МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Місцеві вибори в Харкові під загрозою зриву?

03/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
20 березня ввечері Київський районний суд м. Харкова заборонив використання імені та прізвища Віталія Кличка в назві блоку Харківської обласної організації партії "Реформи і порядок" та Харківської обласної організації Ліберально-демократичної партії України "Громадянський блок Віталія Кличка". Позивачем була Харківська обласна організація Громадянської партії "Пора". Вона вимагала додатково скасувати рішення обласної територіальної комісії про реєстрацію блоку, але цю вимогу суд відхилив. Отже, місцевий блок Віталія Кличка бере участь у виборах, проте виконати це рішення іприбрати ім'я Кличка з 4 млн. бюлетенів неможливо.
Суд мотивував своє рішення посиланням на ч. 4 статті 56 Закону "Про вибори народних депутатів України", хоча блок "Громадянський блок Віталія Кличка" є місцевим, а не загальнодержавним. Блок готує апеляційну скаргу.

Відповіді

 • 2006.03.21 | Ольга

  Re: Місцеві вибори в Харкові під загрозою зриву?

  Так, з першого погляду таке рішення неможливо виконати , принаймні до виборів. Але не купуйтеся на це.
  Для тих осіб (це я вживаю толерантне слово, зважаючи на те, що сайт є модерованим), які входять до харківської "жовтої" Пори звична справа. Так саме товариш Гунченко зробив у 2000 році, коли звільнив собі місце у міський раді , виженув звідти вже обраного депутата Давтяна. Метода дуже проста. Вони купують у суді будь-яке безглузде рішення. Навіть, не намагаються його використати до виборів. А полім гуляють на всю катушку.
  Представники Блоку Виталія Кличка будьте уважними, бо ця команда, прекрасно розуміючи, що в Харкові їх бандитські рожі не викликають ніякої довіри і ніяких відсотків не наберуть, і знаючи, що ваш блок до якого входять переважно, професори (дійсні!), архітектори, викладачі, лікарі може набрати 3% зроблять все, щоб після виборів ваші відсотки, зароботані чесно через черговий продажний суд просто заберуть собі.
  Пільнуйте!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua