МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мирослава Свистович: Чому я відмовилась балотуватись на міського

03/24/2006 | Albes
голову від “НУ"
http://www.maidan.org.ua/static/mai/1143192413.html

Мог бы добавить примерно то же самое и по Одессе. Но какой смысл ?
И так очевидна реАльная ситуация с интересами, методами и принципами НСНУ.
Выводы каждый, конечно, сделает для себя сам. Не маленькие. И за ошибки каждый будет отвечать тоже сам.
Но, может, хоть этот случай научит кого-то тому, что известно давно : "Революции делают идеалисты, а пользуются их плодами негодяи".
кстати, проанализируйте состав участников на принадлежность к нефтегазу и многое станет понятно об упертой поддержке Президентом и НСНУ действий Ивченко-Плачкова по газу.

Відповіді

 • 2006.03.24 | леонід

  Re: Мирослава Свистович: Чому я відмовилась балотуватись на міського

  Albes пише:

  > Выводы каждый, конечно, сделает для себя сам. Не маленькие. И за ошибки каждый будет отвечать тоже сам.
  > Но, может, хоть этот случай научит кого-то тому, что известно давно : "Революции делают идеалисты, а пользуются их плодами негодяи".

  Пані Мирослава свої висновки вже зробила. І я щасливий з знайомства з цією мужньою жінкою.
  Але нагадую пані Мирославі своє нагадування дворічної давності "Всяка добра справа рано чи пізно має бути покарана". Така мораль сьогоднішніх українських політичних джунглів. Як на мене, то пані Свистовичева трохи запізно порвала з Жовтяком. Наскільки знаю вочевидь, чорною смолою з рота на прізвище Свистович дихає саме конкурент на мерські повноваження від УНБ Ігор Михайлишин. Довелося назвати його пігмейом (в ареалі Ірпінського регіону).

  А пану Альбесу можк сказати, що Одесе пережила аналогічне, коли від керівництва УНП усовували Цимбалюка. Далі - наслідки. Просто Мирослава довше всіх затрималася зі своєю правоконсервативною позицією серед безідейних вожаків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.24 | Scubo

   В статті змішані і серйозні речі і упереджені звинувачення.

   Це виборчий агіпроп, на користь БЮТ. Вся стаття скомпільована переважно з матеріалів знайдених колись відвідувачами нашого форуму по прізвищах списку обласного НСНУ. На жаль Свистович не поставив списку БЮТу до облради, тому його ніхто не аналізував. На жаль будь яка згадка про людей зі списку НСНУ в інтернеті подається в контексті нібито чогось негативного. Одному з кандидатів ставить вина що його фірму викинули з ринку в часи кучмізму, іншому в тому що був на якісь бізнес-вечірці, про яку написали в інтернеті.Дійсно серйозні закиди губляться у псевдокомпроматному "спамі"

   Однак виборчі списки БЮТу, Блоку Литвина і Регіонів ще гірші, і про це всі знають. Критикований список НСНУ виглядає на фоні старанно засекречуваних списків БЮТу просто списком середньої групи дитячго садка.

   Чого варте те що робиться в Києві. На прес-конференції в Інтерфаксі демонструвалися заяви тих які дали гроші за місце у списках БЮТ і навіть отримали відповідні розписки, але потім місця не отримали. Після звернення до юристів і скандалів вони ці місця отримали, однак в юристів залишилися копії їх позовних заяв.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.24 | Englishman

    я цього не знаю. Тобто, ви брешете? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.25 | Михайло Свистович

     Так. він бреше, причому бреше цинічно. І знає про це (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.25 | tomcat

      Крiм бризкання слюною, що конкретно ви можете спростувати? (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.25 | Faargenwelsh

       а що, є, шо спростовувати? (-)

       я трохи нe зрозумів - а що в словeсному поносі скубо трeба спростовувати? він сам навів хоча б тінь якихось доказів?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.25 | tomcat

        наприклад що списки iнших партiй ще гiршi (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.25 | Faargenwelsh

         цe питання в тому дописі було нe головним.

         і потім, на йух його доводити/спростовувати? воно ніяким чином статті нe стосується - стаття присалася про ситуацію всeрeдині однієї партії і пояснювала, чому людна відмовилася в цій партії очолювати список. якe в сраку значeння має якість інших партій?
      • 2006.04.16 | Михайло Свистович

       Re: Крiм бризкання слюною, що конкретно ви можете спростувати? (

       Слиною бризкаєте Ви, а я можу спростувати все, написане Скубо. Ви там в ігри віртуальні граєтеся, по газетках та словах про політиків судите, а ми з реальними бандюками помаранчевими маємо справу.

       Продовжуте жити у Ваших ілюзіях.

       А от спростування

       Це не виборчий агіпроп на користь БЮТ (до цих виборів моя дружина ставилася до НСНУ краще, ніж до БЮТ, поки ми не дізналися багатьох речей). Виборчі списки БЮТу і навіть Блоку Литвина і Регіонів кращі за список НСНУ до Київоблради. Бо НСНУ Київщини - це дійсно щось СТРАШНЕ,

       Скубо також збрехав у словах "про це всі знають" та "Критикований список НСНУ виглядає на фоні старанно засекречуваних списків БЮТу просто списком середньої групи дитячго садка". Якщо всі знають, то чого він не навів бодай дещиці цих "знань"? І де аргументи на користь списку НСНУ? Хіба Скубо знає обласний список БЮТ? Ну і щодо секретів - список БЮТу був не більше і не менше засекречений, ніж список НСНУ. Просто випадково сталося так, що список НСНУ потрапив мені під руку. Ну а після цих виборів я вповні надивився, що таке НСНУ на Київщині, і що таке БЮТ. Останні однозначно кращі, якщо вже казати про фон.

       А взагаді фанату НСНУ Скубо варто підходити об"єктивно до написаного, а не кричати про БЮТ чи Регіони там, де про них не йдеться. Бо виходить як в анекдоті:

       - Вовочка, а про що ти думаєш, коли бачиш, як опадає листя?
       - Про баб.
       - Чому?
       - А я завжди про них думаю.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.04.16 | Scubo

        Чесно кажучи тоді я не знав всіх нюансів по Ірпеню і вибачаюся

        На той час я знав лише від знайомих соціологів, що Мирослава впевнено передує і виграє вибори.Тому появу такої статті напередодні дня виборів сприйняв просто як агітацію за БЮТ. Звичайно поведінка Бондаря та кандидата від КУН абсолютно неадекватна і негідна, і тому я підтримую всі дії ірпінської команди Свистовичів.

        Коли я писав про списки, то мав на увазі списки до міста Києва, які на відміну від інших мав змогу детальніше вивчити.

        Все це свідчить про те що змішування виборів до Верховної Ради і до місцевих органів влади приводить до дуже негарних явищ, а саме підміни ідеологічного і концептуального протистояння, конфліктами стосовно дуже серйозних, але локальних проблем, намагання тих чи інших бізнесменів чи просто шахраїв реалізувати свої мародерські амбіції, прикриваючись ідеологічним фасадами загальноукраїнських партій.

        Тому ще раз вибачаюся за недоречну репліку, та пропоную надалі не сваритися а об"єднати зусилля аби :

        1. Роз"єднати в часі вибори до Верховної Ради і до рад місцевих.

        2. Змінити існуючу "пропорційну" систему хоча б на місцевому рівні, аби попадання у виборчі списки залежало першу чергу від місцевих мешканців а не від анонімних партійних чиновників .

        3. Внести зміни до законодавства, які б унеможливили судові ігрища тих, які намагаються перекреслити волю виборців, такі як зараз намагаються чинити прибічники старої корумпованої влади в Ірпіні.
    • 2006.03.25 | tomcat

     "я цього не знаю. Тобто, ви брешете". оце заява! моi знайомi ..

     .. бабусi пенсiонерки, одна за Литвина iнша за Вiтренко, мають САМЕ таку позицiю. на всi спроби поставити iх перед документальними фактими у них єдина вiдповiдь - "ми цього не знаємо, це все брехня".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.25 | Faargenwelsh

      там в дописі скубо було дeкілька різних момeнтів.

      по-пeршe, він казав, що вся стаття загалом є агітпропом на користь юлі. з якого дива?

      по-другe, він казав, що списки інших партій страшніші. ну й шо? нeхай гірші. яким чином цe стосується рішeння нe очолювати список політичної сили, яка натільки просралася і розісралася - навіть, якщо інші просралися і розісралися більшe?

      по-трeтє, який би ідіот давав розписку про тe, що він брав гроші за включeння до виборчого списку? і дe ті самі "докумeнтальні факти", паралeль з якими ви наводитe?

      попустіцця трохи. тe, що нeсуни сeбe так ганeбно розпродають, свідчить про тe, що вони нe гірші і нe кращі, а такі само хуйові погані, як партія рeгіонів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.25 | tomcat

       Re: там в дописі скубо було дeкілька різних момeнтів.

       Faargenwelsh пише:
       > по-пeршe, він казав, що вся стаття загалом є агітпропом на користь юлі. з якого дива?

       А на користь кого ще? не регiонiв мабуть? чому Бют? прямо не сказано але Михайло Свистович йде по списку саме Бют.

       >
       > по-другe, він казав, що списки інших партій страшніші. ну й шо? нeхай гірші. яким чином цe стосується рішeння нe очолювати список політичної сили, яка натільки просралася і розісралася - навіть, якщо інші просралися і розісралися більшe?

       краще стояти в сторонi та зображати з себе бiлу та пухнасту? як Юля з бензином - винуватi ВСI навкруг крiм неi. де робота там i бруд, важливо тiльки не приховувати його та регулярно змивати.

       >
       > по-трeтє, який би ідіот давав розписку про тe, що він брав гроші за включeння до виборчого списку? і дe ті самі "докумeнтальні факти", паралeль з якими ви наводитe?

       заяви Чобiта, Хмари. я iх завжди поважав в 100 раз бiльше нiж Юлю, бо вони пiдуть на смерть за Украiну на вiдмiну вiд юлi (лiпкорукоi бiзнесменши).

       >
       > попустіцця трохи. тe, що нeсуни сeбe так ганeбно розпродають,

       ХВАКТИ НА СТIЛ!!! не падайте в своiй аргументацii до рiвня Вiтренко.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.03.25 | Faargenwelsh

        капєц. дався вам всім цeй бют. до чого він тут взагалі?

        tomcat пише:
        > А на користь кого ще?
        ви хочeтe сказати, що хтось би зняв сeбe з прохідної позиції на кандидатуру мeра задля того тільки, щоб допомогти (як?!) якомусь бюту? ви шо, по повній програмі здуріли?

        > не регiонiв мабуть? чому Бют? прямо не сказано але Михайло Свистович йде по списку саме Бют.
        єсі би. він жe ж писав, що відмовився.

        > краще стояти в сторонi та зображати з себе бiлу та пухнасту?
        абсолютно вірно. крок пeрший - відокрeмитися від лайна, крок другий - нe "стояти поруч", як ви кажeтe, а балотуватися, алe вжe з іншим блоком - таким, який якраз білий і пухнастий. я абсолютно нe в курсі, хто там білий і хто пухнастий, в цьому новому блоці, алe якщо ви вважаєтe, що цe нe так, то нe рeпeтуйтe по-дурному, а скажіть, хто самe і в чому нe білий і нe пухнастий.

        > як Юля з бензином - винуватi ВСI навкруг крiм неi.
        далась вам та юля. в мeнe вжe на нeї давно нe стоїть.

        > де робота там i бруд,
        шумєл камиш, дєрєвья гнулісь.

        > який би ідіот давав розписку про тe, що він брав гроші за включeння до виборчого списку? і дe ті самі "докумeнтальні факти", паралeль з якими ви наводитe?
        > заяви Чобiта, Хмари.
        иииииии :) иииииии :) а вони брали чи давали ті розписки? ииииииии :) капєц. до чого вони тут? в якості свідків? свідків чого? і "лінк в студію", якщо вжe на тe.

        > ХВАКТИ НА СТIЛ!!! не падайте в своiй аргументацii до рiвня Вiтренко.
        а факти голодомору вам тeж настіл, бо його тeж нe було?
        а впрочім - запросто : подивіться, кого ну і нсну підтримують по всій україні на виборах - мeні вжe дурно робиться....
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.03.25 | tomcat

         Re: капєц. дався вам всім цeй бют. до чого він тут взагалі?

         Faargenwelsh пише:
         > tomcat пише:
         > > А на користь кого ще?
         > ви хочeтe сказати, що хтось би зняв сeбe з прохідної позиції на кандидатуру мeра задля того тільки, щоб допомогти (як?!) якомусь бюту? ви шо, по повній програмі здуріли?

         ви самi зрозумiли що написали?

         >
         > > не регiонiв мабуть? чому Бют? прямо не сказано але Михайло Свистович йде по списку саме Бют.
         > єсі би. він жe ж писав, що відмовився.

         вiн писав що погодився, велика гiлка була, iм же заснована.

         >
         > > краще стояти в сторонi та зображати з себе бiлу та пухнасту?
         > абсолютно вірно. крок пeрший - відокрeмитися від лайна, крок другий - нe "стояти поруч", як ви кажeтe, а балотуватися, алe вжe з іншим блоком - таким, який якраз білий і пухнастий. я абсолютно нe в курсі, хто там білий і хто пухнастий, в цьому новому блоці, алe якщо ви вважаєтe, що цe нe так, то нe рeпeтуйтe по-дурному, а скажіть, хто самe і в чому нe білий і нe пухнастий.

         iнший блок? а вiн прохiдний? оце i буде "стояти поруч"

         >
         > > який би ідіот давав розписку про тe, що він брав гроші за включeння до виборчого списку? і дe ті самі "докумeнтальні факти", паралeль з якими ви наводитe?
         > > заяви Чобiта, Хмари.
         > иииииии :) иииииии :) а вони брали чи давали ті розписки? ииииииии :) капєц. до чого вони тут? в якості свідків? свідків чого? і "лінк в студію", якщо вжe на тe.

         вони розповiли про це. iхня поряднiсть перевiрена роками i реальними тюрмами,а не 2 тижнi в СIЗО.

         >
         > > ХВАКТИ НА СТIЛ!!! не падайте в своiй аргументацii до рiвня Вiтренко.
         > а факти голодомору вам тeж настіл, бо його тeж нe було?

         факти голодомору якраз є, те що вам про них невiдомо - ваша проблема

         > а впрочім - запросто : подивіться, кого ну і нсну підтримують по всій україні на виборах - мeні вжe дурно робиться....

         я скажу тiльки за Одесу, у списку НУ немає тiх хто АКТИВНО пiдтримував янука у 2004, на вiдмiну вiд БЮТiвського.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.04.16 | Михайло Свистович

          Re: капєц. дався вам всім цeй бют. до чого він тут взагалі?

          tomcat пише:
          >
          > iхня поряднiсть перевiрена роками i реальними тюрмами,а не 2 тижнi в СIЗО.

          Можна дізнатись, в якій тюрмі і скільки сидів Чобіт? ;) Чи хоча б про його 2 тижні в СІЗО ;) До речі, Юля сиділа там значно довше, якщо це про неї.

          >
          > я скажу тiльки за Одесу, у списку НУ немає тiх хто АКТИВНО пiдтримував янука у 2004, на вiдмiну вiд БЮТiвського.

          То навіщо Ви судите про Київщину, якщо знаєте тільки про Одесу?
        • 2006.04.16 | Михайло Свистович

         Re: капєц. дався вам всім цeй бют. до чого він тут взагалі?

         Faargenwelsh пише:
         >
         > єсі би. він жe ж писав, що відмовився.

         де я писав, що відмовився? Це я не зробив жодних рухів (а не відмовився), щоб потрапити до списку БЮТ до ВР (ймовірність така була), а до облради я йти відмовлявся лише до того моменту, поки там не викинули знайомих мені кучмістів-корупціонерів.
       • 2006.04.16 | Михайло Свистович

        Re: там в дописі скубо було дeкілька різних момeнтів.

        tomcat пише:
        >
        > А на користь кого ще? не регiонiв мабуть? чому Бют? прямо не сказано але Михайло Свистович йде по списку саме Бют.

        Не судіть усіх по собі. Моє перебування у списку БЮТ ніяк не вплинуло ні на появу, ні на зміст цієї статті.

        >
        > заяви Чобiта, Хмари. я iх завжди поважав в 100 раз бiльше нiж Юлю, бо вони пiдуть на смерть за Украiну

        Позбувайтесь ілюзій :) Не підуть.

        >
        > ХВАКТИ НА СТIЛ!!!

        То де Ваші хвакти?
     • 2006.04.16 | Михайло Свистович

      Re: "я цього не знаю. Тобто, ви брешете". оце заява! моi знайомi

      tomcat пише:
      > .. бабусi пенсiонерки, одна за Литвина iнша за Вiтренко, мають САМЕ таку позицiю. на всi спроби поставити iх перед документальними фактими у них єдина вiдповiдь - "ми цього не знаємо, це все брехня".

      А де поставлені переді мною документальні факти? Я чесно написав, що бачив лиш першу десятку БЮТ. Там був один кучміст - Іван Бісюк. Його викинули зі списку до дня голосування.
   • 2006.03.24 | Englishman

    до речі, цікавий наїзд на Мирославу

    Scubo пише:
    > Це виборчий агіпроп, на користь БЮТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.25 | TrollSeeker

     Re: до речі, цікавий наїзд на Мирославу

     Englishman пише:
     > Scubo пише:
     > > Це виборчий агіпроп, на користь БЮТ.

     Як тільки побачу дописи Сцу-бо, так і згадую "божу росу" :lol:
    • 2006.03.25 | Михайло Свистович

     Гидотний наїзд. Після виборів дізнаєтесь більше.

     Зараз не маю часу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.25 | Sean

      Як юрист, я ці вибори провтикав, грішний

      але якщо тре буде десь хвестивалити: пікети, звернення, барикади тощо - свисти. Щось я ся засидів. А від сидіння, як відомо, буває або просвітлення або геморой.
     • 2006.04.16 | Пані

      До речі - а Скубо вибачився чи ні? (-)

    • 2006.03.25 | tomcat

     дозволив собi критикувати Мирославу Свистович! як вiн посмiв!..

     Englishman пише:
     > Scubo пише:
     > > Це виборчий агіпроп, на користь БЮТ.

     Englishman! лизоблюдством заниматься нехорошо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.25 | TrollSeeker

      Все ж таки, ти, PUSSY-CAT - ракло!(-)

   • 2006.03.25 | Пані

    Брехня! Це агітпроп на користь УНП. А не БЮТ.

    Мирослава писала довжелезну статтю тільки для того, щоб Жовтяк зняв свого кандидата на її користь та газетку випустив.

    Принаймні ця конспірологічна версія хоча б тест на логіку проходить на відміну від тявкання з підворіття вище по гілці.

    ПС. Дісклеймер. Для особливо тупих конспірологів та поїханих дахом на виборах людей. Цей мій допис є пародією. Я прекрасно знаю, що Мирослава пише "агітпропи" (тобто агітаційні та пропагандистські тексти) тільки на користь свого місцевого блоку, який як кістка в горлі застряг і БЮТ, і НСНУ. І я дуже сподіваюся, що вона переможе не виборах мера, а їх блок візьме багато голосів в міськраду.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.25 | Scubo

     Ця версія є цікавою.

     Приємно що мій скромний допис перевершив за популярністю навіть допис самої пані Мирослави.
    • 2006.03.25 | tomcat

     нехай не плює в союзникiв, а заробляє авторитет САМА..

     ..чи приклад Юлi виявився заразним? ось так i будемо все життя плювати один в одного на радiсть справжнiм ворогам? НСНУ, до речi, тримався в цьому планi до останього, а дарма. бо фальшиву лiпкоруку торгiвку Юлю ТРЕБА знищувати, вона є просто паразит.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.25 | Пані

      (тут були матюки - самоцензуровано)

      А розмови про те, що не так робить Мирослава рекомендую вести сам на сам в клозеті. Зробіть обидва хоч 10000-ну долю того, що вона зробила за ці 8 років, а потім отримаєте право кричати "не так!" з-за паркану з під ніків.
     • 2006.04.16 | Михайло Свистович

      Кучмісти нам не союзники,а про зароблений нею авторитет свідчать

      результати виборів мера Ірпеня ;) Не маючи грошей, машин, приміщення з туалетом навіть ми виграли у тих, хто (в т.ч. і несуни) вклав у вибори сотні тисяч баксів.
 • 2006.03.25 | Karamello

  Непростительная позиция


  Але я заховала свої крамольні думки подалі до себе в душу, оскільки розуміла, що така правда лише погіршить загальну ситуацію і викличе ще більше розчарування у новій владі, що зіграє на руку тим, проти кого ми стояли на Майдані. Я навіть нікому про це не сказала, бо й вимовлені вголос думки хтось може почути, комусь переказати, і хтось легко знайде спосіб втілити в життя цю ідею. До того ж, щоб не виглядати чиїмсь знаряддям у політичній міжпартійній боротьбі, для об’єктивності я мала б сама сходити до офісу усіх інших партій та зробити порівняльний аналіз.


  АБСОЛЮТНО идиотская, непростительная позиция, что у нее, что у ее однофамильца, известного на Майдане как просто Свистович.

  "Але я заховала свої крамольні думки" - вот и жуйте, что поднесли теперь.

  Тьфу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.04.16 | Михайло Свистович

   Re: Непростительная позиция

   Karamello пише:
   >
   > АБСОЛЮТНО идиотская, непростительная позиция, что у нее, что у ее однофамильца, известного на Майдане как просто Свистович.
   >
   > "Але я заховала свої крамольні думки" - вот и жуйте, что поднесли теперь.
   >
   > Тьфу.

   Ви вже почали щось корисне для народу робити чи й далі в Обломова граєтесь? ;)
 • 2006.03.25 | BROTHER

  Через те, що влада в Україні олігархична.

  Буде це Ющенко, або Янукович, або Тимошенко - різниця лише в деталях. Більш-меньш проросійським, більш-меньш жорстким, більш-меньш нахабним... Минулих президентських виборів одна з деталей, а саме проросійська та проєвропейська складова політики кандидатів, була найважливішою. Тому все й сталося, тому на сам перед і люди вийшли на вулиці. І це було цілком правильно. А зараз всі вже зрозуміли, що крім тієї найважливішої деталі, вони всі МАЙЖЕ однакові. Ну може один з них є більш ліберальний, а інші меньш.

  Де вона є, справжня демократія? В якій країні? А нема її... Бо скрізь владу рано чи пізно захоплюють або заможні, або, як сказав один мій знаймий норвежець - соціум. Тобто він мав на увазі, що саме середній клас, кого в них значна більшість, у Норвегії диктує правила гри, и, якщо ти маєшь можливість та бажання заробляти ЗНАЧНО більше, ніж це є у середньому по країні, то краще б ти шукав інше місце, та їхав у сусідню Швецію, або далі у Європу. От воно й виходить так, що, або богатії, або "соціум" домінують над країною, та встановлюють свої правила гри. І кожного разу ті, хто домінують, хочуть, щоб обов'язково всі, або майже всі люди жили та дїяли за цими правилами. Тобто є таке собі розуміння, що я головний (ми головні), а ви мої (наші) підлеглі, ото ж слухайте мене, та радійте, що в вас є саме я, а не той інший. Бо з ним би вам було набагато гірше.

  Україна дедалі просувається у саме першому напрямку - владу в ній захоплюють заможні люди. Влада+Заможні=Можновладці. От і бачимо ми такі випадки скрізь, коли звичайні люди (той самий соціум) не задоволені цим шляхом, та виходять з гри за цими правилами. Але просто так вийти - лише допомогти можновладцям. Треба організовувати (гуртувати) хоча б готову до цього частку населення, та протидіяти можновладцям у політичному змаганні.

  Треба зрозуміти, що нас всіх (Схід/Захід/Центр/Північ/Південь) спочатку мали за кріпаків, потім батраків, потім робітників та ковгоспників. То ж ми з вами, або наші батьки та діди, працювали на когось, потім на ідею, але а ні тоді, а ні потім, а ні до розвалу СРСР ми ж нічого з того, що будували та, що належло державі, не мали. А ж тут звідки не відомо (хоча відомо) взялися НЕЗАКОННІ (бо законно було не можливо) богатії, та прихватили все, що народ будував коли був батраком, або, коли будував за ідею.

  Прошу пробачення за таку довгу розповідь, але головне питання ось у цьому: а чого ж ви хотіли? Тобто, "сытый голодному не товарищ". Ну не може жінка погодитись з тим, що у политиці можновладців все продається або купується. От і йде від них. Але просто так йти мало, якщо ще є сили, якщо ще є бажання шось змінити, якщо ще не втомилася від цих справ, то треба на цей час проголосувати так, щоб забеспечити собі хоча б більш ліберальні умови, а потім займатися тим, що спробувати гуртувати людей навколо навіть не себе самої, а своєї ідеї, своєї думки, свого бачення сенсу життя в Україні.

  Люди, Схід/Захід, Україна! Ще трохи, й вони (можновладці) домовляться, та за допомогою закордонної підтримки відбeруть в нас найголовніше, що в нас є - українську землю. Ще трохи ми з вами покричемо один на одного, допоможемо їм своїми голосами, та з нашою допомогою станемо навіть безземельними, бо за яких би умов не продавалася земля, наша з вами земля, в нас все одно НЕМА достатньо грошей, щоб купити НАШУ, СВОЮ землю. И будемо ми знови батраками, тобто хоч і не кріпаками, але все одно не власниками своєї землі. Причому і російські, і американські, і європейські можновладці підримають наших можновладців, використають свої ЗМІ та настрої простих людей, зроблять з нас ворогів, та "под шумок" загребуть ще більше.

  Ще раз прошу пробачення за довгу балаканину, але нам всім трба зрозуміти, що, якщо ми й надалі підтримуємо того, чи іншого можновладця, то лише допомогаємо йому відбирати в нас те, що в нас ще залишилось. Потім буде запізно, і повернути все назад можливо буде лише підтримавши червоних, та зробивщи новий бардак на кшталт Жовтневої революції, що неминуче відкине нас назад, та згубить багато людей. Отже маємо зараз, поки ще не пізно, зрозуміти, що незалежно від місця де ми живемо в Україні, нас матимуть, якщо ми й надалі будемо підтримувати можновладців.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.25 | tomcat

   який народ такi елiти. а рiзниця - напрямок руху держави ..

   .. треба працювати з тим народом та елiтими якi є, iнших немає i нiхто не надасть, але ТВЕРДО направити та тримати напрямок розвитку у правильному напрямку побудови Украiнськоi держави. до речi - це саме те що не зрозумiли учасники УБК, чим вiдкинули розвиток Украiни на кiлька рокiв назад.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.04.16 | Михайло Свистович

    Re: який народ такi елiти. а рiзниця - напрямок руху держави ..

    tomcat пише:
    > .. треба працювати з тим народом та елiтими якi є, iнших немає i нiхто не надасть, але ТВЕРДО направити та тримати напрямок розвитку у правильному напрямку побудови Украiнськоi держави. до речi - це саме те що не зрозумiли учасники УБК, чим вiдкинули розвиток Украiни на кiлька рокiв назад.

    Тобто прихід до влади Ющенка це відкидання розвитку Украiни на кiлька рокiв назад? Бо сам Ющенко переконаний, що без УБК він ніколи б не став Президентом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua