МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Свобода" віщає, що Дядя Сем Юльку не хоче.

03/31/2006 | Vik79
За повідомленням кореспондента "Радіо Свобода" Сергія Куделі у Вашінгтоні за круглим столом обмінювалися думками про парламентські вибори в Україні різні експерти й поважні професори, і один їз тих експертів запевняв, що де-хто з конгресового комітету казав, що Тимошенко непрогнозована і у Вашингтоні, ніби, не хотят її бачити прим'єром. Дуже вчасно засіли ті "поважні" за круглий стіл. Якщо Дядя Сем і справді не хоче, і, неприведи Господи, це станеться, то за пару років "донецькі" матимуть стільки бабала, що зможуть замовити не лише круглий стіл, а й засідання сенатського комітету, а може вистачить на спеціальне засідання нижньої палати...

Відповіді

 • 2006.03.31 | UNIK

  Re: "Свобода" віщає, що Дядя Сем Юльку не хоче.

  піня вивчив гамериканську свою кровну діаспору
  і вирішив торпедувати

  канєшно куплять їхній сенат,
  так само як нефтянікі гамериканські порти;) :)))))))))))))))
 • 2006.03.31 | Стайєр

  Про "Конгресових"

  Ті "Конгресові", на жаль, дуже часто або мають поняття про українські реалії або на рівні "вуйка" з високогірного помаранчевого поясу на цій карті:

  http://www.ukrmap.com.ua/incoming/election/Party3.gif

  або озабочені особистим збагаченням за рухунок того ж таки вуйка. Тому і будуть підтримувать ту коаліцію, що дозволить подєрєбарить неньку.

  До речі, а що народ каже про Катерину-Клер? Щось, янявши десь ту музейну "брошку" вона геть зникла з екранів. Цікаво, що вона Ющк нашіптує?-
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.03.31 | Сахаров

  Уважно читайте

  Vik79 пише:
  у Вашінгтоні за круглим столом обмінювалися думками про парламентські вибори в Україні різні експерти й поважні професори, і один їз тих експертів запевняв, що де-хто з конгресового комітету казав

  Звичайний приклад всебічного групового обговорення з брейнстормінгом. На таких обговореннях обсмоктують ситуацію з усіх боків і не варто ставитися як до одкровень до різних думок що висловлюються, тим більше абсолютизувати одну з тих думок.
 • 2006.04.01 | Stefan Seitz

  Почекайте на транскрипт передачі

  На сайті www.radiosvoboda.org

  "У Вашінгтоні" ставляться до Тимошенко абсолютно нормально - і уряд, і бізнес - так само, яко до Ющенка і його соратників.

  Я обов"зково перешлю ваше послання Сергію Куделі.
 • 2006.04.01 | Stefan Seitz

  Що таке конгресовий комітет?

  Конгресовий комітет - це не комітет Конгресу США, а громадська українська асоціація, www.ucca.org . UCCA перекладається дослівно як "комітет зібрання українців Америки".
 • 2006.04.01 | Demokrit

  Re: "Свобода" віщає, що Дядя Сем Юльку не хоче.

  З тексту репортажу:

  Водночас, за словами Майкла Гелцела, який довгий час працював у зовнішньополітичному комітеті Сенату США, багато хто у Вашингтоні стурбований можливим поверненням Тимошенко у прем”єрське крісло:

  “В офіційного Вашингтона існує багато занепокоєнь щодо непередбачуваності Тимошенко та її зацікавлення у реприватизації. Вона зробила багато корисного тим, що винесла на публічне обговорення газові угоди з Росією. Однак, враховуючи її професійне минуле, виникають сумніви щодо того, яку мету вона переслідувала.”

  Повний текст:

  http://www.radiosvoboda.org/article/2006/3/CC1D7543-88BC-4EF3-8FA7-8D1DB46CCFF9.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua