МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підозрюю, що США не будуть у захваті від коаліції з РУ (англ)

03/30/2006 | Englishman
WASHINGTON (AP) - Secretary of State Condoleezza Rice said Tuesday the governing party in Ukraine did poorly in parliamentary elections because it was unable to meet public expectations engendered by the Orange Revolution.

Testifying before the Senate Appropriations Committee, Rice said the Bush administration will seek friendly relations with whatever coalition government is formed in Ukraine.

She expressed hope that the new government will respect what the Ukrainian people want, including close ties to the West.

Rice noted that the combined vote of the two leading Orange Revolution parties exceeded that of the pro-Moscow party, which had the most support of any single grouping.

"The expectations for what they could deliver were out of line with what they were able to deliver," Rice said, alluding to President Viktor Yushchenko's party, which won only about 15 percent of the votes counted as of Tuesday.

Відповіді

 • 2006.03.30 | stefan

  Підозрюю, що США не будуть у захваті від коаліції з РУ (укр/рос)

  (переклад напівмашинний)

  ВАШИНГТОН (AP) - Держсекретар Кондолиза Райс сказала у вівторок, що правляча партія в Україні не перемогла на парламентських виборах, тому що була нездатна виправдати суспільні надії, породжені Жовтогарячою Революцією.

  Свідчачи перед Комітетом Асигнувань Сенату, Райс сказала, що адміністрація Буша буде шукати дружні відносини з будь-яким коаліційним урядом, сформованим в Україні.

  Вона виразила надію, що новий уряд буде поважати бажання українських людей, включаючи близькі зв'язки з Заходом.

  Райс відзначила, що сума голосів двох ведучих Жовтогарячих партій Революції перевищилa кількість голосів промосковської партії, що мала більшість підтримок будь-якого єдиного угруповання .

  "Сподівання були занадто амбіційними, ніж вони могли їх одержати ," сказала Райс, указуючи на партію Президента Віктора Ющенко, що виграла тільки приблизно 15 відсотків голосів, за станом на вівторок.
  ***
  ВАШИНГТОН (AP) - Госсекретарь Кондолиза Райс сказала во вторник, что правящая партия в Украине не победила на парламентских выборах, потому что была неспособна оправдать общественные надежды, порожденные Оранжевой Революцией.

  Свидетельствуя перед Комитетом Ассигнований Сената, Райс сказала, что администрация Буша будет искать дружественные отношения с любым коалиционным правительством, сформированным в Украине.

  Она выразила надежду, что новое правительство будет уважать желания украинских людей, включая близкие связи с Западом.

  Райс отметила, что сумма голосов двух ведущих Оранжевых партий Революции превысило количество голосов промосковской партии, которая имела большинство поддержки любой единственной группировки.

  "Ожидания были слишком амбициозными, чем они были в состоянии их получить," сказала Райс, указывая на партию Президента Виктора Ющенко, которая выиграла только приблизительно 15 процентов голосов, по состоянию на вторник.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.30 | Мірко

   Дякую Стефане за український переклад.

   Не забуваймо що може десь на цій планеті живе українець який не знає ні московської ні анґлійської. Здається декілька таких знайдеться у Параґуаю. :sarcastic:
   Жду на день коли можна буде заговорити з українцем по українськи і бути впевненим що він тебе зрозуміє. А поки що, як одна жидівка тут синові сказала "Oh, you are Ukrainian. So you speak Russian?". Вона напевно не сказала б "Oh, you are French. So you speak German?"
   Але на жаль вона на багато не помиляється. Бо коли другий приклад є non sequitur, перший це прикра реальність. :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.30 | Englishman

    якщо маєте час- перекладайте (-)

 • 2006.03.30 | BIO

  Re: Підозрюю, що США не будуть у захваті від коаліції з РУ (англ)

  Как всегда и не нашим и не вашим.
  А только своим дорогим инвесторам из Рыжего кола.
  Известен факт мнения их посла до выборов.
  Это откровение немногое к нему добавляет.
  Разве что в уточненный перевод дает новую композицию
  "будь-який любий уряд" (в украинской транскрипции)...
 • 2006.03.30 | magda

  У мене таке враження, що...


  в США існують два погляди на проблему: один можна умовно назвати аналітично-політичним, і він є проти коаліції з ПРУ, а інший інвесторський, і він скоріше за, ніж проти.

  Але що б не думав закордон, не їхнє це собаче діло. Виборці сказали своє слово, і це слово "Ні - співпраці з бандитами".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.30 | t_rex

   Re: У мене таке враження, що...

   magda пише:
   > Але що б не думав закордон, не їхнє це собаче діло. Виборці сказали своє слово, і це слово "Ні - співпраці з бандитами".

   перепрошую, але виборці не говорили про співпрацю, вони сказали "так бандитам"
  • 2006.03.30 | толя дейнека

   Re: закордон - річ більш гнучка

   в принципі його цікавить навіть не волевиявлення виборця, а справність сертифікованих владних команд в завоюванні голосів виборців. Це трохи різні речі.
   а так.. Позиція закордону гнучкіша, ніж варіації в проміжку "прийняття результатів" і "визнання виборів недемократичними". Наприклад, одного президента в одній країні садили за допомогою авіаносців, а потім ізловили сцецназом і відправили на історичну батьківщину в Африку.
  • 2006.03.30 | Englishman

   імхо, адміністрація- однозначно проти

   зверніть увагу, як Конді присоромила Ющенка за нереалізовані надії, і в той же час похвалила "помаранчові сили" (ясно, до кого це відносилося) за перемогу над "проросійською партією". "Інвесторські погляди" (знов таки імхо) є приватним продуктом піару регіонів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.03.30 | magda

    Re: імхо, адміністрація- однозначно проти

    Englishman пише:
    > зверніть увагу, як Конді присоромила Ющенка за нереалізовані надії, і в той же час похвалила "помаранчові сили" (ясно, до кого це відносилося) за перемогу над "проросійською партією". "Інвесторські погляди" (знов таки імхо) є приватним продуктом піару регіонів.
    Може, і так. Хтось (може, навіть Ви) тут ще про британських "інвесторів" писали. Так що може це і не є повним піаром регіонів. Але в тій же гілці влучно відповів damoradan - "Я теж Блером незадоволений".

    Так шо нехай хто б там не був, хто відкриває рота і вякає щодо того, як має виглядати наша внутрішня політика, іде на http://lleo.aha.ru/na
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.03.30 | Englishman

     якщо США зможе якось натякнути Ющенкові,

     який варіант їм не сподобається- я тільки за. Звичайно, якщо моя версія справедлива :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.03.30 | magda

      Імхо, їхній хазяйський вплив на нього дуже перебільшений.

      А коли дуже не хочеться підписувати своїми руками президентське посвідчення Тимошенко, він на думку США цілком може начхати. Принаймні в питанні Росукренерго так і було, наскільки доходить до моїх вух. Рішення приймалося на найвищому рівні, це раз, а два - американці цим незадоволені. І натякали йому, і натякали. І нічо.


      Englishman пише:
      > який варіант їм не сподобається- я тільки за. Звичайно, якщо моя версія справедлива :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua