МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Леді Босюрниця Тетяна Монтян - на 5 каналі!!! Зараз!

03/29/2006 | Альберт
Наші вітання. Вона вдягнена в щось з літерою Майдану і улюбленим гаслом МС (і .. декого іще, з його дозволу 8) - "Брехати не гарно!"

Дивитися приємно!... Оцінювати - треба. Дивіться - поки є! 8)

Відповіді

 • 2006.03.29 | Адвокат ...

  Монтян - рульоз хворева!!! ( - )

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | Альберт

   А я би не робив таких швидкісних заяв!!! ...

   Їй тепер потрібна загальна, серьозна критика. Бо - не дай Бо, вона іще почне казати, що Мережа то є Великий О в прямому ефірі. Один раз - то ще витримати можна, ніби як анонс. Але коли це стане як реклама кока-коли, тобто щойно 5 хвилин, то люди будуть викидати комп'ютери у вікно!! 8)))))

   Воно ніби мені власне, як їх збірнику, і навпаки, було б вигідно, щоб у вікно, але... Ми ж домовлялись - бабло і партія несумісні!! 8))))))))))

   А вона не пробувала просто користуватись можливостями Інтернета, ось що мене цікавить??!... 8))))) Ну - як мобілкою, наприклад, чи...ммм...магнітофоном тощо, у свій час?...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | miner

    neo-fitness

    Альберт пише:
    > А вона не пробувала просто користуватись можливостями Інтернета, ось що мене цікавить??!... 8))))) Ну - як мобілкою, наприклад, чи...ммм...магнітофоном тощо, у свій час?...

    Вона не самотня в інтернет-офігінні. Варто згадати, наприклад «Декларацію незалежности кіберпростору» http://www.ibiblio.org/netchange/hotstuff/barlow.html. Теж виглядає доволі наївнувато… І чому воно було тому John Perry Barlow не користуватися інтернетом просто як мобілкою?

    З іншого боку, здогадка про соціальну функцію комп'ютерних мереж старша за самі мережі років так на 7 мінімум (концепція «Galactic network» ©1962 Joseph Licklider and Wesley Clark) http://academ.hvcc.edu/~kantopet/old/misc/index.php?page=net+beginnings&parent=net+history , що в свою чергу, росте з ще ранніших гонів Marshall'а McLuhan'а (global village).

    Відповідно, наївне воно, звичайно, наївне, проте «щось таке там є™».

    А якщо згадати що вся соціокультурна трансформація Реформації та Просвітництва виросла з книгодрукування… Яким теж пробували «просто користуватися» як значно дешевшим і швидшим переписуванням :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.29 | Пані

     Re: neo-fitness

     miner пише:

     > Відповідно, наївне воно, звичайно, наївне, проте «щось таке там є™».

     Воно наївне тільки для тих, хто ніколи нічого робив в рамках соціальних мереж.

     > А якщо згадати що вся соціокультурна трансформація Реформації та Просвітництва виросла з книгодрукування… Яким теж пробували «просто користуватися» як значно дешевшим і швидшим переписуванням :-)

     Дуже правильна і влучна аналогія.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.30 | BIO

      Re: neo-fitness

      >Буквально то же произошло и с печатным прессом. Благочестивый католик Гутенберг едва ли мог вообразить, что его изобретение будет использовано для нанесения смертельного удара по папской власти и продвижения ереси протестантизма посредством доступности Слова Божьего для любого, что в свою очередь позволяло каждому по-своему интерпретировать Библию. Когда доступ к информации получили все, естественным, хотя и непредвиденным, следствием стало то, что многие незыблемые истины того времени были подвергнуты сомне­нию. С 1700 года рационализм развивался одновременно с увеличе­нием числа образованных людей, и именно печатное слово произвело всю необходимую для этого работу. Целью было освобождение человечества от всякого рода суеверий, в первую очередь религии и монархии. Ибо, как сказал французский мыслитель эпохи Просвеще­ния Дени Дидро, «человек не будет свободен до тех пор, пока последний король не будет повешен на кишках последнего священника».

      >Бард Александр, Зодерквист Ян. Nетократия. Новая правящая элита и жизнь после капитализма. – СПб.: Стокгольмская школа экономики в Санкт-Петербурге, 2004. – 256 с.

      Стебаемся, да ?
      А ведь так победят не нетократы, а та самая лень что не дает дать
      ссылку на источник, а не корчить из себя первооткрывателей Ученья.
      Мне тоже лень...:)
      Лучше пойду помолюсь на Сетевую икону - паучара сплел в углу.
      Лень опять взять веник в руки - в гипермонастырь в обед уйду...
      Замаливать чужие грехи клавоблудия.
   • 2006.03.29 | Пані

    Не робіть. Не робіть нічого.

    Альберт пише:
    > Їй тепер потрібна загальна, серьозна критика.

    Це вам потрібна серйозна практика. Все, що вона казала сьогодні в ефірі - правда і реальність.

    Поки тут рахували голоси Вітрянки, через Інет різні люди, причому такі, що один одного не переносять на дух, фактично врятували вибори в Ірпені від фальсифікацій.

    > Бо - не дай Бо, вона іще почне казати, що Мережа то є Великий О в прямому ефірі.

    Таки да - великий О.

    > А вона не пробувала просто користуватись можливостями Інтернета, ось що мене цікавить??!... 8))))) Ну - як мобілкою, наприклад, чи...ммм...магнітофоном тощо, у свій час?...

    А ви не пробували ЗРОБИТИ якийсь соціальний проект за допомогою мережі? А вона - пробувала. І не вона одна. І воно - виходить.

    Таня - молодець! І всі майданівці, що долучилися до ІРПІНІАЛИ - молодці. І помаранчеві - це ми, а не фуфло якесь в праламенті всіх кольорів. І час покаже, що це так і є.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.29 | Альберт

     Не докоряйте. Не докоряйте ніколи.

     Бо мені вже так набридли деякі менторські заяви людей-рятівників, що я вже і не знаю, куди дітися від докорів сумління!!!

     Давайте лаятися???? 8))))))))))
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.29 | Пані

      Правильно. От і не докоряйте Тані, що вона...

      ... щось там не так сказала. Чи що її треба опустити на землю. В неї зранку два суди проти дуже крутих перців, які думали, що вибори можна купити. І хто з вас на землі - ви чи вона? Я відповідь правильну знаю, а чи знаєте ви?

      Альберт пише:
      > Бо мені вже так набридли деякі менторські заяви людей-рятівників, що я вже і не знаю, куди дітися від докорів сумління!!!

      Ви СПРОБУЙТЕ, а потім лайтеся чи ображайтеся на "менторські" заяви, якихось "рятівників".

      Спробуйте зробити соціальний проект за допомогою мережі. А потім - можна і обговорювати, і лаятися, і що завгодно.

      А без цього - можна просто медітувати на екран з відсотками Вітрянки.
    • 2006.03.29 | Сергій Кабуд

     Пані, різниця в тому шо 'інтернет'врятовує вибори районого мера

     чи допомогає проти фальшування і таке інше

     А нам потрібно ставити задачу викинути окупантів нахрін

     тут я думаю потрібно значно більш ніж лише мережева група однодумців.

     І ми маємо рухатися в тому напрямку, бо інакше нас всіх чи виїбуть в черговий раз розвівши як у 90му 'незалежністтю'

     Україна має належати народу а не групці молодших секретарів сукомолу-кгб
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.29 | Пані

      Різниця в тому, що одні роблять, а інші триндять,...

      ... що "так не робиться". І оце вся різниця.

      Про роль Інтернту в виборах мера Сум, я думаю, теж стане відомо.

      Причому коли люди, що наберуться досвіду на посадах мерів малих та великих міст, будуть робити і великі вибори, я впевнена, що ті самі люди будуть кричати "так не робиться!"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.03.30 | Сергій Кабуд

       Це дуже класно що воно спрацьовує!(-)

 • 2006.03.29 | magda

  Сіє є капєц!

  Альберт пише:
  > Наші вітання. Вона вдягнена в щось з літерою Майдану і улюбленим гаслом МС (і .. декого іще, з його дозволу 8) - "Брехати не гарно!"
  >
  > Дивитися приємно!... Оцінювати - треба. Дивіться - поки є! 8)

  Коли безграмотне гасло в такому вигляді іде на sweatshirt - це капєц.


  Брехати НЕГАРНО!

  Пишеться РАЗОМ!!!!!!!!!!


  Де мій валідол?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | Альберт

   Разом, разом... Я не стверджую - що усе...

   ... що Тетяна розташувала замість кулеметних стрічок на грудях я маю можливість побачити!! 8)))))))))) Тому - пробачте, я взагалі побачив на неї тільки слово "Брехати... а вже те, що це не "гарно!", то вже висновок особистий!!! 8)))) Бо - якщо б було інакше - тоді на Тетяні була б блямба ПЛБ. 8))))))

   До того ж - звук у мене добрий, а от із зображенням поки проблема (антена фігова) а налаштовувати було шкода, бо знаю я ці програми на 5, декілька хвилин і все. Я радше інтуітивно здогадався, яке саме гасло може не зіпсувати одяг Леді Босюрниці...

   Але - головне не в тому.

   А Ви не пробували вказати на це РАЗОМ безпосередньо МС?!!! Я дуже радий був би побачити дискусію між Вами та ним з приводу граматичних вправ.... Дякую! 8)))))))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | magda

    Re: Разом, разом... Я не стверджую - що усе...

    Альберт пише:
    > ... що Тетяна розташувала замість кулеметних стрічок на грудях я маю можливість побачити!! 8)))))))))) Тому - пробачте, я взагалі побачив на неї тільки слово "Брехати... а вже те, що це не "гарно!", то вже висновок особистий!!! 8)))) Бо - якщо б було інакше - тоді на Тетяні була б блямба ПЛБ. 8))))))

    Ні, воно там таки окремо.


    > А Ви не пробували вказати на це РАЗОМ безпосередньо МС?!!! Я дуже радий був би побачити дискусію між Вами та ним з приводу граматичних вправ.... Дякую! 8)))))))

    Я ж не думала, що це піде на світера! Я МС, коли вказувала на його випадки брехні, завжди писала це разом, вважаючи, що він і сам зробить висновки, бо придовбування до помилок в інтернеті взагалі вважається дурним тоном і методом тролів.

    А дискутувати з цього приводу я не буду. Чи не треба нам подискутувати на тему того, чи 2+2 дійсно дорівнює 4. МС економіст, а я філолог. Я з деяких пір припинила витрачати свій час на те, щоб доводити щось маленьким, дурненьким, тролям при виконанні або просто таким, хто не має відповідної освіти в певній галузі. Останньою спробою такої дискусії була дискусія про нормативність слова "блядь" з Пані.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.29 | Альберт

     А дарма....

     Я маю на увазі це

     magda пише:
     > Я МС, коли вказувала на його випадки брехні, завжди писала це разом, вважаючи, що він і сам зробить висновки, бо придовбування до помилок в інтернеті взагалі вважається дурним тоном і методом тролів.
     >
     > А дискутувати з цього приводу я не буду. Чи не треба нам подискутувати на тему того, чи 2+2 дійсно дорівнює 4.

     Особливо зважуючи на це...

     >МС економіст, а я філолог. Я з деяких пір припинила витрачати свій час на те, щоб доводити щось маленьким, дурненьким, тролям при виконанні або просто таким, хто не має відповідної освіти в певній галузі. Останньою спробою такої дискусії була дискусія про нормативність слова "блядь" з Пані.

     Хоча я звичайно не можу знати про те, а чи не прогнівав я Вашу Милість і чи не зарахований вже к тим "маленьким, дурненьким, тролям при виконанні"? Бо я якраз - "або просто таким, хто не має відповідної освіти в певній галузі". 8)))))

     Гаразд, попри все - я зараз не претендую анітрошки на Вашу увагу, шановна - бо тепер вже мене просто тягне на нормальні громадянські рефлекси, тобто - просто хочется, чорт забирай, людської розмови, хай навіть і на навколополітичні теми! 8)))
 • 2006.03.29 | S.D.

  Досить про малюнок! Про що мова йшла? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | Пані

   Про все хороше

   Про нетократію, і те, яка вона бере владу на місцевому рівні.
   Ти бачив новини з Сум?

   Про те, що нам пофіг якого кольору коаліції чи хто нагорі - головне, що вони роблять.
 • 2006.03.29 | east

  Монтян прожгла всех) Яневский явно испытал оргазм))

  А вообще все в точку! Особенно понравилась футболочка. Вот и рекламка пожалуйста
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.29 | Пані

   І Глузман, до речі, теж.

   Яка шкода, що ніхто не записав на відео нашу пресуху про ЖЕКі. Ви б чули там Таню. І не тільки її, і Ленда теж, і Шона.

   Але буде аудіо ще, і багато інших пресух - почуєте.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.29 | east

    Пани а что невозможно копию прессухи взять?

    Выложите сюда и аудиофайл если есть
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.29 | Пані

     Та є, але не в мене.

     Я ж кажу - викладемо. Як тільки диск дійде до нормального конекта, а людина - до інету.
   • 2006.03.29 | east

    А прессуха не в УНИАНЕ разве была?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.29 | Пані

     Ні. Та була в Укрїнформі

     Там писали тільки на аудіо.
 • 2006.03.30 | BIO

  Суцільна глузня. Оцінка кайфу від ефіру.

  Вражений знову підступністю каналу.
  За час удвічи менший чим навіть той
  що був після Монтянши (дали ж вихованцям
  Корпуса Політичних Пажів полаятися/побрехати...)
  ми побачили крупним планом (на загальному
  зерно все з"їло :( ) чіткий напис на погрудді
  БРЕХАТИ та професійно зацікавлений погляд
  ще одного правозахистника на колегу.
  Він вочевидь аналізував екранку, бо основна
  розмова точилася поза прямим єфіром і
  короткі спічи виплескуючись на сенсори
  непідготовлених у масі глядачив в купи із
  грайливо здивованими поглядами ведучих
  на здогадайтесь кого могло підштовхнути
  їх до неадекватної реакції (як казали
  раніше совецьки психи- раздражєній).

  Тобто то була дійсно чергова смілива
  партизанська вилазка, але знову наша
  Зоя натрапила не на сіновал, а в гестапо.

  Вбийте критикана його ж знаряддям, але
  підозрюю шо без чеширського данилова
  езуїтства не обійшлося - бо класик.
  Бо якщо не він вибрав ракурс і вбрання-
  табличку, то Глузман - його крєатура.

  ПС Продовжую настоювати гірку думку про
  необхідність більш масованого прориву
  Майдану на ТБ - поки ще є дірки.
  Але шоб базар і камеру контролювали МИ.
  Тобто Ми - екзекутори прокураторів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.30 | stesin

   Не борітеся "за місце під ТБ". Робіть пресухи в УНІАНі

   відеотрансляція пряма по інтернет - єсть, запис в оцифрованому вигляді - будь ласка, аудіо - будь ласка, стенограма - також будь ласка.

   коштує розумних грошей. заплати і лети - ніхто не буде тобі ні допомагати, ні заважати, ні маніпулювати (як то завжди роблять на ТБ)

   http://unian.net/ukr/press/

   приклад результату: http://www.media.wnet.ua/index.php?go=News&in=view&id=21

   p.s. а хто буде "боротись" за "прорив", той всі сили так і витратить на оту безглузду боротьбу з бетонною стіною. стіні ж пофігу шо ви її лобом довбите...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua