МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко прибула в Секретаріат Президента...

03/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО сьогодні опівдні прибула до Секретаріату Президента України для зустрічі з Віктором ЮЩЕНКОМ.

"Я прагну створення коаліції та повернення до всіх наших цілей, які ми мали під час президентських виборів", - сказала Ю.ТИМОШЕНКО журналістам перед початком зустрічі, повідомляє “Українська правда”.

На запитання, чи погодиться В.ЮЩЕНКО внести її кандидатуру на посаду прем’єра, Ю.ТИМОШЕНКО відповіла: "Думаю, що зараз нам треба говорити про принципи та цілі повернення до наших старих ідеалів".

Відповідаючи на питання про створення коаліції з Партією регіонів, Ю.ТИМОШЕНКО попросила: "Дайте мені поговорити з Президентом".

УП зазначає, що Ю.ТИМОШЕНКО увійшла до Секретаріату Президента через центральний вхід, який призначено для керівників іноземних держав.

Перед цим вона близько п’яти хвилин чекала в машині, поки для неї відкриють ворота, які перекривають вулицю Банкову. А перед тим, як заїхати на Банкову, Ю.ТИМОШЕНКО швидко переговорила зі своїм однопартійцем Богданом ГУБСЬКИМ, який пересів до неї в машину.

Як повідомляв УНІАН, за інформацією прес-служби Президента, сьогодні В.ЮЩЕНКО проводить політичні консультації з керівниками партій і блоків – лідерів парламентських перегонів, зокрема, Ю.ЄХАНУРОВИМ («Наша Україна»), Юлією ТИМОШЕНКО (БЮТ), Віктором ЯНУКОВИЧЕМ (Партія регіонів) та Олександром МОРОЗОМ (СПУ). На сьогоднішніх зустрічах планується обговорти підсумки перших демократичних виборів та післявиборчу ситуацію в Україні, а також принципи й засади, на яких має формуватися парламентська коаліція.

UNAIN

Відповіді

 • 2006.03.28 | Дельфин

  Re: Тимошенко прибула в Секретаріат Президента...

  Доброго не чекайте. Іфіги тут ні дочого.

  Можна скільки завгодно тянути людину, яка тобі подибається(Юлі), але від того вона не змінеться внутрішньо. Якщо немає що міняти то нічого не змінешє
  Все має свою циклічність. На жаль, ще на протязі п"яти років колотнечи не уникнути. Юлю підставлять в котрий раз, і саме ТОЙ хто ії подобається і до кого вона пішла.
 • 2006.03.29 | Сергій Кабуд

  які ідеали старі? 1999? 2000? 2001?

  "Думаю, що зараз нам треба говорити про принципи та цілі повернення до наших старих ідеалів".
 • 2006.03.29 | Стайєр

  То що - Майдан (той, що - орг.уа) - сьогодні - за ЮЛЮ? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | tomcat

   Майдан - за Украiну. сьогодні може Юля, завтра ще хтось (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua