МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори закінчилися – помаранчеві не програли.

03/27/2006 | Мартинюк
Перші результати соціологічних опитувань - екзит-полів, які проводилися на виході з виборчих дільниць протягом всього дня голосування вразили багатьох . Одні були шоковані, інші приємно здивовані, не було лише байдужих. Нажаль справдилися попередні прогнози стосовно Партії Регіонів, якій дістався найбільший відсоток голосів.

Очевидно, що якби помаранчеві , не вели під час виборів таку шалену агітацію один проти одного, то в прихильників федералізму, блатного фольклору і блатної філософії життя не було б такого відсотку.

Головною інтригою виявилося друге місце , яке дісталося Блоку Юлії Тимошенко. Бо останні соціологічні опитування , які можна було оприлюднити за два тижні до виборів 10 березня показували що на другому місці тоді перебував про урядовий блок „Наша Україна”.

Більшість аналітиків зараз пояснюють це вдалим проведенням агітаційної кампанії БЮТ в ці останні два тижні і гострою критикою , яка дісталася провладній „Нашій Україні” від всіх інших політичних сил протягом того ж завершального періоду. Юлія Тимошенко протягом цього часу об’їздила майже всю центральну та східну Україну і виступаючи на мітингах та місцевому телебаченні привернула на свій бік чимало виборців.

Однак попри суперечки та взаємопоборювання, помаранчеві все таки зуміли набрати в сукупності непогані результати , і ця сума дозволяє надіяти на створення реальної більшості у Верховній Раді, більшості яка зможе забезпечити здійснення того що всі вони наобіцяли впродовж виборів.

Вже надвечір 26 березня три найбільші учасники помаранчевої коаліції заявили про свій намір створити таку помаранчеву коаліцію. Речники БЮТ наголосили на тому що згідно попередніх консультацій прем’єр-міністром уряду , який сформує ця коаліція, повинна стати Юлія Тимошенко, як лідер політичної сили , яка отримала найвищі з них всіх результати . Зі сторони „Нашої України” та Соціалістичної партії заперечень проти цього не прозвучало .

Наступного дня почалися інтенсивні внутрішні консультації всередині потенційних учасників блоку. Адже учасникам необхідно виробити своє бачення формату цієї коаліції і сформувати свої пропозиції та вимоги. Окрім того тривала інтрига стосовно того чи подолають 3% бар’єр Блоки Костенка Плюща та Блок Литвина. В разі їхнього проходження у Верховну Раду вони могли б стати кандидатами на участь у помаранчевій коаліції . Також інтригувала і Соціалістична партія – як завжди її результат суттєво перевищував прогнози соціологів і перевалив за 7%, що автоматично збільшує шанси соціалістів у виторговуванні майбутніх посад та портфелів.

В другій половині дня стало видно що результати Блоків Литвина, Костенка-Плюща а також Вітренко стабілізуються малоприємним для них чином і не показують тенденції до росту.

Ситуація загострилася повідомленнями про можливі махінації з протоколами голосувань у донецькому регіоні З боку Вітренко почали поширюватися звинувачення всіх і вся у фальшуванні голосів не на її користь, і погрози влаштувати безпорядки у Києві.

Однак ці погрози лише сприяють укріпленню майбутньої помаранчевої коаліції. Зараз їм потрібно подумати яким чином вони зможуть виконати те , що вони багатократно обіцяли вже під час цих парламентських виборах – скасування депутатської недоторканності, проведення судової реформи і забезпечення доступного і справедливого суду для українських громадян, реалізації обіцяних соціальних пільг та реформ в галузі культури, освіти та медицини.

Відповіді

 • 2006.03.27 | afterstep

  який оптимістичний текст! шкода, що це лише слова ... (-)

 • 2006.03.27 | Безробітний

  Знову нафто- та газопроводи почнуть ділити...

  профффессссор Зюзя Сосич та великий науковець-економіст Соня-позолоти-ручку...
  Любі-друзі-потисніть-один-одному-руки будуть красти, красти та ще раз красти...Бо чудово розуміють, що ненадовго прийшли...
  Знову зникатиме по 100 шкіл на рік...
  Талановитий Андрійко нову іграшку від батькових друзів-бандитів отримає..
  Шкода, що Мороз в те іржаве лайно знову з головою вляпається.
  А задурене продажними мас-медія населення України тим часом буде зменшуватись на 300000 - 400000 осіб на рік.
  З перемогою, помаранчеві...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | Мартинюк

   А що при Ахметову та Януковичу таких "жахів" не станеться?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.27 | afterstep

    звичайно, що ні! ніхто нічого ділити не буде ;)

    Все буде приватизовано в надійних руках ;) може, й чинному президенту щось обломиться, бо, на прикладі газового конфлікту6 його команда довела повну неспроможість вкрасти тихо та без зайвого галасу. А на місцях - то навіть зі стріляниною ;) До речі, як там з вбивством Сенчука?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.27 | Мартинюк

     Re: звичайно, що ні! ніхто нічого ділити не буде ;)

     Невже ви вважаєте достоїнством вміння красти без шуму?Коли б Сенчук був членом БЮТ то ви би звинуватили у його вбивстві БЮТ?

     Може й загибель Чорновла порочить Народний Рух, а вбивство Мартіна Лютера Кінга ганьбить американських негрів?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.27 | afterstep

      а не пересмикуйте!

      по-перше, причому тут достоїнство, коли йде мова про розкрадання держмайна та НУ?
      по-друге, до чого тут БЮТ? щось не зовсім розумію.
      а про Чорновола - це по-третє - взагалі з галузі "у городі бузина..."

      У Львові з приходом нового президента різко активізувався "приватизаційний рух" (сільмаш), і призупинився цей рух зв смертю Сенчука. Бідолашний Олійник сильно переймався втратою ділового партнера...

      Тому й питаю - бо якщо раніше хоч якась інфа проскакувала, то зараз могильна тиша ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.27 | Мартинюк

       То що - чесні партизани вбили поганого Сенчука?

       Мені здається що вбивати людей погано. Навіть якщо вони хочуть щось приватизовувати.Краще розповісти чому це є погано, якщо це звісно погано.
   • 2006.03.27 | Безробітний

    Ахметов-Янукович-Ющенко-Тимошенко....

    та любі друзі----
    То єдина банда, яка 15 років грабує український народ.
    Навіть Ви, пане Мартинюк, вже зрозуміли, що великої різниці між ПР та НСНУ з БЮТом нема і бути не може.
    Звичайно, у стаді свиней біля корита трапляються неприємності - хтось комусь ногу натолочить чи хтось когось за бок кусне...
    Але мета в елітних свиней єдина - жерти, жерти та ще раз жерти...
 • 2006.03.27 | BIO

  Птичка -зомби после спячки - полет нормальный.:)(!)

  В мире оживших животных.

  После тяжелой непродолжительной спячки проклюнулась
  птичка-чиричка подвида несун обыкновенный.
  Несет обыкновенно, без затей.
  Но отдельные нотки в какафонии
  звуков на кака уже не похожи.
  Осталось дождаться когда горлом пойдут перлы.

  Весна взяла и с этой бедолаги
  Берлогу залило холодною водой
  В отчаяньи остаться без награды
  Рванулась к солнцу восково-пуховой
  И пр. клаво-писче-перьевой бурдой

  ПС Мартынюк, имейте Совесть, знаешь Что это такое?
  Давай лучше Коржа в форумную пыль стирать, ау?
  "...и ответило им эхо - йес , UA, UA, UA..."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | Мартинюк

   Схоже хтось стер дубль, поки автор стирав чорновик.

   Я взагалі позитивно відношуся до присвячених мені віршів . Навіть якщо вони клепаються "конвейєрним" способом і не дотягують до рівня А. С. Пушкіна.

   А взагалі то вибори закінчилися - чи ви хочете ще когось заагітувати?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.27 | BIO

    Re: Схоже хтось стер дубль, поки автор стирав чорновик.

    Ас Пушкин в таком случае говорил:

    Есть пульс у проблесков...
    А значит - есть надежда
    Что нашу щучку не поймают на блесну
    Сорвется, ухнет в омуты Майдана
    Оставив браконьерам мерять локти
    И голой жопой на прощанье им блеснув
 • 2006.03.27 | TrollSeeker

  Re: Вибори закінчилися – помаранчеві не програли.

  Мартинюк пише:

  > Очевидно, що якби помаранчеві , не вели під час виборів таку шалену агітацію один проти одного, то в прихильників федералізму, блатного фольклору і блатної філософії життя не було б такого відсотку.

  То може деякі пости нагадати? Чи може "Веселі картинки" знову показати? Одна з них, де клята "юлька-тюлька-ковбаса" перетягла від славних НУшників на позиції до ПРУльників гармату?

  Цікавим буде, коли справжніми ренегатами виявляться НУжники, час покаже.

  > Головною інтригою виявилося друге місце , яке дісталося Блоку Юлії Тимошенко. Бо останні соціологічні опитування , які можна було оприлюднити за два тижні до виборів 10 березня показували що на другому місці тоді перебував про урядовий блок „Наша Україна”.

  Не треба було брехати. Хоча б самим собі.

  > Більшість аналітиків зараз пояснюють це вдалим проведенням агітаційної кампанії БЮТ в ці останні два тижні і гострою критикою , яка дісталася провладній „Нашій Україні” від всіх інших політичних сил протягом того ж завершального періоду. Юлія Тимошенко протягом цього часу об’їздила майже всю центральну та східну Україну і виступаючи на мітингах та місцевому телебаченні привернула на свій бік чимало виборців.

  НУжники свою кампанію просрали - знову "юлька-тюлька-ковбаса" винна. Точнісінько як в анекдоті: "Вашє благородіє, она нє только вам мундір обблєвала, она єщо і в штани Вам насрала".

  > Однак попри суперечки та взаємопоборювання, помаранчеві все таки зуміли набрати в сукупності непогані результати , і ця сума дозволяє надіяти на створення реальної більшості у Верховній Раді, більшості яка зможе забезпечити здійснення того що всі вони наобіцяли впродовж виборів.

  Якщо у недолугих НУжників розуму стане не пихато надиматись, а справді щось реальне почати робити з того, що понаобіцяли.

  > Вже надвечір 26 березня три найбільші учасники помаранчевої коаліції заявили про свій намір створити таку помаранчеву коаліцію. Речники БЮТ наголосили на тому що згідно попередніх консультацій прем’єр-міністром уряду , який сформує ця коаліція, повинна стати Юлія Тимошенко, як лідер політичної сили , яка отримала найвищі з них всіх результати . Зі сторони „Нашої України” та Соціалістичної партії заперечень проти цього не прозвучало .

  Точно, ще раніше в проектах домовленостей було зазначено, що прем'єра буде пропонувати той учасник коаліції, який набере більше голосів. Всі на це згодились без винятку, НУ в тому числі (певне, навіть у найжахливішому сні не могли бачити себе далеко позаду БЮТ). Навіть 26-го, ще не оговтавшись, згодні були, але не пройшло кількох годин, замість призначеного на 11-ту годину 27-го спільного обговорення, куди Ромця ломонувся? А потім - "Я не я і хата не моя..." Справжні хазяї своїх слів, хочу - слово дам, хочу - назад заберу... Тьху, та й годі. Тепер вже (коли всрались) забалакали про рівність ваги при виборі. Чи так би співали, коли б отримали той результат, якого бажали? Огидно дивитись на таких вусатих-бородатих баб.

  > Наступного дня почалися інтенсивні внутрішні консультації всередині потенційних учасників блоку. Адже учасникам необхідно виробити своє бачення формату цієї коаліції і сформувати свої пропозиції та вимоги. Окрім того тривала інтрига стосовно того чи подолають 3% бар’єр Блоки Костенка Плюща та Блок Литвина. В разі їхнього проходження у Верховну Раду вони могли б стати кандидатами на участь у помаранчевій коаліції . Також інтригувала і Соціалістична партія – як завжди її результат суттєво перевищував прогнози соціологів і перевалив за 7%, що автоматично збільшує шанси соціалістів у виторговуванні майбутніх посад та портфелів.
  >
  > В другій половині дня стало видно що результати Блоків Литвина, Костенка-Плюща а також Вітренко стабілізуються малоприємним для них чином і не показують тенденції до росту.
  >
  > Ситуація загострилася повідомленнями про можливі махінації з протоколами голосувань у донецькому регіоні З боку Вітренко почали поширюватися звинувачення всіх і вся у фальшуванні голосів не на її користь, і погрози влаштувати безпорядки у Києві.
  >
  > Однак ці погрози лише сприяють укріпленню майбутньої помаранчевої коаліції. Зараз їм потрібно подумати яким чином вони зможуть виконати те , що вони багатократно обіцяли вже під час цих парламентських виборах – скасування депутатської недоторканності, проведення судової реформи і забезпечення доступного і справедливого суду для українських громадян, реалізації обіцяних соціальних пільг та реформ в галузі культури, освіти та медицини.

  Особливо це "укріплення" видно з боку НУжників. Кріплять прямо несамовито. А думають, так прямо голови тріщать від напруги. І все про те, як свої обіцянки виконати. А для виконання обіцянок з "соціально спорідненими" порадитись (ага, тих самих, що "31 день"©).

  Чи самому (до пана Мартинюка звертаюсь) не блювотно було ось це писати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | afterstep

   прохання стримуватися і не переходити на особисті образи

   по-перше, вибори скінчилися
   по-друге, це не допоможе
   по-третє, пани якраз і сильні тим, що "пани чубляться - а в мужиків чуби тріщать"
   Пропоную на майбутнє вам таку тезу: уряд є прихований ворог власного народу. Слід визначитися зі своїми наступними діями :D
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | Мартинюк

   А вибори вже закінчилися - чого кипіти?

   Уже всі проголосували , виборців не додастся.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.27 | Роман ShaRP

    "Голосів не додасться" - кажіть собі, пане несун.(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.27 | Мартинюк

     Ти краще проконтролюй те що в Києві зараз робиться.

     Якщо переживаєш за правильність підрахунку голосів.(Якщо я правильно зрозумів)

     І - ще спробуй не лаятися, таке не рекомендується у великий піст, та після закінчення виборів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.27 | Роман ShaRP

      Я? Ну ні фіга собі!

      У вас єсть лучшій в мірє прєз, з ним лучший в мірє прєм, лучшій в мірє Генпрокурор, вибраний прєзом, лучша в мірє ЦВК, і лучшій в мірє міністр МВД, - і за всіх них прєз пообіцяв хорошу роботу.

      В такой толпєні лучшіх людяк мінє абсолютно нєчіго дєлать. Я хочу просто спокойна насладіться процессом іх слажєнной і самоотвержєннай работи. :)

      А ісчо у вас єсть лучшій в мірє катко і просто такі дофіга любих друзів.

      Мартинюк пише:
      > І - ще спробуй не лаятися, таке не рекомендується у великий піст, та після закінчення виборів.

      А я нє лаюсь (в отлічіє от нєкатарих лучшіх в мірє). "Несун" - це не лайка. Це характеристика.
 • 2006.03.27 | line305b

  Мало верится в результаты БЮТ..

  + 7-9% за две недели.. Это как надо убиться в кампании, чтобы набрать столько сторонников, да так быстро?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.27 | Мартинюк

   10 березня були прогнози, які давали їм порівну

   18+-1%. Таке Кучеров давав.

   Можливо то були найостаннівші опитування.
   Тобто якась тенденція була вже тоді. А тоді якраз почали визначатися ті хто ще не визначився.

   Звіси розбіжність вже не така велика . А рейтинг НУ спав на користь Блоку Костенка, ПРП-пори - бо використовували подібні символіку , всяких Кармазинів ( майже 1 % набрав) і їм подібних.

   Вони наприкінці виборів активізувалися добряче і задоволенням облаювати "теперішню владу", наваіть кажучи що підтримують Президента. Врешті таке й Тимошенко казала.
  • 2006.03.27 | Роман ShaRP

   Чиво?

   line305b пише:
   > + 7-9% за две недели.. Это как надо убиться в кампании, чтобы набрать столько сторонников, да так быстро?

   + 7-9% относительно чего? Чем меряли? И в каком месте?

   Р.S. Есть уже целая ветка, посвященная этому вопросу. Создал АК®, кажется. Поищите.
 • 2006.03.27 | magda

  Побивання за тим, чого не було.

  Мартинюк пише:
  > Очевидно, що якби помаранчеві , не вели під час виборів таку шалену агітацію один проти одного, то в прихильників федералізму, блатного фольклору і блатної філософії життя не було б такого відсотку.

  Електорат помаранчевих, як і блакитних, був сталий. Тому помаранчеві одне з одним і воювали - поділити те, що є. Перетікання електорату до блакитних не було.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua