МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Собор" виставляє передумови переговорів по коаліції (/)

03/30/2006 | троль ak1001
http://www.razom.org.ua/ua/news/10609/

....

УРП "Собор" провела 28 березня засідання центрального проводу, де було "схвалено рішення про створення коаліції демократичних сил і прийняття за основу у веденні переговорів з партіями, що обстоюють демократичні цивілізаційні цінності".

"Ми за об’єднання України на основі виконання програми Президента", - заявив голова УРП "Собор", заступник голови секретаріату Президента Анатолій Матвієнко.

В ухвалі "Собору" викладені передумови переговорів щодо укладання угоди про утворення коаліції :

- повага до суверенітету, територіальної цілісності та унітарності державного устрою України;

- захист української мови та вітчизняного культурно-інформаційного простору;

- послідовність курсу європейської та євроатлантичної інтеграції відповідно до Закону України "Про основи національної безпеки";

- функціонування ринкової економіки, заснованої на принципах високотехнологічного інноваційного розвитку, захист національних інтересів та національного капіталу;

- здійснення ефективних реформ задля модернізації країни, впровадження конституційних змін з метою створення оптимальної демократичної системи державного управління та територіального самоврядування із забезпеченням ефективної єдності та балансу, стримувань і противаг усіх гілок влади.

Анатолій Матвієнко запропонував окреслити першочергові законопроекти, над якими має працювати коаліція. Це законопроект "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади", "Про нормативно-правові акти", "Про спеціальні слідчі комісії Верховної Ради", "Про фонд Держмайна" і інші.

....

Відповіді

  • 2006.03.30 | толя дейнека

    давно відомо,комсомольці - рушійна сила українського лібералізму

    хочеться спитати пана Матвієнка, чи не заважає йому суміщати чисто політичну посаду голови партії з чисто чиновницькою посадою заступника в секретаріаті?
    Передбачу відповідь: "Аніскільки не заважає! Навпаки, в кайф!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua