как советской номенкулатере, и практически все они провалили свои фронты работ.Ведь они и историки, а не танкисты.Кухарка не может.

  Я бы отметил еще один тонкий момент, момент Тимошенко, которая не устает повторять, что это она апмвнесла нам Ющенко. Єто она так много сделала для нас.Это ее путают, и называют пани Ющенко.
  Это она вскормила его грудью, а не он ее хуем.Это она говорит красиво о приоритете права над приоритетом закона.Это ее слова. И она проводила их в жизнь, и делала опыты над людьми, как над собачками.И все вроде с благими намерениями, коммиссариат, по мясу,по бензину, по таможне.ЕЕ охрана. Она піталась сделать свою охрану вместо охраны Ющенко.И это логично. При такой системе кто охраняет , тот и имеет.

  Кого кого, а уж в ее трудно заподозрить в отсутствии природных качеств.

  А кто так спешно пытался привести к присяге Ющенко в ВР,одной левой, как ни тот академик, который был представлял нам дружку Кучму.К чему была такая спещка? И, ведь, Ющенко пошел и на этот фарс.

  Сегодня национальный домен, тот же конгресс в лице Кука, делает справедливые закиды на адресу Ющенко, влады.Дескать, все "Не Так" ребята. Не нам , а им все.

  Он тоже утверждает, как и Монтян, что это не было революцией. А что же такое революция, как ни противозаконный акт? Именно влада Ющенко и ввела термин революция, уже после окончания событий, что бы снять вопрос законности, вопрос права.Нивелировать свою не легитимность Подбрасывался и тезис Плюща, что Ющенко избраник всего народа, поэтому не отвечает по обязательствам за базар перед своими пантнерами, может их кинуть.Значит, обязан ему.
  Хорошее себе обоснование.

  Победителю достается все.

  Но, не надолго.

  Власть не дают, власть берут, утверждает в прошлом победитель Кравчук.
  И, теперь он со своей командой "Не так", пытается тоже взять власть, а не заслужить ее у народа.

  Но, он забывает, что дает и берет народ.

  А никто иной. И есди закон, право в державе похерено, теми кому по уставу належить его лелеять, то это означает только одно, народ похерит эту владу, и в стране наступит смута.

  И никто не станет разбирться какая ветвь виновата.Как только вопрос серьезно затронет землю.

  Благо еще есть время одуматься.Но, думать, это тоже природное качество. Не каждому дано.

  Brdgs
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | MentBuster

   Ну ось і я дожила до визнання

   пан Roller пише:
   > Татьяна Монтян говорит о том, что у нее отсутустует слух. Не верю, она, как настоящий художник, рисует жахливую картину правового нигилизма у нас в стране.
   >
   Логічно :)

   > Она утверждает, что у Ющенко отсутсвует природные качества,нюх к справедливости, необходимые для понимания справедливости и законности.
   >
   Я не лише це стверджую - я це обгрунтовую ;)

   > Она не касается окружения Ющенко. Но, посмотрите на этих подлецов полеводов. Ведь практически всем им были предоставлены посты, должности,как номенкулатере, и практически все они провалили свои фронты работ.Ведь они и историки, а не танкисты.
   >
   Пости та посади їм були потрібні для дєрібану бабла, а не для розрулювання країни. Чого вони прагнути - того досягли :)

   > Кого кого, а уж в ее трудно заподозрить в отсутствии природных качеств.
   >
   У Юлі Тимошенко просто сублімація. Нормальна жінка, на мою примітивну та застарілу думку, повинна цікавитися коханням, чоловіками та дітьми, а не владою та баблом. А у Юлі з цими звичайними атрібутами щасливої жінки проблеми, ось вона і шукає задоволення в ка зна чому. Нещасне створіння ;(

   > А кто так спешно пытался привести к присяге Ющенко в ВР,одной левой, как ни тот академик, который был представлял Кучму.К чему была такая спещка? И, ведь, Ющенко пошел и на этот фарс.
   >
   Бо клоун вульгаріс ;)

   > Он тоже утверждает как и Монтян, что это не было революцией. А что же такое революция, как ни противозаконный акт? Именно влада Ющенко и ввела термин революция, уже после окончания событий, что бы снять вопрос законности, вопрос права.Нивелировать свою не лигитимность.Подбрасывался и тезис Плюща, что Ющенко избраник всего народа, поэтому не отвечает по обязательствам перед своими пантнерами, может их кинуть.
   > Хорошее себе обоснование.
   >
   Далеко не кожен протизаконний акт є революцією ;)

   > Власть не дают, власть берут, утверждает в прошлом победитель Кравчук.
   > И теперь он со своей командой "Не так", пытается тоже взять власть, а не заслужить ее.
   >
   Нічого він не візьме. Їхній потяг пішов - хай цілують рейки ;)

   > Но, он забывает, что дает и берет народ. А никто иной. И есди закон, право в державе похерено, теми кому по уставу належить его лелеять, то это означает только одно, народ похеоит эту владу, и в стране наступит смута.
   >
   Не настане смута. Кількість ефективних власників вже перевищила критичну межу :)

   > Благо еще есть время одуматься.Но думать, это тоже природное качество. Не каждому дано.
   >
   Дано кожному. Але не всі користуються ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | Предсказамус

    Как уважающий себя кайфоломщик, не могу молчать

    MentBuster пише:
    > пан Roller пише:
    >> Но, он забывает, что дает и берет народ. А никто иной. И есди закон, право в державе похерено, теми кому по уставу належить его лелеять, то это означает только одно, народ похеоит эту владу, и в стране наступит смута.
    > Не настане смута. Кількість ефективних власників вже перевищила критичну межу :)
    "Я решил, что опустился на самое дно. Но тут мне дали в руки лопату..."
    Во-первых, далеко не все еще подерибанили. Есть другие города, кроме Киева, есть недра, с минобороны еще работать и работать. Ну и т.д. Во-вторых, в первоначальной стадии дерибана была допущена тьма небрежностей, поэтому второй волной можно передерибанить практически все. В рамках закона, через суд, как учит нас Юлия Владимировна.
 • 2006.03.18 | Боррачо

  Чудова стаття

  Тетяна Монтян пише:
  > “Боже, какими ми билі наівнимі...” Багато моїх знайомих трошки вірили, що нова влада на чолі з Ющенком щиро прагне саме до КОНЦЕПТУАЛЬНИХ змін, що вона хоча б намагатиметься інкорпорувати в себе порядних та професійних людей, що вона хоч чимось відрізнятиметься від влади старої... Дзуськи! Бийте мене ногами, але я стверджую, що нова влада це гірша, ще нахабніша, ще цинічніша за стару. Кучма та Ко, наприклад, відверто стали на сторону зла та відкрито сповідували беззаконня. Ющенко та Ко займаються тим самим, що й кучманоїди, тільки при цьому ще й просторікують про “моральність” та “законність”. І, що найдивніше – здається, самі собі вірять!!!

  Тетяно, Вас можна поважати. Навіть не гадав, що тут можно почитати щось цікаве, розумне та чесне (тьху, як же занапастили зараз це слово).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | MentBuster

   Re: Чудова стаття

   Боррачо пише:

   > Тетяно, Вас можна поважати. Навіть не гадав, що тут можно почитати щось цікаве, розумне та чесне (тьху, як же занапастили зараз це слово).

   Дяку-дяку!.. :)
   Мені брехати нецікаво. Навіть за бабло ;) А читати тут завжди є що :)
   Навіть якщо Вас щось не цікавить - це цікавить когось іншого. Світ такий різноманітний...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | Боррачо

    Re: Чудова стаття

    MentBuster пише:
    > Боррачо пише:
    >
    > > Тетяно, Вас можна поважати. Навіть не гадав, що тут можно почитати щось цікаве, розумне та чесне (тьху, як же занапастили зараз це слово).
    >
    > Дяку-дяку!.. :)

    Нема за.. :) І аналіз передумов вітчизняної "(квазі)революції" також здається мені об`єктивним та влучним (як, власне, й сам термін. Якби я не був принциповим супротивником приватної власністі, я б вам порадив його запатентувати). Це були гарні часи, але коли мені довелося побачити іншу революцію (тривалу й системну), відмінності, на жаль були зовсім не на нашу користь. Можливо саме тому, що та революція розпочиналася із принципово нових законодавчих актів у вигляді нової конституції, яка заклала передумови для широкого залучення мас до процесів безпосереднього управління державою.


    > Мені брехати нецікаво. Навіть за бабло ;)

    Скажіть, Ви ж бо кваліфікований юрист? Може, допоможете єнакієвським зекам?

    http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1142497500&first=1142530983&last=1142484807

    Депутатський запит вже пішов, але досвід каже, що цього буде замало. А тут це наразі нікого не цікавить - бо, бачте, вибори. Корисною буде навіть практична порада фахівця.
 • 2006.03.18 | Volodymir

  Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

  Важное примечание: вообще говоря, меня нельзя назвать специалистом в вопросах, о которых я попробую высказаться, разве что иногда у меня хватает ума осознать простейшие вещи в целостности в пределах школьной программы – первого курса института.
  Примечание: как показывает опыт, таковое свойство редко встречается, и как показывает опыт, наиболее продвинутые теоретики и практики почему-то на это и не способны. Зря – ведь на первом курсе учат многим важным вещам. Почитайте учебник по конституционному или банковскому праву США, и Вы засомневаетесь в своем понимании разницы между «законно» и «справедливо». Прикольно, что, перечитывая книжечку по матану для необдаровыных, на третьей странице обнаружил простейшее доказательство несчетности множества действительных чисел (всего пара строчек и очень доходчиво на основе диагонального метода Коши), которое, по сути, демонстрировало фундаментальные выводы теоремы Гильберта о непротиворечивости.

  Так вот, в свое время удивил господин Ключковский (гражданин, разработавший закон о выборах Президента). Большой эксперт сконструировал игрушечную модель, а потом с умным видом рассказывал, что она неприменима (неспособность оптимизировать модель под правоприменительную практику у него компенсируется другими качествами). Правда, сложно высказаться как сделать лучше для рефлексивной ситуации и условий медведчуковского менеджмента - если бы в законе было прописано право снять с выборов за системные нарушения, пролетел бы первым Ющенко – за агитацию во время выборов, например. Было бы два решения суда, например (ВС и АС). Был свидетелем нескольких совещаний группы юристов перед известными событиями в ВС, наблюдал и стихийность, и некую осознанность ситуации – не хуже, по крайней мере, чем у себя (критерий).
  Когда в очередной раз слышу о незаконности и справедливости без оговорок, возникает сомнение в способности говорящего познать тот самый диагональный метод Коши. Ну, типа, есть кривая система права. Ну, типа, у нас нет островной истории и суда королевской справедливости (правда, когда я высказываюсь про фискальную систему, финансисты термин воспринимают адекватно, а если приходилось ляпнуть про не прецедентное право – адвокаты начинают выяснять, с какого дерева теории я отсох). Типа сложно это все.
  Облом и дальше издалека подводить. Если проще. Не верьте молдаванам, я молдаванин - знаю.
  Реальность такова, что чистые потребители поэзии прозябают, а хищники и всякая рвань зарабатывает и на политике (из отдельных любителей поэзии в результате мутаций получаются наиболее отвратные герои). Так что основной вопрос всегда у меня – кто это такой бескорыстный нетократ (недомеритократы способные – уже все миллионщики в списках), который от последнего откажется – ради неразумных ближних.
  Не видел в живую еще трех чиновников, не просравших интересы некоей группы населения, если выбор стоял между личной безопасностью и миллионов в карман, за которые ничего не будет.
  Потому еще одну группу энтузиастов с претензиями всячески приветствую – учитывая операционный юридический талант и способности. Только не нужно при этом рассказывать о своей уникальности и аллергии к баблу.
  Потому как если все продолжиться в таком стиле, появиться очередное ВИЧе (по самоутверждениям гражданки, именно она офигенный юрист и экономист, начинала правда, не как свой пацан – но кто потом увидит разницу), хорошо бы изначально продумать принципиальную тактику, когда движение станет хоть на чуть-чуть больше, модель в миниатюре – БЮТ в ближайший год.
  ЗЫ. К вопросу о справедливости. Мне богатых боксеров жалко. Как-то занимался боксом, был чемпионом юниорским большого города. После одного боя заработал дисфункцию речи на пару часов. Бросил, сейчас не жалею. Если с детства настраивают заработать миллион (в среднем весе), риск к сорока поиметь не дисфункцию, а неадекватные мозги.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | MentBuster

   Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

   Volodymir пише:
   > Реальность такова, что чистые потребители поэзии прозябают, а хищники и всякая рвань зарабатывает и на политике (из отдельных любителей поэзии в результате мутаций получаются наиболее отвратные герои). Так что основной вопрос всегда у меня – кто это такой бескорыстный нетократ (недомеритократы способные – уже все миллионщики в списках), который от последнего откажется – ради неразумных ближних.
   Не видел в живую еще трех чиновников, не просравших интересы некоей группы населения, если выбор стоял между личной безопасностью и миллионов в карман, за которые ничего не будет.

   Скажіть, навіщо Негропонте робить свої лептопи для діточок з помийних країн? З його баблом та здібностями він міг би ого-го! Навіщо люди на шару роблять та вдосконалюють "Лінукс" та воюють з Гейтсом? Невже Ви не знаєте людей такого штибу навколо Вас?

   > Потому еще одну группу энтузиастов с претензиями всячески приветствую – учитывая операционный юридический талант и способности. Только не нужно при этом рассказывать о своей уникальности и аллергии к баблу.

   Я абсолютно не є унікальною. Таких, як я - валом, але вони розкидані по своїх тусівках, бо схильні до індивідуалізму, в той час як вся наволоч автоматично збирається в шобли. І ніякої алергії на бабло у мене немає. Я працюю і заробляю доволі непогано,і все, що потрібно для щастя нормальній людині - у мене вже є. Від зайвих кількох сотень тисяч баксів я не стану анітрохи щасливішою - то нащо мені за них вбиватись? Значно більше мене особисто цікавить реформа судової ситеми та врегулювання питань власності. Інші люди, подібні мені - також мають вже досттньо бабла для задоволення своїх потреб, і їх цікавлять питання, наприклад, тотальної інтернетизації країни чи якість освіти ;) , чи ще щось. Ось таких людей ми і хочемо об'єднати.

   > Потому как если все продолжиться в таком стиле, появиться очередное ВИЧе (по самоутверждениям гражданки, именно она офигенный юрист и экономист, начинала правда, не как свой пацан – но кто потом увидит разницу), хорошо бы изначально продумать принципиальную тактику, когда движение станет хоть на чуть-чуть больше, модель в миниатюре – БЮТ в ближайший год.

   У Богословської є один "маленький" прокол - вона не та, за кого себе видає. Вона хуйовий юрист, а за бабло вдавиться, до того ж ні на що конструктивне нездатна. А позитивним нетократом неможливо ПРИКИНУТИСЬ. Ним можна тільки БУТИ :) Так само, як чемпіоном світу з боксу :) :) :)
   Тому цього разу нашу ідею ніхто не спиздить, бо не зможе скористатись спиздженим ;)

   > ЗЫ. К вопросу о справедливости. Мне богатых боксеров жалко. Как-то занимался боксом, был чемпионом юниорским большого города. После одного боя заработал дисфункцию речи на пару часов. Бросил, сейчас не жалею. Если с детства настраивают заработать миллион (в среднем весе), риск к сорока поиметь не дисфункцию, а неадекватные мозги.

   Повністю згодна. Мій тато (чемпіон Європи з греблі на каное) завжди казав мені, коли я професійно займалася дзю-до: "Таня, чим раніше ти кинеш спорт, тим пізніше ти пошкодуєш, що взагалі ним займалася!" :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | vit

    Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

    создавай партию, не создавай... СИСТЕМУ МЕНЯТЬ НАДО!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.18 | Volodymir

     Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

     Отож.
     Закон есть насилие.
     Подзаконные процедуры - еще большее.
     А справедливость - не для всех.
     Если все в системе, то трынндеть о справедливости можно только от наивняка (во всех смыслах, одноходовка), либо по технологии (двухходовая комбинация), либо находясь вне. Таких внешних доброкачественных не знаю.
     Политика есть действительно искусство возможного с тем что есть.
     Даже в малом, не могу я выгнать тупого с работы (а нетупой на такую работу не пойдет - станет раскрученным юристом), потому что аналогичные на рынке такие же или хуже, поменять народ на идеальный, или сделать идеями о высоком то, что не выгодно активному большинству.
     Практически.
     Нарушили Конституцию (как раз ту законную процедуру, о которой так много в статье - системный анализ не проводи: мои неотъемлемые природные права, фундаментальные основы представительской демократии, например, голосование депутатов лично требуется, а предтавительство в местных советах с партийной фильтрацией - вообще нонсенс, но закон противоречащий по иерархии законов есть, процедура есть но неприменима).
     Писать статьи бессполезно.
     Подумал: нужно искать стейкхолдеров, т.е. заинтересованных в судебной дискредитации системы местного представительства.
     А кто более заинтересован, чем кандидат в депутаты в местный совет.
     Зазывал-искал хотя бы нескольких, потому как один поток не технологично.
     Не нашлось ни одного серьезного гражданина - все оказались в списках.
     Смысл спичи таков: бессмысленно делать общие призывы менять систему, не обозначив механизм достижения цели - кому выгодно, если все кому выгодно уже в списках - т.е. нет тех кому выгодно, вы не в счет. Элита так сказать.
     А высказывания, что нужна новая элита (народ) - так пусть их в агитационных палатках слушают. Там за это студентам башляют. Разницу между Президентом, живущим на одну зарплату при полном обеспечении, и районным судьей понимаю превосходно не только на уровне эмоций.
     Верю, что триста объединенных человек, настойчивых и грамотных, вполне могут демонтировать систему.
     Где эти люди, чем отличаются от тех, кто называют себя специалистами и обещают изменения к лучшему - уже сегодня.
     Потому если уж и начинать - так это с того, чтобы эти триста договорились сами с собой.
     А не с расказов о превосходстве бобров над козлами - на эту тему есть очень хороший клип с Масяней.
   • 2006.03.18 | Volodymir

    Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

    MentBuster пише:
    > Volodymir пише:
    > Скажіть, навіщо Негропонте робить свої лептопи для діточок з помийних країн? З його баблом та здібностями він міг би ого-го! Навіщо люди на шару роблять та вдосконалюють "Лінукс" та воюють з Гейтсом? Невже Ви не знаєте людей такого штибу навколо Вас?
    -- Я сам листувався із Негропонте (він мені відповів, що треба щоб я домовився із фінансуванням на 50 мільонів - ні, брешу, то відповів хтось із його асистентів) та адмініструю декілька проектів OpenSource. Хобі у мене таке. Бо гроші заробляю у другому місці.
    Одна справа підібрати группу Нетократів, друге - із тим що є йти у владу. Одного-двох назбираєте. Так хто заважає.
    А що з того ходіння у народ у 60-х 18-го було можна подивитись, перечитавши підручник. Або пригадати каськіва, що переріс громадський рівень та став політиком.
    Тому все то сприймаю, хочу зрозуміти принцип.

    >
    > > Потому еще одну группу энтузиастов с претензиями всячески приветствую – учитывая операционный юридический талант и способности. Только не нужно при этом рассказывать о своей уникальности и аллергии к баблу.
    >
    > Я абсолютно не є унікальною. Таких, як я - валом, але вони розкидані по своїх тусівках, бо схильні до індивідуалізму, в той час як вся наволоч автоматично збирається в шобли. І ніякої алергії на бабло у мене немає. Я працюю і заробляю доволі непогано,і все, що потрібно для щастя нормальній людині - у мене вже є. Від зайвих кількох сотень тисяч баксів я не стану анітрохи щасливішою - то нащо мені за них вбиватись? Значно більше мене особисто цікавить реформа судової ситеми та врегулювання питань власності. Інші люди, подібні мені - також мають вже досттньо бабла для задоволення своїх потреб, і їх цікавлять питання, наприклад, тотальної інтернетизації країни чи якість освіти ;) , чи ще щось. Ось таких людей ми і хочемо об'єднати.

    --- Дів. перший пункт про Нігропонте. Тотальна інтернатізація країни потрбує грошей або їх еквівалентів (до речи, може поступаю трохи нечесно не розкриваючи джерел своїх образів - ми спілкувалися у Вас дома щодо Юридичної реанімації, я такий здоровенький на 110 кг і лисенький, а наші діти ходили у один клас у школі). Я от дійсно вчора отримав очередний чемоданчик платні за послуги (консультаційні, бо зараз як відомий кіт є консультатнтом) і спіймав себе на думці, що гроші фальшиві - бо у такій кількості не радують.
    Але вже надивився на замів (у молодості) що мели мільонами, та розумників під підкриттям.
    А ще я хотів обїєднати народ на простих темах - вільний вай-фай, архів рішень (згодом вияснилося, що такий є і його другий етап фінансується - але не в доступі), простенький кадастр земель, та уповноважені з прав по напрямках явочним порядком (шляхом збору інформації та суспільної підтримки).
    Виявилося, що всі відповідальні (бо не підписалися під довгострокові проекти), але треба еквіваленти.
    Тож якщо хочаб під один проект знайдуться охочі, готовий рутинно брати участь.
    >
    > У Богословської є один "маленький" прокол - вона не та, за кого себе видає. Вона хуйовий юрист, а за бабло вдавиться, до того ж ні на що конструктивне нездатна. А позитивним нетократом неможливо ПРИКИНУТИСЬ. Ним можна тільки БУТИ :) Так само, як чемпіоном світу з боксу :) :) :)
    > Тому цього разу нашу ідею ніхто не спиздить, бо не зможе скористатись спиздженим ;)

    Зрозуміло. Ми таки просуваємо не ліцензії (Microsoft), а сервіси (Католицька церква). Модель не базару, а собору, що потім перетворюється в відокремлений майновий комплекс (і те, і інше).
    Я усіляко за все вищеперелічене.
    І навіть збираюся просувати проект на 150 га багатофункціонального комплексу.
    Сумніви тільки у спроможності створити дійсно помітний рух.
    Оголосіть список тих народників, хто не у списках.
    Наприклад.
    Суддя Василенко. Раз. Хоч і не телевізійний трибун, але боєць.
    Трибун ХХХ (гарантовано не спотворить ідеї судді Василенко при проведенні реформи). І так далі.
    Тоді буде конкретна розмова (vow, у англійському смислі слова), а не жонглювання словами, lex, lexis & nexus.
    ЗЫ. MentBuster. До речі - мент то професія, а мусорів підкоряти - якось не звучить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.18 | Боррачо

     До питання про інформаційне суспільство

     > Інші люди, подібні мені - також мають вже досттньо бабла для задоволення своїх потреб, і їх цікавлять питання, наприклад, тотальної інтернетизації країни

     Лист з Єнакієвської ВК №52. До питання про інформаційне суспільство.

     "...В той же час відро щебню, який вручну подрібнюють молотком засуджені, оцінюється адміністрацією в 20 коп. Тобто для того, щоб купити банку кави, засуджений повинен надовбати не менше 780 відер щебню.

     Проте реально він повинен надовбати щебню ще більше, оскільки адміністрація вираховує з нього за харчування, за комунальні послуги і т. д. і т. п. І це при тому, що температура в камерах не перевищує зимою 8-9 градусів тепла, а приміщення на 12 чоловік освітлюється лише двома лампочками по 40 Вт.

     Зрозуміло, що добровільно на таку рабську працю погоджуються тільки ті з засуджених, що не мають ніякої підтримки з волі, не отримують посилок та передач. Але в колонії особливого режиму таких багато. Вони раді вже й тому, що вони можуть заробити для себе на куриво з чаєм. Багато засуджених, що сидять без роботи, пишуть адміністрації колонії заяви на працевлаштування, але безрезультатно. Роботи немає.

     Крім того, засуджені, що попадають за найменшу провину в дисциплінарний ізолятор (ДІЗО), піддаються катуванню холодом. Якщо в звичайних камерах (ПКТ) температура становить 8-9 градусів тепла, то в камерах ДІЗО вона не перевищує взимку 5 градусів. При цьому, у тих, хто попав у ДІЗО, з 5 ранку до 20 годин вечора забирають верхній одяг.

     Це часто-густо призводить до тяжких наслідків. Так, 25.11.05 без попередньго медогляду, в хворому стані, був запроторений в ДІЗО Костромицький Геннадій Іванович, 1954 р. н. Через 5 днів його довелося перевести з ДІЗО прямо в лікарню.

     Окрім холоду, в ДІЗО та одиночних камерах панує антисанітарія. З періодичністю 1 раз в кілька днів забивається центральний сток каналізації, від чого нечистоти застоюються в "дючку". Під підлогою одиночних камер живе велика кількість пацюків. Час від часу якийсь з них подихає, від чого розповсюджується сильний сморід..."
    • 2006.03.18 | Сергій Кабуд

     прикольно(-)

 • 2006.03.18 | Sean

  Напевно, слід зреагувати

  Десь я цей "типовий допис" читав...:)

  Тетяна Монтян пише:
  > Ось типовий допис одного з моїх найпалкіших опонентів - мінус матюки, звичайно :)
  Дякую за цитату. Я не те щоб палкий опонент, але опонент переконаний. Переконаний, зокрема, у пріоритеті Права перед формальною нормою і у правомірности, справедливости, правильности рішення ВС.

  > Нах... цю тему взагалі! "Шо сталося"... Сталося, що сталося. Ющенко переміг. І це є той щасливий випадок, коли "мета виправдовує засоби" і при цьому засоби не обгадили мету. І перемога Ющенка (у тому числі в Верховному Суді, така, не така, погана, страшенно погана...) набагато корисніша для Світлих Ідеалів Непорушної Юридичної Цноти, ніж процедурно бездоганна перемога Бандюковича (цур!). Не треба розвивати цю тему.”Дякую” за це нам скаже лише Янукович.
  Повторно підписуюся під кожним сказаним словом :)

  > І ось – моя відповідь, дана задовго до того, як Ющенко почав порушувати Конституцію:
  > Це рішення не треба ставити під сумнів. Але НЕОБХІДНО визнати на найвищому рівні та пояснити суспільству ПРАВОВУ СУТНІСТЬ цього рішення, а також те, що ІНШОГО ВИБОРУ НЕ БУЛО. Але зазначити при цьому, що - ВСЕ!!! ТАКОГО більше не буде ніколи! Бо ми, нова влада, ніколи більше не допустимо, щоб заради відновлення СПРАВЕДЛИВОСТІ доводилося гвалтувати ЗАКОННІСТЬ та чхати на ПРОЦЕС. Потрібне ВИПРАВДАННЯ та ПОКАЯННЯ, а також детальне ПОЯСНЕННЯ.
  Нема за що каятися.

  Забезпечити таке матеріяльне і процесуальне писане право, щоби воно ніколи (в ідеялі) не вступало в контроверсію з Правом-справедливістю - свята мета. А каятися нема в чому.

  Я тоді викладав свою точку зору і не відкриватиму нову дискусію тут тому що (с):
  1. Дійсно нема часу.
  2. Гілка не про те, врешті.
  3. Мої погляди відомі
  4. Ми одне одного все'дно не переконаємо щодо цього питання.

  Тому пропоную зійтися на пріоритетности створення розумних і справедливих законів, простого, прозорого, доступного процесу і мочіння всіх правопорушників.

  > Багато моїх знайомих трошки вірили, що нова влада на чолі з Ющенком щиро прагне саме до КОНЦЕПТУАЛЬНИХ змін, що вона хоча б намагатиметься інкорпорувати в себе порядних та професійних людей, що вона хоч чимось відрізнятиметься від влади старої...
  Для себе я експериментально довів принаймні одне - ЦЮ владу можна довбати і іноді (не завше, звичайно) вона з болем, зі скреготом зубівним, з "огидливим пердінням" (с) тощо, але робить те, що має.

  > Дзуськи! Бийте мене ногами, але я стверджую, що нова влада це гірша, ще нахабніша, ще цинічніша за стару.
  Тетяно, я довго жив у Донецьку. Для мене стара влада = те, що я бачив у Донецьку. Не дай Боже. Ніякого порівняння з теперішнім. Теперішні - гівнюки у багатьох речах, можливо, майже суцільні гівнюки. Але то - інше. То страшне. Інший вимір гівна.
 • 2006.03.18 | ГРАД

  Стаття "не добавить, не убавить"!

  Тільки як буде із практитичної точки зору?
  Поналізе зараз "тимчасових монахів", один святіше за іншого - і всі будуть бити себе у груди та бризкати слиною "дайте посаду у владі - за правду, закон і справедливість на кулемети полізу"... .
  Скоріше ,ввавжаю, дієвіше буде громадський орган впливу, щось на зразок "Народного контролю" чи "Громадської взаємодопомоги".
  Або "Громадський самозахист".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.18 | vit

   Re: Стаття "не добавить, не убавить"!

   а може й справді щось вийде..
   Народна мудрість: "Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили Титаник"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.18 | Volodymir

    Краще спробувати, а потім жаліти

    - ніж не спробувати, а потім все рівно жаліти -
    вільний переклад з американського - ніхто не скаже, що ми не спробували.
    Початок:
    - домовитись про флєш-моб;
    - кожному прийти із ідеєю проекту партійного будівництва;
    - домовитись про систему прямого волевиявлення за кругом питань (інтернет, смс);
    - сформувати ініціативні группи (не політбюро) - відповідальних за напрямки, не одноособові;
    - зареєструвати політичну структуру, громадську, захистити символи (перехрестно, ТМ не належить нікому,документи та наробки - відкриті);
    - підготувати документи, короткострокова программа - Маніфест Майдану, структурований за проектами (читаймо PMBK);
    - etc...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.18 | Сергій Кабуд

     насправді найкраще було б діяти так: зареєструвати офіційно

     як це потребує закон, правильно залишити контроль за правильними людьми, які мають безсумнівний найвищій авторитет і прописати процедуру як Провід може приймати до себе додаткових членів чи виключати.

     Далі просто якщо це було б в цей виборчий цикл- зняти кілька суперових кліпів і передач, в домашніх умовах. Можна зробити чудесні записи.
     Вчора по головному каналу США, по ABC (воно і на А назва)
     Джон Бечелор, у своїй вечірній радіо передачі розмовляв про те, що інтернет викидає телебачення з гри.

     Кабель на місяць коштує людям $100 в середньому

     А дивляться скажімо 60 годин в середньому, бо часунема(с)

     Так от всі популярні програми можна скачати в мережі, навіть кращої інколи якості, бо записують вже в хайдефінішн, а це як порівняти чорнобіле з кольоровим. а з іншого боку не в усіх вдома є така якість, а компютери є в усіх. В інтернеті як голова є- воно все безкоштовне, а як нема- по 1-2 долари за штуку, виходить в рази дешевше кабеля, і все є

     Кароче.

     Відео.

     В інтернеті і за кошт держави в межах передвиборчої агитації плюс всі безкоштовні запрошення на дебати.

     наші кандидати будуть-
     самі привабливі жінки, самі стрункі чоловіки, і всі геть розумні і охайні))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.18 | Volodymir

      Re: насправді найкраще було б діяти так: зареєструвати офіційно

      Ну я ж не про партизанський маркетинг і канали просування писав.
      Щодо того, що офіційно треба реєструвати - і я про те.
      Схема перекресного володіння (із фьючерсами на акції) широко використовується, і не є непробиваємою для правильного бізнесмена (у нашому випадку - нетократа) - але поребує купівлі обох структур - тож нетократу треба бути ще і дійсно авторитетним.
      Все інше не нове - в Україні навіть партійні квитки розсилають поштою.
      Я просто пропоную реалізувати Меморандум Майдану - та отримати синергію від окремих технологій, у тому чмслі соціальних.
      Визначатися черговий раз, як регулювати квазігрошові агрегати, оцінювати науковців та найбільш авторитетних - і все через жопу, а не так як принято у нормальних людей (демократія - погана, всі інші гірші, Грінспен форевер), набридло. Хоча Україна у найближчі чотири роки то не Америка із інтернетом 2.
    • 2006.03.18 | 100%

     Re: Краще спробувати, а потім жаліти

     Volodymir пише:
     > - ніж не спробувати, а потім все рівно жаліти -
     > вільний переклад з американського - ніхто не скаже, що ми не спробували.
     > Початок:
     > - домовитись про флєш-моб;
     > - кожному прийти із ідеєю проекту партійного будівництва;
     > - домовитись про систему прямого волевиявлення за кругом питань (інтернет, смс);
     > - сформувати ініціативні группи (не політбюро) - відповідальних за напрямки, не одноособові;
     > - зареєструвати політичну структуру, громадську, захистити символи (перехрестно, ТМ не належить нікому,документи та наробки - відкриті);
     > - підготувати документи, короткострокова программа - Маніфест Майдану, структурований за проектами (читаймо PMBK);
     > - etc...
     Запросити в радники Каськіва і Андрія Ющенка. Перший досить успішно, на відміну від оПОРИ, розвів лохів-волонтерів, інший - без будь-яких докорів сумління привласнив всенародно розкручену символіку.
     Тактика проникнення у владу під прапором "тимчасового походу в політику" - черговий лохотрон, враховуючи нестримне бажання Майданівської "еліти" туди пропхатися. Неабияка її майстерність в замовному лайнометанні "свідчить про невідновлювальну деградацію особистості, від якої навряд чи врятує навіть щире каяття, бо здатність до каяття у повій також атрофується".
     "Отже, є очевидним, що допускати до влади (а значить і до бабла – в умовах сучасної України) – людей, які до них прагнуть – це те саме, що допустити піромана до роботи пожежником, пустити цапа до капусти, а сексуального маньяка-педофіла зробити вихователем у дитбудиинку."
     (Тетяна Монтян)
     Сподіваюсь, автобіографічний стиль викладення обгрунтування, не дає підстав вважати його заявою номер один в "благодійники".
     Тим більше, що ніщо не заважає відомому фахівцю виконати свою міссію через існуючі структури, як це робить Андрій Шевченко.
     Інший шлях - отримати запрошення завдяки продуктивній, професійній роботі на сайті Ідеальної країни.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.19 | Volodymir

      Ситуація в українському політикумі +

      у мене осоціюється із подібною десь на українсько-молдавському кордоні: треба 100 митників та 50 ментів, а у ближньому селі всього 75 умовно працездатних. Броуновський рух із однієї структури в іншу не припиняється під волання про чистку рядів.
      З іншого боку, інших не буде і топологія теж впливає.
      А відомості про місію Андрія Шевченка із відомими структурами просто смішно сприймати серьйозно, навіть у чомусь смішніше ніж заяви про іскренність шефіні відомої структури.

      100% пише:
      Майданівської "еліти" туди пропхатися. Неабияка її майстерність в замовному лайнометанні "свідчить про невідновлювальну деградацію особистості, від якої навряд чи врятує навіть щире каяття, бо здатність до каяття у повій також атрофується".

      -- А взагалі-то балатування Свистовича у списках відомих структур ще не означає, що нелюбов Мартинюка, наприклад, повинна так вами кваліфікуватися. У мене висновок на такі реакції один - ви з тоталітарної секти.

      > Сподіваюсь, автобіографічний стиль викладення обгрунтування, не дає підстав вважати його заявою номер один в "благодійники".

      -- сподіваюсь, спогади про автобіографічний стиль - то тільки оцінка методу викладення. Бо ображати відомого фахівця за те що хтось не любить того кого ви, наприклад, обожнюєте - шлях до того, щоб нарватися по життю рано чи пізно. Думаю, фахівець розбереться і без мене.
      Я взагалі люблю, коли мене ображають в реалі. Але то не від щирості, а від підлості, із якою я живу - бо розумію свої фізичны кондиції та бойовий досвід. Тож коли хтось весь у білому мені там сповіщує про незайманість, мені огидно але пофігу та не хотілося б мазюкатися у тому лайні, а от коли мене потім пробують морально звинувачувати там де я нікому не винен любити моральних кретинів - зазвичай, я просто даю жостко в морду. Для науки наступних поколінь естетів.
      Іноді з того навіть з'являються нові рухи в защиту прав.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.19 | 100%

       Re: Ситуація в українському політикумі +

       Volodymir пише:
       > Я взагалі люблю, коли мене ображають в реалі. Але то не від щирості, а від підлості, із якою я живу - бо розумію свої фізичны кондиції та бойовий досвід. Тож коли хтось весь у білому мені там сповіщує про незайманість, мені огидно але пофігу та не хотілося б мазюкатися у тому лайні, а от коли мене потім пробують морально звинувачувати там де я нікому не винен любити моральних кретинів - зазвичай, я просто даю жостко в морду. Для науки наступних поколінь естетів.
       Надзвичайна самозакоханість. Похід у владу такого типу людей небезпечний для суспільства, Медведчук тому приклад. Але, судячи з досвіду кампанії Пауера, такі смикання безперспективні.Ви, часом, не з цієї команди? Взагалі, занадто "сявоти" розделось. Хто на ножа погрожує поставити, хто в пику дати, і всі пруть до влади. Та є Бог на небі і справедливість на грішній землі.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.19 | Volodymir

        Re: Ситуація в українському політикумі +

        Я окреслив свої реакції на сявоту і навіть на вирогідність нарватися на чемпіона, проти якого не встою, але у пику дати успію. То моя відповідальність і готовність самому отримати - за переоцінку.
        У владі (необмедженій) вже якось був, і розумію що то таке, тому коли обіцяють - не бійтеся, то несерьйозно.
        Вам нічого не обіцяв і нічого не винний. Краше неповноцінного попередити про свої досить нормальні реакції на гавкання поряд всує - бо не жалкую, але іноді жалію обмежених духовно згідно із ієрархією. Ну і достатньо. Вперед до ідеальної країни імені.

        100% пише:
        > Volodymir пише:
        > > Я взагалі люблю, коли мене ображають в реалі. Але то не від щирості, а від підлості, із якою я живу - бо розумію свої фізичны кондиції та бойовий досвід. Тож коли хтось весь у білому мені там сповіщує про незайманість, мені огидно але пофігу та не хотілося б мазюкатися у тому лайні, а от коли мене потім пробують морально звинувачувати там де я нікому не винен любити моральних кретинів - зазвичай, я просто даю жостко в морду. Для науки наступних поколінь естетів.
        > Надзвичайна самозакоханість. Похід у владу такого типу людей небезпечний для суспільства, Медведчук тому приклад. Але, судячи з досвіду кампанії Пауера, такі смикання безперспективні.Ви, часом, не з цієї команди? Взагалі, занадто "сявоти" розделось. Хто на ножа погрожує поставити, хто в пику дати, і всі пруть до влади. Та є Бог на небі і справедливість на грішній землі.
    • 2006.03.21 | BIO

     Re: Краще спробувати, а потім жаліти

     Если это результат освоения Project management Body of Knowledge -
     не буду трудиться над переводом - уже полегче мозгам будет.:)

     - домовитись про флєш-моб ((нафига? если для говорильни - есть же
     Инет - неужто от скуки при наличии массы лишнего времени ? Для
     точечных ПиаРакций - ДА, но это будет в ведении ПиаРгруппы, а не
     всяких вольношатающихся камнетесов));

     - кожному прийти із ідеєю проекту партійного будівництва
     (("Партия" - пока (дай-то Боже чтоб вообще) ИМХО только условный
     термин для понимания степени важности объединения усилий, а для
     начала можно и НУЖНО элементарно сорганизоваться в рамках Альянса -
     почитайте его Положения, там еще есть простор для самореализации));

     - домовитись про систему прямого волевиявлення за кругом питань (інтернет, смс)
     ((вот тут поподробнее о чем речь - о локальной
     тестовухе для нужд майданутых или сразу пхать идею на загал ?
     Если локал то хорошо бы в связке с темой Питона для увязки
     общего мониторинга мнений с оценочными моментами внутри групп))

     - сформувати ініціативні группи (не політбюро) - відповідальних за напрямки, не одноособові ((уже рабочие, штук 10-15 из 10-15 чел. по
     гл.направлениям ММ после его доработки под быстро изменившиеся реалии
     с ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ наличием РЕАЛЬНОГО спикера для публичных презентаций
     проектов, технологических и/или законодательных));

     - зареєструвати політичну структуру, громадську, захистити символи
     (перехрестно, ТМ не належить нікому,документи та наробки - відкриті)
     ((гражданскую еще туда сюда, но это не главная тема для траты
     нелишнего бабла - красть идею партию прямой демократии нет смысла
     без той же мотивации, лучше вложиться в развитие инфраструктуры,
     пока внутренней - обновить серваки, ПО, склепать колцентр, етц...))

     - підготувати документи, короткострокова программа - Маніфест Майдану, структурований за проектами (читаймо PMBK)
     ((дай Бог дожить хоть до его реализации, а там уже будет полегче.
     Без рихтовки не обойдется - отдельно прописать подготовку Процесса
     над кучмизмом ввиду наличия свободных посадочных мест в Гааге
     (спикер - Василенко) и еще по мелочам подправить));

     - etc...
     ((продумать тактику прорыва информблокады - не эпизодические
     вылазки, а нечто более постоянное, хоть понемногу но раз в месяц
     по каждой теме внятно капать демосу на мозги с массовых каналов.
     Отдельный проект - продавить в союзе со всеми могущими и хотящими
     Общественное Медиа, а может и поучаствовать Альянсом в
     спровоцированном ранее чем того хочет режим новом конкурсе - может
     раскрутить референдум на эту тему, а ?))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.21 | Volodymir

      Re: Краще спробувати, а потім жаліти

      Все позитивнее и позитивнее :) :) :) ;) Ж8х)=
      Поток мыли освоевшего в сторону неосвоивших беспетспективен - канал у последних слаб, нюансы не будут осознаны.
      Потому есть прием - сводить к базовым структурам. Тема про нетократию - образца 2000 года (удачные но неуспешные
      попытки - сообщества типа состава (маркетологи) или ворлдстаф (офисные менеджеры) - пишущих блоги или инциклопедии учитывать не стоит). Есть прекрасные левые результаты для неудачников, которые сам наблюдал.
      Видимо, у сегодняжних бойцов в то время не было денег или времени -
      а так бы осознали убитость проблемы кадров. Хорошо пишущих блоги цельных и самодостаточных в мухосранске и неспособных арендовать комнату в Киеве или в Москве (а куда еще бедному хохлу податься) не бывает, ущербных и несамодостаточных полно - но учербные каждый ущербен одинаково, рейтинговать кого и зачем не понимаю - умные и так на виду, нахрена им на босоту время тратить - босота реально в бизнесе и политике.
      Комментировать комменты не буду, просто поясню.
      Про группы в 15 человек - в самую точку. Обыкновенно, у людей начинаются потом дети, хлеб - потому такие группы действительно редкость. Чем участвовать в очередном интернет-проекте, проще все проверить: инициировать проект. Флеш-мобы - это понятный симулякр, я писал таким образом про мханизм принятия решений: перед голосованием люди платят своим временем, чтобы собраться на площади и сорок минут послушать ораторов на тему. Кто в других городах делает тоже, отчеты выкладываются на страничке проекта - вот такой вот флеш и прорыв блокады. Технологически никаких проблем нет в голосованиях и самоорганизации. Проблема в последователях - и идеальная страна, и смс-референдумы пиарить уже рано.
      Практически - всем облом.
      Итого: если поставлена задача от столба и до вечера, чем объединять пространсво и время (а время для меня измеряется в метрах процесса) - можно за десять секунд прикинуть стоит ли: в нашем случае предлагается партия недократтов с рейтингами, если нельзя собрать и пятнадцать человек на проект (что легко проверить мобом) - так че мучиться (см. вторую часть статьи Татьяны). Пусть админ расставит цифирки вручную, пусть все будут счастливы - останется много времени для самоидентефикации.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.21 | BIO

       Краще 7 раз спробувати і потім не жаліти

       Иначе что есть жизнь как не эксперимент Сущего над жалкими
       обстоятельствами симбиоза теократических метаний и элементов
       таблицы Менделеева ?

       Все отклонения от магистрали (они же ошибки, они же пролеты) из-за
       отсутствия крепкой идейной хребтины движняка, а мясо-сало нарастет.
       РСДРП, будь оно неладно, тоже начинало с малых но точеных форм...
       По ходу процесса мысль отфильтруется и сигнал несложно усилить так,
       что даже Ваше темное нефильтрованное пока подозрительно похожее на
       анализы, а не на высшую аналитику сгодится для употребления в широких
       пивных массах под ту идейную рыбку, которую самиздатом нет проблем
       разложить на пустых столиках даже в кач-ве нескромного флешмоба
       легко обойдя ТВшный шлагбаум - если напрягаться по уму.

       Сможет ли +нетократия стать таким себе хребтом в чистом виде -
       надо поизучать первоисточник т.к. рецензии обычно не туда мостят.
       Скорее всего сытые шведы не об электоральной революции мечтали -
       так, попугать истеблишмэнт дубиной аля убила Гейтса, на худой конец
       помахать ПКкостылями для спидженой догола Африки вроде того, что
       чумазый негритенок сможет безнаказанно хамить неоколонизаторам
       на каком-нибудь афроВФ. Но в умелых руках иногда и палка стреляет.
       Если начнет у нас - честь и слава нащунонепавшим спусковой крючок.

       Что до рейтингования то и мне эти погремушки до фени - верная мысль
       по капле путь пробьет и без оценочных перегибов, но когда с форума
       пропали баллы и пр. стало чего-то не хватать - это уже как пост-
       атавистический синдром, удобно было отмахиваться от оводов флуда
       видя хотя бы примитивные маркеры.
       Может пригодиться для обнюхивания в группах - не сильно верится в
       прерогативу профессионализма в прорывных вещах - всем трудно быть
       Богом, даже Богу, а нам, павлинам недоощипанным и подавно.
       Но кроме нас и некому - это внушает.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.21 | Volodymir

        Re: Краще 7 раз спробувати і потім не жаліти

        Опять понесло. Жалеть вообще никогда не стоит. Постоянные эксперименты, и фрактальные вселенные - от лукавых на лезвии бритвы Оккама.
        Потому как если вдуматься, такие гипотезы не снимают первоначальные вопросы - а нафига?
        Практическая ценность виртуальной тусовки будем считать семь раз познали. Можно еще собираться в сквере играть в шахматы,
        или на площади с общественной тумбочкой - вырабатывать решения.
        Что я конкретно и предлагал + сетевая сервисная архитектура
        на основе открытого флеш-мобного сервиса на википодобном движке.
        Уже можно притворять в жизнь - потому как ничего нового.
        И хватит о грустном.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.21 | saha

         Re: Краще 7 раз спробувати і потім не жаліти

         основня якщо вловив.
         флешмоб + wiki.
         wiki - є на альянсі.
         такщо можна починати
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.21 | Volodymir

          Re: Краще 7 раз спробувати і потім не жаліти

          на Альянсі та біля нього і багато розширень
          - Друпал + ПледжБанк (під проекти підписати),
          управління проектами якщо треба специфічне -
          phpProject (українізував), і поправити
          декілька php сторінок якщо буде треба -
          багато мозків професіоналу не складе проблем,
          щоб і через WAP і через СМС все працювло
          (то вже скоріше теоретична потреба у тактичному
          управлінні у реальному часі, ніж реальна потреба)
          Проблема як завжди - у зацікавлених агентах
          (із свободою волі - субїєктах)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.21 | saha

           згодний(-)

   • 2006.03.18 | Альберт

    Re: Стаття "не добавить, не убавить"!

    vit пише:
    > а може й справді щось вийде..
    > Народна мудрість: "Никогда не бойся делать то, что ты не умеешь. Помни, ковчег был построен любителем. Профессионалы построили Титаник"
    ____

    Так, воно так! Тільки - Ви ще забули додати, що ковчег побудовано було аматором, але з благословлення Найвищого Професіонала, і під Його "чуткім" керівництвом! 8)))))) А Титанік - то да...

    Не сумнівайтеся - все у нас вийде. Я вже 4 безпартійних (про всяк випадок, бо не знаю, може підписи в списки до МінЮсту можуть ставити тільки безпартійні?) умовив надати підписів за створення партії із такими людьми, як Леді Босюрниця, бо вона хоч і виключно індивідуальна - але тут ми усі, як краплини дистильованої води - тільки з різних водоймів! :)

    Доречі - забув вчора дописати ще одне основоукладне положення

    4. НЕ БРЕХАТИ - ні собі, ані громаді, ані знутри, ані зовні, ані наодинці, ані в молитві. Хто на цім спійманий - передаєтся у той же час дружньому антиподу, Громадській партії ЛЮбітелів Брехні, на рік, на перевиховання. Або - просто виходить из "лав", як людина, що є дискредитованою. Бо лав из лав - а ось справа не може вбачати процедурних порушень. 8)))))

    Отакоє от!...
 • 2006.03.19 | Abbot

  Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

  Чтобы не сильно растекаться мыслью по древу - сразу пройдемся по тезисам аффтара:

  "Ющенко стал президентом справедливо, но незаконно. По моему глубокому убеждению, все его сегодняшние проблемы - именно из-за того, что он не признал это публично..."

  Идиотизм. Я уже не говорю о том, как мировое сообщество восприняло бы "признание" подобного характера. Вы, мол, извините, люди добрые, но я нелегитимен...Так, что ли? А уж как это помогло бы янучарам...

  Впрочем, скорее всего, именно эту цель и преследует автор?

  Теперь ближе к делу. Что значит "незаконно"? Уважающий себя юрист никогда не позволит себе противопоставлять понятия "закон" и "справедливость". Ибо закон должен быть справедлив, а в противном случае он может стать преступным - со всеми вытекающими. Не случайно во всех развитых странах мира присутствуют нормы о праве народа на восстание против угнетателей, а также о праве не выполнять преступные приказы, даже если те основаны на "законных" полномочиях!

  "Незаконно" мы с вами, выходит, проголосовали? Законно было бы признать победу Бандюковича с помощью "законных" подтасовок, "каруселей", насилия и запугивания. Аплодирую стоя. Виктор Андреич, оказывается, должен каяться за то, что согласился возглавить все происходящее, получив параллельно изуродованное лицо и подорванное здоровье. От кого завтра еще потребуют покаяния?

  "несложение «законопослушными» оранжевыми министрами депутатских полномочий, решения по «Криворожстали»..."

  "Совместительство" было проблемой всегда - почему автору оно так не нравится лишь в 2005 году? Ну а "Криворожсталь" - вообще песня. Нагло спЫжженное президентским зятем и рыжим татарином, оказывается, нельзя было забрать и продать на честном конкурсе в 5 раз дороже. Верх звездеца и абсурда.

  "Посмотрите на наших доблестных политиканов! Сплошные тебе проффесоры, генералы, доктора всякоразных наук, кавалеры Орденов Святого Станислава, магистры Академии Почетных Лохов и т.д., и вообще их должности и регалии еле-еле вмещаются на визитках!"

  Пересмотрите хроники всех 13 "доющенковских" лет Украины. Именно так все и было. Но к чему тут новая власть?

  "Так как порядочный юрист всегда говорит ПРАВДУ"

  Ржунимагу.

  "Бейте меня ногами, но я утверждаю, что новая власть хуже, наглее, циничнее старой. Кучма и Ко, например, откровенно стали на сторону зла и открыто исповедовали беззаконие. Ющенко и Ко занимаются тем самым, что и кучманоиды, только при этом еще разглагольствуют о «нравственности» и «законности». И, что самое удивительное - похоже, сами себе верят."

  Пардон, но аффтар, судя по всему, уже выпил йаду и утратил остатки адекватности. Или забылось, что при старой власти не было и сотой доли тех свобод, что есть сейчас? Что при Кучме невозможны были бы ни история со Зварычем, ни преследование папарацци детей президента с публичным обсуждением всего происходящего?

  Нет бы честно сказать: в стране, где люди почти сто лет привыкали к беззаконию, не может быть по определению ни одного на 100% порядочного человека. Но те, кто попытался хоть что-то изменить, заслуживают уважения - а следующие, дай Бог, будут еще капельку лучше и сделают больше. Но нет, автор вопит о "квазиреволюции", требует "покаяний", клеймит и шельмует, забывая лишь об одном.

  О том, что мы живем в эпоху перемен. И "юрист" Зварыч все-таки является ступенью в эволюции по сравнению с "юристом" Киваловым...

  Могу пожелать автору лишь одного. Чтобы рано или поздно (все там будем) в ее персональном аду для него специально выстрили "кучмовскую" Украину. Дабы осознала и, быть может, устыдилась. И поняла, что процессы эволюции идут своим чередом...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.19 | Роман ShaRP

   (лайка)

   Abbot пише:
   > Могу пожелать автору лишь одного. Чтобы рано или поздно (все там будем) в ее персональном аду для него специально выстрили "кучмовскую" Украину. Дабы осознала и, быть может, устыдилась. И поняла, что процессы эволюции идут своим чередом...

   Keep dreaming. You aren't worthy to lick the dust off of her boots.
  • 2006.03.19 | ГРАД

   Застав... враження збивати, воно і лоба собі розіб"є!

   Відразу впадає у вічі:
   - два дні чухали у потилиці, як збити враження майданівського загалу від статті;
   - текст автора не цитували, отже, зауваження, дуже можливо, створювали в одному місці, а на Форум викидали у іншому;
   А тепер - до тексту:
   Abbot пише:
   > Чтобы не сильно растекаться мыслью по древу - сразу пройдемся по тезисам аффтара:
   > Идиотизм. Я уже не говорю о том, как мировое сообщество восприняло бы "признание" подобного характера. Вы, мол, извините, люди добрые, но я нелегитимен...Так, что ли? А уж как это помогло бы янучарам...

   Прямо "художник слова"! " Чтобы не сильно растекаться... " - а якщо б хоч трошки - сильно не треба, а так трохи бризнути "мыслью по древу"? Чавили, чавили оту саму мислю - але... чого нема, того нема. Велика поміч була б янучарам із боку Ющенко, якби він і його оточення саме за ЗАКОНОМ довели у суді право Ющенка бути Президентом?
   Або іншими словами, У СУДОВОМУ порядку доведення факту фальсифікацій, у ЗАКОННОМУ порядку призупинення діяльності політичних партій і угруповань за організований злочин, притягнення до кримінальної відповідальності у ЗАКОННОМУ порядку високопосадовців ?
   То може б зараз не підпалювали б двері у Донецьку тим, хто за телефонними опитуваннями відповідав, що не буде голосувати за ПРУсаків?

   > Впрочем, скорее всего, именно эту цель и преследует автор?
   Дійсно - яку ? Наскільки я зрозумів, автор переконує ПОРЯДНИХ людей шукати один одного, гуртуватись та іти до ВЛАДИ.

   > Теперь ближе к делу. Что значит "незаконно"? Уважающий себя юрист никогда не позволит себе противопоставлять понятия "закон" и "справедливость". Ибо закон должен быть справедлив, а в противном случае он может стать преступным - со всеми вытекающими. Не случайно во всех развитых странах мира присутствуют нормы о праве народа на восстание против угнетателей, а также о праве не выполнять преступные приказы, даже если те основаны на "законных" полномочиях!

   Отож, саме за нормами міжнародного права вчора розігнали маніфестацію у Франції! І як відрізнити повстання народу від заколоту бандитського угруповання проти того ж Народу і Держави?

   > "Незаконно" мы с вами, выходит, проголосовали? Законно было бы признать победу Бандюковича с помощью "законных" подтасовок, "каруселей", насилия и запугивания. Аплодирую стоя. Виктор Андреич, оказывается, должен каяться за то, что согласился возглавить все происходящее, получив параллельно изуродованное лицо и подорванное здоровье. От кого завтра еще потребуют покаяния?

   Так не хотів, так умовляли, що на лікарняному ліжку в Австрії втримати не могли. Нарешті погодився... на нашу голову.:)
   Саме йому і час каяться! За обман, за те що бандити залишились при владі! У мене є право так говорити - я це можу довести у будь-який час, будь перед ким. На мізки йому не подіяло? Із підірваним здоров"м краще б не ходив у владу.
   Підірване здоров"я Ющенко перетворило майже УСІ його обіцянки на МАЙДАНІ на брехню? Скільки порядних людей, завдяки діям його і "любих друзів",повністю розчарувались у НСНУ ?

   > "Совместительство" было проблемой всегда - почему автору оно так не нравится лишь в 2005 году? Ну а "Криворожсталь" - вообще песня. Нагло спЫжженное президентским зятем и рыжим татарином, оказывается, нельзя было забрать и продать на честном конкурсе в 5 раз дороже. Верх звездеца и абсурда.

   Верх того самого "звездеца и абсурда" це те, що крадії, замість того , щоб сидіти у ТЮРМАХ, зараз йдуть удо влади!
   За поцуплену сумочку дають "строк". За поцуплені шахти, підприємства,при Ющенкові - теж "строк". Тільки не дають, беруть самі крадії та бандити.Чотири роки. У парламенті.

   > Пересмотрите хроники всех 13 "доющенковских" лет Украины. Именно так все и было. Но к чему тут новая власть?
   Дійсно, до чого? Якби її і нема. Тільки у телевізорі щось скавучить про "реванш бандитів"! А ще добавилось більш як 200 000 недоторканої наволочі.

   > Ржунимагу.
   То визивайте "псіхбригаду". А мені моторошно.

   > "Бейте меня ногами, но я утверждаю, что новая власть хуже, наглее, циничнее старой. Кучма и Ко, например, откровенно стали на сторону зла и открыто исповедовали беззаконие. Ющенко и Ко занимаются тем самым, что и кучманоиды, только при этом еще разглагольствуют о «нравственности» и «законности». И, что самое удивительное - похоже, сами себе верят."

   А що, хіба не так?
   "Любі друзі, подивіться на ці чисті руки! Вони ніколи не крали!" :)))

   > Пардон, но аффтар, судя по всему, уже выпил йаду и утратил остатки адекватности. Или забылось, что при старой власти не было и сотой доли тех свобод, что есть сейчас? Что при Кучме невозможны были бы ни история со Зварычем, ни преследование папарацци детей президента с публичным обсуждением всего происходящего?
   > О том, что мы живем в эпоху перемен. И "юрист" Зварыч все-таки является ступенью в эволюции по сравнению с "юристом" Киваловым...

   Тупіковой гілкою еволюції.Тільки не Зварич, а всі, що завдяки відвертої БРЕХНІ, прийшли і йдуть зараз до влади із метою "дерібану".

   > Могу пожелать автору лишь одного. Чтобы рано или поздно (все там будем) в ее персональном аду для него специально выстрили "кучмовскую" Украину. Дабы осознала и, быть может, устыдилась. И поняла, что процессы эволюции идут своим чередом...

   Блин, а я ніяк не міг зрозуміти,що ж це за слово по всьому тексту - "АФФТАР"! Мабуть "аватара" - але до чого?
   А це ж "АВТОР"!
   "...в ее персональном аду для него специально..." - для нього, це для кого? Для Ющенко? Тоді вже для них, для "любих друзів".
   І взагалі,навіщо пані Тетяні персональне пекло на кшалт комуналки ?
   Точно, "чукча не читатель, чукча писатель"! Вибачайте, такі тексти коментують у кабінетах із гратами люди у білих халатах.
   Отож, застав враження збивати, воно і лоба собі розіб"є!
  • 2006.03.19 | пан Roller

   Присягал он нам два раза , как последняя зараза.

   19-03-2006 12:45, пан Roller
   Присягал он нам два раза, как последняя зараза.
   Abbot пише:
   > Чтобы не сильно растекаться мыслью по древу - сразу пройдемся по тезисам аффтара:

   >

   > "Ющенко стал президентом справедливо, но незаконно. По моему глубокому убеждению, все его сегодняшние проблемы - именно из-за того, что он не признал это публично..."

   >

   > Идиотизм.

   >

   > Впрочем, скорее всего, именно эту цель и преследует автор?

   >

   > Теперь ближе к делу. Что значит "незаконно"? Уважающий себя юрист никогда не позволит себе противопоставлять понятия "закон" и "справедливость". Ибо закон должен быть справедлив, а в противном случае он может стать преступным - со всеми вытекающими.


   Идиотизм.

   Ющенко стал президентом "справедливо", но в результате революции (как утверждает Ющенко), то есть не законно, поскольку это противоречило конституции.

   Об этом замечало и международное сообщество, в лице того же тов. Путина.

   По процедуре он не мог пройти в президенты, не мог участвовать в новых выборах президента, но прошел, не законно.Потребовалось придумать третий тур, который противоречил закону.

   Но, поскоку революция была типа мирной, она явилась результатом компромисса, то она, вроде как, и не революция. Тогда вообще не понятно, как Ющенко все же попал в президенты.

   Это загадка украинской природы.


   Ее, революцию, не признает КУН, Татьяна и многие другие. Само понятие революция, было привнесено властью уже после окончания событий.

   То есть, революция она для Ющенко, (и любых друзей), он преступили закон, награждали себя медалями участников революции.Хотели и нам дать, но мы не взяли, мы в их революции не участовали.

   И даже в том, что присягал он нам два раза, как последняя зараза, и не извинился, кроется большая сакральная ложь, не справедливость.

   В этом фарсе даже не стал участвовать председатель ВР, Литвин, как его не притягивала за уши Тимошенко, в первой присяге Ющенко он не участвовал и не на ней не присутствовал.

   Если Ющенко присягал раз, зачем он переприсягал еще раз?

   Или как в песне поется. "Эх, раз, еще раз, еще много много раз".
   Спрашивается.

   Это законно? А?

   А, может справедливо?
   И он даже не поперхнулся.

   Революцию для Ющенко, но, не для всех остальных. Ни для бандитов, ни для ее участников.   Наймит Зварыч, пытался пояснить этот правовой феномен, будучи в должности министра юстиции. Он ввел новое, даже новейшее понятие конституции. Он утверждал, что конституция - это вовсе не закон. И уж совем не основной закон. Что это так во всем цивильном просторе, откуда он к нам явился.

   Треба ли пояснять справедливость такого утверждения? Ведь то, что конституция - основной закон прописано в самой конституции.

   А раз конституция не закон, (по Зварычу, и, получается, по Ющенко, он его нанимал) то возникает вопрос о самом понятии "гарант конституции".

   Что тогда гарантирует гарант Ющенко, беззаконие? Не идиотизм ли это?
   И где гуляла та его справедливость?

   Всеми своими конкретными шагами он демонстрирует именно этот принцип, принцип беззакония, который стоит в основе всех его собственных поступков.

   И это уже нашло оценку. И в международном сообществе. Но и беззаконен он как-то однобоко, только на пользу бандитов. Так кто он тогда, как не бандит? Правда, с чистыми руками и своей моралью.

   Но, беззаконие не может быть справедливым, даже по вашему мнению.

   Кстати, тот же Зварыч представляет блок, в состав которого входит партия гаранта беззакония.

   Пример, как он поступал по справедливости в отношении "Поры". По закону он ее не пропускал, и, треба сказать, справедливо. Но, по революционной необходимости пропустил, и сегодня она даже баллотируется, как "Жопа" Ющенко. А Каськив вхож в команду любых друзив.

   И как вы думаете, чому? Тому, что гарант приказал.

   Но справедливо ли это? Для меня нет.
   Законно ли?
   То же нет.
   А Вас?

   Brgds
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.22 | klutz

    Справєдлівість - панятіє нєюрідіческає.

    Перелік записних підарасів української падлітики буде попоповнюватись і надалі.

    А от що робити і як саме - ось де тєма для бесіди. Туди й ходімо.

    Погодьмось, ЦІ канкрєтні вибори, як і попередні, виграли всі хто хотів - але не ми з вами.

    А ось наступні то є тема для подумати, бо є трішки часу.
 • 2006.03.19 | Раціо

  Jak povnyj layman u juryspudenciji i netokratiji skazhu take

  Ja dumaju, scho tochka v jaku treba lupaty sju skalu, schob zrobyty pershu trischynu - ce domohtysja vidminy instytutu "radnykiv prezydenta", koly pryznychajut' nezrozumilo koho, nezrozumilo dlja choho i nezrozumilo chomu, i zastavyty Juschenka provodyty publichni tendery na konkretni konsaltyngovi posluhy. I zastavyty joho pojasnjuvaty, chomu ne buly vykonani rekomendaciji.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | MentBuster

   Дякую всім, хто прокоментував мою писульку!

   А особливо тим, хто покрив мене 8-митонними хуями ;) Бо від льстєццців мене тягне на расслабуху ;)

   Ставлю наступну:

   Отже, ми збираємося позиціонувати себеяк партію позитивних нетократів та справжніх професіоналів.
   Які байдужі до бабла та влади, але вміло використовують і те, і інше - для досягнення суспільно корисних цілей. Люди, звичайно, не дуже вірять в безкорисливість ближніх своїх, але у порвнянні з нинішніми політиканами будь-яка нормальна людина зійде за безсеребряника ;)
   Кожен з членів якої може в прямому ефірі довести свою профпридатність в своїй конкретній галузі (написати скаргу, взяти складний інтеграл, хакнути сайт, синтезувати героїн тощо), на відміну від нинішніх політиканів, які в своїх галузях ні на що не здатні, а тому попхалися рулити країною. Звичайно, зараз в політику, крім непрофесіоналів, також пхаються і ранньокапіталістичні акули, але це лише тому, що статус депутана слугує їм для захисту капіталів.
   Які не проміняють свою репутацію на чєчєвічну похльобку та не підуть на компроміси в принципових питаннях...

   Можливо, це можна назвати "технократією" - тобто, професіонали (але не лише "технарі", а й гуманітарії ;) керують тими державними справами, в яких вони спеціалісти, в вільний від основної роботи час (або підмінюють одне оного періодично).
   Замість держава - це влада, експлуатація і насильство переходимо до іншої парадигми: те, що раніше називалося державою - це система функцій, які виконують відповідні люди зі всіх бажаючих. Які прагнуть не обікрасти, а щоб виконати суспільну функцію, щоб всім було добре. Існує прозора система перевірки відповідності.

   Хто такі нетократи? В принципі, всі, хто хоче – може запитати про них, коханих, у Гугля чи ще у когось. Мене цікавлять виключно практичні речі, що випливають з беззаперечності перемоги нетократів в найближчий час.
   Але для тих, кому ліньки читати товстелезні книги, спробую пояснити максимально популярно. Це люди, які живуть в мережі ;)
   Що таке мережа? Це, звичайно, інтернет, але не лише він, бо люди, незважаючи на нього, все-таки ще не втратили смак до зустрічей “в реалі”.
   Мережа – це сукупність “клубів за інтересами”, які перетинаються внаслідок різноманітності інтересів своїх членів. Наприклад, Вася цікавиться автомобілями, кіно, спортом та політикою, а Маша – вишиванням хрестиком, кулінарією, політикою та музикою. На грунті політики вони і перетнуться, а там, дивись, хтось з них зацікавиться якимось інтересом іншого, а якщо і не зацікавиться – то принаймні матиме у друзях експерта з відповідною репутацією в автомобілях чи в музиці, в яких одне з них абсолютно не розбирається та навіть на думці не матиме розбиратись, бо Машу на зашморгу за кермо не затягнеш, а Васі ведмедь наступив на вушко. Технологічно репутація буде базуватися на digital identity, грубо кажучи, кожен бажаючий завжди зможе онлайн подивитися на рівень репутації, яку конкретна людина заробила собі в мережі. Див., напр., тут - http://openid.net/
   Сучасні технології вже зробили можливим для людини практично з будь-якого Задрипанська, розташованого будь-де на земній кулі – бути причетною до всієї скарбниці людських знань, знайти собі друзів звідусіль, а значить – отримати шанс змінити і своє реальне життя. Звичайно, зараз ще є купа місць, де інтернет недоступний, а люди настільки замучені нагільними потребами виживання, що їм “не до цього”, але таких місць стає дедалі менше, і ще за життя нашого покоління їх не залишиться зовсім. Ніколас Негропонте (http://laptop.org) та його однодумці роблять для цього все, і їм все вдасться. Ця людина хоче дати кожній дитині – по портативному комп'ютеру, аби ті діти, які не хочуть бути бидлом неосвіченим – мали шанси не бути ним.
   Нетократичний устрій змінить капіталістичний. Це все одно станеться.

   Репутація, основана на особистих заслугах в будь-якій галузі, досягнення в якій цінуються іншими людьми та приносять дівіденди в будь-якій формі – основа основ нетократії. Її не купиш за гроші, оскільки підкупити все населення Землі неможливо ні для кого – хоча б тому, що завжди є невеликий відсоток в принципі непідкупних людей, яких не цікавлять гроші, влада та слава. Репутація буде досягатися в спільнотах дії, що пов”язані з тим чи іншим питанням.

   Здобути репутацію можна лише серед подібних собі, бо оцінити фізика може лише інший фізик, а юриста – інший юрист. Звичайно, галузі-”закриті клуби”, членство в яких неможливо було купити за гроші – існували завжди. Ніякі гроші не допоможуть людині стати майстром бойових мистецтв, переможцем “Формули-1”, альпіністом, що підкорив Джомолунгму, або Нобелівським лауреатом. Звичайно, можна постояти на вершині гори, спустившись туди з вертольота, та отримати премію Миру, але... всім чудово зрозуміло, що то не є справжні “члени клубу”. Тому ніхто і не стверджує, що, тіпа - “Я – чемпіон”, якщо не вміє бити морди. Люди які досягли чогось граничним напруженням всіх людських сил, пролили гекалітри крові та поту, витратили тисячі безсонних ночей та бурхливих днів – нізащо не визнають “своїм” того, хто через це не пройшов. “Бойові братства” існують всюди – навіть в галузях, безмежно далеких від бійок...

   Зате є купа бажаючих “рулити” іншими, тобто бути політиками – депутатами-законодавцями, урядовцями-виконавцями, суддями-вершителями та іншими професійними бюрократами, не лише не маючи до цієї діяльності ніякісіньких нахилів та здібностей. Ці створіння, які звуть себе “професійними політиками”, навіть не приховують не тільки цього, але й того, що насправді влада їм потрібна лише для неправедного здобуття бабла за рахунок менш нахабних співгромадян, проблеми яких їх анітрохи не цікавлять.
   Насправді так звані “професійні політики” і є істинними “віртуалами”, продуктами ПіАр-технологій – бо зазвичай ніхто не знає їхніх справжніх досягнень, талантів та вмінь - якщо, звичайно, не вважати талантами підлабузництво, підлість, лицемірство, брехливість, схибленість на власних “его”, жадобу до бабла і інші подібні якості, без яких в сучасній політиці нема чого робити. Взагалі політикани в усьому світі все більше стають ТБ-клоунами (читайте Пелевіна!), і що так само, як вони – продукт ТБ (авторитарне медія), так нетократи – це продукт мережі (децентралізоване медія).

   Нікому не спаде на думку відбирати шляхом “відкритого, прямого, таємного голосування без майнового та освітнього цензу” - команду вчених для боротьби з пташиним грипом, чи членів олімпійської збірної, чи військових для штурму захопленого терористами об'єкту. Насправді обирати таким чином політиків - це така сама нісенітниця. Для виконання перерахованих та подібних завдань, звичайно, обирають професіоналів – причому роблять це інші професіонали на конкурсних засадах. Можна сперечатись лише про міру професіоналізму, але аж ніяк не про його хоча б мінімальну наявність. І лише в “політику”, тобто в керування державними справами – пхаються будь-які кухарки, причому на законних підставах! Що може знати про законотворчість Сергій Бубка? Приблизно те саме, що Наталя Вітренко знає про стрибки з жердиною ;)

   Така ситуація давно вже багатьох обурювала, але донедавна не існувало ніяких технологічних можливостей цьому запобігти. “Класичні” демократії ка зна скільки існували під гаслом того, що вони – “повне лайно, але нічого кращого людство ще не вигадало”. Представницька демократія з'явилася лише тому, що неможливо було групі осіб кількістю більше ...надцяти оперативно вирішувати всі свої нагальні проблеми. Зараз така можливість з'явилася. Теоретично, а незабаром і практично кожен землянин (при бажанні) матиме змогу в режимі реального часу обговорювати будь-які питання, які його цікавлять, та голосувати за них. Теоретично кожна людина може мати свою віртуальну особу (нік), за якою її можна безпомилково ідентифікувати, і багато людей вже зараз можуть похвалитися персональноми блогами, які мають більше читачів, ніж деякі газети. Незабаром знайти експерта в тій чи іншій галузі, перевірити онлайн рівень його репутації (краще у вигляді конкретного числа) – буде справою пари годин.

   В той же час, управління державними справами (тобто те, що зараз називають “політикою”) - потребує людей цілком конкретних професій та схильностей. Якщо, звичайно, мати на меті саме управління в інтересах всього суспільства, а не владу як інструмент дерібану загальносуспільних матеріальних активів. Відбором таких людей і повинні займатись спільноти – їх не проведеш і не зазомбуєш, як електорат напередодні виборів. Спільнота добре знає, крім професійних, ще й моральні якості своїх членів – та обиратиме тих, для кого посада не стане згубною в особистісному та професійному плані. Звичайно, помилки можливі і при такій системі – але спільноти матимуть свій ефективний механізм контролю та відкликання, якщо хтось курвитиметься. В спільноті неможливий авторитаризм – незадоволені негайно покинуть “стару” спільноту та створять нову, а там у вільній конкуренції з'ясують, яка з них більш життєздатна та “хто кому рабінович”.

   Вже з'являються грунтовні (http://www.firstmonday.org/issues/issue10_11/noveck/) роботи, присвячені правам віртуальних спільнот. Деякі віртуальні спільноти вже повним ходом працюють в реалі – наприклад, сайт “Майдан”. Можна прогнозувати, що незабаром відбудеться справжній прорив таких спільнот в реал. То чому б не стати в авангарді цього руху?


   Прогестія – це єдиний діагноз, який можна поставити українській представницькій демократії. Тобто, вона постаріла до стадії скорої смерті, ледве вилізши з пелюшок. Проблемою є донести цю просту тезу до широких мас, оскільки більшість людей, живучи в Україні - на “передзадвірках” цивілізації, досі думають, що є в світі країни, в яких представницька демократія працює, а значить, є сенс цього прагнути і у нас. Якщо бути зовсім відвертими то стратегічна мета позитивних нетократів – грубо - захопити парламент, а потім його знищити як інститут:)) Власне, нам партія потрібна для досягнення нашої стратегічної мети – щоби стати могильщиками представницької демократії в сучасній її формі.

   У нас є шанс зробити leapfrog- “стрибок жабки” - повна аналогія з Африкою. Африканці зразу будують мобільний зв”язок замість того, щоби спершу будувати застарілий наземний. У нас те ж саме – новий тип управління замість непрацюючої і застарілої представницької демократії. Для початку ми ладні погодитись на деякі гибриди ;)
   Для тих, кому такий підхід здається занадто радикальним – адже очевидно, що класичне право в особі всіх його інститутів все більше і більше втрачає роль регулятора суспільних відносин. Парламентарії приймають закони жахливої якості, які ніхто і на думці не має виконувати, суди застосовують ці закони за принципом “хто більше забашляв – той і правий”, а винесені судові рішення можна хіба що повішати на стінку в туалеті, бо виконавча служба не працює.
   І тим не менш – суспільство існує, і люди якось таки вирішують свої проблеми. Зрозуміло як – із застосуванням позаправових механізмів. Люди задіюють свої зв'язки-”лоббі”– родичів, друзів, знайомства, тобто прообраз суспільної мережі, і виграє в спорі той, чия “мережа” більш впливова та численна. Тому я передрікаю широку легалізацію мережевих систем в найближчому майбутньому – зараз це існує в формі громадських організацій6 цілком здатних досить часто “натиснути” на “офіційні” структури з метою домогтися потрібного конкретній спільноті рішення.

   Чому ми будемо саме позитивними нетократами? Тому що “просто” нетократи – це сноби, які зовсім не прагнутимуть, аби консьюмтарітат (пригнічений клас при нетократії, доля якого – бути тупим споживачем) поповнював їхні лави. Ми ж прагнемо, аби ВСІ захотіли бути просунутими та цікавилися більш достойними речами, ніж бабло в усіх його формах. Тому що всі діти народжуються творцями та експериментаторами, і лише неправильне виховання робить з них доросле бидло.

   Наша прекрасна партія не прагнутиме пропхатись у владу будь-якою ціною. Головна її мета – боротись за розуміння та інформацію, тобто повертати людям мізки в потрібному напрямку. А для цього найпростіший шлях – все-таки бути партією. А зможемо при цьому ще й дістатись до влади – ще краще. Наша партія – для того, аби кожен міг штовхнути безумну ідею, обкатати її “на кішках”, знайти спільників та однодумців та т.і. Коротше, сайт “Майдан” в легалізованому варіанті. Бо позитивні нетократи – за різноманітність та відсутність всіх форм дискримінації. Їхня мета – бути менеджерами, розв'язувати технологічні проблеми, а не бути проповідниками безглуздих ідей. Головна ідея – здорового глузду – і так існує у кожного, а всі інші ідеї – це просто виправдовування спроб подерібанити бабло за чужий рахунок. Будь-яка технологічна проблема має рішення, інколи навіть декілька різних, але при цьому має критерій правильності/неправильності – працює/не працює.

   І надалі чекаю зауважень та пропозицій :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | BIO

    Лепота-то какая.

    Всегда убеждался в том, что терпеливый и скромный дождется
    компота минуя необходимость дегустации первого и второго. :)
    Спасибо огромное за поддержку многомесячной шарманки - теперь
    взяв заводной ключ в освобожденные руки можно наконец-то бить
    с оттягом по головам особо доставших оппонентов - мечта идиота.
    Надеюсь, что после небольших коллективных правок (задействуем
    принцип нетократии прямо на Вашем тексте)ЭТО попадет в статьи,
    а не останется в архивах форума т.к. странно было бы публиковать
    эмоционально переокрашенные вступления как законченную вещь, а
    концептуально выстраданную суть хоронить куда поглубже от вражьих
    глаз.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.20 | Volodymir

     Re: Лепота-то какая.

     У Вас есть возможность (реальная?) реализовать свои идеи прямой демократии:
     http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1142701309&first=1142849170&last=1142800214
     Правда, уже раздаются голоса о том, что одни меритократы более краты (см. следующий пост).
     Пока все по сценарию напоминает историю Масяни, которая создавала партию борьбы с казлами:
     Исключительные мысли приходят время от времени и мне - от создать частные деньги до хакнуть социальную сеть.
     Практика показывает, что если ты не журналюга (т.е. тебя не зовут настойчиво в Коммерсантъ иликуда там еще, а ты посылаете в реале по нескольку раз на день - потому что свой проект затеял), или не есть лидером партийного строительсва годам к 35 (для новых условий реальной герантократии) - для начала нужно начинать с малого (типа колонки, резонансного проекта года на два etc.).
     ИТОГО. Предлагаю вам сделать полезное - создать микрогруппу и насладится процессом выполнения решений невежественных - потому что будет круто и легитимно. См. посылку.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.20 | BIO

      Защитный железобетонный блок. ( :)+/ )

      Хорошая реакция для виртуального здоровяка - школа меритократического
      бокса в ранней юности даром не пропадает. :) (а..., сами раскрылись)
      Вот ведь - иногда достаточно одного намека и сразу наотмашь...
      Такой энтузиазм да еще бы в благородных целях...

      А то я типа не заметил как из перечня коммуникаторов выпала моя мобила...:(
      Вот и рули потом микрогруппой шулеров-хакеров-инфоманипуляторов.
      Дешевле для здоровья поднаняться шнырем в гопкоманду юных януков.
      Лучше расшифруйте белому негроиду PMBK - лень яндексировать Сеть.

      Масяню не трожьте - хотя бы за ее вклад в популяризацию Инета!
      Масяна фарева - совершила первый выход в нетократический космос.
      Подвиг сей поняли не все - бобры в отличие от казлов знают в
      каком направлении валить гнилое чтобы правильно быстрее падало.

      Насчет броуновских мыслей - закон их движения уже открыт - закрывайте.
      И перечтите по-новой (да-да-да) пару трудов по ТРИЗ - полегчает с
      временем на отсеивание тупиковых концепций до начала их обдумывания.

      Но сначала - вот это, как пропуск в нетократический рай для тех кто
      поймет что в сей рецензии хотели сказать, и что из этого получилось:

      Бард Александр, Зодерквист Ян. Nетократия. Новая правящая элита и жизнь после капитализма. – СПб.: Стокгольмская школа экономики в Санкт-Петербурге, 2004. – 256 с.

      Вместо эпиграфа - как эпитафия всем Винни-Пухам ниасилившим букв :)
      "...В данной парадигме нет места идеологии прогресса. Здесь вообще отсутствует какое бы то ни было целеполагание, кроме перманентного слайдинга в пространстве Сети. Отсюда и релятивизм как единственный мировоззренческий интегратор нетократического класса..."


      СЕТЕВОЙ ТОТАЛИТАРИЗМ ИЛИ «ЛЕДНИКОВОЕ ВРЕМЯ»?


      Два представителя шведского интеллектуального ареопага Александр Бард и Ян Зодерквист издали книгу с интригующим названием «Нетократия». В прошлом году ее русский перевод (невольно окрашенный, — несмотря на сохранение латинской буквы в названии, — тревожным, указывающим на нигилистические бездны, вербальным обертоном, характерным для русского языка) стал доступен и отечественному читателю*.

      В книге описывается модель глобального управления, основанного на господстве владельцев информационных сетей — нетократов. Притом, по мысли авторов, подобный режим властвования — не отдаленная перспектива, а фактически данность сегодняшнего дня.

      Кто же такие нетократы, на чем зиждется их господство и вообще каковы перспективы подобного сценария глобализации? Бард и Зодерквист обстоятельно отвечают на эти вопросы. По их словам, нетократия — прежде всего, отрицание капитализма, как такового, даже в современном, изрядно социализированном виде. Разумеется, это не отрицание по революционным сценариям XIX — XX веков, а органичная фаза развития западного общества, переступившего постиндустриальный порог и оказавшегося в реалиях иной — информационной — эпохи. Очевидна исключительная роль, уготованная этой эпохой держателям информационных сетей (нетократам), сетей, пронизывающих подобно нервной системе организм постиндустриальной цивилизации. Амбивалентная природа информации, являющейся одновременно и товаром, и эквивалентом его обмена, обесценивает другой эквивалент, выполнявший данную функцию на протяжении истории человечества, — деньги.

      Именно данное обстоятельство подводит Барда и Зодерквиста к констатации конца капитализма, когда «перепроизводство информации» (очевидное для тех, кто бродит по пространствам глобальной паутины) перенесло функции регулятора спроса и предложения от денег — феномена по-своему демократичного ввиду его отчужденности от субъективных качеств и характеристик — к личностным особенностям нетократов, способных отцеживать из байтов виртуального хлама действенную информацию. Авторы даже вводят понятие культуры «аттенционализма» (от английского attention — внимание). Согласно им, «внимание в сети гораздо более дефицитный ресурс, чем деньги», ибо последние результат первого, но никак не наоборот. Отсюда понятно приводимое в книге определение внимания как «единственно твердой валюты виртуального мира».

      За построениями Барда и Зодерквиста легко угадывается технологическая цепочка обретения нетократического господства. Внимание приводит к адекватному пониманию, которое, в свою очередь, обеспечивает эксклюзивное потребление, маркирующее саму причастность к нетократичес кой элите. Однако такое потребление не ограничивается знаковой нагрузкой. Эксклюзивная жизненная стилистика капитализирует саму себя. Ведь нетократ, как носитель информации, уникален именно в пространстве выстраиваемых многоходовых цепочек связей и коммуникаций. Аттенционализм порождает «сложную систему бартера». Связи обретаются не за деньги, а за возможность воспользоваться иными связями, эквивалентными или даже более эксклюзивными. Все зависит от способностей самого нетократа. Он может оставаться в тусовке себ е подобных. Или же, — делясь имеющейся информацией так, чтобы возникал интерес не только к ней самой, но и к преподносящей ее персоне, — выходить на более высокий уровень коммуникации. Иными словами, нетократ снимает сливки со связанных с ним ожиданий. Утаивание информации в информационном обществе столь же абсурдно, как хранение денег в кубышке при капитализме. Эксклюзивность вовсе не означает закрытости — нет смысла прятать от непосвященных то, чем они не в состоянии воспользоваться в силу ограниченности и некомпетентности.

      Несмотря на то, что капитализм и информационное общество представляют собой просто разные версии культуры потребления, между ними пролегает непреодолимая пропасть. Власть при нетократии зависит не от направления финансовых потоков или степени государственного регулирования, а от креативности. Деньги в ситуации аттенционализма занимают сугубо подчиненное положение, а скипетр власти оказывается в руках у тех, кто обладает вниманием и, следовательно, пониманием. Авторы отваживаются констатировать «смерть капитализма», так как сегодня «капитал вынужден добиваться внимания, а не наоборот». Современная политика, похоже, окончательно утратила субъектность, оставшись декорацией в «драматургии» нынешних СМИ.

      Нетократия — не просто грядущая правящая элита, но популяция поистине новых людей с особым мирочувствованием. Эта популяция возникает в постмодернистской системе координат, в которой аннигилируется христианский Проект Спасения и главным действующим лицом истории (или, точнее, постистории) оказывается «виртуальный субъект». Его идентичность реализуется во «множестве параллельных самостей». Цельная личность, некогда воспринимавшаяся как идеал, будет сдана в утиль из-за неспособности к мобильному переформатированию сообразно с транзитным моментом истины. Сообщество подобных «виртуальных субъектов» (или, лучше сказать, людей Сети ) Бард и Зодерквист называют «плюрархией». У плюрархической популяции своя система ценностей — «сетикет» ( netiquette ), призванный обеспечивать бесперебойное функционирован ие Сети. Опираясь на «сетикет», нетократы выполняют роль кураторов, управляющих, скорее, не прямым действием, а, что называется, по тенденциям: «Нетократическая власть, — считают авторы, — не есть власть принятия решений как таковых, поскольку в условиях плюрархии люди сами принимают решения. Нетократическая власть — это контроль над пониманием того, каковы будут последствия альтернативных решений» (с. 192).

      Выходит, что этические нормы при режиме нетократии становятся уделом эстетики, вопросом стиля; мораль всегда окажется на стороне того, кто в данный момент «на коне» или «в теме». При этом параллельно с утверждением «сетикета» в качестве кодекса плюрархического общества будет происходить и его девальвация. В обстановке тотального нивелирования по шаблонам «сетикета» будет усиливаться интерес и внимание к нетрадиционным поведенческим стилевым решениям. И опять именно нетократам придется вырабатывать язык понимания и описания этой новой конъюнктуры, чтобы создать для нее следующую версию «сетикета» и т. д. В данной парадигме нет места идеологии прогресса. Здесь вообще отсутствует какое бы то ни было целеполагание, кроме перманентного слайдинга в пространстве Сети. Отсюда и релятивизм как единственный мировоззренческий интегратор нетократического класса.

      Если уж прибегать к классовым аналогиям, то антиподом нетократии выступает консьюмтариат. Этимология этого слова, производного от английского глагола «потреблять» ( to consume ), наглядно обозначает и его семантику. Консьюмтариат — это сообщество потребителей. Если нетократия контролирует собственные желания и мотивации, то консьюмтариат на это просто не способен. Нетократия манипулирует им, навязывая те или иные стереотипы потребительской культуры. Смысловой и мотивационный разрывы между обоими «классами» непреодолимы. По сути, они пребывают в совершенно разных измерениях. В отличие от нетократии, консьюмтариат останется в капитализме с его приматом денежного эквивалента ценностей и неограниченным потреблением. Эксклюзивное же потребление будет исключительно нетократической прерогативой, недоступной как старому буржуазному классу, так и подконтрольному консьюмтариату.

      Бард и Зодерквист как представители западного интеллектуального истеблишмента, разумеется, отвергают тоталитарные политические модели. Однако разворачиваемая ими картина нетократического будущего отдает не просто тоталитаризмом, а фашизмом с его кастовостью, основанной на представлении об изначальной неполноценности тех или иных групп. Истоки этого нового нетократического фашизма явственно угадываются в нынешней западной религии политкорректности, не терпящей ни малейшего проявления инакомыслия. Надо отдать должное искренности авторов, которые и не пытаются прятаться за дежурной демократической риторикой, а прямо говорят о «безжалостной структуре сетевой власти». Поражает своей откровенностью и явный отказ даже от поверхностного эгалитаризма. «Информационное общество, — пишут шведские интеллектуалы, — не знает равенс тва. И его неравенство выглядит более “естественным”, чем в прежние времена, поскольку его меритократический элемент велик, власть не поддается локализации, а механизмы самовыражения так неочевидны. Нетократия довольно неприступна. Она ничего ни у кого не отняла, и ее властные позиции строятся исключительно на невероятной способности приспосабливаться и преуспевать в условиях экосистемы, порожденной информационными технологиями. Новый низший класс, со своей стороны, не обладает прежней привлекательностью и сексуальностью и не вызывает пафосного требования справедливости, что было присуще пролетариату капиталистической эры и внушало известную симпатию. Консьюмтариат является низшим классом вследствие недостаточного социального интеллекта, нормы которого устанавливаются информационным обществом» (с. 23 8 – 239).

      Приведенная цитата не должна оставлять никаких сомнений относительно нового «гуманизма» грядущего миропорядка. А утверждение Барда и Зодерквиста о том, что «информационное общество не тоталитарно» из-за чрезвычайной мобильности всей социальной системы, в которой всегда найдется место «альтернативным сетям», стоит только появиться «чему-либо привлекательному для рынка», звучит, скорее, как дежурная дань требуемой (пока еще!) политкорректности.

      Сопротивление консьюмтариата, по мысли авторов книги, бесперспективно именно в силу креативной несостоятельности этого класса и кооптации его ярких индивидуальностей в состав нетократической элиты. Формы же такого сопротивления не будут отличаться оригинальностью, располагаясь в диапазоне от контркультурного нигилизма до сектантских движений самого разного толка, однако с непременным апокалиптическим оттенком. Определенная перспектива у борьбы консьюмтариата может появиться только тогда, когда его захотят поддержать ренегаты из нетократии, исторгнутые из среды держателей сетевых ресурсов за нарушения «сетикета». Другое дело, что серьезное противостояние рано или поздно разделит и саму нетократию на противоборствующие группировки, и подобное размежевание элиты даст определенный шанс консьюмтариату, однако ему все равно не по силам поменяться местами со своим «угнетателем». Конфликты такого рода лишь обновят класс нетократов и сделают его более адекватным вызовам текущего момента.

      Предложенная Бардом и Зодерквистом модель может на первый взгляд показаться очередным изданием старого спора о конкуренции между сетевым и иерархическим принципами социального конструирования. Однако противопоставление этих принципов не всегда корректно. Так, авторы «Нетократии» говорят о «сетевых пирамидах», где «представители консьюмтариата в основном входят в наименее привлекательные сети, полные информационного мусора, в то время как нетократы образуют сети высших уровней, в которых концентрируется власть и влияние» (с. 197 – 198). Просто в топографическом ландшафте «сетевых пирамид» реальная власть трудно локализуема, а значит, и наиболее неуязвима и эффективна.

      Нетократический режим не содержит в себе и малой толики конспирологии — он предельно рационален и секулярен. В нем напрочь отсутствует какая-либо эзотерическая кодировка. Вместе с тем нетократии все-таки присуща определенная энигматичность. Вопрос в том, объясняется ли она исключительно пока еще не прочитанными и не выявленными смыслами информационной эпохи или же все-таки чем-то иным, имеющим отношение к метафизическому уровню бытия.

      Книга Барда и Зодерквиста выдержана в духе вызывающего рационализма и уже в силу этого обстоятельства вообще не касается данной проблемы. Может быть, определенная подсказка содержится в идеологии критиков «сетевого общества» и, в частности, Мануэля Кастельса, вскользь упомянутого авторами «Нетократии» как адепта «старой парадигмы». Правда, непонятно, можно ли относить к «старой парадигме» (читай — модернизму) такие образы, как, например, «ледниковое время», под которым Кастельс подразумевает некую альтернативу сетевому «безвременному времени» — этой всепожирающей хронофагии мгновенных байтовых коммуникаций. Очевиден и явный экологический подтекст подобной ледниковой метафорики. Он легко угадывается в наметившейся в последние годы навязчивой эксплуатации такого рода образности в раскрученной западной кинопродукции — от анимационного «Ледникового периода» до «Титаника» или выпущенного в прокат накануне последних президентских выборов в США фильма «Послезавтра».

      Однако предельно дегуманизированный экологизм присущ и сетевой культуре. Если оставаться в парадигме традиционных ценностей, то это еще вопрос: что более тяготеет к культуре смерти — ледниковый антиглобалистский феминизм или пропагандируемая сетевиками идеология клонирования? А если обратиться к кинематографическим ассоциациям, то можно спросить: не выглядит ли эта странная коллизия неким подобием сюрреалистической схватки «Чужого» и «Хищника»?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.20 | Volodymir

       Re: Защитный железобетонный блок. ( :)+/ )

       В порядке раскрытия (коротко, веду семинар) и успокоения (отвечаю).
       Project management Body of Knowledge. Из последних широко доступна 2000, но есть следующие. Дисциплинирует, если вместиться в память в целостности.
       По тризу - мы вроде как установили, что книжек вы не читали. Потому советы выдаваемые - не адекватны.
       Стокгольмские парни тоже как хороши, имхо Стивенсона нового перечитали (почему бедняга от таких духовных повледователей подадся в романисты женской формы). Читать их, не прочитав Маркса и не познав английских либертарианцев-философов-математиков вредно.
       Ценность атеиста - бывшего попа или наоборот от просто атеиста, или прочитавшего и познавшего триз - потому утверждающему, что это херня и секта (лучше познать ad-onы Excel - намного эффективней для комбинаторных тупых действий) - разная, иногда стремиться к бесконечной.
       Обратите внимание - я вам про конкретное дейсвие очень простое.
       А вы мне тексты в печатный лист - сложно читать, писать и одновременно отвечать на вопросы строителей.
       Счастья Вам - не в общем
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.20 | BIO

        Re: Защитный железобетонный блок. ( :)+/ )

        С юмором просто плохо.
        Это тоже беспокоит как и незнание реального процентного
        соотношения мнящих себя хранилищами знаний (кому они нужны
        без общей от них пользы ?) к остальному подножному населению.
        А вдруг и 300 спартанцев на все про все не наберется ?
        А как же воевать без хенералов ? Очень нужен их совет в филях.
        Мне - не очень.
        Т.к. так и не научился уважать любые лампасы, а аристократа
        без лампаса от аборигена порой не отличишь - та же анатомия.
        А текст приведен в кач-ве примера того как можно составлять
        сложносочиненные термины в минимально перевариваемом (хотя
        бы из сострадания к ни в чем не повинным случайным читателям) виде.
        Если есть хоть капля уважения к бедной аудитории.
        Продолжайте Ваш семинар, маркиз де С...., нам уже нравится. :)

        Горе Ума, антиоксидант серого вещества
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.20 | Volodymir

         Юмор не для каждого. Уже делал оговорку - иронизиру все время

         Скрытое ХЫ.
         Мне не про царя Леонида с братвой,
         мне про 300 монголов нравиться,
         про которых потом рассказывали
         что их 300 тысяч -
         и все не в узком проходе,
         а в снежных степях без пропитания.
         Генерал поймет - их логистике учат.
         Чем только и полезны.
         Сравните результаты поздних технологов
         и судьбы народов.
         Аллес
         - потому как дальше неконсруктивно -
         печально демонсрировать в одиночестве
         невостребованному - жертве
         действия больших кусков юмористических
         абзацев
         на серое вещество.
         Необузданные тараканы - в голове.
         Раз генералы не нужны, хоть ошибки
         медведа не повторяйте:
         Идет Волк по лесу. Видит Заяц без ушей. Волк:
         - Ты это чего?
         - Да вот армию закосил - уши обрезал - меня и комиссовали.
         - Блин, так мне тоже повестка пришла!
         - Ну серый, уши у тебя маленькие, прийдется хвост резать.
         Обрезали хвост волку, его комиссовали. Сидят вдвоем празднуют отмаз от армии. Идет Медведь:
         - Чего это вы? Один без ушей, другой без хвоста?
         - Так мы армию закосили!
         - Э, блин, так мне тоже надо!
         Посмотрели звери и говорят: уши маленькие, хвост тоже:
         - Придется яйца резать!
         - Да вы что?
         - Ну тогда Миша шуруй в армию!
         - Ладно - режьте!
         Отрезали мишке его достоинство, ушел он на медкомиссию. День нет, второй нет. Пошли его звери искать. Смотрят, а Миша на березе повесился и в лапах заключение медкомиссии держит. Заяц достал бумажку и читают:
         "Врожденное плоскостопие".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.21 | BIO

          Уха из тараканов

          Опять маркизова кухня небо коптит - гениталии класть по вкусу ?
          Сколь гордого самостью волка не ублажай - не поймет серое существо
          даже самых толстых намеков.
          Тогда прямая речь: когда Вы уже сориентируетесь в обстановке
          и перестанете косить под шнобелевского номинанта в категории
          малосъедобной словесной кулинарии ?
          К чему зависание в общественно доступном месте если оно не закреплено
          желанием быть минимально понятным максимальному числу посетителей ?
          Наверное есть более специализированные форумы для непозитивных
          инетократов где они могут утолять жажду квазиинтеллектуального
          издевательства над себе подобными по обоюдному согласию.
          А здесь другие зайцы косят другую траву поэтому извольте думать над
          внятным изложением материала - не на симпозиуме лохов разводите.

          Последнее китайское перед игнором скучающего от избытка бабла
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.21 | Volodymir

           Re: Уха из тараканов

           Охеренные метания от сотовой любви до игнорированной ненависти.
           Очень, батенька, комбинаторно - с таким в высокую моду хорошо.
           Вам то чего должен - не понимаю, зарплату вроде не плачу, ясно излагаю - хчешь чего, сделай, хочет Дама сетевого сообщества - будет ей негропонте стоимостью в квартал с бесполезным гаджетом и педалями для подзарядки. А для начала совет - попробовать со своими фундаментальными возрениями на право блогом воззвать к сердцам - раз уж и форуме не очень. Потому как нормальные люди (норма как метрика общества - какое есть) добиваются всего в реале - даже криками о реальных козлах. Вот и я со своими частными деньгами опоздал - Главный архитектор Билли Гейтс уже выпускает смартфоны и серверную архитектуру для обеспечения функций голосования и электронных бумажников. Голосовать будет тот, кто сможет заработать сто баксов на покупку смартфона, а выгоды - кто выдоит бюджет на производство бесплатных смартфонов для каждой безответсвенной дитинки.
           Написано в сложной позиций в состоянии игнора.
           Хочешь быть - будь. Хоть и в игноре.
           И больше не надо меня так смешить потугами научить жизни.

           - Первый, нах! - радостно произнес Дантес, дунув в ствол пистолета.
           - Малалетний далбайоп, - слабо прошептал Пушкин, мешковато оседая в снег.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | Tatarchuk

    Re: чекаю зауважень та пропозицій

    Почну з лірики. От бачте, як тількі почали говорити про справу, то відразу поменшало навіть отіх позначок смайліків в заголовках. :)

    А тепер зауваження та пропозиції.

    1. Паралельна Влада.
    Це незаборонений Законом способ. Почитайте Закон про самоорганізацію населення (ой, кому я це кажу ви ж юрист).
    Там дуже вдало поєднані: законність дій (ми ж не заколоники), право на делегування повноважень від органів влади та самоврядування, колективна та персональна відповідальність (це не ви його писали той Закон?).

    2. Сетевая структура.
    Це взагалі незаборонений засіб, бо лаймени його не знають і не узнають. Приєднуюсь до думки Володимира про необхідність застосування флешмобної практики. Цією штукою можна звернути гори, навіть в Беларусі (!). Подробніше не буду поки, бо сподіваюсь що всім ясно про що я.

    3. Паразитування на готовому.
    Треба негайно припинити практику (серед нетманів-нетократів) плюндрування один одного за політичні симпатії (навіть пробліски таких), тим більше за агитування та роботу в команді в когось з них. Дуже радий був би навпаки працювати з нетманом та нетократом з Партіїї регіонів, як людина мистично налаштована допускаю таку вірогідність.

    Треба інфільтровуватись до структур існуючих та наносити ножа до спини всьому, що нам не сподобається. Геть лайменів з політики, але зо всіх партій нах.

    4. Поколєнчєская революція, хоча цю ідею вже ізгаділі всякі озимі. Але ми з вами знаємо, що саме ізгаділи, то і треба користувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.21 | zatu

     Re: чекаю зауважень та пропозицій

     Підтримую

     Для нетократів партія is too boring and inflexible, та має значення тільки як ресурс впливання.
     Альянс "Майдан" може бути надпартійною структурою. Інтегруватися в усі партії та використовувати їх для втілення ідей.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.21 | Volodymir

      Re: чекаю зауважень та пропозицій

      Ясность мышления продуцирует ясность выводов,
      а осознанность целей - адекватность методов.
      Я о том, что если партия в Украине - слово дискредитированное, это не значит что добиваться политических целей нужно исключительно удивительными методами паразитических партизанских действий.
      Типа будем стоять рядом, критиковать тех кто делает.
      Хотите изменить власть - станьте ею. Другое дело, насколько это возможно и во что можно превратиться добившись результата.
      Если хотите паразитировать на теле власти (даже из очень полезных побуждений) - не удивляйтесь потом, что не сможете существовать самостоятельно без этой власти - потому как симбиоты.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.21 | zatu

       Re: чекаю зауважень та пропозицій

       Volodymir пише:
       > Ясность мышления продуцирует ясность выводов,
       > а осознанность целей - адекватность методов.
       Ageree 100%

       > Хотите изменить власть - станьте ею.
       Це тільки одна можливість

       Інше просто реакція на ключове слово "паразитувати", яке не несе змістове навантаження в повідомленні, просто художній образ.

       Партія Тетяна Монтян це тільки одна з можливостей після виборів.
       Невже ваші амбіції це усі чотири п'ять років займатися партійним будівництвом?!!
       Якщо використовувати зв'язки поміж депутатів, можна щось зробити вже зараз. Тільки тут буде протиріччя - якщо щось зробиться то те буде не на користь нової партії.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.21 | Volodymir

        Re: чекаю зауважень та пропозицій

        "Паразитувати" - такий же технічний термін як і "фіскальний".
        Якщо не звертати увагу на емоційну побутову окраску, то я описав ефекти паразитичного симбіозу, про який потрібно поп'ятати у стані постійної опозиційності. Навіть донору такий симбіоз стає вигідним - бо є виправданням стану речей та давить інших крайніх опозіціонерів. Соціальний ефект досліджений на гуерільних (партизанських) рухах послідовників чегевар - бійці не бажають доводити справу із злочинною владою до кінця, бо то їм вигідно.
        Тож давайте читко формувати свої думки і ставити цілі.
        Щодо походу до влади - я, наприклад, не хочу жити на зарплатню чиновника (стан деяких існуючих чиновників із комбінатами у власності
        то якби дозволяє - але то вже не чиновники).
        Смішно, дійсно, мати амбіції будувати партію Тетяни Монтян,
        але було б цікаво мати активність на останок життя (а не на 5 років)
        і можливість - розбудовувати нормальне суспільство і досягати
        реальних результатів - ради майбутнього, тут створити можливість
        для участі у глобальному фронтирі. Бо дійсно коли стикаєшся із проблемою на сто чоловіко-літ, руки опускаються - а то лише ситуація, коли сімдесят п'ять тисяч людей із нормальною нервовою системою роблять одну справу з ранку до обіду.
        А щодо зробити щось зараз і з депутатами - все стає простим, коли вірно формулюєшь думку (починаючи з ідей народних контролів, партій та таке інше), якщо спрощувати:
        - якщо є проблеми, можна імплемінтуватися у існуючі структури;
        - можна прийти з темою і роздирибанити трохи бюджети різних рівней (якщо не олігарх - проявивши ловкість рук щоб не кинули).
        І перше і друге не варте витрат часу.


        zatu пише:
        > Volodymir пише:
        > > Ясность мышления продуцирует ясность выводов,
        > > а осознанность целей - адекватность методов.
        > Ageree 100%
        >
        > > Хотите изменить власть - станьте ею.
        > Це тільки одна можливість
        >
        > Інше просто реакція на ключове слово "паразитувати", яке не несе змістове навантаження в повідомленні, просто художній образ.
        >
        > Партія Тетяна Монтян це тільки одна з можливостей після виборів.
        > Невже ваші амбіції це усі чотири п'ять років займатися партійним будівництвом?!!
        > Якщо використовувати зв'язки поміж депутатів, можна щось зробити вже зараз. Тільки тут буде протиріччя - якщо щось зробиться то те буде не на користь нової партії.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.23 | zatu

         Re: чекаю зауважень та пропозицій

         "Паразитувати" це технічний термін тільки в електроніці чи біології, у інших галузях це або алегорія (модель) або лайка

         Зараз усі «помаранчеві» партії паразитують на maidanua.org. Залучають усіх активістів до бійки (хто більш за усіх помаранчевий). Що буде після створення ще одної партії? Ще один привід для бійки? Ще один паразит з maidanua.org.

         Я розумію, що тут багато тих, хто не приєднався ні до жодної партії. Тобто то що робити після виборів, для них це дуже актуальне питання. Ось над чим треба думати.

         Коли хтось збирається щось зробити, то у першу чергу створюють vision, те що буде відрізняти це щось від усього іншого. Якщо ви будете реєструвати партію задля партії діла не буде.

         Тому я підтримаю Tatarchuk коли він каже «Треба негайно припинити практику (серед нетманів-нетократів) плюндрування один одного за політичні симпатії (навіть проблиски таких)», тому що це може зіграти консолідуючу роль. Невже нам нічого(нікого) більш ненавидіти крім один одного?
      • 2006.03.21 | BIO

       Re: чекаю зауважень та пропозицій

       Партизанщина бывает разная: можно противотанковую
       в землянку во время партактива, а можно и эшелон
       "Тигров" на металлолом зная время и место + 50 гр.ТНТ.
       Но лучше методом Зорге - я думаю внедряться будут не
       последние в смысле интеллекта мозгикане.
       А там и утечку внутрипартийной взрывной инфы в эфир
       можно организовывать до полной моральной аннигиляции жертвы
       и мелкие, но особо чувствительные кадровые укусы - все, что
       может ослабить иммунитет дряхлеющего партийного монстра.
       Ком аля герр, но не без технической эстетики.

       А лозунг наших нетократов будет краток - Власть народу.
       В том смысле, что системные вопросы касающиеся большинства
       как всего электората, так и его социальных автономий должны
       решаться непосредственно им, а не делегироваться куда-то наверх.
       По любой существующей или возникшей проблеме создается экспертная
       группа из признанных профи умеющих четко и понятно для всех излагать
       мысли и в открытом режиме обсуждения в СМИ обкатываются все варианты
       решения. Потом "мобильное" голосование отобранных и результат.
       Никаких менопауз по 5 лет ("рожаем" нонстоп) и биллионов на рулоны
       импортного офсета и дешевые фокусы ЦВК аля клан Акопян.

       Рудиментарные органы власти продолжают свою работу в режиме рутинного
       существования - только текущие вопросы управления по генеральной
       доверенности целостным госкомплексом без права вмешиваться в частную
       жизнь. Чисто приводные винтики в смазанном истинной легитимностью
       механизме народовластия. Но чуть что - и этих с пляжа, благо моя
       мобила всегда под рукой, даже будучи сидя в солнечной ванне.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.21 | Volodymir

        Re: чекаю зауважень та пропозицій

        В реальном процессе все же нужна некая дисциплина мозга. Потому как котел может и рвануть, правильный изотоп кончиться и так далее.
        Отринем философские построения - типа а нафига такое животное вообще, которое сжирает больше инергии екологической ниши чем ниша может выдержать.
        Но логику отринуть сложно таки.
        Одно дело, когда доказательство в рамках существующей системы (посмотрите доказательсво Великой теоремы Ферма) - там вольное но естественное допущение в одном из не помню сколько сотен преобразований привело к необходимости еще несколько лет думать над доказательсвом.
        Другое дело - полная и непротиворечивая система, на что есть прямой запрет (теорема Геделя в разных ее применениях).
        Для социальных систем логику никто не отменял.
        Невозможно сконструировать при ограниченных ресурсах систему охраны охранников - потому как бесконечная рекурсия.
        Невозможно выбрать профессионалов - не понятен критерий и механизмы противостояния энтропии.
        Потому выбирается обычно наименее енергетически затратный механизм при соизмеримых порядках отклонений.
        Ваши компетентные и фильтрация вопросов - та же делегированная власть, с большим количеством насилия из-за еще более нечетких критериев выбора и нехилой изощренности системы. Конечно можно что-нибуть там придумать чтобы все было быстро и доступно - ну там право сильного отменять абсурдные решения неквалифицированного большинства (народ пошутил), систему анонимного голосования по подрыву медальонов судей и так далее.
        Короче - фигня на постном масле. Увольте меня от таких непрофесиональных итерационных построений от лукавого.
        Лучше давайте создадим партию, перживем десять лет честной жизни, если вы докажете свой профессионализм - у вас будет реальная возможность реализовать предложенную схему посроения в качестве Премьера и Главы ВС в одном лице.
        А я займусь таки стоящим дело - просачиванием из этой вселенной в смежные для более выгодной торговли таллием, потому как для этих фронтирных исследований мне нужно всего сто ардов евро - с такой страной пока никак не получается даже мечтать.


        BIO пише:
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.22 | BIO

         Благовест от лукавого

         Небанальное чтиво при наличии (+)импульса.
         Как пример позитивного искусителя - +++нетократ т.е.
         футуристически продвинутый, но еще не пресыщенный
         шведской моделью и/или чемоданом фальшивого на вкус
         бабла - может бывают и такие, Дарвин был бы не против.
         Ускоренное самообучение нейронов в условиях пост-
         чернобыльского фона - не только монстры Зоны имеют
         право быть презентованы в виртуале.

         А Вы все с Броуном сражаетесь - эксперты не для решать,
         а для консультировать, голосуют они равнообразно со
         всеми. Не надо только вслед улетающей под откос натуре
         доказывать невозможность б/м правильного суммарного
         общественного выбора оптимальных путей аппеляциями к
         вышке - все гораздо проще если плясать от Заповедей и
         здравого смысла. Тут кстати еще вопрос кто мудрее, мы
         умудренные негативом познаний или наши еще неискушенные
         детки - глашатаи голой правды ? И кому надо установить ценз
         чтобы не портил картину мироздания своими маловразуми-
         тельными голосованиями поперек елементарных прописных истин ?

         А к Вам у меня конкретно вопрос: может ли таллий быть
         оболочкой для ВВ если сам медальон мы из гуманности
         разместим пониже талии - не будут ли чувствовать
         некоторый дискомфорт страусиные политяйца в процессе
         его ношения ? Чем не инструмент для сепарации желающих
         вовлечься во власть - глядишь гендерность устаканится
         на паритетном уровне.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.22 | Volodymir

          Ирецт Исраель - бывшим

          Ps. Забыл упомянуть, что мы с виртуальными друзьями как-то запустили FlashMob Supercomputer. Наличие лайф диска поволяет использовать любой девайс для реализации любого вычислимого алгоритма (а случайный процесс - вычислимый, и даже иногда - квантовый). А знания делали узким круг меритократов. С тех пор ситуация резко поменялась - а через пол-года, после появления iPhone вместо іTune, все вообще сбудется.
          Тож разумные люди щас кто где оказался, самый умный народ разбежался по всяким центрам расширения к виртуальным машинам писать, некоторые дебилы (в узком смысле) вполне удачно работают в представительсвах Пепси и P&G.
          Вывод был все же забавный. Оказалось, что нам нечего вычислять со всеми желающими, а счатье в реальной или виртуальной тусовке после рабочего дня. Потому как органы чувств и аппараты встроены во всех по умолчанию (как известно, феномен слуха в вычислителе), хотя не всем дано - зато культурная фильтрация определенная. Причем в реале набирается больше, чем на этом форуме реально постивших.
          Пожалуй, закончу дурней маятся - времени на threads даже не суммарно а только на ваши черезчур перетрачено, дальше смета не позволит. Со сдешними юристами тоже проблема, даже не в смысле, что средний студент юрфака Питерского Университета даст фору если придется порассуждать о законе и справедливости, а в смысле фронтира.
          Еще неприятно поразило - отсутсвие всяческой массовой реакции на белорусские события и безграмотные рассуждения о реформировании ЖКХ.
          Потому советую двигать идеи в реале - с вменяемыми людьми. И будет вам счатье после трудового дня.
          Следуя традиции заумных но бессмысленных построений, прямо таки кончаю вольным переводом со старофранцузкого (не все ж технологам Кличко самим упражняться в написании предсказаний, оставим и белорусски сатрапам немного):
          Катрен I,14:
          У порабощенного (славянского) народа песни, гимны и жалобы (требования),
          Принцы и лорды в темницах.
          (Плененные принцами и лордами - в темницах).
          В будущем такие безголовые идиоты
          Примут это за божественное слово.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.23 | BIO

           Шолом на казку не меняем.

           К тому же электоральная механика при правильном
           подходе к теме попроще квантовой будет.
           И в силу узости выбора ТХ прорыва стоит сконцентрироваться
           на конкретике, а флешфилософствования отложить до пенсии.
           Так что без вариантов в след. раз лучше встречаться
           если не в виртуальной справочной ЦВК после голосования
           мобилой, то хотя бы в группе по комплексной проработке
           соотв. предложений для внедрения идеи в сознание масс.

           ПС Все-таки смартфон до Великого Уравнителя не дотягивает,
           (см. ценник :) ). Если, конечно Негропонт и на него глаз не
           положит - еще та шарманка может получиться.

           ППС В своих кликушествах забыл упомянуть самую стремную касту
           интергебни - упустил на время ввиду незаметности этих супер-
           паразитов в ненасытной жопе основных прихлебателей нахаляву.
           А интересно было бы узнать найдет ли гвардия Корпуса Стражей
           Башен Корпорации Жирных Котов способ свернуть в бараний рог
           историческую неизбежность эволюции властных форм ?
           Или только ускорит победу революции интернеттореадоров ?
           (и прошу не путать асов клинка с пилотами-любителями - ну
           не верю в автономный шахидский рай, просто чуваки после
           балдежей на симуляторах на спор не смогли м/у башен пролететь
           как Чкалов на ноже - не Оккамы эти хамские хаямы оказались -
           им бы перед последним намазом Вийона перечитать да видать на
           регистрацию опаздывали - даже Коран в тачке забыли не подкинуть
           да и режик канцелярским оказался...)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.03.23 | Volodymir

            Шолом vs Шалех - нас рать ли?

            Ну так чем трепаться - создвайте обіцянку в Пледже типа:
            Я, высоковклалифицированный (юрист, специалист, дайлабол... ) потрачу два года своего биологического времени на претворение в жизнь п. 1.1 ММ, если еще 15 (пятнадцать - прописью) присоединяться.
            Я буду ровно 14-м подписавшимся.
            Резюме: Коцепции про новые партии, социальные сети, меритополисы пишу при необходимости за вечер - с пониманием разниц между естественными правами, справедливости, формальных отраслей, механизмов функционирования денежной системы и ЖКХ, особенностей вовлечения неразбирающегося населения в высокотехнологичные авантюры и разниц в пиздежа - когда ничего не будет, или в условиях риска отгрести (саперной лопаткой, вилами от перепившегося волонтера, перелетевшим снарядом, etc.)
            Действуйте
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.23 | BIO

             Диагональные лампасы

             По диагонали уже не доходит, пробую читать как Талмуд -
             намного откровеннее выходит.
             Слаба коленка ломать систему, хотите "нерадикальных" боевых
             правил и лояльного к сволочам трибунала - так хоть не подстав-
             ляйте дрожащую ножку идущим чуть дальше бесхребетного испуга
             перед неизбежным. Ну не получится уже консервы из этого фарша,
             все, не простерилизуешь до негодности к употреблению, так,
             что же - ждать пока само неуправляемо рванет вместе с куполом ?
             Где смысл сей великой в своей посредственности премудрости?
             В пескаре, в ракушке, а потом снова раком на баррикады ?
             Опять ошиблись номером или это навсегда ?
   • 2006.03.20 | пан Roller

    Зачем вам этот геморрой? Партия, нетократия.

    MentBuster пише:
    > >
    > Ставлю наступну:
    >
    > Отже, ми збираємося позиціонувати себеяк партію позитивних нетократів та справжніх професіоналів.
    > Які байдужі до бабла та влади, але вміло використовують і те, і інше - для досягнення суспільно корисних цілей. Люди, звичайно, не дуже вірять в безкорисливість ближніх своїх, але у порвнянні з нинішніми політиканами будь-яка нормальна людина зійде за безсеребряника ;)

    О ком вы говорите, говоря мы?

    Еще вы говорите о вашей партии. Она зарегистрирована что ли?
    Под каким номером она идет в списках? Еще вы додаете о бабле и вашем счастье, в предыдущем посте.

    Вы употребляете понятие "Нетократия".
    И к нему почему-то привязываете вашу хорошую партию, которую стремите к власти, придя в которую вы не станет "угрызать от власти", не будет "охранять", а "покончите жизнь" сомогубством, уничтожив парламент, а заодно и саму "украинскую нация", если правильно понял сетевую нетократию.

    То есть, и украинскую культуру, вместе с пресловутой мовой, и украинскую религию, и прочее, всякое не модное, не сучастое. Бабло вместо бога вас уже не устраивает. Вместо бога вы предлагаете что?

    Вместо этого вы оставляете нам, не партийным, ваше умение управлять нами, нашими эмоциями?

    Но, зачем для этого вам понадобилась партия? Ведь вы вполне справляетесь самостоятельно. Вы одна забили всю политтехнологию. И все их миллиардные расходы пошли на смарку. Вы видите, как молчат прихильники Ющенко, и его однопартийцы. Значит ваш рейтинг выше рейинга всей их партии НУ, и даже ИХ блока.

    Ведь партия - противоречит понятию "нетократия". Партия порождение капитализма. Нетократы не вступают в партии, их объединяющее начало сеть, и мечты, алые паруса.

    Не понятно, зачем это нужно вам самой. Ведь вы счастливы, как утверждаете, и у вас есть свое бабло. И вы хотите лишить себя и того и другого? Для чего? Купите лучше на ваши деньги больше качества?

    Не лучше ли этой нетократией, заняться позже, с внуками? А пока просто пожить. И что бы никто не мешал. Зачем вам этот геморрой?

    Brdgs    P.S.

    Для тех счастливцев у которых есть время на чтиво.


    Общество мечты, "второй Гутенберг" или жизнь на острове Пасхи?

    (№16 [118] 16.10.2005)
    Автор: Наталья Севидова    Принято считать, что мы живем в постиндустриальном обществе. Хотя вообще–то, индустрия никуда не делась — фабрики и заводы продолжают производить материальные блага во все возрастающем количестве — от турбин до гигиенических прокладок. Другое дело, что в мировом ВВП резко выросла доля средств информации и коммуникации. Но не это главное.
    Мир стремительно виртуализируется, из–за чего в нем происходят фундаментальные сдвиги. Меняется сам характер человеческого развития. Если раньше человек изменял окружающий мир, то теперь он перешел к изменению самого себя. Известный российский экономист Михаил Делягин обратил внимание на то, что наиболее прибыльным бизнесом сегодня становится не преобразование мертвых вещей (природы), которым человечество занималось с момента своего появления, а преобразование человеческого сознания — как индивидуального, так и коллективного.
    Информационные технологии предельно удешевили, упростили и сделали максимально эффективным процесс "промывки мозгов". Идет ли речь о раскрутке товарной марки, религиозной доктрины, идеологии, масс–культуры, политического деятеля или лидера террористов — всюду законы жанра одни и те же.
    И в этой связи, интересно заглянуть в будущее — каким его видят российские и западные футурологи. Не в ракурсе научно–технических достижений, а в плане общественных отношений.

    Самую оптимистическую картину нарисовал Ролф Йенсен, который много лет возглавлял Копенгагенский институт футурологии, один из крупнейших мозговых центров Европы. Йенсен анализирует изменения в коллективном сознании с позиции бизнеса — чего будет хотеть потребитель 21–го века. А его желания будут тесно увязаны с его моралью, нравственными и духовными ценностями, убежден ученый. Тут самое интересное — в каком же направлении будет смещаться эта ценностная шкала. Если не всего человечества, то, по крайней мере наиболее цивилизованной и процветающей его части.
    Информационное общество клонится к закату, убежден Йенсен. Следующий цикл развития по Йенсену — общество мечты. Именно так ученый и назвал свой экономический бестселлер, переведенный на уже десяток языков мира.
    А чтобы вы не сомневались в том, что одна общественная фармация сменяет другую с невероятным ускорением, автор напоминает хронологию: аграрное общество просуществовало 10 000 лет, индустриальное — 200, информационное зародилось 20 лет назад, переживает сейчас расцвет, за которым неизбежно последует спад. И ждать осталось недолго.
    Йенсен так объясняет логику этого угасания. Тотальная автоматизация съела рабочие места в производственной сфере и создала их в сфере обработки информации. Но лишь временно. Первая волна электронной промышленности — техническое обеспечение, вторая — программное обеспечение (сейчас). А когда наступит третья — прибыль будет генерироваться самим продуктом, а не инструментом. Программы будут создавать другие программы, роботы — других роботов...
    Эта тенденция ощутима уже и сегодня, причем во всех областях.
    К примеру, покупая товар под известной маркой, мы в значительной мере платим не за сам товар, а за некую историю, которую рассказывает нам бренд. Кому какая история симпатичнее, той он и отдает предпочтение. Выиграют конкуренцию не лучшие прооизводители, а лучшие рассказчики. Дальновидные компании уже сегодня играют не на рынке продуктов питания, драгоценностей или спортивного снаряжения, а на рынке чувств и убеждений. Йенсен приводит пример — в Дании продается более половины всех яиц от кур в свободном выгуле. Такие яйца дороже, хотя по качеству ничем не отличаются от тех, что несут куры в тесных клетушках птицеферм. Так за что же переплачивают датчане? За гуманизм!
    Исходя из этого посыла, Йенсен дифференцирует экономическое пространство очень своеобразно: оказывается, есть рынок любви, рынок заботы, рынок духовной близости и дружбы, рынок приключений, рынок душевного покоя и т.п. Преуспеет только тот, кто быстрее других "схватит" эти запросы общества. Фантастический успех маленькой электронной игрушки Тамагоччи кроется как раз в этом феномене: разработчики просто удовлетворили заложенное в каждом человеке желание заботиться о ком–то.
    В обществе мечты эмоциональная сторона потребления будет играть все более важную роль, считает датский футуролог. А неотъемлемая часть эмоций— наши убеждения. Богатые страны составляют единый рынок убеждений. Они известны: личная свобода, частная инициатива, ответственность за семью, терпимость, гуманизм... Компании, которая использует детский труд в отсталой азиатской стране, предание гласности этого факта грозит убытками: ее продукцию потребители начинают бойкотировать, а саму фирму инвесторы заносят в "черные списки", после чего для нее закрываются возможности развития.
    Йенсен остроумно замечает, что компании должны иметь такую же политическую платформу, как и кандидаты в президенты. Единственное отличие в том, что компании и их товары проходят через выборы каждый день, а не раз в четыре года.
    Ну, а какие кадры будут востребованы в экономике общества мечты? Обладающие эмоциональным интеллектом — отвечает Йенсен. Способные говорить на языке сердца. Но сердце есть только у человека. У автомата, робота и компьютера сердца нет и никогда не будет.
    Вот так. Век рационализма, оказывается, заканчивается! И тут мы вплотную подходим к политэкономии. В обществе мечты "работники больше не являются частью компании подобно станкам или акционерам. Работники и есть компания" — констатирует футоролог. К такому же выводу пришли и профессора Высшей Стокгольмской школы экономики и бизнеса Кьелл Л.Нордстрем и Йоная Ридерстралле в своей нашумевшей книге "Бизнес в стиле фанк".
    "Цель революции по Марксу достигнута: рабочие владеют основными средствами производства. В современных компаниях от 70 до 80% всего продукта делается при помощи интеллекта работников. Основное средство производства — это человеческий мозг, который работник забирает с собой, когда уходит из компании? — замечают авторы.— Природные ресурсы, рабочая сила и капитал теряют свою значимость. Целые страны конкурируют на ниве знаний".
    Ах, если бы над этим прогнозом шведских профессоров хоть на мгновение задумались
    правители моей родной Латвии, которые старательно разрушают в стране русскую школу — общенациональное достояние.
    Ведь что будет нужно в бизнесе и на рынке труда в будущем обществе? "...Тотальная инновационность,... что превращает компанию в фабрику идей и грез" — отвечают авторы книги, перекликаясь с йенсеновской идеей общества мечты.

    Но. Хотелось бы притормозить на одном воодушевляющем постулате скандинавов: "Никто не может обладать монополией на творческую инициативу". Да это так, особенно при нынешнем уровне свободного, стремительного и глобального обмена идеями. Не забудем, однако, что творческая инициатива не обязательно может быть со знаком плюс.
    События 11 сентября в Нью–Йорке— это ведь тоже "творческая инициатива".
    Михаил Делягин будущее общество благородных побуждений и гуманистических идеалов ставит по большой вопрос. Мину под него заложила глобализация, которая привела к непреодолимому технологическому разрыву между развитыми странами и остальным миром. Для него "цифровые" достижения практически недоступны. Главный барьер — образование и благосостояние. Необразованный не сможет использовать современные технологии, даже если ему их и продадут. Чем сложнее технологии, тем они дороже и тем выше "цифровое неравенство".
    И главный барьер — культурный. Ценности западной цивилизации, которые формируют коллективное сознание и запросы в "золотого миллиарда", не "резонируют" в сердце бедуина, вологодской крестьянки или китайского торговца. Отсюда — борьба за вестернизацию культур традиционных обществ.
    Россия под этим натиском дрогнула. А вот мусульманский мир ответил Западу всплеском фундаментализма и международным терроризмом. Первое, что сделали американцы, войдя в Ирак, — наводнили его своей и печатной и видеопродукцией. Но агитпроп в Ираке внедрять куда тяжелее, чем в СССР. Религиозные фанатики тут же доказали на деле, что отнюдь не считают бесспорными такие ценности, как демократия, свобода личности и собственно право на жизнь. Для ислама важно совсем другое — вера, родовые связи, культура стыда... Кто победит в этой межцивилизационной конкуренции— пока неясно.

    Российский экономист Делягин, в отличие от скандинавских коллег, усматривает в прямом виртуальном диалоге всех со всеми и каждого с каждым серьезную опасность: управляющие системы сформировались в прошлой реальности и не способны справиться с последствиями глобальной информационной революции. Так уже было во времена Гуттенберга — появление книгопечатания в итоге, считает Делягин, привело к Реформации и серии чудовищных войн.
    Второй "кризис Гуттенберга" не будет копией первого. История повторяется, но всякий раз по–новому.
    "Нас ожидают не войны техники и тел, а войны мозгов. Знание — вот будущее поле брани", — предрекают и Нордстрем с Ридерстралле.
    "Будущая битва за наши умы, — согласен с ними Йенсен, — это битва за индивидуальную душу, за каждую личность, как она сама себя воспринимает. Войны будут вестись за доступ к нематериальным ценностям — установкам, чувствам". Использовать информационные магистрали, ведущие к отдельным гражданам, сможет кто угодно — от транснациональных компаний до террористических организаций и отдельных маньяков. Так что судите сами, каким оно будет — общество мечты. Ведь мечтают все — и Кампанелла, и Пол Пот. И каждый о своем.

    Один из первопроходцев Интернета, шведский писатель, музыкант и продюсер, курирующий девять международных сетей, включая Philosophy (крупнейший мировой форум философов и футурологов) Александр Бард и Ян Зодерквист, писатель, редактор, теле и радиопродюссер, один из основателей журнала Dolly, посвященного вопросам «новой экономики» в своей книге «Netoкратия» опосредованно дискутируют с Ральфом Йенсеном и Михаилом Делягиным.
    «Общество мечты» в их интерпретации – это оковы, которые непременно падут в приходом новой эпохи. Ведь что есть мечты обывателей? В понимании Барда и Зодерквиста – оборотная сторона отвращения к себе. «Неудовлетворенные граждане, как правило, являются весьма интенсивными потребителями. Совершенство недостижимо, но всегда появляются новые товары и услуги, которые могли бы в этом помочь, и не попробовать сделать это было бы неправильно по отношению к своему гражданскому долгу, – вот что проповедуют СМИ, используя все каналы односторонней коммуникации. Никто не может считаться достаточно стройным, или красивым, или хорошо одетым, чтобы чувствовать себя спокойно под градом призывов стать еще лучше. Непрерывное культивирование у граждан отвращения к самим себе составляет основу для терапевтического гиперпотребления, которое обеспечивает вращение колес позднего капитализма с такой скоростью».
    Однако у этого всеобщего психоза тоже есть свой предел. По мнению авторов,
    в информационных сетях, где коммуникация интерактивна, старые истины об индивидууме
    будут подвергнуты серьезной критической оценке. «Миф о самореализации будет просвечен насквозь». Идеи о воспитании совершенной личности покажутся антиквариатом. В результате, считают Бард и Зодерквист, все политические, научные и финансовые силы, стоящие за этой пропагандой, начнут постепенно терять свое влияние на коллективное сознание.
    «Только те, кто способен обуздать глобальную информационную сеть и научиться управлять новыми формами коммуникаций, наследуют власть на Земле. Имя им – нетократы.»
    Это новая каста правителей захватит власть и овладеет ее языком, с помощью которого и будет управлять информационным обществом. Кураторы не будут диктовать своим поданным, утверждают авторы книги. Они больше слушают и беседуют, избегая жестких команд. «Нетократическая власть не есть власть принятия решений как таковых, поскольку в условиях плюрархии люди сами принимают решения. Нетократическая власть – это контроль над пониманием того, каковы будут последствия альтернативных решений». То есть, моральный надзор за человеком будут вести не бюрократы. Регулировать межличностные отношения будет сетикет - неписанные законы сетевого пространства. «Нетократы обыгрывают капиталистов за счет умения управлять сетями, которые сегодня правят миром. Нетократ – это изобретатель и изощренный манипулятор, который превращает создание связей в искусство».
    Вопрос только в том, что может помешать капиталистам использовать те же сетевые
    ресурсы для подогрева старых потребительских и масс-культурных стеротипов? Сращение капиталистов и нетократов – вполне логично. Если на роль манипулятора общественным сознанием выдвигается производитель алкоголя и распространитель порно, кто его остановит? Наверняка каждый из вас получал на свой адрес назойливые ссылки на соответствующие сайты. Искусное внедрение заданных клише, например, через форумы и чаты, невозможно запретить никакими законами о рекламе в национальном и международном законодательстве. Очень похоже на то, что интерактивная форма пиара уже происходит в сети в форме пожеланий и советов анонимных пользователей пищевых добавок, лекарств, музыкальных дисков, тренажеров, всевозможных услуг и пр. Но если так, то мы не сойдем с пути экстенсивного развития.
    И при всей нашей интерактивности мы обречены стремиться еще больше потреблять материальных благ. И значит, и впредь будем нарастающими темпами вычерпывать кладовые природы, дабы удовлетворить все более взыскующий спрос вечно неудовлетворенного и мечтательного homo sapiens. Не ждет ли в таком случае цифровую цивилизацию печальная судьба аборигенов острова Пасхи?

    Независимый украинский исследователь Валентин Пономаренко в своей работе "Проблема 2033 или Джонушка, Иоганушка да Иванушка дурачки", на примере островитян продемонстрировал, в какой тупик загоняет себя современная экономика с ее абсолютизацией «индекса развития» как главной цели «цивилизованного» государства.
    Приведем лишь несколько ключевых фрагментов из этой работы.
    Количество питьевой воды за 40 лет в мире уменьшилось на 60%. В течение последующих 25 лет предполагается его уменьшение еще вдвое. К 2025 году с дефицитом воды столкнутся 48 стран с общим населением 3 млрд. человек. Ежегодно в атмосферу выбрасывается 7,6 млрд. тонн CO2. Кислые дожди уничтожают растительность и бесценные памятники и дома в Северной Америке и Европе. Тропические леса вырубаются со скоростью 17 млн. га в год, то есть, за 10 недель лишается территория леса, равная Нидерландам. Ежегодно из–за эррозии и засоления почвы из с/х оборота изымаются миллионы тысяч гектар плодородных земель. Ежедневно в экосистеме уничтожается около 150 видов организмов, ежегодно с лица Земли исчезает 27 000 видов растений и животных. Через 30 лет четвертая часть из них исчезнет. Десять процентов морских прибрежных экосистем из–за сброса нитратов и фосфорных соединений уже полностью деградировали, 30% находятся в критическом состоянии и будут окончательно разрушены на протяжении 10–20 лет, еще 30% будут утрачены через 20–40 лет. Ртуть обнаруживается в водоемах, удаленных от мест сброса на тысячи километров — ртутное предупреждение получили рыбаки 40 штатов Америки, тысяч озер в Канаде, вся Скандинавия и многие страны Европы и Азии. Промышленность "заправляет" пастбища миллионами галлонов слабо радиоактивных отходов, а также тяжелыми металлами, которые содержатся в химических
    удобрениях.
    Валентин Пономаренко справедливо называет все это формой коллективного безумия.

    Голод, болезни, одичание и вырождение — вот что ждет человечество в ближайшие десятилетия, если человечество не сменит парадигму развития. И это реальность, основанная на бесстрастных расчетах, а не вымысел буйного воображения киносценариста или литератора–фантаста. Но вместо того, чтобы срочно пересмотреть самоубийственные принципы, на которых зиждется современная западная цивилизация, белый человек развязывает войну за черную нефть — за те последние миллиарды баррелей, которые лишь на одно поколение (!) отсрочат его агонию. Человек — существо, которое способно обучаться на чужих и тем более на собственных ошибках. В истории уже были примеры, которые должны были бы послужить нам уроком. Один из таких ужасающих уроков — история острова Пасхи. По сути, это модель развития всей человеческой цивилизации в миниатюре.
    Несколько лет назад палеонтолог Девид Стедмен и несколько других исследователей решили выяснить, каким был растительный и животный мир этого острова до появления на нем первых людей. В итоге открылась трагическая и весьма поучительная картина.
    Первыми поселенцами на острове были полинезийцы, которые высадились там примерно в 400 г. н.э. На тот момент на острове рос субтропический лес, было много пальм, в прибрежье водились дельфины и тюлени, здесь устраивали гнездовья более 25 видов птиц. Поселенцы начали рубить лес на каное и жилища, выжигать его под сады и пашню. Человек завез с собой крыс, и те стали пожирать семена и орехи деревьев, которые больше не смогли восстанавливаться. Но самый большой ущерб был нанесен острову, когда поселенцы взялись за сооружение своих истуканов — понадобилось много деревянных катков, чтобы перемещать каменные глыбы и водружать их на постаменты. Кланы соперничали между собой, стараясь
    превзойти друг друга в величине каменных статуй, которые демонстрировали мощь
    каждого племени. В итоге в 15–м веке лес извели подчистую. А вместе с ним исчезли звери и птицы. За рыбой не на чем было ходить в море — каное–то делали из дерева, которое стало дефицитом. Гарпуны по этой же причине тоже исчезли из обихода, а вместе с ними из рациона изчезло мясо дельфинов. Почва, лишенная леса, из–за ветровой и дождевой эррозии перестала давать урожай. Начались засухи. И голод. Люди перешли на улиток. Дело дошло до каннибальства.
    На острове существовала сложная политическая система (как и в современной Америке), которая распределяла имеющиеся ресурсы, но при нехватке еды островитяне больше не могли содержать вождей, бюрократию и шаманов, которые управляли обществом. Начался хаос, и воины низвергли наследственных вождей. Около 1770 года до н.э. противоборствующие кланы начали опрокидывать статуи друг у друга и сносить им головы.
    В результате междуусобиц население острова сократилось в 4–10 раз. Люди переселились в пещеры, чтобы прятаться от врагов. Вместо того чтобы изменить свое представление об истинных ценностях и модель жизни общества, островитяне превратили райский уголок практически в пустыню и выродились как народ. Исследователи, которые прибыли на остров в 20–м веке, обнаружили там безжизненное пространство и таких же безжизненных циклопических истуканов, которые тупо и бессмысленно взирали с холмов на океан.
    Такова перспектива и нашей цивилизации, с той только разницей, что нашу планету мы не сможем покинуть, как последние островитяне, переправившиеся через Тихий океан в более благодатные края. На основании этого исторического примера Валентин Пономаренко делает вывод: крах из-за перегрузки среды человечество ожидает к 2030–му году. У нас осталось совсем немного времени, чтобы использовать знания о прошлом для сохранения будущего.
    Не абстрактного, а вполне конкретного будущего наших детей.

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.22 | пан Roller

     Вот счастье! вот права... А.С.Пушкин.

     (ИЗ ПИНДЕМОНТИ)
     Не дорого ценю я громкие права,
     От коих не одна кружится голова.
     Я не ропщу о том, что отказали боги
     Мне в сладкой участи оспоривать налоги
     Или мешать царям друг с другом воевать;
     И мало горя мне, свободно ли печать
     Морочит олухов, иль чуткая цензура
     В журнальных замыслах стесняет балагура.
     Все это, видите ль, слова, слова, слова 1
     Иные, лучшие, мне дороги права;
     Иная, лучшая, потребна мне свобода:
     Зависеть от царя, зависеть от народа —
     Не все ли нам равно? Бог с ними.
     Никому
     Отчета не давать, себе лишь самому
     Служить и угождать; для власти, для ливреи
     Не гнуть ни совести, ни помыслов, ни шеи;
     По прихоти своей скитаться здесь и там,
     Дивясь божественным природы красотам,
     И пред созданьями искусств и вдохновенья
     Трепеща радостно в восторгах умиленья.
     Вот счастье! вот права...
     1 Hamlet.

     Собрание сочинений в 10 томах.

     http://www.rvb.ru/pushkin/01text/01versus/0423_36/1836/0614.htm
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.23 | BIO

      Re: Вот счастье! вот права... А.С.Пушкин.

      Накушавшись по обеду хрестоматии с хреном пан Роллер
      пустил сытую слезу на брюхо, слез с опустошенной книжной
      полки в детской и пошагал в оружейную лавку Пушкинзона
      за парой кольтов (второй был нужен для контроля первого -
      т.к. предполагалась монодуэль с альтерэго на двух висках - какой
      курок не даст осечки первым ведь дураков стреляться в реале уже не
      было)но не дошел глубокомысленно утонув в разлившейся в честь
      половодья Черной Речке. Каждому свое - каркнула пролетавшая
      мимоходом Ворона - 13 по счету кармическая оболочка
      несчастного Дантеса и снова выронила сыр весомо упавший
      прямо на самое уязвимое темечко всплывшего было с надеждой
      на три последних желания в зубах поковыряться спинку почесать
      и писнуть еще разок на форум нашего пана окончательно похоронив
      в пучине вод его чаяния умереть поэтически на глазах наглых
      морд с Майдана.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.24 | пан Roller

       Но, в лом тебе не взбзднуть, да на себя чуток взглянуть

       BIO пише:
       > Накушавшись по обеду хрестоматии с хреном пан Роллер
       > пустил сытую слезу на брюхо, слез с опустошенной книжной
       > полки в детской и пошагал в оружейную лавку Пушкинзона
       > за парой кольтов (второй был нужен для контроля первого -
       > т.к. предполагалась монодуэль с альтерэго на двух висках - какой
       > курок не даст осечки первым ведь дураков стреляться в реале уже не
       > было)но не дошел глубокомысленно утонув в разлившейся в честь
       > половодья Черной Речке. Каждому свое - каркнула пролетавшая
       > мимоходом Ворона - 13 по счету кармическая оболочка
       > несчастного Дантеса и снова выронила сыр весомо упавший
       > прямо на самое уязвимое темечко всплывшего было с надеждой
       > на три последних желания в зубах поковыряться спинку почесать
       > и писнуть еще разок на форум нашего пана окончательно похоронив
       > в пучине вод его чаяния умереть поэтически на глазах наглых
       > морд с Майдана.

       Ризнинца велика ль, что кушаль Roller "к чаю".
       Коль зрячий слеп, не взмозе он умять
       ризници суть еды яешницы мирской
       иль духа слова Божье.

       Ни сердцем, ни мозгою,
       Ни самоей судбою,
       Геть не дано ему
       Слезой божей течь,
       Скорбья над мудростью простою,
       Оплаченною жизнью трех поэтов
       Весочайших.

       Ты на диагноз скор,
       Но, в лом тебе не взбзднуть
       Да и в себя чуток взглянуть,
       В нутро свое,
       Исправить брак, взбодриться.

       Привык разжевывать другим смыслы" ты на майдане
       Сам себэ" ты уже не взмозе обломать,
       Остановись, мгновенье.Ты ужасно.

       Понять, кто трахает тебя.
       Простых как соль понятий.
       Суть троицы святой.
       Права, Счастья и Свободы.
       Отсюда вся байда.

       Все не указ тебе
       Ни Лермотов,ни Пушкин.
       Ни Пьемонте
       Своим умом ты жив.
       Ну и живи.
       На благо Украине.


       Загл. «Из Пиндемонте» представляет собою мистификацию, однако выбор для ст-ния этого имени был, по-видимому, не случаен, имея опору в общем представлении П. о творчестве ит. поэта. По предположению М. Н. Розанова, не получившему в пушкиноведении единодушного признания, приписывая Пиндемонте свое ст-ние, П. ориентировался на его ст-ние «Политические мнения» («Le opinioni politiche») из сб. «Sermoni» (1808); близкая параллель пушк. стиху «Иная, лучшая потребна мне свобода» отмечена в ст-нии Пиндемонте .......

       Brgds

       P.S.
       Из газеты "Челябинский рабочий".

       http://www.chrab.chel.su/archive/31-03-99/7/A46231.DOC.html
       (Из Пиндемонти)

       По мнению Гурия Щенникова (см. стр. 3), это самое популярное сегодня у российской интеллигенции стихотворение А.С. Пушкина
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.24 | BIO

        Из свецских хроник

        Намедни в походно-полевой церкви (ППЦ "Вау-поц") Майдана состоялось:
        матримониархальная церемония расторжения акта целебата -
        брака сочетание челябинского раба чужих поэз Роллера и
        ветерана виртуального садословомазоспецназа пана V. -
        отныне две судьбы в единую слиты.
        Свидетели сторон: ст. Извергиль и Иудушка собст. перс.

        Хватит уже дешевого фатовства, клоуны в законе - собаки Свистовича
        на вас нету.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.24 | пан Roller

         Ну просто все ему не ймется.Он думает, что все воно ебется.

         BIO пише:
         > Намедни в полевой церкви Майдана состоялось
         > брака сочетание челябинского раба чужих поэз Роллера и
         > ветерана виртуального садословоспецназа пана V. -
         > отныне две судьбы в единую слиты.
         > Свидетели сторон: ст. Извергиль и Иудушка собст. перс.
         >
         > Хватит уже дешевого фатовства, клоуны в законе - собаки Свистовича
         > на вас нету.

         Все подлецу к лицу
         Хоть плюнь,
         Хоть сcы в глаза,
         Увидишь там одно-
         Роса.
         На то он и подлец.

         Одним яййцом он круче ваших двух.
         Одной извилиной умнее всех на свете.
         Хоть чушь несет, хоть бред какой -
         Он спец.
         На то он и подлец.

         В объятья в брачные к партнеру
         Готов он не спрося
         Ну,тыкается слепо, как малое порося.
         Ну просто все ему не ймется.
         Он думает, что все воно ебется.
         Ебется с ним, с одним,
         Ни с кем другим.
         Отчасти, он и прав,
         Такого Право грех не возъебнуть

         В невесты лезит сам он.
         Всему и всем назло.
         Совсем, на веки.
         Заботы не тая.
         За зря.

         Кричит И-Я.И-Я.И-Я.
         Кричит он "вместо".
         На людях,не сромясь, ослом,
         Ожеребиться не боясь.

         Готов втоптать себя он вместо
         Весь наш Гарлем ,
         Сам евнух- черт не брат
         Ему
         Му-му.
         Все подлецу к лицу.
         На то он и подлец.

         RE: ЧВАКУШ-и родимой поднебесье
         Re: сонм тринаж дневной, казармою друзей,
         Re: гребля под луной.
         В объятьях Галы, сладкой.
         Re: муз иных
         То все в былом,
         наверное..

         Иных там может нет.
         Но, раб еще -не прочь
         Взбодриться,
         Коли немножечко напиться.

         Быльем все поросло.
         Но, страж все стережет.
         И все, как счас стоит,
         Как Жило.
         У сколько лет прошло,
         Как было.
         Быльем не заросло.

         Все не равня рабу.
         Тому,он вам и раб.

         Он выбрал рабство сам.


         А вы, теперь, свободны.
         Пройдемте, вам все говорят.

         Brdgs
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.24 | BIO

          Re: Ну просто все ему не ймется.Он думает, что все воно ебется.

          Хорош гусссар, а бабой был бы краше.
          Лихой Натахой с рупором-парашей.

          Как показали последние анализы нет существенных
          различий между вживлением чипа с диктофоном мозга
          сони в собаку Свистовича и скрещением хреносом
          одножанровых особей типа поэта и прозаика - как текло
          так и течет. Все ушли на прочистку лабораторного
          клозета - забили подопытные гады очко бурной шерстью
          и свалявшимися в прямой кишке подсознания матюками.

          Профф. Пренеображенский
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.24 | пан Roller

           Уймись,противный.Твоя меня не возбуждает срань (-)

   • 2006.03.20 | Свинья на радуге

    Во как надо :) (л)

    Гудмэн иронически улыбнулся,
    - А я еще могу стать Верховным Президентом, если захочу?
    - Конечно. И без всяких условий. Хотите?
    Гудмэн на минуту задумался. Действительно ли он хотел этого? Но кто-то должен править. Кто-то должен защищать народ, кто-то должен провести несколько реформ в этом утопическом сумасшедшем доме.
    - Да, хочу, - проговорил Гудмэн.
    Дверь распахнулась, и Верховный Президент Борг ворвался в кабинет.
    - Чудесно, чудесно! Вы можете перебраться в Национальный дворец сегодня же. Я уложил свои вещи неделю назад в ожидании вашего решения.
    - Очевидно, предстоит выполнить какие-то формальности...
    - Никаких формальностей, - ответил Борг. Лицо его лоснилось от пота. -- Абсолютно никаких. Я просто передам вам президентский медальон, затем пойду вычеркну свое имя из списков и впишу ваше.
    Гудмэн бросил взгляд на Мелита. Круглое лицо министра по делам иноземцев было непроницаемым.
    - Я согласен, - сказал Гудмэн.
    Борг взялся рукой за президентский медальон и начал снимать его с шеи.
    Внезапно медальон взорвался.
    Гудмэн с ужасом уставился на окровавленное месиво, которое только что было головой Борга. Какое-то мгновение Верховный Президент держался на ногах, затем покачнулся и сполз на пол.
    Мелит стащил с себя пиджак и набросил его на голову Борга. Гудмэн попятился и тяжело опустился в кресло. Губы его шевелились, но дар речи покинул его.
    - Какая жалость, - заговорил Мелит. - Ему так немного осталось до конца срока президентства. Я его предупреждал против выдачи лицензии на строительство нового космодрома.
    Граждане этого не одобрят, говорил я ему. Но он был уверен, что они хотят иметь два космодрома. Что ж, он ошибся.
    - Вы имеете в виду... я хочу... как... что...
    - Все государственные служащие, - объяснил Мелит, - носят медальон - символ власти, начиненный определенным количеством тессиума - взрывчатого вещества, о котором вы, возможно, слышали. Заряд контролируется по радио из Гражданской приемной. Каждый гражданин имеет доступ в Приемную, если желает выразить недовольство деятельностью правительства. - Мелит вздохнул. - Это навсегда останется черным пятном в биографии бедняги Борга.
    - Вы позволяете людям выражать свое недовольство, взрывая чиновников? - простонал испуганный Гудмэн.
    - Единственный метод, который эффективен, - возразил Мелит. - Контроль и баланс. Как народ в нашей власти, так и мы во власти народа.
    - Так вот почему он хотел, чтобы я занял его пост. Почему же мне никто этого не сказал?
    - Вы не спрашивали, - сказал Мелит с еле заметной улыбкой. - Почему у вас такой перепуганный вид? Вы же знаете, что политическое убийство возможно на любой планете при любом правительстве. Мы стараемся сделать его конструктивным. При нашей системе народ никогда не теряет контакта с правительством, а правительство никогда не пытается присвоить себе диктаторские права. Каждый знает, что может прибегнуть к Гражданской приемной, но вы удивитесь, если узнаете, как редко ею пользуются. Конечно, всегда найдутся горячие головы...
    Гудмэн поднялся и направился к двери, стараясь не глядеть
    на труп Борга.
    - Разве вы уже не хотите стать Президентом? -- спросил
    Мелит.
    - Нет!
    - Как это похоже на вас, землян, - грустно заметил Мелит. - Вы хотите обладать властью при условии, что она не влечет за собой никакого риска. Неправильное отношение к государственной деятельности.
    (Р.Шекли "Билет на планету Транай", например здесь: http://lib.ru/SHEKLY/tranaj.txt)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.20 | пан Roller

     Замечательно, нам бы так с Ющенко(-)

   • 2006.03.21 | Ghost

    киберпанк! пешите исчо! (+)

    аццкий сотона - наш президент? :)
   • 2006.03.22 | klutz

    Заклик непоганий. Але ж мета - ганебна... (+)

    Далі при особистій зустрічі.
 • 2006.03.20 | ІІ Михайло Волошин

  Дякую, пані Тетяно за своєчасне нагадування

  Я людина, далека від юриспруденції, але не так давно в концепції для "Ідеальної країни" писав:

  ...Єдине, що нам для цього потрібно – офіційно визнати те, що кожен громадянин і так давно знає. А саме: основна економіка країни знаходиться в тіні – економічні відносини базуються не на законах, а на особистих домовленостях, незалежно від політичної окраски бізнесменів. Закони в країні не діють, а законодавча база в такому стані, що майже з будь-якого питання можна прийняти два прямо протилежні рішення. І яке з них буде прийнято – залежить від сплаченої суми. А також ще одну дуже важливу реалію: єдиної історично сформованої української нації для всієї України в нинішніх її кордонах немає. Натомість існує безліч складних історично неоднозначних відносин між населенням різних регіонів, переважна більшість якого вважає себе українцями...

  А ще у мене, як прихильника Юлії Тимошенко була мрія: якщо вже не посадили Порошенка, Жванію, Третьякова... - то хочаб посадили Турчинова, Зінчинка чи Бродського за наклепи. Хочаб когось в цій країні та посадили!

  А дякую за нагадування про "тимчасовий похід" - я вас "почув"...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | MentBuster

   Re: Дякую, пані Тетяно за своєчасне нагадування

   ІІ Михайло Волошин пише:

   > А ще у мене, як прихильника Юлії Тимошенко була мрія: якщо вже не посадили Порошенка, Жванію, Третьякова... - то хочаб посадили Турчинова, Зінчинка чи Бродського за наклепи. Хочаб когось в цій країні та посадили!
   >
   Я не прихильниця нікого з політиканів і взагалі не розумію, як можна хоч до когось з них бути прихильною ;)

   > А дякую за нагадування про "тимчасовий похід" - я вас "почув"...

   Авторство ідеї зовсім не моє - а плагіатом я не займаюсь :)
 • 2006.03.20 | Shadow

  Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

  > У мене є своя думка про те, в чому найбільше завинив колишній “злочинний режим” перед Україною – в наполегливому культивуванні оголтілого правового нігілізму, яке увінчалося повним, цілісним, глобальним успіхом.

  Саме так. А навіщо йому це було? Не для придушення опозиції, бо не було й монолітної команди влади (як в Білорусії). Найголовніша необхідність - _розкрадання дежмайна_.

  > Оголтілий правовий нігілізм є наслідком палкого бажання отримувати будь-які блага, на які людина не має жодного права. Зазвичай це притаманно убогим в усіх відношеннях особам, нездатним чогось досягти та бути задоволеними тим, на що вони мають право.

  В точку!

  > Шановні фанати Ющенка! Ваш кумир розбирається в юриспруденції приблизно так само, як я – в музиці. Але, на відміну він мене, він навіть не уявляє глибини свого правового невігластва і не розуміє, що йому з своєю лейменською правосвідомістю слід як вогня уникати будь-яких заяв на юридичні теми, щоби не шокувати та не вселяти відчуття безнадії в тих, хто здатен зрозуміти справжній сенс та наслідки його жахливих по формі, а головне – по змісту, заяв. Серед тих, хто має зараз доступ до його “тіла”, жодного пристойного юриста не спостерігається. Боюсь, що це – не випадково. Бо порядний юрист завжди каже ПРАВДУ, яку, судячи з усього, наш президент чути не хоче, бо банально цієї правди боїться.

  А ще більше цього не хочуть чути ті, хто продовжує/завершує грабунок країни (Пєтя(обидва)/Женя/Івченко/Кінах). Бо верховенство права не дало б це робити.

  > У представників влади відсутні запобіжники, що забороняли б їм порушувати закон, робили це такою самою неможливою справою, як, наприклад, інцест. Вони впевнені, що закон порушувати можна і навіть треба, якщо це відповідає їхнім сіюсекундним інтересам.

  До тих пір, поки можна вкрасти не те що мільйони (це вже просто не вважається за гроші), а мільярди, багато хто (я думаю, що більшість людей, навіть "порядних") просто не в змозі перебороти ТАКІ "сиюсекундні інтереси".

  > До них не доходить, що негативні наслідки від самого ФАКТУ порушення закону високопосадовцем завжди перекриють навіть найочевиднішу для них якусь там гіпотетичну вигоду в конкретному випадку.

  А до кого доходить - думка "1000000000 гривень - мої!!!" (або доларів) переважує.

  > Постає питання – то як змусити НОРМАЛЬНИХ людей (позитивних нетократів ;) ), яким в западло приписувати собі чужі заслуги, вбиватися через бабло та начхати на владу та славу – працювати на тих місцях, які зараз тотально окуповані кінченими політиканами – в парламенті, у виконавчій владі, в судах?

  > Можу запропонувати єдину прийнятну форму - “тимчасового походу в політику”.

  > Практика “тимчасового монашества” - типова для буддизма. Радянським людям вона більше відома як практика “звідних бригад”, яку яскраво описав Антон Семенович Макаренко в своїй “Педагогічній поемі”. Є універсальною для вирішення будь-яких, насправді суто менеджерських задач, які потрібно щодня розв'язувати для ефективного виконання функцій держави. Взагалі поняття “постійної роботи” є безнадійним анахронізмом. Люди повинні (за нечисленними виключеннями) збиратися разом не для того, аби “тіпа попрацювати” (читай – потусуватись), а для вирішення конкретної задачі. І більше за все це стосується “державних менеджерів”.

  Для того, щоб перемогти "бабломанів", треба бути завзятішим за них. Треба бути просто "хворим" (в хорошому розумінні слова) на політику. Як я вже пояснював, "хвороба" бабломанів підживлюється астрономічними сумами. А в "нетократів" ентузіазм. Його вистачить?

  Мені здається, що зробити суспільство кращим (в тому числі и повернути законність) можна буде лише по завершенню періода тотального розкрадання. Ой, я хотів сказати "по завершенню періода первісного накопичення капіталу". До речі, тут нема нічого аж надто жахливого.
 • 2006.03.20 | Tatarchuk

  Лаймени (леймени + лаймери мастдайниє)

  Лаймени

  Шановна пані Тетяна. Ви підняли тему значно ширшу аніж просто політика. Бо фактично ви вказуєте на таку очевидну та ігноровану водночас тему, як тотальний поколєнческій непрофесіоналізм. Це явище має до речі більш скорочену назву, що склалася історично – проффєсіоналізм.

  Що б ви сказали про історика, який починає свої лекції з фрази „як відомо, капіталізм доказав свою неспроможність”. Його колега з катедри історії України втовкує студентам що Петлюра „крайній націоналіст”, Бандера „воєнний злочинець”, – і відбувається все це за державні кошти, які надаються Національному університетові, більшість преподів якого пишається тим що принципово не володіє малоросійською мовою.

  Що ви скажете про археологів які цитують Гомера „там кімеріян пєчальная область”, хоча це вільний переклад Жуковського, а грецький текст містить фразу „там город та порт кіммерійців”. Саме на перекладі Жуковського доказується, що кіммерійці ніколи не мали городів та портів – бо грецький язик незнайомий для проффесоріалів, які все життя імітують вивчення античної епохи.

  Навмисно не казатиму багато про політологів, бо серед них практично ніколи не зустрічаються грамотні та науково зацікавлені люди. Принаймні мені за багато років не потрапляла в руки жодна книжка та стаття яка б не була нашпигована геополітикою, дурнуватою футурологією або тупим викладенням вчорашніх догм, якім місце лише в музеї історії людської мислі, від першої палки копалки і аж до запрєту кібернетики.

  Соціологи вже вкотре на моїх очах звершають публічне самогубство, бо практично всі перейшли на форміруючі опитування та малювання рейтингів. Коли ми попрохали знайомого математика просто змоделювати результат голосування як тренд від попередніх голосувань на той же ділянці, то отримали відповідь, по сравнєнію з якою прогнози „соціолоффів” виглядали як ота їх улюблена статистична похибка.

  Проффесор який дуже класно колись розумівся на фізиці зараз пише статті про те, що Сталін всьо правільно здєлал коли депортував кримських татар, і нібито вони мають бути йому благодарни що їх не вирізали в правєдном гнєвє. При цьому ставить підпис „професор”, і задоволені журналісти пишуть що „вже всі учьониє доказалі, що татар вислалі правільно”.

  Окрема тема розмови – це журналісти. Не дуже помилюся якщо порівняю їхні дії зараз із колективним самогубством соціологів. Повне ігнорування класики репортерства (класики, якої ніколи й не було в СРСР), це підтвердження інформації коли вона співпадає з двох непідозрюючих про існування один одного джерел. Натомість навіть самі „проривниє” журналісти максимум подають аж дві однаково стрьомниє точки зору, які за правилами форумів зводяться до смислового ряду „дурак та сам дурак”.

  Медицина яку постійно обіцяють накачати грошима, і тоді нібито отой п’яний хірургічний симулякр почне уважно читати історію хвороби та заб’є на вимагання баксів від спантеличених родичів. Дитячі врачілкі які не можуть відрізнити запалювання легень від алергії, а мочєкам’яну болячку радять лікувати жарознижуючим. Летальні виходи не більші за оту ж „статистичну похибку в два проценти” вважаються не просто як не страшні, але це є „необхідна та достатня умова” для отримування премії главврачом.

  Ваші діти бува не ходять до школи? Бо там на них чекають навіть не лаймени, а свідомі та послідовні вороги усього живого та молодого. Серед людей, яких чомусь відзначено пожиттєвими дипломами педагога, мізантропія досягає десь 75%, і цього досить для атмосфери, через яку дітям цікавіше спілкуватися між собою, аніж зо психами які ширяють по ним зошити та указки.

  Люстрація

  Во Франції зараз проїсходить анти-люстрація. Оскаженілі від власної неспроможності створити конкуренцію молодим людям, старики проффесори творять беспрєдєл з отою "угодою першою ночі", про яку мабуть всі читачі знають.

  Бо молодий француз (тількі француз?) який володіє елементарно своєю СВІЖОЮ освітою плюс є нетократом (Нетманом?) за пояса заткне будь-якого старого чувака, що вже отримав раз и назавжди закостінілу освіту та навіть має з цього приводу дипльому, з підписом самого деГолля.

  Пане Тетяно та колеги, ми стоїмо перед більшою загрозою аніж проффанація тількі політичної сфери. Нас оточують проффесіонали всюди, і не кажить що це в мене манія. Бо вони мене не переслідують, але сидять усюди.

  В цілому - ось Вам мої п'ять, кримські молоди люди які зі мною гаряче обсудили Вашу статтю, бо вона виговорила багато того що в нас давно було на душі.
  Негайно приступаємо. Даєш тимчасовий навіть не поход, а набіг на владу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | Сергій Кабуд

   класно написали! Крим- це Україна!(-)

 • 2006.03.20 | Karamello

  Омерзительно

  Заметка хорошая. Поначалу.

  Пока не наехал на вот эту яму:

  Так, особисто я недоплачую податки, порушую правила дорожнього руху, даю хабарі та вчиняю ще купу протизаконних речей, керуючись принципом “а фіг ви мене впіймаєте!”


  Это слова и поступки кого? Адвоката? О-мер-зи-тель-но. Вот Вы, Татьяна, и порождаете говно во власти. Вместе с такими же миллионами пересiчних. Только говно становится рафинированным - пока всплывает, оставаясь плоть от плоти и кровь от крови народной. Вашей.

  Стоит ли удивляться? И Вам ли - удивляться и настаивать на чем-то?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.20 | saha

   Re: Омерзительно


   > Так, особисто я недоплачую податки, порушую правила дорожнього руху, даю хабарі та вчиняю ще купу протизаконних речей, керуючись принципом “а фіг ви мене впіймаєте!”
   >
   > Это слова и поступки кого? Адвоката? О-мер-зи-тель-но. Вот Вы,
   >Татьяна, и порождаете говно во власти. Вместе с такими же миллионами
   >пересiчних. Только говно становится рафинированным - пока всплывает,
   >оставаясь плоть от плоти и кровь от крови народной. Вашей.


   А що краще так:?
   -Ці руки нічого не крали ????

   Людина сказала правду. Якою поганою ця правда не є але це правда. :(.
   Скажіть щови криштально чистий?.
   Якщо в країні 90% а може й 99.99% порушують закони то ці закони потрібно міняти.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | Karamello

    Так вот что главное, оказывается

    saha пише:

    > Якщо в країні 90% а може й 99.99% порушують закони то ці закони потрібно міняти.

    Так может об этом писать-то нужно?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.20 | saha

     не писати а працювати(/)

     міняти такі закони потрібно на фіг.
  • 2006.03.20 | MentBuster

   Так, я не свята

   Karamello пише:
   > Так, особисто я недоплачую податки, порушую правила дорожнього руху, даю хабарі та вчиняю ще купу протизаконних речей, керуючись принципом “а фіг ви мене впіймаєте!”
   >
   > Это слова и поступки кого? Адвоката? О-мер-зи-тель-но. Вот Вы, Татьяна, и порождаете говно во власти. Вместе с такими же миллионами пересiчних. Только говно становится рафинированным - пока всплывает, оставаясь плоть от плоти и кровь от крови народной. Вашей.
   >
   > Стоит ли удивляться? И Вам ли - удивляться и настаивать на чем-то?

   І на святість не претендую ;)

   А Ви - святий? :) :) :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.20 | Karamello

    Не о святости речь

    MentBuster пише:

    >
    > І на святість не претендую ;)
    >

    Taк и властное говно тоже на святость не претендует. И искренне удивляется, когда этой святости Вы от него требуете.

    Речь же не о святости, а о соблюдении элементарных гигиенических норм. Я знаю, что соблюдение этих норм стоило еще совсем недавно моему бизнесу в Украине 30-50% себестоимости. Разумеется, я проигрывал вам - не святым. Тем, кто с бОльшей легкостью, а то и совсем незаметно для совести может переступать моральные нормы.

    Вот и получается, что страна как-то приспособилась жить с диффузными моральными стандартами, и в массе своей привыкать жить по-человечески вроде бы и не хочет. Да и не может. Святые в ней неконкурентоспособны.
    Единственная загвоздка - это говно во власти. Ну, это небольшая плата за возможность жить с такими веселыми моральными стандартами - с вашим подмигиванием, дулей в кармане и улыбочкой, говорящей "незаметно присодиняйтесь".

    Противно присоединяться, уж извините.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.21 | MentBuster

     Re: Не о святости речь

     Karamello пише:
     > MentBuster пише:
     >
     > >
     > > І на святість не претендую ;)
     > >
     >
     > Taк и властное говно тоже на святость не претендует. И искренне удивляется, когда этой святости Вы от него требуете.
     >
     Повторюю ще раз - я не живу за чужий рахунок і завжди готова відповідати за всі свої дії чи бездіяльність. Владне лайно живе за МІЙ рахунок і відповідати за свої дії не бажає. Ось і вся різниця, якщо Ви з першого разу не зрозуміли ;)

     > Речь же не о святости, а о соблюдении элементарных гигиенических норм. Я знаю, что соблюдение этих норм стоило еще совсем недавно моему бизнесу в Украине 30-50% себестоимости. Разумеется, я проигрывал вам - не святым. Тем, кто с бОльшей легкостью, а то и совсем незаметно для совести может переступать моральные нормы.
     >
     Я моральні норми не переступаю і не збираюсь. А Ви - точно святий, якщо ніколи не перевищуєте швидкість та дотримуєтеся ВСІХ безглуздих законів цієї країни, а також НІКОЛИ не робити нічого "неправильного". То, може, Ви навіть знаєте, ЩО Є ІСТИНА? Розкажіть, а? :) :) :)
     може, Ви просто святоша та лицемір з нестримною жагою моралізаторства? ;)

     > Вот и получается, что страна как-то приспособилась жить с диффузными моральными стандартами, и в массе своей привыкать жить по-человечески вроде бы и не хочет. Да и не может. Святые в ней неконкурентоспособны.
     > Единственная загвоздка - это говно во власти. Ну, это небольшая плата за возможность жить с такими веселыми моральными стандартами - с вашим подмигиванием, дулей в кармане и улыбочкой, говорящей "незаметно присодиняйтесь".
     >
     Думаю, святі неконкурентноздатні внаслідок їхньої відсутності :) Бо Ви - єдиний, хто на цей титул претендує, адже справжні святі вважають себе грішниками :)

     > Противно присоединяться, уж извините.

     Ви - вільна людина. Не приєднуйтесь і можете взагалі мене інгорувати. Мені це байдуже.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.21 | Уляна

      Re: Не о святости речь

      MentBuster пише:

      > Я моральні норми не переступаю і не збираюсь. А Ви - точно святий, якщо ніколи не перевищуєте швидкість та дотримуєтеся ВСІХ безглуздих законів цієї країни, а також НІКОЛИ не робити нічого "неправильного". То, може, Ви навіть знаєте, ЩО Є ІСТИНА? Розкажіть, а? :) :) :)

      Таню, Ви ж розумієте, що перевищують швидкість і не дотримуються безглуздих правил всі. Просто тому, що інакше неможливо. Але виглядає, що Ви все таки вимагаєте від певної частини людства "святості" - тих, хто йде у владу. За якими фізичними і психологічними законами має сформуватися та частина суспільства, яка відрізнятиметься від нас з Вами? "Бо вони живуть за МІЙ рахунок" - не відповідь. Може все-таки вихід з ситуації - крива Гауса? А в іншому всі люди рівні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.21 | MentBuster

       Re: Не о святости речь

       Уляна пише:

       > Таню, Ви ж розумієте, що перевищують швидкість і не дотримуються безглуздих правил всі. Просто тому, що інакше неможливо. Але виглядає, що Ви все таки вимагаєте від певної частини людства "святості" - тих, хто йде у владу. За якими фізичними і психологічними законами має сформуватися та частина суспільства, яка відрізнятиметься від нас з Вами? "Бо вони живуть за МІЙ рахунок" - не відповідь. Може все-таки вихід з ситуації - крива Гауса? А в іншому всі люди рівні.

       Я нічого ні від кого не вимагаю. Але я не хочу, аби "та частина суспільства" ПИЗДИЛА (в тому числі і) МОЄ бабло та БРЕХАЛА. А в усьому іншому - хай поводяться, як їмщаманеться, але відповідають за свої дії.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.22 | Уляна

        Re: Не о святости речь

        MentBuster пише:

        > Я нічого ні від кого не вимагаю. Але я не хочу, аби "та частина суспільства" ПИЗДИЛА (в тому числі і) МОЄ бабло та БРЕХАЛА. А в усьому іншому - хай поводяться, як їмщаманеться, але відповідають за свої дії.

        А чому ви змішуєте розкрадання бюджету і брехню? Не брехати неможливо - філософи про це пишуть тисячі років. Вони пишуть що брехня - це гріх, від якого походять інші гріхи, але позбавитися його неможливо. Правда, також вважається, що таким найгіршим гріхом є лінь. А Булгаков в "Білій Гвардії" нам нагадував, що таким найгіршим гріхом є боягузство.

        Я все таки нагадую про "Bell Curve", як найкраще мірило успішності будь-де і будь-кого.
     • 2006.03.21 | Karamello

      Взятка - норма жизни? К чему тогда упрекать власть?

      MentBuster пише:
      > Karamello пише:
      > > MentBuster пише:
      > >
      > > >
      > > > І на святість не претендую ;)
      > > >
      > >
      > > Taк и властное говно тоже на святость не претендует. И искренне удивляется, когда этой святости Вы от него требуете.
      > >
      > Повторюю ще раз - я не живу за чужий рахунок і завжди готова відповідати за всі свої дії чи бездіяльність. Владне лайно живе за МІЙ рахунок і відповідати за свої дії не бажає. Ось і вся різниця, якщо Ви з першого разу не зрозуміли ;)

      Да этот-то пункт возражений не вызывает. Возражения вызывает то, что вы пытаетесь взяткодательство и недоплату налогов возвести в социальную норму. И я сомневаюсь, что вы можете сказать, что не живете за чужой счет - давая взятку, вы живете за счет того, кто взятку в такой же ситуации дать не хочет. Или не может. Не все же могут, правда? Недоплачивая налоги - живете за счет тех, кто платить сполна обязан, так как за ним смотрят в оба - в отличие от Вас.

      Разумеется и мне приходилось правила нарушать. Но я свои поступки социальной нормой не считаю. Поправьте меня если я ошибся - но я почему-то подумал, что вы взяткодательство считаете нормальной вещью, с которой адвокат должен спокойно спать по ночам.

      Моя точка зрения - если народ возводит в социальную норму взяткодательство и "кинуть лоха", так же поступает и правительство. Оно просто эти социальные нормы возвращает народу. Сторицей.

      И повторяю, речь не о святости и не о морализаторстве. Речь о том, повторяю, что взяткодатель имеет преимущество перед невзяткодателем. В дарвиновском смысле. В чисто бизнесовом смысле.

      Вы, будучи адвокатом и давая взятку - выигрываете у того адвоката, который взятку не дает. Не в честном соревновании легальных способностей адвокатов, а за счет того, что ваши моральные нормы, скажем так, более подвижны. Адвокат с менее подвижными нормами Вам проиграл. Он или она тоже не святой, но в соревновании профессионало он или она проиграли не профессионалу, а негодяю.

      Вот так вот и живем. Да? А то, что власть при этом говно - на фоне всеобщей коррупции это мелочи. Поэтому и думаю, что всю вашу хорошую заметку - а заодно и репутацию - вы перечеркнули десятью словами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.21 | MentBuster

       Re: Взятка - норма жизни? К чему тогда упрекать власть?

       Karamello пише:

       > > Повторюю ще раз - я не живу за чужий рахунок і завжди готова відповідати за всі свої дії чи бездіяльність. Владне лайно живе за МІЙ рахунок і відповідати за свої дії не бажає. Ось і вся різниця, якщо Ви з першого разу не зрозуміли ;)
       >
       > Да этот-то пункт возражений не вызывает. Возражения вызывает то, что вы пытаетесь взяткодательство и недоплату налогов возвести в социальную норму. И я сомневаюсь, что вы можете сказать, что не живете за чужой счет - давая взятку, вы живете за счет того, кто взятку в такой же ситуации дать не хочет. Или не может. Не все же могут, правда? Недоплачивая налоги - живете за счет тех, кто платить сполна обязан, так как за ним смотрят в оба - в отличие от Вас.
       >
       Щось я починаю сумніватись у Вашій адекватності, вибачте, звичайно. Податки я не плачу тому, що мені не подобається, як усілякі уроди в пенсійному та інших фондах ними розпоряджаються. Але я віддаю купу СВОГО бабла на благі справи - наприклад, жетрвую онкохворим дітям. Це - питання моєї совісті, і вона у мене з цього приводу спокійна.
       Хабарі я даю лише тоді, КОЛИ У МЕНЕ НЕМАЄ ІНШОГО ВИХОДУ, і лише коли клієнт ПРАВИЙ, а його вимоги - ЗАКОННІ. Так що з цього приводу я теж не переймаюсь ;)

       > Разумеется и мне приходилось правила нарушать. Но я свои поступки социальной нормой не считаю. Поправьте меня если я ошибся - но я почему-то подумал, что вы взяткодательство считаете нормальной вещью, с которой адвокат должен спокойно спать по ночам.
       >
       Я так не вважаю, і це очевидно. Я б хотіла не давати хабарі, але без них наші судді не виносять навіть законні рішення :(

       > Моя точка зрения - если народ возводит в социальную норму взяткодательство и "кинуть лоха", так же поступает и правительство. Оно просто эти социальные нормы возвращает народу. Сторицей.
       >
       Для мене це не є соціальною нормою. Просто між формальним дотриманням законів та розрулюваням ситуації по справедливості всіма доступними методами я завжди оберу останнє.

       > И повторяю, речь не о святости и не о морализаторстве. Речь о том, повторяю, что взяткодатель имеет преимущество перед невзяткодателем. В дарвиновском смысле. В чисто бизнесовом смысле.
       >
       Це не до мене. Я завжди стою лише за праве діло.

       > Вы, будучи адвокатом и давая взятку - выигрываете у того адвоката, который взятку не дает. Не в честном соревновании легальных способностей адвокатов, а за счет того, что ваши моральные нормы, скажем так, более подвижны. Адвокат с менее подвижными нормами Вам проиграл. Он или она тоже не святой, но в соревновании профессионало он или она проиграли не профессионалу, а негодяю.
       >
       Ню-ню ;)

       > Вот так вот и живем. Да? А то, что власть при этом говно - на фоне всеобщей коррупции это мелочи. Поэтому и думаю, что всю вашу хорошую заметку - а заодно и репутацию - вы перечеркнули десятью словами.

       Вибачте, але Ваша думка про мене мені глибоко байдужа.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.21 | BIO

        Re: Взятка - норма жизни? К чему тогда упрекать власть?

        Какие выводы ?
        Каяться даже в малом надо Богу и в укромном месте,
        а не на Майдане т.к. из Карамелло фуевый исповедник.
        Истопник еще так-сяк - шуровать кочергой под котлами
        мелким бесом для нечаянно загремевших на публичную
        сковородку вроде получается. Но дыму пока многовато.
        Надо поработать над пластикой шурования - есть резервы.
 • 2006.03.20 | один_козак

  Відповідь на щось одне...

  Багато цікавого написано. Але дозволю собі (покищо) витратити час тільки на одну річ.

  Тетяна Монтян пише:
  > Бийте мене ногами, але я стверджую, що нова влада це гірша, ще нахабніша, ще цинічніша за стару. Кучма та Ко, наприклад, відверто стали на сторону зла та відкрито сповідували беззаконня. Ющенко та Ко займаються тим самим, що й кучманоїди, тільки при цьому ще й просторікують про “моральність” та “законність”. І, що найдивніше – здається, самі собі вірять!!!

  От, НЕ ВІРНО!
  Грішник - ще не сатана.
  Багато хто (постійно або тимчасово) не здатний відповідати тим вимогам до людської порядності, які сам щиро вважає за номальні.
  Дискомфорт від невідповідності між декларованим (особливо, якщо людина декларує щиро) і реальною поведінкою змушує людину прагнути вищого. Або позбутися голосу совісті. Останнє - це, я б сказав, кучмізм-кравчукізм. Тому я й пропонував для блоку імені "першого президента" гасло:"Не ламайся, всі ми свині!"

  Невідповідність декларованих поглядів і реальної поведінки людини можна бачити дуже часто. Наприклад, не кожен, хто на невдалий рух сусіда по трлейбусу відповідає матюком, переконаний, що чинить у цей час так, як треба. До і після інцеденту він вам скаже, що так поводитися не годиться. Лицемірство? Найчастіше - ні. Просто "красива" поведінка - це для такої людини ідеал, до якого вона, можливо, ніколи й не дійде... а може й дійде...
  Але коли матюки, аборти, рекет, корупція, задурювання людей пропагандою, вбивство за слово правди... починають офіційно вважатися за "так і має бути", то якого майбутнього сподіватися? От я спеціально утворив такий ряд у попередньому реченні. Деякі із згаданих у ньому явищ давно перестали засуджуватися в багатьох спільнотах. Тут "вже сталося".
  Отже, рух до кращого зоблено. Треба закріпитися і йти далі.
 • 2006.03.21 | Анатоль

  Раніше всі праці по любій дисципліні починались так: КПСС...

  Зараз вимоги помінялись.
  Все потрібно починати з обпльовування президента.

  Почула людина нове слове.
  Захотіла нову віртуальну тусовку організувати.
  Чи може мафію. Чи клуб проффесіоналів, вільних каменщиків, чи ще якусь лажу.
  Ну так починай прямо по темі.
  Так ні. Потрібно почати з обпльовування президента.
  Мода така? Чи лаври Коробової не дають спокою?

  Нових слів набралась, а в голові каша.
  Я наліво і направо порушую закони, суди продажні, закони нікудишні, а винен в усьому президент.
  До президента вимоги по максимуму: хай світ пропаде, але буква закону не буде ним порушена.
  Для себе: мені результат потрібен, а не дурних законів дотримуватись.

  Суди погано працюють не тому, що президент порушує закон, а тому, що він дотримується закону.
  Суди в цій країні завжди були одним з механізмів влади. Фактично.
  Хоч формально це незалежна гілка.
  Почав Ющенко діяти по закону. Тобто не тисне на них незаконними методами.
  От і стала судова система закритим акціонерним товариством з необмеженою безвідповідальністю.
  А законних методів впливу президента на цю систему нема.
  Не назначає і не знімає він суддів.
  Що міг зробив - значно підняв зарплати суддям. Але одним пряником ситуації не поправиш.

  Якби якась баба з вулиці звинувачувала президента в поганій роботі судової системи, це було б зрозуміло, а коли це робить юрист, тут проглядається свідома необєктивність.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.21 | Timeo

   respect (-)

  • 2006.03.21 | MentBuster

   Re: Раніше всі праці по любій дисципліні починались так: КПСС...

   Анатоль пише:
   > Зараз вимоги помінялись.
   > Все потрібно починати з обпльовування президента.
   >
   Хто б його обпльовував, якщо б не було підстав?

   > Почула людина нове слове.
   > Захотіла нову віртуальну тусовку організувати.
   > Чи може мафію. Чи клуб проффесіоналів, вільних каменщиків, чи ще якусь лажу.
   > Ну так починай прямо по темі.
   > Так ні. Потрібно почати з обпльовування президента.
   > Мода така? Чи лаври Коробової не дають спокою?
   >
   Поцілуйте свого президента в будь-яке місце, яке особисто вам подобається. Але мене до цього дєйства не підписуйте. Коробову я мала не увазі, а до "нової тусовки" Вас не візьмуть. Так що Ви взагалі забули на цій гілці?

   > Нових слів набралась, а в голові каша.
   > Я наліво і направо порушую закони, суди продажні, закони нікудишні, а винен в усьому президент.
   > До президента вимоги по максимуму: хай світ пропаде, але буква закону не буде ним порушена.
   > Для себе: мені результат потрібен, а не дурних законів дотримуватись.
   >
   Хай дух закону не порушує, а погані закони - змінює. У нього є повноваження, а у мене нема. І я не живу за його рахунок, а він за мій - живе ;)

   > Суди погано працюють не тому, що президент порушує закон, а тому, що він дотримується закону.
   > Суди в цій країні завжди були одним з механізмів влади. Фактично.
   > Хоч формально це незалежна гілка.
   > Почав Ющенко діяти по закону. Тобто не тисне на них незаконними методами.
   > От і стала судова система закритим акціонерним товариством з необмеженою безвідповідальністю.
   > А законних методів впливу президента на цю систему нема.
   > Не назначає і не знімає він суддів.
   > Що міг зробив - значно підняв зарплати суддям. Але одним пряником ситуації не поправиш.
   >
   А раніше суди були класними та відповідальними, а також справедливими та неупередженими :) :) :) А суддів він і назначає, і знімає, і призначає на адмінпосади. Сюрприз? ;)

   > Якби якась баба з вулиці звинувачувала президента в поганій роботі судової системи, це було б зрозуміло, а коли це робить юрист, тут проглядається свідома необєктивність.

   Ви - мужик з вулиці, а я - адвокат. Ось коли підпишетеся справжнім ім'ям та продемонструєте хоч якісь свої чесноти та здобутки, тоді і поговоримо. А поки що з Вашого допису нічого, крім фанатичного коханя до Ющенка та недалекості - не видно :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.22 | Анатоль

    Що Ви взагалі забули на цій гілці?

    MentBuster:
    >а до "нової тусовки" Вас не візьмуть. Так що Ви взагалі забули на цій гілці?

    Ваша тусовка мене меньше всього цікавить.
    Якби не Ваші безпідставні нападки на президента в цій гілці, то я б і не втрутився.

    >Хай дух закону не порушує

    Ви вслід за медведчуками і янучарами повторюєте про порушення букви виборчого закону
    під час президентських виборів. Але ці порушення букви були якраз задля збереження духу (змісту) виборчого закону - права народу на вільний вибір.

    >І я не живу за його рахунок, а він за мій - живе.

    Це не причина для необгрунтованих нападків.

    >А суддів він і назначає, і знімає, і призначає на адмінпосади. Сюрприз?

    Реально президент назначає лише третину конституційного суду (і то ВР це застопорила).
    А призначення, чи тим більше звільнення інших суддів зумовлене такими процедурами і узгодженнями, що від президента мало що залежить.

    >Ви - мужик з вулиці, а я - адвокат.

    Тут ми обоє лише форумні дописувачі.

    >Ось коли підпишетеся справжнім ім'ям та продемонструєте хоч якісь свої чесноти та здобутки, тоді і поговоримо.

    Я критикував Ваш правовий нігілізм і безпідставні нападки на президента в Вашому дописі, а не Ваші чесноти і здобутки.

    >А поки що з Вашого допису нічого, крім фанатичного коханя до Ющенка та недалекості - не видно

    Значить Ви нічого не зрозуміли. Бо я нічого не писав про своє ставлення до Ющенка, а лише про Вашу необєктивність і подвійні стандарти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.22 | BIO

     Re: Що Ви взагалі забули на цій гілці?

     Защита права народу на вільний вибір по лоховским законам
     без железных гарантий минимального выполнения клятвенно
     наобещанного - это есть главная функция гаранта или все-же
     преступление без наказания ?

     Окститесь, если есть чем.
 • 2006.03.21 | Ghost

  не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

  не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

  у кого что болит, а у юристов - правовой нигилизм :) кстати, правовой нигилизм порождается главным образом несовершенным законодательством, противоречивыми и нежизнеспособными законами, принятыми в интересах узкого круга широких лиц, но разве не юристы создают такие законы?

  любой порядочний человек всегда говорит правду. точнее то, что он считает в данный момент правдой. но на каждого юриста, говорящего правду, всегда найдётся другой юрист, с этой правдой несогласный, и говорящий другую правду. бывает и так, что юристы с различными своими правдами доходят аж до Верховного суда. а решение Верховного суда, если я правильно понимаю, есть истина в последней инстанции. так или не так? если так, зачем все эти "квази"?

  вот ещё что. действительно, юриспруденция - разве это наука? да, это прикладное знание, плюс практика, да, это очень сложное ремесло, но ни в коем случае не наука. ведь законы придуманы людьми, а не природой. следовательно, люди их запросто могут изменять, отменять, да и применять разными способами. что же это за наука, предмет изучения которой способен изменяться после каждого пленарного заседания парламента? законы придуманы людьми для разумной организации жизни, но и табуретки, например, тоже придуманы для разумной организации жизни. мы же не считаем наукой изучение табуреток :)

  вспоминаю один на редкость неплохой американский фильм, герои которого попадают в некий фантастический городок, сплошь населённый юристами. оказывается оно довольно страшное, это идеальное "правовое общество", там такой юридический беспредел, доведённый до полного абсурда! насколько помню, героев из кутузки пришлось выручать отнюдь не "правовыми" методами, а если б действовали "исключительно в правовом поле" - пропали бы люди!

  по поводу самого Ющенко - где, в какой школе, в каком университете у нас должны тренировать Президентов? и, главное, кто их должен там тренировать? бывшие Президенты, что ли? :) моё мнение - Президент у нас сегодня достаточно соответствует состоянию общества. в меру невежественен, в меру идеалист, слегка ленив, смотрим на Президента - видим себя как в зеркале. кстати, немаловажно, что он, в отличие от многих здесь присутствующих, имеет приличный опыт управленческой работы. я против того, чтобы государством управляли "кухарки" (я ни на кого не намекаю) без опыта управленческой работы, какими бы красивыми словами и благими намерениями они не прикрывались.

  простите за сумбур, но это моё очень скромное мнение, я не претендую на абсолютную истину, и я с интересом принимаю любые возражения.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.21 | BIO

   Трасса 60

   Вот кстати не очень вкусная фига - как отнесутся оч.+нетократы
   к логичной мысли о том, что бороться в условиях сгущающегося
   кризиса доверия и ресурсов предстоит не только с политпаразитами
   доведшими парадигму власти от прозрачной как воды Аттики идеи
   Демокрита до непристойно запутанного состояния современных высших
   мозгов, но и с остальной халявной шатией-братией, а именно с 99%
   юриспруденции, медбратанами и охранниками себя от самих себя т.е. с
   военной кастой ?
   Ведь в 99% имеем случаи прямого вымогательства от охмуренных и
   затурканных граждан всяких благ за якобы услуги.
   Ведь если бы здраво и правоохранение занимались хотя бы профилактикой,
   а не глубоко гнойными процессами была бы великая экономия сил и ср-в,
   а про военщину после Броваров и прочего багдадского спокойствия
   нечего и сказать - это бандформирования. Ополчение дешевле и
   эффективнее справится с ОБОРОНОЙ страны чем полумертвая с голодухи
   и воздержания армада молокососов во главе с дачными генералами.

   Не роют ли тут те же адвокаты себе большой курган ?

   И к чему эти пассы про Синод профессионалов ?
  • 2006.03.21 | MentBuster

   Re: не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

   Ghost пише:
   > не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)
   >
   > у кого что болит, а у юристов - правовой нигилизм :) кстати, правовой нигилизм порождается главным образом несовершенным законодательством, противоречивыми и нежизнеспособными законами, принятыми в интересах узкого круга широких лиц, но разве не юристы создают такие законы?
   >
   Ні, не юристи ;) А тупорилі політикані, які нічого не розуміють у законотворчості :)

   > любой порядочний человек всегда говорит правду. точнее то, что он считает в данный момент правдой. но на каждого юриста, говорящего правду, всегда найдётся другой юрист, с этой правдой несогласный, и говорящий другую правду. бывает и так, что юристы с различными своими правдами доходят аж до Верховного суда. а решение Верховного суда, если я правильно понимаю, есть истина в последней инстанции. так или не так? если так, зачем все эти "квази"?
   >
   Навіть якщо "іменем України" Верховний Суд визнає планету Юпітер власністю Пупкіна Івана Івановича... далі зрозуміло?

   > вот ещё что. действительно, юриспруденция - разве это наука? да, это прикладное знание, плюс практика, да, это очень сложное ремесло, но ни в коем случае не наука. ведь законы придуманы людьми, а не природой. следовательно, люди их запросто могут изменять, отменять, да и применять разными способами. что же это за наука, предмет изучения которой способен изменяться после каждого пленарного заседания парламента? законы придуманы людьми для разумной организации жизни, но и табуретки, например, тоже придуманы для разумной организации жизни. мы же не считаем наукой изучение табуреток :)
   >
   Через таких, як Ви (тобто людей з нульовою правосвідомістю) - у нас бардак в країні. Математика теж не наука - адже цифри теж придумані людьми ;)

   > вспоминаю один на редкость неплохой американский фильм, герои которого попадают в некий фантастический городок, сплошь населённый юристами. оказывается оно довольно страшное, это идеальное "правовое общество", там такой юридический беспредел, доведённый до полного абсурда! насколько помню, героев из кутузки пришлось выручать отнюдь не "правовыми" методами, а если б действовали "исключительно в правовом поле" - пропали бы люди!
   >
   Я дивилася цей фільм - прекрасна пародія! Але там всі брехали, а судді знали, що всі брешуть ;)

   > по поводу самого Ющенко - где, в какой школе, в каком университете у нас должны тренировать Президентов? и, главное, кто их должен там тренировать? бывшие Президенты, что ли? :) моё мнение - Президент у нас сегодня достаточно соответствует состоянию общества. в меру невежественен, в меру идеалист, слегка ленив, смотрим на Президента - видим себя как в зеркале. кстати, немаловажно, что он, в отличие от многих здесь присутствующих, имеет приличный опыт управленческой работы. я против того, чтобы государством управляли "кухарки" (я ни на кого не намекаю) без опыта управленческой работы, какими бы красивыми словами и благими намерениями они не прикрывались.
   >
   Президентів не треба тренувати - вони просто повинні діяти в межах своєї компетенції, не порушуючи при цьому закони. Ющенко цього не розуміє і робити так не хоче :(

   > простите за сумбур, но это моё очень скромное мнение, я не претендую на абсолютную истину, и я с интересом принимаю любые возражения.

   Принаймні, Ви - позитивна людина ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.21 | Timeo

    Re: не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

    MentBuster пише:
    > > а решение Верховного суда, если я правильно понимаю, есть истина в последней инстанции. так или не так? если так, зачем все эти "квази"?

    > Навіть якщо "іменем України" Верховний Суд визнає планету Юпітер власністю Пупкіна Івана Івановича... далі зрозуміло?

    Особисто мені - не зрозуміло. До чого тут планети та Пупкіни, коли маємо просту до примітивності ситуацію? Ви неодноразово заявляли про "незаконність перемоги Ющенка". Але ці заяви, якими світлими намірами би ви їх не обгрунтовували - ваша особиста думка. Це ВИ ВВАЖАЄТЕ, що перемога Ющенка - незаконна. Маєте якісь міркування з цього приводу та таке інше, але такий орган як Верховний Суд України має інші міркування. Ви можете вигадувати скільки завгодно пояснень цьому, маєте право вважати, що таке рішення суд прийняв з "хитрості" тощо, але це буде лише ВАШЕ ПРИПУЩЕННЯ. Адже ви, як я підозрюю ;), НЕ МАЄТЕ повноважень приймати офіційне рішення щодо законності / незаконності рішення Верховного Суду.

    Звісно, я не спеціаліст у юриспуденції. Тому, коли постає питання що законно, а що ні - я маю покладатися на думку експертів. Ви, мабуть, є експертом в цьому питанні. Але повноважний державний орган, яким є Верховний Суд України - набагато вагоміший експерт. І якщо ви говорите одне, а вони інше - то, вибачте вже, але перевага буде не вам. Бо якщо кожний (або навіть не кожний, знову ж таки вибачте) адвокат почне не тільки самотужки трактувати закони, але й діяти та закликати інших діяти так, наче це трактування єдино можливе та правильне - оце й буде, НМСД, той самий "правовий нігілізм", який тут вже неодноразово згадували.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.21 | Предсказамус

     Timeo, Вы почти правы.

     "Почти" потому, что Ваши рассуждения предполагают отсутствие у Вас способности мыслить. Если же такая способность есть, Вы вполне в состоянии оценить аргументы сторон и сделать вывод.
     Более того, если бы Вы были совсем правы, то ВС, ВР и прочие В были бы непогрешимее Папы Римского, ибо они правы по определению. Надеюсь, Вы так не думаете.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.23 | Timeo

      Re: Timeo, Вы почти правы.

      > "Почти" потому, что Ваши рассуждения предполагают отсутствие у Вас способности мыслить. Если же такая способность есть, Вы вполне в состоянии оценить аргументы сторон и сделать вывод.

      На жаль, здатність зробити ПРАВИЛЬНИЙ висновок залежить не тільки від здатності мислити. Ще необхідно знатися на темі, хоча би приблизно. А оскільки мої знання з юридичної справи обмежено давним-давно _прослуханим_ та успішно забутим семестровим спецкурсом (підозрюю, що більшість громадян України не має й того ;) ), то єдиний висновок, який я можу зробити, це чия позиція ВИГЛЯДАЄ більш переконливою, хто говорить впевненіше. Але тут я згадую, приміром, наскільки впевнено виглядав ВФЯ коли розказував про бартерні операції здійснювані Нацбанком...

      Тобто, навіть якщо хтось вважає, що для нього особисто аргументи пані MentBuster виглядають більш переконливими - це все одно не позбавляє від необхідності (а особливо це стосується самої пані авторки) вживати поруч із твердженнями чотири літери: Н.М.С.Д.

      > Более того, если бы Вы были совсем правы, то ВС, ВР и прочие В были бы непогрешимее Папы Римского, ибо они правы по определению. Надеюсь, Вы так не думаете.

      В межах наданих повноважень - кожний в своєму праві, хіба ні? Якщо Папа римський проголосить гризіння нігтів тяжким гріхом - для католиків це буде гріхом, навіть коли якийсь з кардиналів буде послідовно та аргументовано доводити, що таке ставлення до нігтеремигання необґрунтоване ;) Чи не так?
    • 2006.03.21 | saha

     Re: не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

     > Але повноважний державний орган, яким є Верховний Суд України - набагато вагоміший експерт.
     Ага а ВР найвагоміший експерт з прийняття законів зараз на форму обговорюється два закони
     - про інтернет провайдерів та про Словники України.
     які лежать на розгляді у ВР. То який експерт їх туди подав ?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.23 | Timeo

      Re: не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

      saha пише:
      > > Але повноважний державний орган, яким є Верховний Суд України - набагато вагоміший експерт.
      > Ага а ВР найвагоміший експерт з прийняття законів зараз на форму обговорюється два закони
      > - про інтернет провайдерів та про Словники України.
      > які лежать на розгляді у ВР. То який експерт їх туди подав ?

      Якщо ВР таки прийме закон про інтернет провайдерів, то хоч ти лусни, але воно вже стане законом. Тож що стає законом, я що ні - визначає таки ВР.
      AFAIU, чи відповідає конкретна дія законам України чи ні - визначає суд, зокрема ВСУ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.23 | saha

       Re: не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

       > AFAIU, чи відповідає конкретна дія законам України чи ні - визначає суд, зокрема ВСУ.
       Отже ви погоджуєтесь що закони ідіотські?.
       Якщо так - то ВР експерт в прийнятті ідіотських законв а не найвагоміший експерт в прийнятті законів.

       Навіть якщо енсштейн на чорне скаже біле йому не дуже повірять.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.23 | Timeo

        Re: не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

        > > AFAIU, чи відповідає конкретна дія законам України чи ні - визначає суд, зокрема ВСУ.
        > Отже ви погоджуєтесь що закони ідіотські?.

        Проекти законів, маю зазначити. Цих двох конкретних законів. Власне, через цю їхню особливу визначну "цінність" вони й обговорюються на форумі.

        > Якщо так - то ВР експерт в прийнятті ідіотських законв а не найвагоміший експерт в прийнятті законів.

        УСІХ законів. Без виключень. І ідіотських і геніальних.
        Будь-що не зможе стати державним законом в Україні, якщо його не прийме ВР.

        > Навіть якщо енсштейн на чорне скаже біле йому не дуже повірять.

        :) Ви, схоже, ототожнили об`єктивні закони природи (які люди не можуть змінити), та закони державні - які можуть та мусять змінюватися. І на зміну цих законів є відповідні процедури. І для визначення того, яка дія закону відповідає, а яка ні - теж є процедури. Які, у випадку про який йдеться, було виконано.
   • 2006.03.21 | Ghost

    Re: не фанатам Ющенко можно откликнуться? :)

    MentBuster пише:
    > Навіть якщо "іменем України" Верховний Суд визнає планету Юпітер власністю Пупкіна Івана Івановича... далі зрозуміло?
    не зовсім зрозуміло. чому планета Юпітер не може бути власністю пана Пупкіна з юридичної точки зору?

    > Математика теж не наука - адже цифри теж придумані людьми ;)
    математика вивчає не цифри, але числа. якщо на горі дійсно є три дубкі, кількість дубків не залежить від точки зору людини-спостерігача, мабуть від існування спостерігача кількість дубків теж не залежить.

    я тоже не прав :)

    юриспруденция - гуманитарная наука. естественные науки изучают творения природы, а гуманитарные науки изучают творения человеческой цивилизации. вероятно, цивилизация была создана людьми как альтернатива дикой природе, как более благоприятная среда обитания. дикая природа слишком враждебна человеческому существу.

    > Я дивилася цей фільм - прекрасна пародія! Але там всі брехали, а судді знали, що всі брешуть ;)
    але юридично не доведено, що вони дійсно брехали.

    > Президентів не треба тренувати - вони просто повинні діяти в межах своєї компетенції, не порушуючи при цьому закони. Ющенко цього не розуміє і робити так не хоче :(
    так, але відсутне головне слово - "ефективно"! Президенти повинні ЕФЕКТИВНО діяти, інакше вони зовсім не потрібни.
 • 2006.03.21 | zatu

  Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

  Не треба такій добрий brent (Альянс «Майдан») псувати недоліками партійного будівництва (котрі будуть).
  Буде ще одна ЖоПа. А сайт прийдеться перейменовувати.
  Назва для партії це не головне. До того ж до наступних виборів ще 4 роки
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.21 | saha

   Партія професійних спільнот(-)

  • 2006.03.24 | 100%

   Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

   zatu пише:
   > Не треба такій добрий brent (Альянс «Майдан») псувати недоліками партійного будівництва (котрі будуть).
   > Буде ще одна ЖоПа.
   АГА "Майдан" - мильна булька, якя от-от лопне. "З поганої вівці хоч шерсті клок" - поки є хоч примарний шанс створити кишенькову партію, яку можна згодом продати за якусь копійку, під наступні вибори. Життя не закінчується, підростають нащадки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.24 | Пані

    Як ще вам воно очі муляє...

    100% пише:
    > zatu пише:
    > > Не треба такій добрий brent (Альянс «Майдан») псувати недоліками партійного будівництва (котрі будуть).
    > > Буде ще одна ЖоПа.
    > АГА "Майдан" - мильна булька, якя от-от лопне.

    Щас. Шнурки погладимо і лопнемо...

    Ми тільки що успішно провели перший міжрегіональний проект в реалі (польовий етап - координація - аналітика - зборка). Що не має аналогів в громадсько-політичному житті.

    Звичайно, після такого одразу помирають. Особливо в очах тих, кому очі муляє саме наше існування.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.24 | 100%

     Re: Як ще вам воно очі муляє...

     Пані пише:
     > > АГА "Майдан" - мильна булька, якя от-от лопне.
     >
     > Щас. Шнурки погладимо і лопнемо...
     >
     Незабудьте їх намилити...)
 • 2006.03.21 | zatu

  Пропоную тему

  Чи можна написати статут партії так що ніякі "мародери" (див. http://maidanua.org/static/mai/1142937117.html) до неї не пролізуть, а якщо пролізуть то не будуть мати впливу?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.21 | saha

   Re: Пропоную тему

   Так.
   Щось на кталт такого.
   Партія професійних спільнот.
   Партія сладається з професійний спільнот.
   Щоб стати членом партії потрібно стати членом професійної спільноти(юристи,програмісти, енергетика, медецина, освіта).
   Як створюються спільноти це потрібно обдумати, але в спільноті повинні бути тільки професійні люди.
   Я не думаю що мега проФФесіонали зможуть занять якесь місце в спільноті.
   Спільнота це щость на шталт клубу за інтересами.
   В рамках спільноти можна буде і підвищити свій фаховий рівень.
   Так думаю що мародери не зможуть заняти будьяке досить впливове місце в спільнотах.
   А тимбільше все вирішуватиме спільнота загальним голосуванням.
   Ну ще мабуть загальні людські якості можна оцінювати всією партією.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.21 | BIO

    Re: Пропоную тему

    Еще один цеховик-затейник.
    Без подпольного миллиона в члены не примут.
    Разве что в партию профессиональных попрошаек
    и то после испытательного срока и 33 рекомендаций.

    Профсоюз партийных боссов
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.21 | saha

     Re: Пропоную тему

     Ну довести свою спроможність іншому професіоналу це не пенсіонерці лапшу на вуха вішать про Нью Васюки і щасливе майбутнє :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.21 | Volodymir

      А кто проффесионал?

      И на каких основаниях - янукович не проффесор?
      У него диплом выданый уважаемыми профессионалами.
      А у меня лапы, уши и хвост вместо документов -
      но помню когда пост кончается. Ну и что?
      Как только возникает хоть один разрыв в процедуре
      с мутными критериями - сливайте воду, сушите весла.
      Это уже скорее - тотальная секта, а не партия.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.21 | saha

       Re: А кто проффесионал?

       документ не канає.
       канає тільки твій послужний список в неті. тобто публікації та реакція нетівців на неї.
       а що критерії повинні бути точними згоден, все зразу не продумаєш.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.21 | Volodymir

        Re: А кто проффесионал?

        Щодо послужного в неті - плакаль.
        Ну що я, дурень, чи студент юрфаку - щоб мати послужний в неті?
        А якщо в реалі - зашибись, а в неті - так собі?
        Думай не думай - якщо основа хибна (в принципі не є корисною імхо),
        все рівно видумаєшь щось штучне - як от визначення прохфесіонал від інету (кого краще коментують - хто, проффесіонали?), матерії (реальність в осчущениях - паровоз) або чоловіка (на двох ногах без крил - пітух-мутант).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.21 | saha

         Re: А кто проффесионал?

         Можливо.
         > А якщо в реалі - зашибись, а в неті - так собі?
         Але я і вжив слово спільнота.

         докажи на зустрічі спільноти що ти фахівець.
         Взагалі це була як ідея. ну не проканала то й ладно :).
     • 2006.03.24 | 100%

      Re: Пропоную тему

      saha пише:
      > Ну довести свою спроможність іншому професіоналу це не пенсіонерці лапшу на вуха вішать про Нью Васюки і щасливе майбутнє :)
      Кожен проффесіонал досягає своєї межі некомпетентності, навіть в медецині. Одна справа - гланди висмикувати, інша - розробити медицинську концепцію для суспільства.
   • 2006.03.21 | Volodymir

    Прости БГ

    Вы уж, простити БГ, в спильноты окружных нотариусов, торговцев ценных бумаг, управленцев активами, академиков, спильноту адвокатов при медведчуке, ассоциацию командиров малой енергетики не пробовали вступать? Откуда такой просвещенный идеализм.
    Раньше меня только в партии загоняли - чтобы в местные советы попасть, теперь в спильноту, тху, тху, - чтобы в партию.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.21 | saha

     Re: Прости БГ

     ну дякую за конструктивну критику :).
     ну не знаю професіоналізм визначити запросто :).
     зроби свій блог і напиши з сотню статей.
     береться читамость блога, коментарі, інше.
     Але вибачте коли вчора дивлюся ТБ "іду на ви" і журналісти задають питання по темах в яких не розбираються і не хотіли розібратися, то просто тошнить починає.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.21 | Volodymir

      Ученые спорят, иногда шутят

      А физики даже издают книги - про то как они шутят.
      Хорошо публикующиеся создают асоциации (ну повезло им),
      но рассказывают, что система по цитированиеям несовершенна - и так до бесконечности.
      А что если я профессионал в тяжолом исскустве управления боем - но не проффесионал в блогописании. Я, реально, не профессионал в блогочитании - книги некогда читать, все время на форум убиваю.
      Так что нехорош ваш блогговый критерий - не потому что даже гугль можно специальными страничками обмануть (а как оценивать творчество, если нормальный человек может читать всякую чушь 16 часов к ряду, а если проффесионалов много - нужно 99 часов в сутки), а потому что я такой критерий не воспринимаю - а вдруг, автор подлец или умный моральный кретин.
      Что касается журналистов - не стреляйте в них, играют как умеют.
      Вааще.
      Как по мне, тот профессионал, кто достиг конкретного успеха. Так что проффесор тоже профессионал - даже если он лапух или баклан.
      Например, работает на серьезном канале - красив, умеет себя держать перед камерой (наука), писать тексты, реализовывать концепции, договариваться в конце концов. Профессионалы вытесняются лучшими профессионалами, те еще более лучшими и так далее.
      В конце концов - что мешает такому высокому профессионалу не смотреть разную фигню на 1+1, а самому мощно и гениально выдать продукт.
      Как же вы хотите теперь рулить сообществом, если даже у двоих случайно пишущих такие разные понятия о профпригодности.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.21 | saha

       Re: Ученые спорят, иногда шутят

       А нічого я займаюся тим чим мені подобається.
       А мені подобається програмувати.
       а про створення свого рподукту так я створюю тыльки не в галузы ТБ :).

       > Как по мне, тот профессионал, кто достиг конкретного успеха. Так что проффесор тоже профессионал - даже если он лапух или баклан.
       тольок вопрос в чем он проФФесионал :).
       в обманывании и одурачивании еще больших лапухов чем он ?
       он даже в демагогии не силен

       > Например, работает на серьезном канале - красив, умеет себя держать
       >перед камерой (наука), писать тексты, реализовывать концепции,
       >договариваться в конце концов.
       А также спать с продюсерами, режисерами, бить чьей то протеже, ну родствиницей на худой конец.

       Оценивать нужно не то чего достиг, а то что сделал.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.21 | Volodymir

        Re: Ученые спорят, иногда шутят

        То то ж і воно - наприклад, я можу оцінити (із високою вирогідністю професійно) і красоту ваших кодів, і красоту тіла. І бачите - не хфакт, що те і інше необхідне для професіаналізму на ТБ.
        Ще одна демонстрація того, що усяка професійна асоціація грунтується не на професіаналізмі (на ТБ то хоч видно глядачам та по рейтінгах)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.21 | saha

         Re: Ученые спорят, иногда шутят

         > То то ж і воно - наприклад, я можу оцінити (із високою вирогідністю професійно) і красоту ваших кодів.
         От ы я про це і Т.М. про це писала що тілько фаховий спеціаліс може нормально оцінити.
         от з цього і потрібно починати з оцінки законопроектів фахово з тих що є.
         доречі тут був проект контролю за дипутатами хто за що голосував там також є місце для оцінки цілої спільноти.
         оцінювати повинна спільнота а не один спеціаліст.         > і красоту тіла. І бачите - не хфакт, що те і інше необхідне для >професіаналізму на ТБ.

         А я і не хочу на ТБ.
         Але коли і не фаховому спеціалісту видно що терміни перекручуються, пряма мова перекручуються, випадково по незнанню чи навмисно то вибачте і в першому і в другому випадких не місце на ТБ.
   • 2006.03.21 | MentBuster

    Re: Пропоную тему

    saha пише:
    > Так.
    > Щось на кталт такого.
    > Партія професійних спільнот.
    > Партія сладається з професійний спільнот.
    > Щоб стати членом партії потрібно стати членом професійної спільноти(юристи,програмісти, енергетика, медецина, освіта).
    > Як створюються спільноти це потрібно обдумати, але в спільноті повинні бути тільки професійні люди.
    > Я не думаю що мега проФФесіонали зможуть занять якесь місце в спільноті.
    > Спільнота це щость на шталт клубу за інтересами.
    > В рамках спільноти можна буде і підвищити свій фаховий рівень.
    > Так думаю що мародери не зможуть заняти будьяке досить впливове місце в спільнотах.
    > А тимбільше все вирішуватиме спільнота загальним голосуванням.
    > Ну ще мабуть загальні людські якості можна оцінювати всією партією.

    Ви - молодець! Можна, я дещо вкраду на майбутнє з Вашого допису? ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.21 | saha

     Re: Пропоную тему

     все копі лефт:).
     ну хоч одна людина знайшла раціональне зернятко в моєму дописі :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.21 | MentBuster

      Re: Пропоную тему

      saha пише:
      > все копі лефт:).
      > ну хоч одна людина знайшла раціональне зернятко в моєму дописі :)

      Нефіг скромничати. Скромність прикрашає лише тих, хто не має інших прикрас ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.21 | saha

       Re: Пропоную тему

       дак від двох орлів відбиватися довелося %)
    • 2006.03.21 | Volodymir

     Перепрошую, що втручаюся у творчій процес +

     але з другого дописа (про Нігропонте та нетократів) усе то мені за професійними ознаками почало нагадувати спроби, так би сказати, створення параллельного єврейського конгресу або професійного пенсійного фонду - і там і там євреї, і там і там - пенсіонери, у останньому, більш грошовиті (а один класик маркетунгу звертає увагу, що якщо ще збільшити фільтрацію - брати тільки геїв-професіоналів, учасники будуть ще більш грошовиті і можна буде потратитися на приватний банкінг) - але то не значить що у них більше прав і обов'язків, або більше довіри. Бо довіритись корпорації професіоналів не можна взагалі, а тільки у одному професіаналу і тільки у дуже конкретних ситуаціях.
     Взагалі мені подобається ідея і справедливості, і коли професіоналам протистоять нефахівці (інститут присяжних), але уявити непрофесийних фахівців я не можу (хоча є деякі функціональні відмінності між "фаховий", "професійний" - написав про протиріччя).
     Якщо треба реалізувати ідею - можна закликати фахівців приєднатися до кінця проекту, якщо ж це такий новий різновид вільних каменщиків - ну, не мені судити взагалі, але в масони не пішов вже одного разу і не піду у подальшому.
     Позитив - працювати з тими, хто розділяє ідеологію та розуміє як забезпечити хоча б на два покоління, щоб спільнота не деградувала. Як би то не називалося та хто б не мімікрував і не жонглював словами та поняттями.
     А до об`єднань, що пропогують соціальну диференціацію навіть за функціями на підставі різного кольору штанів, взаємного признання фахівцем, або рівня IQ (варіанти - швидко підраховує пропорції або гладко розмовляє про законність) - у мене, наприклад, стійка огида не тільки з минулих виборів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.21 | saha

      Re: Перепрошую, що втручаюся у творчій процес +

      > Бо довіритись корпорації професіоналів не можна взагалі, а тільки у
      >одному професіаналу і тільки у дуже конкретних ситуаціях.
      Тут не зовсім згодний краще не до одного а до декількох, але щоб вони один про одного не знали і не знали що ти до них звертаєшся.
      Я завжди так роблю в медицині та юриспруденції.
      > Взагалі мені подобається ідея і справедливості, і коли професіоналам протистоять нефахівці (інститут присяжних), але уявити непрофесийних фахівців я не можу
      скільки завгодно :))).
      невже не проводив співбесіди приносять кучу "бамажок" що вододіє якимсь фахом, а запитуєш азбучні істини - лика не в"яже.
      Ну можеш ще сходити на захист дипломів в сучасні університети та поплакати від стану освіти :(.

      > Якщо треба реалізувати ідею - можна закликати фахівців приєднатися до кінця проекту, якщо ж це такий новий різновид вільних каменщиків - ну, не мені судити взагалі, але в масони не пішов вже одного разу і не піду у подальшому.

      Ну моя основна ціль в усьому цьому через деякий час взагалі не знати як звати президента та премєра та не ходити на вибори :). Але поки що так не вдається %(
      Вільні каменщики у мене в самого визивать відразу.
      Але я участвую в деяких спільнотах, які дозволяють мені повишати свою кваліфікацію. І як казав один герой двай дружить домами.
      Потрібно намагатися наводити мости між такими спільнотами.

      > Позитив - працювати з тими, хто розділяє ідеологію та розуміє як забезпечити хоча б на два покоління, щоб спільнота не деградувала. Як би то не називалося та хто б не мімікрував і не жонглював словами та поняттями.

      Ну тут не має що заперечити

      > А до об`єднань, що пропогують соціальну диференціацію навіть за функціями на підставі різного кольору штанів, взаємного признання фахівцем, або рівня IQ (варіанти - швидко підраховує пропорції або гладко розмовляє про законність) - у мене, наприклад, стійка огида не тільки з минулих виборів.

      Не потрібно все так перекручувати.
      Але і терпіти людей, які розмірковуть про те, на чому не розуміються, також не хочеться. Як найти спосіб оцінити адекватність людини це питання важке.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.21 | Volodymir

       Ну, я, взагалі, і не настоююююю - як вільна людина

       saha пише:
       > > Бо довіритись корпорації професіоналів не можна взагалі, а тільки у
       > >одному професіаналу і тільки у дуже конкретних ситуаціях.
       > Тут не зовсым згодний краще не до одного а до декылькох але щоб вони один про одного не знали ы не знали що ти до них звертаэшся.
       > Я завжди так роблю в медицині та юриспруденції.
       -- Отож. Немає нічого гіршого, ніж честь мундиру.
       Або коли професіонали збіваються у стаї із круговою порукою.

       > > Взагалі мені подобається ідея і справедливості, і коли професіоналам протистоять нефахівці (інститут присяжних), але уявити непрофесийних фахівців я не можу
       > скільки завгодно :))).
       -- Тож бачите - то скоріше мова велика та могуча і я недостатньо читко визначив про що мова - у контексті присяжних як непрофесійних законників. Хоча міг би зробити висновки, що Ви не дуже великий професіонал у теорії права справедливості - і відмовив би Вам у професіоналізмі (хоча ви, наприклад, дуже крутий спеціаліст у теплотехниці).
       Наші спори і междусобойчик не важливий до деяких маштабів організації - але з деякого моменту нечіткі обмеження стимулюють маргіналізацію і зловживання.

       >
       > Не потрібно все так перекручувати.
       > Але і терпіти людей які розмірковуть про те на чому не розуміються також не хочеться. Як найти спосіб оцінити адекватність людини це питання важке.
       -- Я і не перекручую - я не текст аналізую, а реагую на польот думки за годину до видачі тексту та привожу свої аргументи.
       А аргумент простий - дійсно огидно коли купа проффесорів та академиков щось розповідають про професіоналізм. Але доводити до краю - вони не професіонали, а хто з нами - от ті професіонали - я б не став. І, наприклад, вірю, що адвокат Т., коли захоче, розбереться глибоко те тільки в практиці, а і в теорії деяких галузей права, особливо обмежень застосування, і персонально фахівець Т. буде прислуховуватися до аргументів і не скурвиться у владі. Але сумніваюся, що таких людей буде надто багато - багато може бути тільки нових псевдо. Тож принцип - дієздатний та дієспроможний, а тому не гірше і має право не тільки розмірковувати, а і нести пургу до меж поки не заважае - мені подобається найбільше.
       --- Відлітаю у відрядження, тому на жаль дискусію про практику оцінювання адекватності продовжити не зможу. :) Добраніч.
       ---- Багато, богато чого є не менш гіршого, ніж честь мундиру (перший абзац допису) або обмежений профессіонал з необмеженою владою в царині хочь юриспруденції, хоч генетики :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.21 | saha

        Re: Ну, я, взагалі, і не настоююююю - як вільна людина

        Volodymir пише:
        > saha пише:
        > > > Бо довіритись корпорації професіоналів не можна взагалі, а тільки у
        > > >одному професіаналу і тільки у дуже конкретних ситуаціях.
        > > Тут не зовсым згодний краще не до одного а до декылькох але щоб вони один про одного не знали ы не знали що ти до них звертаэшся.
        > > Я завжди так роблю в медицині та юриспруденції.
        > -- Отож. Немає нічого гіршого, ніж честь мундиру.
        > Або коли професіонали збіваються у стаї із круговою порукою.
        В дописах вище я писав ще й про людські якості.
        А друге що буде не просто зграя професіоналів зграя зграй притому в рівзних областях:) І потрібно придумати механізм контролю однієї зграї іншими зграями :).

        > Наші спори і междусобойчик не важливий до деяких маштабів організації - але з деякого моменту нечіткі обмеження стимулюють маргіналізацію і зловживання.

        Обмеження спільнотою. Кожна спільнота сама вирішує якими завданнями вона займається. Голосний сенс партії що коли одній спільноті будуть потрібні знання з іншої галузі вона може звернутися до іншої спільноти за допомогою.

        > А аргумент простий - дійсно огидно коли купа проффесорів та академиков щось розповідають про професіоналізм. Але доводити до краю - вони не професіонали, а хто з нами - от ті професіонали - я б не став.
        А і не треба треба просто робити свою роботу провесіно і тоду інші скажуть що ми краще.

        >І, наприклад, вірю, що адвокат Т., коли захоче, розбереться глибоко те тільки в практиці, а і в теорії деяких галузей права, особливо обмежень застосування, і персонально фахівець Т. буде прислуховуватися до аргументів і не скурвиться у владі. Але сумніваюся, що таких людей буде надто багато - багато може бути тільки нових псевдо.
        Отож.

        >Тож принцип - дієздатний та дієспроможний, а тому не гірше і має право не тільки розмірковувати, а і нести пургу до меж поки не заважае - мені подобається найбільше.
        Отож. Тільки коли останній зварич почав розмірковувати про трикутники і квадрати і що куди проходило я плакав :(. Я таких однопартійців не хочу.

        > ---- Багато, богато чого є не менш гіршого, ніж честь мундиру (перший абзац допису) або обмежений профессіонал з необмеженою владою в царині хочь юриспруденції, хоч генетики :)
        Дак я на скільни розумію партя і направлена щоб з цим боротися.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.22 | BIO

         Re: Ну, я, взагалі, і не настоююююю - як вільна людина

         А вот мне подходит партия Покера - там легче передергивать.:)

         Если даже трижды позитивные нетократы займутся цеховщиной
         или похлеще того ударятся в нелегкую корпоративизма под
         видом партийного строительства вместо ДЕЯТЕЛЬНОЙ организации
         прорыва в гуманистический посттоталитаризм через финишную
         ловушку элитаризма т.е в пространство информационно-карьерного
         глобального эгалитаризма - туда им и дорога.
         Как уже тут было подмечено - не все так сложно когда есть минимум
         непротиворечивой мотивации+зачатки экспертных навыков и лишняя
         сотня минут в день. Плюс доступ в Сеть, есно на Майдан и далее.
         Что у небитого шведа на языка еще не значит что надо обязательно
         это пристраивать к существующей олигархократии как новую хххкратию.
         Скорби мировой это добавит, а надо ли нам еще и еще скорби ?
         Тот кто понимает смысл замены "закона божъего" в школах начальным
         курсом по ТРИЗ не станет спорить по мелочам, ну а остальным
         счастливого потребительства вплоть до карманных гробов.

         Социальные автономии (не профсоюзы импотентов) возможны,
         http://www2.maidan.org.ua/n/free/1142602286
         но лишь при условии что решаемые ими задачи достаточно локальны
         для того, чтобы при размахивании конечностями во время своих
         дебатов и голосований они нечаянно не попадали в глаз соседу
         по бараку т.к. ни одного пострадавшего богатого еврея нам их
         Конгресс не простит. Око будет за око и как правило оба на
         голубом глазу.
     • 2006.03.24 | 100%

      Re: Перепрошую, що втручаюся у творчій процес +

      Volodymir пише:
      > А до об`єднань, що пропогують соціальну диференціацію навіть за функціями на підставі різного кольору штанів
      Єдиний об"єктивний критерій. Тут блат не попрєт.
    • 2006.03.21 | Пані

     Таню, постав в статті...

     .. свій сьогодняшній виступ на пресусі. Просто нагадую. Той текст, що ти роздрукувала і дивилася на пресусі.

     Це треба львів`янам для підготовки до їхньої пресухи.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.22 | MentBuster

      Re: Таню, постав в статті...

      Не можу - воно недороблене та перспективне для УП. Але можу скинути милом куди скажуть.
    • 2006.03.24 | 100%

     І тут Остапа понесло...(-)

 • 2006.03.22 | Людмила

  помилки у фундаменті!

  любі друзі! (с) :)
  за продукуванням нєтлєнок :) не встигла втрутитися у дискусію з самого початку. вже кілька днів намагаюся наздогнати, але складно.
  тож, якщо те, що написано нижче, вже хтось встиг написати раніше - наперед вибачаюся!!!!!

  головне питання: що означає ПРАЦЮВАТИ у ВЛАДІ???

  зазвичай, коли мова йде про ЧИНОВНИКІВ мається на увазі ВИКОНАВЧА влада.
  туди (у наших реаліях) люди йдуть в першу чергу за грошима (бо ВЛАДА там (в наших реаліях) й повз не бігла)
  в цивілізованому суспільстві там немає ані першого, ані другого. лише звичайна менеджерска робота за адекватну зарплатню.
  якщо ми колись до того прийдемо - то це буде чи не найприродніше місце для позитивних нетократів.
  але...
  помилка ПЕРША - і зараз, і раніше, і в майбутньому аби працювати у виконавчій владі абсолютно не обов"язково бути членом якоїсь партії!!!! є скільки завгодно прикладів, як на доволі високих посадах
  працювали чи працюють люди, які є безпартійними, або взагалі - начальник та підлеглий є членами партій з різних "таборів". як люди потрапляють на ті посади? а мають (за наших реалій) "правильних" друзів чи родичів. в нормальних умовах - проходять конкурс.

  тож, аби ПРАЦЮВАТИ у владі (бути ЧИНОВНИКАМ) позитивним нетократам партія абсолютно не потрібна.

  що ж про іншу гілку ВЛАДИ - законодавчу, то тут інші правила. Саме ВЛАДИ тут набагато більше, адже приймаються ВЛАДНІ рішення.
  але говорити про "працювати" втут є також помилкою, бо зарплатню отримують аж 450 нардепів, що для кількості наявних в нас позитивних нетократів - тьху цифра!!!
  у цю гілку йти можна й треба!!! але це (за виключенням ВР) не буде основною діяльністю. так, розвага у вільний час :)
  більш того, абі потрапити у місцеві ради партія знову ж таки не потрібна - адже позитивні нетократи можуть у якості безпартійних пролізти у яку-завгодно кількість партийних списків (і в тому - помилка ДРУГА) на прохідні місця (різні технології відпрацьовуються просто зараз).
  можливо, сенс у створенні ПАРТІЇ є, коли ми говоримо про ВР. там кожне місце у списках під пильним оком прагнучих до бабла та влади, й пролізти туди набагато важче, якщо не сказати - зовсім
  нереально.
  але... скільки потрібно зусиль, часу, того ж бабла, аби розкрутити новонароджену партію АМ до рівню подолання прохідного бар"єру???? зможемо?
  чи те варте ТИМЧАСОВИХ цілей? і чи варто розкручувати партію без ідеології, якщо ми кажемо, що тре докласти зусиль, аби ті ідеології нарешти вималювалися????

  а от про ТРЕТЮ помилку говорити найважче. бо наскільки судова гілка пов"язана з партіями і наскільки сам факт наявності ПАРТІЇ АМ може тут на щось вплинути - меня, як layman"у (в первинному значенні :)
  судити складно.

  отакоє от (с)
 • 2006.03.22 | digger

  Re: Альянс «Майдан» - партія позитивних нетократів

  Якщо Майдан піде у владу він буде вимушений грати за їх правилами (шукати спонсорів, необхідні зв'язки, обходити закон і т.д.) і при цьому виграти не зможе, оскільки це для нього неприродньо. А втрачає він при цьому основне що у нього є - погляд на політику зі сторони і розуміння того як на справді повинні працювати політики.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.23 | MentBuster

   Дискусію припиняю.

   Все, що я хотіла дізнатись - я дізналась.
   Дякую всім, хто мене зрозумів та підтримав, а також конструктивно покритикував.
   Скоро я підготую другий драфт, і всі, хто ще не висловився - отримають таку можливість, якщо ця тема на той час ще не втратить для них інтерес та актуальність ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.23 | Сергій Кабуд

    потрібен план приходу до влади

    реалістичний, саме для сьогоднішніх умов, коли зміни в суспільстві вже почалися і грати за старими правилами політикам не вдастся.    Подивимося наскільки ці вибори пройдуть по-новому.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.23 | BIO

     Протоплан

     1. Есть свой ресурс с реноме - сайт Майдана.
     2. Есть наработки структуры неообщественной тусовки - АМ.
     3. Есть наработки конкретных предложений власти - ММ.
     Это стартовая база на сегодня - надо использовать на все 100.
     Как?
     Если исходить из того факта, что любая вновь образованная партия
     по-любому будет обреченно брести ближайшие годы до колодца ЦВК в
     надежде утолить электоральную жажду за счет более истощенных в
     пути собратьев - "классическая" партия нам не подходит, слишком
     много накладных необоснованных затрат при отсутствии гарантий.
     Легитимно бороться за мозги населения, в подавляющем большинстве
     четко осознавшего свое желание нонстоп мониторить власть без всяких
     фокусов с пломбами и пакетами и наличие в его же руках закритического
     для начала цепного процесса кол-ва средств мобильной коммуникации
     хоть даже с чертом лысым(т.е. самим Могилевичем) можно и нужно
     путем ненасильственной но от этого не менее доходчивой пропаганды
     реально альтернативных путей продолжения мирной революции.
     Т.е. путем создания/реанимации+расширения состава рабочих групп по
     доработке/дополнению идей изложенных в ММ до легкоусваемого под пиво
     вида (типа воблы, но помягче), далее верстка, правка, подпольная :)
     типография - локалы ОПОРЫ - проходные дворы с отрывом от хвоста -
     столб - подъезд - почтовый ящик в сочетании с чем чаще тем лучше
     мельканием в массовом елерадиовидении с ходу узнаваемых в силу хорошо
     подвешенного языка топтокхедов (по совместительству - зиц-председателей
     тех же групп прекрасно и несгибаемо плавающих в теме).
     Говорить, что нам не хватит актива может только полный импотент в
     смысле умения правильно замотивировать хотя бы ошметки ТОГО Майдана.
     С полгодика капели на мозги (а многократно усилить эффект можно пробив
     совместно со всеми заинтересованными проект Общественного Канала и
     взяв в кач-ве трофея пару регулярных часов открытого эфира для АМ в
     праймтайм - кто еще помнит шок"87 от появления Взгляда тот поймет о
     чем речь, а именно такой уровень реальной гласности мы имеем на
     сегодня что бы нам не заявляли новые "собственники" и их менеджмэнт)
     и при тех смурных тенденциях уже осязаемых даже слепоглухонемыми от
     политики получим кумулятивный эффект масового осознания ЧТО НАДО
     ДЕЛАТЬ ДАЛЬШЕ - что и требуется для "манипуляции толпой".

     Ну, а потом не зевать на виражах, а то можно запросто вылететь за
     маргинальный барьер если сильно тормозить в догоне передовых
     концепций.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.23 | saha

      Наконецто, четко, ясно и без отступлений (-)

     • 2006.03.23 | Volodymir

      Радикальная биоплазма

      Потому как многие частные питательные вещества (использование материалов сайта, табуреток, известности для похода с мулечкой) уже использованы.
      Остались только радикалы.
      Дерзайте, плс, как написал выше (см).
      Изначально постановка должна быть пошире - не ограничиваясь ММ, или только ресурсами одного сайта, или реализацией идей по очередному перевоспитанию всех жлобов огромной системы пятью безбашенными, но не во всем по жизни грамотными юристами. Потому как просто заменяют конкуренцию за медальон конкуренцией доступа к кнопке по его подрыву.
      Теперь окончательно все.
      Если че будете делать правильно - о том будет известно.
      № 14
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.23 | BIO

       Re: Радикальная биоплазма

       Смотря ради чего кальничать. Цель Вас не устраивает
       или вполне легально цивилизованные методы ее достижения ?
       Привидения кровавых мулечек замучили или просто пучит
       предчувствие несварения от торжества немеритократии ?

       С таллием пониже талии базар бы фильтровали точно.:)
       Чтобы белку с первого раза и не в РККА всей ступней.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.24 | Volodymir

        Бой - функция невосрпроизводящихся самцов

        А армия - пестует инфантилизм. А лучшие бойцы - влюбленные педерасты.
        До такой мудрости следует однако дожить.
        А вашему радикализму до моего - как до китайской стены (ака баррикады) - сраком. И, однако, ручных хомячков для развлечений мне не нужно, это я вас не в объяться к младшему януковичу толкаю, арассказываю о чрезмерном количестве желающих быть прирученным. Возможно, вам даже кажется, что вы держите фигу в кармане, продажная, простите, вы тварь, но, будущее все же стать цельным и самодостаточным есть у многих, и даже у меня и вас.
        Хрена метать бисер, если вам основной посыл не понятен - не та среда обитания, видимо все в центре колонны - среди молодняка и самок - профессиональных содержанок. Потому темы остались простые:
        - конкретно и самодостаточно поучаствовать в проектах (сделать дело) -
        идеологов и так до хрена. Практиков с хорошей подготовкой мало.
        Далее - просто анонс.
        Местные математики рассуждают о времени как о некой сущности, юристы о букве закона не вникнув в понятие справедливости, экономисты о разгоне жеков, не предложив альтернативы (я существую в кооперативе и уже сыт по горло). Что такое разогнать жеки я не понимаю, а с уродами ездящими на красный свет вдоль зебры сразу после разгона ГАИ уже общался.
        Для начала нужно все же разобраться системно, каковы начальные условия, которые надо учитывать, ну и с идеями и наличием подходящих акторов.
        Возможно, хорошей основой мог бы быть анализ идеологий партийных программ, но скорее всего черезчур узок будет круг ценителй.
        Проще работать с аналогиями.
        Например, во время V Чаяновских чтений «Экономический рост: теория и практика» слушал доклад о кризисе Германии в условиях глобализации, чуть позже появился анализ проблем:
        "Модель социального рыночного хозяйства представляет собой компромисс между экономическим ростом и равномерным распределением богатства. Если этические принципы данной модели базируются на протестантстве, то социальные принципы заимствованы, несомненно, у католицизма. В центр системы поставлена предпринимательская деятельность государства, обеспечивающая распределение социальных благ всем членам общества.
        Германии нужны перемены в той модели социального рыночного хозяйства, которая успешно развивалась вплоть до недавнего времени, но в условиях глобализации оказывается слишком неэффективной... Государство, чтобы не вызывать массовых социальных протестов населения, продолжает субсидировать сектора немецкой экономики. В результате Германия не только сохраняет угольную, сталелитейную, судостроительную промышленность, которые неконкурентоспособны на мировом рынке, но и тратит на такие убыточные отрасли экономики в виде прямых субсидий до трети расходов государственного бюджета..." и т.д.
        Поразило выделенное наклонным шрифтом. В конце-концов, не территория составляет первооснову, а население, скорее всего для истинного выживания слава не важна - не так уж много потомков царских скифов, а совсем наоборот - землепашцев. Но нужны и те и другие. К сожалению, имеем только одно, а
        Тему идеологии и менталитета в программах партий можно характеризовать так:
        Но в Украине можно формулировать и так: если этические принципы базируются на православии (чего? посмотрите на этику и знание Нового Завета братьев во христе ПСПУ - не говоря о естественной основе морали даже галичан хоть идей святого, хоть блаженного Августина, хоть Соловьева), то социальные принципы, несомненно, проистекают из попыток обуздать совок в качестве ломовой лошади истории.
        В экономике и политике выигрывает тот, кто устанавливает правила. Но правила устанавливает тот, кто разбирается в механизмах, потому что имхо все же наибольший грех (то, что карается самой вселенной) - невежество, чему не раз был свидетелем. Лидерство определяется доступной технологией создания потребностей, открытая экономика не принуждает, но навязывает.
        Определившисть с метаметамоделью, можно предложить идеологию и метод, и даже простейшие механизмы обеспечения социального лидерства, помня что ничего кроме энтропии не способно сравниться с силой суверинитета.
        А теперь приступим к реформе ЖЭКов - потому что это действительно первичный паразит в энергетической цепочке социальной системы.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.24 | BIO

         Army of Boyfriends Lowers :)

         Пока что Ваш почему-то приписываемый мне радикализм
         проявляется в упорном стремлении заметелить любые
         проблески конструктива конкретной пургой из на этот
         раз отборной чаяновщины. Даже если Вам удалось отсидеть
         весь зад на очередном симпозиуме по актуальной проблеме
         вариаций способов убийства личного времени - здесь это
         не дает никаких преференций в плане ширины позумента и
         может выйти если не раком то точно боком.
         Где Вы пугало видели участником оживленной дискусии ?
         Разве что картавые братья по перу присядут на голову
         передохнуть, а так обычно это просто монумент игнору.
         Поэтому не стоит перебирать с цитированием малоактуальных
         в контексте нашей проблематики кусков красноречия, а еще лучше
         сосредоточиться на собственной орфографии и пунктуации для начала,
         а за смысловую кашу - ну пристрелите Вашу музу что-ли, что за
         халтура ей-Богу, эту перловку она могла бы и проваривать. :)

         ОК, Вас беспокоят ЖЕКи - давайте бороться. Счетчики уже стоят ?
         Автономки котлы у всех ? В подъезде сами по очереди убираете ?
         Еще один шаг и можно объединяться в кондоминиум и потихоньку
         вытеснять этих халтурщиков за пределы малой Ойкумены. Мало ?
         Комитет микрорайона - расширение ареала устойчивого само-
         управления. Этого радиуса вполне для начала мирного подъема
         переворотом в массовом сознании хватит, а дальше уже власть
         Советов пока не пускает и не надо - пока достаточно, а для
         штурма общегородских тарифов и адекватности услуг кровным
         деньгам надо иметь уже пару-тройку таких общин для пикетов или
         блокирования с пересменкой нужных органов в случае их же
         упорного, но бесполезного в силу продуманности действий сопротивления.
         Проблема наклепать листовок с броской выкладкой внятного решения
         местных проблем - наймите Шеляженко(самиздат Тверского тупика,
         недорого). Проблема найти парочку активных вояк-пенсионеров для
         актива и обменяться номерами мобил для быстрой связи - купите
         себе (у них уже есть) мобилу. Не забудьте Коши и Бинома, а также
         спеца по коммуналке Монтян - свой лоер тут не третий лишний.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.03.24 | Volodymir

          Оооо, даааа, ага из из Пиндемонтии

          Копрофагия явление редкое, однако трудно удержаться от акта дефекации в сей хрустальный сосуд грамматики и орфографии.
          Ну, как бы, обосрали Вы весь Тверской тупик, присоединяюсь и скажу больше - только в тупике и придет желание пиариться на посылках распечаток путину с Тверской.
          Ну, покричали: «Бляди обваливают рынок».
          Ну, навалили кучу советов как нам реорганизовать кондоминиум (я ведь писал открыто - живу уже в таком, сил нет: бляди обваливают рынок, проявляя паразитизм). Совет нанять адвоката особенно был полезен - папуасам.
          Так вот, я Ваши пожелания правильно расставлять знаки препинания выполнил.
          Сделайте и вы чего полезного.
          Чао.
          Все ушли выборы.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.03.24 | BIO

           Re: Оооо, даааа, ага из из Пиндемонтии

           Совет нанять адвоката особенно был бы полезен ДО посвящения
           асов вторичного рынка в папуасы, но жители столичной Пиндемонтии
           предпочитают крутые горки, а в отстальном - с облегчением после
           словесных аттракционов перед нелегким выбором - ведь ныне поход к
           урне ничего в этом плане не обещает, скорее наоборот. :)

           "Критическое сечение сопла сфинктера беспилотного пилота-рейхонавта
           постоянно прогорало от передозировки спирта. Мы были в шоке от
           отчаяния - фюрер пообещал всем, как он метко заметил "яйцеголовым
           птенцам ракетного борделя в Пенемюнде не стоящих даже случайного
           трипера подхваченного орлами Геринга на этом блядском(с) Восточном
           фронте", скорое свидание со своим личным настройщиком рояльных струн."
           (из мемуаров д-ра фон Брауна - отца оружия возмездия
           "Присраки Пиндемюнде" М., Воньиздат, 2000, 263с.)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.03.24 | Volodymir

            Сами себя развели? И это пройдет

            Выберу время - проанализирую идеологию партий, предложу свою от Оккама
            (не английский просто философ). Вот тогда мне будет интересно - но внятно. Пока мы просто тратим время.
            Светские хроники читал, на пана Роллера не обижайтесь - он всего лишь старается вам подражать.
            Нужно отдать должное - в последнее время ваша способность к элементарному планированию в объеме задачи группы отделения возросла. Но таких умелых много, настолько далеко, поверьте, и я понимаю.
            Давайте сделаем проще - если мне будет чего интересного предложить, я так и сделаю.
            А пока закончим насиловать сервер и веселить комьюнити.
            ЗЫ. Трагедия мазохиста - не чувсвовать боли.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.03.25 | BIO

             Re: Сами себя развели? И это пройдет

             Дарю протоназвание "Партия беспартийных экзерсистов" - будет
             остросовременно в поствыборной архидьяволиаде.
             Не настолько обрезан умом - не обижаюсь на автопасквилянтов.
             Что касается способностей - пока учусь у гуру мыслетелекинезу
             на грани парапатологии, иногда удается попасть в предбанник
             хранилища готовых решений без права выноса идей из тела и стырить
             пару-другую типовых схем наработанных Вашим АРИЗом еще во
             времена оные - звыняйте дядечку. Дальше делайте шо хотите,
             только шпильками не швыряйтесь - у меня кот на шпилечной фабрике
             ночным директором. Лучше я вон тот красивый крестик за доклад на
             форуме "Чаяния отчаяния и перспектива краха врожденной наукофилии"
             себе на жо..ой, а я-то еще что-то чувствую...:)

             Все, теперь точно на выборы - надо и самим похихикать над Иллюзией.

             "А поутру оне проснулись, обули страну как старые шлепанцы на босу
             ногу и пошли мочить страждущий электорат щедрой сортирной струйкой.
             Предвыборный энурез органы власти уже не мучил и анализы обещали
             5 лет безоблачной половой жизни с народом без угрозы попасть под
             лезвие внезапного референдума с инсультом совести от передозировки
             эректорального биостимулятора."
             "Электоральная гигиена для избранных", гл. Утренние процедуры,
             п. Как настроиться на позитив после тяжкого похмелья. Мантра
             неисправимого трахальщика.
 • 2006.03.22 | klutz

  Таню, ти геніально проаналізувала ситуацію. Але висновки... (+)

  Далі - при зустрічі особисто.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua