МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова Херсонської ОДА назвав 10 кандидатів у мери виродками(/)

03/22/2006 | Роман ShaRP
http://5tv.com.ua/newsline/207/0/22889/

Голова Херсонської ОДА назвав 10 кандидатів у мери "генетичними виродками"
За більшість із 12 кандидатів на посаду Новокаховського міського голови голосувати не варто. Таку думку висловив голова Херсонської облдеражміністрації Борис Сіленков, звітуючи перед громадою міста. У присутності чималої кількості городян він назвав 10 кандидатів у мери - "генетичними виродками".

Речник Херсонської облдержадміністрації Святозар Дорофєєв у телефонній розмові з кореспондентом 5го каналу визнав, що таке висловлювання дійсно було. Втім, за його словами, керівник Херсонщини «не те мав на увазі». Але такі пояснення не заспокоїли ображених кандидатів, які вважають поведінку можновладця не тільки порушенням правил етикету, а й брутальним використанням адмінресурсу.

Олена Михайлова, кандидат на посаду міського голови:
- Конечно я пообещала своим избирателям и готова к этому шагу подать исковое заявление в суд . В настоящее время, мы коллективно обратились в секретариат президента и в ЦВК. С обращением чтобы они отреагировали на столь негативный факт. И ждем ответа по истечении установленного законом срока если не будут приняты меры мы будем подавать исковое заявление в суд.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua