МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Загін столичної інтелігенції ім. О.О. Омельченка мусить заявити:

03/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
29 березня на офіційному сайті КМДА прес-служба Омельченка опублікувала такий прес-реліз:

Інтелігенція міста не вірить у раптову перемогу Л.Черновецького на виборах мера Києва

Київській міській територіальній
виборчій комісії

Ми, представники численного загону творчої інтелігенції столиці, на виборах Київського міського голови підтримували Олександра Олександровича Омельченка і голосували за нього.

Ми глибоко переконані, що наш вибір повністю відповідає електоральним уподобанням переважної більшості киян. Адже за підсумками практично усіх соціологічних опитувань протягом усієї передвиборчої кампанії чинний Київський міський голова О.О.Омельченко упевнено лідирував з результатом не менше 30% голосів, в той час як його найближчі конкуренти значно йому поступались.

Перші повідомлення у засобах масової інформації про результати голосування від 27.03.06 р. підтвердили цілком очікуване лідерство О.О.Омельченка у виборчих перегонах на посаду Київського міського голови з результатом понад 37 %, Однак наступні попередні результати виборів, оприлюднені інформаційним центром Київської міської територіальної виборчої комісії, кардинально змінились на користь Л. Черновецького.

Ми не віримо в таку різку зміну електоральних настроїв киян. Майже вся творча інтелігенція (ми переконані в цьому), всі творчі працівники столиці, як і більшість киян, підтримали на виборах Олександра Олександровича Омельченка.

Вважаємо, що суперники О.О.Омельченка, не маючи жодних шансів перемогти його у чесній боротьбі, скористалися брудними виборчими технологіями для фальсифікації результатів виборів Київського міського голови.

Ми не розуміємо, чому відбувається відвертий обман виборців, адже для нас цілком очевидно, що пан Черновецький перемагає в результаті махінацій на виборчих дільницях та завдяки втручанню в комп'ютерну обробку даних.

Вимагаємо від Київської міської територіальної виборчої комісії здійснити повторний перерахунок голосів з метою встановлення справжнього волевиявлення киян. Інакше сумнівний результат виборів стане постійним джерелом конфліктів у столичній громаді.

Особи, що підписалися:

Ольга КРЮКОВА
Юрій РИБЧИНСЬКИЙ
Євген СТАНКОВИЧ
Володимир ЧЕПЕЛИК
Микола МАЩЕНКО
Євген ШЕВЧЕНКО
Володимир ЗАСУХІН
Микола РУШКОВСЬКИЙ
Микола ЗАСЄЄВ-РУДЕНКО
Борис САВЧЕНКО
Надія КРУТОВА-ШЕСТАК
Віталій БІЛОНОЖКО
Світлана БІЛОНОЖКО
Анатолій ПОГРІБНИЙ
Наталя БУЧИНСЬКА

Відповіді

 • 2006.03.30 | Андрій

  Re: Загін столичної інтелігенції ім. О.О. Омельченка мусить заявити:

  Цікаво, чи всі підписанти мають земельні ділянки у зеленій зоні Києва?
  Усі мої знойомі голосували або за Кличка, або за Чорновецького.
 • 2006.03.30 | Englishman

  Нда... позорники

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Перші повідомлення у засобах масової інформації про результати голосування від 27.03.06 р. підтвердили цілком очікуване лідерство О.О.Омельченка у виборчих перегонах на посаду Київського міського голови з результатом понад 37 %, Однак наступні попередні результати виборів, оприлюднені інформаційним центром Київської міської територіальної виборчої комісії, кардинально змінились на користь Л. Черновецького.
  >
  > Ми не віримо в таку різку зміну електоральних настроїв киян. Майже вся творча інтелігенція (ми переконані в цьому), всі творчі працівники столиці, як і більшість киян, підтримали на виборах Олександра Олександровича Омельченка.

  Не думаю, что они настолько наивны. А значит, поступают подло.
 • 2006.03.30 | JusKrey

  Надо запомнить имена

  этих пресмыкающихся..
  Кстати, мне лично знакомы только двое..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.03.30 | AxeHarry

   Re: Надо запомнить имена

   Це хто інтелігєнція?
   Сороконожки?
 • 2006.03.30 | Marsel

  Re: Загін столичної інтелігенції ім. О.О. Омельченка мусить заявити:

  Нажаль, ми самі свїм недавним минулим мовчанням надали можливість цім людям вважати себе украхнською інтелігенцією... Але ніхто не надавав їм право висловлюватись від іиені дійсно нашої інтелігенції!
 • 2006.03.30 | ziggy_freud

  який екс-голова, такі в нього придворні інтелигенти ;-\

  з підписантів хіба що Рибчинський тягне одночасно на киянина і інтелигента. Принаймні, до підпису цього листа так можна було вважати.

  Сильно бракує підпису головного київського інтелигента Бабушкіна ;-\
 • 2006.04.06 | tania

  Re: Загін столичної інтелігенції ім. О.О. Омельченка мусить заявити:

  Я голосовала против Омельченко потому, что я никогда не прощу ему перестроенный Майдан, дом на Грушевского 9, торговый центр у Центрального стадиона и т. д.
  Думаю, по этой же причине многие киявляне проголосовали против Омельченко. А "столична інтелігенція", не имеет никакого права обвинять киевлян в каких-либо подкупах.
  Вот их как-раз похоже и подкупил O.O.
  Очень хотелось бы, чтобы О.О понял, почему за него не проголосовали.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua