МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Новий парламент має спільно працювали з метою вступу до ЄС" (\)

03/27/2006 | Englishman
Новий український парламент буде проєвропейським, прогнозує голова місії спостерігачів від Європарламенту


Київ. 27 березня. УНІАН. Голова місії спостерігачів від Європейського парламенту на виборах до Верховної Ради України Марек СІВЕЦЬ прогнозує, що новий український парламент буде проєвропейським.

Як передає кореспондент УНІАН, про це М.СІВЕЦЬ повідомив під час прямого ефіру на Першому національному каналі у рамках проекту «Ніч вибору-2006».

За його словами, місія уважно спостерігала за виборчою кампанією, і, на думку голови місії, більшість партій, що брали участь у виборчих перегонах, були проєвропейського напрямку.

«Я вважаю, що новий парламент буде цілком проєвропейського напрямку», - сказав М.СІВЕЦЬ. Він додав, що дуже важливо, щоб майбутня більшість у парламенті визнала опозицію, і вони спільно працювали з метою вступу до Європейського Союзу, а також співпрацювали з Європейським парламентом.

Крім того, М.СІВЕЦЬ зазначив, що зараз основним питанням залишається, чи зможе після виборів відновитись “помаранчева коаліція”. У той же час, на думку М.СІВЦЯ, основне завдання Президента України Віктора ЮЩЕНКА – «об’єднати народ і націю».


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua